Peter Pieters wint sprint en wordt leider )0K MICHIEL SCHAPERS VERLIEST VAN JUNIOR ibank Den Haag-Feyenoord half uur gestaakt tRfkening EREDIVISIE gde jank 15.90 79.50 Frank Brugel voor een jaar naar Willem II UITSLAGEN FLI's mannenmode tigde Spaarbi gr voor spaarde WOENSDAG 4 MEI 1988 Ich een hoge rente? j?n beide zaken moeili Leningen waarbij u dj r geld kunt beschikki niet zo'n hoge rente, n met een hogere rent, vaste looptijd of allerli ïgen. Onze Patentreki /erandering in gebracht baar en tóch ite rekening kunt u altij ;ld beschikken. U hoel e houden met opname gtermijnen. st krijgt u twee keer pe e zomervakantie en vlal gen, een hoge basisrent e gevallen ook een exti uw saldo op 1 juni ïinimaal f. 2.500,-, d extra premierente iru Ie periode van een ha Vuelta hoge rente. r/Sheaffer ■ALBUMS <EN iTerneuzen B.V. TERMIJN 2 JAAR .ndere termijnen [unez nodigt Johan Cruijff uit eg- igelse clubs 'lankelijk Mi regering uit vast viSme' staat ons vast Zou er immers iets Gedwongen rust voor Maradona VUURWERKBOM OP VELD GEGOOID P UEFA: vier buitenlanders per club JE- Ajax-supporter en reuzendoder. Voor Paul Dogger is het jammer dat invitatietoernooi van Gies Pluim nog niet op de Grand- Prix-kalender aat, want dan had hij binnen twee dagen een reuzensprong op de wereld- ■nglijst gemaakt. d schema ziet u de rent e Patentrekening. Met( t saldo klimmen autom Dasis- en de premieren e rente kan zo stijgen t irente ontvangt u overli at in een halfjaarlijkse p ekening heeft gestaan, iel langs bij een van on n krijgt u meteen vrij u Lucratief contract Peter Bosz EN STANDEN TENNIS BASKETBAL VOETBAL VOLLEYBAL UITSLAGEN STAND mannenmode - MCGREGOR - GARDEUR - VAN GILS LE DUB -NIK BOLL -PATRAVA wouwstraat 12 - Oosterhout - 01620-54242 Uitslag eerste klasse A KNVB- zaterdagvoetbal: Vitesse Delft - Noord wijk 0-0, Quick Boys-Ro zenburg 2-2. Uitslag eredivisie heren: VGC - Animo 3-1 (12-15, 15-7, 15-6,15- 10). FC Den Haag-Feyenoord 2-2 PSV Ajax Twwtte Willem II 33 26 33 23 33 15 33 14 ■r- 9 9 39 9 10 37 58-39 59-45 V.V.V. Feyenoord Fortuna S Den Bosch Haarlem Utrecht Sparta Groningen PEC Zwolle Volendam Roda JC AZ FC Den Haag DS '79 33 13 11 9 37 33 14 8 11 36 33 11 12 10 34 33 14 6 13 34 33 14 5 14 33 33 11 11 11 33 33 12 8 13 32 6 15 30 8 15 28 8 15 28 8 16 26 8 10 15 26 7 8 18 22 33 12 33 10 33 10 33 9 33 33 42-34 62-53 51-48 42-45 42-46 41-52 43-45 52-51 40-64 40-66 43-54 41-63 33 2 8 23 12 41-96 •iilflxsiti van de zware etappekoers in het noordwesten van Frank rijk. De Fransman Jean-Fran- cois Bernard, een gerenom meerde tempomaker, pro beerde het drie keer. Zijn po gingen waren tevergeefs. Het peloton bleef bij elkaar en schudde verzwakten, als de Amerikaan Greg Lemond, die na 115 kilometer afstapte, af. In de finale klopte Peter Pie- ters, een vroegere baanspecia- list, op pure snelheid de Belg Herman Frison. De Nederlan der Hans Daams werd derde. In het algemeen klassement leidt Pieters in het seconden- spel met één tel voorsprong op Planckaert. De Friese neo-prof Wiebren Veenstra bezet de derde plaats op vijf seconden van leider Pieters. Uitslag tweede etappe: 1. Peter Pieters (Ned) de 178 km in 5 uur 4 minuten en 54 seconden (met tijds- vergoeding 5.04.45), 2. Frison (Bel) (5.04.50), 3. Daams (Ned) (5.04.52), 4. Van Leeuwe (Bel), 5. Lieckens (Bel), 6. Veenstra (Ned), 7. Mu seeuw (Bel), 8. Redant (Bel), 9. Cas- ado (Fra), 10. Vandenbrande (Bel), 11. Talen (Ned), 16. Schurer (Ned), 20. Vanderaerden (Bel) allen de zelfde tijd als Pieters. Algemeen klassement: 1. Pieters 7.11.26,2. Planckaert (Bel) op 0.01,3. Veenstra, 4. Daams, 5. Frison allen op 0.05, 6. Vanderaerden op 0.07, 7. DE STFiyr IS ERCK (AFP/Rtr) - Peter eters trotseerde dinsdag straffe tegenwind in de /eede etappe van de Vier- agse van Duinkerken en jcht na zijn sprintzege in straten van Berck de rose derstrui aantrekken. Nederlandse beroepsrenner v de ploeg van Cees Priem eep in de rit over 178 kilome de meeste tijdsvergoeding onttroonde de Belg Eddy -anckaert als leider van het ;emeen klassement. Geen enkele uitbraakpoging succesvol op de tweede dag Casado 0.07, 8. Marle (Fra) 0.08, 9. Vermote (Bel) 0.08, 10. Museeuw 0.08. Sean Kelly heeft gisteren in de negende etappe van de Ronde van Spanje, een klimtijdrit over 6,8 kilometer, die gewon nen werd door de Spanjaard Pino, slechts enkele seconden heroverd op de leider in het al gemeen klassement, Laudelino Cubino. Uitslag negende etappe: 1. Pino (Spa) 6800 meter in 14 minuten en 41 seconden, 2. Kelly (Ier) op 0.23,3. Herrera (Col) op 0.30, 4. Cubino (Spa) op 0.30, 5. Gorospe (Spa) op 0.32,6. Fuerte (Spa) op 0.35, 7. Diet- zen (WD1) op 0.39, 8. Parra (Col) op 0.48, 9. Caritoux (Fra) op 0.49, 10. Millar (GBr) op 0.50, 11. Jaramillo (Col) op 0.51, 12. Schepers (Bel) op 1.00, 13. Ramirez (Col) op 1.01, 14. Sanchez (Spa) op 1.04, 15. Arroyo (Spa) op 1.04,23. Suykerbuyk (Ned) op 1.15, 76. Nijboer (Ned) op 2.12, 94. Hermans (Ned) op 2.30,140. Beuker (Ned) op 3.15. Algemeen klassement: 1. Cubino 31 uur 33 minuten en 2 seconden, 2. Kelly op 2.10, 3. Fuerte op 2.16, 4. Dietzen op 2.24, 5. Parra op 3.10, 6. Arroyo op 3.15, 7. Millar op 3.19, 8. Blanco-Villar (Spa) op 3.53, 9. Mu- jika (Spa) op 3.53,10. Cordoba (Spa) op 4.52, 11. Pino op 6.26,12. Echave (Spa) op 6.37, 13. Palacio (Col) op 6.49, 14. Schepers op 7.24, 15. Cari toux op 8.14, 40. Suykerbuyk op 28.40, 120. Hermans op 1.00.59, 132. Peter Pieters voint de mas saspurt. - FOTO ANP Beuker op l.< 1.11.26. ).58, 133. Nijboer op 'aul Dogger blijft stunten Tierry Tulasne, te grazen te nemen. ifl- 1150-12169 - Terneuzenj INTEREST 5 - Tel. (03) 776 69 01 (091) 48 76 11 n onze correspondent RCELONA - Barcelona-voorzitter Josep Lluis Nunez ift Johan Cruijff en zijn rechterhand Bruins Slot uitge- ligd om vandaag in Barcelona in een gesprek te bekij- of de voormalige Ajax-coach komend seizoen de fuwe trainer kan worden van de Catalaanse miljoenen- irzitter Nunez twijfelt nog steeds tussen Johan Cruijff en Ja- r Clemente, de Spaanse trainer die zijn middelmatige ploeg Es- lol volslagen onverwacht de finale van de UEFA-cup in heeft oodst. Nunez is persoonlijk voorstander van Clemente, maar de |t van de directieleden van de club is onder leiding van vice- orzitter Juan Gaspart voorstander van het aantrekken van Jo- a Cruijff. lavier Clemente, de grote concurrent van Johan Cruijff, heeft "panje als trainer enorme faam opgebouwd. Voor zijn succes t Espanol werd hij met Atletico de Bilbao tweemaal achter eik landskampioen. Het enige bezwaar tegen Clemente is dat hij 1 op zijn mond gevallen is. In zijn tijd als trainer van Atletico iilbao heeft hij herhaaldelijk de fans van Barcelona beledigd '°or schut gezet. De 108.000 'socios' van Barcelona zijn dit nog vergeten en verzetten zich tegen zijn komst. Johan Cruijff daarentegen wel rekenen op de bijna onvoorwaardelijke n van de socios. Vice-voorzitter Juan Gaspart is daarom een it voorstander van zijn komst. Nunez is echter nog niet hele- '1 overtuigd. Hij heeft naar zijn zin te veel berichten ontvan- over het uitermate eigengereide karakter van de voormalige t-coach. ANDREWS (Rtr) - De «pese Voetbal Unie (UEFA) de terugkeer van de Engelse 111 de drie bekertoer- Pjen slechts in overweging jden, indien de Britse rege- B zijn toestemming verleent. Jacques Georges, de voorzit- Tan de UEFA, heeft dinsdag PB de bestuursvergadering de Unie in St. Andrews otland) gesteld, dat de in- inung van de Britse rege- 1 absolute voorwaarde p e uitsluiting op te hef- [ylse clubs werden voor lwutoernooien geschorst pet Heizel-drama (Europa- 'v Liverpool-Juven- van 1985. .adjen de regering in Lon- L gen een mogelijke terug- rp Z°,U ze8gen", vertelde &es. „dan is voor ons de daarmee afgedaan. Wan- geen controle is op mo- Iha^'rr de Europese Ume verantwoorde- ROME (SID) - Napoli zal het de laatste twee competitie-wedstrijden zonder Diego Mara dona moeten stellen. De Argentijnse sterspeler heeft last van een dij beenblessure en zal vol gens de clubartsen van de Italiaanse voetbalkam pioen dit seizoen niet meer in actie komen. De titelverdediger, die na het verlies van afgelopen zondag in de topper tegen AC Milan terugviel naar de tweede plaats met een punt achterstand op de ploeg van Gullit en Van Basten, speelt nog tegen Fiorentina en Sampdoria. DEN HAAG (ANP) - In zijn poging in het nieuwe sei zoen Europees voetbal te halen, heeft Feyenoord op nieuw een duur punt ver speeld. Een treffer vlak voor tijd van invaller Remco Boere bezorgde het al gedegradeerde Den Haag een gelijk spel van 2-2. Bijna had het laatste inhaal- duel van dit seizoen, in het ge heel geen resultaat opgeleverd. De wedstrijd moest een half uur worden onderbroken. Na twaalf minuten, vlak nadat Mario Been, Feyenoords uit blinker, die tegen Den Haag al tijd goed speelt, 1-1 had ge scoord, werd uit het Feyen- oord-vak een vuurwerkbom in de Haagse doelmond gegooid. Doelman Stam bleef onge schonden en besloot dat zo te houden. Stam liep van het veld, gevolgd door scheidsrechter Keizer en de overige acteurs. Na een half uur waagde ieder een zich weer aan zijn werk. De bomgooier was gepakt en de speaker kondigde een defini tieve staking bij een volgende ongeregeldheid aan. Die bleef uit, zodat Feyenoord de kans kreeg om zich voor de zoveelste keer te blameren, dit keer nog wel tegen een veredelde B- ploeg van Den Haag, waarvan Jol (blessure) ontbrak en Boere ('s nachts vader geworden) op de bank begon om uit te rusten. De wedstrijd speelde zich af in een macabere sfeer. De 200 Rotterdamse fans provoceer den hun Haagse tegenhangers. Zij hadden bijvoorbeeld alle maal een groen/geel pelje ge kocht, dat ze later op de tribune in brand staken. Dat gebeurde tijdens de onderbreking van een half uur, waarin steeds meer ME-ers het stadion in een vesting veranderden. FC DEN HAAG - FEYENOORD 2- 2 (1-2). 9. Kuzmanovic 1-0,12. Been 1-1, 32. Been 1-2, 89. Boere 2-2. Scheidsrechter: Keizer. Toeschou wers: 2500. Gele kaart: Barendse (Feyenoord). FC DEN HAAG: Stam; Adam, Ot to, Gentile en Van Oosten; Danen (Van den Hoogenband), Lems en Charit'e; De Roode, Kuzmanovic en Rontberg (Boere). FEYENOORD: Hiele; Troost, Monkou, Roth en Heus; Hoekstra, Been en Barendse; Breedveld (Blinker), Mitchell en Hofman. ST. ANDREWS (Rtr) - De Europese Voetbal Unie (UEFA) zal in de toekomst het aantal buitenlandse spelers in de drie Europese bekertoernooien be perken tot vier per club. De stap van de UEFA volgt op een beslissing van de Europese Ge meenschap, die heeft bepaald dat het beperken van het aan tal buitenlandse spelers per club tot twee of drie in strijd is met de Europese wetgeving. Met ingang van het nieuwe seizoen zal geen vereniging meer dan vier spelers in het veld mogen brengen, die niet gerechtigd zijn uit te komen voor een vertegenwoordigend elftal van de bond waarin de club speelt. Spelers die door een nationale bond niet langer als buitenlander worden be schouwd, wegens het uitkomen in die bond gedurende een aan tal jaren, krijgen geen dispen satie van deze regeling. Voor de UEFA blijft een buitenlander een buitenlander, hoe lang hij ook al in een ander land speelt. De Europese Voetbal Unie heeft de clubs echter wel de kans gegeven zich aan te pas sen aan de nieuwe beperking. Spelers, die voor of op 3 mei 1988 al een contract met een club hadden, zullen niet onder de nieuwe buitenlander-rege ling vallen. Pas bij het begin van het Europese seizoen 1991- 1992 treedt de regel zonder ont snappingsclausule in werking. De nieuwe regeling raakt in de toekomst vooral Franse, Britse en Portugese vereni gingen, die veel buitenlanders in dienst hebben. Voor de Britse clubs geldt dat, omdat bijvoorbeeld Schotten en Ieren in de Engelse competitie in de toekomst ook als buitenlanders worden beschouwd. Gisteren boekte hij een nog mooiere overwinning door nie mand minder dan Michiel Schapers, tegenwoordig toch echt de nummer 19, in drie sets te verslaan; 3-6,6-3,6-4. „Ik weet wel hoe ik hem kan verslaan", sprak het branie- schoppertje van 1.70 meter maandagavond na zijn eerste stunt op de Veluwe, „maar dat ga ik jullie niet vertellen, want anders kan hij het in de krant lezen". Het strijdplan dat Dogger ge kozen had, lag uiteraard voor de hand. De twee koppen gro tere Schapers is nou eenmaal niet een van de snelsten op de baan, terwijl zijn lengte ook de nodige problemen oplevert als hij de ballen steeds op zijn voe ten geslagen krijgt. Dogger bleef achterin, sloeg de ballen diep en akelig precies tegen de lijnen en haalde te pas en te on pas zijn dodelijkste wapen te voorschijn: een gemaskeerd dropshot, die hij zowel links als rechts tot in de perfectie be heerst. Van achter de baseline weet hij de bal dood te leggen binnen het servicevak van de tegenstander. Schapers liep zich suf op al die toverballen, kreeg geen kans om het initia tief te nemen en liep derhalve na de eerste set alleen maar achter de feiten aan. Die eerste set won Schapers nog, omdat de dropshots van Dogger toen te diep kwamen en te hoog opstuitten. Ook de backhand-passeerslagen kwa men toen nog te vaak aan de verkeerde kant van de lijnen terecht. Nadat de pupil van Stanley Franker in de tweede set voor de eerste keer de op slag van Nederlands nummer een had weten te doorbreken, was het een gelopen koers. „Ik Paul Dogger in actie tijdens zijn partij tegen Schapers, die hij verrassend in zijn voordeel besliste. - fotoanp wil nogal eens mijn service verliezen als ik net gebroken heb", aldus een dolgelukkige Dogger, „maar dat was ditmaal niet het geval. Toen, op 5-3, kreeg ik voor het eerst het ge voel dat ik de wedstrijd zou kunnen winnen". Wie weet krijgt het sprookje van Dogger, die meteen na de wedstrijd zijn met multiple sclerose aan een rolstoel ge kluisterde vader in de armen viel, vrijdag nog een vervolg. Dan speelt hij waarschijnlijk tegen niemand minder dan Ivan Lendl. De nummer een van de wereld en tweevoudig winnaar in Ede zal dan wel donderdag eerst van de Ita- voorbehouden. lor Leon Krijnen Jet Amsterdammertje maar dat verhinderde hem kat tegen de 400ste plaats maandag niet om de num- de wereldranglijst, mer 63, de Fransman 'en i%.* liaan Paolo Cane moeten win nen, overigens een herhaling van de finale van vorig jaar. „Ja, dat is helemaal niet te geloven", aldus 'Paultje' Dog ger, „daar zat ik al op de televi sie naar te kijken toen ik acht jaar oud was. Ik heb daar niet eens aan gedacht. Dat begint nu pas tot me door te dringen". Zondagavond lag Dogger in bed, niet beter wetende dat maandag een nieuwe week van trainingen zou beginnen. Twee dagen later is hij al zeker van 18.000 gulden aan prijzengeld en staat hij ineens midden in de belangstelling. „Ik ben prof, dus ik ben wel blij dat ik geld verdiend heb, maar ik weet niet eens hoeveel. Tegen Lendl wil ik wel voor niets spelen, dat is toch fantastisch...". Michiel Schapers schikte zich ditmaal laconiek in het lot van de verliezer. „Ik ben ver baasd hoe goed hij gespeeld heeft", aldus de lange Rotter dammer, die twee koppen bo ven zijn tegenstander uittoren de. „Ik heb wel eens vaker van 15- of 16-jarigen verloren, dat kan gebeuren. Ik heb verloren, omdat ik te veel achterin ge bleven ben, ik ben nou eenmaal geen verdediger, maar het valt met mijn gewicht niet mee om op deze baan naar voren te gaan. Daar heeft hij goed ge bruik van gemaakt". Tom George, de Ameri kaanse manager van Advanta ge, het bureau dat Lendl's za ken behartigt, haastte zich meteen na afloop richting kleedkamer. Hij is er nog steeds niet in geslaagd om Dog ger een contract te laten onder tekenen en de tijd dringt, want er komen steeds meer kapers op kust. „Het kan geen kwaad om mijn gezicht nu te laten zien", aldus George. „Hij zal nou wel in een goede bui zijn". UITSLAGEN Eerste ronde: Frawley (Aus) - Gunnarsson (Zwe) 6-1, 6-2, Bergs- tröm (Zwe) - Grabb (VSt) 6-4, 6-4, Cane (Ita) - Gustafsson (Zwe) 6-4, 6-3; tweede ronde: Bates (Eng) - Smid (Tsj/7) 7-6 (7-5), 2-6,6-3, Mez- zadri (Zwi) - Tim Wilkison (VSt) 7- 5, 6-2, Dogger (Ned) - Schapers (Ned) 3-6,6-3,6-4. Van onze sportredactie BREDA - Frank Brugel tekent vandaag een contract voor een seizoen bij de Tilburgse eredivisieclub Wil lem II. Voor de in Breda wonende reserve-doelman van RBC be stond ook serieuze belangstelling van DS '79 en MW. In een eerder stadium toonde onder meer ook PSV interesse voor Brugel, maar van de Eindhovense club, die hem in de per soon van trainer Guus Hiddink observeerde, hoorde hijzelf taal noch teken. Brugel; „Maar ook als PSV in de markt ge weest zou zijn, zou ik nooit voor die club hebben gekozen. Daar zou ik mooie reisjes hebben kunnen maken, maar al tijd plaats hebben moeten nemen op de reservebank. Voor het geld zou ik dat er niet voor over gehad hebben. Voor het geld hoef ik het niet te doen, want ik heb een goede baan. Sportieve bevrediging, daar gaat het mij om. Wat dat betreft krijg ik bij Willem II de kans. Ik ben niet aangetrokken als reserve-doelman. Het wordt een eerlijke strijd tussen Ver kerk en mij. De beste komt er gewoon in te staan". Frank Brugel is aan een voor hem ellendig seizoen bezig. Hij verdween uit het eerste, nadat hij op 10 oktober 1987 in het bekerduel met Genemuiden een beenwond had opgelo pen. Hij maakte daarna wat te snel zijn rentree, waarna hij bijna voorgoed aan de kant kwam te zitten. Epi Drost gaf de voorkeur aan Christol van Campenhout, die in de blessure periode van Brugel zijn kans greep. Vorige week, in de wed strijd tegen Veendam, die niet van groot belang was, omdat hij nog voor de derde periode telde, mocht hij even weer zijn opwachting in het eerste maken. Een heroptreden, waarbij hij zich onwennig voelde. „De spanning was bij mij niet op timaal aanwezig. Die raak je kwijt als je steeds op de bank zit, maar die heb je wel nodig om goed te keepen. Het was daar in Veendam een heel vreemde gewaarwording, die ik niet kende". De niet al te grote doelman is blij dat hij met de voor hem vervelende situatie bij RBC kan afrekenen. „Ik beschouw deze transfer als een mooie sportieve revanche. We zullen kijken wie aan het langste eind trekt. Ik heb er alle vertrou wen in dat het mij goed zal gaan bij Willem II. Ik ben dertig jaar, mijn mooie jaren moeten nog komen. Ik kan veel voor deel uit mijn routine putten". Hoewel zijn contract bij Roda JC nog een jaar door loopt, kan Piet Wildschut op zoek naar een nieuwe club. Voor de 30-jarige verdediger is volgend seizoen geen plaats meer bij Roda JC. De ex-PSV'er heeft van Roda's nieuwe trainer Jan Reker te horen gekregen dat deze niet meer met hem verder wil. De oud-inter national en de oefenmeester lagen in het verleden bij PSV met elkaar in de clinch. Het gevolg was destijds dat Wildschuit naar de reserves werd verbannen. Club Brugge, dat waarschijnlijk kampioen wordt van Belgie, heeft belangstelling voor Alfons Arts van MW. Maar ook Roda JC is in de markt voor de mid denvelder, die afkomstig is van PSV. De week zou Arts een beslissing nemen. De 22-jarige Erik Groeleken, de rechterspits van FC Twente, speelt de komende twee seizoen voor FC Gro ningen. Groeleken, dit seizoen op huurbasis bij Go Ahead Eagles, kostte 150.000 gulden. Feyenoord heeft serieuze belangstelling voor Marcel Brands van RKC. De middenvelder zou ook gevolgd worden door Roda JC en Anderlecht. Feyenoord wil spelers met bijbetaling ruilen. Voor deze transactie ko men André Hoekstra en Jos van Herpen in aanmer king. Feyenoord heeft inmiddels een principe-akkoord bereikt met John Metgod. De vraagprijs van Totten- ,hapn Hotspur is echter nog te hoog. Tom Krommendijk speelt de komende drie seizoenen definitief voor Feyenoord. De besturen'van AZ, dat'hèïn onlangs van Wageningen kocht, en Feyenoord kwamen dinsdag tot een definitieve overeenkomst. Veendam-trainer Henk Nienhuis heeft een oriënte rend gesprek gehad met Evert Bleuming, die door FC Twente aan Go Ahead Eagles is uitgeleend. Barry Hulshof is onder de indruk geraakt van de Zweed Stefan Petterson van IFK Göteborg. Hulshof zag de spits afgelopen weekeinde in actie. De 25-jarige international scoorde in de uitwedstrijd tegen AIK Stockholm (1-2) de twee doelpunten. Het was de eerste keer sinds drie maanden dat Petterson na een knie operatie weer in actie kwam. De Zweed zou bij Ajax John Bosman, die naar Anderlecht of KV Mechelen vertrekt, moeten opvolgen. Göteborg vraagt 1.5 mil joen gulden voor de spits. Paul Theunis, momenteel hulptrainer bij KV Me chelen, zal volgend seizoen speler/trainer worden van Sint Niklaas. Fortuna Sittard heeft bij PSV geïnformeerd naar de mogelijkheden om de 20-jarige Eric Viscaal komend seizoen binnen te halen. De landskampioen is genegen zijn reserve-aanvaller voor een seizoen te verhuren. Fortuna is ook geïnteresseerd in Erik Regtop (20), de door Ajax aan Telstar uitgeleende aanvallende mid denvelder. Ajax wil pas na de Europacup-finale be slissen over de toekomst van Regtop. Toernooi Forest Hills Uitslagen eerste ronde: Mattar (Bra) - Johnson (VSt) 6-1, 6-1 Muster (Oos, 16) - Moir (ZAf) 6- 1, 6-0, Teltscher (VSt,10) - Di Laura (Per) 6-2, 6-2, Srejber (Tsj, 15) - Pimek (Tsj) 6-4, 7-5, Bloom (Isr) - Jaite (Arg, 3) 6-4, 2-6, 6-2, Diego Perez (Uru)- John McEnroe (VSt) 7-6 (7-2), 2- 6,6-3. Play-offs voor Nederlandse titel heren Uitslagen: Den Bosch - Am sterdam 109-75 (41-37), Weert - Den Helder 95-74 (42-39). Uitslagen Bundesllga: Ein- tracht Frankfurt - Werder Bre men 0-1, Werder Bremen kam pioen, Hamburger SV - FC Köln 3-0, Homburg - Karlsru- her SC 1-0, Borussia Mön- chengladbach - Schalke '04 1-1, Borussia Dortmund - Bayer Uerdingen 4-2, FC Nürnberg - Hannover '96 1-3, Bayern Mün- chen - VfL Bochum 5-0, Wald- hof Mannheim - Kaiserslautern 0-2. Stand: Werder Bremen 31-50, Bayern München 31-43, FC Köln 31-42, VfB Stuttgart 30-38, FC Nürnberg 31-35, Hamburger SV 31-31, Hannover '96 31-30, Borussia Mönchengladbach 31- 30, Bayer Leverkusen 30-29, Eintracht Frankfurt 31-28, Bo russia Dortmund 31-27, Bayer Uerdingen 31-27, Waldhof Mannheim 31-26, VfL Bochum 31-25, FC Kaiserslautern 31-25, Karlsruher SC 31-25, Homburg 31-23, Schalke '04 31-22. IVan onze sportredactie I WAALWIJK - Peter Bosz, de 24-jarige middenvel- Ver van RKC, blijkt vorige week een uiterst lucratief [driejarig contract bij Toulon te hebben getekend. I De voetballer uit de Langstraat verdient bij Toulon de ko- I mende drie jaar 300.000 gulden netto per jaar. Wil Toulon iBosz dan nog één jaar houden, dan krijgt hij voor dat I vierde seizoen 200.000 gulden handgeld plus een netto [maandsalaris van 65.000 gulden. Vier jaar voetballen bij I Toulon levert dan het bedrag op van 1 miljoen 880.000 gul- l'den. Bovendien krijgen Peter Bosz en zijn vrouw, tijdens zijn [werkzaamheden in Toulon, gratis een auto plus een wo- [ning, in de badplaats Bandol. Alleen de kosten voor zijn le vensonderhoud blijven voor zijn rekening.

de Stem | 1988 | | pagina 9