L Snel besluit med isch centrum' 4De Vossen' heeft tekort aan leden ■CDA HULST: 'HEERST GROTE ONGERUSTHEID IN STREEK' icheidegger LTICA 6 Flinke celstaf voor seksbaas Oudenbosch Axel is klaar voor het popfestival MsSssi Laatste manifestatie onder ZIKV-paraplu Viertal uit Hulst wil wereldrecord kaarten verbeteren M/V PLAATSELIJK NIEUWS S 1988/1989 Êre-penning burgemeester i Hack Weekenddienst Stemredactie bestem Avond vierdaagse van Clinge afgesloten rjf.^TEM VAN ZEELAND 2 ZATERDAG 11 JUNM988. ER M/V [ND VOOR ONARISSEN LVONDEN 'UUT TILBURG HULST - De CD A-afdeling Hulst wil dat er nu snel l^open worden doorgehakt „m de totstandkoming van een medisch en sociaal cen trum in Hulst mogelijk te maken. Skateboardbaan Axel gesloopt MAJORETTENGROEP HULST Kleurrijk Liefhebbers Graauw Heikant Lindenhof St.-Jansteen PAPIER' VOOR UW PEN Zeskamp voor handballers T22 ÈXIMPO Iken wij op korte termijn In walsstaalprodukten, loffen, een: Ikontakt leggen en (taande afnemers, zoals ken, smederijen en overige flven. energieke persoonlijkheid, fcland, die met I bekend is, maken zijn inzet en |rkt of de nodige affiniteit buitendienstervaring een In een curriculum vitae, kunt jviseurs /UGHT, kngstelling voor de computer pet Scheidegger Instituut in i's plaatsingsmogelijkheden |s (2 a 3 avonden per week) de ver cursussen kunnen verzorgen, |dt verwacht dat ze en gedegen kennis en een brede tied van computers en met name |PC-toepassingen, j en schriftelijk uit kunnen i kennis over te dragen; over een auto en telefoon; fevallen in de gelegenheid zijn om te verzorgen. |ties (met pasfoto en vermelding van OS) aan. iet Economisch Instituut lar informaticaopleidingen :uut zonder winstoogmerk, piversiteit Brabant. 39, medio augustus, is het ïactualiseerd. Het pakket AMBI-88) ploma Informatica) opleidingen [rdperfect, jik P.C. enz.) lavondkursussen gegeven, als dagkursussen worden jn, Den Bosch, Heerlen, |op aanvraag In-House zijn. voor opleidings- en om inzicht te geven in de [gebied in het algemeen en avond vindt plaats op: EINDHOVEN om 20.00 uur. Grand Hotel, Groen Boord 23; Turfschip, Chasseveld; Holiday Inn, Montgomerylaan 1; De Vereeniging, Oranjesingel 1. |den is 20.00 UUR. jn vrij toegankelijk. rdt U, op aanvraag, egezonden. Is volgt bereiken. 37 GC TILBURG TELEFAX: 013 - 662816 )I Vanonze verslaggever pe christen-democraten zeggen dat in een brief aan onder meer het provinciebestuur, voorzitters van statenfracties en CDA- Tweede Kamerleden. Volgens het CDA heerst er momen teel in Oost Zeeuwsch-Vlaanderen grote ongerustheid over de toekom stige situatie van de gezondheidszorg in de regio. Dat is duidelijk geworden tijdens een bijeenkomst van de afde ling Hulst over het toekomstig oude renbeleid. De sterke vergrijzing van de bevolking en de gehanteerde mo dellen bij de planning van bejaar denoorden, verpleeghuizen en het nieuwe streekziekenhuis in Terneu- zen geven de onrust nog een extra voedingsbodem. In de brief wijst het CDA er op dat de sluiting van het Hulster ziekenhuis een zware klap zal betekenen voor de bevolking van Oost Zeeuwsch-Vlaan deren. „Vooral uit het oogpunt van zorgverlening, maar ook uit het oog punt van lokale economie". Door broederlijk de handen ineen te slaan zijn de in de streek werkende zorgin stellingen tot een alternatief geko men, dat zoveel mogelijk van de pijn moet opvangen. De oprichting van een medisch en sociaal centrum in een deel van het vrijkomende ziekenhuis gebouw. Het CDA wijst er op dat nu alle medewerking nodig is om dit medisch en sociaal centrum tijdig te kunnen realiseren. Dat moet tegen het einde van het jaar, als het ziekenhuis dicht gaat. Volgens het CDA schort het mo menteel nog aan die medewerking. Ais voorbeeld noemt de afdeling het feit dat de zorginstellingen zelf een aanzienlijk goedkopere oplossing hebben bedacht voor de peperdure opvang voor acute problematiek en EHBO, die indertijd door de staatsse cretaris is toegezegd. „Maar aan zo'n zelf aangedragen goedkoper alternatief moet dan toch weer geknabbeld worden. Met straks een afstand van 30 kilometer tussen het dorp Nieuw-Namen en het nieuwe streekziekenhuis in Terneu- zen is dat weinig vertrouwen-wek- kend". Het is overigens wel zo dat de gemeenteraad van Hulst de opvang voor acute problematiek en EHBO nog niet heeft laten vallen. In de brief vraagt het CDA de ge adresseerden in ieder geval alle be schikbare middelen aan te wenden om na de ziekenhuissluiting een ver antwoorde zorgverlening in de regio mogelijk te maken. „Met een ver snelde procedure tot besluitvorming kan er onderhand enige rust ontstaan over de situatie in 1989". Tenslotte vragen de Christen Democraten nog om het in de regio zelf ontwikkelde zorgsysteen een 'eerlijke kans' te ge ven. Van onze verslaggever MIDDELBURG - De rechtbank te Middelburg heeft MB. uit Oudenbosch gisteren veroordeeld tot een gevangenis straf van 1% jaar, met aftrek van de in voorarrest gezeten tijd. Het saldo van zijn privéreke- ning werd verbeurd verklaard, evenals dat van de seksvilla in ■Zundert, waarvan B. mede- jeigenaar was. B stond twee weken geleden terecht wegens heling en vals- Iheid in geschriften. Het ging [daarbij om een groot aantal ge leien Eurocheques en girobe taalkaarten die begin dit jaar j B. en in de seksvilla waren |aangetroffen. Om de cheques te men had B. een groot deel zelf igevuld en ondertekend. Vol- [Van onze verslaggever ECHT - Burgemeester A. Hack van Axel heeft de jere-penning gekregen van ;de Koninklijke Nederlandse Brandweervereniging. Dat gebeurde tijdens de jaar vergadering van deze organi- latie in Utrecht. Burgemeester Hack nam laar afscheid als bestuurlijk [vertegenwoordiger van Zee- md in het bestuur van de Brandweervereniging. Tot op volger van Hack werd burge meester A. Kessen van Honte- e gekozen. Hack was sedert 1919 bestuurslid van de vereni ging en van diverse commissies daaruit. AXEL - De door jongeren zelf gebouwde skateboard- baan in de Axelse Bastion straat is gisternacht door onbekenden gesloopt. De jongeren hadden toestem ming van de gemeente om daar een voorziening te treffen om hun favoriete liefhebberij te beoefenen. Volgens getuigen is de baan losloopt door onwonenden. Van de vernieling is aangifte iedaan bij de politie. Voor de ongeren is de vernieling een ware tegenvaller. Er waren plannen om een eigen ver eniging op te richten. VOOR redactionele zaken, dus met voor advertenties of be zorgklachten, kan dit week einde contact worden opgeno men met Eugene Verstraeten. telefoon 01140-16755, zondag middag 01150-17920. "3R ZUIDWEST NIEDFRi Ahjn Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes, «messen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: «30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Jerneuzen: Rein van der "«m (editie-chet), Romain *an Damme, Frank Deij, ny van Gremberghe, Ronald Verstraten, Cor de oe' (,0,°), Ton Koomen sport). J°es: Jan Jansen, wst: Eugène Verstraeten, "°ep Trommelen. Advertentie-exploitatie ospecteur Zeeland: 8839111, privétel-01 co gens de rechtbank waren de ten laste gelegde feiten bewe zen. De uitspraak was conform de eis van de officier van justi tie. Eveneens conform de eis is LJ. uit Hulst veroordeeld tot een gevangenisstraf van negen maanden met aftrek. J. had in gebroken in Hulst, Kamper land en Terneuzen. Bij de in braak in Terneuzen in augus tus 1987 had hij voor ƒ15.000 aan goederen buit gemaakt. CM. uit Sluiskil is conform de eis veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf, waarvan vier voorwaardelijk wegens autodiefstal en diefstal van audio-apparatuur uit auto's. Bovendien moet hij van de rechtbank ƒ500 schadever goeding betalen aan een inwo ner uit Biervliet, van wie hij een autoradio/cassetterecorder had gestolen. Van onze correspondent CLINGE - De fanfare Wel doen door Vermaak haalde gisteren de 278 deelnemers aan de avondvierdaagse af aan de Bisschoppendreef, waarna zij met de muziek voorop, door het dorp trok ken naar Malpertuus. De wandelaars besloten de 22e editie van de vierdaagse. Voorzitter Frans Plas- schaert vond de indeling voor vertrek in drie groepen op verschillende tijden toch pen succes. Wethouder Kay- ser wees op de belangrijk heid van de wandelsport. „In Clinge is er een zeer grote deelname van de jeugd", aldus de wethouder. En hij vervolgde: „Dat is een gunstige ontwikkeling voor de toekomst". Daarna ging de wethou der over tot huldiging van de zes wandelaars, die tien achtereenvolgende jaren aan de avondvierdaagse hadden deelgenomen. Het waren C. Blommaert, J. Ploegmakers, J. van den Branden, W. van Duyse, S. Bolssens, V. de Kint. De wethouder hing ze een sjerp om, gaf ze een paar sierklompjes en bood ze bloemen aan. Schieten op de liggende wip bij het dorpsfeest in St.-Jansteen Van onze correspondente ST.-JANSTEEN - Met het doorprik ken van met confetti gevulde bal lons openden gisteren gemeentese cretaris H. van Geesbergen en de wethouders P. Weemaes en W. Kay- ser het Steense volksfeest in de loods van de familie Dobbelaar. Zo'n driehonderd vijftig-plussers ver maakten zich 's-middags met volks-, stijldansen en gezelschapsspelen in de versierde loods. Men kon kegelen, gaai- bollen, munten gooien, sjoelen, ballen gooien, pieren, pikken en ring werpen. Via de computer werden de standen van de spelen bijgehouden. Als prijswinnaars kwamen uit de bus: A. Thui (1), G. Vermeulen (2) en me vrouw van Muilen (3), allen uit St.-Jan- - FOTO W1M KOOYMAN steen. Het slot van de eerste dag van het dorpsfeest bestond uit een drive-in- show die zeer goed bezocht werd. Vandaag staat om 13.00 uur een spor tief evenement op het programma. Zes tien ploegen meten hun krachten op ver schillende onderdelen. Tenslotte is er om 20.30 uur een grandioze feestavond met het Jumbotrio en prijsuitreiking van de zeskamp. Van onze correspondente HULST - Volgend j aar viert de majorettengroep 'De Vossen' uit Hulst het twin tigjarig bestaan. Een feeste lijk iets. Toch zijn er wat schaduwkanten. Momenteel kampt de groep die in de af gelopen jaren heel wat prij zen wegkaapte tijdens con coursen met een ledente kort. Het lustrumjaar wil len de majoretten en hun leidster met veel vertoon vieren. Het is de vraag of er voldoende meisjes zijn om deze manifestaties mogelijk te maken. Mevrouw L. van Hoije richtte in 1969 het majorettenpeleton op. Tijdens de carnavalsdagen bleken de 'dansmariekes' zo veel succes te hebben dat een formatie van enkele groepen er wel in zat. „We hebben heel wat vette jaren gekend", ver telt de leidster. „De terugloop van leden is niet alleen in Hulst. Het is een nationaal pro bleem. Mijn meisjes haakten af omdat ze voor de studie in de verzorgende beroepen op stage moesten. Sommigen kregen verkering en stopten daarom. Het is jammer want we zijn voor het komend jaar veel van plan". Zij houdt een geweldig pleidooi voor het behoud van de groep die bewezen heeft een kleurrijk en ritmisch element te zijn in het verenigingsleven. Majoret ten hangen af van muziekcorp sen, want zonder die broodno dige begeleiding kunnen ze niet naar buiten treden. 'De Vossen' krijgt genoeg aanvragen om op te treden, maar er is gewoon te weinig mankracht. Het gaat Van Hoije duidelijk aan het hart dat de twee groepen die nu nog overschieten in Hulst lij den aan bloedarmoede. De groepen in Heikant, Sint Jan steen en Clinge zijn al opgehe ven. In Hulst zit men aan de grens van het formatiemini mum. Nieuwe leden zouden dus zeer welkom zijn. Sinds kort deed ook het mannelijk ele ment zijn intrede in Hulst. Een jonge majeur van zes jaar traint nu driftig mee met de miniretten. Tot juli wordt er elke dinsdagavond vanaf 18.30 uur geoefend in de St.-Joseph- Mavo in Hulst. Van Hoije leidt de jongelui op. Soms met de hulp van enkele vrijwilligsters. Oud-majoretten die nog steeds enthousiast zijn over het totale gebeuren, maar geen tijd meer hebben voor concoursen of an dere optredens. „We gooiden steeds hoge ogen bij de Druma-concoursen. Zo wel bij de solisten, duo's als groepen. Tweemaal haalden we een tweede prijs, de rest waren allemaal eerste prijzen", ver klaart een trotse leidster. Lief hebbers kunnen tijdens de oefenavonden een kijkje ne men en zich aansluiten. Ze worden met open armen ont vangen. Het feestprogramma voor 1989 ziet er veelbelovend uit. Voor de huidige majoretten en miniretten en hopenlijk toe komstige leden is er in ieder geval voldoende werk aan de winkel. In maart tijdens het lente weekend geven de jongedames én heer een grootse manifesta tie op de Grote Markt. In sep tember zijn er instructiedagen voor majoretten uit geheel Zee land in het gemeenschapscen trum 'Den Dullaert' en in het najaar vindt een concours in Den Dullaert plaats voor solis ten. „De aktiviteiten in Hulst worden steeds gewaardeerd", besluit L. van Hoije. „Voor het solistenconcours op 23 oktober dit jaar zijn er al zeventig aan meldingen binnen". De animo is er dus wei. Nu moet het smeulend vuur nog wat aange wakkerd worden. 'De Vossen' willen het maximale halen uit het jubileumjaar. Van onze verslaggever AXEL - Axel is klaar voor het openluchtpopfestival dat 19 juli op het Hofplein wordt gehouden. De organi satie, Roby Bellemans en Miel Baart, daarbij gehol pen door Loes den Doelder van Axel Promotion kreeg gisteren met een bijdrage van 500 gulden van de jubi lerende RABO bank de be groting definitief rond. Al leen het weer kan nog roet in het eten gooien. Het popfestival is met name bedoeld om beginnende groe pen een kans te geven zich in de kijker te spelen. Het drietal koos voor 19 juli omdat op die dag in Axel de Marathonmarkt wordt gehouden. „Dan loopt er sowieso heel veel volk in Axel. De ouderen kunnen dan een truitje uitzoeken in een mode- zaak en de jongeren kunnen naar het popconcert", zegt Roby Bellemans. „Je moet popfestivals hou den op plaatsen waar al volk is. Anders wordt het te moeilijk om een groot publiek te krij gen", meent Bellemans. Hij mikt op een bezoekersaantal van minstens tweeduizend jon geren. De organisatie verwacht daar voornamelijk jongeren tussen twaalf en zestien jaar aan te treffen. „Voor die groep wordt heel weining georgani seerd. Daarom wordt het festi val ook overdag gehouden en is het gratis. Als je het 's avonds houdt mogen de allerjongsten niet weg. Begin je met dure groepen dan staan ook zij bui tenspel omdat zij de toegang niet kunnen betalen". De organisatie praat van een langzame opbouw van wat eens regionale publiekstrekker moet gaan worden. Het budget, rond de tweeduizend gulden, lijkt in eerste instantie niet veel maar omdat de groepen voor een kleine onkostenver goeding spelen kan men er wellicht mee rondkomen. „De bedoeling is om volgend jaar een of meerder groepen 's avonds voor een normaal hono rarium een slotoptreden te la ten verzorgen", kijkt Belle mans al voorzichtig vooruit maar voorlopig is het concert in juli de eerste zorg. De organisatoren zien dit popfestival meer als een pre sentatie. Alle groepen krijgen ongeveer een half uurtje de tijd alles uit de kast te halen. Een dertig koppige publieksjury, die zich van tevoren bij de or ganisatie moet melden, beoor deelt de groepen. Bellemans durft met zulke hoge bezoekersaantallen voor de dag te komen omdat levende muziek in Axel een rijke tradi tie kent. „Voor zover ik weet zijn de Optredens van bands in Axel altijd een succes geweest. In het patronaat was het altijd stampvol. Later speelden er veel groepen in café Drie Schouwen en De Donkere Wolk. Daar kwam altijd veel volk op af. En de laatste tijd heb je regelmatig optredens in De Witte Leeuw. Ook vaak een Het popfestival in Axel moet ook in andere gemeenten na volging krijgen, aldus het drie tal. Er wordt vanzelf dan een popfestivalpubliek gekweekt waardoor er minder risico voor de organisatoren bestaat. Het aanbod van de uitgenodigde groepen, in totaal tien, staat volgens Baart en Bellemans garant voor een gevarieerd popfestival. Het varieert van rock-a-billy tot hard-core, punk met actuele teksten tegen gif lozingen, drugs en oorlog. De groepen die 19 juli voor het voetlicht treden zijn 'New Generation' uit Koewacht, 'Seis without Shells' en 'Survival' uit Axel, 'AFNP' en 'Lycantrope' uit Terneuzen, 'Curious' en 'Scarlett O'Hara' uit Middel burg, de 'Corner Cats' uit Goes, 'Miles Browning Band' uit Vlissingen en 'Second Chance' uit Groede. Het popfestival be gint om 11.00 uur en is rond 19.00 uur afgelopen. OUD PAPIER - Zaterdag 11 juni haalt de voetbalvereni ging Graauw oud papier op. BEJAARDENSCHIETING - Woensdag 15 juni wordt er in zaal 't Helleken een schieting gehouden. Aanvang 13.30 uur. BEJAARDENSCHIETING - Zaal 't Heike met 44 personen. Hoge vogel: M. Smet, Koe wacht; eerste zij vogel: J. van Meele, Kloosterzande; tweede zijvogel: M. Rottier, St.-Jan- steen; grootste aantal (4): E. Rietjens, Heikant. KAARTEN EN BINGO - De Katholieke Bond voor Oude ren houdt donderdag 16 juni een kaart- en bingomiddag in het gemeenschapscentrum 't Heike. Aanvang 13.30 uur en iedereen boven de vijftig jaar is welkom. TYPISCH dat nu bij monde van mej. De Roeck de me ning van het personeel naar buiten wordt gebracht, ter wijl tijdens de procedure blijkbaar iedereen het zwij gen werd opgelegd en ge dreigd werd met het kapot steken van hun banden. De vraag rijst dan ook of zij wel de mening verkon digt van de meerderheid van het personeel. Bekend is dat wanneer het personeel zich zou uitspreken voor Zuiddorpe, er gedreigd werd met ontslagen. De be woners van Lindenhof zijn monddood gehouden, naar hun mening is niet ge vraagd. Dat de directeur niet achter Lindenhof en zijn bewoners stond, is in middels wel aan iedereen bekend, terwijl in Zuid- AVONDVIERDAAGSE - De evenementencommissie van De Warande, de organisatie van de avond-wandelvier daagse, heeft de data van dit evenement gewijzigd. De kin deren van de basisschool Ing- helosenberghe, waaronder veel wandelaars, gaan 24 juni op schoolreis. Daarom wordt de vierdaagse nu van 20 tot en met 23 juni gehouden. Men start steeds om 19.00 uur aan De Warande. Inschrijven voor de vijf en tien kilometer kan men voor dat tijdstip aan de startplaats. BEJAARDENSCHIETING - Zaal De Kroon met 29 perso nen. Hoge vogel en eerste zij- vogel: J. van Kerkhoven, St.- Jansteen; tweede zij vogel: A. Stevens, Meerdonk; grootste aantal (5): A. Boussen, Kapel- lebrug. dorpe een veel goedkoper tehuis met zestig plaatsen ook tot de mogelijkheden behoorde en bovendien een vleugel met 24 kamers be houden had kunnen blijven. Ook de pastoor van de paro chie Zuiddorpe heeft blijk gegeven dat hij zich niet voor behoud van Lindenhof heeft willen inzetten. Dat getuigt niet van doorzet tingsvermogen. Zuiddorpe RAE. Coone Van onze correspondente HULST - De afdeling Hulst van het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vorming (ZIKV) sloot gisterenavond het kursusjaar af met een klinkende manifestatie. Het was de allerlaatste keer onder de paraplu van het provinciale in stituut. In september gaat de instelling op eigen vleugels verder. Na een welkomswoord van stafdocente José Bartsch wees Wethouder P. Weemaes de aanwezigen op de bewogen pe riode van achttien jaar die de Kunstzinnige Vorming had doorgemaakt. Bij de start in Hulst begonnen 137 leden met cursussen beeldende vorming en ballet. Momenteel volgen 320 cursisten de lessen. Volgens de voorzitter van het nieuwe be stuur verdienen deze discipli nes evenveel aandacht als de vorming op de muziekscholen. Toch haakten de Zeeuwse ge meenten af en daarom wordt het samenwerkingsverband beëindigd. Hulst start het ko mende seizoen met een zelf standig stichting die dezelfde naam krijgt als waarmee acht tien jaar geleden werd gestart. De Kreatieve Vorming Hulst nieuwe stijl biedt eenzelfde kursussenpakket aan dat zelf wordt uitgebreid op het gebied van fotografie en ballet. De wethouder maakte ook de uitslag van de tekenwedstrijd bekend die gehouden is onder de leden van het kinderatelier en de schooljeugd. In de catego rie zes tot twaalf jaar kreeg Carin Schopman uit Sint Jan steen als tweede prijs een te ken- en schilderpakket. Sabine Cornelis behaalde de eerste prijs. Zij kreeg net als Remco de Waal in de categorie ouder dan twaalf jaar een gratis jaarcursus aangeboden. In de hal van 'Den Dullaert' is een overzichtstentoonstelling van de werken van de cursis ten. De belangstellenden geno ten van een kleurig en ritmisch défilé van jeugdige ballerina's en enkele lenige jonge kerels. De expositie blijft nog een week te bezichtigen. Van onze correspondent TERNEUZEN - In samen werking met de handbal vereniging HVSV houdt de Terneuzense korfbalvereni ging Luctor zaterdag 11 juni een zeskamp voor leden van beide verenigingen. De 104 deelnemers zijn ver deeld over tien groepen. De leeftijd varieert van zeven tot veertig jaar. De speldonderde- len zijn: touwtrekken, rubber bootrace, brandblussen, behen digheidsspel, water overdra gen, autorace, fietscireuit en zeephelling. Plaats van handeling is sportpark Oude Vaart te Ter neuzen, aanvang 12.00 uur.De prijsuitreiking is omstreeks 17.00 uur. Van onze verslaggever HULST - Vier verwoede Hulster kaarters willen zich een plaatsje in het beroemde Guinness Re cordboek verwerven door het wereldrecord kaarten te verbeteren. Dat staat momenteel op 72 uur en 21 minuten. De Hui- stenaars willen dit nu scherp gaan stellen op tach tig uur. Op vrijdagochtend 24 juni om 8.00 klinkt het startsein voor Marja Roelands, Ge rard van Eetvelde, Anton Pollet en Roger Naffa. Plaats van handeling is bar De Smidse, waar vorig jaar ook al het wereldrecord flip peren sneuvelde. Inmiddels is dat alweer verbeterd door flipperaars in Lelystad. Er worden voornamelijk potjes bieden zonder roem gespeeld en tussen door voor de afwisseling wat andere spelsoorten. De verrichtin gen van het viertal worden gade geslagen door drie ge tuigen, die elkaar bij toer beurt afwisselen. De kaar ters worden van hun natje voorzien door een brouwer, terwijl een supermarkt de versterking van de inwen dige mens sponsort. Maandagmiddag 27 juni zal om 13.21 uur het wereld record met een uur gebro ken zijn. Rond half vijf komt dan de magische doel stelling van tachtig uur kaarten in beeld. Op zater dag 25 juni kunnen andere kaarters de recordpoging een moreel steuntje in de rug geven. Dan wordt, even eens in de Smidse, een prijs- kaarting om vleesprijzen gehouden. Die begint om 14.00 uur.

de Stem | 1988 | | pagina 23