OOKB.V Hulst wil nieuwbouw bij stadhuis GEVOLG: TEKORT 1,5 MILJOEN OP BEDRIJFSTERREIN «GE ROVER je Stem JIS Gemeente bereid om risico te lopen voor kabelnet Nw-Namen Western-weekend in Clinge begonnen J van onze verslaggever INDIEN GEMEENTE TWEE TON STEEKT IN AANLEG NET Sportproject: nog 1 keer geld PLAATSELIJK NIEUWS EXAMENS pflftTEM VAN ZEELAND 2 ZATERDAG 18 JUNI 19£fé I taart en Terhole te voorzien J_ J. culieren HOERA SON JA VERVAET GETROUWD GETROUWD tekort GETROUWD MIEL en LEENDERT E. SAMAN nu 'n proefrit! TXXXZXX Verwachting: vlas vanaf zondag in volle bloei atiseringBv )0 tot 16.00 uur Roskamstraat Koninklijke onderscheiding voor mevrouw Verstraeten COLLEGE VRAAGT RAAD 50.000 VOOR VOORBEREIDING PLAN Ossenisse St.-Jansteen Heikant Nieuw-Namen Hulst Al? I T22 ■dorpen Lamswaarde, Kui- Dorpen Hontenisse kunnen op kabel van kabeltelevisie tegen B. fAo taripf als Kloos- jubileum, receptie, loving, overwinning, ham, openbare dank, iag best eens in de ina familieberichten, luur hoeft het niet te rsten een tientje), .m 2,00. Eén grote Voor het plaatsen van et een formaat van 35 'ij 14,05 toeslag, aanvraag. Bij niet- It 4,00 adm.kosten »n niet geretourneerd, ef uw tekst 2 dagen n van onze kantoren, stuurt u eveneens 2 naar Postbus 3229, slijke opgaven worden ierd indien naam en >ok indien uw betaling louden ons het recht pgaaf van redenen te !ren. hten bereiken over de idt de uitgever zich het van de opdrachtgever e geven, gsnleuws om op donderdag. ■van kabeltelevisie tegen ■hetzelfde tarief als Kloos- terzande, Hengstdijk en Vo- I jcl',vaarde. voorwaarde is wel dat de leemeente voor 200-000 gulden deelneemt in de kapitaalslas- ten voor de aanleg van het ka- Kpft is duidelijk geworden tijdens een gesprek dat burge meester A. Kessen heeft ge voerd met een vertegenwoordi ger van de kabelmaatschappij. „Technisch is het geen pro bleem", aldus de burgemeester, „maar we zullen wel als ge meente het nodige geld moeten bijdragen". Als dat gebeurt zullen alle inwoners hetzelfde tarief moeten betalen van 17,56 gulden per maand. De dan nog resterende ker nen Ossenisse en Walsoorden zullen hoe dan ook voorlopig van kabeltelevisie verstoken moeten blijven. „Het blijkt dat de kosten voor aanleg van ka beltelevisie in die dorpen exor bitant hoog zijn. Er is ons gead viseerd die kernen daarom voorlopig buiten beschouwing te laten". Of Lamswaarde, Kuitaart en Terhole inderdaad kabeltelevi sie krijgen hangt er van af of de politiek er de benodigde twee ton voor over heeft. „Ik denk dat misschien het geld van het Armbestuur best voor dat doel gebruikt zou kunnen worden", meent burgemeester Kessen. „In dat potje zit precies genoeg". Van de zijde van bur gemeester en wethouders is overigens geen voorstel te ver wachten. „Dat potje wordt be heerd door een speciale com missie, die adviseert over aan vragen die vanuit de bevolking komen. In dit geval zal het ini tiatief dus vanuit de gemeente raad moeten komen". Overigens ziet het er naar uit dat de aansluiting van Kloos- terzande, Hengstdijk en Vogel waarde op de kabel toch nog dit jaar gerealiseerd kan worden. Dat blijkt uit een schema dat de kabelmaatschappij nu heeft opgesteld. De inwoners van Hontenisse kunnen vijftien zenders tegemoet zien. Dat stemt burgemeester Kessen tot grote tevredenheid. „Wij heb ben van de verschillende ge meenten op één na het laagste tarief en op één na het grootste zenderaanbod". Grondprijs Hulst omlaag [Van onze verslaggever .HULST - Burgemeester en wethouders van Hulst hebben uiteindelijk toch maar besloten de grond lijs op het industrieterrein Hogeweg omlaag te poen. 2e stellen de gemeenteraad voor de prijs per vierkante neter te brengen van 62 gulden op 55 gulden. is geslaagd voor onder nemer - en vakbekwaam dameskapster. Jos van Damme en Ta mara Ferket 10 juni 'i Ossenisse, Hooglandse- dijk 11 Wim Nabbe en Wilma| Verwijmeren, 9 juni Terneuzen, Diepen-1 brockstraat 15. lit gesprekken met eventuele landidaat-kopers is namelijk Gebleken dat de huidige uitgif- Lprijs dermate hoog is, dat {nagenoeg geen zaken' kunnen borden gedaan. Door het te rugbrengen van de grondprijs lopen B en W het tij te kunnen keren. Echter, voor bedrijfs- lerplaatsingen met overheids- teun willen de ze prijs van 62 ulden handhaven. »r deze actie zal er op de ex- Frank de Vriendt en Pe tra Crombeen. Hulster-I loostraat 18, Nieuw-Na-| men, 10 juni '88. ag 20 juni a.s. nze nieuwe zaak u van harte uit e receptie .00 uur in onze zaak, 8 RG Walsoorden heijm-van Stevendaal I Hartelijk dank aan van rijschool voor het behalen vanï mijn rijbewijs op het| eerste examen. ANJA van LEUVEN Telefoon 076-870591 Van onze verslaggever HEIKANT - Eens per jaar worden grote ge deelten van het Zeeuws-Vlaamse pol derlandschap omge toverd in een zee van witte en blauwe bloe metjes. Dan staat het vlas in volle bloei. Wie dit kleurrijke spel wil zien moet er dan snel bij J zijn, want de gehele bloei periode duurt amper een week. Ieder vlasbloempje op zich bloeit trouwens maar één dag en als er een felle zon is zelfs nog kor ter. In kringen van 'ken- ners' wordt verwacht dat idag de bloei begint. „Een mooi doel voor een fiets- of autotochtje door de polder", zegt vlasken- I ner R. Martinet uit Hei kant. „Het schouwspel is eigenlijk overal te zien, want de vlaspercelen lig gen behoorlijk verspreid". Zo'n vlasakker telt zowat tweeduizend plantjes per I vierkante meter. Iedere plant telt zes bloempjes, zodat er op één viekante meter maar liefst 12.000 bloempjes staan te bloeien. „Fantastisch ge- zicht", aldus Martinet. Overigens zijn de 'vlas- I sers' momenteel niet erg tevreden. Vorig jaar wa ren de vlasplanten te lang, I nu zijn ze veel te kort. Dat I komt mede door de ach- I terliggende droge periode. 1 „Als het nu meteen zou gaan regenen zouden de plantjes nog wel wat kun nen bijgroeien", meent [Martinet. Als de planten [eenmaal gebloeid hebben lis de groei er uit. W-AD VOOR 71 nnwFST NEDERLAND antal opdrachten, op kor- 15 Bergen op Zoom. Daarom an ons softwarehouse wijl anneer u eigenlijk niet vanj Bergen op Zoom, Moren pneuzen, Hulst en Goes, pressen en telefoon- [immers op pagina 2. «ningstijden: pO-12.30/13.30-17.00 uur. sdactie Imeuzen: Rein van der Tim (editie-chef), Romain Damme, Frank Deij, nny van Gremberghe, 'nald Verstraten, Cor de F (foto), Ton Koomen bort). 'es: Jan Jansen. Eugène Verstraeten, ■P Trommelen. 'vertentie-exploitatie fPecteur Zeeland: [Menu, privé tel. 01150- *w9, ploitatie van het bedrijfster rein een tekort ontstaan van ruim 941.000 gulden. Daarbij moet volgens B en W ook nog rekening worden gehouden met de noodzakelijke aanleg van een weg. De kosten voor de aanleg van deze weg zijn becij ferd op ruim 577.000 gulden en dat kan niet uit de opbrengst van grondverkopen worden ge dekt. Het geld zal daarom uit de algemene middelen moeten komen. Alles bij elkaar bete kent dit dat er voor het be drijfsterrein een exploitatiete kort ontstaat van 1.520.000 gul den. Geld om een dergelijk be drag te dekken is er momenteel niet. Daarom willen B en W alle voordeeltjes binnen de ex ploitatie van het gehele ge meentelijke grondbedrijven voor dit doel reserveren. Met name zal daarvoor alvast het te verwachten voordeel op het uitbreidingsplan Tragel ge bruikt kunnen worden. Begin vorig jaar moest er in het uitbreidingsplan Roskam straat/ Clingepolder ruim twee ton bijgepast worden om de grondprijs op 109 gulden per vierkante meter te houden. Het onderdeel Roskamstraat ver loopt voorspoedig. Het blijkt dat de grondprijs zelfs met een gulden verlaagd zou kunnen worden. B en W stellen echter voor dat niet te doen en de meeropbrengst van 29.500 gul den achter de hand te houden om toekomstige nadelen te dekken. Die mogelijkheid zit er dik in, want als de Roskam straat is volgebouwd is de ex ploitatie afhankelijk van de Clingepolder. Daar gaat de grond heel wat minder snel van de hand dan in de Roskam straat. Er wordt al lustig op los gepaft in Clinge Van onze verslaggever HULST - De gemeente Hulst is bereid financieel de nek uit te steken om het dorp Nieuw-Namen te voorzien van kabeltelevisie. De kabelmaatschappij Tevelo heeft als voorwaarde gesteld dat de gemeente drie jaar de rente voor haar rekening neemt over een gedeelte van finan cieringskosten. - FOTO'S DE STEM COR J. DE BOER Dat betekent tot en met 1990 een totaalbedrag van zowat 1.755 gulden. Daarnaast hangt de gemeente nog een financiële dreiging van ruim 14.000 gul den boven het hoofd. Een en ander heeft te maken met het feit dat er te weinig in woners van Nieuw-Namen op het kabelnet willen aansluiten. Om het project voor Tevelo rendabel te maken zijn min stens 240 abonnees nodig. Tot nu toe hebben zich echter maar 202 belangstelenden gemeld. De gemeente rekent erop dat Te velo en de Regionale Woning bouwvereniging tot overeen stemming kunnen komen om de huurders op het kabelnet aan te sluiten. Nu hebben die woningen een eigen antenne systeem. Als die huurders, waarvan er 24 voor aansluiting zijn, er bij komen brengt dat het aantal abonnees op 226. Dan zijn er nog 14 tekort. Als dat tekort er op 1 januari 1991 nog is vraagt Tevelo de ge meente een bedrag van 14.000 gulden. Als Tevelo en woning bouwvereniging geen akkoord bereiken zou dat bedrag zelfs oplopen tot ruim 38.000 gulden. Een dergelijk financieel risico willen B en W niet lopen. Een akkoord is dan ook de gemeen telijke voorwaarde om met Te velo in zee te gaan. Als alle becijferingen klop pen, dan zal die 14.000 gulden over drie jaar in de gemeente kas kunnen blijven. In Nieuw- Namen staan 350 panden en men gaat er van uit dat er te gen die tijd toch zeker 240 abonnees zijn. Mevrouw C. Verstraeten Van onze verslaggever HULST - Mevrouw C. Ver straeten uit Hulst is ko ninklijk onderscheiden in de Orde van Oranje Nassau. Het ere-metaal werd haar gis teren door burgemeester F. Ja cobs opgespeld tijdens een feestelijke bijeenkomst in res taurant Het Bonte Hert. Daar werd gevierd dat me vrouw Verstraeten 40 jaar bij dezelfde baas werkt. Op 17-ja- rige leeftijd trad ze in dienst bij de familie Van Remortel in Hulst. Kort na haar indienst treding werd ze aangesteld tot winkelbediende in de kantoor boekhandel. Gezien de staat van dienst en haar trouw aan het bedrijf is haar de ere-me- daille in brons toegekend. De eerste activiteiten vonden verspreid over 1986 en 1987 plaats, met behulp van een eenmalige gemeentelijke sub sidie van 1.482 gulden. Volgens B en W zijn de sportclubs best in staat om met de gemeente lijke bijdrage via de sportsub- sidieverordening de kosten te betalen. Toch vinden ze het wat sneu dat het project dan meteen he lemaal zonder geld komt te zit ten. Als overgangsregeling stellen ze de gemeenteraad voor om voor de laatste keer 1.482 gulden beschikbaar te stellen. Van onze verslaggever HULST - Hoewel ze vinden dat er geen enkele reden is om in de beurs te tasten, willen B en W van Hulst nog één keer met geld over de brug komen voor het sportstimuleringsproj eet. Dit project wil de jeugd laten kennis maken met zoveel mo gelijk verschillende sporten. De filosofie daarachter is dat de jeugd dan wellicht bewuster voor een bepaalde tak van sport kiest. Levendige handel in 'dierenvellen', aangeboden door een 'roodhuid' Van onze correspondent CLINGE - Schietvereniging SV De Schutterij houdt dit weekeinde het inmiddels traditionele Western-weekend op het terrein aan de Statenboom nabij Clinge. Gisteren streken de eerste deelnemers daar al neer en begonnen al de schietwedstrijden met voorlaadwapens, al dan niet histo risch. Vandaag (zaterdag) zijn er de gehele dag schietwedstrijden, waarbij ook de kanonnen aan bod komen. Om 13.30 uur begint een 'trapperstrail', waarbij de deelnemers opdrachten moeten vervul len die iets met de natuur te maken hebben. Vanavond wordt het terrein helemaal in western-sfeer gebracht door de Kentucky Moonshine Band. Aanvang 20.30 uur. Zondag wordt het gehele wedstrijdgebeuren afgewerkt. De laatste serie begint om 15.20 uur. Vervolgens is er dan het ere- schijf schieten door de beste schutters bij de dames en heren. Een veertigtal medewerkers volgt het draaiboek van deze dagen tot in de puntjes. De organisatie verwacht meer dan 600 kampeerders. Van onze verslaggever HULST - In Hulst worden vanaf nu de inspanningen om de huisvesting van de ambtenaren te verbeteren geconcentreerd op nieuw bouw bij het bestaande stadhuis. De gemeenteraad wordt gevraagd uit het spaarpotje voor de huisves ting alvast 50.000 gulden te halen om de nieuwbouw voor te bereiden. Dat geld gaat weg aan de uren die de eigen mensen erin moe ten stoppen om alle aspecten rond een nieuw stadskantoor op een rij ij e te zetten. Boven dien moet externe hulp inge schakeld worden voor de tech nische berekeningen. Een en ander betekent dat een alternatief voor huisves ting in het ziekenhuis nu vrij wel zeker een gesloten boek is. Burgemeester en wethouders zeggen er alle vertrouwen in te hebben dat het goed af loopt met het medisch centrum, dat in het ziekenhuis gevestigd wordt. Er is dan ook geen reden voor de gemeente meer om daar naar uit te wijken. B en W willen nu niet te veel tijd meer verliezen met wachten en aan zien tot er volstrekte zekerheid is over het medisch centrum. Ze hebben daarom besloten een duidelijk spoor te volgen, dat van nieuwbouw bij het huidige stadhuis. Aan datzèlfde stadhuis moet overigens binnenkort voor 238.000 gulden vertimmerd worden. Daarmee is tijdens het opstellen van de meerjarenbe groting al rekening gehouden. Het gaat om herstel van gebre ken aan de stadhuistoren, re novatie van de bliksembeveili ging en vernieuwing van de electriciteits- en centrale ver warmingsinstallatie. Met name wordt overgestapt op twee cv- installaties in plaats van één. Met het oog op de toekomstige nieuwbouw wordt de verwar ming van het stadhuis losge koppeld van die in de dienst- vleugel. Immers, die laatste on derkomen zal bij de bouw van een nieuwe stadskantoor waarschijnlijk gesloopt moeten worden. KAARTING - Aan de prijs- kaarting van kaarclub Ons Vermaak in Ossenisse namen 76 personen deel. Uitslag bie den: 1. J. Bogaert, Klooster- zande, 2. R. Lindthout, Axel, 3. C. de Deijne, Kruispolder haven. Uitslag jokeren: 1. mevr. Freyser-Asselman, Kloosterzande, 2. mevr. Pau- wels-Reijns, Kloosterzande, 3. E. van Vooren, Ossenisse. KAARTING - Kaartclub Ons Vermaak houdt zaterdag 18 juni de zesde clubkaarting voor de competitie in het ver enigingsgebouw. Aanvang 19.30 uur. GAAIBOLLINGEN - Ter ge legenheid van de kermis in Ossenisse werden twee gaai- bollingen gehouden. Aan de eerste namen 28 personen deel. Uitslag: hoge vogel: P. de Keber, linker zij vogelmej E. Elzakker, beiden Osse nisse; L. de Koster, Walsoor den; T. Reijns, Ossenisse; J. Hoop, Hulst; rechter zij vogel: G. Valckx, meeste kleine vo gels (7): mevr. A. de Waal- Ivens, beiden Ossenisse. Aan de tweede wedstrijd namen 43 personen deel. Uitslag: hoge vogel: mevr. A. Bouchaut- Sponselee, Kloosterzande en mevr. De Bruijn-Morcus, Sas van Gent; rechter zij vogel: mevr. A. Asselman-Mahu, Kloosterzande,; mevr. M. de Brouwer, Spui; J. Bouchaut, Kloosterzande; P. van de Vel- pen, Ossenisse; linker zijvo gel: mevr. A. Asselman-Ma hu, J. Bouchaut, meeste kleine vogels (9): Th. Assel- man, allen Kloosterzande. BEJAARDENSCHIETING - Woensdag 22 juni wordt in het gemeenschapscentrum De Warande een bejaardenschie- ting gehouden. De zaal gaat open om 13.00 uur en vanaf 13.30 uur begint de schieting. WANDELVIERDAAGSE - Van maandag 20 tot en met donderdag 23 juni wordt de avond-wandelvierdaagse ge houden. De start vindt iedere avond plaats om 19.00 uur aan het gemeenschapscentrum De Warande. Daar kan men zich ook in laten schrijven. Men kan kiezen tussen vijf en tien kilometer. BEJAARDENSCHIETING - Zaal 't Helleken met deel name van 40 personen. Hoge vogel: A. van Himst, eerste zijvogel: M. Pieters, beiden Stekene; tweede zij vogel: M. Jansens, grootste aantal (5): C. de Wilde, beiden Moerbeke. KAARTING - Uitslag vrije kaarting bij Jo de Loos in ca fé Marjo: 1. R. Goedemont en R. Sturm, 2. Am. Thieleman en E. van de Bossche, 3. Cl. de Winckel en E. Weyenberg. Afvallers: 1. D. van Vlierber- gen en T. Praet, 2. F. Penne- man en L. Timmermans, 3. P. Praeten en J. Vermeersen. KAARTING - Uislag kaar ting in café Du Commerce: 1. A. Apers en F. Blommaert, 2. E. Weyenberg en L. Timmer mans, 3. G. Klippelaer en P. Praet, afvallers: 1. W. Galle en C. de Winckel, 2. L. van Roeyen en M. Blommaert, 3. J. Schroder en L. Buyse. GEMEENSCHAPSDIENST - In de kapel van de Blaauwe Hoeve wordt zondag 19 juni een gemeenschapsviering ge houden. Het is deze keer een doopdienst. De kinderen wor den er in deze dienst speciaal bij betrokken. De muziek wordt verzorgd door Eric Giessen. Aanvang 11.30 uur. TERNEUZEN - Scholengemeen schap De Leeuwtjes. IHNO: Mi randa de Bok, Sandra Clem- minck, Petra Havers, Nicky Jo nes, Andreja Klaric, Jolanda Ma- chielsen, Anne-Marie Pel, Ma rian de Poorter, Hediye Sahbaz, Patricia de Schepper, Marleen Speleman, Denise de Waal, Re- gina Zegers, Natasja Buckacki, Chik Lam Choi, Roosmarijn Doolaard, Marion Essenberg, Heidi Huitema, Gurigar Pandal, Ilse de Visser, Wendy Wesdorp, Carolena Wetselaar. LHNO: Es meralda Cosijn, Rianne Florus- sen, Sonja Herrebout, Christa Huisman, Angelique de Jong, Muriël Kosten, Sarina Koster, Riette Lenten, Georgette de Lijzer, Ingrid Maenhout, Esme ralda Maes, Mariska Manhave, Miranda Moes, Ellen Polleman, Marjet de Pooter, Sabrina Roest, Annette van de Sande, Marion Tholens, Sandra Wage, Karin Wetselaar, Marjolein de Wolf, Marinda Worseling. LEAO: In grid Allaart, Kim Atwell, Gaby van de Berg, Riet de Boer, Mi- chella de Bruijn, Cindy Burm, Marina Dallinga, Verginia Dal- linga, Kathleen Engelsma, Sandra 't Gilde, Chantal Goet- hals, Mirjam Inghels, Marleen de Meester, Car ine de Mos, Jeska van Nieulande, Jolanda de Put ter, Sonja Verlinde, Sandra de Visser, Angelique van der Vliet, Mirjam de Vos, Petra Zuijl. HULST - RK scholengemeen schap De Rietvliet. Metselen C/D: Anton van Daele, Harald Verschuren, Koewacht; Peter Laan, Hulst. Metselen B: Steven Dobbelaar, Reginald Mahu, Vo gelwaarde. Timmeren C/D: Wer ner van de Berghen, Berlinda Claessens, Clinge; Luc Mattheijs- sen, Graauw; Carlo Hamelink, Hulst. Timmeren B: Stefan Cleij- man, Jean-Pierre de Jonghe, Mi chel van Munster, Mare Rood huizen, Hulst; Marty Dobbelaar, Terhole; Giovanni Heirman, Evert van Dorsselaer, Heikant; Ludo van Itegem, Jacky de Kos ter, Graauw; Erik de Kort, Vo gelwaarde; Ilse Millenaar, Peter van der Walle, St.-Jansteen; Nico Roelands, Clinge; Ronnie Ver bist, Nieuw-Namen. Elektrotech niek C/D: Jos Blommaert, Pascal van Delft, Jean-Paul Loot, St.- Jansteen; Edwin de Brouwer, Axel; Jean-Paul de Caluwé, Graauw; Hans Cappendijk, Ha rald Janssen, Edwin Roels, Vo gelwaarde; Ruud Cppieters, Martin de Vliegher, Koewacht; Patrick van Doorsselaer, Hei kant; Reggie Geubels, Juf gen Verstraeten, Clinge; Leo de Keij- zer, Patrick Schou, Terhole; John Vermeulen, Mario Willekens, Hulst; Harm Fokkens, Klooster zande. Elektrotechniek B: Martin van Eerdenburgh, Mark-Jan de Jonge, Hulst; Pa trie Kouijzer, Hengstdijk; Freddy Krieckaart, Walsoorden; Peter de Maat, Hei kant; Robbert Rotthier, Sascha- Peter Vlaskamp, St.-Jansteen; Werner de Buck, Absdale. Me chanische techniek C/D: Filip van den Branden, Clinge; Coen Hamelink, Hengstdijk; Stephan de Loos, Danny van Remoortere, Hulst; Frans Mattheijssen, Pa trick van Troost, Graauw, Mare Staal, Kloosterzande; Davy Vleugels, Heikant. Mechanische techniek B: Jan Antonissen, Lamswaarde; Werner Baert, Pe ter Matthijs, Koewacht; Pascal Bogaert, Vogelwaarde; Mario de Bot, Heikant; William Brand, Andy van Goethem, Edwin van den Hoven, Marco Rombaut, Gino Strobbe, Hulst; Roeland Calle, Evert Eeman, Pascal He- melaar, Patrick ter Marsch, St.- Jansteen; Maik Dobbelaar, Ben Lauwerse, Walsoorden; Danny Goossens, Johnny Verbist, Nieuw-Namen; Carl Huige, Os senisse; Edwin Martens, Clinge; Mike Vermeulen, Terhole. LEAO: Antoniëtta Aru, Kui taart; Natasja Blommaert, Kris van Gremberghe, Natasja Hen- deriks, Brenda Laan, Christel de Witte, Hulst; Marjorie van Bun deren, Estella Clippelaar, Vogel waarde; Sandy jonker, Graauw; Wendy Schillemans, Klooster zande; Veronique van Tienen, Clinge; Sandra Todts, Ossenisse. LHNO textiel: Juf gen van Cam- penhout, Saskia van Poorten, Hulst; Jeanette de Jonge, Kloos terzande; Michelle Vercauteren, St.-Jansteen; Tamara Vermeu len, Terhole. LHNO verzorgend: Esther van Beek, Kurbet Kara- kaya, Sylvia de Rechter, St.-Jan steen; Angelique de Block, Sandra Haazenbroek, Sandra van de Brande, Bianca van Haelst, Gisela Koole, Silvia Koole, Nancy van Mulle, Nata- scha Neefs, Maria Blommaert, Sigrid Vermandei, Sandra van de Brande, Hulst; Miranda van Bunderen, Heidi Janssens, Vo gelwaarde; Natascha van Door sselaer, Stekene; Linda Freijser, Diana de Vet, Wendy van Acke, Wendy van Duyse, Claudia Bours, Clinge; Angelo Neve, Ka rin van Sikkelerus, Fernando Torres, Wendy Andriessen, Ni- colle Baart, Nadine Bogaert, Jeannet van Goethem, Judith de Kort, Bianca van Puyvelde, Bianca de Rooze, Kloosterzande; Christel Robbrecht, Nieuw-Na men, Peggy Vanoverschelde, Graauw; Natasja de Vos, Hei kant; Chantal de Mol, Francisca Tieleman, Kuitaart; Karin de Schepper, Sylvia Ivens, Lams waarde. IHNO verzorgend: Diana Bisschop, Mariette Jacobs, Hulst; Esmaralda Dogge, Axel; Bianca Herman, Hengstdijk; Chantal de Koster, Graauw; Heidi Mangnus, Clinge; Chantal van Overloop, Absdale; Marian Swickard, Nieuw-Namen; Sandra Verschuren, Lamswaar de. OOSTBURG - Scholengemeen schap Oostdijke. Bouwtechniek A/B: Mare Ginneberge, Aarden burg; Robby de Kraker, Bres- kens, Patrick de Vilder, Sluis; Cees Floren, IJzendijke. Bouw techniek B: Marco Temmerman, Aardenburg; Martin van den Berg, Jacky den Dekker, Jacky Fortrei, Erwin Rijckaert, Bres- kens; John de Backere, Eede; Conrad van Hoeve, Groede; Mi chel Sol, Oostburg; Maarten Dekker, Schoondijke; Geert-Jan van den Broeke, IJzendijke. Bouwtechniek C: Marcel Hen- drikse, Breskens; André Haak, Oostburg; Silvan Vermeulen, IJ zendijke. Bouwtechniek C/D: Walter de Graaf, Schoondijke. Mechanische techniek A/B: Pa trick Pollet, Aardenburg; Matto Engels, Biervliet; Ronny du Pon, IJzendijke. Mechanische tech niek B: Chris Duthoy, Aarden- burg; Jacco van den Broeke, Biervliet; Marcel Schutte, Bres kens; Marco van de Wijnckel, Eede; Frank Scheele, Retranche- ment; Ab Riemens, Schoondijke; Niek van Melle, Angelo Ver- meersch, Sluis. Mechanische techniek C: Johnny Tissink, Ed win Verplanke, Breskens; Ste phan Allaart, Mischa Wanjon, Cadzand; Willy Salomé, Groede; Marco Boekhout, Sluis; Martin Baillie, IJzendijke. Motorvoer tuigentechniek A/B: Danny Maas, Eric van Tiggelen, Bier vliet; Rinie Datthijn, Rob de Rijcke, Oostburg; Piet Boogaard, Schoondijke; Angelo Catseman, Adri Guerand, Sint-Kruis; Ge rard Langeraert, Zuidzande. Mo torvoertuigentechniek B: Danny Hol, Aardenburg; Bram Ver- kruijse, Groede; Eric de Smit, Hoofdplaat; Jacky Fijnaut, Paul Martens, Carlo Sigmond, Jacco Zwart, Oostburg; Roland Dek ker, Peter Iresonie, Schoondijke; Ivan Verleije, Sluis; Jack de Nood, Johan Poissonier, Water landkerkje; Remco de Paepe, Mi chel de Ridder, IJzendijke. Mo torvoertuigentechniek B/C: Leon Oerlemans, Aardenburg; Mare Verplanke, IJzendijke. Motor voertuigentechniek C: Martin de Lobel, Breskens; Michel Coens, Harold Lohman, Eede; Robin van Voren, Hoofdplaat, Dennis Nieu- wenhuizen, Michel van de Plasse, Iwan de Visser, Oostburg; Con nie Beeke, Schoondijke; Edwin Aerssens, Sint-Kruis; Gabor van Enschot, Franky van Espen, Sluis; Jaap Willemsen, Water landkerkje; Marco Quaak, IJzen dijke, Ewdin Brevet, Michel van Kleef, Zuidzande.

de Stem | 1988 | | pagina 21