;UR VAN ACTIVITEITEN TIJDENS ZEVENTIENDE EDITIE Dertig ploegen bij 24 uur Oostburg mi Inventarisatie gebruik zoet •ondwater in Zuid-Beveland WAAR GEHAKT WORDT, VALLEN SPAANDERS. SCHIETINGEN EMC S-iJfi? Cursus recreatiesportleider geestelijk gehandicapten Steeds meermensen gaan 'buiten'wonen, in hun eigen tuin. !flTEMVAN ZEELAND* ZATERflA6"9 JUL11988 raak in voorrang - gemeente Oostburg zendijke gehouden juli de officiële opening De stichting 'Streekmu- Duiven Spin wedstrijd Retranchement 179 bekeuringen in juni voor dronken rijders A Oostburg - - Imp Henric Borsten in'Balans 17' Nog te zien BON Vertel mij alles over terrasoverkappingen: VERANDALUX De Beste veranda's komen uit Best! F AARTSDIJK - Tij cierii. I kigheid van de bewonen donderdagavond inge. ;n in de woning van .ie E. aan de Zuidlange. te Wolf aartsdijk. Uit <M ng verdwenen een vi-f order, wat sieraden en Irag van 4000 gulden contant geld. Men had toegang verschaft door I forceren van de achter SKENS - Op de kruisim geweg en Westlandstraat tond een aanrijding uit Groede verleende voorrang aan P.V. uit Ikens die over de Lange- reed. Beide voertuigen bn bij deze aanrijding eriële schade op. 'olkloristische dag IJzendijke Ln onze verslaggever van de folkloristische ItzENDIJKE - Burge- dag, die dit jaar voor de ■pester J. Kruize van zeventiende keer in IJ- 'erricht zaterdag 18 wordt, VAN GENT - Donder, avond ontstond een ndje in een schuurtje vi amilie K. aan de Benei lat te Sas van Gent. was oververhitting van' grilloven. Omwonenden lonnen direct met het bluj. rk. De inmiddels gewaar- uwde brandweer van Gent maakte het karwei |der af. De schade waj zienlijk. ka groen kg: kl2 65 270,75 •maten krat: kl2 A 700, B 75». J Andijvie natuur: kl2 A 20-2L >emkool natuur: kil 06 150-161 J70-140,10 80,12 40. kl2 06 -40-140, 70-110,10 40-50,15 50. Bospeei tuur: kil 79-92. Rabarber: kil ■29. Spitskool: kil A 34-41 ijbonen glas: kil 400-500, ktt KR 140-370. SpercieboiMj s: kl2 180. Sperciebonen tu- r: kil 280-300, kl2 280-320. nbonen: kl2 66. Prei: kil A -111. Savooie kool groen: kil A p21. Kroten bos: kil A 44-73, ld! Uien kg: kil OR 42, GR 103, M kl2 MI 44-113. Bosuitjes: kil kl2 50. Erwten: kil 240-250 ïulen: kil 780-820. □AM, 8 juli - Aarda] sltermijnmarkt: In Bintje m, oogst 1988, werden 523 con-JI acten verhandeld voor lever1—1 Dril bij een prijs van 33,50 "2,30 per 100 kg, en 2 contractei iyerig mei tegen ƒ34,00 133,80. De stemming was prijs-; oudend voor april en kalm vi het pit Eindhoven, nen: Hulst: G. Houben. fv tétCf •*- ,'T W"? -1. De hoefsmid, een vertrouwd beeld tijdens de folkloristi- jr/te feesten. - foto-s wimkoouman seum West-Zeeuwsch- Vlaarideren presenteert' heeft voor deze editie van het evenement weer een uitgebreid programma we ten samen te stellen in nauwe samenwerking met de gemeente Oostburg en het plaatselijk bedrijfsle ven. De folkloristische dag is vol gens het stichtingsbestuur de afgelopen jaren kunnen uit groeien tot een streekevene- ment met een bezieling die symbolisch is voor de streek. Verwacht wordt dat tal van toeristen, die in de regio va kantie vieren, hun opwachting in IJzendijke maken. De zeventiende jaargang van de folkloristische dag draait niet om een specifiek thema, maar is een visuele mengeling van historie, heemkunde, cul tuur en folklore. De dag staat voorts in het teken van mens en dier. Zo zijn er weer de Zeeuwse trekpaarden te bewonderen tij dens het ringrijden, in de tra- vaille en voor versierde sjezen, alsmede tijdens de openingsop tocht. Deze presentatie door de IJzen- dijkse straten begint zaterdag 16 juli om 9.30 uur. Burgemees ter Kruize zal een half uur la ter het evenement openen door een zwerm duiven te lossen. Tussen 10.00 en 17.00 uur vindt op het IJzendijkse marktplein, het voormalig exercitieterrein, weer het ringrijden plaats met al dan niet versierde paarden. Gevolgd door wedstrijden Het ringsteken vormt een van de vaste onderdelen van de Ijzendijkse feesten. ringrijden met opgetooide sje zen. Terwijl paarden en ruiters elkaar op de Markt bekampen wordt in en om het streekmu seum een presentatie van oude ambachten gehouden. Belang stellenden kunnen hier man denmakers, glasblazers, ga reelmakers, koperslagers, stoe- lenvlechters en tal van andere ambachtslieden aan het werk zien. Ook tonen verschillende kun stenaars hun vaardigheden op doek, in steen of op papier. Om 11.00 uur start de spinwed- strijd. Op het terrein aan de Konin ginnestraat worden om 14.00 uur handboogschietwedstrij den gehouden. Tijdens de folkloristische dag kunnen belangstellenden een hele dag terecht in de IJ zendijkse molen. De molenaar is dan aanwezig om tekst en uitleg over de werking van de installatie te geven. Ook is het monumentale kerkje van de Nederlands Hervormde ge meente toegankelijk voor be zichtiging. Tussen 13.30 en 14.30 uur echter niet, dan wordt na melijk in de kerk een concert gegeven. In het streekmuseum is verder de tentoonstelling 'Van tram tot bus, de geschiedenis van het openbaar vervoer in Zeeuwsch-Vlaanderen' te zien. In samenwerking met de winkeliersvereniging IJzen dijke is verder door de stich ting de traditionele jaarmarkt opgezet met tal van marktkra men en standwerkers. Voorafgaand aan de folklo ristische dag verzorgt de Mari nierskapel vrijdag 15 juli om 19.30 uur op de Markt een open luchtconcert. .IPPENKAART - Dl] r is begonnen met de ver koop van strippenkaarten ervice voor mensen van dt| jstreek en de toeristen Het, VW-kantoor aan de Boule vard is de gehele week ge- opend van 09.00 tot 16.00 uur, Zondags gesloten. KAARTING - In de kant van de Arjaonbolbaan de laatste kaarting van seizoen gehouden. Er war 33 deelnemers. Uitslag biel den: 1. P. Dobbelaere, 2. S| Vermeulen, 3. R. van de Bos-I sche. Jokeren: 1. mevrouwD»| Krijger, 2. mevrouw Talboon 3. mevrouw De Poorter. HENGELEN - Op het kal nabij camping De Wil( wordt zaterdag 9 juli een hen- gelwedstrijd gehouden var) 14.00 tot 17.00 uur. Vanaf 13.00] uur kan men inschrijven in] de kantine van de campks] Een vergunning is niet ver eist. EXCURSIE - Vanaf restau-| rant De Witte Koksmuts! wordt woensdag 13 juli geleide natuurwandeling gei houden door het niet voor pu-| bliek toegankelijke deel vajjj Het Zwin. Tevens wordt 1 vogelreservaat in Knokke l zocht. Laarzen zijn voor f wandeling noodzakelijk, wandeling begint om 09.0 [DDELBURG - Deze teek is Provinciale Water rat begonnen met een in- 'ntarisatie van het ge- ik van zoet grondwater jebied Le^^^Hein- rhd, Ovezande, 's- f ravenpolder, Kapelle/Bie/ inge en Wemeldinge. On- ;r de kreekruggen in dit >bied bevinden zich be- rkte zoetwatervoorraden. e resultaten van de inventari- ^tie worden gebruikt voor het tellen van een grondwater- èlplan voor de betreffende po. Zo'n plan moet een ant- lord geven op de vraag larvoor het grondwater in fet gebied kan worden ge likt: voor de land- en tuin- iuw, voor de drinkwaterwin- tog enzovoorts. Uitgangspunt een zo goed mogelijke verde- van het aanwezige grond- tater over de diverse belang- Bbbenden. Medewerkers van Provin ce Waterstaat bezoeken de tiende weken alle land- en nbouwers in de betrokken jgio (zo'n 200). Aan de hand een vragenlijst wil men «r te weten komen over de «veelheden grondwater die i en in de toekomst worden rokken, het doel waarvoor het wordt gebruikt en de plaats waar wordt onttrokken. Verder zijn er vragen over het aantal putten en drains, de diepte waarop deze liggen, de pomp- citeit en het chlorideee- «By Hö! - - <Tr Het is uitdrukkelijk niet de be doeling met de inventarisatie clandestiene onttrekkers op te sporen. Bijna iedereen die grondwater onttrekt moet na melijk bij de provincie bekend zijn. Centraal staat de hoeveel heid te onttrekken water en het aantal (potentiële) ontrekkers om een toedeling naar wille keur van het zoete grondwater (bij de vergunningverlening) te voorkomen. Het moet niet zo zijn dat 'wie het eerst komt het eerst maalt'. Bekeken moet worden hoeveel ruimte er na het afgeven van vergunningen nog voor ande ren overblijft. Ook moet in de gaten worden gehouden hoe veel water kan worden ont trokken zonder gevaar voor verzilting. Enkele jaren geleden heeft Provinciale Waterstaat in een deel van het nu te inventarise ren gebied al onderzoek ver richt naar de grootte van de zoetwatervoorraad. Ook is ge studeerd op de mogelijkheid deze voorraden door infiltratie van oppervlaktewater in de winterperiode aan te vullen. Nu staat dus het gebruik van het water nu en in de toekomst centraal. ij' verkennend onderzoek bij Hëinkenszand en Kapelle is on langs gebleken dat de hoeveel heid te winnen grondwater on der meer beïnvloed kan wor den door de wijze van winning. Het ligt in de bedoeling ook in de andere grote kreekrugge- bieden in de provincie een in ventarisatie naar het gebruik van het grondwater in de land en tuinbouw te houden. BREDA - De politie heeft in juni in West-Brabant 179 mensen bekeurd voor rijden onder invloed. Het maandgemiddelde in dit gebied schommelt al geruime tijd rond de 160-170. Bij de overtreders van artikel 26 van de Wegenverkeerswet waren dit keer 173 bestuurders van auto's en motoren, vier brom fietsberijders en twee wielrij ders. Trimmers in actie op de Oostburgse markt tijdens de 24 uur van vorig jaar. - fotowim kooijman Van onze verslaggever OOSTBURG - Wie op vrij dag 5 augustus het start schot zal lossen voor de 24 uur van Oostburg is nog niet bekend, maar het orga niserend comité weet wel dat er op die avond circa 30 (ADVERTENTIE) TOERTOCHT - Toertocht I Drie Vlaanderen kreeg danks de regen nog zevenö deelnemers aan de start, tien kilometer zat men in fikse regenbui, maar bij komst waren de men droog gewaaid. Wel duu het nog enige tijd voor men op temperatuur was. I grootste ploegen waren Zwinhoeve uit Retrancl ment en De Pannenschuur Nieuwvliet. Dit geeft mei aan dat de vakantiegan" met racefietsen het kamp seizoen ingegaan zijn. s BRIDGE - Bridge Socie» t Oostburg speelde de vijl'] is wedstrijd in het kader van" d zomercompetitie. De uit1,11 e gen: groep 1: 1. heren 1 mondt-Ramondt, 2. echtpsj] Ir Visser, 3. dames Van Opdolf •0 Fermont.Groep 2: 1. her n Lako-Geldof, 2 en 3. echtf J- Bakker, dames Krenning-It des. wielerploegen zullen ver trekken voor een 24 uur lange fietsmarathon. De vijftiende editie van het fietsfestijn voor recreatie-ren ners vindt dit jaar gelijktijdig met de Oostburgse braderie en de Waterloopleinmarkt plaats, waardoor Oostburg naast de traditionele veefokdag een tweede toeristische attractie in het zomerseizoen heeft gekre gen. De organisatie van de 24 uursrace gebeurt dan ook in nauwe samenwerking van de Oostburgse winkeliersvereni ging en de pas weer nieuw le ven ingeblazen horaca-club in de Eenhoornstad. Terwijl de coureurs om beurten hun rondjes op het parcours draaien, is er voor de bezoekers van het spektakel gezoen in het centrum van Oostburg te doen. Op het Le- delplein en de Erasmusstraat komen tijdens de braderie en kele kermisattracties voor de kleintjes te staan. Op zaterdag 6 augustus wordt net als vorig jaar, toen de touwhanger Joe Alcatraz een uur lang halsbre kende toeren in de lucht uit haalde, een stuntspektakel ge houden. Volgens woordervoer der P. Verduin van de Oost burgse winkeliersvereniging wordt het een bijzondere at tractie. Elke ploeg moet vijf le den tellen en tijdens de races moet telkens minimaal een teamlid op de fiets zitten. „Broodrijders zijn bij ons niet welkom. We houden het ge woon op een reünie-achtig ge beuren," aldus P. Scherbeijn van het organisatie-comité. Dat neemt echter niet weg dat de regels in het wedstrijd reglement ernstig genomen worden. „Om de anderhalf urn- zullen we controleren of niet iemand een uiltje gaan knap pen is, want dat kan niet. Het is de 24-uur en dat moet het blij ven ook," benadrukte Scher beijn. De organisatoren hebben, om te voorkomen dat er wat dode momenten in het programma zitten, gekozen voor een nieuwe wedstrijdopzet. „Dit betekent niet dat er nieuwe elementen inzitten. We hebben alleen het programma wat om gegooid," aldus Scherbeijn. Na de officiële opening vrij dag 5 augustus om 20.00 uur, waarbij de deelnemende ploe gen gepresenteerd worden, start een half uur later de eer ste afvalrit. Alle kranten staan dagelijks boordevol Want nieuws maakt weer méér nieuws. JE HAD'TKUNNEN LEZEN IN.. n,euws. Nationaal en internationaal. Maar, en En dat kan wel eens belangrijker zijn: het I 1L1 11 Jj'Tl/T /r Mat is het grote verschil, in uw Regionale raakt u immers persoonlijk. PCkraktvoohaeogfnstukvannederiand Magblad kunt u óók lezen wat de gevolgen U hoeft alleen maar even te bellen en [aijn voor uw eigen stad, streek of plaats. ook dat nieuws komt dagelijks bij u in de bus. 076*236472 BERGEN OP ZOOM - Op 26 september begint in Breda de cursus Recreatie-sport leider Geestelijk Gehandi capten. De opleiding is bedoeld voor vrijwilligers boven de achttien jaar, de belangstelling hebben hun vrije tijd te besteden aan het leiden van sport en spelsi tuaties voor geestelijk gehan dicapten. De opleiding neemt in totaal tachtig uur in beslag en wordt op maandagavond in Breda ge houden. Het maximum aantal cursis ten is bepaald op 25. Inlichtin gen worden verstrekt door W. Mol, Churchilllaan te Bergen op Zoom. ST.-JANSTEEN - Bejaarden- schieting, zaal De Kroon, Groot- Hulst, 37 schutters: hoge en eer ste zij vogel: J. van Kerkhoven, St-Jansteen; tweede zij vogel: F. de Kind, Kapellebrug; grootste aantal (4): P. van Waesberghe, St-Jansteen. ST.-JANSTEEN - Zaal 't Cen trum, 19 schutters: hoge vogel: P. de Bodt; eerste zijvogel: J. van Waesberghe, beiden Heikant; tweede zijvogel: B. van de Vel den, Hulst; grootste aantal: P. van Hoye, Kapellebrug. ST.-JANSTEEN - St-Jan, 74 schutters: Wip 1: eerste hoge vo gel: J. Verberkmoes, Terneuzen; tweede hoge vogel: W. Boussen, St.-Jansteen; eerste zij vogel: A. Laceur, Stekene; tweede zij vogel: J. Zaman, St-Jansteen; derde zij vogel: C. Boënne, Graauw; vierde zijvogel: J. de Backer, St- Jansteen. Wip 2: eerste hoge vo gel: A. Laceur, Stekene; tweede hoge vogel: G. Samijn, Zuid- dorpe; eerste zijvogel: J. Sorber, Graauw; tweede zijvogel: R. Lijssens, Temse; derde zijvogel: H. D'Hondt, Zuiddorpe; vierde zij vogelE. de Bakker, Graauw. ST.-JANSTEEN - St.-Jan, 74 schutters: Wip 1: eerste hoge vo gel: J. Fopma, Terneuzen; tweede hoge en derde zij vogel: R. Roels, Graauw; eerste zijvogel: J. Hoop, Kloosterzande; tweede zijvogel: L. van Remoortere, Koewacht; vierde zijvogel: B. Samijn, St.- Jansteen. Wip 2: eerste hoge vo gel: R. Roels, Graauw; tweede hoge vogel: R. van Hecke, Steke ne; eerste zijvogel: C. Raas, Kwa- dendamme; tweede zijvogel: H. Merckx, St-Jansteen; derde zij vogel: J. Hoop, Kloosterzande; vierde zijvogel: L. Smet, St-Pau- wels. ST.-JANSTEEN - St.-Jan, 89 schutters: Wip 1: eerste hoge vo gel: A. Asselman, Graauw; tweede hoge vogel: J. Leeraert; eerste zijvogel: J. de Letter, bei den St-Jansteen; tweede zijvo gel: F. Herrewegh, Hulst; derde zij vogel: E. Inghels, Koewacht; vierde zijvogel: J. de Backer, St- Jansteen. Wip 2: eerste hoge vo gel: M. Mortier, St-Jansteen; tweede hoge vogel: N. van de Berge; eerste zijvogel: A. Suy, beiden Koewacht; tweede zijvo gel: J. Vlaeminck; derde zijvogel: C. Zaman, beiden St-Jansteen; vierde zijvogel: A. de Baar, Graauw. KOEWACHT - Bejaardenschie- ting, zaal Oude Molen, 26 schut ters: hoge vogel: R. Colpaert, Moerbeke; eerste zijvogel: A. de Smet; tweede zijvogel: E. Baart; grootste aantal (5): G. Baart, al len Koewacht HULST - Bejaardenschieting, zaal De Blaauwe Hoeve, 29 schutters: hoge en eerste zijvo gel: F. Reunis, St-Jansteen; tweede zij vogel: C. Mahu; groot ste aantal (5): B. Beulaert, beiden Hulst. KLOOSTERZANDE - Zaal Mo lenhof, 26 schutters: hoge vogel: J. Sponselee, Kloosterzande; eerte zij vogel: L. Heyens, Bosch- kapelle; tweede zijvogel: P. Schelfhout, Hulst; grootste aan tal (4)P. Dierikx, Walsoorden. HULST - Zaal W. Blommaert, 26 schutters: hoge en beide zij vo gels: R. Sterkx, Zelzate; grootste aantal (13): R. de Waal, Koe wacht. KOEWACHT - Bejaadenschie- ting, zaal Oude Molen, 26 schut ters: hoge vogel: Ch. Ongenae; eerste zij vogel: R. Ongenae; tweede zij vogel: R. van Grem- bergen, allen Koewacht; grootste aantal (4): E. van Hoecke, West- dorpe en R. Baart, Zuiddorpe. KLOOSTERZANDE - Zaal De Kastanje, 35 schutters: eerste hoge vogel: A. de Waal, Klooster zande; tweede hoge vogel: me vrouw Hermans, Ossenisse; eer ste zij vogel: A. Verhoeven, Kloosterzande; tweede zijvogel: F. de Vos, Kieldrecht; grootste aantal (6): P. Maas, Kloosterzan de. ZUIDDORPE - Zaal 't Gemeen tehuis, 28 schutters: hoge vogel: G. Herwegh, Heikant; eerste zij- vogel: H. D'Hondt; tweede zijvo gel: R. D'Hondt; grootste aantal (4): R. Simon, allen Zuiddorpe. OSSENISE - Camping De Zee meeuw, 23 schutters: hoge vogel: E. van de Kelen; beide zij vogels en grootste aantal (3): H. Wil- lems, beiden Ossenisse. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 30 schutters: hoge vogel: J. Ver- meire; eerste zijvogel: A. de Waal, beiden Koewacht; tweede zij vogel: A. Dobbelaar, Boschka- pelle; grootste aantal (5): R. van Overloop, Koewacht. HULST - Zaal De Kroon, 28 schutters: hoge vogel: R. de Ster ke, Zelzate; eerste zij vogel: C. van Gassen, Hulst; tweede zijvo gel: P. Rijsedijk, Terhole; groot ste aantal (8): P. van Gassen, Hulst. OSSENISSE - Camping Musse- nest, 29 schutters: hoge vogel: W. Marevoet; eerste zijvogel: R. Goovaert; tweede zijvogel: M. van Hooywegen; grootte aantal (4): E. Bauwens, allen Ossenisse. KOEWACHT - Zaal P. de Vlie ger, 61 schutters: hoge vogel: F. de Vos, Terneuzen; eerste zijvo gel: H. de Vos, St.-Jansteen; tweede zijvogel: W. Ferket, Ste kene; grootste aantal (3): E. Fie- rens, Lokeren. WESTDORPE - St.-Sebastiaan, 50 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: L. de Ruyter, Gilze-Rijen; tweede hoge vogel: E. Schaer, Ertvelde; eerste zij vogel; V. Lee man, Dendermonde; tweede zij- vogel: H. van Hijfte, Ertvelde; derde zijvogel: S. Toebast, Kap rijke; vierde zijvogel: A. de Mey, Zuiddorpe. Wip 2: eerste hoge vo gel: A. Goethals, Gilze-Rijen; tweede hoge vogel: E. Inghels, Koewacht; eerste zijvogel: J. Bruggeman; tweede zij vogel: W. Lammens, beiden Westdorpe; derde zij vogel: L. Arens, Gilze- Rijen; vierde zijvogel: G. van Waes, Westdorpe. HENRIC BORSTEN is de beeldend kunstenaar die tot en met 23 juli zijn werk expo seert in het BKR-centrum 'Balans 17' in Middelburg. Het centrum dat zich sterk maakt voor het organiseren van exposities, maar waar ook de kunstuitleen plaats vindt en waar de kunstmin naars terecht kunnen voor documentatie. Henric Borsten heet een tentoonstelling ingericht van ruimtelijk werk. Balans 17 is woensdag, donderdag en vrij dag geopend van 12.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur. L'Escaut Terneuzen - Werk uit de vaste collectie van Galerie Esprit in Clinge. De Dikke van Dale Sluis - Beeldende kunst uit de vaste collectie van Galerie Esprit in Clinge. Churchill Hotel Terneuzen - Werk uit de vaste collectie van Galerie Trouvaille, De Ster Hulst. Schilderijen van Piet Coolegem. Tot 13 juli. Zeeuws Museum Middelburg. Vernuft en Vlijt, een expositie over de Middelburgse Teken academie. Tot en met 15 augus tus. Open dinsdag tot en met vrijdag van 11.00 tot 17.00 en za terdag tot en met maandag van 13.30 tot 17.00 uur. Kunstuitleen Middelburg. Schilderijen van Bea Visser. Tot en met 15juli. Open dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Arthouse Biervliet Olieverf en keramiek van Riet Korbee-Ar- nold. Tot en met 16 juli. Open maandag tot en met vrijdag van 09.00-12.00. Zaterdag 09.00- 12.00,13.00-16.00. Balans 17 Middelburg. Ruimte lijk werk van Henric Borsten, tot en met 23 juli. Open woens dag, doderdag en vrijdag van 12.00-17.00 uur, zaterdag van 11.00-16.00 uur. Humorhall Duinbergen Knok- ke-Heist (B). 27e Internationaal Cartoonfestival. Tot en met 4 september. Dagelijks van 11.00- 19.00 uur. Toegangsprijs BF 80. Casino Knokke (B). Expositie Fernando Botero. Dagelijks, ook in de weekends, van 15.00- 24.00 uur. Tot en met 4 septem ber. Galerie Esprit Clinge. geva rieerde expositie van verschil lende beeldende kunstenaars uit de vaste collectie. Tot en met 4 juli. Van woensdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.30 uur. Galerie van Geyt Hulst. Expo sitie van Reinder Homan (gra fiek) Anne ten Broek (kera miek) en H.J. Slijper (olieverf schilderijen). Tot 1 augustus. Van maandag tot en met vrij dag van 9.00-12.00 en 14.00-18.00 uur. Zaterdag tot 17.00 uur en zondag van 14.00 tot 18.00 uur. Dinsdag gesloten. CLUB CD Hulst Expositie van werken van Willy de Houck. Tot 1 augustus. Dagelijks van 10.00 tot 22.00 uur. Dinsdag ge sloten. Voormalig Gemeentehuls St Anna ter Muiden. Zomerexpo- sitie met werken van 8 kunste naars. Tot 31 augustus. Vrijdag van 19.00 tot 21.00 en zaterdag en zondag van 14.00 tot 18.00 uur. Veerboot Vlissingen-Breskens. Expositie 'Poging tot interieur- verbetering Vier werken van Wim de Maat. Tot en met 31 augustus. Watertoren Oost-Souburg. Zo- mertentoonstelling Alex Ver meulen, eindhoven. Vanaf 9 juli dagelijks van 11-18 uur, be halve op maandag. Tot en met 21 augustus. Recreatiecentrum De Pannen- schuur, Nieuwvliet. Expositie van aquarellen van Maria Burgs. Tot en met 31 augustus tijdens openingstijden van res taurant De Travalje. Stadhuis Terneuzen. Expositie Het Trappenhuis, glas in lood en schilderijen van Peter Clij- sen en Frans Stoffijn. Tijdens kantooruren tot en met 1 augustus. VW-kantoor Terneuzen. Groepsexpositie Terneuzense kunstenaars. Maandag 13.00- 17.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag 09.30-12.00 en 13.00-17.00 uur. Zaterdag 09.30-12.00 uur. Tot en met 6 augustus. Stedelijk museum Vlissingen. Tentoonstelling 'Belje Wolff, haar leven, haar werk'. Ma. t/m vrij. 10-17, za/zo. 13-17. Tot en met 26b september. (ADVERTENTIE) Met 'n originele VERANOALUX-terrasoverkapping woont u 12 maanden per jaar behaaglijk in uw tuin. En geniet u het hele jaar door van uw tuinmeubelen waterdichte garanties betaling bij aanvang werk en né oplevering in hout en/of aluminium één zonnestraaltje maakt uw veranda behaaglijk vakwerk op maat. Postkode_ Plaats U.47 In gefrankeerde envelop versturen naar VERANDALUX BV., Postbu» 324, 5680 AH Best. Hallenweg 5-6, Best (Rijksweg DenBosch-Eindhoven). Telefoon 04998-99099 Dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur, zaterdags van 10.00 tot 15.00 uur.

de Stem | 1988 | | pagina 19