4 Hermans opnieuw oppermachtig SPORT UITSLAGEN 7 verstopt? ;t? tv defekt? SPORTPRIJSVRAGEN T19 OYOTA-DEALER EFT EEN ZEER fREKKELIJK -ROPyOORU. OYOTA JAREN BETER. 53 UITZENDBURO ud/reparatie ïrderij Peter Rijnders Riool verstopt? Gevelreininging?1 Kelder leegzuigen? va oen! 01620-55292 Technica Nova Oosterhout Zimmerman feyenoord hoopt ook op smolarek ROTTERDAM - Feyenoord heeft het spelersar senaal opnieuw uitgebreid. Woensdag tekende Ton Lokhoff een contract met de Rotterdamse eredivisieclub. Smolarek Hiddink acht maatregel dom bnuRNtM I Demotiverend VIERDE ETAPPEZEGE IN RONDE VAN SPANJE De interland is al uitverkocht Toch kunt u er nog bij zijn. Een buitenkansje voor oranjefans. SEX OP SCHOOL. Hartstocht tussen leraren en leerlingen. HET BELOOFDE LAND. Inwoners van Israël die nog steeds op zoek zijn. VOOR MOEDERDAG. De verguisde moeders van Kuifje, Obelixje, Suske Wiske, Wolfje en Kwikje, Kwekje en Kwakje. Inhaalmanoeuvre Achterwiel NIEUWSOVERZICHT Opnieuw verrassing in Ede Voetbalarbiters gepasseerd voor Seoul Benfïca bij laatste acht bekertoernooi Zeven Engelse supporters vrij Hermann debutant in Duitse selectie Westduitse wielerploeg naar beurs EN STANDEN TENNIS SCHAKEN SURFEN VOETBAL WESTDUITSE LOTTO A61; DE STEM SPORT 2 DONDERDAG 5 ME11988 n echte verrassing voor wie uto laat taxeren voor Inruil, er rekent naar u toe als mls- og nooit tevorenKan gebeu- je één van de grootste auto- abrleken ter wereld en de e van Japan vertegenwoor- n gebeuren, als het gaat over oper In technische ontwlkke- met Toyota's multikleppen k en al. Reden waarom de heer ers, Toyota-dealer te 's-Gra- de en voorzitter van de Toyo- -r-organlsatle, met zijn 225 -dealers en agenten, In een stemming Is. slapgevende inrull- n. Wl| zijn er trots op Toyota- e mogen zijn. Daarom hebben or verschillende modellen zeer santé transacties In petto", woordvoerder Beukers over pektakulalre inrullprljzen. garantie. "Het kwallteltsbegrip van a wordt nog eens extra beves- oor de 2 jaar garantie met een um van 100.000 km, en de 6 rrosseriegarantle tegen door- n van binnenuit." undige service. "Bovendien stelt Toyota hoge aan serviceverlening en onder- Daarvoor hebben wij, Toyota- rs en agenten, vakkundige tech- e medewerkers die door hun cialiseerde opleiding garant voor een optimale service, u zich er tl|dens deze show eens van overtuigen wat Toyota bieden. Wij heten u van harte hffift^woensdag de Neder- Dubbelslag Poison in Duinkerken lander Peter Pieters afge- O lost als leider in de vier- „ov. Duinkerken. daagse van uuinKeriten. poison soleerde in de derde etappe naar de dagzege. Zijn voorsprong van ruim an derhalve minuut op het pelo ton waarin Pieters zich be vond was voldoende om het paarse leiderstricot over te ne- A. Beukers Voorzitter Toyota-dealer- organisatie. Jpeelhuislaan 156A - Tel. U. - AUTOBEDRIJF J. VAN Pr. Reinierstraat 3 - Tel. JTOM.BEDRIJF ALEX V.D. "Off. Agent Tel. «76 - 227333 \ivti«e (iiiini'kt'nslniut 4.' 4811 Hndu 'oed in goed uitzendwerk e. 's Maandags gehaald, vrijdags I k, antiek en reparaties, ook vo« elstr. 181Breda, tel. 076-211573. sgzuigen? Rioolwerkzaamheden? I van Ginneken, Breda, 076-1 n R'daal 01640-65011. Bel N. Gerritsma, 7 dage' per week, 24 uur per dag Tel. 076-419693. te een ijkos- snij- anten, 40892 )4. Tel. 80, pr. 01650- nd '81, vr.pr. 20. ige, in Inf. na nog i voor- Bel: Geen voorrijkosten Eigen technische dienst Arendshot 59-63 CITROËN G Spec., b.j. j2: '79, i.g.st., APK tot eind F '88, vr.pr. f 650,-. Ol67v 64691. FIAT Panda, b.j. P' '-pr.st., 16.000 km, 1e eJ9 weg. omst. 01650-59973. FIAT Regata 85 S, '84, f st v.nw., zeer luxe uitv" Webasto schuifd. 98( Tel. 013-670275. men. In de rit over 180 kilometer van Saint-Valery-sur-Somme naar Saint-Quentin was vooral de Toshiba-formatie aktief. Kopman Jean-Francois Ber nard ontsnapte na 107 kilome ter uit de grote groep, die zich op dat moment bezig hield met het verzamelen van de voe- dingszakjes. Onder aanvoering van de Fransman Charly Mot- tet en Peter Pieters, de drager van de leiderstrui, kwam de hergroepering weer tot stand. Op twintig kilometer van de fi nish waagde Poison een uitval. Het peloton reageerde nauwe lijks. Met een voorsprong van een minuut greep de Fransman de dagzege en de koppositie. De Belg Eddy Planckaert, winnaar van de eerste etappe, gaf na 27 kilometer op. De sprinter werd gekweld door een steenpuist op zijn zitvlak. Uitslag derde etappe: 1. Poison (Fra) 180 km in 4.30.33, 2. Forest (Fra) op 0.59, 3. Museeuw (Bel) op I.34, 4. Sergeant (Bel) op 1.38, 10. Van Orsouw (Ned) z.t.. Algemeen klassement: 1. Poison II.42.06, 2. Forest op 1.10, 3. Pieters (Ned) op 1.29,4. Museeuw op 1.35,5. Daams (Ned) op 1.36,6. Frison (Bel) op 1.36. De Zwitser Urs Zimmermann heeft woensdag de eerste etappe van de wielerronde van Trentino (Italië) gewonnen en veroverde daarmee de leiding in het algemeen klassement. Zimmermann veroverde in de rit van Torbole naar Arco over 196 kilometer een voorsprong van 54 seconden. Uitslag: 1. Zimmermann (Zwi) 196 km in 5.10.22,2. Magnago (Ita) op 54 seconden, 3. Romfnger (Zwi), 4. Wechselberger (Zwi), 5. Giovanetti (Ita), 6. Baronchelli (Ita) allen in de zelfde tijd als Magnago. Ton Lokhoff naar Feyenoord Van onze sportredactie De 28-jarige Lokhoff, die aan zijn tweede seizoen bij de Franse tweede-divisieclub Olympique Nïmes bezig is, verbond zich voor de duur van drie jaar. Met de transfer j is een bedrag van een half miljoen gulden gemoeid. [Eerder trok Feyenoord, dat sinds de komst van algemeen directeur Hans Kraay bijzon der actief is op de transfer markt, Van Geel, Nortan en I Krommendijk aan. Bij de presentatie van nummer vier, ex-PSV'er Lokhoff kon digde algemeen directeur Hans Kraay gistermiddag aan te ho pen op korte termijn opnieuw met een aanwinst op de prop pen te komen. De hoop daarbij is gevestigd op de Poolse aan valler Smolarek, momenteel actief bij de Westduitse beker finalist Eintracht Frankfurt. Kraay hoopt de momenteel wat grieperige Smolarek reeds het komende weekeinde in De Kuip te kunnen ontvangen voor enkele informatieve ge sprekken. Wat de spits, eigen- Van onze sportredactie EINDHOVEN - Guus Hiddink, coach van PSV, vindt de nieuwe regel van de UEFA - de beslissing om met in gang van 1991 maar vier buitenlanders per club toe te laten tijdens Europacupwedstrij den - belachelijk. „Het is een domme beslis sing. Het staat haaks op de doelstellingen van Europa. Zulke zaken brengen het continent te rug in de negentiende eeuw. Als die regel er nu al was, zou ik maar onge veer drie spelers kunnen opstellen. Er zullen veel protesten komen", over dreef de trainer, die vier Denen (Lerby, Heintze, Nielsen en Arnesen), een Belg (Gerets) en een Noorse reserve (Thoresen) tot zijn beschikking heeft. Hiddink verklaarde, dat de maatregel om het aantal buitenlanders per 1991 tot vier te beperken het Nederlandse voetbal hard zou treffen. De im port van goedkope Denen is voor de Nederlandse clubs van belang. „De maatregel is zeker niet goed voor de Britse elftal len met al die verzamelde nationaliteiten en ze is erg slecht voor het Europese voetbal in het algemeen". fiat 127, bj.'77, pr. apk gek. tot '89, tel. 215648. dom van de Poolse sportinstan- ties, moet kosten is volgens Kraay nog onduidelijk. De snelle Smolarek zou na Mitchell en Roth de derde bui tenlander zijn die Feyenoord onder contract neemt. Aange zien Roth binnen drie maanden na de start van de competitie voor de voetbalbond officieel als Nederlander zal gelden, maakt de Rotterdamse club daar geen punt van. Kraay stoort zich evenmin aan geluiden vanuit de spelers groep, dat de kooplust van Feyenoord demotiverend werkt op de huidige selectie. „Bij PSV, dat net zo veel spe lers aantrekt, hoor je daar nie mand over. Bovendien kan nie mand verwachten dat we na de prestaties en de inkomsten van het afgelopen seizoen spelers een verbeterde aanbieding doen. Als een enkeling hieruit de conclusie trekt dat we hem liever kwijt dan rijk zijn, is dat zijn zaak", aldus Kraay, die daarmee doelde op de uitspra ken van vrije verdediger Jos van Herpen. Kraay acht de kans, dat Met god (Tottenham Hotspur) en Brands (RKC) aan de selectie zullen worden toegevoegd, ove rigens gering. De aanbieding van Feyenoord was voor de 28- jarige Lokhoff, die gisteren voor drie jaar tekende en een half miljoen kostte, in elk geval een geschenk uit de hemel. De rechtermiddenvelder, die des tijds bij PSV vertrok toen Kraay daar nog de scepter zwaaide, was na twee jaar uit gekeken op het niveau van de Franse tweede-divisieclub Ni- mes. „Ik wil niet zeggen dat ik spijt heb van de beslissing, die ik destijds heb genomen, maar sportief ben ik er weinig mee opgeschoten. Ik ben weer hard toe aan topvoetbal. Of ik dat bij Feyenoord zal bereiken, is moeilijk in te schatten. De club is in elk geval actief op de transfermarkt, maar wat voor prestaties er op korte termijn van een sterk vernieuwd team te verwachten zijn is niet te voorspellen". Lokhoff, die is aangetrokken met de instemming van trainer Rinus Israël, speelde voor zijn periode bij Nimes vier jaar voor PSV. In die tijd kwam hij tweemaal voor het Nederlands elftal uit. Daarvoor was hij ac tief voor NAC. Bij PSV liet Kraay het op een vertrek van Lokhoff aankomen, omdat de technisch directeur van me ning was dat Lokhoff achter een rechterspits als van der Gijp nioet tot zijn recht zou ko men. Ton Lokhoffzet zijn handtekening onder het contract dat hem voor drie jaar aan Feyenoord bindt. Vlnr: algemeen direc teur Hans Kraay, Ton Lokhoff en voorzitter Gerard Kerkum. - foto amp SANTANDER (ANP) - De rappe onderdanen van Ma- thieu Hermans gedijen op de zonnige Spaanse wegen. De 25-jarige Brabander in Spaanse dienst klopte dins dag voor de vierde keer in de Ronde van Spanje het peloton op de eindstreep. Met zijn overwinning in de tiende etappe van de Vuelta bracht de pupil van Albert Stofberg zijn totaal in dit sei zoen op veertien. De zeges kwamen allen op Spaans grondgebied tot stand. De renner uit de Caja Rural- ploeg heeft zijn zinnen dit sei zoen op twee belangrijke truien gezet: het groene tricot voor de winnaar van het puntenklasse ment in de Ronde van Spanje en die van Frankrijk. De eerste kan hem nauwelijks nog ont gaan door zijn vierde zege, die hij woensdag in straten van Santander niet alleen dankte aan zijn sprinterskwaliteiten. Zijn Nederlandse teamgenoten Beuker en Nijboer sleurden het grootste gedeelte van de 197 ki lometer lange etappe van Oviedo naar Santander aan de kop van het peloton om de ont snapte Fernando Pacheco terug te halen. De Spanjaard had de rit door zijn glooiende geboor testreek uitgekozen voor een lange ontsnapping. Na vijftig kilometer ging de renner aan Matthieu Hermans wordt - geflankeerd door twee Spaanse schonen - gehuldig als winnaar van de tiende etappe in de Ronde van Spanje. - fotoanp de haal, aanvankelijk met echter al snel in het peloton te- steun van José Miralles, die rugviel. (ADVERTENTIE) W Aangemoedigd door zijn streekgenoten liep Pacheco uit naar een voorsprong van ruim vier minuten. De lange alleen gang eindigde op achttien kilo meter van de eindstreep. De ploegen van Hermans en de Spanjaard Gutierrez, wiens sponsor in Santander is geves tigd, waren verantwoordelijk voor de inhaalmanoeuvre. Nij boer en Beuker hielden in de slotfase het tempo in groep zo hoog, dat ontsnappen bijna on mogelijk was. De Spanjaard Angel Ocana en de Belg Leo Wellens probeerden het veer tien kilometer voor de finish nog eens. Het duo kreeg niet meer dan enkele tientallen me ters. In het zicht van de streep probeerde de Colombiaan Mora het nog een keer, maar op nieuw reageerden de ploegge noten van Hermans attent. In de laatste duizend meter worstelde Hermans, met in zijn kielzog alle sprinters van naam, zich naar de voorste li nie. „De druk is groot. In de laatste kilometers krijg ik nu last van het onbehaaglijke ge voel, dat ik niet mag falen. De tweede of derde plaats bete kent hier een forse nederlaag. Er ligt een grote verantwoor delijkheid op mijn schouders en in een massaspurt kan toch van alles gebeuren", ver klaarde de opgeluchte Braban der na afloop van zijn weerga loze uitspatting. Enigszins bij gelovig voegde hij daar aan toe, dat hij nu eindelijk van het ha telijke aantal van dertien zeges af was. De sprintkoning van de Vuelta duldde op de rechte aankomst- lijn geen renner naast zich. De als tweede finishende Domin- guez reikte niet verder dan het achterwiel van de Nederlandse sprintkoning, die nu al uit de meest fantastische aanbiedin gen kan kiezen. Met zijn winst vijzelde Her mans het 's morgens aange taste moreel binnen zijn ploeg aanzienlijk op. Kopman Al fonso Gutierrez besloot in de ochtenduren de strijd te staken. De polsblessure, opgelopen in de achtste etappe, maakte ver der fietsen onmogelijk. Sean Kelly snoepte in de etappe door het heuvellandschap zes secon den van zijn achterstand op lei der Cubino af. De Ier won on derweg een tussensprint, waardoor de voorsprong van Cubino slonk tot twee minuten en vier seconden. Uitslag: 1. Hermans (Ned) 197 km ln 4 uur, 26 minuten en 53 secon den, 2. Dominguez (Spa), 3. Van Brabant (Bel), 4. Quevedo (Spa), 5. Elliot (GBr), 6. Kelly (Ier), 7. Che- sini (Ita), 8. Bordonalli (Ita), 9. Mo- reda (Spa), 10. Wijnant (Bel), 11. Wilfried Peeters (Bel), 12. Villa- majo (Spa), 13. Gutierrez (Spa), 14. Vairetti (Ita), 15. Rua (Ita), 64. Suy- kerbuyk (Ned), 82. Beuker (Ned), 83. Nijboer (Ned), allen in dezelfde tijd als Hermans. Algemeen klassement: 1. Cubino (Spa) 39.59.55, 2. Kelly op 2.04, 3. Fuerte (Spa) op 2.16, 4. Dietzen (WD1) op 2.24,5. Parra (Col) op 3.10, 6. Arroyo (Spa) op 3.15, 7. Millar (Sch) op 3.19,8. Blanco-Villar (Spa) op 3.53, 9. Mujica (Spa) op 3.53, 10. Cordoba (Spa) op 4.52, 11. Pino (Spa) op6.26, 12. Echave (Spa) op 6.37, 13. Palacio (Col) op 6.49, 14. Schepers (Bel) op 7.24,15. Caritoux (Fra) op 8.14,40. op Suykerbuyk op 28.40, 120. Hermans op 1.00.59, 132. Beuker 1.09.58,133. Nijboer 1.11.26. EDE - In de eerste helft van het Edese toernooi zijn reeds vier van de acht geplaatste spelers uitgeschakeld. Schapers (5) ver loor van Dogger, Smid (7) van Bates en Jelen (8) van Woodfor- de. In het tweede enkelspel van de dag won de Australiër John Frawley met 6-4,6-2 van de Amerikaan Pate. Deze was vierde geplaatst. Vandaag maakt de als eerste geplaatste Ivan Lendl zijn entree. Hij speelt tegen de Italiaan Cane. Uitslagen: achtste finales, enkelspel: Woodforde (Aus) - jelen (WD1) 6-2,2-6,6-4; Frawley (Aus) - Pate (VSt) 6-4,6-2; Mansdorf (Isr) - Fleu- rian (Fra) 6-4,6-3. Dubbelspel: Gunnarsson/Mortensen (Zwe/Den) - Cane/Mezzadri (Ita/Zwi) 3-6,6-3,7-8 (7-4). ZÜRICH (ANP) - De wereldvoetbalfederatie (FIFA) heeft het Nederlands arbiterkorps gepasseerd voor het Olympisch toer nooi in Seoul. In 1984 werd in Los Angeles de finale nog geflo ten door Jan Keizer. De FIFA wees 24 scheidsrechters aan voor Seoul. Van hen ko men er acht uit Europa, vier uit Azië, drie uit Midden-Ameri ka, drie uit Afrika, vijf uit Zuid-Amerika en één uit Oceanië. De bekendste Europese fluiters zijn de Westduitser Tritschler en de Engelsman Hackett. LISSABON (AFP) - Benfica heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het toernooi om de Portugese beker. De tegenstander van PSV op 25 mei in de finale van de Euro pese beker voor landskampioenen versloeg op eigen veld Sal- gueiros uit Porto met 4-1. Het was het tweede duel tussen beide ploegen. De eerste wedstrijd was vorige week woensdag in 1-1 geëindigd. BUDAPEST (Rtr) - De zeven Britse voetbalsupporters die vo rige week na de vriendschappelijke interland Hongarije - En geland werden gearresteerd, zijn vrijgelaten. Dat heeft het Hongaarse persbureau MTI bekend gemaakt. Eerder had het persbureau verklaard dat de zeven konden rekenen op drie jaar gevangenisstraf. De fans hadden na de wedstrijd in een disco Italiaanse gasten beledigd, twee medewerkers van de disco verwond en voor drieduizend gulden schade aangericht. Drie van de supporters hebben een borgsom van ongeveer 500 gulden per persoon moe ten betalen, waarmee ondermeer de proceskosten worden be taald. Tegen vier fans werd de aanklacht wegens gebrek aan bewijs ingetrokken. NEUSS (SID) - Günter Hermann van kampioen Werder Bre men is de enige debutant in de Westduitse selectie van Franz Beckenbauer, die dinsdag 10 mei in Duisburg speelt tegen het Westduits team, dat in 1980 Europees kampioen werd. Voor de Westduitsers is de wedstrijd, waarin oud-internatio nal Bernard Dietz afscheid neemt, de voorlaatste test voor de opening van het Europese titeltoernooi op 10 juni, als de Duit sers tegen Italië spelen. Beckenbauer kan geen beroep doen op Klaus Allofs (gebles seerd). Verder ontbreken de Stuttgarters Buchwald, Klins- mann en Immel en Rolff van Leverkusen. Zij spelen volgende week dinsdag een inhaalwedstrijd in Bundesliga-verband. Olaf Thon kan niet meedoen, omdat hij tijdens de wedstrijd van afgelopen dinsdag tegen Mönchengladbach een dijbeen- spier scheurde. Thon is toch opgeroepen. Hij wordt tijdens het trainingskamp van 8 tot 10 mei in Duisburg aan zijn blessure behandeld. Franz Beckenbauer heeft Thomas Berthold, de verdediger van de Italiaanse club Hellas Verona, uit de selectie verbannen. „Spelers die alleen onder druk presteren, kan ik niet gebrui ken", aldus de teamchef, die verklaarde zijn contract, dat tot 1990 loopt, te willen uitdienen. Opvallend is dat Beckenbauer aan Karl-Heinz Förster van Olympique Marseille heeft ge vraagd zich bij de selectie te voegen. De finale van de wereldti- telstrijd in 1986, toen West-Duitsland in Mexico met 2-3 verloor van Argentinië, was voor de 29-jarige verdediger de 81ste en laatste interland. Förster heeft wat bedenktijd gevraagd, die hij van Beckenbauer tot uiterlijk 5 juni krijgt. De Westduitse selectie: doel: Illgner (Köln) en Köpke (Nürnberg); ver dediging: Augenthaler, Brehme, Pflügler (Bayern München), Bo- rowka (Werder Bremen), Herget (Urdingen), Kohier (Köln) en Reuter (Nürnberg); middenveld: Dorfner, Matthaus (Bayern München), Görtz (Köln), Hermann (Werder Bremen), Schwabl (Nürnberg), Thon (Schalke '04) en Wuttke (Kaiserslautern); aanval: Eckstein (Nürn berg), Littbarski (Köln), Mill (Borussia Dortmund), Neubarth (Werder Bremen) en Voller (AS Roma). BIELEFELD (SID) - De oprichting van de eerste Westduitse professionele wielerploeg moet in de zomer op de beurs in Stuttgart gestalte krijgen. Het bedrijf Bicycle AG is van plan volgend seizoen met twaalf Westduitse beroepsrenners het wielerpeloton binnen te stappen en denkt de daarvoor noodza kelijke 550.000 gulden via het uitgeven van aandelen bijeen te krijgen. Als mogelijke ploegleider wordt ex-wereldkampioen veldrijden Klaus-Peter Thaler genoemd. De onderhandelingen met Thaler zijn nog niet afgerond. Open Italiaanse kampioenschap pen Tweede ronde: Evert (Vst) - Pro- vis (Aus) 7-6 (7-5), 6-0, Kelesi (Can) - Cohen (Zwi) 6-0, 6-2, Cueto (WD1) - Zrubakova (Tsj) 7- 5,6-7 (5-7), 6-3, Fulco (Arg) - Ka- therina Maleeva (Bul) 7-5, 6-2, Sanchez (Spa) - Ferrando (Ita) 6- 2, 6-1, Kanellopoulou (Gri) - Krapl (Zwi) 6-3, 6-0, Hanika (WD1) - Romano (Ita) 3-6,6-3,6-2, Sabatini (Arg) - Schwartz (Vst) 6-4,6-2. Schaaktoernooi van München Uitslag vierde ronde: Ribli (Hon) - Hübner (Wdl) 14-14, Bisschoff (Wdl) - Kindermann (Wdl) 14-14, Lau (Wdl) - Hickl (Wdl) 14-14, Van der Sterren (Ned) - Smejkal (Tsj) afg., Hecht (Wdl) - Hjar- tarsson (IJs) 0-1, Joesoepov (Sov) - Hertneck (Wdl) 14-14. Afgebroken partijen derde ron de: Hjartarsson - Van der Ster ren 1-0, Smejkal - Lau 14-14. Stand: 1. Hjartarsson 3 pnt, 2. Joesoepov, Hübner en Bischoff 214, 5. Hecht, Kindermann, Lau en Ribli 2, 9. Smejkal 114, en 1 afg. partij, 10. Hertneck 114, 11. Hickl 1,12. Van der Sterren 14 en 1 afg.partij. Surf Masters in Scheveningen Eerste wedstrijddag Heren: 1. Bringdal (Zwe) 2.1 pun ten, 2. Van den Berg (Ned) 10.0,3. McGain (Aus) 10.0,4. Dunkerbeck (Spa) 10.0,5. Kristensen (Den) 10.0 Dames: 1. Dunkerbeck (Spa) 2.1, 2. Simon (Fra) 7.0, 3. Van Soolin- gen (Ned) 9.0 Engelse league Nottingham Forest - Norwich City 2-0, Tottenham Hotspur - Luton Town 2-1. Schotse league Aberdeen - Hibernian Edin burgh 0-2, FC Falkirk - Dundee United 1-2. Mldlotto Trekking A: 2 - 8 - 19 - 20 - 24 - 43, reservegetal 12. Trekking B: 15 - 19 - 26 - 30 - 40 - 43, reservegetal 44. Spiel 77:237571 9

de Stem | 1988 | | pagina 9