IVIES luw [ALSÖVIT TOT 3 KILO ILIGEN (EN 'Wij hebben karakter, die Hulstenaren niet' ainerverhuur MALSOVIT Spanning en sfeer bij Ronde Mieke Buijs i mm POLITIERAPPORT IS IN! illenaar PLAATSELIJK NIEUWS EXAMENS UUR FOTOSERVICE Verschoor* I ACHT1NSIALLATIES )ESTEM VAN ZEELAND 2 MAANDAG 4 JUL11988 E REPARATIES N TECHN. DIENST lektionlka )OSTBURG - De WD-fractie in de 3ostburgse raad is van mening dat iet college van B en W van de Een- ïoornstad andere fatsoensnormen noet gaan hanteren. MAAK HULST TOCH WINNAAR VAN EERSTE RACE TUSSEN ABMTENAREN Wij kunnen bijna alles en iedereen van containers voorzien! MEENTE OOSTBURC IEKENDMAKING tbreiding camping laventje", Breskens Opruimen Alleen Beker Onbegrijpelijk In training ER m 00K MALSOVIT MAALTIJDKOEKEN Botsing Ongeval Clinge Heikant Hulst Lamswaarde KODAK EXPRES QUALITY CONTROL T6 I N TEL.01140-12491 dknianscnap ike prijs ken bij Bouchaut |an onze verslaggever )e liberalen ergeren zich aan het feit dat iet gemeentebestuur vaak verzuimt, bur- ;ers antwoord te geven op brieven en ichriftelijke vragen. „Het is een verschijnsel dat al langer bestaat en waarover ons regelmatig klachten bereiken. Ons verzoek is dan ook: college, doe daar nu eens wat aan, terwille van een stuk fatsoen en service naar de burgers toe," schrijft A. Rosendaal na mens de fractie aan het college. De aanleiding van de brief van de Oostburgse liberalen was een schrijven van de Breskense buurtvereniging 'Oranjeplein'. Deze vereniging beklaagde zich eerder bij het college over de mi nimale verlichting van het recentelijk opge knapte dorpsplein. Het gemeentebestuur heeft echter tot nu toe verzuimd om op de klacht in te gaan. Nu het college in gebreke is gebleven is de WD-fractie op de bres gesprongen voor de Breskense buurtvereniging. „Ons is gebleken", zo stelt Rosendaal in de brief aan B en W, „dat de verlichting van het plein inderdaad minimaal is. Dit komt niet alleen omdat de geplaatste arma turen qua lichtsterkte onvoldoende zijn, maar ook omdat een deel van de lampen aan het plein afgeschermd worden door bladeren van bomen. Een goede snoeibeurt en wat meer armaturen zijn in onze ogen dan ook noodzakelijk." De WD'ers zijn van mening dat het gereno veerde plein niet goed tot zijn recht komt door de gebrekkige verlichting. Buurtbewoners spreken volgens de liberalen dan ook van 'een zwart gat'. Gevreesd wordt dan ook voor vandalisme en kleine criminaliteit in het zomerseizoen op en om het plein. Eenzelfde vrees koesteren de WD'ers over de Mercuriusstraat, waar eveneens duisternis heerst doordat boomkruinen voor de lantaarn palen hangen. Snel ingrijpen is volgens de WD-fractie ge boden. Gevraagd wordt dan ook om snel overleg tussen bestuur van de buurtvereniging en het college. Wat betreft de briefwisseling tussen in stellingen, organisaties, burgers en de gemeente is de WD-fractie duidelijk. Daarin moet hoe dan ook verandering in komen. „Al is het maar uit goed fatsoen," aldus de fractievoorzitter. trappen Willy Broekhoven: 'Zij hebben kilometers in hun be nen, wij karakter in ons lijf AMBTENAREN zijn vaak het slachtoffer van mop pen die ze zelf verzinnen. Het clichébeeld van de ambtelijke diender is dat van iemand die knipoogt als hij een oog opendoet. Op verjaardagspartijtjes zijn ambtenaren vaak aanleiding tot algemene hilariteit, maar eenieder weet dat het beeld bewust vertekend wordt. Ambtenaren kunnen als ieder ander vlijtig, dan wel lui zijn. Het beroep bepaalt de aard van het beestje niet. Dat gemeentelijke bureaumannen ook rap en harde werkers kunnen zijn bewezen de elf deelnemers aan de eerste ambtenarenrace, die zater dag tussen Hulst en Hontenisse gereden werd. Beeld van de geboorte van een nieuw wielerfestijn. Door Conny van Gremberghe De winnende Hulster ambtenaren, in gezelschav van 'de Vos Reinaerde', ontvangen de wisselbeker uit handen van Tir burgemeester Kessen van Hontenisse Tel. 01150-13881 Terneuzen en wethouders van Oostburg maken lij van plan zijn aan mevrouw M.S. Ris iee, Oude Rijksweg 66 te Breskens, vrij- rlenen als bedoeld in artikel 19 van de luimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 ngwet, dit voor het uitbreiden van kam- J"t Haventje", Golepoldersedijk 10 te pdastraal bekend gemeente Oostburg, ner 463. velke betrekking hebben op de uitbrei- i verlenen vrijstelling liggen met ingang 18 ter gemeentesecretarie, sectie Ruim ing, Raadhuisplein 1 te Oostburg, gedu- in dagen voor een ieder ter inzage. leze periode is een ieder bevoegd even- en tegen het verlenen van deze vrijstel- Ijk bij ons college in te dienen. HULST en Hontenisse koes teren sinds jaar en dag een intense haat-liefde relatie. In de vroege Middeleeuwen al werd het de monniken van het Hof te Zande door de abt verboden om het naburige Hulst te tiezoeken. De we reldse invloeden zouden de vrome zielen uit 'Klooster' in verleiding kunnen brengen, zo meldt de geschiedenis. An dersom reisden Hulstenaren nooit naar het noorden, om dat er op kokkels en platvis sen na, niets te halen viel. Sinds de komst van de Lim burgse burgemeesters Kessen en Jacobs naar respectieve lijk Hontenisse en Hulst is de intergemeentelijke competi tie weer wat verhevigd. Op de laatste huishoudbeurs in het Hulster gemeenschapscen trum 'Den Dullaert' pakte Hontenisse uit met een goed geoliede promotiecampagne. Tuinpremies en een bonnen pakket van de middenstand voor elke nieuwe inwoners van het plan Oosthof. Hulst nam dit weekeinde revanche door op de Molenstraatfees ten in Kloosterzande een re gen van pamfletten te laten neerdalen tussen de echte buien door. juli 1988. Lirgemeester en wethouders voornoemd, Kruize, burgemeester Geerse, secretaris „Wat ons betreft mag U Huist best associëren met postor derbedrijven en die lelijke to renspits op onze basiliek, maar toch vraagt Hulst om meer aandacht", meldde het vlugschrift Om aandacht yragen voor de Reinaertstad m Kloosterzande, dat ging burgemeester A. Kessen van Hontenisse toch iets te ver. „Je ruimt die papieren toch wel op hé", riep de burgerva der de 'vos Reinaerde' ach terna toen die vlot stencils strooiend door de Clooster- straat fietste. Fietsen, daar draaide het echter zaterdag om. De Hul ster en Hontenisser ambtena ren hadden elkaar luttele we ken tevoren, in Hillegom nota bene, uitgedaagd om elkan ders krachten op de fiets te meten. „We rijden jullie in de ver nieling," zeiden de ervaren pedalisten uit Hulst „Dat willen we wel een keer zijn," riepen de mannen uit Kloos ter. Zaterdag was het dan zo ver. De dag van de waarheid. Om kwart over een zou er in Hulst, op de Markt, gestart worden. Sportwethouder W. Kayser van Hulst was door de amtenaren uitgenodigd om het startsein te geven. Kayser stond rond de klok van enen in de druilige regen op de markt te wachten. Alleen. „Tjee, als je ambtenaren wat laat regelen, loopt het al tijd in het honderd," mop perde de bestuurder. „Ze zou den hier toch vertrekken hé", vroeg hij de fotograaf die eveneens te wachten stond. Diens antwoord waren een opgetrokken schouders. Na enig heen en weer ge praat bleek dat de ploegen zich opgesteld hadden bij het openluchtzwembad aan de Hulster Zandstraat. Beleefd heden werden uitgewisseld en vervolgens zond de wet houder het zes man sterke ambtenarenteam uit Honte nisse de polder in. De motor van het team, Paul van Kerckhoven, in zijn vrije tijd een fanatiek toerfietser, roerde met kracht de pedalen. De overige vijf schoten hem achterna, de polders bij Ter hole door. Vijf minuten later vertrok het gezelschap Hulstenaren, die eerder hun kracht bewe zen hadden in een 600 kilome ter lange toertocht voor een goed doel naar Michelstadt. De Vos Reinaerde in Kloosterzande: 'Je ruimt die pa pieren toch wel op hè Voor het vertrek waren de mannen uit Hontenisse vrij zeker van hun kansen op een overwinning. „We kloppen die mannen op karakter," be nadrukte Willy Broekhoven, de oude spil van het ploegje gemeentewerkers uit Honte nisse. „Karakter, daar kun nen we die mannen alleen op pakken. Dat zijn mannen met kilometers in hun benen, wij met karakter in ons lijf, dat is een groot verschil. Hetzelfde zie je ook met het voetballen. De ploegen uit onze gemeente teren op hun karakter, op hun doorzettingsvermogen. Daar hebben ze in Hulst nooit van gehoord. Nee, daar kopen ze de ploegjes uit de kleine ker nen leeg om een goed team te vormen en dan redden ze het daarmee nog niet. Dat is in feite het verschil tussen Hon tenisse en Hulst. Wij hebben karakter, zij ontberen het." De Hulstenaar Willy Eve- raert schat dat de kansen fif ty-fifty zijn. „Wij zijn eigen lijk niet zo toegelegd op de race tegen de klok. We heb ben ons gespecialiseerd in het zware etappewerk. Dat ligt ons beter. Maar ja, we zijn eerzuchtig, dus rijden we om te winnen," stelt Everaert voor de toeclips worden vast gesjord. Terwijl de ambtenaren aan hun race tegen de klok begin nen, verweert Camiel Roctus van het comité Molenstraat feesten in Kloosterzande zich met verve tegen klagende handelaren, die moeilijk hun plaatsje in de Cloosterstraat kunnen bereiken. „Rijdt dan toch rond langs de politieka zerne", adviseert hij een mop perende kraamhouder. Bur gemeester Kessen komt het café binnen, constateert dat het muziekgezelschap te laat is en gaat weer buiten. En passant krijgt hij een beker in de handen gedrukt. „Voor wie is die nu weer, voor de visueel gehandicapten?" vraagt hij. „Nee nee, voor de winnende ambtenaren", luidt het ant woord. Een half uur later dan ge pland arriveert de eerste ambtenarenploeg bij de mo len aan de Groenendijk. Het zijn de mannen van Honte nisse. Het publiek juicht, niet bewust van het feit dat er een achtervolgingsrace gereden wordt. De Hontenissenaren worden door tijdopnemer Adriaansen geklokt op 22 mi nuten en 54 seconden. Het wachten is op de ploeg van Hulst, die op minder dan vijf minuten achterstand bij de finish aankomt. De tijd van de Hulster ploeg 22 minuten en 38 seconden. Hulst heeft de eerste ambtenarenstrijd ge- - FOTO'S DE STEM/CORJ.DE BOER wonnen met 16 seconden ver schil. De Hulstenaar Rudy Neefs is, ondanks de overwinning, diep teleurgesteld. „Onbegrij pelijk, 't is niet te geloven. Duizenden kilometers ge traind en geen band lek gere den. Nu moeten we een wed strijd over amper 12 kilome ter fietsen en heb ik een lekke band", klaagt hij. De Hulster gemeentesecretaris Hans van Geesbergen, zich kwalifice rend als bepaald geen tem- pobeul', valt Neefs bij. „Had Rudy een kilometer voor het einde niet lekgereden, dan had het verschil veel groter geweest", stelt hij. Concur rent van Kerckhoven, die bij tijd en wijle zijn teamgenoten 'erbij moest trekken' betwij felt het. De prijsuitreiking op de mo lenberg begint. Burgemeester Kessen steekt van wal. „On verklaarbaar, maar alla, heb ben de mannen uit Hulst onze jongens verslagen. Mijn feli citaties en hier de beker, wat natuurlijk een wisselbeker is, want volgend jaar slaan wij zeker terug, al moet ik er zelf voor in training gaan," ver kondigt hij. Wethouder J. Joossen ziet de burgemeester nog geen race tegen de klok fietsen en houdt het dan ook een alter natief achter de hand voor de winst van Hontenisse volgend jaar. „Een dooske punaises, dat kost ons niks en levert ons genoeg op", bromt hij bin nensmonds, maar toch duide lijk hoorbaar. Na de prijsuitreiking weten de ambtenaren uit Hontenisse het verlies toch om te zetten in winst. „We gaan op kosten van burgemeester Jacobs, die toch op vakantie is, eten. Boe ken we toch nog een beetje winst op Hulst", wordt er ge grapt. En zo blijft de interge meentelijke competitie ook na de wedstrijd doorlever.. onze sportmedewerker 30STERZANDE - Zelfs ■feit dat de 'Ronde van pke Buijs' twee uur uit- eld moest worden van- 6® de barre weersom- ndigheden kon de pret en enthousiasme niet ken. Opnieuw werd dit reatieve fietsgebeuren fenmerkt door sfeer, een |te belangstelling, maar I competitie. Het overgrote deel van de 49 deelnemers ziet dit 20 ronden durende trimspektakel als een lolletje, maar ook een aantal renners ziet het als een serieus wedstrijdgebeuren, een test. In feite zag om die reden de 'Ronde van Mieke Buijs' acht jaar geleden het levenslicht. Trimmers - geen licentiehou ders - wilden zich wel eens op wedstrijdniveau met elkaar meten. Dat was iets anders dan de wekelijkse toertochten. Die enthousiastelingen worden jaarlijks aangevuld met een aantal sportievelingen die deelnemen belangrijker vinden dan winnen. Het verschil tussen die cate gorieën was snel zichtbaar. Al na drie ronden scheidde zich een kopgroep van negen ren- Hers sf Dat waren duidelijk de meer getrainde mannen. Die groep bleef de gehele wedstrijd voorop en zou uiteindelijk de strijd om de eindzege in een sprint betwisten. De rijk ge vulde premiepot was echter niet alleen aan hen besteed. Ook de mannen in de achterse regionen deelde in dat prijzen geld, vaak door middel van aanmoedigingspremies, mee. Speaker Etienne van de Ackere kon na een flitsende eindspurt de 16-jarige Constant Burton als winnaar aanwijzen. Bij de veteranen ging de zege naar William Otjens. Zij mochten uit handen van Mieke Buijs - - bij haar thuis, omdat ze niet meer zo goed ter been is - de trofeeën in ontvangst nemen. Uitslag: 1. Constant Burton (Groe nendijk), 2. Jos Dobbelaar (Terho le), 3. Rino Jonkheim, 4. Benny van de Bunderen, 5. Klaas Maayen (al len Kloosterzande). Veteranen: 1. William Otjens 2. Henny van Dommelen, 3. Luciën Jonkheim (allen Kloosterzande). CADZAND - De automobilist U. B. uit Hurth (Duitsland) raakte in de nacht van zater dag op zondag rijdend over de Wielingenlaan te Cadzand Bad vermoedelijk door het rijden met een te hoge snel heid de macht over het stuur kwaijt. Hij kwam tot stil stand tegen een lantaarnpaal die evenals de personenauto geheel werd vernield. B. kwam met de schrik vrij OOSTBURG - De automobi list V.M. uit Sint Jansteen raakte zaterdagmiddag op de Philipsweg tussen Oostburg en Waterlandkerkje vermoe delijk door het rijden met een te hoge snelheid in een bocht van de weg in een slip. Het voertuig belandde tenslotte in de berm en M. werd met di verse verwondingen overge bracht naar het St. Antonius ziekenhuis te Oostburg. BINGO - De Algemene Bond voor Ouderen hield in ge meenschapscentrum Malper- tuus de laatste bingomiddag van het seizoen. Er waren 133 deelnemers. Uitslag dames: 1. mevrouw Van Vlierberghe, De Klinge; 2. mevrouw Ju nior, Axel; 3. mevrouw De Wit, Clinge. Heren: 1. De Rid der, Heikant; 2. Jonkers, Clin ge; 3. Vermeulen, St.-Jan- steen. VOORLICHTING - De Alge mene Nederlandse Bond voor Ouderne hield een voorlich tingsmiddag over gezond le ven en gezonde nachtrust. Er waren 152 leden aanwezig. De heer Hunter uit Breda gaf uitvoering informatie over dit thema. Na de uiteenzet ting kregen de aanwegen een pennenset en een drankje aangeboden. Ook werd een verloting gehouden, waarbij iedereen prijs had. De hoofd prijs, een tiendaagse busreis naar Spanje, ging naar me vrouw Poppe-Baert. BEJAARDENSCHIETING - Woensdag 6 juli wordt in zaal 't Helleken een bejaarden- schieting gehouden. Aanvang 13.30 uur. KAARTEN EN BINGO - De Katholieke Bond voor Oude ren houdt donderdag 7 juli een kaart- en bingomiddag in het gemeenschapscentrum 't Heike. Aanvang 13.30 uur. OUDHEIDKUNDIGE KRING - De Oudheidkundige Kring 'De Vier Ambachten' houdt de jaarlijkse excursie zaterdag 3 september. Het reisdoel is de vroegere am bachten Boekhoute en Asse nede. Om 8.15 uur vertrekt men vanaf de Grote Markt. In de voormiddag wordt Boek houte, ooit een vissersplaats van betekenis, bezocht en in de middaguren wordt een be zoek gebracht aan het oude plaatsje Assenede. Daarna volgt een bustocht langs his torische monumenten. De laatste halte is het domein Puyenbroek. Geïnteresseer den kunnen zich opgeven bij de Oudheidkundige Kring. GON - De afdeling Zeeland van de Gehandicapten Orga nisatie Nederland is van 4 tot en met 8 juli te gast in het va kantiecentrum te Seppe. Van daag (maandag) vertrekt men vanaf de parkeerplaats aan de Glacisweg 34 naar de boot van 13.30 uur. Vanuit Seppe worden uitstapjes gemaakt. Daaronder een middag win kelen en een bezoek aan Bos- bad Hoeven. Daarnaast wor den er in de avonduren ver schillende gezelschapsspelen gehouden. BRIDGE - In café De Vier Jaargetijden werd een drive gehouden met 12 paren. Uit slag: 1. dames Smulders-Van Puyvelde, 2. dames Bies- broeck-Goossen, 3. mevrouw Baggen-de heer Biesbroeck. AFLSUITING SCHOOL JAAR - De basisschool Ing- helosenberge hield de afslui ting van het schooljaar. Voor de zesdeklassers was er een afscheidsavond in het ge meenschapscentrum De Wa rande. De leerlingen verzorg den daar zelf een programma voor ouders en leerkrachten. Hoogtepunt van de avond was de musical 'Raadsels rond het ruime sop'. Daar naast werd nog een stukje op gevoerd over de schelmen streken van Tijl Uilenspiegel. De voorlaatste dag werd er door 8 een bezoek gebracht aan de Saefthinge en op de laatste dag was er voor alle leerlingen een spelenmiddag in de bossen van WMZ. NEDERLAAGTOERNOOI - Biljartclub De Warande van de Katholieke Bond voor Ouderen hield het afgelopen seizoen een nederlaagtoer- nooi. Daaraan namen negen clubs deel. Uitslag: 1. De Ves te, Terneuzen +58; 2. Vlas haard, Koewacht +10; 3. Bil jartclub Clinge +10,4. De Lie ve, Hulst +3, 5. Gezellenhuis, Axel -19, 6. Sterre, Sluiskil - 27, 7. De Kroon, Kemzeke -32; 8. De Klinge -53; 9. Trefpunt, Axel -113. TERNEUZEN - Zeeuwse Mu ziekschool. Getuigschrift A akkordeon: Ma- oli Alvarez, Joyce Burm, Annette van de Dries, Juliette Hoekstra, Jan Riemens, Dennis Verdur- men, Dick van de Waart (met lof). Blokfluit: Elze van Asperen, Veronique Bakx, Machteld de Blaey, Annelies Dees, Hielke de Fouw, Annemarie de Koeyer, Daphne Quist, Wendy Verduin, Inge-Marij van de Zee. Dwars fluit: Lenny Koppers, Leent]e Luyten, Lenneke Muller, Agnes Roelse, Agnes de Visser. Gitaar: Wietske Harts, Annebel Kosten, Jeroen Schutz, Peter Vael. Klari net: Audrey de Booy, Jan van Schaik, Frederique Vroome. Or gel: 1. Tom Boussen, Nelleke van Dixhoorn, Inès Huisman, Kees Kuyper, Mieke Staal, Frouk de Vijlder. Piano: Judith Baecke, Esther Boon, Ellen Gommers, Maikel Goossen, Maart]e Later- veer, Nathalie Maas, Evert de Maat, Micha Neve, Natalie Reni- que, Hans Segers, Marcel van Wersch. Saxofoon: Christie van Drongelen, Robert Laterveer, Mark Mallens. Viool: Petra Coe- nen, Natascha Frush, Suan Ploegmakers, Esther Saman. Ge- tuigschift B akkordeon: Judith Aarnoutse, Ka tja Vermeiren. Blokfluit: Christianne Groos- man, Isabelle van de Over, Maaike Saey, Karin Schutz, Ca roline Wijffels. Gitaar: Ingrid Dons, Jeroen Hobbel (met lof). Orgel: Sandra de Booy (met lof), Bianca Buijsse, Annemiek Dey, Chantal van 't Westeinde. Piano: Joyce de Booy, Heidi Boussen, Ingeborg van Bremen, Astrid Fassaert, Harrie Gielen, Sabijn Laterveer, René ter Riet (met lof), Jac de Booy, Dominique Verdoorn, Stephanie Verstrae- ten, de heer S. Verstraeten. Trompet: Anita de Feyter. Viool: Sharon Buys. Getuigschrift C akkordeon: Kris de Smet. Blok fluit: Isabelle de Witte. Dwars fluit: Marisa Adriaansens, Sas- kia de Visser. Gitaar: Marloes Groosman, Martin Henry, Rianne Lannoye, Piano: Petra Polspoel, Susan Tal. Viool: Lucy D'Hoore, Minke Feenstra, Mi- chiel Vergouwen. Getuigschrift D akkordeon: Pauline Kockx. Dwarsfluit: Susan de Feijter (met lof). Klarinet: Maddy Ran- schaert (met lof). Piano: Monique Jansen. Slagwerk: Jozef van Overmeeren, Marion Willaert (met lof). Trompet: Maarten van de Giessen, Edwald Segers. Di ploma HAFA, getuigschrift A dwarsfluit: Mw. A. van den Hoek, Cindy Peeters, Wendeline Roctus, Claudia Zeegers. Klari net: Piet Bogaert, Wilma Bo- gaert, Cindy Cerpentier, Esther Dekker, Madeion van Duyse, Charlotte Meyers, Wendy Neele, Frank de Puyt, Mw. Wens-Beau- rain. Koperen blaasinstrumen ten: Bianca van Hoye, Claudia Jonkman, Peter van de Manac- ker, Jeannot Meerschaert, Saskia Molders, Cindy Puyenbroek, Anita de Smit, Bianca de Smit, Cindy Tieleman, Nicole Verplan- ke, Stefan Verplanke, Paul Wee- maes. Saxofoon: Danielle de Gucht, Wim van de Manacker. Slagwerk: I. Boerdam, Iris van Deursen, Mario Hemelaer, Mare Pardon, Peter Leenhouts. Ge tuigschrift B dwarsfluit: Pascal de Bot, Mischa Courtin. Klarinet: Karin Adriaanse, Nathalie van Poucke, Jacqueline Puyen- broeck, Edwin Roelse, Job Ver- poorte, Anniek der Weduwe. Ko peren blaasinstrumenten: Kitty Bleyenberg, Bart Borgt, Marco de Gucht, Danny Janssens, Ro nald Kamerman, Marieke Maat, Roeland Maat, Luc Mattheyssen, Werner Millenaer, Edwin de Neijs, Kristel Pilaet, Geoegia de Poorter, Nancy Roelans, R. de Smit-Van Heese, Marion de Vet, Werner Weemaes, Ilona Wieland. Slagwerk: Mischa Serrarens, Gert Nevejans. Getuigschrift C dwarsfluit: Loes de Cock, Dick Doeze Jager, Vivian Maes. Hobo: Jonica Louws. Klarinet: Jerom van Hoecke (met lof), Esmarelda Ongenae, Natacha Pielaet. Kope ren blaasinstrumenten: Julbert Herwegh, Patrick van de Hoven, Aniek Hamelink, Nicole Hame link, Ingeborg de Koning, Arno Kramers, Isabella Nachtegaal, Willy Salomé, Cindy Schalkens, Leona de Smit, Karin Verassel, Patrick Vermeulen, Christianne de Beule. Saxofoon: Christianne de Beule. Slagwerk: Jos de Let ter. (ADVERTENTIE) KV^lLITEnBKJXUREMölO'S KlAARJEJ^/IR JE W1K&J Hulst, 's-Gravenhofplein 8, tel. 01140-16162

de Stem | 1988 | | pagina 7