Tien mille voor showband Kloortje IMStem ESSEN DUITSLAND 3ILMIJ VERSTRAETEN BLIJKT STUKKEN GOEDKOPER DAN BOON duoor uw ogen. ian Jansen, si. Eugène Verstraeten, 'P 'rommelen. School Zuiddorpe krijgt verkeerscursus cadeau Gemeente Axel koopt twee oude panden op MOLENSTRAATFEESTEN Toenemende belangstelling voor stadje Sluis CITROËNA PLAATSELIJK NIEUWS :n wij u Promotie voor fanfare Graauw EXAMENS 3ESTAANDEN EREGELD. pflftTEM VAN ZEELAND 2 DINSDAG 14 JUN11988 B EN W HONTENISSE WILLEN BIJDRAGE VOOR RENOVATIE CLUBGEBOUW KENNIS! IERS 4(\ MAAR AXEL - In navolging van de gemeente Hulst gaat ook de gemeente Axel over op het opha len van huisvuil via mini-containers. Tevredenheid /erhoging r bij een overlijden I tgelegd. om stil te staan bij 11 il of voogdijschap, n 't wel te doen, rtner, de kinderen, kje voor u samen- ichtelijk de meest besproken, ï/a Stephenson- ER. Sluit een extra gt u het boekje 1. Geld voor reünie politie Kom zaterdag 2 en zondag 3 juli ook naar de BRADERIE EN KERMIS TE KLOOSTERZANDE En win een van de 10 dagreizen met Cito Tours, Axel naar W.DE BLOCK Graauw Hengstdijk Axel Hulst van onze verslaggever KLOOSTERZANDE - Bur gmeester en wethouders van Hontenisse willen de I Ihowband Kloortje 10.000 tuiden subsidie geven voor ^en grote opknapbeurt van het clubgebouw. I omdat dit bedrag lang niet ge neis wordt de gemeenteraad I bovendien voorgesteld de 1 chowband een renteloze lemng van 14.000 gulden te verstrek- kea Het clubgebouw verkeert in een slechte staat van onder houd en moet geheel gereno veerd, geïsoleerd en geschil derd worden. Het karwei gaat 24.576 gulden kosten. Behalve bij de gemeente heeft Kloortje ook om geld aangeklopt bij zo wat vijfentwintig bedrijven en fondsen. De inspanningen heb ben slechts een schamele 900 gulden opgeleverd. De vereniging heeft geen spaarpotje achter de hand, zo dat Kloortje volgens B en W slechts beperkte mogelijkheden heeft om uit eigen middelen bij te dragen aan de renovatiekos- ten. Ook zelfwerkzaamheid biedt weinig soulaas, omdat het ledenbestand voornamelijk uit kinderen bestaat. Enkel op de extra kosten voor de afwerking van het interieur van het ge bouw is een besparing moge lijk, door ouders en bestuurle den in te schakelen. Dan nog blijft er een tekort van 24 mille. Uit overleg met de vereni ging is volgens B en W duide lijk naar voor gekomen dat de behoefte aan een eigen clublo kaal blijft, ook al zou er nog eens ooit een evenementenhal in de gemeente verrijzen. B en W wijzen erop dat Kloortje zich de afgelopen vijftien jaar een bijzondere plaats heeft weten te veroveren in de gemeen schap. Niet alleen door succes sen te boeken op concoursen, maar ook door het opfleuren van allerlei evenementen in de gemeente. Daarom zijn B en W alvast bereid de showband de helpende hand toe te steken. sicMaker een begrip in en zeer informatief Idie zich - als amateur ^et muziek bezig houdt. i vernieuwd, lerde vormgeving, meer |n nieuwe indeling, is het er, mooier en is meer dan ooit de muzikant. Axel gaat over op rolemmers tennis maken met khandel lopen en voor |n. 06-0224222 |even onnement en ontvangt lob isva isi A rist iovl dos, iufej nV .■sQl tiujl tori UIT JE INSTRUMENT Van onze verslaggever Burgemeester en wethou ders van Axel stellen de gemeenteraad voor een achtjarig contract af te sluiten met het bedrijf Verstoeten en Verbrugge. De offerte die deze firma op ta fel heeft gelegd, is zo'n 33.000 gulden per jaar goedkoper dan het bedrag waarvoor het be drijf Boon de rolemmers wil ophalen Ook op het gebied van het machinaal vegen en het op halen van klein chemisch afval Verstoeten en Verbrugge het voordeligst Aanvankelijk stond men op het Axelse stadhuis niet te trappe len om met een ander bedrijf in zee te gaan Immers, Boon heeft tot nu toe al heel wat jaartjes tot tevredenheid het huisvuil lopgehaald. Toen Verstoeten len Verbrugge de ingediende of ferte nog eens aanscherpte, waardoor een prijsverschil van I mille onstond, sloeg de ba- s wat B en W betreft door in iet voordeel van deze laatste Een mogelijk nadeel, zo on- "irkennen B en W, is dat het "rijf geen enkele ervaring met het ophalen van jiuisvuil. Een dergelijke over- deed eerder de Hulster nteraad besluiten toch laar met Boon in zee te gaan. I en W van Axel zeggen er liter alle vertrouwen in te lebben dat de ophaling van het jmisvuil op een correcte wijze i plaatsvinden. reranderlijk als het weer in fl moment kunnen we niet I et volgende niet zonder plu I t Brilmij naast een pracht in ook een uitgebreide koliek-, Vaarmee u altijd fraai voor de ;n kunt u bij ons altijd rekenen- /ice en uitstekende garantie-, J ituurlijk op een aangenaam rfgeen weer. VISION CENTER ^°OR_ZUlDWEST NEDERLAND kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon- I nrners op pagina 2. "InaMIlden: 30-12.30/13.30-17.00 Uui-. idactle P^rneuzen: Rein van der Trjtoitie-chef), Romain 'ai Damme, Frank Deij, i ""k"an Gremberghe, Verstoten, Cor de IsPort) Ton Koomen J'wtentle-exploltatle ^specteur Zeeland: Menu, privé tel. 01150- De delegatie van Veilig Verkeer Nederland spreekt de schooljeugd toe. - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER Hoewel de offerte van Ver- traeten en Verbrugge dus nerkelijk lager is, blijkt er geen voordeeltje weggelegd jvoor de inwoners van de ge meente. Die worden volgend paar geconfronteerd met een se verhoging van de reini- ngsrechten. De huur van de 'olemmers kost zowat zeven- hen gulden per jaar en dat wordt bij het tarief geteld. De inigingsrechten komen vol- nd jaar dan ook op 99 gulden er gezin. B en W voeren daartegen aan dat gezinnen in de nieuwe gituatie zo tussen 17,50 en 25 nen besparen op de aan- foop van vuilniszakken. Even is in Axel nog gedacht "1 de mogelijkheid om het op- den van huisvuil in eigen be ier te doen. Een rapport van r hereniging Nederlandse Ge beenten heeft dat echter sterk ugeraden. Om dat Axel van- lege milieuaspecten de voor- leur geeft aan minicontainers *>ven vuilzakken, zouden er al wee wagens moeten worden igezet. Dat gaat volgens B en te veel in de papieren lopen. Van onze verslaggever ZUIDDORPE - De basisschool in Zuid dorpe heeft gisteren een verkeerscursus cadeau gekregen. De onderwijsmethode 'Straatwerk', bestemd voor alle leergroepen, werd op school aangebo den door vice-voorzitter Piet Apers, secreta resse Marijke Hemelsoet en bestsuurlid Pim Hoek van Veilig Verkeer Nederland, afdeling Axel-Sas van Gent. Het cadeau is bedoeld als een soort stimule ringspremie voor de school. Daar is de voorbije maanden samen met de WN-afdeling een ver- keersprojectproject uitgevoerd. Dit in het kader van de actie om het aantal verkeersslachtoffers terug te dringen Niet alleen de Zuiddorpse leer lingen gaven daarbij blijk van grote interesse, maar ook de directie, leerkrachten en ouders. „De respons in Zuiddorpe was optimaal", aldus vice-voorzitter Apers. „Vandaar dat wij met deze onderwijsmethode onze waardering willen uitdrukken." De overhandiging vond plaats tijdens een min of meer officiële bijenkomst met directie, leer krachten en alle kinderen van de school. Van onze verslaggever AXEL - De Axelse gemeenteraad krijgt volgende verga dering het verzoek om geld uit te trekken voor de aan koop van een tweetal panden. AXEL/SAS VAN GENT - De gemeenten Axel en Sas van Gent willen ieder 500 gulden beschikbaar stellen voor een te houden re ünie van de rijkspolitie. Op deze reünie worden alle personen uitgenodigd die ooit bij de politie in Axel en Sas van Gent hebben gewerkt. Voorlopig staat dit poli- tietreffen op de agenda voor 17 september, in de Vlaanderenhal te Sas van Gent. Er worden zowat 200 belangstellenden ver wacht. Een programma voor die dag is er nog niet. Wel een begroting, die 11.200 gulden onkosten meldt. Daar staat 5.000 gulden aan inkomsten te genover, zodat de agenten tegen een tekort aankij ken van 6.200 gulden. Met de subsidie van de beide gemeenten eraf wordt dat tekort weliswaar 1.000 gulden minder, maar het ziet er naar uit dat de or ganisatoren, om de eind jes aan elkaar te kunnen knopen, nog fiks op de feestelijkheden moeten beknibbelen. (ADVERTENTIE) Allereerst gaat het om een woon/winkelpand aan de Kerkdreef 30, dat B en W wil len verwerven. Dit met het doel de ontwik kelingen in dat gebiedje in eigen hand te houden. Immers, zo stellen ze, de kans zit erin dat een derde het pand koopt om speculatieve redenen. Dan zou het gebouw nog wel eens jaren kunnen staan verpaupe ren. De aankoop kost de ge meente alles bij elkaar 28.000 gulden. Vervolgens stellen B en W zich voor om het pand weer door te verkopen aan een geda- digde die er een passende be stemming voor heeft. Daarbij wordt gedacht in de sfeer van wonen, dienstverlening, een winkel, of een combinatie daarvan. Voor 18.000 gulden krijgt de gemeente ook de kans om het voormalige telefoongebouw aan de Nieuwendijk op de kop te tikken. B en W hebben daar wel oren naar, omdat na sloop van het pand de entree van Axel via die invalsroute ver fraaid kan worden. Met sloop- kosten erbij koste de aankoop de gemeente 25.000 gulden. GRAAUW - De fanfare Nooit Gedacht uit Graauw is gepromoveerd van de derde naar de tweede afde ling. Dat gebeurde tijdens het mu ziekconcours in Oud Gastel. Voor het verlichte werk Partita Piccola waardeerde de jury de muzikanten met 145 punten, terwijl de uitvoering van het keuzewerk, de Johan Krieger Suite, 143 punten opleverde. Alles bij elkaar dus 288 punten en dat was net genoeg voor een eerste prijs met promotie. (ADVERTENTIE) Autobedrijf Tivoliweg - Hulst Tel. 01140-12058 Van onze verslaggever SLUIS - De uitzending van het KRO-programma 'Lek ker weg in Zeeuwsch- Vlaanderen' heeft de ge meente Sluis geen wind eieren gelegd. De afgelopen weken is de Sluise VW overspoeld met te lefoontjes van mensen die in formatie wilden hebben over het stadje en de directe omge ving. De VW is door de drukte volledig door het folder-en bro churemateriaal heen. „Het programma mag dan kwalitatief niet zo goed zijn ge weest, het aantal reacties is ge woon overweldigend. Met name de vraag naar fiets-en wandeltochten in de regio en verblijfsmogelijkheden was en is nog steeds erg groot," zo zei VW-voorzitter G. van Daele. Met het oog op de toene mende belangstelling voor Sluis bij de vakantiegangers gaat de plaatselijke VW dit seizoen haar activiteiten dan ook fors uitbreiden. „Deze maand willen we onder meer beginnen met de verkoop van strippenkaarten. In het week eind kunnen de toeristen in de stad geen strippenkaarten voor het openbaar vervoer aan schaffen. Dat is een tekortko ming, die wij willen ondervan gen," aldus Van Daele. De voorzitter heeft verder zijn hoop gevestigd op deel name aan het Zeeland-Zien project van de provinciale WV. Daarvoor is bij de ge meente om financiële steun ge vraagd. Het project omhelst een in formatievoorziening voor de verblijfstoerist, die op zoek is naar een onderkomen. De gegevens op het gebied van verblijfsplaatsen van alle VW's in de provincie aange sloten op het systeem worden 24-uur non stop getoond. De zoekende toerist kan dan zelf bekijken waar nog plaats is. Mocht de gemeente Sluis niet meebetalen aan het project, dan zal de Sluise VW op zoek gaan naar sponsors. De Sluise vereniging voor het vreemdelingenverkeer is ook begonnen met het rondlei den van toeristen door de stad „De vraag hiernaar was erg groot. We zijn dan ook op zoek gegaan naar deskundige gid sen. we hebben er uiteindelijk zes gevonden en deze mensen hebben zich bereid verklaard om groepen mensen door de stad te leiden. Alleen is de toe loop buiten verwachting en moeten we op zoek naar meer mensen," aldus Van Daele. Gezien het succes van de rondleidingen overweegt de VW ook tochten naar het rus tieke Sint-Anna-ter-Muiden en Retranchement te organise ren. „Tripjes, die ook aan kunnen slaan bij de kooptoeristen. Want, als die hooguit anderhalf uur naar andere gemeenteker nen zullen gaan, is dat voor de meeste bezoekers geen belas ting," verduidelijkte Van Dae le. Eind dit jaar zal de VW een speciale plattegrond van Sluis, getekend door Joost Heeren, presenteren. Dat wordt een plattegrond op afficheformaat. BINGO - De Algemene Bond voor Ouderen houdt donder dag 16 juni een bingomiddag in gemeenschapshuis Malper- tuus, aanvang 13.30 uur. Er zijn mooie prijzen en twee gratis ronden. Iedereen boven de vijftig jaar is welkom. HENGELEN - Hengelaars vereniging De Clingse Hen gelaars hield op het viswater De Zestigvoet een wedstrijd waaraan 26 leden deelnamen. Uitslag: 1. Ronny de Bodt 1750 gram, 2. Luc IJzewijn 1720, beiden Clinge; 3. Lea Ver meulen 1460, De Klinge; 4. Hugo Willaert 1460, Clinge; 5. Gilbert Vercammen, De Klin ge, 1250 gram. DANSAVOND - Dansclub Flamingo heeft met een dans avond en een barbecue het seizoen afgesloten. Er waren ruim 150 dansliefhebbers aanwezig. KAARTING - De Katholieke Bond voor Ouderen houdt vrijdag 17 juni in gemeen schapshuis Malpertuus een kaarting in bieden, aanvang 13.30 uur. KAARTING - In zaal De Troubadour werd een kaar ting gehouden waaraan 41 personen deelnamen. Uitslag: 1. H. van de Bergen, Heikant; 2. T. van Spaandonk, St.-Jan steen; 3. T. Bracke, Clinge. KAARTING - In het gemeen schapshuis werd een kaarting gehouden waaraan 26 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw De Boer, Graauw; 2. mevrouw Van de Hemel, Terneuzen; 3. mevrouw De Koster, Graauw. KAARTING - De Bond voor Ouderen hield in het gemeen schapshuis een kaarting waaraan 42 personen deelna men. Uitslag: 1. V. de Caluwé, Graauw; 2. P. van Ietegem, Clinge; 3. A. van Regenmor tel, Graauw.De volgende kaarting is donderdag 16 juni. KAARTING - Op camping De Vogel werd een kaarting gehouden waaraan 49 perso nen deelnamen. Uitslag joke ren: 1. mevrouw Buys, Hulst; 2. mevrouw Ketting, Terneu zen; 3. mevrouw De Waal, Os- senisse. Bieden: 1. L. van Goe- them, Kloosterzande; 2. J. Ha melink, Axel; 3. mevrouw Haulez, Hulst. BINGO - Op recreatiecen trum De Vogel werd een bingo gehouden waaraan 200 personen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Empens, Terneu zen; 2. mevrouw Vekene, Roosendaal; 3. mevrouw Kint, Walsoorden. GAAIBOLLEN - Op recrea- tiecenturm De Vogel werd een gaaibolling gehouden waaraan 50 personen deelna men. Uitslag: hoge vogel: M. Maas; rechter zij vogel: M. de Roos; linker zij vogel: Th. Borremans; grootste aantal (6): J. Maas. BRIDGE - Bridgeclub Axel speelde de negende wedstrijd voor de voorjaarscompetitie in cultureel centrum De Hal- le. Uitslagen: Groep A: 1. he ren Moeliker-Pel, 2. mevrouw Groenewoud-de heer Scheele, 3. echtpaar IJsebaert. Groep B: 1. heren Hemelsoet-De Wever, 2. heer en mevrouw Geilleit, 3. mevrouw Van Leeuwen-de heer Vogel. Groep C: 1. dames Naeye- Geilleit, 2. dames Kaan-De Jonge, 3. echtpaar Stoelinga. Groep D: 1. dames Vereec- ken-Van Waes, 2. dames Van Bundere-De Koning, 3. dames Ranschaert-Zwartelé. Groep E: 1. mevrouw Van de Wagt- De heer De Haan, 2. mevrouw Vonk-de heer Doorns, 3. da mes Koers-Rekers. TENNIS - Tennisvereniging Hulster Ambacht hield voor de eerste keer een veteranen- invitatietoernooi. Op de ten nisvelden werd door 35 leden en 35 invités deelgenomen aan dit sportieve evenement. Iedereen speelde vijf wed strijden in zijn categorie. De prijzen werden uitgereikt door Ronald Renique en Yvon Hoefnagels van de technische commissie. Uitslag: Dames 1: Lies Mast en Christian Nijs- ten. Dames 2: Tilly van de Veeken en Ineke de Deckere. Dames 3: Truus Ducheine en Ingrid Blanckaert. Heren 1: Jean-Loup Deltour en Frans Strooband. Heren 2: Guus Boog en Mark Vergauwen. Heren 3: Piet van Damme en Guido Totté. De grootste pechvogel was de gebles seerde Toon Blommaert. AXEL - Protestants-christelijke scholengemeenschap De Weiste de: mavo: Christianne Janssens, Anja Pijpelink, Saskia de Visser, Robin Wolfert, Tijs Borgers, Serge Burm, Diana Dieleman, Manuel Dhont, Bas Jasperse, Mare Mieras, Edwin de Moor, El len Noens, Jolanda Overdulve, Karin Pijpelink, Lianne de Put ter, Annel Roelse, Pascal Schie man, Milan van der Veldt, Anne- marie Wiersma, Cindy Bisschop, Willeke Boeye, Marion de Calu wé, Wendy Deenen, Barbara Du- dek, Diana de Kraker, Henny van Meurs, Ilse van Poecke, Lies- beth Rietbergen, Wendy van Troost, Mariska van de Veeke, Gwendolijn van de Winckel en Marco de Winter, Axel; Anette de Jong, Frangoise Rombaut, Esther de Klerk en Sabine Meijer, Hulst; Pedro Silvius, Hoek; Tina van Denderen, Peter Neyt, Iris Smit huis, Hans Borgt, Daisy Goossens en Barbara Serpenti, Koewacht; Bart Neyt en Mike Ruitenbeek, Sas van Gent; Annemarie van Bendegem en Lenie Walhout, Sluiskil; Annemarie Arens, Spui; Romy Boerman en Jack de Jon ge, Terneuzen; Egbert Vervaet, Tuncay Yildi, Chantal de Bakker en Bianca Wagner, Westdorpe; Paul Leenhouts, Karin van der Peijl, Connie de Putter en Anne- miek Meertens, Zaamslag; Yvonne Moeliker en Noor de Vaan Zuiddorpe. LTO, bouw techniek: Christian van Dijk, Eddy Koekkoek, Jos Celie en Bram den Exter, Axel; Jonathan Missen, Koewacht; Kurt Swage- makers, Westdorpe; René Hame link, Zaamslag. Mechaniche techniek: Hans Dobbelaar, Fa bian de Feyter, Romeo Jansen van Rosendaal, Jan Meesen, Le- vien Basting, Serge van Boven, Jurjen Dieleman, Frederik de Feyter en Jean-Paul Wieland, Axel; Benny Herwegh en Ber- trand Cerpentier, Koewacht; Chris Goossen, Spui; Erwin Sar- faty, Remko Vermeulen en Gianni de Jonghe, Sluiskil; Eddie ten Kate, Terneuzen; Edwin de Jaeger, Westdorpe; Wilfried Fer- mont en Mark van Langevelde, Zuiddorpe; René de Blaeij, Sa muel Boone, Kees Haak, Frank Lensen en René Hamelink, Zaamslag. LHNO: Vrije afstu deerrichting: Jolanda Bakker, Marianne Boeye, Manuela van den Bos, Petra van Cadsand, Jac queline Dey, Nergiz Durgun, Pe ter de Feijter, Amanda Hame link, Petra Otsen en Sandy Thoen, Axel; Trudy van Ham, Zaamslag; Annemieke Herman, Zuiddorpe. Verzorgende beroe pen: Rositha van Bendegem, Sandra Dieleman, Hannelore de Feijter, Karin de Feyter, Tamara Frankevijle en Fiona van Taten- hoven, Axel; Sabina den Hertog en Bianca van der Sijpt, Koe wacht; Esmiralda Duerinck, Sas van Gent; Veronique Lammens, Westdorpe; Loes van Eijk, Zaamslag; Sandra Veroeven, Zuiddorpe. GOES - Hogeschool Zeeland, HBO -verpleegkundeC. Beek man, Terneuzen; M. de Hullu, Zuidzande; J. Kint, Koewacht; L. Meijs, St.-Jansteen. HULST - Scholengemeenschap Jansenius: Gymnasium A: Clau dia Dobbelaer en Janina Was- senburg, Hulst; Titiano Goos sens, Nieuw-Namen; Arno de Jonge, Terneuzen; Chantal Ver eist, Clinge. Gymnasium B: Roel van de Berg, Petra Fassaert, Ma- ruelle Hageman, Charlotte Kindt, Annemiek van Water schoot en Andy Wentzler, Hulst; Wim Bleijenbergh, St-Jansteen; Erwin Teirlinck, Westdorpe; Pascal de Theije, Stekene. Athe neum A: Mireille Antheunis, St- Jansteen; Monique Baecke, Suzy van Damme, Annemieke van Dijke, Inge van Esbroek, Jolein Everaert, Luc Fermont, Bianca Freyzer, Sharon Hennion, Saskia Heyndrickx, Emanuel de Koek, Stefan de Nijs, Anne-Marie Vael, Angelo Verbraeken, Michel Ver gouwen en Dorothy Wolfs, Hulst; Tilly de Block en Carolien Ver dunnen, Kloosterzande; Erik van Daele en Ad van Mossevelde, Koewacht; Richard Derksen, Terhole; Colette van Dongen en Yvette de Roos, Axel; Werner van Dorst en Milo Vermeersch, Sas van Gent; Nicole van Haelst, Westdorpe; Ivan Hoefnagels en Saskia de Wit, Clinge; Georgia de Poorter, Lams waarde; Harold de Rijk, Vogelwaarde. Atheneum B: Claudina van de Branden, Clinge; Bart Buysse, Walsoor den; Marjan Hamelinck, John de Koek, Anita Liem, Dominique Majoor, Patrick Poppe, Evert- Jan de Theije, Yolande Velgers- dijk en Maarten van de Wielen, Hulst; Frank Kerckhaert en Jack Kerckhaert, Hengstdijk; Werner van Kerckhoven, Kloosterzande; Reggy Lambert en Jos Mangnus, Vogelwaarde; Geert Mattelé, Koewacht; Peter-Paul de Moor, Peter Pierssens en Ammy Schep- man, St-JansteenMark Moor- thamer en Michiel Spek, Axel; Gunther Robrecht, Nieuw-Na men; Benny Thuy en Steven van Waes, Heikant; Harald Verhelst en Paul de Waal, Sas van Gent; Miranda Verschueren, Kuitaart. Havo: Frank Abbeel, Chantal van Acker, Anne-Marie de Blok, Desiree de Booij, Frank Broec- kaert, Marijke Broekcaert, Mark Bruynzeel, Stephan Buysse, Chang-Kow Cheung, Wilco Franken, Anne van Geel, Chan tal 't Gilde, Matthijs Hoekstra, Isabel Hol, Patrick van der Ho ven, Angelo van Huffel, Dirk van der Hurk, Hans Janse, Koen Koutstaal, Jean-Paul de Maat, Nandy Mannaert, Veronique de Poorter, Erwin Schout, Mariska Sinack, Perry van Kerkhoven, Ilse Swagemakers, Koen Verha gen, Anique Vermandei en Erwin Verstraeten, Hulst; Branda van Avermaete, Marjolein Kleuskens en Paola Lafort, Axel; Vivian van Bellen, Hengstdijk; Stefan Blanckaert, Jean-Pierre van Himste en Claudia de Kort, Graauw; Petra de Bruijn, Pa trick de Koster, Danielle Vereec- ken, Mireille Wöginger en Wim Wuyts, St.-Jansteen; Jeroen de Caluwé, Miranda de Coninck, Philip de Groot, Lise-Lotte de Vliegere en Maurits Wegman, Koewacht; Koen de Laere, Karin van Goethem, Alain Hiel, Sylvia Lauret, Emmie de Rijk, Gwendo lyn Scheerders, Claudette van de Veeken, Linda van de Veeken en Chantal Verschueren, Vogel waarde; Erik Giele, Zaamslag; Winand van Haelst, Sandra Kerckhaert en Daniella Pollet, Nieuw-Namen; Karin de Koning, Frank Otjes, Harold Pauwels, Sandra Schakelaar, Annick Tot té, Marco Verstraeten en Pascal de Waal, Kloosterzande; Niek de Koster, Douwe de Smet en Be- lidna de Vet, Clinge; Harold de Maat, Lamswaarde; Imke Mor tier, Kapellebrug; Shirley Nice, Cindy Schalkens, Heikant; Luc Plasschaert, Zuiddorpe; Silvia van der Poel, Absdale. VLISSINGEN - HTS, afdeling Werktuigbouwkunde: Marcel de Cock, Vogelwaarde, Jean-Paul Cornelissens, Sluiskil.

de Stem | 1988 | | pagina 11