Ritzege Harmeling in Vredeskoers Selectie Oranje SPORT sets 14 Angstaanjagende demonstratie in Seoul UITSLAGEN 2975 f IM KOEVERMANS VERRAST DOOR SELECTIE VOOR ORANJE Geldtekort |hij NOC WCS dreigt met geding SPORTPRIJSVRAGEN ffl BANDEN BALANCEREN UITLIJNEN SCHOK DEMPERS ISITTARD - Hij was er gewoon diffuus van, toen hij gistermiddag een telefoontje kreeg van zijn vriendin Margo, die het bericht over zijn selectie voor Oranje via de radio had vernomen. Wim Koever mans (27), de voorstopper van Fortuna Sittard, ontkende dan ook niet dat het voor hem I een grote verrassing is, dat bondscoach Rinus Michels hem in de selectie voor de interland te gen Bulgarije heeft opgenomen. UEFA houdt vast aan kaartverkoop op wedstrijddagen ACCU'S UITLATEN SPOBT- VELGEN PECHSERVICE Scherpschutters Geheim Anderson wint in Woerden DINSDAG 17 MEI 1988 Hulshoff nog twee jaar bij Ajax Bundesliga-clubs willen Engels systeem Italiaanse selectie met één debutant Gmoch opvolger Libregts bij Pireaus VS met grootste ploeg naar Seoul TENNIS PLANKZEILEN LOTTO TOTO-GELIJK A52 met vissers Siematic keukens en sanitair Tevens leveren wi| bouwmaterialen en sierbestrating Pl/[bouwservice vissersó^Êj1 rumiui n - UKntui -imi swi- mi ummt DE STEM Sl KATOWICE (ADN) - Rob Harmeling heeft maandag 'voor het eerste, eigenlijk lang verwachte, succes van de Nederlandse wielerploeg in de Vredeskoers gezorgd. De renner uit de nationale bondsploeg van André Bos kamp was de snelste in een kopgroep van vijf renners, die met ruim anderhalve minuut voorsprong op het grote pelo ton in de Poolse stad Katowice j over de eindstreep kwam. Harmeling profiteerde met zijn vier medevluchters goed van de adempauze, die de favo rieten voor de eindzege hadden opgenomen na de schermutse lingen van zondag in de heu vels rond Zakopane. Er kwam vanuit het peloton nauwelijks een serieuze reactie, toen de vluchtersgroep ontstond. Aan de kop van de ranglijst veranderde niets. De Oostduit ser Ampler bleef eerste met 23 seconden voorsprong op de naaste concurrentie. Beste Ne derlander in het algemeen klassement is Jagt, die als 23ste een achterstand heeft van ruim vijf minuten. Het verschil tus sen Harmeling en Ampler be draagt na de etappe van maan dag meer dan een kwartier. Uitslag zevende etappe: 1. Harme ling (Ned) 189 km. in 4.38.33, 2. Pel- liconi (Ita) op 0.04,3. Alvarez (Cub) op 0.07, 4. Moster (WD1) op 0.14, 5. Assancao (Por) z.t., 6. Oeslamin (Sov) op 1.41, 7. Petrov (Bul), 8. Poelnikov (Sov), 9. Bodyk (Pol), 10. Halupczok (Pol), 11. Ampler (OD1), 34. Jagt, 42. Dekker, 47. Zanoli, 65. De Vries, 68. Cordes allen dezelfde tijd als Oeslamin. Algemeen klassement: 1. Ampler 24.25.58, 2. Poelnikov op 0.23, 3. Oegroejmov (Sov) op 0.35, 4. Jentzsch (OD1) op 0.44, 5. Bezault (Pra) op 0.58,6. Oeslamin op 1.21, 7. Halupczok op 1.23, 8. Tonkov (Sov) z.t., 9. Lance (Fra) op 1.26,10. Schur (OD1) op 1.50,23. Jagt op 5.14,26. De Vries op 5.56,46. Cordes op 9.49, 57. Zanoli op 13.38, 61. Harmeling op 15.32,71. Dekker op 23.12. Stephen Roche beslist eind mei of hij zich aan zijn linkerknie laat opereren. Dat heeft zijn dokter maandag gezegd. Als de wereldkampioen van 1987 en de winnaar van de Ronden van Italië en Frankrijk besluit tot een medische ingreep, is zijn wielerseizoen voorbij. De Ier hervatte vorige week de training, maar schatte de kans dat hij meedoet aan de Tour de France op minder dan vijftig procent. Bovendien liet hij weten zich bij de geringste pijn onmiddellijk te laten ope reren. Jean-Baptiste Courroy, de Franse specialist die Roche begeleidt, wist hem echter te overtuigen het besluit niet voor eind mei te nemen. Courroy zei dat een operatie aan de knie, die al twee keer medisch onder handen genomen is, geen ga rantie biedt voor een defini tieve oplossing van het blessu reprobleem. ssellijsten met ;elglas. 13 x 18 'm40x50 cm. t/m 12.75. Nu 15% korting J-ioogglJnzende itlak. Transpa- Voor binnen uiten. 750 ml. Snügjg en heren quartz orloge. Met cen- :ondenwijzer. band. 35.75 nü Ik moet dit nog verwerken' Door Theo Vaessen .Maar eigenlijk had ik het kunnen weten", zei hij even voordat hij naar Zeist vertrok om daar een vergadering van de WCS bij te wonen. „Na mijn interland met het Olympisch elftal tegen Italië (op 13 april in Padova) liet Michels me weten, dat hij tevreden was over mijn spel. BERN (RTR) - De Europese I voetbalunie, de UEFA, gaat I niet in op het verzoek van Engelse minister van sportzaken Colin Moynihan I de kaartverkoop op de wed strijddagen van het Euro pees voetbalkampioenschap (volgende maand in West- I Duitsland te verbieden. I Moynihan vreest dat En- se vandalen, die in eigen lland geen kaarten kunnen krijgen, zich hierdoor aan I de loketten van de stadions hullen melden. I UEFA-secretaris Hans Ban- gerter verklaarde begrip te I hebben voor het Engelse stand- I punt, maar onderstreepte dat I het beleid van de voetbalunie er op is gericht zo veel mogelijk l kaarten te verkopen. „Boven- I dien", aldus Bangerter, „is het zeker niet uitgesloten, dat de kaarten al ver voor de wed strijddagen verkocht zullen zijn. Ik verwacht daarom niet [dat het probleem zich in de I Praktijk zal voordoen." Ik speelde in de mandekking, omdat de Italianen met twee spitsen speelden. Ik heb zelfs gehoord dat ik bij de selectie zou zitten van de laatste twin tig, die straks naar het EK in West-Duitsland gaat. Je be grijpt dat ik alles nog even moet verwerken." Mocht Wim Koevermans werkelijk uitgenodigd worden om deel te nemen aan het EK, dat op 10 juni begint, dan zal hij zijn bruiloft, gepland op 9 juni, binnen korte tijd voor de tweede maal moeten uitstel len. Aanvankelijk wilde hij op 26 mei trouwen, maar omdat Fortuna ruim een maand gele den nog een redelijke kans maakte op een plaats in de na- competitie, durfde hij het risico niet aan, omdat op die dag ook duels voor de nacompetitie op het programma staan. Dus be sloten Koevermans en zijn vriendin hun huwelijksdag te verschuiven naar 9 juni, in de vakantieperiode. Daar zou toch niemand meer een speld tussen kunnen krijgen. De uitnodi gingskaarten zijn al enige tijd de deur uit, alles is geregeld, het burgelij k huwelijk in Vlaardingen en de feestavond in Maassluis, waarvoor de hele selectie van Fortuna is uitge nodigd. Wim Koevermans: „Je begrijpt dat ik alles nog even moet verwerken.foto de umburger Maar zoals het er nu uitziet, 'dreigt' bondscoach Rinus Mi chels de huwelijksplannen van Koevermans te verstoren. 'Overmacht' zal Koevermans, zo hij tot de definitieve selectie zal behoren, bij de ambtenaar van de burgelij ke stand in Vlaardingen uiteraard aanvoe ren. Wim Koevermans werd ne gen jaar geleden door Fortuna Sittard weggehaald bij FC Vlaardingen, dat ophield te be staan. Barry Hulshofftoen nog manager bij Fortuna, scoutte hem tijdens een toernooi in Toulon. In de voorbije jaren kwam Koevermans elf maal uit voor het Olympisch elftal en acht maal voor Jong Oranje. Afgelopen seizoen scoorde Koe vermans negen competitietref fers voor Fortuna, meer dan ooit in één seizoen. Op dit mo ment is hij in onderhandeling met Fortuna over de verlen ging van zijn contract. Hij heeft de nieuwe aanbieding al binnen, waarmee hij echter (nog) niet akkoord gaat. Nu zijn eerste selectie voor Oranje een feit is, zullen de onderhande lingen met Fortuna in een heel ander perspectief komen te staan. DEN HAAG (ANP) - Voor stopper Wim Koevermans van Fortuna Sittard is de meest verrassende naam in de door bondscoach Rinus Michels geselecteerde spe lersgroep voor de oefenin terland tegen Bulgarije op dinsdag 24 mei in De Kuip. Het duel geldt als voorbe reiding op de Europese ti telstrijd in West-Duitsland. Michels heeft zestien spelers geselecteerd voor het duel te gen de Bulgaren. Rijkaard, Het organisatie-comité gaat ff eveneens vanuit, dat de sta dions ver voor het begin van de [wedstrijden uitverkocht zullen (zijn, Woordvoeder Wolfgang jfcsbach liet echter weten wel I te overwegen de kassa's te slui- 1 n> indien dit niet het geval is. De UEFA beslist tijdens het I wernooi of de Engelse clubs, (die na het Heizeldrama in 1985 If België zijn uitgesloten van I internationaal voetbal, het vol- pnd seizoen mogen terugkeren 11 de Europa Cup-toernooien. >®N HAAG (ANP) - Het Nederlands Olympisch Co- j®té, dat zich opmaakt naar ddi de grootste Olympi sche ploeg aller tijden af te vaardigen, heeft financiële Problemen. EV is op jaarbasis een structu ral tekort van drie a vier ton. i, ?°r het aanspreken van aller- 'J Pdijes is daarvan slechts r® gulden terug te vinden op xening van baten en lasten. >tsnijden in eigen vlees kan ■met ■dus onbeperkt doorgaan", al ir, secretaris-penningmeester leas se tijdens de jaarver- |E)enHng maandaSavond in 2°or Seoul luidt het NOC lJLniet alarmklok. Met re- Ikent °P het ministerie van I^C en de komst van één of e grote sponsors. SEOUL (RTR) - De pers heeft in Seoul een angstaanjagende demon stratie meegemaakt. De organisato ren van de Olympische Spelen lie ten zien hoe zij de veiligheid tijdens de Spelen denken te waarborgen. Voor de eerste keer sinds zes jaar geleden, toen de training van dui zend speciale Olympische comman do's begon, hebben de autoriteiten opening van zaken gegeven in het tot nu toe hermetisch afgesloten po- litiekamp in het zuiden van de hoofdstad. De journalisten, die argeloos ingingen op de uitnodiging om eens een kijkje op de 'open dag' te nemen, hebben het ge weten. Ze waren nauwelijks in het ge bouw of ze werden van alle kanten 'be laagd' door in het zwart gehulde, zwaar bewapende anti-terroristische com mando's, die een uiterst realistische de monstratie gaven van de tot in den treure ingestudeerde bestrijdingsme- thodes. De angstige verslaggevers, die niet wisten waar ze het moesten zoeken, kregen nauwelijks tijd om van de schrik te bekomea Scherpschutters leegden hun machine geweren op namaak-terroristen, ande ren 'bombardeerden' een flat in het Olympisch dorp om zogenaamde gijze laars te bevrijden en een in een koffer verstopte booby-trap werd door specia listen onschadelijk gemaakt. Ook kre gen de journalisten een demonstratie te zien van Oosterse gevechtstechnieken, gecombineerd met ruwere Westerse me thoden in een strijd van man tegen man. Daarbij vlogen de stukken steen en dak pan, die met de blote vuisten waren be werkt, door de zaal. Tegen de tijd, dat een scherpschutter van een afstand van 200 meter een touw met ballonnen had getroffen met een geweer van Westduitse makelij, was de boodschap voor elke terrorist-in-spé overduidelijk: met deze tegenpartij valt niet te spotten. Ook de andere bood schap drong onherroepelijk tot de pers vertegenwoordigers door: het is voorbij met de gezellige Spelen, leve de oorlogs zuchtige Spelen. Tussen de demonstraties door ver telde één van de leidinggevende politie officieren in het kamp, dat de leden van zijn eenheid speciale training hadden gekregen bij elitetroepen in Groot-Brit- tannië (SAS) en op terroristische be- strijdingskampen in West-Duitsland, Frankrijk en de Verenigde Staten (Force Delta). Adviseurs uit deze landen hadden bovendien bezoeken gebracht aan Seoul om te helpen bij de oefenin gen en het bepalen van de strategie. Het aantal commando's dat straks tij dens de Spelen zal worden ingezet, bleef geheim. Maar veiligheidsfunctionaris sen verklaarden wel, dat al vanaf begin augustus zal worden geopereerd met een aantal speciale groepen van twaalf tot zestien man elk. De openingsdag van de Olympische Spelen is 17 september. De commandogroepen worden gezien als een laatste bestrijdingsmogelijkheid in het geval er sprake is van duidelijk terrorisme. Bij de 'gewone' veiligheids voorzieningen op de meer dan driehon derd accommodaties en gebouwen, die worden gebruikt tijdens de wedstrijden, worden circa 100.000 politiemensen en militairen ingezet. Nog eens 200.000 be trokkenen (vrijwilligers, hotelpersoneel, werkers in het openbaar vervoer, etc.) krij gen instructies op het gebied van het handhaven van de veiligheid. Voor de in het zuiden van het land gele gen kustplaats Pusan, waar de Olympi sche zeilwedstrijden worden gehouden, zijn speciale maatregelen genomen. Tij dens de wedstrijden zullen militaire kikvorsmannen patrouilles houden. Kannonneerboten en fregatten zullen op korte afstand van de zeiltrajecten een oogje in het zeil houden en in actie ko men bij de minste of geringste ver dachte activiteiten. Na de demonstraties verklaarde Yuk Won-Sik, de Olympische veiligheids chef, dat hij geen directe aanwijzingen had, dat een terroristische groepering een aanslag voor of tijdens de Spelen zal plegen. Voor alle zekerheid zijn er ar chieven aangelegd van ongeveer 600 ter roristische organisaties en heeft men signalementen van ruim 6.000 bekende terroristen. Yuk Won-Sik wees voorals nog de veel geopperde mogelijkheid, dat de wind wat dat betreft uit Noordkore- aanse hoek zou waaien, van de hand. „Ik kan me niet voorstellen dat het Noorden zich zou inlaten met terroristen, omdat de bondgenoten China en de Sovjetunie toch ook op de Olympische Spelen zijn vertegenwoordigd", zei hij zelfverze kerd. „Maar als de Noordkoreanen ons willen provoceren, zullen ze daar nooit in slagen. Onze militaire verdediging is volmaakt." Van Basten, Erwin Koeman en Suvrijn zijn na langere afwe zigheid terug bij de groep. Mi chels kan geen beroep doen op de PSV'ers Van Breukelen, Van Aerle, Ronald Koeman, Vanenburg en Kieft. Zij spelen daags na de oefeninterland de Europa Cup 1-finale tegen Benfica. Hun namen zijn wel genoteerd, zodat Michels over een selectie van 21 spelers be schikt. Uiterlijk 1 juni moet de groep van twintig voetballers, die het toernooi in West-Duits land meemaken, bij de UEFA bekend zijn. De selectie van zestien: doel: Hiele (Feyenoord) en Menzo (Ajax);ver dediging: Van Tiggelen (Ander- lecht), Rijkaard (Real Zaragoza), Troost (Feyenoord), Suvrijn (Roda JC) en Koevermans (Fortuna Sit tard) ;middenveld: Erwin Koeman (KV Mechelen), Arnold Mühren, Winter en Wouters (Ajax), Krüzen (FC Den Bosch); aanval: Gullit en Van Basten (AC Milan), Van 't Schip en Bosman (Ajax). Michels heeft bovendien een reservelijst opgesteld. Bij bles sures of andere onvoorziene omstandigheden vullen de spe lers op die lijst de eerste keus aan. De namen van het achttal zijn: verdediging: Koot (PSV) en Ver- kuyi (FC Groningen); middenveld: Brood (FC Den Bosch) en Valckx (VW); aanval: Eykelkamp (FC Groningen), Den Boer (KV Meche len), Rob Witschge (Ajax) en Gill- haus (PSV). WOERDEN (ANP) - Phil Anderson heeft maandag de prof ronde van Woerden op zijn naam gebracht. Hij maakte deel uit van de kop groep van negen renners, die de beslissing forceerde. Uit dat leidende groepje viel Jos Lam- mertink weg door een lekke band. In de slotfase namen An derson en Peiper samen een voorsprong. In de eindsprint was Anderson de snelste van de twee. Uitslag: 1. Anderson 2.19,38, 2. Pei per z.t„ 3. Van Poppel op 0.15, 4. Van der Hulst z.t., 5. Van der Poel z.t., 6. Pieters z.t., 7. McKay z.t., 8. Nijdam z.t., 9. Capiot op 0.35, 10. Steffens z.t. Van onze sportredactie ZEIST - De WCS, de vereniging voor con tractspelers in het Ne derlandse betaalde voet bal, dreigt met gerechte lijke stappen tegen de sectie betaald voetbal van de KNVB. De spelers vinden dat hun belangen en rechten bij voortduring met voeten worden getreden. De professionals, gister avond in Zeist bijeen voor hun ledenvergadering, lie ten bij monde van voorzitter Van Seggelen weten dat hun geduld op is. De spelers zijn met name ontstemd over de wijze waarop met hun medezeg- genschapsrecht wordt om gesprongen. Ook de princi piële rechtzaak die ruim een jaar geleden over de in krimping van de eredivisie werd aangespannen - en ge wonnen- heeft volgens Van Seggelen geen verbetering gebracht. Eén van de strijdpunten betreft de verdeling van de vergoedingen die de KNVB ontvangt uit televisie-rech ten. De spelers vinden dat zij -net zoals in Engeland gebruikelijk- recht hebben op een deel van die inkom sten. Vorig jaar bereikten de spelers en het sectiebe- stuur een overeenkomst waardoor de voetballers vijf procent van alle tv-gelden zouden krijgen. De alge mene vergadering betaald voetbal stemde toen echter massaal tegen deze regeling. De WCS eist nu tien pro cent van alle contracten. Of hierover op 30 mei overeen stemming wordt bereikt, is echter zeer te betwijfelen. VVCS-voorman Karei Jan sen: „Blijkt het niet moge lijk afspraken te maken, dan wordt de gang naar de rechter onvermijdelijk." Een ander punt van wrij ving tussen de spelers en de betaalde sector van de KNVB blijft het transfer systeem. De spelersvakbond ziet het hele systeem van vergoedingen het liefst on middellijk afgeschaft, om dat men het als 'mensen handel' bestempelt. De KNVB (lees: de clubs) houdt echter nog steeds vast aan de transfervergoedin gen. Volgens de WCS een inmiddels volledig achter haald standpunt. Vooral omdat het systeem in 1992 bij de eenwording van Europa, vrijwel zeker wordt afgeschaft. NIEUWSOVERZICHT AMSTERDAM (ANP) e- Barry Hulshoff, sinds het vertrek van Johan Cruijff begin januari samen met Kohn en Haarms tijdelijk verantwoordelijk voor de hoofdselectie van Ajax, heeft zijn contract bij de Amsterdamse club met twee jaar verlengd. Hulshoff aarzelde aanvankelijk bij te tekenen, omdat hij te rug zou moeten keren naar de jeugd. De voormalige verde diger van Ajax is nu akkoord gegaan met een constructie, waarin hij naast Kohn de tweede assistent van de nieuwe trainer Kurt Linder wordt. Daarnaast gaat de ongediplo meerde Hulshoff, die tevens analyses zal gaan maken van de tegenstanders van Ajax, de trainerscursus volgen. HAMBURG (DPA) - Uit een enquête van het Westduitse persbureau DPA is gebleken, dat veertien van de achttien voetbalclubs uit de Bundesliga voorstander zijn van het in voeren van het Engelse systeem, waarbij de winnaar drie in plaats van twee punten per wedstrijd krijgt. De verenigingen, uiterst verontrust over de sterke afname van de publieke belangstelling, hopen dat het spel hierdoor aanvallender en spectaculairder wordt. Dit seizoen namen de toeschouwersaantallen bij de wedstrijden opnieuw af, nu met drie procent. Uit de rondvraag bleek tevens, dat zeven Bundesliga-clubs het aantal teams in de hoogste afdeling, nu achttien, met twee willen verminderen. Bondscoach Beckenbauer had al eerder laten weten een dergelijke maatregel toe te juichen. Ook het invoeren van play-offs om het landskampioen schap en het toelaten van een derde buitenlander per club wordt door de meeste clubs zinvol genoemd. ROME (RTR) - De Italiaanse bondscoach Azeglio Vicini heeft één debutant opgenomen in de selectie voor de eind ronde van de strijd om het Europees voetbalkampioenschap in West-Duitsland. De 24-jarige Roberto Cravero van To rino is één van de zeven verdedigers in de groep van twin tig. Opvallend is dat AC Milans topscorer Virdis door Vicini niet goed genoeg wordt geacht voor het nationale team. De volledige selectie: doel: Zenga (Internazionale) en Tacconi (Ju- ventus); verdediging: Bergomi en Ferri (Internazionale), Baresi en Maldini (AC Milan), Cravero (Torino), Ferrara en Francini (Napo- li); middenveld: Ancellotti (AC Milan), Romano en De Napoli (Na- poli), De Agostini (Juventus), Fusi (Sampdoria)), Gianinni (AS Ro ma); aanval: Altobelli (Internazionale), Donadoni (AC Milan), Mancini en Vialli (Sampdoria), Rizzitelli (Cesena). ATHENE (SID) - De Pool Jacek Gmoch, die ondanks het be- halén van de Griekse titel bij Larissa mocht opstappen, heeft een driejarig contract getekend bij Olympiakos Pi reaus. De voormalige Poolse bondscoach wordt de opvolger van Thijs Libregts. De aanstaande Nederlandse bondscaoch werd in februari bij Pireaus ontslagen. SEOUL (DPA) - De Olympische equipes van de Sovjetunie en de Verenigde Staten voor Seoul ontlopen elkaar weinig in omvang. De Russen sturen 784 atleten en functionarissen naar de Zuidkoreaanse hoofdstad, de Amerikanen overtref fen dat aantal met 24: 808 afgevaardigden. Opvallend is dat de Sovjetunie voor alle 23 Olympische sporten atleten heeft ingeschreven. Daarentegen zijn ze niet vertegenwoordigd in de demonstratie-sporten. Tot maandag hebben 52 landen hun Olympische teams in Seoul laten registreren, wat neerkomt op 6800 atleten en of ficials. In totaal hebben 161 landen toegezegd aan de Zomer spelen mee te doen. EN STANDEN Wereldbeker in Düsseldorf Zwitserland - Verenigde Staten 1-2 (Krickstein - Stadler 6-3 6-0, Hlasek - Mayotte 6-2 4-6 6-2, Hlasek/Stadler - Flach/Seguso 4-66-3 6-4). Frankrijk - Argentinië 1-1 (Jaite - Forget 6-2 6-3, Jaite/Bengoe- chea - Benhabiles/Forget 4-6 7-6 6-7). EK in Brest Derde race: 1. Cadre (Fra), 2. Nagy (Fra), 3. Reinsema (Ned), 6. Pellier (Ned), gediskwalifeerd Verschoor (Ned) wegens pompen. Algemeen klassement: 1. Cadre 0 pnt, 2. Nagy 8,7 pnt, 3. Belot (Fra) 11,0 pnt, 4. Kelbert (Fra) 16,7 pnt, 5. Pellier (Ned) 16,7 pnt, 8. Rein sema (Ned) 22,7 pnt, 12. Verschoor (Ned) 39 pnt. Lotto 19 Eerste prijs: 1 winnaar, bruto f. 304.428,80; tweede prijs: 1 winnaar, bruto f. 150.000,00; derde prijs: 94 win naars, bruto f. 1.619,30; vierde prijs: 5205 winnaars, f. 29,20; vijfde prijs: 73.416 winnaars, f. 5,00. Toto 19 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 3 winnaars, bruto f. 3.308,50; derde prijs: 60 winnaars, f. 413,50. Toto-gelijk 19 Eerste prijs: 1 winnaar, bruto f. 5.481,40; tweede prijs: 1 winnaar, f. 286,00; derde prijs: 11 winnaars, f. 130,00; vierde prijs: 310 winnaars, f. 7,30.

de Stem | 1988 | | pagina 7