Patrick Stroucken rapste spurter ZINDEREND DUEL IN KWART TRIATHLON TE BRESKENS SPORT MINDER A] Bijvank oppermachtig Merijntje V DESTEM SPORT 9 MAANDAG 27 JUN11988 NEDERLANDS KAMPIOEN BIJ DE JUNIOREN ONGENAAKBAAR BRESKENS - Het verwachte duel tussen Floris- Jan Koole en Ronnie Babijn kwam er zaterdag tijdens de kwart triathlon in Breskens. De twee 18-jarige kemphanen gaven elkaar niets toe en op vijftig meter voor de streep op de Breskense Havendam was er nog niets beslist. Pure sport Auk van Weert is eerste Bressiaander Zege Piet Westerweele Regiovergadering zaalvoetbal Uitstekende prestatie Cornelissens Kurvink sterkste in Waarde IN ACHT VAN EEDE AMSTERDAM - Een gro' V&D-warenhuizen gaat df drieduizend mensen hun bi worden 1400 met gedwonger Tanker verliest lading benzine Zware aardbeving treft San Francisco Van onze sportmedewerker NIEUWDORP - De Neder lands kampioen bij de ju nioren, Patrick Stroucken, etaleerde zaterdag zijn sterke eindschot in Nieuw- dorp. Tijdens de massa sprint hield de Limburger ruim dertig renners achter zich. Daarvoor had de renner in het rood-wit-blauwe tricot vrij on opvallend tussen de wielen ge reden, maar toen de prijzen werden verdeeld bleek nie mand bestand tegen de krachtsexplosie van de man uit Munstergeleen. De Brabantse favoriet Rini Sestig en de Zeeuw Patrick Tolhoek bleven echter goed overeind in de laatste meters. Zij eisten repectievelijk de tweede en derde plaats voor zich op. Op het ruim drie kilometer lange parkoers moest al vrij snel een flink aantal renners afhaken. De vrij krachtige wind eiste zijn tol en wie de kunst niet verstond in de waaier te rijden was gezien. Bovendien werd vooral in de eerste koershelft het tempo hoog gehouden. Toch slaagden na 35 kilometer zes man er in los te komen uit het langge rekte lint. Patrick Gelens, Renè Ottenvanger, Patrick Kila, Jan van de Groep, Peter de Bruin en Jefrey Schuller tekenden voor dit uitstapje. Een bres van betekenis konden de zes echter niet slaan. Slechts met een maximale winst van 15 secon den mochten zij enkele rondjes voorop draven. Toen Kien Ses tig het welletjes vond en het sein gaf tot een tegenoffensief werden de vluchters dan ook snel in de kraag gegrepen. Daarna bleef het vrij rustig in de hoofdmacht. Speldeprikjes van Den Tek en Meijer haalden niets uit en de eindsprint moest de beslissing brengen. Daarin manifesteerde zich Patrick Stroucken en hij pakte zijn zesde zege van dit seisoen. Bij de liefhebbers waagden Jan Zwaan en Peter van Heug- ten na 35 kilometer een sprong in de ruimte. Het duo raakte echter niet buiten schot. Onder aanvoering van Gerard van Antwerpen en Chris van den Berg kwam het peloton terug. In gesloten formatie werkte men daarna geruime tijd de rondjes af. Pas bij het ingaan van de laatste ronde namen Piet Kract, Henk Musters en André Goossens een kleine voorsprong. Achter hen werd fel gereageerd, maar het drie tal beet op de tanden en bleef overeind. Piet Kract was in de eindsprint de rapste. UITSLAGEN Junioren: 1. P. Stroucken (Mun stergeleen) 60 kilometer in 1.22.14, 2. R. Sestig (Oosterhout), 3. R. Tol hoek (Yerseke), 4. M. Meekers (Brunssum), 5. H. Meijer (Vlaar- dingen), 6. A. den Tek (Nieuwaal), 7. P. de Reijer (Den Haag), 8. P. van Gestel (Dongen), 9. F. de Geus (Oosterhout), 10. J. Blijlevens (Rij en), 11. H. Neüs (Breda), 12. T. Ta kes (Nieuw-Vennep), 13. A. Pijnen burg (Oosterhout), 14. H. Loonen (Breda), 15. C. van Endschot (Bre da), 16. M. Castelijns (Steenbergen), 17. E. Slegt (Raamsdonksveer), 18. O. Hofstee (Middelburg), 19. P. de Bruin (Andel), 20. P. Kila (Leid- schendam). Liefhebbers/Veteranen: 1. P. Kract (Rijnsburg) 60 kilometer in 1.21.36, 2. H. Musters (Dinteloord), 3. A. Gossens (St.-Willebrord), 4. J. Mer- riënboer (Roosendaal) op 5 secon den, 5. C. van den Bergh (Oud- Gastel), 6. K. Konings (Hoogerhei- de), 7. J. van Baal (Breda), 8. G. Vijge (Oud-Beijerland), 9. J. Zwaan (Voorschoten), 10. W. Blok (Lewedorp), 11. P. de Groot (Over- schie), 12. W. Oosse (Middelburg), 13. H. Lindhout (St.-Maartensdijk), 14. W. Varekamp (Hellevoetsluis), 15. C. van der Made (Moerdijk). Floris-Jan Koole succesvol Door Fred Rabout Na één kilometer zwemmen, veertig kilometer fietsen en tien kilometer lopen draaide het dus uit op een eind sprint. In die slotmeters vloerde Koole maar het was duidelijk dat dit een bewonderenswaardige Ba- tweetal niet voor de zege in bijn, die voor het eerst een aanmerking zou komen, kwart triathlon liep en tijdens Eenmaal op de fiets moest de wedstrijd blijk gaf over de Babijn terrein prijsgeven aan juiste moraal te beschikken, zijn opponent. In de Paulina- Overigens doet dit niets af aan polder, na zo'n twintig kilome de winst van Koole, want ook ter fietsen, was het verschil nog hij bewees over de juiste men- maar een halve minuut. Babijn taliteit te beschikken, want gaf zich echter ondanks dat hij toen hij uit de Breskense Kaai op de lange rechte polderwegen kwam was Babijn, veruit de Koole zag komen, niet gewon- betere zwemmer, al ruim twee nen. Slechts meter voor meter minuten voorop. Daartussen kon Koole naderbij komen en zaten op dat moment Tonny pas bij het binnenrijden van Vinke en Sjaak Roelse nog, Hoofdplaat, met nog zo'n zeven kilometer te fietsen, werd de Terneuzenaar in de kraag ge vat. Wie dacht dat hij op dat moment moreel klaar was voor de slacht, had het mis, want met slechts 24 tellen achter stand mocht hij de fiets aan de kant zetten. Een brok pure sport zou het slotonderdeel, de tien kilometer lopen, brengen. In buurtschap De Lente begon ook opnieuw het voorjaar voor Ronnie Ba bijn, want hij greep op zijn beurt Koole. Een lange zij aan zij, nog nooit vertoond in een triathlon in het Zeeuwse, volg de. Keurig aan beide zijden van de weg onder toeziende blikken van Jaap van Peperstraten, die met de glimlach achter op de motor deze ontwikkelingen volgde. Bij het binnenkomen van Breskens stestte Koole even zijn gezel, maar staakte vlug zijn actie toen die geen krimp gaf. Een spurt moest na deze slijtageslag dus uitsluitsel brengen. Babijn spurtte te vroeg („Ik dacht dat de streep een twintigtal meters eerder was getrokken," verklaarde hij die inspanning) en Koole won. BRESKENS - Auk van Weert, die de beide overige uitgaven van de Breskense triathlon als favoriet van start ging, maar het evenzo- vele keren niet haalde, zag de derde keer de goede keer worden. Al na het zwemmen lag hij ver voor op zijn grootste concur rent Piet Ritico. Op de fiets bouwde hij die voorsprong nog uit en ook op zijn zwakste on derdeel, het lopen, bleef hij overeind. In de totaalstand werd hij vijftiende in 2.05.37. Ritico (vorig jaar winnaar van het duel binnen het duel) werd 23e in 2.09.43. Tonny Vinke mocht na een uitste kende kilometer zwemmen als vierde Bressiaander en 37e in totaal begroet worden in 2.16.16. Daartussen had onopge merkt Peter Nicolai zich opge werkt tot 'bronzen' Bressiaan der met een tijd van 2.14.17. SAS VAN GENT - In in formele sfeer, tijdens een training, heeft de gym nastiek- en turnvereni ging THOR uit Sas van Gent de leden gehuldigd die in het afgelopen sei zoen een verdienstelijke prestatie op landelijk of provinciaal niveau heb ben geleverd. In bijzijn van andere actieve THOR-leden, bestuur en de technische leiding, werden in sporthal De Vlaanderen de volgende turners en turnster door voorzitter Jo Verplan ken gehuldigd: Alexander de Mey en Angelo Roelandt voor respectievelijke een zesde en negende plaats tijdens het Nederlands kampioenschap in Veghel in de 3C-klasse. De herenploeg van THOR die kampioen werd tijdens de Rabocup-wedstrijden van de ZeBra, bestaande uit Ber nard Kieboom, Danny Spele- man en Peter Scheele. Sjaak Koole voor zijn derde plaats tijdens het Nederlands kam pioenschap heren in de 1C- klasse en Jessica de Krijger voor haar plaatsing voor de nationale eindstrijd bij de meisjes tot 11 jaar. Voorzitter Verplanken memoreerde de prestaties van 'zijn' leden en bood hen een oorkonde aan. Voor Beeld van de huldiging van de THOR-turners in sporthal De Vlaanderen in Sas van Gent. Sjaak Koole, vanwege zijn zwaaide ook veel lof toe aan en Benny Vermandei, die de ereplaats, was er nog een ex- de technische leiding, ge- basis van deze prestaties ge- tra attentie. Verplanken vormd door Corry Vermeire legd hebben. Hij sprak ook de - FOTO WIM KOOYMAN wens uit, dat die succesvolle prestaties volgend seizoen, als THOR 100 jaar bestaat, herhaald kunnen worden, waardoor het jubileum extra glans krijgt. Enkele van de triathleten komen het water uit. Het zwemonderdeel zit er op en er kan begonnen worden aan de veertig kilometer op de fiets. - foto wim kooyman Dit in een tijd van één uur, 53 minuten en twee seconden, wat ruim zes minuten beter was dan de beste prestatie tot dan toe in Breskens. Er was dus een winnaar, maar gezien het gebodene geen verliezer. Achter dit tweetal werd op ruime afstand gestre den om de verdere ereplaatsen. Zes minuten al waren Koole en Babijn binnen toen Jan van Eijk zich als derde meldde. Na een matig zwemonderdeel (vijf minuten achter Babijn), onge twijfeld knap op de beide ove rige onderdelen. Sjaak Roelse handhaafde zich voorin en werd vierde vóór Marcel Traas, Jan van de Linde en Hans Cor nells, jongens die het zeker niet van het zwemmen moeten heb ben. Bij de veteranen ging de winst naar Simon van de Linde uit Oost-Souburg. Topfavoriet Hans Jasperse moest tijdens het fietsen met pech de be kende pijp aan Maarten geven, die voor hem in Nummer Een stond te wachten. Trouwens nog een kandidaat om voorin te eindigen werd door pech over mand. Marco van der Meulen moest met een lekke band zes minuten wachten voordat hij verder kon. De IJzendijkenaar realiseerde wel de snelste loop tijd met 32.33, maar het bracht hem niet verder dan een veer tiende plaats. Bij de dames won Hanny de Jager-Hage uit Kattendijke met een kleine 23 minuten voorsprong op de concurrentie. Daaf de Rijke uit St.-Maar- tensdijk was de snelste junior als we Babijn en Koole (met dispensatie senior) wegdenken. Op organisatorisch vlak mogen de mannen van de Stichting Triathlon een pluim op de hoed steken. De weergoden ver zuimden medewerking te ver lenen, maar het sportieve ge halte was van grote kwaliteit. UITSLAGEN Senioren: 1. Floris-Jan Koole (Middelburg 1.53.02, 2. Ronnie Ba bijn (Terneuzen) 1.53.07, 3. Jan van Eijk (Middelburg) 1.59.48, 4. Sjaak Roelse (Vlissingen) 2.00.10, 5. Mar cel Traas ('s-Heerenhoek) 2.00.41,6. Jan van de Linde (Oostburg) 2.01.19, 7. Hans Cornelis (Groede) 2.01.26.8. Peter van Lit (Vlissingen) 2.01.49.9. Stea Abrahamse (Middel burg) 2.02.27, 10. Theo van Hal (Middelburg) 2.03.03, 11. Rinie Bruggeman (Goes) 2.04.09, 12. Pierre van Damme (Koewacht) 2.04.40, 13. Wibo Verstraaten (Westkapelle) 2.05.02,14. Marco van der Meulen (IJzendijke) 2.05.33, 15. Auk van Weert (Breskens) 2.05.37. Veteranen: 1. Simon van de Linde (Souburg) 2.06.12, 2. Jan de Jonge (Terneuzen) 2.07.20, 3. Rinus Sie- bons (Souburg) 2.11.23, 4. Cees Roose (Goes) 2.13.50, 5. Loek van Steenbergen (Rilland) 2.14.34. Junioren: 1. Daaf de Rijke (St.- Maartensdijk) 2.14.30, 2. Pascal Koole (Hoek) 2.21.08, 3. Jacco Her- wijer (Biervliet) 2.26.14. Dames: 1. Hanny de Jager-Hage (Kattendijke) 2.13.48, 2. Ineke Rijk (Kwadendamme) 2.30.03, 3. Mon- qiue Decorte (Goes) 2.36.17. NIEUWSOVERZICHT ST.-JAN IN EREMO - Piet Westerweele won in het Belgj. sche St.-Jan in Eremo een wegwedstrijd over achttien kilo- meter. De winnende tijd van de Aardenburger was één uur, één minuut en 56 seconden. Bij de dames won Trees Roegiestuit Sas van Gent en werd Christianne Vermorken uit Nieuw- vliet derde. SLUISKIL - De zaalvoetbalregio Zeeuwsch-Vlaanderen houdt vrijdag 1 juli een algemene ledenvergadering in café- restaurant Dallinga te Sluiskil. Tijdens deze vergadering, die om 19.30 uur begint, k< naast enkele gebruikelijke agendapunten ook aan de i naamsveranderingen, centrale competitieleider van Zee. land, promotie/degradatie en wedstrijdschema en voorts de indeling van de klassen. Van onze paardesportmedewerker NEELTJE JANS - In de springpiste, omzoomd door tien duizend paardesportliefhebbers, op Neeltje Jans tijdens de ZLM-tentoonstelling, kwam, zag en overwon Harold I Cornelissens. Niet minder dan veertig combinaties in de L-klasse kwamen aan het vertrek, tien presteerden het om de barrage te bereiken. Als negende startte Harold Cornelissens met Boogschutter van Hulst in de barrage en ver wees Sandy den Exter met Do mingo van Noord-Beveland, die nog steeds de leiding had met nul strafpunten, naar de tweede stek. Harold Cornelis sens zegevierde in de snelste tijd van 29 seconden. Augusta Lantsheer met Donald van Oranjezon bezette de derde stek. Niet in alle rubrieken kwam men tot grootse prestaties. De zanderige bodem eiste zijn tol. In de Z-klasse paarden liet geen enkele combinatie een foutloos parkoers zien. Kees de Visser met Thoran van de Gouwe Reyers pakte het goud met acht strafpunten (twee balken), terwijl het zilver voor Bram Klaasse met Robin van Walcheren was en het brons voor Kees Jan van de Graaf van Bruinisse, eveneens met acht strafpunten. UITSLAGEN B-pony's: 1. Lenno Vermaas met Sheila (Eendrachtruiters), 2. Marcelle de Kam met Radja (Oranjezon), 3. Anique Jacob- sen met Czarda (Oranjezon). L-pony's: 1. Silvia Walraven met Ma- thilde (Oranjezon), 2. Mariska Boone met Meivin (Noord-Beveland), 3. Monique Melse met Achim (Oranjezon). M-pony's: 1. Marian Volkers met Udo (Gouwe Reyers), 2. Marc Timmerman met Telstar (Oranjezon). Z-pony's: 1. Suzette Jacobsen met Ax- keen (Oranjezon). B-paarden: 1. Jolanda Klaasse met Bryan (Walcheren), 2. Hellen Nooyen met Boy (Vroonruiters), 3. Nancy de Roo met Charmeur PD (Zuid-Beveland). L-paarden: 1. Harold Cornelissens met Boogschutter (Hulst), 2. Sandy den Exter met Domingo (Noord-Beveland), 1 Augusta Lantsheer met Donald (Oranje- •zon). M-pa arden: 1. Simone Stahlie met nia (Noord-Beveland), 2. René van de Veer met Vecter (Burghtruiters), 1 Sandy den Exter met Rapsodie (Noord- Beveland). Z-paarden: 1. Kees de Visser met Thoran (Gouwe Reyers), 2. Bram Klaasse met Robin (Walcheren), 3. Kees Jan van de Graaf met Sint-Gournement (Bruinisse) MENNEN B-klasse: 1. Wim Huitema met Britte (Lekruiters), 2. Seven van Asselt met Victor (Lekruiters). L-klasse: 1. Adrie Louwerse met Dusty (Scheldestad). M-klasse: 1. Peter de Kam met Sianlu (Oranjezon), 2. Nel Bol met Zommandeur (Lekruiters). Z-klasse: 1. Nel Bol met Ukina (Lekrui ters). Van onze sportmedewerker WAARDE - Arnold Kur vink en Jan Traas waren zaterdag de smaakmakers in de trimkoers te Waarde. Dit duo bouwde bij de A- renners een grote voor sprong op. In de eindsprint had Kurvink geen moeite zijn medevluchter te klop pen. De Zeeuws-Vlaming Theo van de Brande toonde zich de sterk ste in de B-categorie en bij de C-trimmers gingen de bloemen naar Peter van Damme. Cees van de Horst toonde zich weer eens oppermachtig bij de vete ranen. De trimmers rijden zaterdag 2 juli in Kwadendamme en een dag later worden de Europese kampioenschappen gehouden in Woensdrecht. UITSLAGEN A-categorie: 1. A. Kurvink (Rilland), 2. J, Traas ('s-Heer Arendskerke), 3. J. vanl Westende ('s-Heerenhoek), 4. P. vm Straaten (Terneuzen), 5. W. Hoonderl (Heinkenszand), 6. M. Verhagen (Schayck), 7. J. Hul termans (Sprundel),! D. Verhulst (Waarde), 9. A. Geers (Ofr sendrecht), 10. J. van Schilt (Halsteren). B-categorie: 1. Th. van de Brande (Hei kant), 2. T. Verhulst (Bosschenhoofd),! D. Delchambre (België), 4. S. Paauwe li- Heer Arendskerke), 5. L. Verhulfl (Roosendaal), 6. J. de Punder (Ovezande) 7. D. van de Vliet (Biezelingge), 8. J. Cati- man ('s-Heer Arendskerke), 9. H. van de Perre (België), 10. W. Wielhouwer melsdijk). C-categorie: 1. P. van Damme (Yerseke), 2. C. Burton (Kloosterzande), 3. N. Zwee- dijk (Krabbendijke), 4. T. van Camp (Halsteren), 5. F. Hopmans (Bergen op Zoom), 6. J. Heese (Sluiskil), 7. D. Mesu (Middelburg), 8. J. de Boer (Bergen t Zoom), 9. B. Desjardij (Poorugaal), 10.1 Koole ('s-Heerenhoek). Veteranen: K. van der Horst (Standair- buiten), 2. J. Potappel (St-Maartensdljk) 3. J. Smet (Nisse), 4. P. van As (Roosen daal), 5. G. Melissant (Melissant), 6- J Poldermans (Nispen), 7. H. Rouw (Kapel- Ie), 8. W. Pennings (Roosendaal), 9. R Maatjes (Wouw), 10. M. Govers (België). Door Fred Rabout EEDE - Rob Bijvank pakte in de Acht van Eede zij» tiende seizoenszege. En dat met het nationaal kampioen' schap over 204 kilometer nog in de benen. Het deerde hem niet, want de spurt met negen won hij met de vingers in de neusgaten. In de laatste omloop had hij daar voor wel alles en iedereen van de kopgroep terug moeten pak ken, want zijn gezellen hadden er weinig trek in om met hem de laatste meters naar de Dorpsstraat op te draaien. Er werd, zoals de laatste we ken gebruikelijk, weer knap hard gefietst in Eede, waar 37 renners hun rugnummer kwa men afhalen. Ad Polak, Fra ncois Franse, Marcel Gunst en Ko Harms waren de eerste aanvallers, maar lang duurde hun trip niet. Niek de Taeye, gebrand op een knappe presta tie voor eigen volk - en hij maakte het waar - was de vol gende man die aan de haal ging. Een gedubbelde Richard de Vrieze sloot aan met Marcel Gunst in het wiel, zodat we twee echte leiders kregen. Dit duo hield het samen met De Vrieze een achttal kilometers vol en de zaak kon opnieuw be ginnen. Ondertussen waren er al heel wat renners van het strijdtoneel verdwenen onder wie Freddy de Muynck, die lek reed, moedig achtervolgde maar niet meer in het peloton geraakte. Ook Frank Gommers kwam samen met Leo Goeree nog even de neus aan het ven ster steken en vervolgens ging Vester Aarts alleen op avon tuur, maar half koers was alles, dat wil zeggen achttien overle venden, weer samen. Na zestig kilometer viel de beslissing. Rob Bijvank, Conno van de Sande, Niek de Taeye, Marcel Remijn, Kees Schouwe- l Gunst Jge re« /eer 'an naar, Ad Polak, Francois Fran se, Ko Harms en Marcel hadden elkaar vooraan gevoi den. Juist op dat moment Heddy Nieuwdorp lek, k« vlug een reserve-fiets pa maar geraakte niet meer ver der dan het achtervolgend pe loton met Frank Gommer Vester Aarts, Patrick van Hii ie, Leo Goeree, Robert de Jon ge, Rudy Rabout en Wilfrer Raas. Lange tijd hielden deze koplopers in het zicht, maar zat teveel kwaliteit vooraan nog voorgoed terug te kunni keren. Met nog twee toeren gaan probeerde Ad Polak ero zijn eentje tussenuit te muize» maar er waren er meer die Eede wilden winnen. Een sp< vuur van demarrages in laatste ronde, waarbij Niek Taeye zich zeker niet onl tuigd liet, maar Rob Bij van was zeker van zijn zaak. H kwam als eerste uit de laats1 bocht en wist zich meters vof het spandoek al zeker van winst voor een verdienstelijk Marcel Remijn. Vester zou nog op zijn eentje uit achtervolgend peloton gen en op de tiende plaats be slag leggen. Heddy Nieuwdoi won de spurt van de achtervo' gers. Uitslag: 1. Rob Bijvank (Westdorpe) km in 2.20.52, 2. Marcel Remijn (WilW minadorp), 3. Kees Schouwenaar (Go* 4. Conno van de Sande (IJzendijke), 5. Polak (Hansweert), 6. Francois Fraf (Kwadendamme), 7. Niek de Ta* (Eede), 8. Marcel Gunst (Yerseke), 9-1 Harms (Axel) op 0.05, 10. Vester A»' (Kruiningen) op 1.46, 11. Heddy Nieu* dorp (Yerseke) op 2.01, 12. Frank Go* mers (Philippine), 13. Patrick van (Sas van Gent), 14. Leo Goeree (Kruin1 gen), 15. Robert de Jonge (Lewedorp). Rudy Rabout (Zuidzande), 17. Wiltf Raas ('s-Heerenhoek), 18. Peter Mol' Gravenpolder), 19. Philip Lamp}' (Eede), 20. Eric van Nieuwkerk (Kape'1' De ongewassen trui van Har\ van de gestopte Russische straf si Van onze verslaggever De warenhuizen gaan zich toele; jen. De supermarkten en meut Voor enkele produktgroepen zc Twee dependances, in Heerlen jesloten. De pei k< Wi det hei var dei we zen me art Van onze correspondent HANSWEERT - De binnen- vaarttankercombinatie Linda 1 en Linda 2 van de rederij Van Linde BV in Raamsdonkveer heeft na een aanvaring met de sluis in de haven van Hansweert 150.000 tot 300.000 liter ben zine verloren. Alle scheepvaartverkeer op het Kanaal door Zuid-Beveland werd stilgelegd. Het ongeval is volgens de politie veroorzaakt door een verkeerd ingezette manoeuvre door de schipper. Niemand raakte gewond. De luis werd niet beschadigd. De Jenzine is inmiddels verdampt. SAN FRANCISCO (AP) - Iet noorden van de Ameri- caanse staat Californie is [etroffen door een krach aardbeving, waardoor olkenkrabbers in het cen- rum van San Francisco op ïun fundamenten stonden e zwaaien. Ie beving werd in een groot ;ebied gevoeld en duurde op •en aantal plaatsen ongeveer 10 ®conden. De Geologische Jienst registreerde een kracht 'an 5.0 op de schaal van Rich- «L Het epicentrum lag onge- 35 kilometer ten zuiden San Jose, op de San An- feas Fault, de grote breuklijn ae door Californie loopt. Er ^erd niet direct melding ge laakt van schade of slachtof fers. bor ing ver fer< per aar I ker en stu stu Die ern ger gro A.C de jarJ Tou wol 3, n de4 van van toel ree de var voC die ger hui mil jar. geë nas var jaa mil I de (ADVERTENTIE) Aart indstraat 10, Breda, Tel.076-215469 Dreesmann stoot Vroom af Var DE pei eer get de ter lan set Me' Bui eigr rei< mei var

de Stem | 1988 | | pagina 18