P E R S O INI E E L KONSULENT M/V RA A MS DONK Professioneler dan 4MJ? Voordeliger dan üf VI DERTEM tekenaar zelfstandig werkend kok leerling zieken verzorgenden m/v informatiemiddag - meet- en regeltechnid met minimaal 5 jaar ervaring. - oprichters - instrument-pijpfltters met ervaring in de industrie. 06-32032036 RELAX-UNE EXTASE 200 VERHALEN PER DAG PÜSSY-CAT CALL-ME Duur mis1 Ge keut'r n| DE STEM VAN ZEE DE STEM VAN ZATERDAG 9 APRIL 1988 STICHTING VAKOPLEIDING BOUWBEDRIJF •%%V JuJr» •V COMSIP NEDERLAND B.V. C.G.E.E. ALSTHOM GEMEENTE AANKOMEND FINANCIEEL BELEIDSMEDEWERKER M/V HOGESCHOOL I WEST-BRABANT op vrijdag 22 april 1988, aanvang 14.00 uur EEN INKOOP/TRAFFIC MANAGER (M/V) EEN SALES MANAGER (M/V) DEALER MANAGERS (M/V) Erotisch Tussendoor Qe Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf is een landelijke organisatie met ca. 130 medewerkers. De Stichting heeft tot taak het kontroleren en stimuleren van de vak opleidingen ten behoeve van de werk nemers in de bouwnijverheid. De opleiding vindt plaats binnen het kader van de Wet op het Leerlingwezen, hetgeen betekent dat de praktijkopleiding door het bedrijfs leven wordt verzorgd, terwijl het beroeps begeleidend onderwijs op een school wordt gegeven. Gezien het huidige aantal bij de Stichting geregistreerde leerlingen en de wens van de bouwnijverheid om tot uitbreiding van het aantal opgeleide vaklieden te komen, worden belangstellenden uitgenodigd om te solliciteren naar de functie van konsulent. De gedachten gaan uit naar gegadigden, die woonachtig zijn in het gebied: - Zuid-West Noord Brabant, Tholen en St. Philipsland of de bereidheid hebben zich daar te vestigen. Van kandidaten wordt verwacht: - opleiding en ervaring op middelbaar technisch/kaderniveau; - kennis van respektievelijk goed inzicht in de primaire bouwberoepen, zoals timmeren, metselen, etc.; - praktische ervaring in de bouw; - gevoel voor respektievelijk inzicht in onderwijsproblematiek; - zelfstandig taken uit te voeren, doch ook in teamverband te kunnen opereren; - overtuigingskracht, flexibiliteit en inkasseringsvermogen; - leeftijd 30 a 35 jaar. De taken van een konsulent laten zich in hoofdlijnen als volgt omschrijven: - het bemiddelen bij het sluiten van leer overeenkomsten, alsmede de kontrole op de naleving daarvan; - het onderhouden van kontakten met leermeester en leraar; - het bevorderen van de afstemming tussen het praktisch en theoretisch deel van de opleiding; - het stimuleren van de naleving van de opleidingsprogramma's; - het verzorgen van voorlichting aan adspirant-leerlingen. Vrouwelijke kandidaten die aan de verwachtingen en taakomschrijving menen te voldoen, worden met nadruk gevraagd te solliciteren. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Salariëring en overige arbeidsvoorwaar den zijn konform de Rijksregeling, met opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Brieven, binnen 10 dagen, in handschrift, vermeldend volledig curriculum vitae en vergezeld van een recente pasfoto, te richten aan de direktie van de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf, Postbus 16256,2500 BG Den Haag. Het verpleeghuis Aeneas is een somatisch verpleeghuis met 137 bedden en circa 150 personeelsleden. In het verpleeghuis start tweemaal per jaar een opleiding tot ziekenverzorgende. Voor de opleiding, die in september a.s. start, zoeken wij gemotiveerde De opleiding wordt verzorgd door de (je hoeft geen postzegel te plakken). Centrale Opleidingsschool Tlorg. De totale Wil je eerst meer informatie, bel dan naar duur is twee jaar en zes maanden. De de afdeling personeelszaken, eerste 7 maanden zitje op school. Je telefoonnummer: 076-277911 ontvangt dan f 395,— zakgeld per maand. (toestel 237). Na deze voorbereidende periode kom je in dienst van het verpleeghuis als eerstejaars leerling. Je werkt en studeert Ik heb interesse en ontvang graag een dan tegelijkertijd en je ontvangt een sollicitatieformulier, bruto-salaris van f 1.160,per maand. Naam Waar je aan moet voldoen: Adres diploma op L.B.O.-niveau met Postkode/Woonplaats: minimaal twee vakken op C-niveau; Geboortedatum minimum leeftijd van 16 jaar en acht maanden. We kunnen in beperkte mate leerlingen aanstellen van 21 jaar en ouder. Heb je interesse? Vul dan nevenstaande bon in en stuur deze op naar verpleeghuis Aeneas, t.a.v. de afdeling personeelszaken. Antwoordnummer 489, 4800 VE Breda onder vermelding van code 005-St op de enveloppe. a s Escher EV. is een onderneming, die een vooraanstaande plaats inneemt op het specialistische gebied van fabrikage van installaties en apparaten ten behoeve van de olie-, aardgas-, chemische-, proces- en bouwindustrie; alsmede op het gebied van levering van transportsystemen voor continu transport. Het bedrijf is thans nog gevestigd in Den Haag, maar zal in mei 1988 verhuizen naar Industrieterrein Dintelmond (gemeente Fijnaart en Heyningen). Voor de DIVISIE TRANSPORTTECHNIEK en STAALBOUW zoeken wij een m/v Wij zoeken op korte termijn een jonge enthousiaste kandidaat met enige ervaring, die bereid is zich in teamverband volledig voor ons bedrijf in te zetten. Wij bieden naast een uitstekend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, goede ontplooiings mogelijkheden in ons technisch geavanceerd bedrijf. Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie met uitgebreide gegevens, te richten aan de afdeling Personeelszaken van Escher B.V., Postbus 11551,2502 AN Den Haag. Eventuele nadere informaties kunt u inwinnen onder tel.nr. 070-81.44.21. CIGIE Wij zijn een internationale maatschappij die ontwerpt, bouwt, in bedrijf stelt en het onderhoud verzekert van meet- en regeltechnische, elektroni sche, sterkstroom en zwakstroom installaties. Onze klanten zijn Chemische en petrochemische industrieën in de Benelux. Energiebe drijven en raffinaderijen in de Benelux. Wij zoeken Wij bieden - werkgelegenheid in de Benelux, - nauw contact met cliënteel, - promotiemogelijkheden, - goede salariëring, - grote onafhankelijkheid, - goede opleidingsmogelijkheden, - verplaatsingsvergoeding. Sollicitaties met curriculum vitae en foto ter attentie van de heer Des- madryl, Personeelsdirecteur, Comsip Nederland B.V., Postbus 287, 2280 AG Rijswijk. De direktie van het Bejaardencentrum "HUIZE DE BREEDONK" te Breda waar ±200 bejaarden worden verzorgd, vraagt voor de keuken een Raamsdonk is een groeiende West-Brabantse industriegemeente met 13.400 inwoners en is gelegen in de nabijheid van het watersportcentrum "De Biesbosch". In de kernen Raamsdonksveer en Raamsdonk-dorp is het prettig wonen. Er zijn uitstekende wegverbindingen naar 's-Hertogenbosch, Breda en Utrecht. Een uitgebreid winkelbestand en goede voorzieningen met name op het gebied van onderwijs, gezondheidszorg, sport en recreatie zijn aanwezig. Onderwijs is ter plaatse te volgen tot het niveau van atheneum. Bij de afdeling Financiën ter gemeente-sekretarie kan worden geplaatst een Algemene Informatie: De afdeling telt, naast het hoofd, nog 8 medewerk(st)ers en bestaat uit een 3-tal onderdelen, te weten: boekhouding, begroting/rekening en belastingen. FunkUe-inlormatle: Een belangrijk aandachtsgebied is de financiële administratie, waarin u zelf ook aktief meewerkt. Daarnaast moet u, onder eindverantwoordelijkheid van de chef, diverse werkzaamheden binnen de afdeling coördineren en uitvoeren, verband houdende met gemeentebegroting, jaarrekening en meerjarenramingen e.d. (incl. grondbedrijf). Ook bent u betrokken bij de financiële beleidsadvisering over alle binnen de afdeling financiën voorkomende problematieken. U kunt rekenen op een volledige ondersteuning c.q. begeleiding in deze funktie, waarna wordt verwacht dat u op termijn uiteindelijk zal uitgroeien naar een all round financieel beleidsmedewerker. Funküe-tlsen: De gedachten gaan uit naar een funktionaris die: - een opleiding heeft in de vorm van H.E.A.0.-BE; - beschikt over goede kontaktuele eigenschappen en redaktionele vaardigheden; - goed in teamverband kan werken. Salariëring: Het salaris bedraagt minimaal f 2.654,- en maximaal t 3.616,- bruto per maand. Doorgroei naar de funktie van financieel beleidsmedewerker (f 5.253,- bruto per maand) behoort tot de mogelijkheden. De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. SalekUeprocedure: Tot de sollicitatieprocedure behoort een kennismaking met de medewerk(st)ers van de afdeling Financiën. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent deze funktie kan worden verkregen bij de heer J.G. Kraaij (hoofd afdeling Financiën), telefoon 01621-12940, toestel 64. Sollicitaties: Uw sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publikatie richten aan het college van burgemeester en wethouders van Raamsdonk, Postbus 10.001, 4940 GA Raamsdonksveer, onder vermelding van "soil. Fin." in de linkerbovenhoek van de enveloppe. (m/v) met ervaring in de instellingskeuken. Leeftyd by voorkeur beneden 30 jaar. Gegadigden dienen in het bezit te zjjn van vakdiploma's. Indiensttreding zomogelijk per 01-07-1988. Salaris volgens C.A.O.-bejaardentehuizen (schaal 3). Sollicitaties met volledige informatie, opgaaf van referenties e.d. te richten aan: de direktie van "Huize de Breedonk", Willem van Oranjelaan 17, 4837AJ Breda. Sector Sociaal Agogisch Onderwijs Postbus 90.004 4800 PA Breda Ten behoeve van belangstellenden voor opleidingen voor de sociale sector en voor personeelmanagement wordt gehouden een Uitvoerige informatie wordt verstrekt over de dag- en part-time opleidingen: maatschappelijk werk inrichtingswerk cultureel werk activiteitenbegeleiding personeelmanagement. Opgave voor deelname: 076-659311, toestel 54. Academie Markendaal, Beukenlaan 1, Breda. Victor Technologies is één van de snelle groeiers op de markt van professionele P.C.'s. Dit computerbedrijf uit Breda behoort tot een wereldwijd opererend con cern. Op de Europese P.C.- markt neemt Victor een vijfde plaats in. Voor Neder land zijn er zeer ambitieuze plannen... Victor Technologies zoekt: functie-inhoud: Hij is verantwoordelijk voor het beleid op de orderadministratie, de totale inkoop en het logistieke gevolg daarvan. De inkoop/traffic manager onderhoudt met tact en accuratesse het dagelijks contact met de leveran ciers en de dealers van Victor, functie-eisen: Naast een middelbare opleiding is inkoopervaring -liefst in de computer branche- voor deze functie een ver eiste. Verder: goede contactuele vaardigheden, een perfecte beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, leeftijd: ongeveer 30 jaar. Victor Technologies zoekt: functie-inhoud: Hij rapporteert rechtstreeks aan de algemeen directeur en begeleidt plus motiveert het team van dealer mana gers. Vanzelfsprekend weet de sales manager exact wat er in de com puterbranche speelt, functie-eisen: Voor deze functie is een middelbare opleiding aangevuld met een Heao of gelijkwaardige opleiding vereist. Erva ring in de computerbranche is onont beerlijk om aan het geschetste profiel te kunnen voldoen. Verder: goede contactuele vaardigheden, een perfecte beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, een duidelijk inzicht in marketing, leeftijd: 30-35 jaar. Victor Technologies zoekt: functie-inhoud: Zij zijn verantwoordelijk voor het te voeren beleid in een rayon (Noord- of West-Nederland). De dealer mana gers zijn niet alleen uitvoerders: hun produktkennis en ervaring in het 'veld' zijn belangrijke bouwstenen voor de verdere ontwikkeling van het beleid voor de komende jaren, functie-eisen: Een middelbare opleiding en de nodige ervaring in de computer branche zijn voor deze functie nood zakelijk. Tevens: goede contactuele eigenschappen, een perfecte beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, een duidelijk inzicht in marketing, leeftijd: 27-35 jaar. Victor Technologies biedt uiterst boeiende functies met prima carrièremogelijkheden. Uitstekende salariëring, goede secundaire arbeidsvoor waarden en een breed pakket aan emolu menten zoals een auto van de zaak voor de sales en dealer managers. Interesse? Stuur een sollicitatiebrief met c.v. naar: Victor Technologies BV, Ginnekenweg 143a, 4818 JD Breda, t.a.v. dhr. P.J.A. Follong. Voor meer informatie, bel: 076-224525. 50 ct. p/m 06-320.320.06 06.320.320.07 06-320.320.08 06-320.320.09 06-320.320.10 50 cent p/min. ZEEUWSE Als er zulke muurtjes van ge begrijpen waarom de Aarde verkocht. LPT: Links Perspectieve Twi Zou naast het waterverbi Zeeuwsch-Vlaanderen zijn to In Oostburg krijgen ze straks Axel heeft nu dus een gouden ANWB-wandeltochten Koe\ tuurlijk zien waar Apers woo 'Rommelen' met doktersreo die niet kan. In Sint Jansteen kwamen de len. ZLM: Zeeuwse Luchtvaartde Huismoeder: Ajakkes... een v Hontenisse aangewezen als dan zó plat? Hij had met eigen han den een bloeiend bedrijf opgebouwd. Zonder overheidspremies of subsidies. Hij had wel| geprobeerd uit de staatsruif mee te eten maar telkens viel op hetl cruciale moment een be slissing in zijn nadeel uit. Zelfs de onkosten die| hij maakte voor zijr sterk achteruitgaand gehoor werden niet vol ledig als aftrekpost door de belasting geacep-| teerd. Hij had er de afgelo-| pen jaren dan ook sti minder moeite mee ge-| kregen om af en toe iet: in het zwart te doen. Zq betaalde hij ook zijr nieuwe vrachtwagen bijl een Fiat-dealer gedeel telijk met zwart geld Het zat hem echter hoog *P?ee vatt de Sc „Miel e 'd'ook nen kompjoetei want op e taofelken apart sti| „Belangemij nie ook, die is t daor ouw'k sins kort eel mijr „Alla si," zeej'k, want da ginj „Daor keuje niemer buiten ze sloog op nen knop, da gri^ ond, „ank da nie aoi, kwam'k me meer rond. Ier si! Ik wil bevoobeeld wet Geen punt. Da d'aol'k binner Kikt: één fles volle, één fles en - weer nen neuk op nen ai wa't gekost et, wanneer ank' Daor aoid't oor! Melk in die i „Wiesken," zeej'k, „echtelukj „Da's nog niks," zee ze, „ier s oe lank at goe kan blijven, ii waor ammen 't voor gebruik, deur den band. Wammen uil per week of in 'n ele maond Daor staoje wel van te kijke Echteluk kjèrel, ik zijn eel kocht en da was nou voor de melk i van waspoejer, schoensmjèri Over mijn uis'ouwen keuje l „Da zienk Wiesken, maor ik Ofte melk op is keuj' da d'oo „Gij zij nen onnozeljèr Free! eigen!" B I, m f

de Stem | 1988 | | pagina 26