Bewoners vrezen windmolens Bestem. :onen brug Bibliotheekdag in Hulst en Kloosterzande VOLGENDE WEEK HOORZITTING BEZWAARSCHRIFTEN IN HONTENISSE Limburger en Nero winnen hondenwedstrijd 'Meester4 De Kort overleden Vijfde Meikermis Koewacht Vissen mag weer in de Binnenvest CITROEN* SCHIETINGEN PLAATSELIJK NIEUWS nEfiTEM VAN ZEELAND 2 DINSDAG 19 APRIL 1988 EBS SPEK c 7c ELE BUIK ERS SPEK 4k9 d nn IAUWE OF 1EKOOKTE HAM 1.80 gemeente] 1WET HONTENISSE - Burgemeester A. Kessen van Hontenisse is bang dat de drie bezwaren die bij de gemeente in de bus zijn gevallen tegen het windmolenpark bij Ossenisse, de bouw van het park ernstig kunnen vertragen. Rommelmarkt Axel brengt veel geld op Onnodig Ouderenbond Clinge hield vergadering Annelies Maas wint wedstrijd W. DE BLOCK St.-Jansteen Clinge Hengstdijk Hulst Graauw Lamswaarde Ossenisse Vogelwaarde Axel Koewacht Terhole A121 T22 r kg U.#ü u per kg ■■UU 00 gr. iders van Terneuzen het bepaalde in artikel Bepalingen Milieuhy- s dat door hen op 12 igevolge de Hinderwet ts, Rapenburg 135 te oprichten en in wer- nrichting voor de pro- iprodukten annex tim perceel plaatselijk be- A/eg 23b, Terneuzen; Dokweg 19 te Terneu- i en in werking hebben edrijf annex inrichting werking op het perceel endijk 5, Terneuzen; er B.V., Churchilllaan ir het oprichten en in sn hotel-restaurant met tenten op de percelen rchilllaan 626 t/m 700, rgunningen zijn voor- lorkoming of beperking der buiten de inrichtin- andere ter zake zijnde ien ter inzage ter ge- g algemene zaken, en werkdag van 09.00 tot ot 16.30 uur en voorts tot 22.00 uur. wensen in te zien op n verzocht daarvan t (tel. 01150-75204). gevestigd, dat ter zake chikkingen tot 19 mei bij de Afdeling voor de ran de Raad van State ietrokken adviseurs; c. romstig artikel 20, 21 of eerste lid onder c, van palingen Milieuhygiëne jebracht; d. enige an- die aantoont dat hij re it geweest om overeen- vermelde artikelen be- irift dient gericht en ge- 5 Raad van State, Afde- van Bestuur, postbus nhage. iwezen dat: kracht worden na af termijn, tenzij tijdig be- net toepassing van arti- de Raad van State een n tot schorsing van de il tot het treffen van een rsing of een voorlopige moet worden aan iling voor de Geschillen aad van State; iet van kracht worden ik als bedoeld onder 2 is 8. imeester en wethouders erneuzen, Rooijen, burgemeester, de Brauwer, secretaris. Van onze verslaggever HULST - De landelijke Bi bliotheekdag, die dit jaar voor het eerst in het voor jaar wordt gehouden, krijgt vrijdag 22 en zaterdag 23 april aandacht in de biblio theken van respectievelijk Kloosterzande en Hulst. Het thema luidt 'Met een boek de zomer in - Kom naar de bi bliotheek'. Tijdens de dag vin- den er verschillende activitei ten plaats. Tot en met 26 april is er in de bibliotheek van Kloosterzande de tentoonstel ling 'Zelden rust, vrouwenar beid in Zeeland 1900-1940' te zien, samengesteld door het Zeeuws Documentatiecentrum. De tentoonstelling is voor de gelgenheid aangevuld met ma terialen die de vrouwen in die tijd gebruikten. Deze voorwer pen zijn afkomstig uit het Streekmuseum De Vier Am bachten in Hulst. In aansluiting op het thema van de dag is er toeristisch in formatiemateriaal te zien. Nieuwe leden van de bieb krij gen op de dag een gratis ken nismakingsabonnement voor drie maanden en een boekje ca deau. Leden kunnen tegen een zacht prijsje de afgeschreven boeken van de bieb kopen en de mogelijkheid bestaat om een vakantie-advertentie op te hangen. De openingstijden van de bibliotheek van Klooster zande zijn van 13.30 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. Toeristische informatie over Zeeland is de hoofdmoot van de dag in Hulst. De Provinciale VW is zaterdag aanwezig met een geautomatiseerd informa tiesysteem. De VW's, bedrij ven en ook de toeristen zelf kunnen via dit nieuwe systeem informatie verkrijgen over bij voorbeeld beschikbare logies- mogelijkheden, attracties en het weer. De Stichting Promo tie Zeeuwsch-Vlaanderen is ook met een stand op de dag aanwezig. Verder zijn er de zelfde activiteiten als in Kloos terzande. De bieb in Hulst is open van 10.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.30 uur. Van onze verslaggever Desondanks is hij ervan overtuigd 'dat het allemaal niet zover hoeft te komen'. De mensen die bezwaar aanteke nen, doen dat omdat ze bang zijn voor naar beneden val lende ijsafzettingen en afvliegende wieken. Kessen verwacht dat er in de zal vinden, is nog niet bekend. De burgemeester hoopt dat de mensen hun bezwaren niet doorzetten. „Dat zou de zaak inderdaad wel eens lang kun nen ophouden. Er moeten dan allerlei procedures gestart worden en daar gaat veel tijd in zitten. Maar laten we het er maar op houden dat het niet zover komt". Van onze verslaggever AXEL - De rommelmarkt die de scouting in Axel za terdag bij het scoutingge- bouw hield, heeft tweedui zend gulden opgebracht. Dat geld komt voornamelijk uit de verkoop van tweedehands- spullen en zelfgebakken wa fels. De scouts willen met het ingezamelde bedrag een deel van hun kamp in Luxemburg betalen. Bovendien wordt er een deel gereserveerd voor het opknappen van het scoutingge- bouw, dat in slechte staat ver keert loop van volgende week een hoorzitting over de bezwaren plaats kan vinden. Dan kunnen beide partijen hun mening na der toelichten. Maar volgens Kessen hebben de bezwaren een gemeenschappelijke oor zaak: de angst voor het onbe kende. De indieners van de be zwaren zijn mensen die in de directe omgeving van het windmolenpark wonen of wer ken. „Ik vind hun angst niet terecht en ook onnodig", licht Kessen toe. „Er is geen sprake van de gevaren waarop de indieners wijzen. De moderne windmo lens moeten aan strenge veilig heidseisen voldoen, en dat wordt nauwgezet gecontro leerd. Ik hoop dan ook dat we de mensen kunnen overtuigen dat ze zich onterecht zorgen maken. Ze zouden maar eens moeten gaan kijken bij het windmolenpark in Petten bij voorbeeld. Daar zijn nog nooit problemen geweest". Kessen's hoop is voorlopig gevestigd op de hoorzitting, de eerste stap in de afhandeling van de bezwaarschriften. Wan neer die zitting precies plaats Van onze verslaggever TERNEUZEN/AXEL - In zijn woonplaats Terneuzen is zaterdag het oud-hoofd van de Antoniusschool in Axel P. de Kort overleden. De heer de Kort is 94 jaar geworden. De Kort, zoals hij in Axel bekend was, heeft meer dan veertig jaar in het katho liek onderwijs gewerkt In 1919 werd hij onderwijzer aan de Sint Antoniusschool, enkele ja ren later al werd hij hoofd van de school die toen gevestigd was aan de Walstraat in Axel. Hij is dat gebleven tot 1959. Meester De Kort heeft grote verdiensten gehad voor het maatschappelijk werk. Hij wordt gezien als de grondleg ger van het huidige gecoördi neerd bejaardenwerk in Axel. Voor zijn belangeloze inzet is hij tijdens zijn leven drie keer onderscheiden. Meester De Kort ontving de pauselijke on derscheiding Pro Ecclesia et Pontifice. Hij is ridder in de Orde van Oranje Nassau en ereburger van de gemeente Axel. Meester De Kort wordt woensdag 20 april naar zijn laatste rustplaats gedragen op de Zuiderbegraafplaats in Ter- neuzea Om 11.00 um- wordt in de Triniteitskerk aan de Axel- sestraat de Heilige Mis van Re quiem opgedragen. Van onze correspondent KOEWACHT - Voor de vijfde keer wordt op initiatief van Axel Promotion, in samenwerking met de middenstands vereniging Wiveko en de centrale Ambulante handel en de Wase Marktkramersvereniging uit België, de Meikermis- markt te Koewacht gehouden. De markt vindt plaats zohdag 1 er voor een openingsstunt ge- mei, zowel op Hollands als op Belgisch grondgebied. De orga- I Msatie rekent weer op een massale opkomst. De opening van de markt ge beurt om 11.00 uur door de bur gemeester van Moerbeke, die ent jaar gastheer is voor de drie gemeenten. Ook dit jaar wordt I jftGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND I joed kunnen slapen, |1 i/eten over OBAS bedden, lichting aan Postcode: I Woonplaats: II Antwoordnummer 211?f| is niet nodig. Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. °Pwlng»tl|den: 30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der rn (editie-chef), Romain •en Damme, Frank Deij, tonny van Gremberghe, b "aid Verstraten, Cor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Hoes: Jan Jansen. "dist: Eugène Verstraeten, JoeP Trommelen. Advertentl«M>xploltatle inspecteur Zeeland: %839nU,PriVé1el0115°" 87-10 zorgd. Op beide grondgebieden worden 150 marktkramers ver wacht, waaronder verschei dene standwerkers. Een jury oordeelt over de beste stand werker. Er zijn weer prijzen te verdienen als men de goede op lossing weet van een op papier gestelde vraag. De prijzen zijn twintig dagreizen naar Dussel- dorf. De uitslag wordt om 18.00 uur bekend gemaakt op het po dium. De gehele dag houden de winkeliers de deuren van hun winkels open. De markt wordt opgeluisterd door muziekver eniging EMM uit Koewacht en 's middags ook door het dweil orkest Ambras uit Hulst. Ook is er een markt van gebruikte auto's en er draaien kermisat tracties. De vliegvereniging EZAC geeft een demonstratie, hondentrimschool Miras is aanwezig en sportschool Delta geeft een demonstratie aerobic dansen en judo. De kleintjes kunnen de gehele dag gratis gebruik maken van het spring kasteel aan het einde van het Belgische gedeelte. In de Vlaschaard wordt za terdag 30 april een bal gehou den uit de zestiger jaren, waar de mensen kunnen dansen en luisteren naar hun muziek uit die tijd. Zondag 1 mei is er in De Vlaschaard een tentoonstel ling van de hobbyclub Koe wacht en men kan er biljarten en andere spelen beoefenen. Hond houdt pakwerker tegen. De jury en de eigenaar volgen de verrichtingen van het dier nauwgezet. Van onze correspondent CLINGE - De politiehon denvereniging Saeftinghe hield zaterdag een natio nale wedstrijd, die veel publiek trok. L. Janssen uit Venray trok uiteinde lijk met zijn hond Nero aan het langste eind en won de wedstrijd, die ge houden werd ter gelegen heid van het twintigjarig bestaan van de vereni ging- De oefeningen vonde plaats langs de Bisschoppendreef en het voetbalveld van Clinge. Het publiek kon via een ge luidsinstallatie vernemen wat er precies gebeurde. Aan de wedstrijd werd deelgenomen door acht hon den (zeven Mechelse herders en een bouvier), waaronder de landelijke kampioenen van '86 en '87, als ook de Zeeuwse kampioen van '87. De jury bestond uit C. Min- derhoud, M. Sweres en A. Melse. De pakwerkers J. Damme en C. Deykers ver leenden assistentie. De oefeningen bestonden uit twee delen, 's Morgens waren er op het oefenterrein de appèloefeningen, het de fiets volgen, zoeken en re- vieroefeningen. 's Middags op het voetbalveld waren er zwaardere tests, zoals stok- stellen, werpoefeningen, te rugroepen en schotvastheid. Drie honden gaven een de monstratie schijns tellen. In de middagpuaze was er voor alle (ex-)leiden met hun aanhang een lunch. Om 19.00 volgde de prijsuitreiking, en alle deelnemers kregen een beker. De uitslag was: 1. L. Janssen met Nero. 2. K. Rit- zen met Duko. 3. J. Linders met Waldo. Postbodes en krantenbezorgers weten het al jaren. Ook op de fiets is het lastig een kwaaie hond voor te blijven. FOTO'S W1MKOOYMAN Van onze correspondent CLINGE - De Algemene Bond voor Ouderen hield in gemeenschapscentrum Malpertuus de algemene voorjaarsvergadering. Zo'n 182 belangstellenden waren aanwezig. Gewestbestuurder Hamelinck wees het afdelingsbestuur in verband met de bezuinigings drift van de regering erop dat het zijn taak is te bekijken wat er bij de ouderen leeft. Afge- vaardigde Weemaes van het GOW Hulst benadrukte het be lang van samenwerking tussen de verschillende ouderenbon den en het GOW. Tevens sprak Weemaes over de alarmering. Tijdens de vergadering wer den de periodiek aftredende bestuursleden A. Seghers en J. de Jonghe herkozen. In de va cature van penningmeester werd voorzien via mevrouw Van Vooren-Stevens. Een feestelijke hulde werd ge bracht aan de dames Vos en Van de Kelen als kampioenen sport en spel. Mevrouw De Rij k uit De Blaauwe Hoeve werd wegens haar dertigjarig lid maatschap een bloemeje aan geboden. Na de koffiepauze werd het toneelstuk 'Mar leentje uit het hemelrijk' opge voerd. De middag werd beslo ten met een verloting. Van onze verslaggever HULST - Vanaf za terdag 30 april mogen hengelaars hun dob ber weer in het water van de Hulster Bin nenvest laten zakken. De stichting De Bin nenvest stelt het vis- seizoen voor dat water vanaf die dag open. Er zijn ook dit jaar weer volop vissoorten uitgezet, zoals karper, blankvoorn, ruigvoorn, winde en forel. Verder zwemmen er mo menteel dertig boven maatse snoeken en tien zware karpers met een ge wicht van ongeveer acht kilo per stuk in de Binnen vest. Vissers hebben echter een vergunning nodig om van het water gebruik te mogen maken. Die zijn ver krijgbaar bij de zaak van E. de Bruijn in de Gentse straat en bij P. Geensen, Zoutestraat30a. BREDA - Ster-majorette Annelies Maas van Kloorlje uit Kloosterzande is eerste geworden in de afdeling eredivisie tijdens een wed strijd voor solisten en majo- rettenpelotons in Breda. De wedstrijd stond onder toe zicht van de Westbrabantse en Zeeuwse Muziekbond. Er waren meer dan honderd deelnemers naar de sporthal De Doelen gekomen. De jury bestond uit dhr. Peeters en mevr. Blok. Zij letten vooral op de algemene technische uitvoe ring, de choreografie en de stickbehandeling. (ADVERTENTIE) Autobedrijf Tivoliweg - Hulst Tel. 01140-12058 COLLECTE - De jeugdafde ling van de voetbalvereniging Steen collecteert vandaag, dinsdag, voor de Nederlandse Sport voor Gehandicapten. Dat gebeurt in St.-Jansteen, Heikant, Abdsale en Kapelle- brug. BINGO - De Algemene Bond voor Ouderen houdt donder dag 21 april een bingomiddag in gemeenschapshuis Malper tuus, aanvang 13.30 uur. KAARTING - In gemeen schapshuis Malpertuus werd een kaarting gehouden waar aan 48 personen deelnamen. Uitslag: 1. L. Willaert, 2. A. van Hooye, 3. A. Reunis, allen Clinge. Stand kampioenschap heren: 1. F. Piessens, 2. E. Sturm, 3. R. Lin thout. Dames: 1. G. de Burger- van de Ha, 2. Ph. de Vos-Govaert SCHIETING - In zaal Bene lux wordt donderdag 21 april een bejaardenschieting ge houden, aanvang 14.00 uur. KAARTING - In zaal 't Ja gershuis werd een kaarting gehouden waaraan 58 perso nen deelnamen. Uitslag bieden: 1. L. van Goethem, Klooster zande; 2. mevrouw Van de He mel, 3. C. van Damme, beiden Terneuzen. Jokeren: 1. mevrouw Kegels, Lamswaarde; 2. me vrouw Kegels, Kloosterzande; 3. mevrouw Esseling, Hulst. De vol gende kaarting is zaterdag 7 mei. Dan is tevens de prijsuitreiking van het kampioenschap. DARTS - In zaal De Smidse werd een dartswedstrijd ge houden waaraan 34 personen deelnamen. Uitslag heren: 1. w. Lievens, Westdorpe; 2. J. van Ac ker, Koewacht; 3. E. Harding, Terneuzen. Dames: 1. S. Keyzer, IJzendijke; 2. C. Oudshoorn, Huist; 3.1. Hemelsoet, Terneuzen. KAARTING - In zaal De Smidse werd door kaartclub Harten Aas een kaarting ge houden waaraan 25 personen deelnamen. Uitslag: 1. F. Pies sens, Clinge; 2. R. van de Bran den, 3. F. Segers, beiden Hulst KAARTING - In zaal De Smickel werd door kaartclub Harten Aas een kaarting ge houden waaraan 24 personen deelnamen, uitslag: 1. e. van Hooye, 2. A. Roelands, 3. G. Ver meulen, allen Hulst. Kampioen werd Marina Peters-Morcus uit Hulst. KAARTING - De Bond voor Ouderen hield in De Blaauwe Hoeve een kaarting waaraan 37 personen deelnamen. Uit slag: 1. B. Wilmers, 2. E. van Overmeeren, 3. A. d'Olieslagers, allen Huist. De volgende kaartin gen zijn 19 april in De Lieve en 25 april in De Blaauwe Hoeve. KAARTING - In zaal Oud- Antwerpen werd een kaar ting gehouden waaraan 16 personen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Haulez, St-Jansteen; 2. mevrouw Wolfert, Axel; 3. H. Sorber, Vogelwaarde. KAARTING - De Bond voor Ouderen hield in het gemeen schapshuis een kaarting waaraan 42 personen deelna men. Uitslag: 1. E. Dankaert, Hulst; 2. V. Willaert, Clinge; 3. C. van Hooye, Hulst. De volgende kaarting is donderdag 21 april. BINGO - In het gemeen schapshuis wordt zaterdag 23 april een grote jubileumbingo gehouden ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de EHBO. De hoofdprijs is een tuinameublement. De bingo begint om 20.00 uur. VERGADERING - De Bond voor Ouderen houdt vrijdag 22 april, aanvang 14.00 uur, de jaarvergadering in het ge meenschapshuis. Tijdens deze middag treedt een dansgroep op, afgewisseld met zang en declamatie door het echtpaar Rogiers uit Kieldrecht. Door omstandigheden wordt de eucharistieviering ter na- gedchtenis aan de overleden leden gehouden woensdag 20 april om 19.00 uur in de paro chiekerk. KAARTING - In het gemeen schapshuis werd een kaarting gehouden waaraan 26 perso-. nen deelnamen. Uitslag: 1. me vrouw De Boer, Graauw; 2. me vrouw Taalman, Hulst; 3. me vrouw Weemaes, Graauw. KAARTING - In zaal De Lamsoren werd een kaarting gehouden waaraan 60 perso nen deelnamen. Uitslag bieden: 1. mevrouw Wolfert, Axel; 2. me vrouw Van de Hemel, Zuiddorpe; 3. A. van Goethem, Hulst Joke ren: 1. mevrouw Luykx, Sou burg; 2. mevrouw Kegels, Kruis polder; 3. mevrouw Kegels, Kloosterzande. KONINGINNEDAG - Het Feestcomité heeft samen met de leerkrachten en muziek vereniging Vrijheid Een dracht een programma voor Koninginnedag samenge steld. Om 9.15 komen Vrijheid Eendracht en de schoolkinde ren aan de Oostvogel bijeen. Ze gaan dan in optocht naar het schoolveld. Daar hijst men de vlag en speelt men het Wilhelmus. Hierna starten de volksspelen voor de jeugd. Om 13.30 uur is de prijsuitrei king. Om 14.00 uur kan men zich inschrijven voor de tra ditionele fietsenrally. Om 14.30 is er een Oranjeschieting in De Vier Jaargetijden. Om 20.00 uur volgt de prijsuitrei king van de fietsenrally in De Lamsoren. Tot slot is er een dansavond in De Lamsoren met het Jumbo Trio, die om 21.00 uur begint. KAARTING - In zaal Hof ter Nesse werd een kaarting ge houden waaraan 45 personen deelnamen. Uitslag bieden: 1. Th. de Rijk, Kuitaart; 2. P. Boog- aert, 3. J. Remijn, Ossenisse. Jo keren: 1. mevrouw Van Damme- Mahu, Walsoorden; 2. mevrouw Remijn-De Meyer, 3. mevrouw De Kort-Reyns, beiden Ossenis se. HENGELEN - Zeehengelver- eniging De Puit hield een wedstrijd ter hoogte van de Wilhelmuspolder. Uitslag: 1. Th. van Goethem, Vogelwaarde; 2. F. van Bellen, Vogelwaarde; 3. H. Buys, Koewacht; 4. S. Rottier St.-Jansteen; 5. C. Dankaert, Vo gelwaarde. De volgende wed strijd is zaterdag 14 mei van 12.45 tot 15.45 uur ter hoogte van de Wilhelmuspolder. BOUW- EN HOUTBOND - De afdeling Stoppeldijk van de Bouw- en Houtbond FNV huldigde tijdens de jaarver gadering drie jubilarissen. E. Vink, A. Jonkheim en P. de Pooter zijn veertig jaar lid. Districtsbestuurder H. Len- ting speldde hen de bondsin- signes op. Deze ging tevens op enkele actuele vakbondzaken KAARTING - Aan de kaar ting van buurtvereniging De Boemerang namen 59 mensen deel. Uitslag bieden: 1.1. Ingels. 2. L. van Goethem. 3. J. de Vos. Jokeren; 1. mevrouw Verhelst 2. mevrouw De Beer. 3. mevrouw Burggrave. ROMMELMARKT - Muziek vereniging EMM hield een geslaagde rommelmarkt. Er was veel belangstelling voor de vele spullen die aangebo den werden en de veiling. De opbrengst was 1800,- en komt ten goede aan de mu ziekvereniging. EHBO - De EHBO bestaat dit jaar 25 jaar. Om dat feit van een feestelijk tintje te voor zien is geld nodig. Daarom gaan de EHBO leden zaterdag 23 april huis-aan-huis wafels verkopen. Ook in het dorps huis worden de wafels ver kocht. De EHBO wil in okto ber activiteiten organiseren. KOEWACHT - Bej aardensdehie- ting, zaal Oude Molen, 35 schut ters: hoge vogel: A. Rottier, Groede; eerste zijvogel: R. de Smet, Koewacht; tweede zijvo gel: M. Hamers, Westdorpe; grootste aantal (4): C. Blom- maert, St.-Jansteen. hulst - Zaal W. Blommaert, 35 schutters: hoge vogel; R. Sterkx, Zelzate; eerste zijvogel: W. de Kuyper, Hulst; tweede zijvogel: M, Heyens; grootste aantal (4): A. D'Hooghe, beiden St-Jansteen. koewacht - Zaal p. de Vlie ger, 35 schutters: hoge vogel: l. Dullaert, Stekene; eerste zijvo gel: W, Ferket; tweede zij vogel: W. Rombout; grootste aantal (4): F. Noens, allen Koewacht. lams warde - Bejaarden schieting, zaal De Vier Jaargetij den, 21 schutters: hoge vogel: J. van Kerkhoven, St-Jansteen; eerste zij vogel: A. Roels, Graauw; tweede zijvogel: J. Schilleman, Hulst; grootste aan tal (4): R. Vermeulen, Kieldrecht en J. Sponselee, Kloosterzande. zuiddorpe - Zaal Gemeente huis, 25 schutters: eerste hoge en tweede zijvogel: R. D'Hondt; tweede hoge vogel: M. de Cock, beiden Zuiddorpe; eerste zijvo gel: H. Bil, Terneuzen; grootste aantal (3): J. Bracke, Axel en A. de Munck Zuiddorpe. boschkapelle - Zaal Ons Vermaak, 20 schutters: hoge en eerste zijvogel; J. van de Vogel; tweede zijvogel: R. van de Vogel, beiden Hengstdijk; grootste aan tal (6): O. de Moor, St-Jansteen. koewacht - Zaal Oude Molen, 40 schutters: hoge en beide zijvo- gels: e. Boone; grootste aantal (5): F. de Waal, beiden Koewacht. hulst - Zaal De Kroon, 40 schutters: Wip 1: hoge vogel: me vrouw De Looff; eerste zijvogel: J. Dobbelaar, beiden Boschka- pelle; tweede zij vogel: R. de Ster ke, Zelzate; grootste aantal (9): P. Neve, Kloosterzande. Wip 2: hoge vogel: P. Hoefnagels, Clinge; eer ste zij vogel: J. van Kerkhoven, St-Jansteen; tweede zijvogel: t. Crombeen, Graauw; grootste aantal (8): W. Dieleman, Moerbe ke. ossenisse - Camping Musse- nest, 23 schutters: hoge vogel: M. Coppens; eerste zijvogel: S. Cro- ket; tweede zijvogel: P. Wau- mans; grootste aantal (6): S. Cro- terneuzen - De Westerschel- de, 41 schutters: eerste hoge vo gel: S. Michielsen, Philippine; tweede hoge vogel: W. landsman, Terneuzen; eerste zijvogel: Th. Neve, Westdorpe; tweede zijvo gel: J. de Letter, Koewacht; derde zijvogel: F. Herwegh, Hulst; vierde zijvogel: A. Roels, Graauw. III*1

de Stem | 1988 | | pagina 15