Van den Broek sluit gesprek met Palestijnen niet uit UITSTEL BEZOEK LUBBERS EN VAN DEN BROEK: Shamir: Palestijnen uitwijzen A Amerika blijft opstandelingen Afghanistan steunen ■BIIE H WINST BEGE: BUITENLAND NOG TWEE WEKEN DE VOORDELIGSTE THUISBANK. MSTERDAMS1 DE STEM BUITENLAND DONDERDAG 14 APRIL 1988 T21 JERUZALEM - De afzegging van het officiële bezoek dat premier Lubbers de volgende maand in het kader van de viering van het veertigjarig bestaan van de joodse staat aan Israël zou bren gen, heeft in Israël niet veel beroering gewekt. Glans Verharding TWEEZITS pE STEM FINANCIËN/E Brussel NIEUWSOVERZICHT Italiaans kabinet Mita zonder verrassingen Doden bij botsing in Zuidafrika Israëliërs doden guerrillastrijders Heineken beschuldigd van vervuiling I Een overzicht van de bedrijfssch I reda. fi ledlloyd weer blik vanger, VNU in trek DEN HAAG (ANP) - Minister Van den Broek (Buitenlandse Zaken) sluit niet uit dat hij bij een komend bezoek aan Israël opnieuw zal willen spreken met vertegen woordigers van de Palestijnen. Bij het beleidsdebat over de begroting van Bui tenlandse Zaken in de Senaat verwees de minis ter woensdag op een vraag van mevrouw Van Leeuwen (PSP) naar zijn bezoek aan Israël van juni vorig jaar toe hij een gesprek heeft gehad met een Palestijnse delegatie. 'Een zekere continuïteit van beleid mag u ook bij deze bewindsman verwachten', aldus Van den Broek. Hij denkt dat zijn voornemen een 'interessant onderdeel' van het voorbereidend overleg met Israël zal kunnen vormen. De minister beklemtoonde dat het uitstel van het officiële bezoek van premier Lubbers en Van den Broek 'allereerst tot stand is gekomen op verzoek van de Israëlische regering, wegens dringende verplichtingen van mijn collega Pe rez in de Verenigde Staten tijdens de oorspron kelijk gereserveerde bezoeksperiode'. Gezamenlijk wordt gezocht naar 'een ander geschikt tijdstip', aldus de minister. 'Ik heb daarover gezegd dat dit zodanig zal worden ge kozen, dat het bezoek optimaal kan bijdragen aan de wederzijds beoogde versterking van de bestaande betrekkingen tussen Nederland en Is raël'. De bewindsman noemde de situatie in de door Israël bezette gebieden 'zorgelijk'. Hij verwees naar het geweld, de uitwijzing van Palestijnen en het feit dat het bezoek van de Amerikaanse minister Shultz van Buitenlandse Zaken nog geen zichtbaar resultaat heeft opgeleverd. 'Kortom, het is een situatie die zonder meer als zorgelijk gekenschetst kan worden en nog eens onderstreept hoe noodzakelijk het is, dat daadwerkelijk een politieke oplossing wordt be reikt', aldus Van den Broek. 'Ook naar mijn overtuiging zal de huidige on rust in de bezette gebieden niet ophouden, tenzij daadwerkelijk een perspectief wordt geboden op een meer blijvende politieke oplossing'. Israël niet onder indruk Door onze correspondent Rob Simons Gezien de steeds hardere onderdrukkingspraktijken die het Israëlische leger, ondanks de internationale kritiek en in strijd met de internationaal rechtsregels gebruikt in een poging de ruim vier maanden durende Palestijnse opstand in de bezette gebieden neer te slaan, werd in Je ruzalem al enkele maanden rekening gehouden met de mogelijkheid dat het bezoek niet zou doorgaan. Woordvoerders van premier Shamir en minister Peres van Buitenlandse Zaken stelden gisteren dat zij geloof hechten aan het 'technische verhaal', dat Nederland officieel als re den voor uitstel van het bezoek heeft opgehouden. Beide Israë lische woordvoerders hopen dan ook dat het bezoek alsnog op korte termijn zal doorgaan. Volgens de woordvoerder van het ministerie van Buiten landse Zaken in Jeruzalem was Nederland maandag van de af wezigheid van Peres tijdens het voorgenomen bezoek van Lubbers en Van den Broek in kennis gesteld. Na de afzegging van Lubbers en Van den Broek zal Tweede Kamer-voorzitter Dolman voorzover bekend de enige vooraanstaande buitenlandse politicus zijn die de feestelijk heden rond het veertigjarig be staan van Israël met zijn afwe zigheid zal opluisteren. Dolman zal op 20 mei op de berg Herzl in Jeruzalem als gast van Knesseth-voorzitter Hillel de officiële plechtigheid bijwonen, waar met het aansteken van fakkels en met een daverend vuurwerk de festiviteiten rond het veertigjarig bestaan wor den ingeleid. Lubbers had trouwens nau welijks politiek gevoeliger lig gende data kunnen kiezen voor zijn bezoek aan Israël, van 16 tot 20 mei. Volgens de gewone jaartelling bestaat de staat Is raël op 15 mei veertig jaar. Zijn bezoek aan Jeruzalem zou één dag beginnen, nadat in Israël volgens de joodse kalender de 'bevrijding en hereniging' van het bezette en vervolgens gean nexeerde arabische deel van Jeruzalem wordt gevierd. Het bezoek aan de joodse staat zou bovendien voor de moslims in een bijzonder gevoelige periode vallen, aangezien de Ramadan, de islamitische vastenmaand, dan ten einde loopt. Lubbers zou op 19 mei in Ki- ryat Ono bij Tel Aviv de voor naamste spreker zijn op een feestelijke 'Holland-dag', waarmee de Nederlands-joodse gemeenschap in Israel de festi viteiten rond het veertigjarig bestaan van Israël extra glans wilde geven. Het organisatieco mité van de 'Vereniging van Nederlandse Immigranten' had er juist eergisteren bij journa listen op aangedrongen deze feestdag in aanwezigheid van Lubbers vooral 'positief' te be naderen. De organisatoren van de 'Holland-dag' zijn daarom 'heel erg teleurgesteld' over de Nederlandse afzegging. Progressieve Israëli's had den de laatste maanden hun verbazing geuit over dit de monstratieve gebaar van Ne derlandse vriendschap voor de joodse staat in een periode, waarin de Israëlische autori teiten de mensenrechten van de Palestijnen in de bezette gebie den op ongekende schaal ver trappen. Lubbers en Van den Broek zouden tijdens hun bezoek als gevolg van de voortdurende verharding van de Israëlische maatregelen tegen de Pales tijnse bevolking in zo'n lastig parket kunnen geraken, dat de vriendschappelijke betrekkin gen onder druk zouden komen te staan. Het officieel bezoek van de Nederlandse premier aan Israël zou Nederland bo vendien juist in deze periode in de Arabische wereld niet in dank worden afgenomen. In gesprekken met Palestij nen werd het voorgenomen be zoek van de Nederlandse pre mier de laatste weken met een mengeling van ongeloof en verontwaardiging bejegend, als een provocatie en beledi ging van het Palestijnse volk. „Is het onrecht dat ons door de Israëli's wordt aangedaan dan niet tot Nederland doorge drongen? Hebben ze in Neder land dan niets geleerd van de olieboycot?", waren een paar reacties die in Oost-Jeruzalem en de bezette gebieden op de komst van Lubbers vielen te beluisteren. Palestijnse leiders in Oost- Jeruzalem zouden Lubbers uit protest tegen wat als 'een klap in het gezicht van iedere Pales tijn' werd gezien met de nek hebben aangekeken. De Pales tijnen zijn toch al gebeten op Den Haag, aangezien de Euro pese ministerraad op 1 februari op aandrang van Van den Broek het Israëlisch optreden in de bezette gebieden niei heeft veroordeeld, maar slechts betreurd. (ADVERTENTIE) Tot 1 mei 'n tweede dek kado! Keuze uit veel dessins. Kom snel naar de Lundia-winkel. V.A.780,- Type Ravel Breda, Houtmarktpassage 24-26, Tel. 076 - 143731. Palestijnen worden door Israëlische soldaten de grens met Libanon overgezet. TEL AVIV (RTR) - Israël gaat door met het uitwijzen van Palestijnen die zich aan anti-Israëlische activiteit schuldig maken, ook al is het buitenland daar tegen, aldus premier Yitzhak Shamir. Israël zette maandag acht Palestijnen over de grens met Libanon, wat dinsdag tot botsingen tussen demonstranten en het leger leidde waarbij in de bezette Gazastrook meer dan 40 mensen ge wond raakten. Vijf van de uitgewezen Palestijnen kwamen uit Gaza. 'Deporteren is een vorm van straf die wij gebruiken om rellen te verhinderen en het gewone leven te herstellen. Als er een nood zaak toe is, gebruiken wij dat middel', aldus de Israëlische eerste- minister. De Verenigde Staten, de belangrijkste bondgenoot van Israël, keuren de deportaties af omdat die in hun ogen de politieke span ning in het Midden-Oosten alleen opvoeren. Ook Groot-Brittan- nië heeft zich van de deportaties gedistantieerd. Zeker 139 Palestijnen en twee Israëliërs zijn omgekomen sinds vier maanden geleden in de Gazastrook en op de westelijke Jor- daanoever opstand uitbrak. In deze gebieden wonen 1,5 miljoen Palestijnen onder Israëlisch bewind. WASHINGTON ISLA MABAD (AFP) - De Ameri kaanse minister van Defen sie Carlucci heeft woensdag bevestigd dat de Verenigde Staten ondanks het akkoord over de terugtrekking van de Russische troepen uit Afghanistan zullen door gaan met de leverantie van wapens aan het Afghaans verzet. Tevens zal de Sovjetunie de of ficiële regering in Kabul van wapens blijven voorzien. Carlucci verklaarde woens dag dat de Verenigde Staten met de Sovjetunie een 'posi tieve symmetrie' zijn overeen gekomen. 'Dat wil zeggen, als zij doorgaan met hun steunver lening aan de marionettenre gering, zullen wij onze steun aan de vrijheidsstrijders voort zetten'. Het Afghaans verzet heeft het akkoord van Geneve ver worpen, en gezworen de strijd te zullen voortzetten. Pakistan, dat tot nu toe medewerking heeft verleend bij de bevoorra ding van het verzet, en onder andere als doorvoerland voor de Amerikaanse Stinger-ra- ketten fungeert, moet zich krachtens het akkoord van Ge neve onthouden van inmenging in de Afghaanse aangelegenhe den. Carlucci ontweek de vraag of de voortzetting van de Ameri kaanse steun niet in strijd is met de bepalingen van het ak koord. Het Amerikaanse dagblad Chicago Tribune maakte woensdag ook melding van de voortzetting van de Ameri kaanse steun. Volgens deze krant heeft de Amerikaanse regering haar zienswijze op het akkoord met de Sovjetunie vervat in een document dat mi nister Shultz donderdag mee zal nemen naar Geneve. Shultz De zeven leiders van het Afghaanse verzet tijdens hun bijeenkomst in Islamabad. - foto ap1 zal daar het akkoord over de Russische terugtrekking mede ondertekenen. De krant, die zich beriep op een niet bij name genoemde Amerikaanse regeringsfunc tionaris, vermeldde niet of de Russische delegatie dit docu ment zal ondertekenen, of dat men met een eigen stuk zal ko men. Volgens de Tribune is het Amerikaanse document be doeld om conservatieve critici gerust te stellen, die vrezen dat het Geneefse akkoord zal uit monden in een eenzijdige beëindiging van de Ameri kaanse steun aan het verzet. De zeven leiders van de bond van het Afghaanse verzet heb ben meegedeeld dat zij een stemmig het vredesakkoord voor Afghanistan verwerpen, dat donderdag in Genève on dertekend wordt. Zij vragen Pakistan geen en kele stap te doen die 'de over winning' van de mujaheddin kan doen verkeren in 'een ne derlaag'. De leiders van de opstande lingen die spraken op een ont vangst die de invloedrijke reli gieuze partij Jamiat ul-Ulema Islam (JUI) in Islamabad be legd had, bedankten Pakistan voor de gastvrijheid die het land geboden heeft aan miljoe nen Afghanen, maar riepen te gelijk de regering in Islamabad op 'hen op een belangrijk mo ment niet in de steek te laten'. Verzetsleider Gulbodin He- matyar kritiseerde in zijn toe spraak punt voor punt het ak koord dat gesloten is na indi recte besprekingen tussen Af ghanistan en Pakistan in Ge nève. Hij zei dat de mujaheddin niet gebonden zijn aan het be stand, en dat het Afghaanse volk de wapens niet zal neer leggen zo lang hun eis van een onmiddellijke en onvoorwaar delijke terugtrekking van de Sovjet-troepen en de vestiging van een islamitische regering in Kabul niet gewaarborgd is. De helft van het Sovjetcon tingent in Afghanistan, 50.000 militairen, zal op basis van het akkoord in Genève in een eer ste fase van drie maanden uit dat land worden teruggetrok ken. Dit heeft vice-minister van Buitenlandse Zaken Joeli Vorontsov in Moskou meege deeld. De volledige terugtrekking moet binnen negen maanden zijn voltooid. De Sovjetunie heeft aangekondigd op 15 mei een begin te maken met het te rugroepen van haar eenheden. Vorontsov heeft de terug trekking van 50.000 Sovjetmili tairen bekendgemaakt in een gesprek met een Italiaanse parlementaire delegatie. Het is voor het eerst dat Moskou pre cieze cijfers geeft voor haar 'beperkte contingent' in het zuidelijke buurland. Volgens Westerse schattingen zijn er 115.000 Sovjetmilitairen in Af ghanistan. u fond ben ik alleen maar graag in Brussel als ik terugkom van een reis. Dan valt me weer die grote troef van Brussel op: haar lelijkheid. Een heerlijke lelijk heid." Dat zei kort gele den, met evenveel drama in zijn stem als hij normaal in zijn films stopt, de Brusselse journalist en filmregisseur Mare Didden. Hoewel Didden 'au fond', om zijn eigen Vlaams maar even te gebruiken, uit Limburg komt, kent hij de Belgische hoofdstad waar hij zo verzot op is als wei nig anderen. Temidden van de verloren chique van de door Jacques Brei zo uitbundig bezongen An- spach-boulevard en Place Brouckère en in de rosse buur ten rond het Noordstation draaide hij zijn eigen 'Brussels by night', en sindsdien kan er geen buitenlands regisseur in Brussel komen filmen, of hij wordt door Didden naar alle in teressante plekjes gegidst: mooi, of juist van die heerlijke lelijk heid die in zoveel andere steden door een al te voortvarend reno vatiebeleid onherroepelijk verlo ren is gegaan. In Brussel bestaat het alle maal nog: de achttiende-eeuwse gildehuizen op de Grote Markt, de vooral met particulier geld in oude stijl gerestaureerde eet huisjes van het vlakbij-gelegen Ilot Sacré, maar ook de krotten in Schaerbeek en Sint Joost, het door kantoorflats verpeste Leo- poldskwartier en de vooral door Marokkanen bevolkte Marollen, waar de biefstuk-frites allang is verdrongen door dampende schotels cous-cous met een lamsbil, overgoten door Noord- afrikaanse hoofdpijn-wijn met een te hoge zuurgraad. In delen van Brussel reikt het percentage buitenlanders tot ver boven de 50 procent, maar het is niet exclusief hun schuld dat de verpaupering soms buitenge woon hard heeft toegeslagen. De restauratie van één van de fraai ste monumenten van de stad, de uit de dertiende en veertiende eeuw stammende Sint Michiels- kathedraal, is jarenlang opge houden omdat niemand wist wie de eigenaar was. Wie nu wil weten wanneer de restauratie van het Chinees Pa viljoen ter hand wordt genomen, één van de protserige, maar nu door en door verrotte bouwwer ken die Leopold II in zijn beste dagen besloot naar Brussel te halen, kan vlotweg vijf of zes overheidsdiensten bellen die al lemaal bij die opknapbeurt be trokken zijn, maar die geen van allen weten wie echt verant woordelijk is. Soms, bij een politieke wisse ling van de wacht, trekt iemand een bureaula open, en komen pijnlijke verrassingen aan het Van onze economische redactie licht. Dat gebeurde kort m den, toen een alweer verp ^acht. rapport werd teruggevonj over de technische staat kilometerslange tunnels men de Brusselse binneiuj vormen, en die werden ter gelegenheid van de tentoonstelling van 1958. gens dat nu alweer drie oude rapport kunnen rolbj die in tijd van nood een gang van de ene naar de t tunnel mogelijk moeten t niet meer open. Vluchtweg® de soms overvolle tunnels OUDENBOSCH ROT TERDAM - Het gaat goed met Hunter Douglas in Oudenbosch. Het bedrijf boekt uitstekende produktie en verkoopresultaten, waardoor het aantal ar beidsplaatsen vorig jaar met 17 is toegenomen tot 120. Voor 1988 wordt op nieuw een toename met on geveer vijftien banen ver- Dat ze nager Hun te naar tatie t moedt In HD m derde produ proce- daarv wach' name Machi Van onze verslaggever de soms overvolle tunnels T ken gebarricadeerd door kalt BREDA Zakenman Joep V31 trossen en een eiektriciteitskai zen heeft zijn aandelen van Breda verkocht aan de Beg. mann, voor 95 procent eiger Nieuwenhuyzen, betaalt 36,51 chinefabriek Breda. Begemann maakte gisteren beker gestegen van ƒ5,0 miljoen tot 1 Als daardoor brand 0„« deel van 3,22 tot 7,21. De cashflc lende plaatsen onvoldoende geschermd. Door Frans Boogaard relde eveneens en ging van 6,1 n; meer daar een aantal brandj je bedrijf opbrengsten stegen ginge nen -ook hartje zomer- is a| ,an 40 naar ƒ69 miljoen. In over sloten om bevriezing te vooi jje cijfers zijn de resultaten cijfer! men. Volgens weer andere r ran het eind vorig jaar overge- beke porten is de Lakense De Tra romen Begenmann België en Vol brug al sinds '85 niet meer: Justo Geleen niet verwerkt, trouwbaar en gaapt er bij Ou >ze ondernemingen behaal- bare Werken een gat van) jen een nettowinst van 1,3 miljoen frank, ofwel zo'n 50: niljoen bij een omzet van 45 niljoen. Begemann Nederland leeft 372 medewerkers, Bege- nann België en Gusto 372 en machinefabriek Breda in totaal ien kleine 800. Tegenover de overname van schijntje van wat de stad wei ie aandelen Machinefabriek lijk te kort komt. In een 05 taat een uitgave van nieuwe brief aan alle Brusselaars on iandelen Begemann a 5 tegen het kopje 'Niets dan vel 0 ;en koers van 50. Aandeel been/La peau et les os', waai rouders krijgen tegen twee tweetaligheid wordt in Bra rude aandelen MFB een aan- tot in het absurde doorgedrai [eel Begemann. Op het ogen- rekende hij kort geleden dei >lik staan 10 prioriteitsaande- en en 1,5 miljoen gewone aan- over beleid de stad jaarlijks meeii leien Begemann uit. Na de 200 miljoen gulden aan inkt imissie wordt het aantel ge sten mist. vone aandelen 2,26 miljoen. Uiteraard zal dat verarale let eigen vermogen zal dan als hij burgemeester wordt, f 61,57 miljoen bedragen en het is de ramp niet te overziet, joen gulden. Volgens oud-premier Van Den Boeynants, die zit! oktober kandidaat stelt 1 volger van burgemeester 1 hon, is dat nog maar 1 Op de stem van Didden ho 'VDB' daarbij niet te reken Van hem mogen misschiet tunnels worden opgekti maar moet de rest van de vooral de chaotische troep li ven die ze nu is. „Want alsjil een flinke wandeling krijg je zó twintig kilometer! lucinatie cadeau. Op drie mil ten rijden zit je plof! in Istt boul - en je eet er beter dat Istanboul zelf. Waar heb je nog?" palanstotaal 128,08 miljoen. BV Machinefabriek Breda beeft belangen in Backer en Rueb Breda (ketel- en appara tenbouw), Breda Packiging BV [verpakkingsmachines) en Jredero Price BV (pijpcoating). ïredero Price heeft over de aele wereld een kleine 20 vesti- rekt x 1 SJ J ROME - De samenstelling van het kabinet van de nieuwe Ita liaanse premier Ciriaco de Mita telt nauwelijks verras singen. De ministersploeg heeft gisteravond de eed afge legd tegenover president Francesco Cossiga. (foto) De christen-democraat Giulio Andreotti blijft minister van Buitenlandse Zaken. Antonio Gava, een van de stijgende sterren van de christen-demo craten, heeft Binnenlandse Za ken overgenomen van Amin- tore Fanfani. De 80-jarige Fanfani is nu minister voor de begroting. De socialistische leider, ex-premier Bettino Craxi, heeft moment overwogen deel uit te maken van de nieuwe regeri! Het schijnt dat De Mita hem Buitenlandse Zaken heeft aanj boden, maar Craxi heeft voor de eer bedankt. DURBAN (AFP) - Twee blanke politieagenten en twee 'vf moedelijke ANC-terroristen' zijn bij een treffen in de provii Natel om het leven gekomen. Volgens de politie heeft een van de guerrillastrijders een tot ontploffing gebracht toen hij in de zwarte wijk Mpulai in Hammarsdale, in het nauw was gedreven. De guerrillasl der en twee agenten werden bij die ontploffing gedood, vierde slachtoffer viel bij een vuurgevecht in dezelfde wijk. politie heeft versterkingen gestuurd om een derde 'vermoei lijke terrorist' op te sporen. TEL AVIV (RTR) - Israëlische troepen hebben drie guerril strijders doodgeschoten die vanuit Libanon waren géiT treerd. Dit heeft een legerwoordvoerder in Tel Aviv bekenf maakt. De legerpatrouille achtervolgde de drie in in de zogeheten raëlische 'veiligheidszone' in het zuiden van Libanon. De rillastrijders waren uitgerust met M-16 geweren, raket ceerinstallaties en handgranaten. Zij waren van plan in Isi mensen te gijzelen, aldus het leger. Het incident gebei vlakbij Kibbutz Dan, waar vorige week ook al drie verzetst ders in een vuurgevecht met het leger waren gedood. BRUSSEL (ANP) - De Belgische milieuorganisatie Bond Bel Leefmilieu (BBL) beschuldigt de Nederlandse brouwer Hei ken ervan dat het zijn oude bierkratten heeft laten vermal en naar België vervoeren. Een deel van dat plastic schi (scrap) ligt daar, zonder vergunning, opgeslagen in een vi malig meubelbedrijf in Westmalle. Een woordvoerder van de BBL verklaarde woensdag dat li van zijn milieuorganisatie het plastic afval vorige week Westmalle hebben aangetroffen. Het ligt er, verpakt in plastic zakken met een inhoud van 500 tot 1000 kilo. 'STERDAM (ANP) - De Amsterdamse rectenbeurs nam woensdag weer een iigszins afwachtende houding in. Veel indelen openden wel wat hoger, maar de insten bleven veelal beperkt en later op dag zakten veel koersen nog wat in. De Jeroene stemmingsindex sloot echter nno" dun' b°3er op 86,8. 0ie stijging werd voor een groot deel 'oorzaakt door de sector transport en »ag, waar Nedlloyd opnieuw met kop I schouders boven de rest uitstak. Elders stond veel belangstelling voor VNU, die (de dag tevoren al flink was gestegen de fraaie kwartaalcijfers. Ue obligatiemarkt liet weinig beweging ,tr wefd voor het eerst gehandeld in II "ïl6 P.rocents staatslening, die n 'e,s ünder de uitgiftekoers 9e nieuwe staatslening nam het «ÏÜ6 van de ,0,a'e obligatie-omzet 1 Jtwb miljoen voor haar rekening, jn aandelen werd ongeveer ƒ525 mil- i nn °,m?.e2et- Na de traditionele nummer "P de lijst van meest verhandelde fond- Koninklijke Olie, prijkte Nedlloyd als tweede op de lijst met een omzet liH mi.!ioen- Het is de Pe"rs nog duidelijk wat er gaande is rond transportfonds, maar dat de koper een K vin v aan het 0Pb°uwen is lijkt bui- mto „„I,0 ¥ns bandelaren vertrekken de «aten a||emaa| naar bujten. ■i Nedlloyd sloot ƒ5,50 hoger op ƒ241. nuD, .raaj bestond ook naar VNU. Dit -versfonds kon aan de winst van de ifcnV2,70 ,0evoegen op ƒ83,70. 'ag ook Nijverdal-ten Cate, die voor- "dPPde Publikatie van het jaarver donderdag ƒ4 opliep tot ƒ83. Konink- im n ™,eerde U,60 hoger op nu? w optiebeurs was Konink je- tPPte 'avoriet, waarbij de be- spr '"9 fooral uitging naar de april rnhln Ph'llps sl00t ex-dividend In Ij Per °P ƒ28,80. bo nL'°!?lt sec,or bestond vrij veel Wpm L Lyonnais< die 14,50 ho- oni? c andeld °P f53'50- G°ed la- ook Furness, Volker Stevin, Bege- 9e Boer Drukkerijen, MHV en NIB. oe optiebeurs was een opmerkelijke rnntr f ln Gist-Brocades, waarin contracten werden omgezet. A.B.'

de Stem | 1988 | | pagina 4