27 JUNI m GEMEENSCHAPSCENTRUM DEN DULLAERT HULST MOLENSTRAATFEESTEN ESSEN DUITSLAND Vader Abraham: „Actie is me uit het hart gegrepen" Nieuw rijdend postkantoor in Hulst DE STEM IN MEXICO Westernweekeinde in Clinge succesvol Hermans winnaar van volkskoers in Graauw Druk programma St.- Jan SCHIETINGEN Kampioenen kaarten flSTEM VAN ZEELAND 2 DINSDAG 21 JUN11988 PLAATSELIJK NIEUWS HULST - Het derde wereld project ten bate van pater Cyriel Swinne wordt maan- jag 27 juni afgerond met èen grote slotmanifestatie. Kom zaterdag 2 en zondag 3 juli ook naar de BRADERIE EN KERMIS TE KLOOSTERZANDE En win een van de 10 dagreizen met Cito Tours, Axel naar Avondvierdaagse in nieuw-Namen I Kantoren ï!!neuzen: ^ein van der ELPEN GIRO 1111222 St.-Jansteen Hulst Hengstdijk Graauw Óssenisse T22 Slotmanifestatie Pater Swinne Van onze verslaggever j)ie begint om 19.30 uur in het gemeenschapscentrum Den Dul- lert in Hulst en alle belangstel lenden zijn daarbij welkom, get hoogtepunt van deze avond wordt de bekendmaking van het eindresul taat van de actie. Dat kan diezelfde avond nog aardig oplopen tijdens een snelloterij die in de pauze wordt ge houden. De prijzen daarvoor heeft pater Swinnen uit Colombia meege bracht. Op het programma staan toespra ken door wethouder P. Weemaes, burgemeester F. Jacobs en uiteraard pater Swinne zelf. Aan de hand van een dia-presentatie vertelt hij over zijn werk in de krottenwijk La Paz in Colombia. Tijdens de slotavond zal ook het onderwijs zich presenteren. Op de verschillende Hulster scholen zijn ac ties gevoerd. Voorts spreekt voorzit ter P. Weemaes van het Gekoördi- neerd Bejaardenwerk een woordje. Met name de oudenbonden in de ge meente zijn bijzonder actief geweest om geld voor pater Swinne bijeen te krijgen. Ook pastor K. van Geloof beklimt het spreekgestoelte namens de Vas tenactie. De regionale werkgroep heeft een groot gedeelte van de op brengst bestemd voor het Hulster derde wereldproject. Tenslotte is er nog een toespraak door B. Holla, een van de stuwende krachten achter het project. Hij is zelf bij pater Swinne op bezoek geweest en is de verschillende scholen afgereisd om informatie over het project te geven. Tussen de verschillende sprekers door staan muzikale intermezzo's ge pland door de slagwerkgroep van de fanfare Weldoen door Vermaak, de slagwerkgroep van de Koninklijke Stedelijke Harmonie en Termenieke VOL. De snelloterij wordt verzorgd door de mannen die het eerste geld voor de actie hebben binnengebracht, de ambtenaren die naar Michelstadt zijn gefietst. Pater Swinne verblijft nog enige tijd in Nederland. Hij is bereid om voor verenigingen die zich voor de ac tie hebben ingezet het een en ander over zijn werk te komen vertellen. Verenigingen die daarvoor belang stelling hebben kunnen dat kenbaar maken via het gemeentehuis. n onze correspondent ST.-JANSTEEN - Met de jaarlijkse kermis voor de boeg heeft de schuttersvere- 'ging St.-Jan een druk "ogramma af te werken. Woensdag 2 2 juni wordt op de wippen van deze vereni ging het kampioenschap van Hulst gehouden. Dit kampioenschap is voor het eerst en is een kampioenschap met viertallen. Verwacht wordt dat ongeveer tien vier tallen meedoen. De aanvang is 19.00 uur, terwijl om 18.45 uur de schutters zich verzamelen om te loteh''"Vbof hun schiet- beurt. Zowel voor het kam pioensviertal als voor de per soonlijke kampioenen zijn er prijzen te winnen, onder an dere een wisselbeker. Donderdag 23 juni is weer de gebruikelijke kampioensschie- ting van St.-Jan, aanvang 19.30 uur. De eerste'plaats is hier momenteel in handen van E. Verschueren met 26 punten. Tweede is E. Savooy met 17 en derde R. Gijsel met 13 punten. Woensdag 29 juni gaat het kampioenschap van Huist ver der, want dan wordt de ko- ningsschieting van Hulst ge houden. Vrijdag 1 juli wordt de koningsschieting van S.-Jan gehouden, een van de jaarlijkse hoogtepunten van de vereni- glhg, 'waarbij felle strijd voor de titel geleverd wordt. Jïen jammerlijke zaak was dat I Het kanonschieten niet kon doorgaan, wat een grote teleur- H stelling was voor de orgnisatie, Idie overigens voortreffelijk E was. De winnaars zijn: 1 Revolverschieten: M. Agter- k berg (Grobbenvorst) 96 punten. Pistoolschieten: J. ten Brink I Van onze correspondent 1 NIEUW-NAMEN - Voor de I achtste maal is gisteravond wandelvierdaagse te I Nieuw-Namen gestart. Il°°r vijf kilometer hadden P®rsonen ingeschreven, voor en kilometer elf personen Iv°?r de vijftien twee perso- liii Seheel stond onder lei- ng van feest- en sportcomité |Nieuw-Namen. VOOR ZUIDWEST-NFDFRL ANn liften, Hulst en Goes, bressen en telefoon- IRummers op pagina 2. lOpeningstijden: 1Ö-12.30/13.30-17.00 uur. dactie ^(editie-chef), Romain Damme, Frank Deij, IRn van Gremberghe, L°nald Verstraten, Cor de 1 er (foto), Ton Koomen Isport). lknu'Jan Jansen- L 'st: Eugènë Verstraeten, r eP frommelen. fdvertentie-exploitatie V,P.ecteur Zeeland: S839nU' Privé tel" 01150' Van onze verslaggever BREDA - „Ik voel me met hart en ziel met Mexico verbonden. Vandaar dat ik erg blij ben met de actie van Mensen in Nood voor de Indianen van Tehuan- tepec. Ik vind het ook heel sympatiek dat jullie als krant deze actie onder steunen". Voor de Bredanaar Pierre Kartner, nog bekender onder zijn artiestennaam Vader Abraham, is Mexico een soort tweede vaderland geworden. Dat is gekomen door het gi gantische succes van het Smurfenlied. Dat lied was overal ter wereld een hit, maar nergens zo groot als in Mexico. „Iedereen zingt het daar", aldus Kartner. Het succes van het Smur fenlied bezorgde Vader Abra ham een enorme populariteit in Mexico. Hij gaat er nog steeds regelmatig op toernee. Tot in de verste uithoeken treedt hij op. „Vlak in de buurt van Tehuantepec heb ik eens in eén klein dorpje een concert gegeven. Daar waren 15.000 "kinderen. Ik heb de bakkers in dat dorp toen voor Vader Abraham: 'Voor 1000% achter de actie voor de met hongersnood bedreigde Indianen van Tehuantepec' - FOTO ARCHIEF DE STEM al die kinderen een smurfen- ze aan het eind van hun op- pop laten bakken. Die kregen treden". T N V MENSEN IN NOOD pENj30SCH_0_Vjy_MEXIC0 Vader Abraham, op zijn Spaans El Padre Abraham, houdt van Mexico en Mexico houdt van hem. De mooiste onderscheiding die Kartner in zijn lange, succesvolle loopbaan als zanger en com ponist kreeg, is dan ook een Mexicaanse. Dat was in 1984 toen Kartner in Mexico werd uitgeroepen tot kindervriend van het jaar, gesymboliseerd in een zilveren sombrero. Juist de kinderen zullen het eerst het slachtoffer wor den van de hongersnood in Tehuantepec, weet Kartner. „Dat is overal ter wereld zo. Het zijn altijd weer de kinde ren die het eerst de dupe zijn. Terwijl ze er helemaal niets aan kunnen doen. Daarom moet deze actie slagen. Ik sta er voor 100%, wat zeg ik, voor 1000% achter. En ik wil het wel uitschreeuwen: Mensen vul snel een giro-formulier in. Uiteraard doe ik dat zelf ook". Zie óok pagina Zeeland 4 Van onze correspondent CLINGE - Aan het westernweekeinde in Clinge werd door J221 schutters deelgenomen, waarbij 583 series werden ge schoten. Het aantal kampeerders bedroeg ruim 600 perso- (Dreischor) 96. Vrij geweer: K. Verhesen (Vlodrop) 98. Stan daardgeweer: T. Hansen (Al- mere) 94, 3. A. van de Walle (Clinge) 92. Achterlaadgewe- ren: W. Lauwers (Vrasene) 92, 3. A. van de Walle (Clinge) 90. Achterlaadrevolver: A. Tege laar (Leiden) 95. Revolverpi stool dames: mevrouw Kalmey (Aalsmeer) 72. Duelschieten: P. van de Eyken. Jeugdschieten: G. Looy 32. Kanonschieten: M. Schuerman 26. Ere-schijfschie ten: Pistoolrevolver mevrouw Breukelaar-Veen (Aalten); he ren vrij geweer standaard: G. Florus (Oeleghem), dames ge weer: Anneke de Braak (Clin ge). Van onze correspondent CLINGE - In gemeen schapshuis Malpertuus hul digde C. Hageman, voorzit ter van de Katholieke Bond voor Ouderen, de kaart- kampioenen van dit seizoen, C. de Burger-van der Ha uit Clige en E. Sturm uit St.- Jansteen. Beiden kregen naast een envelop ook de medaille omgehangen met het rood-wit-blauwe lint. In het voorbije seizoen hadden in totaal 635 kaarters aan de maandelijkse wedstrijden deelgenomen. Alle wedstrijden waren georganiseerd door Frans Plassschart. Bij de da mes werrd mevrouw Ph. de Vos-Govaert uit Clinge tweede. Bij de heren werden respectie velijk Frans Piessens tweede en E. Dankaert derde, beiden uit Clinge. Vervolgens werd de uitslag bekend gemaakt van de laatste wedstrijd, waaraan vijftig per sonen deelnamen. Uitslag: 1. Jef de Letter, 2. mevrouw M. van Duyze, 3. mevrouw Wol- fert. ,T -■ IrvJ- Het nieuwe mobiele postkantoor - FOTO DE STEM COR J. DE BOER Van onze correspondente HULST - In Hulst is een nieuw rij dend postkantoor in gebruik geno men. Hiermee werd de oude postbus, die circa tien jaar dienst deed, ver vangen. De nieuwe postwagen heeft dezelfde rode herkenningskleur maar is qua omvang aanzienlijk groter. De wachtkamer is veel ruimer geworden en zeker 's winters zal het voor vele mensen aangenamer zijn als ze binnen kunnen zitten of staan. Ook de werkruimte voor de kantoor houders is aanzienlijk groter en comforta beler geworden. Bovendien is het rijdend kantoor voorzien van allerlei nieuwe tech nische snufjes, waarbij de airconditioning zeker een van de grootste verbeteringen is. Kantoorhouder Frank Totté uit St.-Jan- steen is duidelijk in zijn nopjes met de nieuwe behuizing, waarmee hij de gehele week op pad is. Toen zo'n tien jaar geleden in Walsoorden, Lamswaarde, Graauw en Hengstdijk het postkantoor moest worden opgegeven, werd het rijdend postkantoor in het leven geroepen. Hulst was daarbij een voorloper, want het was een van de eerste Nederlandse gemeenten waar dit fenomeen verscheen. Toen daarna ook in Terhole in november '87, in Heikant en in mei 1988 in Zuiddorpe het postkantoor verdween, werden ook deze plaatsen in de route van het rijdend postkantoor opgeno- Schoorvoetend komen de mensen vaak een eerste keer een kijkje nemen, maar als ze merken dat het gaat om een 'gewoon' postkantoor verdwijnt al vlug de drempe langst. Men kan voor alle postzaken te recht: een viskaart, een strippenkaart, aangifte motorrijtuigenbelasting, noem maar op. De normale diensten kunnen al lemaal worden aangevoerd. Er is voor de plaats waar het rijdend postkantoor komt, slechts een beperking en dat is het feit dat men er alleen op een bepaalde tijd terecht kan. Voor Graauw, Lamswaarde, Zuiddorpe en Heikant wordt de postservice dagelijks gegeven op hetzelfde tijdstip op de via een rood bordje aangegeven plaats, van maan dag tot en met vrijdag dus. In Óssenisse en Terhole is dat alleen op dinsdag en don derdag en voor Hengstdijk en Walsoorden geldt dat voor maandag, woensdag en vrijdag. GRAAUW - Ondanks de concurrentie van het EK voetbal verschenen er toch 22 renners aan de start van de volkskoers in Graauw. Al in de eerste ronde van het selectieve parkoers rond de Stenen Beer, ging Tonnie Hermans alleen aan de haal. Pas twee ronden voor het einde kon de winnaar van 1987, Eddy Tieleman, hem achterhalen. In de laatste kilometers liet Her mans het peloton, inslucief Tie leman, ter plaatse. Hij reed dertig kilometer lang 200 meter voor het peloton uituitsiag: 1. Tonnie Hermans, 2. André de Rijc- ke, 3. Ko Goeree. Jeugd: Categorie 1:1. Evert Doedee, 2. Breekje Tael- man, 3. Kris Bleijenberg. Categorie 2:1. Tom Heyens, 2. Koen den Boer, 3. Tom de Koster. Categorie 3: 1. Johan Haest, 2. Patrick de Koster, 3. Maarten Boënne. Categorie 4: 1. Jean-Paul de Caluwé, 2. Francesco Hermans, 3. Nico Mahu. MUZIEKDEMONSTRATIE - Enkele jeugdleden van de de Steense fanfare onder leiding van dirigent Verstiggel, bren gen vandaag in de grote zaal van basisschool Inghelosen- berge enkele muzieknum- mertjes ten gehore. Er wordt onder andere een demonstra tie gegeven op een dumrstel. Ook is er gelegenheid voor de kinderen eens een instrument te bespelen. De fanfare wil via deze demonstratie eens extra de schijnwerpers op de muzikale mogelijkheden van de jeugd richten. Aanmelden bij de fanfare is zowel voor de jeugd als voor volwasssenen ten allen tijde mogelijk. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in De Blaauwe Hoeve een kaarting gehouden waaraan 53 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. E. van de Branden, Hulst; 2. J. Sturm, Heikant; 3. R. Steel, Hulst. DARTS - In zaal De Smidse werd een dartswedstrijd ge houden waaraan 30 personen deelnamen. Uitslag heren: 1. Ch. Oudshoorn, 2. R. Stevens, 3. R. Naffa, allen Hulst. Da mes: 1. A. Roels, Koewacht; 2. J. Schorremans, Terneuzen; 3. C. Oudshoorn, Hulst. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in De Lieve een kaarting gehouden waaraan 44 personen deelna men. Uitslag: 1. mevrouw Van Hooy, 2. mevrouw Van Mullem, beiden Hulst; 3, A. Himbrecht, Clinge.. De vol gende kaartingen zijn 27 juni in De Blaauwe Hoeve en 28 juni in De Lieve. HENGELEN - In gezamenlijk overleg is tijdens de laatste clubwedstrijd van De Vogel besloten om de hengelwed- strijd van 17 juli te verplaat sen naar zondag 3 juli van 14.00 tot 17.00 uur. De uitslag van de laatste wedstrijd is als volgt: 1. Th. Kerckhaert, Hengstdijk; 2. C. de Bruin, Kloosterzande; 3. A. Verbrac- ken, St.-Niklaas. GAAIBOLLEN - Op recrea tiecentrum De Vogel werd een gaaibolling gehouden waaraan 63 personen deelna men. Uitslag: hoge vogel: W. Esseling, Hulst; rechter zijvo gel: M. van Roeyen; linker zij vogel: E. van Boogaert; grootste aantal (8): H. Cas- sauwen, allen Hengstdijk. BINGO - Op recreatiecen trum De Vogel werd een bingo gehouden waaraan 200 personen deelnamen. Uitslag: 1 en 4. mevrouw Van Dorsse- laer, St.-Jansteen; 2. me vrouw De Bakker, Clinge; 3. mevrouw Van Dongen, Roosendaal. KAARTING - In zaal 't Ja gershuis werd een kaarting gehouden waaraan 46 perso nen deelnamen. Uitslag bie den: 1. mevrouw Zwartelé, Terneuzen; 2. E. Dankaert, Hulst; 3. C. van der Hooft, Hengstdijk. Jokeren: 1. me vrouw Impens, Terneuzen; 2. mevrouw Verschuren, Hulst; 3. mevrouw Taalman, Hulst. KAARTING - Op recreatie centrum De Vogel werd een kaarting gehouden waaraan 65 personen deelnamen. Uit slag jokeren: 1. mevrouw Van Vooren, Óssenisse; 2. me vrouw Rombout, Koewacht; 3. mevrouw Dieleman, Zaam- slag. Bieden: 1. mevrouw Van Goethem, Kloosterzande; 2. mevrouw Somers, Hengst dijk; 3. A. van Damme, St.- Niklaas. COLLECTE - De collecte voor Het Rode Kruis heeft 850,35 opgebracht. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in het ge meenschapshuis een kaarting gehouden waaraan 28 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. H. Kooien, Graauw; 2. mevrouw Haulez, Hulst; 3. C. Mahu, Graauw; 4. A. Burm, Nieuw- Namen. Volgende kaarting is donderdag 23 juni. M GAAIBOLLEN - Op camping Mussenest werd een gaaibol ling gehouden waaraan 58 personen deelnamen. Uitslag:, hoge vogel: Ph. Thijs; linker en rechter zij vogel: J. Rijk, beiden Óssenisse; grootste aantal (8): J. Pankow, Kloos terzande. KAARTING - In zaal Hof ter Nesse werd een kaarting ge houden waaraan 41 personen deelnamen. Uitslag bieden: 1. J. van Damme, Walsoorden; 2, mevrouw Schenkel, Ósse nisse; 3. E. Morcus, Klooster zande. Jokeren: 1. mevrouw Asselman-Mahu, Klooster zande; 2. mevrouw De Waal- Valckx, 3. mevrouw van Hee- se-Reyns, beiden Óssenisse. Walsoorden GAAIBOLLEN - In zaal Rue du Nord werd een gaaibolling gehouden waaraan 32 perso nen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: M. Dankaert, Hengst dijk; linker zijvogel: Th. Ne ve, Kloosterzande; rechter zijvogel: G. Dankaert, Hengstdijk; grootste aantal (5): V. Baart, Kloosterzande. Axel BRIDGE - Bridgeclub Axel hield de tiende wedstrijd van de voorjaarscompetitie in cultureel centrum De Halle. Uitslagen: :Gröep A: 1. me- vrouw-Groenewoud-de heer Scheele, 2. heren Moeliker- Pel en echtpaar IJsebaert. Groep B: 1. heren Hemelsoet- De Wever, 2. mevrouw Van Leeuwen-de heer Zaman, 3. mevrouw Hoek-de heer Koek. Groep C: 1. echtpaar Löchter, 2. mevrouw Van Bambost-de heer Meyer, 3. dames Kaan- De Jonge. Groep D: 1. echt paar David, 2. dames Schip- per-Bierman, 3. dames Ran- schaert-Zwartelé. Groep E: 1. dames Hamelinck-De Vries, 2. dames Koens-Rekers, 3. mevrouw Van Stee-de heer Verpoorte. HULST - Zaal W. Blommaert, 34 schutters: hoge vogel: R. Sterkx, Zelzate; eerste zij vogel: J. de Waal, Koewacht; tweede zijvo gel: P. Hoefnagels, Clinge; groot ste aantal (5)H. Geerts, Moerbe- ke. KOEWACHT - Bejaardenschie- ting, zaal Oude Molen, 28 schut ters: hoge vogel: C. Blommaert, St.-Jansteen; eerse zijvogel: C. Gijsel; tweede zij vogel: G. van Damme; grootste aantal (5): G. Baart, Koewacht. BOSCHKAPELLE - Bejaarden- schieting, zaal Ons Vermaak, 13 schutters: hoge vogel: D. Beu- laert, Hulst; eerste zij vogel: J. van Dijk; tweede zij vogel: L. van Leuven; grootste aantal (5): L. Heyens, allen Boschkapelle. WESTDORPE - Jubileumschie- ting, 100 jaar, St.-Sebastiaan, 173 schutters: Wip 1: eerste hoge vo gel: A. Huybrecht, Ertvelde; tweede hoge vogel: D. Donze, Terneuzen; eerste zij vogel: W. van Drongelen, Gilze-Rijen; tweede zij vogel: P. Koster, Gilze- Rijen; derde zij vogel: F. Serie, Heyst; vierde zij vogel: A. de Mey, Zuiddorpe. Wip 2: eerste hoge vo gel: E. Savoye, St.-Jansteen; tweede hoge vogel: T. Tieleman, Kloosterzande; eerste zij vogel: L. de Ruyter, Tilburg; tweede zij vo gel: E. van Goethem, Temse; derde zij vogel: J. Bruggeman, Westdorpe; vierde zij vogel: J. de Vilder, Terneuzen. Wip 3: eerste hoge vogel: J. Doete, Kwaden- damme; tweede hoge vogel: A. Jacobs, Brussel; eerste zij vogel: R. Neyt, Puyenburg; tweede zij- vogel: G. de Schepper, Schaar beek; derde zij vogel: F. Delporte, Fratermité; vierde zij vogel: G. Suy, Zuiddorpe. CLINGE - Zaal De Troubadour, 39 schutters: hoge vogel: me vrouw Van Kruyssen, Kiel- drecht; eerste zij vogel: F. van Beveren, Nieuw-Namen; tweede zij vogel: F. Bruggeman, Clinge; grootste aantal (4): C. de Moor, St.-Jansteen. GRAAUW - De Friezen, 35 schutters: eerste hoge vogel: J. de Letter, Kallo; tweede hoge en tweede zij vogel: H. Sorber, Paal; eerste zij vogel: J. de Bakker, St.- Jansteen; derde zij vogel: E. de Bakker, Graauw; vierde zij vogel: W. de Vrieze, Westdorpe. HULST - Zaal De Kroon, 29 schutters: eerste hoge vogel: G. Herwegh, Heikant; tweede hoge vogel: M. van Kerkhoven; eerste zij vogel: C. van Gassen, beiden Hulst; tweede zij vogel: R. Sterkx, Zelzate; grootste aantal (5): R. de Waal, Kloosterzande. ÓSSENISSE - Camping De Zee meeuw, 24 schutters: hoge vogel: R. D'Hondt; eerste zij vogel: L. van Eekhout; tweede zij vogel: F. Peyl; grootste aantal (4): A. de Waal, Terneuzen. ZUIDDORPE - Zaal 't Gemeen tehuis, 35 schutters: eerste hoge vogel: R. van Hoeke; tweede hoge vogel: R. D'Hondt, beiden Zuid dorpe; eerste zij vogel: P. van Re- mortel, Koewacht; tweede zij vo gel: M. van Hoeke; grootst aantal (4): M. Suy en P. Samijn, allen Zuiddorpe. LAMSWAARDE - Zaal De Vier Jaargetijden, 21 schutters: hoge vogel: F. Vos, Kieldrecht; eerste zij vogel: A. Dobbelaar, Boschka- pelel; tweede zij vogel en grootste aantal (9): J. Leeraert, St.-Jan steen. HENGSTDIJK - Camping De Vogel, 13 schutters: hoge vogel: N. Heene, Hengstdijk; eerste zij vogel Th. van Hoeye, St.-Jan steen; tweede zij vogel: E. Ver- eertbrugge, Dendermonde; grootste aantal (4): Th. van Hoeye, St.-Jansteen. ÓSSENISSE - Camping Musse nest, 21 schutters: hoge vogel: J. de Kort; eerste zij vogel: R. van Vlierberge; tweede zij vogel: L. van Eekhout; grootste aantal (6): M. Coppens, allen Óssenisse. ZUIDDORPE - Zaal Gemeente huis, 25 schutters: eerste hoge vo- vel: P. Martens, Koewacht; tweede hoge en tweede zij vogel: H. D'Hondt; derde hoge vogel: M. Suy; eerste zijvogel: M. van Hoe ke; grootste aantal (5): A. van Damme en P. Gauwe, allen Zuid dorpe. HOOFDPLAAT - Zaal De Vriendschap, 44 schutters: hoge vogel: H. Oochee, Assenede; eer ste zij vogel: L. Martens; tweede zij vogel: H. de Ruyser, beiden Hoofdplaat; grootste aantal (4): A. Pauwels, Bentille. ZUIDDORPE - St.-Sebastiaan, 48 schutters: eerste hoge vogel: L. Kronenburg, Zuiddorpe; tweede hoge vogel: E. Inghels, Koe wacht; eerste zij vogel: P. Plas- schaert, Wachtebeke; tweede zij- vogel: J. Stevens, Overslag. KOEWACHT - Zaal P. de Vlie ger, 42 schutters: hoge vogel: O. Zaman; eerste zijvogel: E. Marin, beiden Koewacht; tweede zij vo gel: G. Dullaert, Stekene; groot ste aantal (3): G. Verstraeten, Koewacht.

de Stem | 1988 | | pagina 13