DE STEM PERSON E L hoofd particulieren (m/v) Rabobank O ARTIMO'textileS LEERKRACHT MA zHwoBouw projectleider utiliteitsbouw HOOFD docent(e) theorie peisoneelmanagement huize tGRUYTVELD elektrotechnicus/ algemeen onderhoudsman ;WEKS VO Academie St. loost aanmelding avondopleiding grafiek monumentale vormgeving en schilderen, publiciteits- en grafische vormgeving TECHNISCH-ASSISTENT M/V Streekschool De Karnsberghe Streekschool De Karnsberghe CHEF INKOOP ipnieuw vondst bij SCK in Mol DE STEM VAN ZATERDAG 18 JUN11988 met aannemersmentaliteit VAN OVERVELD B.V. Rabobank Prinsenbeek rar»; Eindexamenexpositie 1988 WATERSCHAP DE DONGESTROOM afdeling FINANCIËN m/v MAGAZIJNMEDEWERKER MEUBELPRODUKTIE-AFDEUNG streel ooi de karnsberghe pttSTEM BUITENLA buro voor persoonlijkheidsonderzoek J.F.A Kalk HOGESCHOOL WEST-BRABANT 3RUSSEL - De landbou eullen het komende seizoen afgelopen jaar. Maar voor produkten blijft de prijsd erkt tot rond één procent. (full-time) A6) Onze cliënt te Veghel is een zelfstandige bouwonderneming met ca. 100 medewerkers in vaste dienst. Met geavanceerde bouwmethoden is men vooral actief in de grotere utiliteitsbouw (tropische zwembaden, scholen, fabrieken, kantoren). Het betreft veelal Turn-Key projecten die in nauwe samenwerking met de zustermaatschappij, Hevo Project B.V., worden verworven. Daarnaast verwerft Hevo Bouw rechtstreeks projecten op de markt voor (semi-)overheid en gezondheidszorg. De laatste jaren is de Hevo organisatie zich met succes toe gaan leggen op de realisering van industriële projecten. Samen met Hevo Project B.V. en Hevo Invest B.V. maakt men deel uit van Hevo Beheer B.V. Ter versterking van het managementteam wordt uitgezien naar een ervaren Als projectleider (m/v) bent u op meerdere werken verantwoordelijk voor de totale gang van zaken. In de kern komt dit neer op het bewaken van prijs, levertijd en kwaliteit. Uiteraard bent u tevens eindver antwoordelijke in het cliëntencontact. De dagelijkse leiding van bouwprocessen is in handen van erva ren uitvoerders. Voor deze brede en veelzijdige functie geldt de vol gende profielschets: opleiding minimaal HTS-Bouwkunde; gedegen ervaring in grotere utiliteitsbouw, met name in betonwerken; bekendheid met moderne uitvoeringsmethoden en het maken van bouwplanningen en loon- kostenbewakingssytemen; leeftijd tussen 35 en 45 jaar. Geboden wordt een zelfstandige, breed georiën teerde functie met ruime bevoegdheden in een gezonde en groeiende bouwonderneming. Uiter aard zijn het salaris en de secundaire arbeidsvoor waarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Voor eventuele aanvullende informatie kunt u via 040-120030 verzoeken door één van onze adviseurs te worden teruggebeld. Uw sollicitatie (op brief en envelop vermelden HEVO) wordt vlot en discreet verwerkt door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 - 5600 AA EINDHOVEN Lid Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie/OA WS is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De bank is momenteel bezig de organisatie aan te passen, waarbij geïntegreerd relatiebeheer, infor- matisering en een nieuw distribu tiebeleid richtinggevend zullen 1 zijn. Op eén totaal van 31 mede- werk(st)ers zijn er momenteel 12 werkzaam op de afdeling Particulieren. Middels participatie in het managementteam wordt een inbreng verwacht in de totale beleidsvoorbereiding binnen de bank. Naast de leiding van de afdeling Particulieren heeft de gezochte functionaris ook de verantwoordelijkheid voor de produkten Reizen en Credit- gelden (inclusief Beleggingen). Wij zoeken kandidaten met een HBO-opleiding (b.v. HEAO-CE), aangevuld met refevante bancaire studies. Naast ruime ervaring, speciaal met betrekking tot Reizen en Creditgelden moet hij of zij beschikken over leidinggevende kwaliteiten en teamgeest. Leeftijd tot 35 jaar. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer P.G. Essen- berg, directeur, telefoon 076-413651. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt binnen 10 dagen met belang stelling verwacht door de directie van de bank, Postbus 10, 4840 AA Prinsenbeek. De Slichting Ouders en Vrienden van het Afwijkende Kind is opgericht in 1965, met het doel hulp te bieden aan ouders met geestelijk gehandicapte kinderen van protestants christelijke huize in Noord-Brabant. De Stichting tracht dit doel onder meer te bereiken door het stichten en instandhouden van tehuizen, waarin deze gehandicapten kunnen worden opgenomen en zodanig kunnen worden verzorgd, dat zij zich zo goed mogelijk kunnen ontplooien. Huize 't Gruytveld in Terheijden is een woon-, leef- en werkgemeenschap voor 307 geestelijk gehandicapte bewoners en 350 medewerkers. Op korte termijn vragen wij een full-time m/v Functie-informatie: Binnen de technische dienst zijn in totaal 6 medewerkers werkzaam. De werkzaamheden bestaan uit onderhoud, uitbreiding van installaties, het verhelpen van storingen en algemene onderhoudswerkzaamheden. Gemiddeld per 5 weken dient er tijdens weekends beschikbaarheids- dienst uitgevoerd te worden. Naast deskundigheid op het gebied van elektro (sterk-/zwakstroom) is het noodzakelijk ook andere technische vaardigheden te hebben. Onze wensen: leeftijd 25-35 jaar; ten minste LTS-E-diploma VEV; algemene kennis met betrekking tot onderhoudswerkzaamheden; in teamverband kunnen werken; bereidheid weekenddiensten te verrichten; affiniteit met geestelijk gehandicapten; rijbewijs BE. Het minimumsalaris bedraagt 2.182,- bruto per kalendermaand, en maximaal 3.096,-. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gezonden worden aan het hoofd Personeelszaken van Huize 't Gruytveld, Postbus 4, 4844 ZG Terheijden. Hogeschool West-Brabant Sector Kunst en vormgevingsonderwijs Voor het komende studiejaar bestaat gelegenheid tot De avondstudie is een 5-jarige part-time hoger beroepsopleiding, die na het basisjaar de volgen de vakstudierichting kent: Informatieblad en aanmeldingsformulier kunnen worden aangevraagd bij de administratie van de academie. St. Janstraat 18, 4811 ZM Breda Telefoon 144774 Na ontvangst van de aanmelding zullen' kandidaat-studenten worden opgeroepen voor een toelatingsbeoordeling. vindt plaats in het hoofdgebouw St. Janstraat 18 en in het Centrum voor Beeldende Kunst de Beyerd te Breda van vrijdag 24 tot en met dinsdag 28 juni. Modeshow in de Grote Kerk op vrijdag 24 juni (16.00 uur) en zaterdag 25 juni (15.00 uur). Het waterschap De Dongestroom omvat een gebied van ca. 32.000 ha in het midden van Noord-Brabant. Het is gevestigd te 's Gravenmoer. De taak van het waterschap betreft in hoofdzaak het kwantlteltsbe- heer van het opppervlaktewater. Het waterschap heeft een administratieve dienst en een technische dienst met een personeelsbestand van 33 personen. Wegens vertrek van de huidige functionaris wordt op korte termijn gevraagd een Algemene informatie: De afdeling bestaat uit de bureaus Financiële admi nistratie en Waterschapslasten. Functie-Informatie: - het verrichten van diverse werkzaamheden op het terrein van de waterschapsfinanciën, zoals het opmaken van de begroting, de jaarrekening en de begrotingswijzigingen; - het toezien en bewaken van de bijwerking van de kadastrale leggers; - het adviseren m.b.t. financiële aangelegenheden in bestuurszaken; - het meewerken aan het invoeren van automatise ring; - het assisteren bij verder ter secretarie voorko mende werkzaamheden. Functle-eisen: - een op de functie-informatie afgestemde oplei ding op financieel ekonomisch gebied, bij voor keur HFBA/SPD, danwel een nagenoeg voltooide studie hiervoor; - praktische ervaring op een afdeling Financiën, bij voorkeur met genoemde werkzaamheden; - contactuele en leidinggevende capaciteiten; - enige ervaring met automatisering strekt tot aan beveling. Arbeidsvoorwaarden: - het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en er varing maximaal 4.115,00 (schaal 8 BBRA 1984); - de bij de overheid gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing; - het waterschap is aangesloten bij de I.Z.R. Nadere Informatie kan worden Ingewonnen bij de griflier, de heer F.M.F. van Dooren, telefoon nummer 01623-12451. Sollicitaties te richten aan het dagelijks bestuur van het waterschap De Dongestroom, Postbus 6, 5109 ZG 'S GRAVENMOER, binnen veertien da gen na verschijning van dit blad. Artimo Textiles B.V. is een jonge handelsonder neming, gevestigd aan de Meeten 78 te Roo sendaal. De onderneming levert gordijnstoffen voor projecten als zieken- en verpleeg huizen, bejaardencentra, schoolgebou wen en kantoren. Ter versterking van het enthousiaste team van medewerkers zoeken wij op korte termijn een voor het afmeten, inpakken en verzen den van gordijnstoffen. Hierbij denken wij aan iemand in de leef tijd van 20-24 jaar met ervaring in de wo ningtextielbranche. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan: Artimo Textiles B.V., Postbus 1150, 4700 BD Roosendaal. Dethon is een bedrijf dat werk biedt aan 540 perso nen, welke in Zeeuwsch-Vlaanderen in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening werkzaam zijn. Dethon Industrie heeft vestigingen in Oostburg, Hulst en Terneuzen, vervaardigt eigen produkten die in grote hoeveelheden worden afgezet in binnen- en buitenland en voert daarnaast ook loonopdrachten uit. Dethon groen voert cultuur- en civieltechnische werken uit in geheel Zeeuwsch-Vlaanderen. Bij Dethon Industrie, vestiging Hulst bestaat de va cature voor een: Functie-inhoud: - Het afstellen van machines. - Verantwoordelijkheid voor de totale kwaliteits zorg in de afdeling. - Bewaken van het onderhoud van het machine park. - Ontwerpen en vervaardigen van produktiemal- len. - Assisteren van de afdelingschef bij het leiding geven aan de uitvoering van de produktie van voornamelijk eiken bankstellen. Functie-eisen: - Vaktechnische opleiding op LBO/MBO-niveau. - Ervaring in seriematige meubelproduktie. - Goede contactuele eigenschappen. - Leeftijd 30 jaar. Salaris: Een salaris van minimaal 2.336.- (schaal 6) en maximaal 3.616.- (schaal 7) bruto per maand, af hankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Mondelinge informatie kunt u inwinnen bij de heer L.C. Vet, hoofd personeelszaken, tel. nr. 01150- 77000. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de algemeen directeur van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. SCHOOL VOOR VORMING, OPLEIDING EN BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS Hamdijk 5, Postbus 6889, 4802 HW Breda Telefoon: 076-877154 voor de afdeling detailhandel. Betrekkingsomvang: 19 lesuren. Daar deze vacature ontstaan is door gebruikmaking van de zgn. D.O.P.-regeling van een leerkracht, geldt dat men benoembaar is indien men: a. wachtgelder is of b. garantie-uren heeft of c. geen aanspraak maakt op een loon hoger dan schaal 7 regel 4 3.051.- p.mnd.) Reacties binnen 8 dagen aan het bestuur van Postbus 6889 4802 HW Breda Hamdijk 5 - Breda-Noord LONDEN (RTR/AFP/UPI) Groot-Brittannië heeft len Israëlische diplomaat en een vertegenwoordiger van de Palestijnse Bevrij dingsorganisatie PLO uit bewezen in verband met een jpionage-schandaal. ge diplomaat Arie Raqev en de pLO-functionaris Zaki al- Sawa hebben tot het einde van je maand om het land te veria- en. Londen heeft Raqev uitge wezen omdat de Israëlische ge- leime dienst, Mossad, de Brit- en niet op de hoogte heeft ge- •teid van Palestijnse terroristi- iche activiteiten in Groot-Brit- annië. Israël zei de stap van ^nden te betreuren en ont- kerj tel de ov< licl het Joi de sta Soi de Mo PL de, 1 dac Internationaal georiënteerde technische groothandel met f een zeer gevarieerd assortiment zoekt i.v.m. versterking van de afdeling een ervaren inkoper, die na gebleken geschikt- f heid en na een ruime inwerkperiode de functie van kan innemen. Vereisten: Leeuweriklaan 12 5613 AG Eindhoven Tel.: 040 -443441 Postbus 2201 5600 CE Eindhoven goede commerciële feeling; organisatietalent; leidinggevende capaciteiten; opleiding op HBO-niveau; beheersing in woord en geschrift van de Engelse, Duitse en Franse taal; ruime inkoopervaring bij voorkeur in een handels onderneming; bereidheid zich t.z.t. te vestigen in de regio Midden-Brabant; leeftijd: 30-35 jaar. De kandidaat zal in deze functie direct rapporteren aan heil Hoofd Inkoop en verantwoordelijk zijn voor de dagelijkse gang van zaken binnen een afdeling van 12 medewerkers,) waarbij organisatie en logistiek een belangrijk deel van de werkzaamheden zullen uitmaken. Een psychologisch onderzoek maakt onderdeel urt vandej selectieprocedure. ,1 V 1.1 If t Geïnteresseerden worden verzocht een handgeschreven I sollicitatie met een Curriculum Vitae vergezeld van recenlel pasfoto aan ons te richten tot 26 juni a.s. Voor een snelle f en diskrete behandeling wordt zorggedragen. i Technisch Onderwijs i Laboratorium Onderwijs i Economisch Administratief Onderwijs i Sociaal Agogisch Onderwijs i Kunst en Vormgevings Onderwijs i Pedagogisch Onderwijs i Gezondheidszorg Onderwijs an Van onze correspondent Tot die vaststelling kwamen gi fcialisten van minister Braks aa gen lange marathonvergaderin ouwraad de prijzen voor het ni Slechts Griekenland heeft op dat akkoord nog een voorbe houd gemaakt. De Grieken wil len een verdere afbraak van hun exportheffingen dan de p4,5 procent waartoe land ouwcommissaris Andriessen i de elf andere EG-ministers ereid waren. Maar volgens Braks, die sprak van 'een rede- ijk en evenwichtig akkoord', de oplossing van het jriekse probleem aan de uit komsten voor de andere elf EG-landen niets meer veran deren. Als gevolg van het akkoord gaan de prijzen voor de belang rijkste graansoorten in Neder- 'an onze correspondent 1RUSSEL - Bij het Studie- entrum voor Kernenergie in Mol is opnieuw radio-ac- ieve besmetting van het (rondwater vastgesteld. Op '00 meter van een oud re- ïrvoir is een hoeveelheid "itium aangetroffen, die >ijna het dubbele bedraagt ran de in België gehan- irde drinkwaternorm. De studierichting Peisoneelmanagement van de sector SOCIAAL AGOGISCH ONDERWIJS is een sterk groeiende opleiding. In het studiejaar 1988-1989 bedraagt het aantal voltijd- en deeltijdstudenten ongeveer 320. De opleiding staat een Human Resource-benadering voor. Kernpunten zijn: - het bijdragen aan een integrale aanpak van management- vraagstukken - het op evenwichtige wijze benutten van menselijke hulpbronnen - hét bijdragen aan het innoverend vermogen van organisaties - een multi-disciplinaire aanpak; personele, organisatorische en veranderkundige benaderingswijzen worden in relatie gebracht met economische, technische en commerciële aspecten. Als gevolg van de toename van het aantal studenten ontstaat per 1 september 1988 een vacature voor een De aan te stellen docent(e) zal worden belast met: - het verzorgen van lessen theorie Personeelmanagement - het bijdragen aan de ontwikkeling van het onderdeel Personeel management in de opleiding - het begeleiden van werk- en projectgroepen - het verzorgen van cursussen Post-HBO. Voor deze functie wordt gevraagd: - recente ervaring in en met Personeelmanagement - een voltooide universitaire opleiding in de organisatie-sociologie, organisatie-psychologie of bedrijfseconomie, dan wel een VO-opleiding, afstudeerrichting Personeelmanagement. Salariëring volgens Rijksregeling. De inschaling geschiedt op grond van het laatstgenoten salaris en bedraagt minimaal f 3.209,- en maximaal f 6.908,- bruto per maand. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij Drs. R. de Groot, adjunct-directeur, of Drs. R Johannisse, studie richtingsleider, telefoon 076-639311. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen een week na het verschij nen van deze advertentie - richten aan Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.RJ.M. de Louweren, hoofd dienst Personeel Organisatie, Postbus 90,116,4800 RA Breda. m woordvoerder van staats- iretaris Deworme (Energie) westigde gistermiddag de be- letting, maar kon in afwach- ing van een onderzoek dat De- rorme inmiddels heeft gelast, jeen nadere mededelingen loen, Wel staat al vast dat de -smetting, waarvan de oor- iak nog onbekend is, geen [erband houdt met de vondst an een groot aantal radio-ac- eve reststoffen in de omge- ang van een ander bassin, nu tkele weken geleden. De eigen onderzoeksdienst tan het Studiecentrum voor kernenergie ontdekte toen dat ar lekkage van dit reservoir >ren ,van een groot aantal ra io-actieve stoffen in het slib grondwater vlakbij het re- - voir waren terechtgekomen. °/fens de woordvoerder Deworme is het juist dat problemen zijn' in Mol, .r ls het nog te vroeg om iof stellen of ook de nu gestelde tritiumbesmetting J™.'® aan nalatigheid of in w Tegen de directie het studiecentrum lopen (f verschillende andere on- vooral met betrek- iLi ?esi°emel op grote ,rn„. w.et hoog radio-actief Haag (DPA/ NP) - Afrika zou evLi f gifschandalen het pnot hunnen krijgen weer Dafof worden uitgebuit net enh i1 üjde van de sla- Q del en het kolonia- a ^aar het hoofd van JED j milieuorganisatie de Egyptenaar Mos- te corr^™1 Korirrf„niet de regeringen die Ntinatl" ?luiten of grote Öt nale bedrijven. De Vsemi zijn individuele Djven HSOnuen of Kleine be- Papnen vuiie werk op- Neta in Ir hij: Gif Italië Vs in r. vliegas uit vier In Congo zijn miljoen dollar aan

de Stem | 1988 | | pagina 4