GEMEENTEN WILLEN BETERE KEUKENS BEJAARDENOORDEN Mechanisatiebedrijf verhuist uit centrum Natuurgebiedje blijft vervuild :u M Werkgroep Teater met 'den Dopper' Scholieren bezoeken zeehondenboot Eerste paal voor waterzuivering bij Nummer Een Oostburg negeert bezwaren van rijkswaterstaat SCHIETINGEN DUIVENSPORT PODI Zeeuws Orkest speelt in Goes en in Veere Concert in IJzendijke GEMEENTE OOSTBURG STAAT MACHTELOOS OOSTBURG - De drie West-Zeeuws-Vlaamse gemeenten gaan de gelden voor het flankerend ouderenbeleid over de jaren '87, '88 en gedeelte lijk 1989, tezamen bijna 144.000 gulden, spenderen aan de verbetering van de warme maaltijdvoor- ziening voor ouderen in de regio. Vrijwilligers Concert Kunst en Yrienschap Reünie Dovenschool DE STEM VAN ZEELAND 4 VRIJDAG 10 JUN11988 Betere maaltijdvoorziening De gemeente Oostburg neemt daarvan de grootste hap voor rekening. Ook put Oostburg nog een kleine zestien mille uit haar algemene middelen om de voorziening aan te passen aan de eisen des tijds. Met het geld wordt de keuken van het Schoondijkse bejaar denoord Russchevliet volledig aangepast Kosten ruim 87 mil le. Verder worden er maatrege len genomen in de keukens van bejaardentehuis De Burght in Oostburg en Ter Schelde in Breskens. Naast de bouwtechnische in grepen in de instellingskeukens wordt het systeem voor de maaltijdbezorging herzien, waardoor voorkomen wordt dat vrijwilligers te grote al- standen moeten afleggen. Met de ingrepen hoopt het Oostburgse college de voorzie ning voor ouderen aanzienlijk te verbeterea Dat hiervoor de noodzaak bestond bleek al in het voorjaar van 1987 toen de Stichting Welzijn voor Oude ren (SWO) met een nota duide lijk maakte dat de regionale Tafeltj e-Dek-j e-voorziening onvoldoende mogelijkheden in zich had om te voorzien in de behoeften van de ouderen in de regio. Gezocht werd naar nieuwe mo gelijkheden om daarin te voor- ziea Overleg met de bejaar denoorden leverde echter niet het gewenste resultaat op. Slechts De Burght en Russche vliet toonden zich bereid om mee te werken. Aanpassing van de keukens in deze tehuizen en een herzie ning van het afleveringssys- Van onze correspondent IJZENDIJKE - De jeugdfan- fare Kunst en Vriendschap uit het Noordbrabantse Rijswijk- Giessen, onder leiding van oud- IJzendijkenaar Peter Wieme, is zondag 12 juni te gast in IJzen dijke. Vorig jaar was deze fanfare present tijdens het vijftien-ja rig bestaan van muziekvereni ging Geduld Overwint. Naast een optreden om 10.30 uur tij dens de mis, geeft Kunst en Vriendschap om 14.30 uur een gevarieerd middagconcert in de rk kerk. De toegang is gra tis. teem zou drie ton gaan kosten. Het gemeentebestuur schrok van dit forse bedrag. De wens van de stichting Wélzijn voor Ouderen bleek, met het oog op de jaarlijkse subsidie van 72 mille van de provincie voor het flankerend ouderenbeleid, niet haalbaar te zijn. Omdat door het provinciaal spreidingsplan voor de bejaar denoorden het voortbestaan van het Schoondijkse bejaar dentehuis in gevaar kwam, koos het gemeentebestuur uit eindelijk voor het aanpassen van de keuken van dit tehuis. SWO liet de gemeente daarop weten geen vervoerssysteem te kunnen opzetten vanuit Schoondijke, dat recht zou doen aan de wensen van de bejaar den. Na uitvoerig overleg tus sen gemeentebestuur en SWO, alsmede het bestuur van de Russchevliet, is nu dan beslo ten de keukens van de drie te huizen aan te passen en het to tale vervoerssysteem te her zien. Het college is met de ge meentebesturen van Aarden burg en Sluis overeengekomen dat na 1990 Oostburgse géiden voor het flankerend ouderen beleid in de andere gemeenten besteed zullen worden. De raad buigt zich donder dag 16 juni over het voorstél. De raadsvergadering begint om 19.30 uur. Van onze verslaggever AARDENBURG - Van avond treedt het jeugdkorps 'Kunst en Vriendschap' uit Rijkswijk-Giessen op in Aardenburg. Het concert wordt gegeven op het terrein van de Sint-Baafs- kerk. Mochten de weersom standigheden tegen zitten, dan wordt uitgeweken naar de voorkerk van de Sint-Baafs. Het orkest staat onder lei ding van oud-IJzendijkenaar Peter Wieme. Het concert be gint om 20.00 uur. De organisa tie berust bij het gemeentebe stuur, het Evenementencomité en de Koninklijke Muziekso- ciëteit 'Aardenburgsche Fanfa ren'. Van onze verslaggever OOSTBURG - Het mecha nisatiebedrijf C. Vermeulen bv verhuist waarschijnlijk binnenkort uit het centrum van Oostburg naar een ter rein aan de Mosterdweg. Het bedrijf, dat momenteel amper uitbreidingsmogelijkhe den heeft, omdat het midden in de bebouwde kom ligt, heeft zich bij de gemeente aange meld voor een vrijwillige be- drijfsverplaatsing. Aangezien er sprake is van wederzijdse belangen is het ge meentebestuur bereid een voorbereidingsbesluit te tref fen voor het toekomstige be drijfsterrein waar nu nog een agrarische bestemming op ligt. Wat er met het huidige ter rein aan de Oostburgse Henne- quinstraat gebeuren gaat is nog niet geheel duidelijk. De gemeente is van plan om tien mille uit te trekken voor een onderzoek naar alternatieve gebruiksmogelij kheden. Vorig jaar liet de West- Zeeuws-Vlaamse bejaarden- raad de gemeente weten graag bejaardenwoningen op de be- drijfslokatie te zien verrijzen. Wethouder A. de Feijter achtte dit gisteren niet uitgesloten. Met de bedrijfsverplaatsing is geen gemeenschapsgeld ge moeid. Van onze verslaggever BREDA - Oud-leerlingen van de Dovenschool Sint Michiels gestel uit de jaren 1960,1961 en 1962 worden uitgenodigd voor een reünie in oktober. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk opgeven bij me vrouw C. Baars, Van den Bergh Eysingaplantsoen 82, 2082 XE in Santpoort. Informatie is ook verkrijgbaar via tekst-telefoon 01608-37615 of 01620-29428. H. West land van de Zeehondenboot vertelt over de dietjes. FOTO WIM KOOYMAN Van onze verslaggever BRESKENS - De initiatiefnemers van de actie 'Redt de (Wester)Schel- de', de leerlingen van de rooms-ka tholieke basisschool 'De Schelphoek' in Breskens, werden woensdag ver gast om een kortstondig vervolg op hun milieuproject van het afgelo pennajaar. De zeehondenboot 'De Avontuur' deed namelijk Breskens aan, voor de leerlin gen een goede gelegenheid om zich nog eens te verdiepen in de fauna van de Zeeuwse stromen. Voorafgaand aan het bezoek aan de klipper hadden de leerlingen van groep zeven en acht eerst een uitgebreide les brief doorgenomen over zeehonden, hun leefmilieu, voedingspatronen en gedra gingen. Daarna kon aan boord van de zeehon denboot meer praktische informatie worden ingewonnen. Op het schip van kapitein Henri Westland werd gekeken naar de video-film van het zeehondje Pierre, konden de kinderen opgezette zeehonden bekijken en kon men kennis nemen van het dagboek van een zee hond. De rondvarende zeehondententoon stelling aan boord van 'De Avontuur' doet vandaag, vrijdag, Terneuzen aan. Het schip meert af aan de Schuttershof- weg. De expositie in Terneuzen is dage lijks tot donderdag te bekijken van 10.00 tot 17.00 uur. Zondag kunnen belang stellenden aan boord terecht tussen 13.30 en 17.00 uur. 'Zeehonden in de Zeeuwse Stromen' is een project van de Stichting Natuur, Milieu-en Faunabeheer, rijkswaterstaat en de provincie. Van onze verslaggever NUMMER EEN - Met een forse klap ramde dijkgraaf Th. Cambier van het water schap 't Vrije van Sluis gis teren de eerste paal voor nieuwe zuiveringsinstalla tie bij Nummer Een de klei grond in. De ceremonie was eerder deze week uitgesteld, omdat door onvoorziene omstandigheden de heipalen niet tijdig op de plaats van bestemming waren afgeleverd. Gisteren waren de palen er wel, maar arriveerde de dijkgraaf te laat op de bouwplaats. De nieuwe waterzuiverings installatie bij Nummer Een moet in het najaar van 1989 de oude installatie bij Breskens vervangen. Deze installatie, die in 1970 gebouwd is, heeft een te geringe capaciteit om het af valwater van de West-Zeeuws- Vlaamse bevolking te verwer ken. Ook ligt de Breskense in stallatie door de groei van de woonkern op een ongunstige plaats. Vandaar dat in het schap in overleg met andere instanties alras kon besluiten een nieuwe installatie te bouwen op ruim een kilometer afstand van de buurtschap Nummer Een. De nieuwe installatie krijgt een verwerkingscapaciteit van 24.000 vervuilingseenheden. Het rioolwater uit de kernen Biervliet, Hoofdplaat, IJzendij ke, Breskens, Slijkplaat, Num mer Een en Sasput. Het werk wordt uitgevoerd door aannemingsbedrijf Leen- houts bv uit Sluis in samen werking met de Breskense aannemer Geldof. De installa tie, die bijna vijf miljoen gul den gaat kosten, moet volgend najaar operationeel zijn. Dijkgraaf Th. Cambier krijgt de laatste instructies. - FOTO WIM KOOYMAN Van onze verslaggever OOSTBURG - Het college van burgemeester en wet houders van Oostburg blijft van mening dat er paal en perk gesteld moet worden aan de stortingen van Bel gisch rivierslib in de Wes- terschelde. Eerder dit jaar besloot de raad unaniem om slibstortingen in het beheersgebied van Oost burg te "binden aan het stelsel van aanlegvergunningen. Te gen dit raadsbesluit tekende rijkswaterstaat echter bezwaar aan. Het gemeentebestuur van Oostburg is niet van plan het bezwaarschrift van de rijksin stantie ontvankelijk te verkla ren. Volgens rijkswaterstaat handelt Oostburg in strijd met het beginsel van een zorgvul dige procedure. Het komt er op neer dat binnen de rijksdienst de mening leeft dat het onder houd aan waterwegen (en dus de slibstortingen) een zaak van bovenregionaal belang zijn. De bevoegdheden op dit gebied zouden dan ook moeten liggen bij de rijksinstanties. De gemeente Oostburg, maar ook Reimerswaal, Vlissingen en Hontenisse lopen nu de rijksdienst voor de voeten door beslissingen op gemeenteni veau te nemen, die verstrek kende gevolgen hebben. „De procedurele kwestie zijn dan ook nog niet afgewikkeld, net zo min als het bestuurlijk overleg over deze kwestie," zo liet voorlichter J. Geluk van rijkswaterstaat gisteren weten. Het gemeentebestuur van Oostburg blijft evenwel bij haar standpunt dat het aanleg- vergunningenstelsel een ge meentelijke zaak is. OOSTBURG - Het Oost burgse gemeentebestuur is niet bij machte een punt te zetten achter de illegale vuil- en grondstort op een perceel grond aan Tragel- West nabij Schoondijke. Eind 1987 constateerden ambtenaren dat in het na tuurgebied, dat een be schermde status kent, afval gestort was. De gemeente raadde vervolgens de per soon die de stortingen had uitgevoerd, de Schoondijke- naar J. TaiBie, aan om een aanlegvergunning voor de stortingen aan te vragen. Taillie voldeed eind vorig jaar aan dit verzoek, maar het col lege weigerde in maart een vergunning af te gevea Tegen deze beslissing ging de grond gebruiker in beroep, omdat hij meende dat een gedeeltelijke ophoging van het terrein het natuurgebiedje meer tot zijn recht deed komen. Ook vond hij dat het aanzien van de kreek niet verstoord werd en dat de ophoging noodzakelijk was om ziekten bij het in het weiland toevende vee te voorkomen. Het gemeentebestuur heeft dit bezwaarschrift nu onge grond verklaard. Redenen hiervoor zijn voor het college duidelijk. „Een gebied dat een natuurlijk waardevolle functie heeft dient beschermd te wor den," wordt dan ook door het dagelijks bestuur gesteld Daarbij komt nog dat het ge meentebestuur vreest dat het verlenen van een vergunning voor de grond- en vui&tortin- gen uiteindelijk resulteren zal in soortgelijke activiteiten el ders. Ondanks dat de gemeente Taillie verzocht heeft het zaakje op te ruimen is er vol gens wethouder A de Feijter (openbare werken) *nog niets gebeurd'. „Dreigen heeft geen enkele zin, omdat Taillie nog procedu res heeft lopen. Zolang dit het geval is kunnen we niets doen," stelde hij. De vervuilingsaffaire komt aan de orde volgende week donderdag tijdens de maande lijkse raadsvergadering. MET LEX Veelo als dirigent treedt het Zeeuws Orkest binnenkort twee keer op in de Grote Kerken van Veere en Goes. Medewerking verleent de pianist Frank Mol. Aanstaande zaterdag, 11 juni, is Goes aan de beurt. Het programma opent met een symfonisch gedicht van Kees van Eersel (organist van de Grote Kerk in Goes) over het Zeeuwse volkslied 'Geen dierder plek'. Het uitgangs punt was de melodie van het Zeeuwse volkslied. De com ponist volgt met zijn muziek de beschreven gebeurtenis sen, zoals de zonsopgang en de misthoorn. Verder is er een vertolking van de eendracht, gevolgd door een fikse ruzie, die echter al snel wordt bijge legd. Ook is het landleven met enkele dieren uit het veld te herkennen. Het gezang 350 mengt zich met de welvaart van de Landman. De vol gende dag stormt het, maar de Zeeuwse Leeuw worstelt en komt boven. Het water geeft zich uiteindelijk gewon nen en komt tot rust. Daarna volgt het concert voor piano en orkest, a-moll, opus 16 van Edward Grieg. Frank Mol, die onlangs zijn eerste plaat liet verschijnen vervult daarin de hoofdrol Het is een bekend concert Het biedt de solist alle moge. lijkheden om zijn techniek ten toon te spreiden. De ®j. ziek is een goede weerspieg(. ling van de aard van Noorwe- gen, het geboorteland van Grieg; aan de ene kant droef, geestig, aan de andere vrolijk en onbezorgd. Tot slot speelt het Zeeuw Orkest de Negende symfonii van Antonin Dvorak, 'Uit 4 nieuwe wereld'. Het stuk drukt de tegenstrijdige ervj. ringen uit van een Europea» die aan het eind van de nt- gentiende eeuw in Ameriki was. Dvorak was onder dein- druk van de grote vormeq die de maatschappij had aai. genomen, maar was ook bang dat de mens zich in zo'11 we. reld tot eenzaamheid verooi. deelde. Hetzelfde concert speelt he Zeeuws Orkest 25 juni in 4 Grote Kerk van Veere. Kaai. ten kosten vijftien gulden Het concert in Goes is teven de slotmanifestatie van s binnenstadfeesten in samen werking met de Culturele Raad van Goes. De aanvang is telkens 20.00 uur. DEN DOPPER van Henri de Menthon wordt door Alex Wilequet op de planken gezet in het eigentijds werkgroep Teater in Deurne/Antwer pen. Deze bekende televisie acteur speelt de wat oudere man die werkloos wordt en zich moeten laten inschrijven als stempelgerechtigde. Menthon schreef een schrijnend en kafkaiaans stuk waarin de hoofdfiguur fijntjes wordt uitgetekend met een grote dosis tederheid, humor en wreedheid. Geen direct onderwerp om mee te lachen maar het toneel is zee geschikt om de lachende vin ger op de wond te leggen. Wi lequet zet een levensecht pa. sonage neer. In het EWT 10, 11 en 12 juni. Aanvang 20.30 uur. In dezelfde zaal is een week later teater Jonathan te gas met een comedie van Dimitii Frenkel Frank. Eerder il seizoen had de productie t de holte van je arm' veel sue- ces. Nu pakt de groep uit mei het luchthartige spel 'Bal den'. Speeldagen 17, 18 en 1! juni. Aanvang eveneens 201 uur. AARDENBURG - St.-Sebas- tiaan, 27 schutters: hoge vogel: A. de Rooze; zij vogel: N. van Daele, beiden Aardenburg. AARDENBURG - Liggende wip, 104 schutters: zijvogel: E. van Daele, Aardenburg,prijs vogels: M. Marteijn, Sluis; E. Ringoot, M. Velokamp, H. Geernaert, allen Aardenburg. 'S-HEERENHOEK - Zaal De Ko renbeurs, bejaardenschieting, schutters: beide hoge vogels:! Bos, Soranus 2; eerste zij vogel grootste aantal (8): F. Ossewaai- de, Doel naar Hoger; tweede zij- vogel: I. Helmstrijd, Juliaru derde zij vogel: J. Rijk, Concor dia; vierde zij vogel: C. Stoutta mer, Edele Handboog; vliegend! vogel: Ch. Korstanje, Doel nas Hoger. De volgende schieting ii dinsdag 21 juni. TERNEUZEN - Met de aanvang van het vluchtseizoen voor de jonge duiven en de al gestarte fondvluchten voor de oude dui ven, is het seizoen in volle gang gekomen. Hoofdplaat spande af gelopen zondag, zoals vrijwel elk jaar, de kroon door deelname van 733 jonge duiven in een wed vlucht vanuit Doornik. Ook Ter neuzen deed met 608 jonge vogels een royale start UITSLAGEN DOORNIK VZV Hoofdplaat 733 jonge dui ven, 1184,77 mpm: 1. J. van de Amele, 2. combinatie Den Hamer, 3,5 en 8. P. Scherbeijn, 4. Th. van de Velde, 6 en 10. W. van Grol, 7. P. de Poorter, 9. H. Riemens. Met 116 oude duiven, 1211,37 mpm: 1,2 en 4. H. Calon, 3. Th. van de Vel de, 5. combinatie Den Hamer. Steeds Sneller IJzendijke, 526 jonge duiven, 1258 mpm: 1,2 en 10. A. Dellaert, 3 en 5.1. de Cocq, 4. H. Groosman, 6. A.P. du Puy, 7. P. Dellaert, 8. Gé de Boevere, 9. H. Dellaert. Met 125 oude duiven, 1232 mpm: 1. H. Groosman, 2. H. Dellaert, 3 en 4. A. Noteboom. Recht voor Allen Sluis, 157 jonge duiven, 1214 mpm: 1,2 en 10. W. Coppens, 3,4 en 5. H. van Damme- Verheule, 6,7 en 8. mevrouw Cop- pens-Baert, 9. F. Baas en zoon. De Bonte Duif Aardenburg in sa menspel met De Grensvliegers Eede, 219 jonge duiven, 1218,8 mpm: 1 en 3. A. Breijaert, 2. J. Wieme, 4 en 10. C. de Cock, 5,7 en 8. R. Braet, 6. J. Gernaert, 9. H. Cocquit. Met 53 oude duiven, 1233,3 mpm: 1 en 2. E. Rijckaert, 3. E. Verhulst, 4. H. Cocquit, 5. D. van de Broecke. De Snelvliegers Oostburg, 306 jonge duiven, 1187,08mpm: 1,5,8 en 9. L. Risseeuw, 2 en 4. R. Steenberghen, 3. W. Prenen, 6 en 7. J. de Krijger, 10. M. Buysse. Met 57 oude duiven, 1199,83 mpm: 1 en 2. T. de Pooter en zoon, 3. W. Prenen, 4. J. de Smet, 5. R. van Hee. De Getrouwe Duif Cadzand, 388 jonge duiven, 1,206,15 mpm: 1. W. de Die, 2,8 en 9. Abr. Vasseur, 3,5 en 6. J. van de Plasse, 7. A. de Putter, 10. Aart Vasseur. Met 63 oude duiven, 1200,25 mpm: 1. W. Goossen, 2 en 4. D. van Kerkho ven, 3 en 5. J. van de Plasse. Strijd in Vrede Groede, 358 jonge duiven, 1190,73 mpm: 1,5 en 6. G. Schautteet, 2. A. Beun, 3 en 7. me vrouw Buijze, 4 en 9. L. van de Wege NS, 8. Ch. Verhage, 10. me vrouw Ras. Nog Sneller Breskens, 544 jonge duiven, 1196,09 mpm: 1. P. den Dekker en zoon, 2 en 3. J. Note- baart, 4. J. Donze, 5. gebroeders Pijcke, 6. L. Ras, 7. G. van Drie en zoon, 8. Th. Smallegange, 9. Sj. van de Velde, 10. A. van Oeffelen. Eerste de Beste Schoondijke, 279 jonge duiven, 1184,52 mpm: 1. J. de Poorter, 2,3,5,7,9 en 10. C. Boogaard, 4. A, Luteijn, 6. J. Temmerman, 8. J. Buijze. Met 70 oude duiven, 1211,6 mpm: 1,4 en 5. J. Huigh, 2. E. de Wever, 3. J. öi Poorter. Hoop Biervliet, 400 jonge duiven 1,207,66 mpm: 1 en 6. C. van Be- lois, 2 en 5. J. Moens, 3 en 10. A Pijcke, 4. M. Brevet, 7. C. de Regt- Bracke, 8 en 9. H. de Dobbelae-t en dochter. Met 75 oude duiven 1215,3 mpm: 1 en 3. M. de Dobbt- laere, 2 en 4. M. Deveneyns, 5.P. Weeda. De Eendracht Terneuzen, jonge duiven 1209,77 mpm: 1- R Bentz, 2. C. van Leeuwen, 3 l den Hamer, 4,6 en 10. Joh. Zegen 5. A. Arens, 7. J.B. Dooms, 8. D.K Smet, 9. Jac. den Exter. Met 1# oude duiven, 1223,657 mpm: l,4en 5. Joh. Zegers, 2 en 3. B. 4 Schoolmeester. De Reisduif Sluiskil, 323 jong: duiven, 1197,46 mpm: 1. combina tie Feber-Bracke, 2,3 en 10. J. Vi ne, 4 en 9. A Bouchaut en zoon,! combinatie Klerck-Dhaene, 6.1 Picavet, 7. J. van Avermaeteef zoon, 8. combinatie Lockefeei- Van de Wege. Eerlijk Vreest Niemand Stoppel dijk, 465 oude duiven, 1217-11 mpm: 1 en 5. J. Boeijkens, 2. R Duerinck, 3. J. en W. van Belief Th. Pauwels. Moet Moed Vooruit Boschkapel le, 365 jonge duiven, 1213,37 mp® 1. C. Dobbelaar, 2,3,5,6,7 en 9. 9 Dobbelaar, 4. Th. Lambert, 8 10. C. de Cock. Met 532 oude dui vewn, 1221,56 mpm: 1 en 2.9 Dobbelaar, 3 en 4. L Kerkhaert 5. J. de Rijk. Verwachting Axel, 377 jonge dui ven, 1176,8 mpm: 1 en 2. J. en Nolet, 3. M. Klaassen, 4. P. van® Veke, 5. C. de Poorter, 6. Liplij® Steel, 7,8 en 9. J. Verschuren, H. Koekkoek. Met 56 oude dm ven, 1209,4 mpm: 1. P. de Poorter 2 en 4. J. Giele, 3. A Verschuren 5. P. de Bakker. De Reisduif Philippine, 488 jong1 duiven, 1198,32 mpm: 1,4 en M Buijze, 2 en 10. A. Rammeloo, en 9. O. Haers, 7. J. Verstelle. 110 oude duiven, 1199,85 mptf; en 5. A. Rammeloo, 2. A. Buijze» A. van de Bossche, 4. Roegi Visser. De Vrede Sas van Gent, 122 j duiven, 1155,2 mpm: 1. comb tie Elegeert, 2. R. de Grof, 3. Goethals, 4. L. Berkelaar, 5 en A. Gerritse en zoon, 6,7 en 9. Goossen, 10. P. Kox. Met 20 duiven, 1129,66 mpm: 1. M. Lent, 2. A. Gerritse en zoon, 3. Freijser. Volharding Westdorpe, 155 j duiven, 1179,05 mpm: 1,2,3 en René Kwikkelberghe, 4 en 7. trick Kwikkelberghe, 5,8 en 9- Baecke, 10. C. van Acker. Met oude duiven, 1230,82 mpm: l Baecke, 2 en 3. A. de Krijger- Ed de Smet, 5. C. van Acker. 57 jaarlingen, 1230,82 mpm: 1- Baecke, 2,3,4 en 5. A. Rombout Eendracht Maakt Macht Te zen, vanuit Chartres, 119 duiy 1552,53 mpm: 1. P. Zegers, 2. H- Jonge, 3 en 10. De Bruijne- gers, 4,5,6,7 en 9. W. van Hoeve- A. van Hoeve.

de Stem | 1988 | | pagina 12