KOM NA AR ONS NOG TOT ZATERDAG 18 JUNI GALL) Hardrock in Image Club te Terneuzen Requiem - aangrij pend toneelstuk over martelpraktij ken 11 PM in Westdorpe Poppenspel in Oostburg Expositie over de Torah DUIVENSPORT SCHIETINGEN PLAATSELIJK NIEUWS De Schipper koning Molenzicht MODE VOOR HET STRAND MODE VOOR IEDEREEN MODE VOOR ELKE WEEK MODE VOOR DE VAKANTIE itdorpe ■n GLENHAM WHISKY pE STEM VAN ZEELAND 4 DONDERDAG 26 ME11988 Jonge Helden' treden op in Jamasj tijdens Jazzfestival Pastels op veerboot Expositie in Trouvaille Eerste Zeeuwse doedelzakband speelt in Grote Kerk van Veere Muziekschool treedt op Breskens BERGEN OP ZOOM V. Konijnenburgweg 47-49-51 ETTEN-LEUR Anna van Berchemlaan 1 (t.o. Winkelcentrum) Armand Verschuren, eke; grootste aantal (3); Ian Puyvelde, Sluiskil, top: Guust Taaymans, eke; rechter zij vogel: Bayens, Gent; linker fel: Walter de Tender, grootste aantal: René aert, Sluiskil. De vol schieting is 18 juni in pallinga, aanvang 19.30 3IJNCLUB - Kara- ub 't Oude Raedthuys ■in het gelijknamige café schieting waaraan 24 ters deelnamen. Uitslag: vogel: Walter de Tender, rechter zij vogel: Inghels, Westdorpe; zij vogel: Mark de België; grootste aantal Val ter de Tender en de Loose. 0. Sivetta glas ds a 200 gr: |126. Frambozen glas doos x kil 280-350. kl2 140. Rode X 150 gr: kil 380-390. tERDAM, 25 mei - Aardap- Imijnmarkt: In bintje oogst '87, werden 295 con- jn verhandeld voor levering bij een prijs van ƒ16,00 tot per 100 kg. De stemming [lauw. In bintje 50mm, oogst verden 549 contracten ver bid voor levering april bij (rijs van ƒ36,40 tot ƒ35,50. De oing was nauwelijks prijs- fend. jen huis' Keyzer 3T - Autobedrijf J. de jzer heeft het officiële icia dealer voor |uwsch-Vlaanderen ver- jen. Ter gelegenheid rvan houdt de zaak negen [en 'Open Huis': van 26 mei en met 4 juni. it Panda ofdprijs ;lla Italia' LST - Boekhandel Due- pk in Hulst houdt tot 20 een actie over Italië. De ïandel heeft daarbij een ital verrassingsaanbiedin- Bovendien is er een wed- jd, met als hoofdprijs een Panda. kr de kinderen van zes tot met tién jaar staat een rrwedstrijd op het pro- ïma. De inzendingen (•den verdeeld in twee leef- sgroepen: 6-7 en 8-10 jaar. br beide categorieën is de [fdprijs een fotocamera fotorolletje, een gezins- Artis en diverse jeugboe- psalon Birgit ent tweede zaak ESKENS - Kapsalon Bir- opent op 28 mei een tweede k in de Mercuriusstraat in hskens. Hierin is Avanti- ®de gevestigd. Ter gelegen- van de opening wordt er dag een Open Huis gehou- waarop de klanten di- se aanbiedingen. onda-show met imel Lotus IRNEUZEN - Autobedrijf in der Poel in Terneuzen kt uit met een Honda-show 27,28,29 en 30 mei. Van der el heeft een klapper in is. Als eerste Hondadealer Nederland heeft hij de be- ïikking gekregen over de vervalste Camel-Lotus/ inda formule 1 race-wagen. IE) I 0,70 liter van 15.95 T20 DE GROEP Evil Sinner werd in mei 1986 in het Belgische Menen opgericht. Zaterdag 28 mei speelt de groep in de Image Club in Terneuzen. De stijl van de band is speed-me- tal. De vorige zomer nam de groep de eerste demo-cassette op. Helaas zorgde ruzie er- voor dat de drummer en de gitarist werden vervangen. Na de opname van een tweede cassette hoopt de groep nu op een platencon tract. Vendetta is een Zuid-West- vlaamse heavy metal band die in de zomer van 1986 werd opgericht. Een jaar later trad het vijftal voor het eerst op. Vorig jaar juli trad Vendetta op een plaatselijk popfestival op en dat had positieve reac ties tot gevolg. De bassist moest helaas om persoonlijke redenen uit de band stappen en zijn plaats werd na enig wikken en we gen door een van de gitaristen ingenomen. Bovendien kwam er een nieuwe gitarist, zodat de groep weer compleet aan het werk kom Inmiddels heeft Vendetta een demo-casette gemaakt. Zaterdag 11 juni speelt de bekende Muskee Gang in de Image Club. Harry Muskee is een bluesmuzikant wiens naam in de jaren zestig aan de toen beroemde Cuby and the Blizzards was verbonden. Zijn nieuwe groep bracht to nu toe twee platen uit. Hij speelt zelf mondharmonica en neemt de zang voor zijn reke ning. Een viertal muzikanten staan hem bij. De voorver koop voor dit concert is bij de Image Club en Den Engel. IN SAMENWERKING met Amnesty Internatio nal en de Wereldwinkel biedt het Terneuzense Zuidlandtheater woens dag 1 juni de voorstelling Requiem door Theater- TIJDENS Het Jazzfestival, het komende weekeinde in Terneuzen, spelen er in het Terneuzense jongerencen trum Jamasj twee groepen. Allereerst de Nijmegense band de Jazzholes, een vier mansformatie die sinds 1985 bestaat. De groep hanteert zowel de botte bijl als de fijne snaar. In hun muziek klinkt iets van bijna alle popstijlen door. Als tweede groep speelt de Henrik Hoisted Band. De twee beroemdste leden van de groep zijn Daan en Willem Ekkel, de tweeling die het VPRO-programma Jonge Helden presenteert. Hun mu ziek laat zich het best om schrijven als 'prettig ge stoorde rock'. De muziek avond begint om 22.00 uur. groep Baobab. Het stuk van de Argentijnse auteur Omar Rivabella, tevens activist op het gebied van de mensenrechten, stelt martelingen aan de kaak. Centraal staat de jonge vrouw Susanna, die slachtof fer wordt van martelingen, zowel geestelijk als lichame lijk. In de gevangenis schrijft zij een dagboek. Een geeste lijke, pater Antonio, krijgt het boek in zijn bezit. Hij raakt in de ban van Susan na's boek en komt daardoor in conflict met zichzelf, zijn omgeving en de kerk. In de voorstelling raken de ge schiedenissen van Antonio en Susanna nauw met elkaar verweven. De pers was zeer onder de indruk van de voorstelling. Zo schreef Trouw: „Het spel van de acteurs biedt het pu bliek houvast en troost. De spelers hoeven de tekst niet te verduidelijken. Ze verzachten en relativeren deze gelukkig, met humor en tederheid". Na afloop van de voorstel ling is er voor het publiek ge legenheid te praten met ver tegenwoordigers van Am nesty en de Wereldwinkel. Beide organisaties staan met informatiestands in de hal van het Zuidlandtheater. De toegang bedraagt 7,50 en de aanvang is 20.00 uur. L'Escaut Terneuzen - Werk uit de vaste collectie van Galerie Esprit in Clihge. De Dikke van Dale Sluis - Beel dende kunst uit de vaste collectie van Galerie Esprit in Clinge. Churchill Hotel Terneuzen - Werk uit de vaste collectie van Galerie Trouvaille. Bank Paribas Hulst. Werk van Leon de Buck. Open tijdens win keluren. De Singel Antwerpen. Tentoon stelling over de Oostenrijkse ar chitect Adolf Loos. Tot en met 29 mei. Open dinsdag tot en met zondag van 14.00 tot 18.30 uur. Kindergalerie Bellemans Axel. Illustraties van Kris-Kras. De hele maand mei. Open tijdens winkeluren. Art House Biervliet. Tentoon stellingen 'Agripictura' ter gele genheid van de Geuzenfeesten. Tot 31 mei. Met werk van Gerard van Grieken, Loes Cozijnsen en Sia Braakman. Galerie Esprit Clinge. Schilde rijen van Van Veenendaal. Open woensdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.30 uur en op afspraak. Tot en met 12 juni. Museum voor Hedendaagse Kunst Gent. 'Signaturen', werk van veertien verschillende beel dende kunstenaars. Open: van 10.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 17.30 uur, behalve maandag. Tot 12 juni. De Ster Hulst. Schilderijen van Piet Coolegem. Tot 13 juni. Zeeuws Museum Middelburg. Vernuft en Vlijt, een expositie over de Middelburgse Tekenaca demie. Tot en met 15 augustus. Open dinsdag tot en met vrijdag van 11.00 tot 17.00 en zaterdag tot en met maandag van 13.30 tot 17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek Middel burg. Tentoonstelling rond de Torah. Tot en met 20 juni. Veerboot Breskens-Vlissingen. Vier pastels van Matthy Murre. Tot en met de maand juni. Galerie Trouvaille. Werk van tien beeldende kunstenaars. Tot en met 26 juni. Open tijdens win keluren. DE Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg herbergt tot en met 20 juni een door de Stichting Synagoge Middel burg georganiseerde ten toonstelling over de Torah, de eerste vijf boeken van het oude testament. Daarbij horen tevens de mondelinge en schriftelijke overleverin gen die op deze leer zijn ge baseerd. De Torah neemt in de joodse relieuze wereld een belangrijke plaats in. De tentoonstelling laat boeiende voorwerpen en boeken zien die met het ge bruik van de Torah te ma ken hebben. De Torah was voor de Joden de norm voor het dagelijks leven en an derzijds ook voor de ont moeting met anderen. Zij bracht enerzijds de schei ding aan tussen het karak ter van Israel en de rest van IN de maanden mei en juni exposeert de Goese beeld houwster Matthy Murre (1940) pastels op de veerboot yiissingen-Breskens. Murre is auto-didact en houdt zich bezig met tekenen, beeld houwen en monumentale vormgeving. Zij exposeerde reeds in Goes en Geertrui- denberg en. deed mee aan groepstentoonstellingen van de Zeeuwse Kunstkring in en buiten Zeeland. Enkele beelden van haar hand staan opgesteld in Goes. de wereld, maar had zeker zijn invloed op de andere culturen. De tentoonstelling van de Zeeuwse bibliotheek kon worden ingericht met mede werking van het Joods His torisch Museum in Amster dam en de Bibliotheca Ro- senthaliana. Ook enkele particulieren leverden hun aandeel. Uit het Joods Mu seum zijn onder andere een Torah-rol en -mantel te zien. De bezoekers kunnen eveneens kennis maken me! de Talmoed, een verzame ling commentaren en leefre gels die van de Torah zijn afgeleid. Een afzonderlijk onderdeel van de expositie vormen de foto's van Ri chard H. Stern over Israel en de Sinaï-woestijn. DE tien kunstenaars die tij dens de Geuzenfeesten in Biervliet in De Komme ex poseerden, hebben hun wer ken nu tot 26 juni onderge bracht in galerie Trouvaille in Terneuzen. Ernst Joachim heeft de tentoonstelling samenge steld en exposeert zelf sculpturen. Mede-exposan ten zijnHorst de Blaere, Jaap Clement en Philip Wiesman (etsen), Liesbeth Huser (lino's), Theo Jordans (litho's), Ridette Martens (tekeningen) en Wim Krull (fotografieën). Trouvaille is geopend tij dens winkeluren. DE Terneuzense popgroep 11 PM geeft zaterdag 28 mei een op treden in De Gravin in Westdorpe. De groep speelt muziek met jazzrock en funk invloeden. Ze speelt uitsluitend eigen reper toire. Het optreden begint om 22.00 uur en de toegang is gratis. Marian van Nispen en Frans de Vette - foto willem schoo INTERSCALDIS Pipes and Drums, de eerste Zeeuwse doedelzak band, treedt zater dag 28 mei op in de Grote Kerk in Veere. De band staat onder leiding van pipe-major L. Jobse. De band Interscaldis heeft ongeveer twintig leden, waarvan er tien nu zover zijn dat ze een concert kunnen ge ven. De opleiding tot piper duurt één tot twee jaar. Om de speltechniek te leren oefent men eerst met een soort blokf luitje. Daarna moet er flink getraind wor den op de eigenlijke doedel zak. De druk op de zak mag immers niet verslappen. Met behulp van een blaaspijp wordt de druk constant ge houden, waarbij men ook ge bruik maakt van de onder arm. De melodiepij p bespeelt een piper met twee handen. Een baspijp en een tenorpijp zorgen voor de voor een doel- delzak zo markante achter grondtonen. De kleine trom, de tenor en basdrum, vormen een soort tegenmelodie waarin men het typische van de Schotse muziek herkent. Op merkelijk detail is dat het uniform van Interscaldis is afgeleid van het Schotse regi ment dat in 1944 deelnam aan de bevrijding van Walcheren. Het optreden in de Grote Kerk begint om 20.00 uur en de toegang bedraagt zes gul den. POPPENTHEATER JOOP van der Putten, de poppen speler uit Axel kreeg enkele weken geleden van die ge meente de cultuurprijs. Hij verzorgt een aantal opmerke lijke produkties met zijn pop pentheater „Opgepast". In het multifunctioneel centrum Den Hoekzak in Oostburg speelt hij zaterdag 28 mei om 15.00 uur het spel 'Bij de Heu vel'. Zoals in alle produkties vormt de muziek een belang rijk onderdeel van het spel. Vrolijke, droevige en span nende liedjes wisselen elkaar af. Joop van der Putten maakt gebruik van handpop pen en marionetten. In 1979 startte hij met het poppen theater 'Opgepast'. De pro dukties, die vooral bedoeld zijn voor kinderen vanaf vier jaar, maar waar ook volwas senen nog van kunnen genie ten, proberen het alledaagse leven te verweven met de we reld van het sprookje. In 'Bij de Heuvel' kampeert Joop bij een heuvel waar hij kennis maakt met Harry. Als hij hem wil helpen met bloe men plukken, horen ze in de verte een oude man roepen. Deze waarschuwt hen de bloemen niet te plukken, wil len ze niet door dezelfde boze macht bevangen worden die hem nu al een jaar van zijn geliefde scheidt. Dit raadsel brengt Joop en Harry in een avontuur waarin ze het kwaad van de heuvel verdrij ven en de oude man verlossen van zijn vloek, nadat ze hem met zijn bruid hebben hereni gd. De toegangskaarten voor het poppenspel zijn te ver krijgen in de voorverkoop a 2,50 in 'Den Hoekzak' of bi bliotheek. Aan de zaal kosten de kaarten voor het evene ment dat door de Stichting Uit West is georganiseerd drie gulden. IN de grote zaal van het ge meenschapscentrum Den Dullaert in Hulst geven de leerlingen van de Zeeuwse Muziekschool, afdeling Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen een uitvoering. Een afwisselend programma waarin vele in strumentengroepen aan bod komen. Ook de slagwerk groep en andere ensembles geven een staahje van hun kunnen. Duo's, solistjes en AMV-groepen. Vrijdag 27 mei begint het optreden begint om 19.30 uur. De toegangskaarten kosten vier gulden. De kaar ten zijn te verkrijgen bij de Hulsterse Muziekschool en aan de ingang van de zaal. BKC - Korfbalvereniging BKC houdt vandaag, donder dag 26 mei, de algemene jaar vergadering in het clubge bouw, aanvang 20.00 uur. Naast een verslag van de technische commissie komen ook de plannen voor het nieuwe seizoen aan de orde. Zaterdag 28 mei tussen 10.00 en 16.00 uur houdt BKC een sport- en speldag met onder andere een prestatieloop. Om 19.30 uur begint een receptie voor genodigden, waarna het seizoen wordt afgesloten met een gezellig samenzijn. TERNEUZEN - In het samenspel Hulst-St.-Jansteen vlogen vanuit Chantilly 309 jaarlingen. 1. Joh. van Spaandonck, 1187,70, St-Jan steen; 2 en 5. P. d'Hondt, Hulst; 3. R. Danckaert, 4. Ed van Goethem, 6,9 en 10. Ant. Thijs, allen St.- Jansteen; 7. L. van Landeghem, 8. J. Dhanis, beiden Hulst. Met 917 oude duiven, 1186,31 mpm: 1. J. Rottier, St.-Jansteen; 2. P. d'Hondt, Hulst; 3 en 10. R. Danc kaert, 4,5 en 7. Ed van Goethem, beiden St.-Jansteen; 6. R. de Cock, Hulst; 8. P. Roftier, St.- Jansteen; 9. L. van Landeghem, Hulst. Met Moed Vooruit Boschkapelle, 78 oude duiven 1172,08 mpm: 1,2,3,6,9 en 10. L. Kerkhaert, 4. D. Dobbelaar, 5 en 7. A. Wauters, 8. Jos de Klerk. Met 73 jaarlingen, 1180,52 mpm: 1,3,4 en 10. L. Kerk haert, 2. A. de Poorter, 5. Th. Lambert, 6. D. Dobbelaar, 7. Th. Dobbelaar, 8. A. Wauters, 9. P. Pieters. i>e Reisduif Philippine, 212 dui ven, 1186,51 mpm: 1. H. van de Hemel, 2 en 9. E. en L. Breepoel, 3 en 6. Roegiest-Visser, 4. combina tie Wiskerke, 5,7 en 10. Joh. de Mul en zoon, 8. J. Harms. Volharding Westdorpe, 61 oude duiven, 1206,35 mpm: 1,2,3,4,6,7 en 9. P. Baecke, 5. A. de Krijger, 8. A. van Paemel, 10. Ed de Smet. Met 62 jaarlingen, 1170,47 mpm: 1,2,5,7 en 9. P. Baecke, 3. C. van Acker, 4. René Kwikkelberghe, 6 en 10. combinatie Gijsel-Istas, 8. Ed de Smet. De Vrede Sas van Gent, 194 dui ven, 1198,95 mpm: 1,2,3 en 9. P. Koers, 4 en 8. G. Dellaert, 5. Th. Kox, 6. R. van de Berghe, 7. W. Winne, 10. Th. van Zeele. Strijd in Vrede Groede, 100 dui ven, 1248,82 mpm: 1,2,3,4,6,7,8 en 10. L. van de Wege NS, 5. G. Schautteet, 9. mevrouw Buijze. Nog Sneller Breskens, 237 dui ven, 1224,1 mpm: 1. W. Daansen, 2. R. de Smit, 3. Th. Smallegange, 4. J. Boeije, 5 en 8. gebroeders Pijcke, 6. A. Vijé, 7. J. Klaaysen, 9. J. Quaars, 10. combinatie Mul- ken-Mookhoek. Recht voor Allen Sluis, 107 dui ven, 1264 mpm: 1,4 en 6. mevrouw Coppens-Baert, 2. P. Denneman, 3. H. van Damme-Verheule, 5. M. van de Bussche, 7. G. Tanghe, 8. J. Cocquit, 9 en 10. F. Baas en zoon. De Bonte Duif Aardenburg in sa menspel met De Grensvliegers Eede, 115 oude duiven, 1243,4 mpm: 1,6,8 en 9. R. Braat, 2. J. van Ommen, 3. H. Cocquit, 4 en 7. J. de Vreeze, 5. Ph. Rammelaere, 10. O. van Qukelberghe. Met 78 jaar lingen, 1209,5 mpm: 1. J. van Om men, 2,3 en 10. O. van Quekel- berghe, 4. N. d'Hondt, 5. J. de Vreeze, 6. J. Geirnaert, 7 en 8. O. de Vriend, 9. E. Verhulst. De Getrouwe Duif Cadzand, 171 duiven, 1256,58 mpm: 1,2,6,7 en 8. D. van Kerkhoven, 3. Abr. Vas- seur, 4. Aart Vasseur, 5. J. van de Plasse, 9. Sj. Visser, 10. J. Kools. De SnelvUegers Oostburg, 181 duiven, 1231,81 mpm: 1,5 en 8. L. Verheije, 2,4 en 6. G. Tas, 3,7 en 10. R. van Hee, 9. J. de Lijzer. VZV Hoofdplaat, 237 duiven, 1213,24 mpm: 1. J. Boone, 2. Th. van de Velde, 3. A. Gernaert, 4. A. de Poorter en zoon, 5 en 6. H. Ca- lon, 7. Poorter-Pij cke, 8 en 10. combinatie Den Hamer, 9. B. de Poorter. Steeds Sneller IJzendijke, 270 duiven, 1218 mpm: 1,3,9 en 10. C. de Putter en zoon, 2 en 4. H. Del laert, 5. B. Provoost, 6. A. Del laert, 7. B. Tange, 8. A. Dusar- duijn. Hoop Biervliet, 153 duiven, 1195,7 mpm: 1. M. Deveneyns, 2,4,5 en 7. U. Kouijzer, 3. W. de Jonge, 6. Van de Linde-De Regt, 8. J. van Ee, 9. I. Versluijs, 10. Ch. de Graaf. De Snelle Duif Clinge, met 55 oude duiven, 1172,8mpm: 1 en 4. J. Koolmees, 2. B. van de Branden, 3.1. Merckx, 5. E. van Heese, met 40 jaarlingen, 1151,8mpm: l.S. Bolssens, 2 en 3. B. van de Bran den, 4. S. van Duyse, 5. J. Kool mees. Pont Sint-Maxence De Reisduif Breskens, 96 dui ven, 1385,92 mpm: 1 en 2. J. Bak ker, 3 en 5. F. Scheele en zoon, 4 en 6. M. Quaars, 7. J. Versprille, 8. J. van de Lijke, 9. R. Versaevel, 10. A. Ribbe. Eendracht Maakt Macht Terneu zen, 241 duiven, 1334,52 mpm: 1. D. Deurwaarder, 2,5,7 en 8. De Bruijne-Zegers, 3,4 en 10. P. Ze- gers, 6 en 9. G. Neels en zoon. De Scheldeklievers Ossenisse, 115 duiven, 1312 mpm: 1 en 5. P. Rens, 2,3 en 4. combinatie Van Poorten- Boeij, 6 en 8. P. Boogaard, 7 en 9. L. Rens, 10. combinatie De Kort- Pots. ELLEWOUTSDIJK - Juliana Oudelande, 32 schutters: Wip 1: hoge vogel: M. Wisse, Concordia; eerste zij vogel: C. Jeremiasse, Zorgvlied; tweede zij vogel: C. van de Guchte, Spes Nostra; derde zij vogel: mevrouw De Jon ge, ADLM. Wip 2: eerste hoge vo gel: A. Pikkaart, Zorgvlied; tweede hoge vogel: B. Looy, Vic toria; eerste zijvogel: M. Wisse, Concordia; grootste aantal (9): J. de Baar, Willem Teil. OVEZANDE - Algemene ko- ningsschieting, 39 schutters: ko ning: J. de Baar, Willem Teil. OVEZANDE - Koningsschieting Willem Teil, 22 schutters: ko ning: Jaap Rentmeester. OVEZANDE - Zeelandia, 77 schutters: Wip 1: eerste hoge vo gel: C. van 't Westeinde, Soranus; tweede hoge vogel: J. van de Dries, Eensgezindheid; eerste zij vogel mevrouw De Jonge, ADLM; tweede zij vogel: Fijaert, Spes Nostra; derde zij vogel: M. Verdonk, Eensgezindheid; vierde zij vogel: J. de Koeyer, Diana; grootste aantal (5): H. van Stee, Diana. Wip 2: eerste hoge vogel: J. van de Guchte, Zorgvlied; tweede hoge vogel: B. Meijer, St.- Andries; eerste zij vogel: J. Re- mij nse, Zorgvlied; tweede zij vo gel: A. Dekker, Doel naar Hoger; derde zij vogel: H. van Stee, Dia na; vierde zijvogel: P. de Jonge, Willem Teil. KWADENDAMME - Verenigde sociëteiten, 34 schutters van elf verenigingen: Wip 1 blokschie- ting: 1. Jac. Doene, 2. P. Stoutha- mer, 2. mevrouw De Jonge, 4. C. Raas, 5. M. Wisse. Wip 2: eerste hoge vogel: N. van de Dries, Eensgezindheid; tweede hoge vo gel: M. Wisse, Concordia; eerste zij vogel: H. van de Dries, Eensge zindheid; tweede zij vogel: L. de Jonge, ADLM; derde zij vogel: B. de Jonge, Spes Nostra; vierde zij- vogel: P. Vette, Concordia; groot ste aantal (3): W. Nije, Zorgvlied en P. Vette, Concordia. IJZENDIJKE - Andy de Schip per, de jongste speler van Mo lenzicht, is koning geworden van deze IJzendijkse bolclub. Hij versloeg in een span nende finale Gustaf de Boeve- re. Voor de deelname aan de keizersbolling moet 3 juni nog worden gespeeld door de eigen Nederlandse leden. Uitslag: 1. Andy de Schipper, 2. Gustaf de Boevere, 3. Raf van de Voorde. (ADVERTENTIE) ZOMERFESnVi SUPERC 1

de Stem | 1988 | | pagina 19