ipurtzege Jeroen Blijlevens in Biggekerke MAKE-L01I LOVE-33 fdelingsbeker voor Oostburg SPORT Solo vain Tolhoek LIVE 320.320.11 EXTASi 320.323.1 10,- «©BLAD ICMAKER Uitreiking Zilveren Stem-schoen bSTEM SPORT 6 MAANDAG 6 JUN11988 PARTNERS SEXLUM u,m0EGE ONTSNAPPING IN AMATEURKOERS VAN LAMS WA ARDE DEBBIE 14 06 06-320322891 06-320-321-8 06-320-322-3! CALL ME TIENERS 06- 320.321.1 320.323.1 vond-duels ij Dynamo t hieuw 06 AK NU PER-VOORDELIG SINIS! ïrsterking )ofdplaat Beker voor Vlissingen Defect Veteranen Zaamslag succesvol Wemeldinge is sterkste Kloetinge laat het afweten Middelburg in eindronde Puntendeling dames Kloetinge Nederlaag dames Oostkapelle Vijfde plaats René de Feijter RONDE YAN AARDENBURG T8 V Duitsland welke opereert J inzake Franchising en I jchrsevereniging zoekt [Nederlandse markt. jibegrensde mark! SPANPLAfONo$ I n de succesvolle formule 1 Brsteuning PLAVITA SPANNDECKEN G.mbH Posttach 10 09 61 1 4970 Bad Oeynhausen t 1 Bundesrepublik West-Deutschland Inds corresponderen! HGGEKERKE - Jeroen Blijle- W triomfeerde zaterdag in de Helerronde van Biggekerke, die inke publieke belangstelling ■ok. Blijlevens hield in de eind- irint vier concurrenten gemak- >lijk achter zich. Daarvoor had Brabander trouwens al zijn iliteiten getoond. 1 na veertig kilometer Arjo eefd het eerste uitstapje maakte, as Blijlevens de man die na een im kerende achtervolging zich even- in de spits meldde. Het spel jn daarmee goed op de wagen in e koers voor junioren, want ook in het peloton zat men niet stil. Paul Se- bregts voerde het tempo hoog op, kreeg daarbij steun van Ron Wester beek en Aad de Jonge en dit trio slaagde er in los te komen uit de groep. Hun tegenoffensief kreeg waarde ring van de toeschouwers, die de ach tervolgers steeds dichterbij zagen ko men. Blijlevens en Kreefd, die een maximale voorsprong van 25 secon den weliswaar met hand en tand ver dedigden, moesten tenslotte dan ook het hoofd buigen, zodat vijf man aan de leiding kwamen. Zij bleven buiten schot, ondanks een verwoede poging van Ed van Alphen, die uit het pelo ton gewipt was, maar op vijftien se conden van de leider bleef hangea In deze hoofdmacht drong Aijo Kreefd nog het meeste aan in de eindsprint, maar schoot toch een fietslengte te kort tegen Jeroen Blijlevens. Bij de liefhebbers/veteranen viel de beslissing al vroeg. Na vijftien ki lometer sprongen op het vinkentouw Gerard van Antwerpen, Hans Ha- rinck, Leo de Jonge, Wim blok en Co Coppoolse en dit vijftal nam in een mum van tijd een halve minuut voor sprong. Omdat er geen reactie kwam uit de achterhoede kon deze voor sprong geleidelijk worden opgevoerd tot ruim een minuut. Na vijftig kilometer wipte Kees Schroevers nog wel uit de groep en kreeg later gezelschap van de plaat selijke renner Edward Koets, maar dit tweetal vormde geen enkele be dreiging meer voor het kwintet aan de leiding. Met nog acht kilometer voor de wielen koos Gerard van Ant werpen voor een solo. De anderen ble ven naar elkaar kijken en dat bete kende dat de vogel voorgoed was ge vlogen. Van de naaste volgers eta leerde Hans Harinck het sterkste eindschot. UITSLAGEN Junioren: 1. J. Blijlevens (Gilze-Kijen) 60 kilometer in 1.32.17, 2. A. Kreefd (Zwijn- drecht), 3. P. Sebergts (Rotterdam), 4. R. Westerbeek (Prinsenbeek), 5. A. de Jong (St.-Willebrord), 6. A. van Alphen (Koe wacht) op 16 seconden, 7. J. Viergever (Drunen) op 35 seconden, 8. H. Loonen (Breda), 9. P. Kiela (Leidschendam), 10. W. Bastiaanse (Hoogerheide), 11. M. Vermaas (Zoetermeer), 12. L. Vreeke (Oudenbosch), 13. S. Visser (Hellevoetsluis), 14. M. van de Berge (Wouw), 15. P. Voet (Lewedorp), 16. P. Haanskorf (Breda), 17. R. Potappel (St- Maartensdijk), 18. P. Oudshoorn (Sprang- Capelle) 19. J. Daniëls (Schijndel), 20. P. Hoefkens (St-Laurens). Liefhebbers/veteranen: 1. G. van Antwer pen (Driewegen) 60 kilometer in 1.29.15, 2. H. Harinck ('s-Heer Abtskerke) op 25 se conden, 3. L. de Jonge (Lewedorp), 4. W. Blok (Lewedorp), 5. C. Coppoolse (Arne- muiden), 6. E. Koets (Biggekerke) op 1.15, 7. K. Schroevers (Arnemuiden), 8. W. Oosse (Middelburg), 9. F. Meijaard (We- meldinge), 10. G. van Melik (Strijen), 11. S. Broersma (Zoutelande), 12. C. den Hartog (Biggekerke), 13. A. Visser (Hellevoet- sluis), 14. W. Zenden (Rotterdam), 15. J. gen), 20. P. de Vries (Leiden). 50 ct. p/iij 50 ct. p/m| an Goethem pakt zege or Eddy de Schrijver ISWAARDE - Met Karei van Goethem als jeaat van de twaalfde Ronde van Lams- aarde kon iedereen tevreden zijn. Van Goethem jakte - in tegenstelling tot de renners in het pe- ,on - er tenminste een leuk kijkspel van en liet l de laatste ronde metgezel Cor de Jong ter aatse. Daarmee was zijn eerste zege in dit sei- en een feit. vorm komt er aan. Je moet natuurlijk een beetje ge- hebben om te winnen," aldus Van Goethem. Hij ek ook nog eens de leidersprijs op en pakte menig aantje mee van de premiepot. NIEUW* NIEUW* NI! 06- amateurkoers van Lams- irde werd gekenmerkt door zeer vroege ontsnapping, allersterksten wisten bij „•baat dat met een hevige ld de slag vroeg zou kunnen Peter Heeren stak als ste zijn neus aan het venster NIEUW 06-320.330.72 50 d O on ion 1 kreeg Peter van Acker met OZUiO&vi I j mee Kaj-gi van Goethem CALL US 10 meisjes -100 verhalen SO.ct. p/i DELBURG - De Middel- ;se atletiekvereniging Dy- houdt woensdag 7 juni op AVfll Middelburgse kunststof ac- imodatie avondwedstrijden senioren en AB-junioren. het programma staan on- meer een 800 meter, 1500' t en een 5000 meter voor ioren, veteranen en dames, wedstrijden beginnen om uur. Er kan ter plaatse len ingeschreven. Deze Üden komen in de plaats de avondwedstrijden in kzee, die op deze dag op de snder stonden, maar zijn ■allen. 50 ct. p ii 5KINSTRUMENT BESPEEI -UISTEREN... NAAR HETE ;icMaker een begrip in de :eer informatief blad voor ieder ir of professional - met muziek vernieuwd. rde vormgeving, meer kleurgel ng, is het blad overzichtelijker, r leesbaar geworden, de onmisbare informatiebron Iit op twee prima manieren ken®1 _.n met MusicMaker. MtlHiTgBlrinaar kiosk of handel lopen en voor 7,50 hel Evste nummer kopen. ""■"-"^Nu bellen met [onze voetbalmedewerker 1FDPLAAT - Vierde- >er Hoofdplaat mocht de valreep nog twee iwe spelers op de leden- i bijschrijven. Br van Poucke, die jarenlang BB steunpilaar was op het ^|lenveld van 'buurman' IJ- hjke, kwam over naar rdplaat. Doelman Jan Ver- ik, eveneens begonnen in idiike, maar de laatste sei- in onder de lat bij Terneu- Boys, komt ook naar de srputten'. geloofde in een vroeg uitstapje en sprong op de HoefkenscÜjk naar de leiders toe. Even ging Cor Vervaet mee in het wiel, maar de Walsoordenaar vond het veel te vroeg. En hij zag Van onze sportmedewerker ROOSENDAAL - Hoofd klasser Vlissingen heeft za terdagavond de districtsbe ker gewonnen. In de finale tegen het Bossche BW wonnen de Vlissingers met maar liefst 4-0. Een resultaat waarmee de in middels reeds bij Vlissingen uitgezwaaide trainer Kees Vermunt - hij gaat naar het Bredase Baronie - zeer tevre den was. „Een mooier af scheidscadeau had ik niet kun nen wensen," aldus Vermunt na afloop van de wedstrijd. „En dan nog wel behaald op Over het vertoonde van beide teams had hij niets dan lof. „Het is een schitterend duel geweest, waarin Vlissingen ze ker in de tweede helft iets slag vaardiger was dan de formatie van trainer Jos Wap." Alleen over de publieke belangstelling was hij minder tevreden. Er waren hooguit 500 bezoekers bij de eindstrijd aanwezig. Daarvan kwam nog het groot ste deel uit Zeeland. Na het behalen van de dis trictsbeker Zuid I komt Vlis singen nu uit in het toernooi om de landelijke amateurbe- ker. Wanneer dit zal zijn en waar dit zal worden gespeeld, was in het afgelopen week einde nog niet bekend. Het wordt in ieder geval een toer nooi waarin alle bekerwin naars in de zes districten van het landelijke amateurvoetbal tegen elkaar uitkomen in een halve competitie. VLISSINGEN-BW 4-0 - Rust 1-0, Geert Bouwman 1-0, Peter van Vossen 2-0, Kees Houtepen 3-0, Ron van Dam 4-0. elijkheid 2: 06-0224222 int u dan opgeven voor een (abonnement en ontvangt J*% NUMMERS 3 NUMMERS n VOOR MAAR ponze sportmedewerker BURG - Evenals vo- seizoen heeft ook nu ■burg de afdelingsbeker w M°?dagteams gewon- 5®- Nadat vrijdagavond in SB-Wacht met 0-1 van Koe- cnt 2 werd gewonnen, wk ook gisteren Oostburg 3-lhf^ e wedstrijd met Jfaan het langste eind. verdiende overwinning. «triid'w^?d de gehele wed- Hl h.et beste van het spel. m de afwerking faalde f:113- Halverwege de teut kwam Oostburg op eer een doelpunt van Jo- urmnck, die een voorzet «tergen de Bakker in- Van Goethem en consorten nooit meer terug. Inmiddels waren ook Gom- mers, Oomen en Nico van de Klundert meegewipt zodat in totaal zes renners aan de lei ding kwamen. Dit zestal ver stond elkaar uitstekend en leek van het peloton weg te rijden, maar uit het peloton kwam een reactie met Heddy Nieuwdorp, Peter Mol, Marcel Remijn, Cor de Jong, Peter van de Klundert, Francois Franse, Ad Polak en Wilfried Gijs. In een mum van tijd was de achterstand van het grote pelo ton één minuut. En niemand was daar in staat de zaak recht te zetten, zodat de leiders steeds verder weg liepen. In middels had Van Acker de lei ders moeten laten gaan wegens een defect aan het versnel lingsapparaat en was de groep 'Nieuwdorp' bij het zestal aan gesloten, zodat in totaal dertien koplopers konden worden ge noteerd. Het draaide vooraan als een trein. Halverwege de koers ke ken de leiders zelfs de staart van het peloton in de rug en het hele peloton werd dan ook snel op een ronde achterstand gezet. Bij de leiders leek Heeren zich verzekerd van de leidersprijs, maar hij kwam later bedrogen uit toen Van Goethem uitein delijk ook die enveloppe met inhoud naar zich toehaalde. Tien ronden voor het einde moest het gedubbelde peloton afspurten voor de resterende prijzen. Matty de Baat was de snelste met in zijn wiel John van Meel, Chris Goeree, Adrie Vermue, Benjamin Vermeulen - ooit nog eens Belgisch belofte bij de profs - Cor Vervaet en Johan van Schaick. Karei van Goethem ging in de aanval en kreeg Cor de Jong met zich mee. De Jong moest de leidersprijs van ploegmaat Heeren veilig stellen, maar hiervan kwam niets terecht Van Goethem sleurde als een bezetene aan kop. In de laatste ronde plaatste Van Goethem een beslissende jump en daar had De Jong geen antwoord op. Hierdoor boekte Van Goethem zijn eerste zege van het seizoen en hij is in elk geval klaar voor het tweedaags wielerweekend dat zaterdag start. Peter Mol stelde solerend de derde plaats veilig en Hans Oomen klopte Peter van de Klundert voor de vierde plaats. Uitslag: 1. K van Goethem (Sluis kil), 100 kilometer in 2.21.43,2. C. de Jong (Schijf), 3- P- Mol ('s-Graven- polder) op 55 seconden, 4. H. Oomen (Etten-Leur) op 1.05, 5. P. van de Klundert (Hoogerheide), 6. P. Hee ren (Sprundel), 7. H. Nieuwdorp (Yerseke), 8. M. Remijn (Wilhelmi- nadorp), 9. N. van de Klundert (Hoogerheide), 10. G. Gommers (Philippine), 11. F. Franse (Kwa- schoot. Koewacht 2 gaf zich hierna nog niet gewonnen, maar het slaagde er toch niet in de Oost- burgse defensie in moeilijkhe den te brengen. Na de hervat ting kreeg de thuisclub al gauw enkele goede kansen het kar wei af te maken en de strijd de finitief in zijn voordeel te be slissen, maar Oostburg slaagde daar niet in. Pas in de slotfase van het duel lukte dat wel. Drie minuten voor tijd scoorde JurJ gen de Bakker 2-0 en in de laatste minuut werd het 3-0 via Frank van Veen. Na afloop werd de beker door afdelingsvoorzitter. Kees Blomaard uitgereikt aan de aanvoerder van de Oostburgse formatie. Van onze sportredactie KOEWACHT - Tijdens de jaarlijkse feestavond van de voetbalvereniging Koe wacht in gemeenschaps centrum De Vlaschaard werd zaterdagavond de Zilveren Stem-schoen voor de beste schutter uit het afgelopen seizoen in het Zeeuwse amateurvoet bal, Harm Rietjens van dateelfde Koewacht, uit gereikt. In de bomvolle De Vla schaard kreeg de 19-jarige Rietjens de fraaie Zilveren Stem-schoen overhandigd door De Stern-sportredacteur Ton Koomen. Schaduwzijde aan het geheel was de recente overstap van zowel topschut ter Harm Rietjens als zijn- broer Dennis van Koewacht naar 'buurman' HW'24. Een overstap die bepaald niet door het complete Koewacht kamp wordt begrepen. Er werden in Koewacht meer mensen in de bloemetjes gezet door voorzitter Kees Janssea George de Bakker, De Stem-sportredacteur Ton Koomen (links) reikt de Zilveren Stem-schoen uit aan Harm Rietjens, de topschutter van de voetbalvereniging Koewacht, die volgend seizoen echter de HW24-kleuren zal verdedigen. - fotodestem/corj.deboer. de scheidènde trainer, die Koewacht acht jaar onder zijn hoede heeft gehad en vol gend seizoen Vogelwaarde traint, werd nog eens uitbun dig in de bloemetjes gezet. Voorts waren er spelden van verdienste voor Rob van Damme (40 jaar lid), Eddy de Caluwé (25 jaar lid), Harry Neelemans (25 jaar lid), me vrouw Ton van Nielande- Janssen (25 jaar lid), voorzit ter Kees Janssen (25 jaar lid) en de 56-jarige Roger Wou ters, die vanaf de oprichting van de toto-lotto deze zaak beheerd had voor Koewacht, maar wegens gezondheidsre denen gestopt is. Ook trainer Rudie Rietjens, die twee keer achtereen kampioenschappen behaalde met zijn team en die het tweede, derde en vierde elftal van Koewacht onder zijn hoede heeft, werd in de bloemetjes gezet tijdens deze gezellige en geslaagde feest avond. NIEUWSOVERZICHT ST.-JANSTEEN - De veteranen van de voetbalvereniging Zaamslag zijn zaterdag winnaar geworden van de Frans Pleu- nis-wisselbeker. Zaamslag speelde in de laatste wedstrijd van dit toernooi met 0-0 gelijk tegen opponent 't Straatje uit Steke- ne. Het won door het beter benutten van de strafschoppen. Derde werd Kieldrecht, 4. Meerdonk, 5. Terneuzense Boys, 6. STEEN, 7. Deltia (Gulpen). Het Westdorpse RIA liet verstek gaan. Het toernooi werd geleid door de arbiters Van Rattingen en Ivens uit Hulst en Rottier en Willaert uit St.-Jansteen. DRIEWEGEN - De regenbuien vormden de enige minpuntjes in de overigens vlot verlopen seriewedstrijden voor standaard- teams van SVD. Wemeldinge werd winnaar dankzij een beter doelsaldo dan de organiserende vereniging, die dus tweede werd. Beide teams vergaarden zeven punten uit vier wedstrijden. 3. Apollo 4, 4. Volharding 2 punten. Spui slaagde er niet in ook maar één doelpunt te maken en eindigde met nul punten onderaan. RITTHEM - De door de voetbalvereniging Ritthem gehouden seriewedstrijden kregen niet het geplande programma dat was opgesteld. Dat kwam omdat Kloetinge niet kwam opdagen. Niet leuk, was de reactie uit de bestuurskamer na afloop, want nu moest er steeds één elftal aan de kant blijven. Winnaar werd Wolphaartsdijk, vóór Ritthem en GPC. Vierde werd de zomeravondclub BVV uit Vlissingen en Wissenkerke sloot de rij. TERNEUZEN - De Zeeuwse afdelingskampioen in het zater dagvoetbal, Middelburg, heeft de eindronde bereikt in de strijd om het Nederlands kampioenschap. In Zoetermeer eindigden de hoofdstedelingen op de eerste plaats. Daarmee lieten ze de kampioenen van de afdelingen Dor drecht, Rotterdam, Leiden en Gouda achter zich. Middelburg scoorde zes punten door 2-0-winst op Strijen en 3-0-winst op Reewijk. Het speelde tegen HPSV met 1-1 gelijk en tegen Bol nes werd het 0-0. De eindronde is zaterdag 18 juni in Zeist. KLOETINGE - Hoewel promotie al vaststond pakten de dames van Kloetinge de wedstrijd tegen Vlaardingen toch serieus aan. Het werd een spannend en sportief duel dat tenslotte in 1- 1 eindigde. In de eerste helft kwamen beide doelen nauwelijks in gevaar. Vijf minuten na de hervatting scoorde Diana de Vos, bij het be gin van de tweede helft in het team van Kloetinge gekomen, 1- 0. Ook daarna een gelijk opgaande strijd. Naarmate het einde naderde nam Vlaardingen het initiatief in handen. Tien minu ten voor tijd maakte Marianne Dons er 1-1 van, wat ook voor Vlaardingen promotie betekende. Kloetinge komt volgend sei zoen uit in het interregionale voetbal West 2. Daarin spelen teams uit de afdelingen Rotterdam, Dordrecht, Den Haag en Leiden. TERNEUZEN - Het damesvoetbalteam van Oostkapelle *s er niet in geslaagd door te dringen tot de halve finale in de strijd om de landelijke damesbeker. In de kwartfinale werden de dames van Oostkapelle door RKTVC uit Tiel uitgeschakeld. De op het terrein van VCW in Wagenberg gespeelde wedstrijd werd met 3-1 verloren. EINDHOVEN - Bij de zaterdag in sporthal Haagdijk te Eind hoven gehouden nationale kampioenschappen turnen heeft René de Feijter van het Middelburgse MTV een goede prestatie geboekt. In de A-lijn, klasse 4, leeftijd 12 tot en met 14 jaar, klasseerde hij zich als vijfde. In diezelfde klasse werd Piet de Haze van Volharding uit Goes elfde. In de klasse 5, leeftijd 10 tot en met 12 jaar, werd Martijn Schipper van Volharding Goes zevende en Garip Bouziani van Astrow uit Oost-Souburg vijftiende. Nederlands kampioen bij de heren werd Jan Mantel van Trios uit Stedebroek (Noord- Holland). Karei van Goethem, de grote triomfator in de amateurkoers te Lamswaarde. FOTODESTEM/CORJ.DEBOER. dendamme), 12. W. Geijs (Kwaden- damme), 13. A. Polak (Hansweert), 14. op 1 ronde M. de Baat (Nieuw- Vossemeer), 15. J. van Meel (Etten- Leur), 16. C. Goeree (Graauw), 17. A. Vermue (Kapelle), 18. B. Ver meulen (De Klinge), 19. C. Vervaet (Walsoorden), 20. J.van Schaick (Oost-Souburg). ROBIN VAN HECKE uit Sas van Gent reed in het Belgische Lotenhuile naar een achtste plaats bij de amateurs. Van onze sportmedewerker AARDENBURG - Johan van Baal - bij de liefhebbers - en Raymond Tolhoek - bij de junioren - wonnen gisteren de kermisronde van Aardenburg. Johan van Baal vloerde tien man in de spurt, en daarmee bewees de Bredanaar op dit moment zijn uitstekende vorm. Hij was het ook die in de openingskilometers de eerste prikacties hield. Hij was er ook bij toen na een achttal kilome ter vier man in de aanval gin gen. Dit kwartet, dat het wed strijdverloop zou bepalen, be stond naast Van Baal uit Sam Broersma, Kees Konings en Michel Kooiman. Een viertal dat na een maxi male voorsprong van 30 secon den zou rijden, en pas een twaalf kilometer voor de streep achterhaald zou worden. Dit door een achttal dat zich half koers uit het peloton had weten los te maken. De laatste die vooraan kwam aanpikken was Gerard van Antwerpen. Met twaalf gingen ze dus de finale in. Uiteindelijk zouden er elf overblijven, want in de slottoer viel Sam Broersma, ooit al eens winnaar in Aardenburg, weg. In de spurt was Van Baal de snelste voor Frans Meyaard. In de slotfase wist ook nog een ze vental renners zich los te ma ken uit het peloton. Van dit ze vental won Carlo Gonzalez het spurtje voor de dertiende plaats. Bij de junioren werd het een slaapverwekkende vertoning doordat Raymond Tolhoek een one-man show opvoerde. Na dat eerst de winnaar van vorig jaar Rolf Mobach zijn neus aan het venster had gestoken, trok Raymond Tolhoek er na ruim twee kilometer tussenuit. De telg van oud-professional Ko, bouwde met de regelmaat van een Zwitsers uurwerk zijn voorsprong uit, en reed bijna het gehele veld op een of meer dere ronden. De enige drie, die dit lot bespaard werden, waren Lars Vreeke, Rolf Molbach en Edgar van Meer. Zij gingen rond halfkoers uit het uitge dunde peloton - er waren slechts 20 deelnemers - in de te genaanval, maar konden nooit een bedreiging vormen voor Tolhoek. Van het achtervol gende trio won Lars Vreeke de spurt met de tweede plaats als inzet. UITSLAGEN Liefhebbers: 1. Johan van Baal (Breda) 60 kilometer in 1.28.08 uur, 2. Frans Meyaart (Wemeldinge), 3. Paul Sager (Zuid-Beijerland), 4. Erik van der Wiel (Terheijden), 5. Peter van Heijningen (Rotterdam), 6. Jack van Merriënboer (Roosen daal), 7. Jack Hof ma (Hoogvliet), 8. Han Harinck ('s Heer Abtskerke), 9. Leo de Jonge (Leeuwedorp), 10. Michel Kooiman (Hoogvliet), 11. Gerard van Antwerpen (Driewe gen), 12. op 20 seconden Sam Broersma (Zoutelande), 13. op 1.27 minuut, Carlo Gonzalez (Rotter dam), 14. Wim Oosse (Middelburg)., 15. Wim Blok (Lewedorp), 16. Hans van der Sloot (Gouda), 17. Jean- Paul van Dongen (Wagenberg), 18. Kees Schroevers (Arnemuiden), 19. Leo Jumelet (Bruinisse), 20. op 2.14 minuten Nico Gonzalez (Rotter dam). Junioren: 1. Raymond Tolhoek (Yerseke) 60 kilometer in 1.28.12 uur, 2. op 2.41 minuten Lars Vreeke (Oudenbosch), 3. Rolf Mobach (Sluiskil), 4. Edgar van Meer (Oud- Gastel), 5. op een ronde Patrick Kila (Leidschendam), 6. Michel van Bergen (Wouw), 7. Patrick van de Vijver (Zuiddorpe), 8. John Wis- kerke (Kortgene), 9. Michel Ver maas (Zoetermeer). 10. Anton Ba selier (Bergen op Zoom), 11. Jacob van der Weele ('s Gravenpolder), 12. Michel Zaan (Zuiddorpe), 13. Peter de Clercq (Oostburg), 14. Pe ter Voet (Lewedorp), 15. Johan Da niëls (Schijndel), 16. Kees Dalebout (Goes), 17. Peter Hoefkens (St- Laurens). 18. Arjan Koole (Halste ren), 19. Emile Blommaert (West- dorpe), 20. Rudy Clarijs (Halste ren).

de Stem | 1988 | | pagina 15