PER SONEEL DE STEM Wferknet werkt voor commerciële mensen die iets willen bereiken in het mtzendvak Wferknet werkt voor tijdelijk werk PROOUKTIE-MAHIAGER M/V Service-technicus m/v BEDRIJFSLEIDER w» etec electronics b.v. uitzendconsulent(e) TE KOOP DIBEVO-SPECIAAIZAAK uitzendorganisatie RADSON UITDAGING Jf m MW. vereniging volkshuisvesting tilburg DE STEM VAN ZATERDAG 9 APRIL 1988 UW PARTNER IN MANAGEMENT spaart u energie Etec Holding B.V. een studiereis naar Argentinië van circa 6 weken in de periode van oktober/november 1988. werkplaatsen walcheren LEVERANCIER VAN GRAVEERWERK EN ZELFKLEVENDE TEKSTEN Economische Controledienst administratief (bouwkundig) medewerker (m/v) A64 Steeds meer uitzendkrachten ontdekken Werknet als hun vaste basis voor tijdelijk werk. Een jonge en groeiende uitzendorganisatie, die is gespecialiseerd in het plaatsen van technisch, produktie-, schoonmaak- en magazijnpersoneel binnen de industriële sector. Met een netwerk van meer dan 60 kantoren behoort Werknet tot de grotere uitzendorganisaties van ons land. Voor ons kantoor te Bergen op Zoom en Breda zijn wij op zoek naar een Een afwisselende baan, waarin je de contacten onderhoudt met bedrijven in de regio, die voor een korte of langere periode op zoek zijn naar uitzendkrachten. De telefoon is daarbij niet het belangrijkste instrument. Je bezoekt tevens onze relaties om je persoonlijk op de hoogte te stellen van de aard van de werkzaamheden en de gebruikte machines en apparatuur. De indrukken die je tijdens zo'n werkbezoek hebt opgedaan, stellen je in staat om de juiste uitzendkracht uit je bestand te selecteren en uit te zenden. Vanzelfsprekend is het opbouwen van zo'n bestand een ander essentieel onderdeel van je takenpakket. Het werven en interviewen van tijdelijk personeel verdient in dit kader dan ook je grootste aan dacht. Tenslotte voer je een deel van de vesti gingsadministratie en de correspondentie, die uit je werkzaamheden voortvloeien. Een interessante baan voor een repre sentatieve man of vrouw die met een grote mate van zelfstandigheid wil bezig zijn met alle facetten van het uitzendvak. Een opleiding op HAVO-mveau of een MAVO-diploma aange vuld met de opleiding Middelbaar Commer cieel Onderwijs is voor zo'n carrière wel vereist. Voorts ven/vachten we van je uitstekende con tactuele kwaliteiten en een flinke dosis com merciële ervaring in de dienstverlenende sec tor. Je leeftijd ligt tussen de 23 en 26 jaar. Voor meer informatie kun je bellen met mevr. E. Kooiman of mevr. A. Weerden, afde ling Personele Zaken van Werknet, telefoon 03240-134 34. Heb je belangstelling? Je schriftelijke sol licitatie kun je, binnen 10 dagen, tevens aan hen richten: Werknet Uitzendorganisatie, Postbus 145,1300 AC Almere-Haven. In opdracht van een relatie in West-Brabant willen we graag in contact komen met kandidaten voor de functie van: Onze opdrachtgever is een van oorsprong Amerikaans bedrijf dat hoogwaardige kunststof artikelen produceert en assembleert, die via de eigen verkooporganisatie afgezet worden op de internatio nale markt. De produktie-manager krijgt de verantwoording over de totale produktie met 4 produktielijnen en rapporteert direct aan de alge meen bedrijfsleider. Van de nieuwe medewerker wordt verwacht, dat naast de dagelijkse leiding en organisatie van de afdeling ook inbreng wordt geleverd ten aanzien van zaken als: Automatisering van de produktieprocessen Ondersteuning van de algemeen bedrijfsleider Bewaking van de organisatiestructuren Planning en bewaking onderhoud machines en gebouwen Veiligheidsnormen en normering De grootte van de afdeling waaraan leiding wordt gegeven omvat momenteel ruim 65 medewerksters met een verwachte verdubbe ling van het aantal in de komende tijd. Elke produktielijn kent een meewerkend ploegleidster. Om van deze functie een succes te maken menen wij, dat de ideale kandidaat tussen de 30 en 40 jaar is, met minimaal een middelbaar technisch opleidingsnivo en de nodige kennis van or ganiseren en leiding geven. Daarnaast moet ruime ervaring in een soortgelijke functie opgedaan zijn. Naast deze kennis en ervaring, dienen zaken als openheid, dui delijkheid, flexibiliteit en communicatieve eigenschappen de ma nager te kenmerken. Voor de persoon met de juiste kwa liteiten en inzet ligt hier een uitste kende functie in een prima bedrijf waar opgedane kennis en ervaring maximaal kunnen worden ingezet. Natuurlijk zijn de arbeidsvoorwaar den en de beloning goed. HMG Management Support is een management ondersteunende adviesorganisatie. Onze hoofdactiviteiten zijn: werving en selectie organisatie-adviezen interim management bedrijfstrainingen Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen, tel. 040-545300. U kunt vragen naar de heer T. de Haas. Uw sollicitatie kunt u sturen naar: HMG Management Support Nijverheidslaan 155 Postbus 131 5500 AC Veldhoven HMG Radson produceert energiebesparende ER- en HR-CV-ketels, boilers en radiatoren. Voor partikulier, bedrijf en woningbouw. Radson is in Nederland nummer 1 als het om centrale verwarming gaat. Onze snelle groei maakt uitbreiding noodzakelijk. Radson vraagt een service-technicus nvV voor het rayon Zuid-Holland, Zeeland en Noord-Brabant, in het bezit van diploma MTS-elektrotechniek en het rijbewijs BE. Ervaring in de centrale verwarmingsektor is gewenst. Leeftijd 25 tot 30 jaar. U kunt rekenen op een goed inkomen en veelzijdig werk. Als u een aktieve bijdrage wilt leveren aan een gezonde onderneming schrijf dan een brief naar de personeelsafdeling van Radson B.V, Postbus 7079,5980 AB Panningen. Mocht u eerst wat meer willen weten: bel de heer G. Brouns (04760) 88484. Etec Electronics richt zich onder meer op het ontwerp, de uitvoering en het onderhoud van sterk- en zwakstroom-, beveiligings- en telecommunicatie-installaties voor industrie en utiliteitsbouw. Voor deze snelgroeiende groep zoeken wij een enthousiaste Etec Electronics B. V. is een dochteronderneming van Etec Holding. Etec is een snelgroeiende onderneming, gevestigd in Terneuzen. Momenteel telt de organisatie ruim zestig medewerkers die voor het grootste deel betrokken zijn bij het uitvoeren van projecten op het gebied van electro, electronica en automatisering voor de industrie. Glasvezel-c ommunicatie, meet- en regeltechniek, brand- en inbraakdetectie, CCTV en kast- en paneel bouw zijn enkele werkgebieden. Daarnaast omvat Etec een handelsmaatschappij die onder meer industriële communicatiesystemen importeert en installeert in Europa, het Midden- en het Verre Oosten. Dit jaar wordt het 20-jarig bestaan gevierd. Met de bouw van een nieuw bedrijfspand is inmiddels een begin gemaakt. Onze gedachten gaan uit naar iemand die vanuit een commercieel/technische achtergrond een goede visie heeft op het gebeuren in een electrotechnisch installatiebedrijf. Tot het takenpakket behoren onder meer persoonlijke acquisitie, voorcalculaties het uitbrengen van offertes aan opdrachtgevers, nacalculaties, enz. Gevoel voor kwaliteit en efficiency, zodat projecten optimaal worden uitgevoerd en begeleid, zijn onmisbare eigenschappen. De bedrijfsleider geeft leiding aan de uitvoerende afdelingen en zorgt voor een goed samenspel met de andere stafafdelingen binnen het bedrijf. Onze nieuwe bedrijfsleider rapporteert rechtstreeks aan de direktie. Hij dient te beschikken over ruime ervaring in de electrotechnische branche, bij voorkeur in een soortgelijke functie, met een opleiding op HTS, of gelijkwaardig niveau. Leeftijdsindicatie: 35 a 40 jaar. Hem wacht een breedgerichte verantwoordelijkheid in een gezond en groeiend bedrijf, met goede promotiemogelijkheden. Belangstellenden verzoeken wij binnen twee weken na verschijning van dit blad een uitgebreide sollicitatie met c.v. te richten aan Postbus 115,4530 AC Terneuzen t.a.v. de heer J. Breur Uw schrijven wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Rotary International, een wereldwijde organisatie van Rotary-clubs, stelt zich ten doei het aanmoedigen en versterken van de wil om te dienen, onder andere door het bevorderen van vriendschappelijke internationale contacten. Rotary Foundation organiseert in dat kader jaarlijks op haar kosten internationale studie-uitwisselingen in groepsverband. Jonge mensen worden, door middel van een studiebezoek, in de gelegenheid gesteld een ander land te leren kennen, ook op het eigen beroepsterrein. District 161 van Rotary International organiseert Deelname staat ditmaal open voor mannen van Nederlandse nationaliteit tussen 25 en 35 jaar oud, die tenminste gedurende twee jaar in een beroep werkzaam zijn en die niet verwant zijn aan een lid van Rotary. Voor goede vertegenwoordigers van hun beroep die vlot Engels en bij voorkeur ook Spaans spreken, die kritisch zijn, zich fysiek in een goede conditie bevinden en goede maatschappelijke omgangsvormen hebben, is dit een unieke kans. Het team zal bestaan uit 5 leden, begeleid door een Rotarian. Geïnteresseerden uit het Rotarydistrict 161 (Zeeland, Zuidhollandse eilanden, Drechtsteden, Krimpener- en Alblasserwaard, Land van Heusden en Altena, West-Brabant en Midden-Brabant tot en met Tilburg en Waalwijk) worden uitgenodigd zich schriftelijk, b;j voorkeur uitvoerig en voorzien van een motivatie, aan de meiden bij J.G. Lodder, de Komme 10, 4421 ET Kapelle. Antwoord binnen op uiterlijk 30 april. De selectie zat plaatsvinden op 4 juni 1988. Telefonische informatie kan, buiten de normale werktijden, gevraagd worden bij de heren J. T.M. Hendriks, tel. 013-634029 of J.G. Lodder, tel. 01102-1569. Bent u tussen 25 en 45, bereid tot zelf standig werken, bereid tot halen van of in bezit van diploma's Middenstand en Dibevo, bereid tot wonen in Zeeuws- Vlaanderen, DAN: Met zéér goede reputatie en naamsbe kendheid Uitgebreid assortiment waarin o.a.: kleine huisdieren, artikelen voor verzor ging van huisdieren, sportvisserij, bloe men, tuinartikelen. Veel vaste klanten én geen concurrentie in Zeeuws-Vlaan- deren Serieus geïnteresseerd? tel. 030- 625324 Grevelingenstraat 16,4335 XG Middelburg, Postbus 280, 4330 AG Middelburg, telefoon 01180-33040. Telex 37794, Fax 01180-38299. - naam- en reclameplaten - wandel- en fietsroutes o.a. voor ANWB, St. Zeeuwse Landschap - bewegwijzering - informatiepanelen - logo's volgens tekening - gedenkplaten - aan- en afwezigheidsborden - heraldische schilden, familie- en gemeenteschilden - magnetische naamplaten - blindschema's processchema's D.m.v. computergestuurde graveer- en lettersnijmachi- nes. Wij graveren In: rvs, messing, perspex, vólkern, pvc, brons, aluminium, hout. Ministerie van Economische Zaken °e Dienst is belast met het doen van onderzoeken i.v.m. het opsporen van economische delicten; het instellen van informatieve onderzoeken t.b.v. het Mm,sterie van Economische Zaken of andere ministeries. Gevraagd wordt een Opsporingsambtenaar v/m Met als taak het instellen van onderzoeken naar de juiste naleving van -ehjkevoorschrmenopeconoS gebied, het aanzeggen van proces verbaal ingeval van overtreding van de voorschriften; het instellen van informatieve onderzoeken bij het bedrijfsleven, het rapporteren van de bevindingen. Wij vragen MEAO administratieve richting o, ,en minste diploma MAVO en Ptaktiikdiploma Boekhouden varfnor v Wer'lervarm9- Bij kandidaten vrouwen de voorkeur. ^min6eenmaximumbrutosalaris an 3.616,- per maand. Een maximum z o tV!n,4'115"pa~< behoort t-z.t. tot de mogelijkheden. Standplaats is Breda. Kandidaten dienen in of nabi j de standplaats te wonen. Een psychologisch onderzoek maakt beeluit van de selectieprocedure Solhcrtities: schriftelijk, binnen 14 oagen na het verschijnen van dit blad ean de Economische Controledienst Onze vereniging is een van de vier woningcorporaties in Tilburg. Sinds februari 1987 zetten wij de activiteiten van de vroegere Gemeentelijke Woningdienst voort. Wij beheren 8000 van de 26000 huurwoningen in Tilburg en bouwen met enthousiasme aan onze toekomst. In onze organisatie werken 65 mensen verdeeld over 2 stafbureaus en 3 functionele afdelingen, waaronder de Technische Afdeling. Deze omvat drie secties: Projectbureau, Bedrijfsbureau en Hersteldienst. De laatste sectie heeft dringend behoefte aan versterking in de persoon van een Elzenstraat 85 Postbus 10051 5000 JB Tilburg Als u past in het profiel van deze functie, wacht u een breed en boei end werkterrein. In nauwe samen werking met uw administratieve col lega en in goed teamverband met de opzichters, herstellers en huismees ters gaat u zich bezig houden met het in ontvangst nemen van telefonische klachtmeldingen van onze huurders. Deze klachten verwerkt u via een geautomatiseerde onderhoudsadmi- nistratie tot werkopdrachten voor opzichters, herstellers en aannemers/ installateurs. Verder verricht u admi nistratieve werkzaamheden ten be hoeve van de Hersteldienst. Wij denken voor deze full-time func tie (36 uur per week) aan een man of vrouw met een opleiding op MBO- niveau, bijvoorbeeld MAVO-MTS bouw kunde. Naast vakkennis, inzet en enthousiasme zijn goede contactuele en communicatieve eigenschappen van veel belang. U schrikt niet terug voor een hoge werkdruk en span ningsvolle contacten. Ais u gewend bent met een terminal te werken en over kennis en ervaring op het ge bied van onderhoud beschikt, geldt dat als pluspunt. Tegenover dit eisenpakket stellen wij de degelijke arbeidsvoorwaarden van de CAO voor Woningcorpora ties. Het aanvangssalaris bedraagt max. f. 3.049,—. Als u slaagt in deze functie is een uitloop tot max. f. 3.317,-- mogelijk. Uiteraard komt daar nog een aantal secundaire condities bij. Omdat wij eraan hechten dat ook in deze sector van onze organisatie vrouwen werkzaam zijn nodigen wij hen uitdrukkelijk uit om te sollicite ren. Wilt u, alvorens te solliciteren, meer weten over de inhoud van deze func tie, dan kunt u bellen met de heer W. Robbe, telefoon 013-620911 (privé 013-555124). Uw schriftelijke sollicitatie - graag binnen 14 dagen - kunt u richten aan: Vereniging Volkshuisvesting Tilburg, Elzenstraat 85, 5038 HC Tilburg. Vermeld u op de enveloppe "Soll- HD", dan kunt u rekenen op een ver trouwelijke behandeling.

de Stem | 1988 | | pagina 6