Li te! :-in SPORT SPORT 3| Wilander uitgeschakeld in Monte Carlo ZWAK BEGIN VAN TITELVERDEDIGER BIJ EK KUNSTSTOTEN Butragueno: 'Benfica favoriet voor beker' Theo van de Velde: herkeuring in Rome Datum voor Nederland- Bulgarije gehandhaafd Hockeyers zonder licht in lichtstad VEEL STE: ^aamslag gasthe Inlijsten doe je (zelf) bij Lijst-in. Veemarktstraat 13 4811 ZB Breda telefoon 076-221309 F7" DONGEN - Jean Bessems, met afstand Neder landse beste specialist in het kunststoten, heeft in Dongen op de eerste dag van het Europees kam pioenschap billard artistique de traditie voortge zet dat hij een toernooi zwak begint. Van de eerst 18 figuren miste hij er zeven. Eindelijk Goed mis Tevreden Aanklacht tegen Diliberto Twee remises voor Jan Timman Kraay tekende bij Feyenoord Verlies Van der Smissen pE STEM SPORT 2 SLUISKIL - De klap kwam ogica van het wedstrijdbee rolgende bekerronde verget ,tand werd die ploeg via si net blessures en degradatie; leklasser Axel gewipt. Arbiters voor EC-finales ►eij kampioen Joho wint derde massasprint partners in kreatieve dienstverlening DB STEM 55 I'iriHiiHtmwifl-T MONTE CARLO (AFP) - Mats Wilander is in de achtste finales van het ten nistoernooi in Monte Carlo uitgeschakeld door de Ita liaan Claudio Pistolesi. Pistolesi, die 154ste op de we reldranglijst staat en zich via de kwalificaties voor het hoofdtoernooi plaatste, won in drie sets van de nummer twee van de wereld: 2-6, 7-6, 6-2. In het Grand Prix-toernooi van Monte Carlo is ongeveer een miljoen gulden aan prijzengeld te verdienen. De overgang naar de gravel- banen stelt menige tennisprof voor problemen. In Monte Carlo werd deze week Boris Becker al in de tweede ronde uitgeschakeld. Gisteren verliet titelhouder Mats Wilander als verliezer de baaa De nogal verkouden Zweedse nummer twee van de wereldranglijst verloor met 6-2,6-7,2-6 van de via de kwalificatie tot het hoofdtoernooi doorgedrongen Italiaan Pistolesi. Ivan Lendl, de nummer één die na een operatie aan de voet probeert terug te komen, hield zich staande tegen de Oosten rijker Horst Skoff: 6-3, 7-5. Hij treft in de kwalfinales de Zweed Nyström. Bij de laatste acht komt het tot een treffen tussen de Fransen Yannick Noah en Henri Leconte. Uitslagen achtste finales: Lendl (Tsj)-Skoff (Oos) 6-3, 7-5; Gomez (Ecu)-Benhabiles (Fra) 6-4, 6-1; Leconte (Fra)-Carlsson (Zwe) 6-4, 6-3; Jaite (Arg)-Sjesnokov (Sov) 6- 3,6-2; Noah (Fra)-Arrese (Spa) 6-3, 1-6,7-6(7-3). De Westduitse tennisser Bo ris Becker gaat zijn deelne ming aan het Grand Prix-cir- cuit beperken tot tien toer nooien per jaar. De reden: Becker is te moe als hij de door de internationale proforganisatie (MIPTC) voor geschreven veertien toernooien moet afwerken. De best be taalde tennisser van dit jaar (750.000 gulden) heeft bij de bond een verzoek ingediend om minder te mogen tennissen. De manager van Becker, de Roemeen Ion Tiriac, wil een schema opstellen waarin zijn pupil 42 weken per jaar actief Een lachende Pistolesi na zijn overwinning op Mats Wilander. fotoanp is, 'zodat hij de komende tien jaar kan overleven', aldus Ti riac. Tiriac zei dat Becker vorig jaar vier maanden verloren heeft door een knieblessure, die hij tijdens een toernooi in Was- hinton opliep, een week na de zware Davis Cup-confrontatie met de Verenigde Statea „Hij was zo ongelooflijk moe dat hij zich blesseerde", meent Tiriac. Becker zegt dat hij zich door de overvolle agenda maar moei lijk kan concentreren. Boven dien vindt hij dat hij door het geven van allerlei interviews en het onderhouden van zijn commerciële beslommeringen te weinig tijd heeft om vier uur perdagtetrainea Bessems zet traditie voort Van onze correspondenten MADRID - Emilio Butragueno geeft Benfica de meeste kans de Europese beker voor landskampioenen te ver overen. De 'gier' deed de uitspraak na afloop van het duel tegen PSV voor de Spaanse tele visie. De spits was ontgoocheld over de uitschakeling. In tegenstelling tot coach Leo Been hakker was Butragueno niet van me ning, dat Real in de thuiswedstrijd de winst heeft laten liggen. „Wij hebben in Eindhoven de overwinning voor het grij pen gehad", verklaarde hij. „Wij waren toch superieur in Eindhoven. Vooral in de eerste helft hebben we twee, drie doelrijpe kansen gemist". De international gaf toe, dat PSV veertien dagen eerder in het Bernabeu- stadion indruk had gemaakt. „Oké, PSV speelde toen bij vlagen briljant en vooral intelligent, maar het was onze slechtste wedstrijd. Die indruk hebben wij in Eindhoven uitgewist. De mensen hebben het werkelijke Real aan het werk gezien, vooral in de eerste helft". Een groot compliment had Butragueno voor doelman Van Breukelen. „Hij heeft PSV naar de finale geloodst. Wat die man aan reddingen verricht heeft, grenst aan het ongelooflijke. Hoe hij die kopbal van mij op 't nippertje uit die hoek haalde en die omhaal van Sanchez van de lijn dook, kon ik niet begrijpen". Van Aerle vond Butragueno een sportieve, stevige speler. „We hebben de normale botsingen gehad". De arbitrage vond Butragueno eenzij dig. „Galler was zeker niet op onze hand. Maar dat mag je verwachten in een kol kende omgeving". Voor de finale vindt hij Benfica favoriet. „Benfica heeft meer inhoud dan PSV. PSV moet het hebben van inzet, Benfica speelt technisch mak kelijker en is creatiever. Ik zet mijn geld op Benfica". De Spaanse pers was het donderdag ochtend niet eens over de vraag waarom Madrid niet de finale van de Europa Cup heeft bereikt. Volgens sommige kranten is de uitschakeling door PSV een groot 'onrecht', omdat de 'Koninklijke' door beter spel de overwinning ruimschoots had verdiend. Maar volgens andere dag bladen dankt PSV de klassif icatie aan de geweldige discipline, die het Eindho- vense team in de twee partijen tegen Madrid heeft getoond. „Madrid had de overwinning dik ver diend", zo schrijft de Madrileense och tendkrant Diario 16. „De gerechte over winning ontging de ploeg echter omdat het team de eerste helft schitterende kansen heeft gemist en de tweede helft op de briljante acties van doelman Van Breukelen is gestrand". „De partij was enorm spannend en be- Real Madrid-trainer Leo Beenhakker staat de pers te woord na afloop van het duel met PSV in Eindhoven. - foto de stem/johan van gurp wees dat de twee strijdende ploegen tot de elite van Europa behoren. Real Ma drid was de eerste helft heer en meester en creëerde drie enorme doelkansen. PSV domineerde de eerste twintig minu ten van de tweede helft en stond even eens drie maal op het punt om het doel van Buyo te veroveren. In het laatste kwartier van de partij nam Madrid de teugels opnieuw in handen, maar had de pech dat Van Breukelen in excellente vorm stak". Volgens Diario 16 moest Madrid niet alleen tegen PSV en de pech vechten, maar ook tegen de Zwitserse scheids rechter Galler: „De Zwitser bewees de hele partij dat hij wilde, dat PSV de wedstrijd won. Tot overmaat van ramp telde hij na afloop van de reglementaire 90 minuten niet één enkele seconde bij, hoewel PSV de hele wedstrijd opzettelijk enorm veel tijd had gerekt", aldus de krant, die het duidelijk moeilijk kan ver kroppen, dat de droom van Beenhakker als een zeepbel uit elkaar is gespat. Het dagblad El Pais - eveneens uit Madrid - legt duidelijk een andere toon in zijn wedstrijdcommentaar. „PSV Eindhoven, kind van de multionational Philips, heeft een einde gemaakt aan de Europese droom van het beste team dat Madrid heeft gehad sinds 1966, toen de 'Koninklijke' voor de zesde en laatste keer de Europa Cup won. Madrid ging onderuit tegen PSV, het best scorende team van Europa dat zich ditmaal op waardige wijze dank zij zijn defensieve kwaliteiten in de finale heeft geplaatst". „Madrid struikelde in de lange Euro pese race over de laatste hindernis, na dat het team in voorgaande rondes de al lerhoogste en -zwaarste barrières (Porto, Napoli en Bayern München) met succes genomen had. PSV was wellicht de minst briljante tegenstander, maar wel dege lijk de meest gedisciplineerde. Boven dien had het team het geluk van de 'ware kampioen': de Eindhovenaren ontmoet ten Real Madrid op een moment dat het team van Beenhakker uitgeblust lijkt na een seizoen, waarin het de voorafgaande acht maanden schitterend heeft ge speeld". „Madrid heeft van alles geprobeerd maar slaagde er niet in om de defensie van de Hollanders te overrompelen. Het koelbloedig spelende PSV verloor geen moment het hoofd, zelfs niet toen Madrid zes corners achter elkaar kreeg. Een der gelijke situatie zou elk team dol maken. Behalve dus PSV. Want de Eindhovena ren verloren geen enkel moment de ze nuwen en dat is de verklaring van hun succes". Van onze sportredactie RIJSBERGEN - Theo van de Velde, de neo-prof uit Rijsbergen zal op maandag 2 mei in Rome een herkeu ring moeten ondergaan. De broer van Johan van de Velde, die afgelopen winter werd gecontracteerd door diens Italiaanse ploeg Gis, kreeg geen officiële bevestiging van die verbintenis omdat er door de medici van de equipe een ruis in zijn hartstreek werd be luisterd. Een geluid waar Theo van de Velde al eerder met de KNWTJ problemen mee had, omdat de Nederlandse wieler- unie hem aanvankelijk een amateurlicentie weigerde. De Italianen durfden het met de Rijsbergse 'buffelaar' niet aan, maar zijn nu toch tot de conclusie gekomen dat Theo van de Velde een tweede (me dische) kans verdient. Zeker omdat de Westbrabander in Belgische kermiskoersen de laatste weken steeds bij de eer- Door Hein Groothuis De titelverdediger, die de afgelopen twee seizoenen de Europese titel veroverde, zat er total niet mee. „Het had erger gekund. Voor hetzelfde geld had ik nog een paar figuren gemist. Nee, ik ben best tevreden, hoe gek dat misschien ook klinkt. Ik sta in mijn groep namelijk niet veel achter. Het verschil met Jan (Brunnekreef, red.) heeft na de eerste dag wel eens zo'n 50 pun ten bedragen. Bij het WK in Mönchengladbach was dat het geval. Nu hoef ik hem nog geen tien punten toegeven". Zijn voortdurende stroeve begin wordt volgens de biljar ter uit Cadier en Keer veroor zaakt door de omstandigheden waaronder opgetreden moet worden. „De eerste dag heb ik altijd moeite om in mijn spel te komen, omdat er geen sfeer in de zaal is. Dan kan ik mij moei lijk concentreren. Naarmate een toernooi vordert, gaat het beter". Gistermiddag had het er even veel van weg dat de Limburger eindelijk eens zou gaan afreke nen met zijn negatieve ge woonte. De eerste vijf figuren maakte hij namelijk allen in één beurt uit. „Dat betekende niets bijzon ders voor mij", aldus Bessems. „Je weet nu eenmaal toch dat het ergens een keer mis gaat. De ene keer is het bij de ene stoot en de andere keer bij een andere. Van de 68 figuren gaat toch sowieso zo'n 30 procent mis". In het vervolg van de eerst sessie ging het al minder bij Bessems. Bij de resterende drie figuren bleef hij tweemaal in gebreke. Niettemin had hij voor zij n doen nog een zeer res pectabel totaal: 35 punten. Ooit deed hij het slechts eenmaal beter, vorig jaar bij het Euro pees kampioenschap in Gors- sel, waar Bessems ene formi dabel Europees record van 389 punten neerzette. Goed mis met Bessems ging het 's avonds, toen tien figuren op het programma stonden. Bij 5 figuren ging hij de mist in, no- tabene van de eerste zes. De lange wachttijd - vijf zes uur - had mogelijk invloed op die rampzalige hervatting. Bes sems: „Zolang rondhangen be vordert mijn spel niet". De lange pauze was ingelast, omdat er met 18 figuren slechts een bescheiden programma werd afgewerkt. Bessems: „Toen er nog 76 figuren ge speeld moesten worden, was een toernooi van vier dagen een goede zaak. Met 68 figuren is vier dagen echt te veel. Wat je nu de eerste drie dagen doet, kun je ook in twee dagen doen. Ik denk dat het voor iedereen beter zou zijn. Voor mij in ieder geval wel. Ik speel het liefst zo veel mogelijk. Nu kom je niet in je ritme". Wat betreft de lengte van het toernooi vielen ondermeer de Spanjaard Angelo Casalis en Jan Brunnekreef Bessems bij. Brunnekreef: „Je komt er op deze manier niet lekker in. Voor zowel het publiek als de spelers zou het veel aantrekke lijker zijn als zo'n toernooi in drie dagen wordt afgewerkt. Het is nu twee keer maar even tjes spelen en reken eens uit hoeveel goedkoper het zou zijn als zo'n evenement een dag wordt ingekrompen. Dat het goed kan, wordt ook bewezen bij de Nederlandse kampioen schappen, die wel in drie dagen gespeeld worden. Van die lange pauzes heb ik overigens geen last. Want ik slaap tussentijds. Ik moet nogal tamelijk veel werken. Hier kom ik tot rust. Ik grijp elk uur aan dat ik kan slapen". Brunnekreef was met zijn to taal van 78 van de eerste dag redelijk tevreden. „Het is niet goed en niet slecht", aldus de corpulente caféhouder uit Goor. „Bij het WK in Mön chengladbach had ik na acht tien figuren 102 punten. Wat ik nu heb is dus niet bijzonder. Wil je goed zitten, dan moet je een gemiddelde van 5 hebben. Ik was vanmidag niet helemaal bij de les. Heel gek, want je doet toch je best. Ik ben echter opgeklommen tot eerste van mijn groep. Dus ik mag ook niet mopperen". Stand na 18 van de 68 figuren: 1. Fonellosa (Spa) 89 punten (39 po gingen), 2. Corin (Bel) 82 (35), 3. Brunnekreef (Ned) 78 (34), 4. Oliver (Spa) 74 (37), 5. Casales (Ita) 72 (38), 6. Pacetti (Fra) 71 (37), 7. Schmidt (WD1) 69 (36), 8. Bessems (Ned) en Peeters (Bel) 69 (40), 10. Immervoll (Oos) 56 (46). ste tien rijdt. Zoals gisteren in Oostkamp (165 km) waar hij zevende werd. Winnaar was de Belg Wim Arras. Teun van Vliet, lange tijd uit competitie, finishte als dertigste. Theo van de Velde hoopt dat het op 2 mei gunstig uitpakt. „Ik weet dat die ruis niks voor stelt, maar die doktoren moe ten daar ook van overtuigd ra ken. Het wordt anders wel tijd dat ik wat ga verdienen. Tot nu toe heb ik vanaf begin januari van gespaard geld moeten le ven, maar die bron is natuur lijk niet onuitputtelijk". Van onze sportredactie ZEIST - Aan de datum van de oefeninterland Nederland- Bulgarije zal niet worden getornd. De belangrijke EK-test is vastgesteld op dinsdag 24 mei, een dag voor de Europa Cup I-finale van Stuttgart, waar PSV Benfica ontmoet. Secretaris betaald voetbal Jan kón betekenen. 'Laten Huijbregts gisteravond: „Ik heb Michels inderdaad voorge steld de wedstrijd een week te vervroegen, maar daar bleken allerlei problemen aan vast te zitten". „Er is nog een klein kansje dat we op Tweede Pinksterdag (maandag 23 mei) spelen, maar in principe houden we vast aan 24 mei. Toen we de datum prik ten hebben we ons gerealiseerd wat dat ten opzichte van PSV EINDHOVEN (ANP) - De vijfde wedstrijd voor de testserie tussen de hockeyteams van Neder- land en Polen kon gisteravond niet worden vol- tooid. Negen minuten voor het einde sloegen alle stoppen door in het stadion van EMHC, waardoor de hoc keyers in de lichtstad in eens zonder licht zaten. Toen na tien minuten wachten bleek, dat repa ratie niet snel mogelijk was, werd de wedstrijd bij de stand van 5-0 voor Nederland verder afge blazen. Het was de vijfde ach tereenvolgende zege voor Oranje in de serie, die in de eerste fase van 6 tot en met 10 april duurde. Ne derland won toen met 6-0, 6-1, 2-1 en 7-0. Daarna gingen de Polen even te rug naar huis om zich verder voor te bereiden op de Olympische kwali ficatiewedstrijden tegen Spanje, die volgende week woensdag en vrij dag in Amstelveen wor den gehouden. Bij de hervatting van de testserie bleek er niets in de krachtsverhoudin gen te zijn veranderd. Nederland bleek opper machtig zonder tot de bo dem te gaan. Vooral de strafcorners van Floris- Jan Bovelander waren een plaag voor de Polen. De Bloemendaler scoorde driemaal, tweemaal in de eerste vijf minuten en kort na rust. Crucq be paalde uit een strafbal de ruststand op 3-0. Bij het laatste doel- punt, elf minuen voordat het licht uitviel, was de feestvreugde extra groot omdat Jan Hidde Krui® de maker was. De Hage- naar speelde voor het eerst weer in Oranje se dert het toernooi om de wereldbeker van oktober 1986 in Londen. Daarna stonden studie en vooral blessures in de weg. Eind maart nog werden bij de de jongste Kruize twee stukjes kraakbeen opera tief uit een knie verwij. derd. Hij speelde in de spits overigens nog vrij onopvallend, net als trou wens de vleugelspelers Robbert Delissen en Gijs Weterings, die in de tweede helft dan ook werden vervangen. Karakteristiek: Nederland- Polen 5-0 (3-0), na 61 minu ten gestaakt wegens uitval- len licht; 1. Bovelandei (strafcorner) 1-0,5. Bovelan der (sc) 2-0,26. Crucq (straf bal) 3-0, 41. Bovelander (sc) 4-0, 50. Kruize 5-0. Scheids- rechters: Speleers (Bel) «i Van Kerkhove (Bel), toe schouwers: 600. Nederland: Jansen; Crucq; Kooyman, Benninga, Bovs lander; Parlevliet, M. Delis sen, Brinkman (Diepeveen); R. Delissen (Schlatmannj' Kruize en Weterings (Van den Honert). NIEUWSOVERZICHT ZEIST (ANP) - De tuchtcommissie betaald voetbal I Silvio Diliberto van Roda JC in staat van beschuldiging 5 steld. Die beslissing is genomen op grond van de TV-I den van de wedstrijd Roda JC-PSV van afgelopen zondag In dat duel werd Diliberto, door scheidsrechter Reyg uit Zaandam, slechts bestraft met een gele kaart overtreding tegen Eric Viscaal, die de kans in zich hielddj PSV-er langdurig voor voetbal uit te schakelen. Gisteravond in Zeist, is door de scheidsrechterscon tijdens de periodieke bijeenkomst met de arbiters uit! betaalde voetbal nog eens met klem gevraagd in de slot! van de competitie de regels consequent te hanteren. BRUSSEL (ANP) - Op de kliekjesdag van het Br Grandprixtoernooi heeft Jan Timman twee remises 1 aantekenen. In de afgebroken partij tegen Jonathan Nun deed hij een energieke winstpoging, die nog een kleine d tig zetten in beslag nam. Het streven liep echter op niets» omdat het witte paard niet sterker bleek dan de lopen Nunn. De Brit had rustig kunnen wachten om via de vijffijl zettenregel remise te claimen. Zijn stelling was echterzosf lide, dat hij het zich kon permitteren een pion op te spelen Na een half uur rust trad Timman aan voor het vervolg# de hangpartij uit de vijfde ronde tegen Sokolov. HoewelS kolov (wit) een pion meer had, was zijn stelling te 1 voor een serieuze winstpoging; hetgeen na drie zetten v beide spelers duidelijk was. ROTTERDAM (ANP) - Hans Kraay heeft gisteren het# tract getekend dat hem voor één jaar aan Feyenoord biij als algemeen directeur van de Stichting. Het bestuur van de Rotterdamse club heeft Kraay benoe met inachtneming van de bestaande overeenkomsten, n bijvoorbeeld coach Rinus Israël en zakelijk directeur Jij Vermeulen. Het betekent dat het tweetal verantwoord verschuldigd is aan Kraay, die op zijn beurt weer spreekpunt beschouwd wordt door het bestuur, die als f van Toezicht zal fungeren. poor Kees Hamelink njLST - De vorige week begonn iike tenniscompetitie is voor H Jicht moeizaam begonnen. Ste orT1petitieleider Ronald Renique landen in het haar om de negen 1 1 de strijd zijn iedere zondag coi rijgen. Blessures en voortijdige en zijn daarvan de oorzaak en zo: en onregelmatig verloop van de je in het Hulsterse kamp. iet eerste team komt uit in de derde 1 Hg jaar degradeerde het en zag vervol lobbeleir naar België vertrekken Baecke zit dit seizoen met haar stud ïvenals evenals vorig jaar, de kom [„els niet meespelen. Ronald Renique daarover: „Het v rieden duidelijk anders. We hadde oen de beschikking over een groot )oor Peter Snelders iet was bekend dat Sluiskil de liet meer is van enkele maanden >en vooraanstaande rol vervuld eek de ploeg uit het kanaaldorp n de strijd om de titel. ROTTERDAM (ANP) - Arie de finale van het Grand Prix ie Weijenburg heeft gisterav# Corner 32 Marine Sendee laai •ix Oranjeboom-driebandental m 14, Broom'chenüeio den nooi te Rotterdam gewonnen. In de eindstrijd versloeg 1 «wie c: nsm 32, Meinhardt 27, van Ossenaar Christ van der Smissen in 35 beurten. En' oiyDesimio^™5 11Hamelink 13> ish vooral met twee series van tien caramboles. - -- Uitslag: Weijenburg 50 35101.425; Van der Smissen 27 35 4 0.771. ZÜRICH (ANP) - Nederland is actief in alle drie de Euro? cupfinales van dit jaar. PSV en Ajax als deelnemer in de eindstrijd van de ECI II, Jan Keizer als scheidsrechter in de tweede finalew XEL - Van de regionale ii, uau neizer ais scneiasrecnter in ae tweeae jLtm hWOOTdlgers in het strijd van de EC III tussen Bayern Leverkusen en Espfl """Zaterdagvoetbal is Barcelona op 18 mei. De eerste wedstrijd tussen deze Jeen Zaamslag nog in de heens kwam de klad er in. Zo jemakkelijk als de ploeg in de erste helft van de competitie roorde, zo moeizaam ging dat 1 de laatste wedstrijden. De jjfers spreken voor zich: uit de aatste zeven duels pakte Sluis- pl vier punten en uit de laatste wedstrijden slechts één it. Dat schond het vertrou- 'en van dat team en werd in :t duel tegen Axel duidelijk lïllustreerd. Eigenlijk leende dat duel ich uitstekend om het ge- :ukte zelfvertrouwen wat op vijzelen. Axel maakt moei- ke tijden door. De ploeg staat de degradatiezone van de :rde klasse en kampt met lessurezorgen. Vijf vaste ba- spelers konden niet in dit be- irduel aantreden. Dit was de ins voor Sluiskil om de weg ar herstel in de slaan, maar let pakte anders uit. Sluiskil •eeërde zich wel een veldover- cht, kreeg verschillende le kansen, maar liet ze on- irzilverd. Vooral in de slot- le brandde de thuisploeg echt Er was toen ook een uitste- :end keepende doelman Tonny immers voor nodig om Axel de been te houden. Het Sluiskil-offensief begon iet een kopbal van Mark de ■under - veruit de gevaarlij k- Sluiskil-aanvaller, maar ERNEUZEN - Deij is de uit- ndelijke winnaar geworden de bedrijfstenniscompetitie i het Terneuzense Racketcen- Het team bleef vier pun- en voor op Racketcentrum. j UITSLAGEN erlmde-Loof 7-1, Racketcentrum- lispon 4-4, RVS-HCG 2 6-2, Men- TOP-Meinhardt 4-4, Vroon-Loof 6- Van Driel-Van den Akker 2-6, Ge- ">Polydesign 7-1, Vroon-RVS 0-8. EINDSTANDEN A De'J 34 puhten, Racketcen- 30 Dispon 22, Van den Akker VanDriel 10, Van der Sloot 7. ook - dit geht zag Dall andi Ton getil ten heml mer de 1 Hjjd rare stop der vooi Kun eerd bloe had spit! A hele ken slee! uitv gen. op t Slui dat star Ma: naa trai ten doo: aan heb' spr< lijk dige tast had tere spet niet surt dat als daa vre< mer kun wel lÏÏ1.eJlLXerlinde 35. SJB 24, RVS 23, 'CG216, Vroon 15, Loof 7 punten. A al v en clubs op 4 mei zal worden geleid door de Tsjechoslowaab om behoud. Hoek scheidsrechter Dusan Krchnak. v speelden zich al vei- De Europese voetbalunie heeft de finale van de EC I tjjjg in de tweede klasse én sen PSV en Benfica Lissabon op 25 mei in Stuttgart toev®erneuzense Bovs draait trouwd aan de Italiaan Luigi Agnolin. Voor de finale vanfcrima EC II: Ajax-KV Mechelen op 11 mei in Straatsburg is alfe. m de derde klas" gewezen de Westduitser Dieter Pauly. we roeien me de riemen die we hebben', zei Michels vanmor gen". In het kader van de voorbe reiding op de Europees kam pioenschappen voetballen van 10-26 juni in West-Duitsland, oefent Oranje verder nog tegen Roemenië (1 juni), De Treffers (9 juni) en Quick Nijmegen. De laatste wedstrijd, op 7 juni, wordt in het Westduitse Mec- ken gespeeld. FOGGIA (RTR, AFP) - De Zwitser Stephan Joho heeft I teren in de derde etappe van de Ronde van Apulië de de massasprint gewonnen. De enige renner, die serieus geprobeerd heeft het stra van de gezamenlijke aankomsten te doorbreken was M zio Fondriest. De pogingen van de Italiaan mislukten ter, mede door twee lekke banden. Saronni blijft aan kof' het algemeen klassement. Arjan Jagt heeft gisteren de eerste etappe gewonnen de Grote Prijs Francois Faber, een wedstrijd in Luxemt Jagt was de snelste sprinter uit een kopgroepje van yydat theoretisch nog toni; ?un^en nodig heeft om hLk° staan, staat dit prak- h zeker. Ais gast van het in Ik, renood verkerende I®1™"3'26, deze weg .k a? voor de Axelaars Nlet verliezen is de tac- LT\armee AZVV het veld aat. Meer zorgen hebben de ■ertrt?1S met het aanstaande ™SLvan doelman Wim fPoorte. Dat 'gat' opvullen art zorgen. Hoek komt niet man in de rit over 132 kilometer van Kontern naar BeMTOror een comnptitioH, De vluchtgroep had aan de streep nog maar een paar I#™ eduel binnen derd meter voorsprong. OP TELEVISIE VRIJDAG 22 APRIL „.j □Nederland 2:18.00 Sport. □België 1: 20.20 Extra-time. □D]1"S 1: 23.00 Sportschau (Bundesliga voetbal). DSky: 23.50 Neder' voetbal. OSuper: 21.00 Basketbal, 22.35 Soccer scene, 22.40 f reld,. hjnen. ia' ?e derde klasse krijgt intfag Jerseke op bezoek, am dat vorige week de verspeelde door van PTT T.te verliezen. Yerseke - dus weinig meer te win- Aaamslag daarentegen ,s,taat twee punten op hekkesluiter NO AD en te n°g vier wedstrijden gaan, met veel. „In principe el. is 1 nen om< vee dru nes ver Zaa slot trei ren ach sal< me en ten par tek tegr 1 Zaa doo fori kar var Sch dat rel. in zen Tw< ssc Ev Wi De B NO re- Th

de Stem | 1988 | | pagina 6