der Thoorenaar in halve finale ;OOS OGGEL NIEUWE VOORZITTER VAN AV'56 TE GOES Vivian Blanckaert realistisch Benelux-toernooi met topbiljarters SPORTAGENDA IAKE-L0VE CLIMAX TENNISTOERNOOI VAN TSI IN GOES lompetitie lES gaat van start Koers Groede sterk bezet ZILVEREN SCHOEN >-320-321 -80 )E STEM SPORT 4 ZATERDAG 9 APRIL 1988 }oor hem zelf komt dit voorzitterschap als een volslagen Verrassing. Veerkracht Formidabel 'ABSOLUTE TAFELTENNISTOP IS NIET MEER HAALBAAR' Keuze DRIEBANDEN IN AXEL Opening van trimseizoen in Zuidzande Willaert is snelste in Coopertest IX lei. heetste lijn tussen 5kou en Washington 1-32032022 50 ct. p/m 96-320-321-20 :en. in een groter tie met het belangrijkste e advertentie op. an snel. IET BEDRAG zending van brieven betalen. Als aetaaicheque of een ankoverschrijving) vangt u een f4,- en brengen. Stem, op onze kantoren. 'rijs incl. 6% BTW 6,07 8,09 10,11 12,13 14,15 f 16,17 T48 Van onze tennismedewerker ÈOES - Joost Thoorenaar en Remco Maandag hebben de halve finale bereikt in Eet tennistoernooi te Goes, lat georganiseerd wordt ■oor Tennisclub Schelde In ternational. kan het toernooi, dat bestemd B voor de jeugd, werd een B- lategorie gekoppeld. In deze Etegorie zijn inmiddels drie alve finalisten bekend. Naast 'hoorenaar en Maandag is dat ne als eerste geplaatste Jeffrey bérpaalen, die met schijnbaar jemak Middelburger Walter Montenarie opzij zette met dui delijke cijfers: 6-1, 6-0. Monte- nari had in de eerste ronde al toegeslagen via een 6-3, 7-6- zege op Manfred de Kok. De halve finaleplaats van Maandag is te wijten aan het niet meespelen van Serge Car- pentier. De als derde geplaatste Carpentier moest op medisch advies rust houden wegens een knieblessure, waardoor Marcel Wolfert de kans kreeg zich te meten met Remco Maandag. Drie sets een twee keer een tie break wezen Maandag uitein delijk als winnaar aan. Joost Thoorenaar, als tweede geplaatst op grond van zijn be haalde Zeeuwse indoor-titel, plaatste zich tegenover Maan dag na een 6-2, 6-3-overwin- ning op de Brabander Hans- Peter van Oirschot. De tegen stander van Verpaalen moet komen uit de partij tussen de in Zeeland woonachtige Egypte naar Amr Tawfik en Jaap Moerland. Bij de dames is de B-catego- rie onderverdeeld in drie pou les. Emerence van Wingen startte hierin met een duide lijke 6-3, 6-1-overwinning op Chantal van Schelven, terwijl Angela Latuheru en Annema- rie Verrijzer reeds winnares werden in hun poule via twee overwinningen. Bij de 16-jarige jongens werd de eerste geplaatste Harold Schipper in de eerste ronde uit geschakeld door Vlissinger Jauko Bronkhorst met 7-5, 6-0. Deze plaatste zich vervolgens voor de halve eindstrijd na een 6-3, 6-2-overwinning op Deth- lef Pieters uit Vogelwaarde. Eric Eversdijk en Marcel Schouw moeten elkaar in de halve finale bekampen. Schouw won in de voorgaande ronde van Jan Zuidweg met 6- 0, 6-0 en Eversdijk ondervond evenmin veel tegenstand van Kees Oostrom: 6-1, 6-2.EN- KELE UITSLAGEN HE B eerste ronde: Jaap Moer- land-Eric Eversdijk 6-4,6-2, Hans- Peter van Oirschot-Stefan Haver- mans 4-6,6-3,6-2. DE B: Angela Latuheru-Ingrid de Vries 6-2, 6-2, Annemarie Verr- ijzer-Maijolein Cijsouw 6-4, 6-4, Marjolijn Cijsouw-Manon Kienjet 7-5,6-1. JE tot en met 14 jaar kwartfinales: Marcel Schouw-Lennard van der Boom 6-2, 6-2, Arno Jongsma- Marco Geels 6-1, 6-3, Eugene de Kok-Hans Huibregtse 7-5, 6-3, Kees Oostrom-Serge Eude 6-3,6-3. ME tot en met 10 jaar: Kelly Bouwman-Stefanie Kuiper 6-0, 6- 0. Ik kom in een gespreid bed' Fan onze afletiekmedewerker \PFT.t.E - Tijdens de jongste algemene jaar vergadering van de Goese atletiekvereniging W56 nam Koos Oggel de voorzittershamer over Van Cees Kortleve. De oud-Axelaar leidt de ko- tiende jaren dus de grootste Zeeuwse atletiek- fclub (420 leden). [iet voor de club, want daar ildeed de 44-jarige nog steeds eve atleet perfect aan de gestelde profielschets. „Het am bij mij inderdaad over een volslagen verrassing. Ik ist dat Cees Kortleve dit jaar tjn termijn had afgemaakt en ich niet herkiesbaar stelde, aar had nog geen flauw ver- ioeden wie hem zou opvolgen, ik niet toen Cees me eens •oeg of het goed was dat hij ins bij me langs kwam. Dat ■beurde wel vaker, maar die ond pakte hij uit met een in- ekkend verhaal en of loos niet bereid was hem op te ilgen. In eerste instantie :1de ik, Cees, je moet maar iet op me rekenen, maar be- [»ofde hem wel de zaak in 'erwegeing te nemen. Toeval- moest ik voor mijn werk een ar dagen op reis, dus tijd ge- :g om een beslissing te ne- len. Een beslissing die veel af- ig van mijn vrouw, want het itekent nog meer avonden en e tijd op stap voor de atle- iksport, maar toen die het :ht op groen zette waren mijn mpels weggenomea" Daarmee keert hij terug ar waar het eigenlijk begon. iers, al in 1966, toen hij aan 'de overkant' domicilie koos, zat hij al vlug naast actief at leet in het bestuur van de Be- ilandse atletiekclub. Hij be rde er het secretariaat, was trijdsecretaris zowel voor uit- als thuiswedstrijden al- irens Adri de Munck hem arm maakte voor het afde- gsbestuur. Dit in 1968 toen commissaris technische za- :n werd. Zeventien jaar ver- 'de hij die taak. Nooit echt •vallend, wel altijd bezig in enst van de atleet met goed iderbouwde argumentatie. "'Achteraf is hij van mening dat die periode te lang was. „Je Van onze motorsportmedewerker EL - Op het Axelse nitschorre-circuit gaat aterdag 9 april de RES- 'otorsportcompetitie voor nateurs van start. Nieuw It seizoen in de cyclus van pn wedstrijden is de aan- tezigheid van een klasse Hkes en Quads. Dat zijn [motoriseerde drie- of lerwielers, die uit Amerika hn komen 'overwaaien' en ©k hier flink aan populari- lit hebben gewonnen. fie Belg Jan Verleysen, qua-' ^Jder vanaf het eerste uur, ■m contact op met de stich- hg RES over een eventuele Brtmogelijkheid in de RES- fjyetitie. Hij verwacht een jTCde opkomst bij deze nieuwe »k en hoopt zo'n twintig colle- crossers bijeen te kunnen engen. De stichting RES jakte direct enthousiast in op ■t voorstel en laste de nieuwe ™8sse meteen bij de amateur- npetitie in. Aan de start ko- >n eveneens de traditionele issen zoals de 125, 250 en 500 5' sta,rt van de eerste man- wordt zaterdag om 14.00 "te" gegevea verliest op den duur de veer kracht. Alle dingen herhalen zich, je draait puur op routine. Ik heb het graag gedaan, maar merkte de laatste jaren toch vaak dat ik moeite had met de veerkracht, nodig voor een goed bestuurder. Je mag nooit te lang op dezelfde post zitten." Hij stond aan de wieg van de Zeeuwse crosscompetitie in die tijd. „Er moest op de winterka- lender een gat opgevuld wor den. Er waren maar drie wed strijden in de winterperiode. Daar zijn we geloof ik in ge slaagd. Werp nu maar eens een blik op de winterkalender." Hoe hij het voorzitterschap bij de florerende Goese club ziet? „Om te beginnen attent blijven op allerlei zaken. Ik heb bepaald geen failliete inboedel overgenomen. Onder het be wind van Cees Kortleve is een uitstekende structuur opgezet. We hebben enorm veel kader. Het is een zaak van de voorzit ter om dat te behouden. Oplet tend zijn en de contacten open houden. Iedereen heeft zijn eigen capaciteiten. Iedereen ook doet het voor zijn plezier en offert er zijn vrije tijd voor op. Dat moet zo blijven. Een tweede punt is natuurlijk de realisatie van een kunststofac commodatie hier in Goes. De baan is slecht. Onlangs was het politiek nog niet haalbaar. Wij als club waren technisch klaar. Cees Kortleve en Jan Eversdijk hebben zich het vuur uit de sloffen gelopen, maar het was politiek nog niet haalbaar. Hopelijk gaat het maar om een jaar uitstel. We kunnen geen fatsoenlijke wedstrijden meer organiseren en wat mij nog meer tegen de borst stuit: het gaat om de continuïteit van de training. Een training die een sociaal karakter heeft. Je moet als club een centraal punt hebben, anders gaat de zaak naar de knoppen. Vergeet niet dat we een jeugdafdeling heb ben van 180 leden, die formida bel draait. Atletiek is een indi viduele sport, maar je moet als club bindend bezig zijn." Aan dat bezig zijn heeft hij zelf nog geen gebrek. Onlangs nog werd hij samen met zijn clubmakker Jaap Oele gehul digd voor aanvang van de Stratenloop in zijn Kapelle, wegens het feit dat hij 25 jaar als atleet actief is. Kees Hooge- steeger had voor de gelegen heid zijn mooiste accordeon- deuntje uit de kast gehaald. „Het is een levensgewoonte van me geworden. Ik train nog zo'n 75 kilometer in de week. Het blijft je ook geestelijk in orde houden, al is de scherpte er af. Vroeger stond ik te trillen op mijn benen voor een wedstrijd. Dat is weg, alleen bij een triathlon, in welke sporttak ik me de laatste jaren ook graag meet, heb ik dat weer. Daar is de spanning terug," aldus de man die de eerste schreden zette bij het Terneuzense Scheldesport. „Het waren toen andere tij den. Ik herinner me nog hoe Frits Briket toen langs onze deur in Axel kwam. Hij liep toen zes kilometer en dat was toch wel wat. Wie ging er een kwart eeuw terug in Zeeuwsch-Vlaanderen aan at letiek doen? Dan moest er wel iets los zijn zo hier en daar." Inmiddels, en dat hou hij exact bij, liep hij al 65.000 kilometer. Voor auto's het sein om in te gaan ruilen. Koos Oggel is ech ter altijd zuinig op zijn motor geweest. Van onze sportmedewerker GROEDE - Groede verzorgt traditioneel de opening van het wielerseizoen in West- Zeeuwsch-Vlaanderen. Zondag 10 april komen daar de nieuwelingen en liefheb bers/veteranen in actie op het 1200 meter lange par koers door de dorpskern. In beide categorieën is het een confrontatie tussen de drie Zeeuwse wielerverenigingen, al komt er ook een aantal sterke West-Brabanders (bij de nieuwelingen) en Zuid-Hollan ders (bj de liefhebbers) aan de start. Bij de nieuwelingen, die om 14.00 uur van start gaan voor de 40 kilometer, zijn Richard Sie- reveld, Randy van Gils, Jean- Pierre Fortrei, Johnny van Cadsand, Jurgen Pijcke, Ro land Lijbaert, Serge van Bo ven. Dirk-Jan Franse en Ri- Door Rinus Verberkmoes GRAAUW - Vijftien jaar geleden begon Vivian Blanckaert met tafelten nis. Een sporttak waarin deze in hart en nieren Graauwse furore maakte. Door haar prestaties be hoort zij zodoende nog al tijd tot de nationale top tien en is zij zonder meer het paradepaardje van haar club St.-Aloysius. Wie denkt of praat over St.- Aloysius ontkomt niet aan de naam Blanckaert. Een lo gisch gevolg van de presta ties die de zusjes Vivian en Sterra Blanckaert voor deze club neerzetten. Dit samen met een derde partner, zoals Ingrid van Osselaer en mo menteel Anja van de Vijver. Laatstgenoemde maakt sinds 1984 deel uit van het St.- Aloysius-trio dat uitkomt in de eredivisie. Enkele jaren daarvoor liep het tijdelijk fout. St.-Aloysius kon toen geen derde speelster van ni veau ophoesten, waardoor het topteam zich terug moest trekken. Nadat men weer zover was een goede formatie op de been te brengen, lag de lan delijke bond dwars. „Wij moesten toen van onderaf opnieuw beginnen. Zodoende hebben we tijdelijk in de re gionale afdeling Brabant ge speeld. Jaren van lachen, gieren en brullen. Eveneens verloren jaren, omdat we veel te sterk waren. Tevens een periode waarin we soms zelfs twee competitiewed strijden op één avond af werkten," aldus Vivian. Na deze domper werd de weg omhoog weer ingeslagen en ging het linea recta naar Vivian Blanckaert, nog steeds één van de uitblinksters in het team van het Graauwse St.-Aloysius. - FOTO W1M KOOYMAN de eredivisie. Een klasse waarin St.-Aloysius momen teel onderin meedraait. Een degradatie is meer dan waarschijnlijk. Een en ander door gebrek aan pegulanten. Vivian Blanckaert: „Teams die wij vorig seizoen achter ons lieten, hebben zich door speelsters aan te trekken dermate versterkt dat wij ze niet meer bij kunnen benen. Een team als Avanti trok on der andere Jing Jang aan. Een Chinese die ooit wereld kampioene was en nu spar ring-partner van Bettine Vriesekoop is. Voor ons zijn zulke aankopen onmogelijk. Wij zijn al blij dat een sport zaak als Zaman ons wat toe stopt. Trouwens, anders was het spelen op eredivisie-ni veau niet haalbaar." Over haar eigen kansen de absolute top te behalen, zegt Vivian Blanckaert: „Als dat al gekund zou hebben, dan had ik tien jaar geleden die keus gemaakt moeten heb ben. Een kiezen voor alleen tafeltennis en niets anders. Daarbij zou ik verhuisd moe ten zijn om voldoende trai ningsruimte tot mijn be schikking te krijgen en om goede sparring-partners rond me te hebben. Zaken die ik waarschijnlijk nooit opge bracht zou kunnen hebben, gezien mijn twee jaar Mid delburg. Want toen ik daar voor mijn werk tijdelijk naar toe moest, kreeg ik al heim wee naar Graauw. Senti menteel misschien, maar zo zit ik nu eenmaal in elkaar." Dat Vivian Blanckaert koos voor een job, admini stratrice bij het GAK, houdt tevens in dat zij haar trai- ningsarbeid mondjesmaat moest doceren. Het gevolg hiervan is dat de aansluiting met toppers als Bettine Vrie sekoop, Mirjam Kloppen burg, Patricia de Groot, Gerdy Keen en Emily Noor, om maar eens een paar na men te noemen, niet tot stand kwam. Vivivan Blanckaert hierover: „Die meisjes trai nen minimaal zes uur per dag en doen vrijwel niets an der. Naast mijn werk kan ik dat niet opbrengen. Trou wens, dan zou het toch spaak lopen. Ik beperk het dus tot twee avonden per week trai nen en jeugd begeleiden. Vol doende om plezierig bezig te zijn." Is de tafeltennissport in de top professioneel geworden door het grote aantal trai ningsuren, ook de ontwikke ling van de rubber bekleding op het slaghout maakte een evolutie door. Een ontwikke ling die er toe leidde dat er nu twee kleuren zichtbaar moeten zijn. Rood aan de ene kant, zwart aan de zijde van het badje. Vivian Blanckaert zag deze ontwikkeling met goedkeuring aan. „Nu zie je tenminste sneller welk rub ber gebruikt wordt. Bijvoor beeld de anti-spin-zijde of de snelle kant. Bij eenzelfde kleur moest je dit tijdens bal- vlucht waarnemen en dat vergde een enorme concen tratie. Voor ons als ama teurtjes is het zodoende iets gemakkelijker geworden." Wat de toekomst betreft is Vivian Blanckaert duidelijk. „Mijn wens is nog lang in Graauw op een goed niveau te kunnen spelen. Voor mij het mooiste." Dat zij daar sa men met haar zus Sterra, die overigens al enige tijd met een tennisarm kampt, Anja van de Vijver en coach Johan 't Hooft voor blijft knokken, is iets dat zeker is. Zeker nu St.-Aloysius de plaatselijke jeugd weer enthousiast ziet worden voor de tafeltennis sport. Tevens een noodzaak omdat er bij de 'oudjes' een terugloop gaande is. VAN HET WEEKEND TENNIS Herencompetitie district saterdag 9 april: Hoofdklasse poule B: Ga- me'78-'t Halve Maantje 1, Westerschouwen 1 -Souburg 1. Eerste klasse: Animo 1-Schoondijke 1, Smash I-Drive 1, 't Halve Maantje 2-Hulster Ambacht 1. Tweede klasse: Axel 1-Zaamslag 1, Sluis 1-Animo 2, Ador I-Biervliet 1, Hulster Ambacht 2-Philten 1, Boekreek l-Game'78 2, Ludo et Emergo 1-SJEF1. BASacrpAl, Zaterdag 9 april: Voorwaarts 1-Volharding 2 (eerste klasse dames), sporthal 't Sportuus Axel, aanvang 12.30 uur. BV Ooetburg 1-Volhar ding 2 (tweede klasse heren), sporthal Noorddijk Cadzand, aanvang 16.00 uur. Scheldesport 1-Volharding 1 (eerste klasse dames), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 18.30 uur. VOLLEYBAL Landelijk: Morres-Ledub (tweede divisie heren), sporthal Den Dul- laert Hulst, aanvang 17.00 uur. EWC-Goirle (derde divisie heren), sporthal Baskensburg Vlissingen, aanvang 13.45uur. District: CVC- eklasse herei Scheldesport (promotieklasse 1 ge, aanvang 17.00 eren), sportzaal Clinge uur. CVC-Athanatos (eerste klasse dames), sportzaal Clinge, aanvang 15.00 uur. Moires 2-EWC 2 en Morres-SC Morres (bekerduels), sport hal Den Dullaert Hulst, aanvang 17.00 uur. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland Eerste klasse: Zeelandia-RIA, Jong Ambon-Corn Boys, Biervliet-Domburg, Robur-Oostburg, Kwa- dendamme-Graauw, Schoondij ke-Zeeland Sport KORFBAL District: IJsselvogels-Tjoba (tweede klasse G), aanvang 16.00 uur. TO GO-Vitesse (derde klasse M), aanvang 16.00 uur. Afdeling: Stormvo- gels-Luctor (eerste klasse), aanvang 16.00 uur. Zaamslag-TOP 2 (tweede klasse), aanvang 15.00 uur. SQUASH Zaterdag 9 en zondag 10 april: open handicap-toernooi Flying Dutch man in Racketcentrum Terneuzen. Aanvang beide dagen 10.00 uur. Fi nale: zondag omstreeks 17.00 uur. STEM-KLASSEMENT 1. W. Corijn (Philippine) 12 doelpunten. 2. B. van Craenenbroeck (Clinge) 11 doelpunten. 3. ex aequo H. Rieljens (Koewacht) en M. de Kunder (Sluiskil) 10 doel punten. j, 5. ex aequo Th. Hanny (AZW), P. Wolfert (AZW), W. Temmerman (Hoofdplaat), G. Verbraecken (HW24), P. van der Hooft (Sluiskil) en E. Nagelkerke (STEEN) 7 doelpunten. 11. ex aequo H. Ottens (Breskens), F. van Kauteren (Clinge), G. Lok horst (Hoek), M. Quataert (Hoek), C. Blommaert (HVV'24), P. Seghers (HW'24), F. van der Vloet (Koewacht), J. van Leeuwen (IJzendijke) en F. Neve (IJzendijke) 6 doelpunten. 20. ex aequo R. Krijger (Goes), H. Mookhoek (Hoofdplaat), J. Jacobs (Hoofdplaat), A. Schmemans (Kloetinge), R. Bun (Kloetinge), J. de Ja ger (Lewedorpse Boys) en R. Koole (Patrijzen) 5 doelpunten. 27. ex aequo F. Verstraeten (Axel), A. Thoen (AZVV), J. Livramento (Breskens), E. Breen (Goes), M. Azzagari (Goes), E. Heyndrickx (HW24), G. Wolters (Kloetinge), E de Block (Koewacht), R. Bek (Pa trijzen), H. Rentmeester (Patrijzen), M. Meijer (Philippine), P. Valk (SSV65), H. Faas (Terneuzen), M. van de Bossche (Terneuzense Boys) en J. de Zwarte (Zaamslag) 4 doelpunten. CLUBSCORE 1. HW'24 35 doelpunten. 2. Patrijzen 29 doelpunten. 3. Hoofdplaat 27 doelpunten. Koos Oggel, de nieuwe voorzitter van de Goese atletiekvereniging AV56, is altijd zuinig op zijn 'motor' geweest. FOTO WILLEM MIERAS cardó de Smit van de partij. De' liefhebbers starten om 15.15 uur voor 60 kilometer. Daar zal de strijd waarschijnlijk betwist worden tussen Wim Blok, Leo de Jonge, Noud Westerbeke, Sam Broersma en Frans Meyaard. De organisatie is in handen van het wielercomité Groede onder voorzitterschap van Willy de Zutter. KAREL VAN GOETHEM uit Sluiskil klasseerde zich in de Dr. Pepperrace, een klassieker voor clubteams, als zestiende. Hij was daarmee de beste renner van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. Van onze biljartmedewerker AXEL - Dinsdag 12 april gaat het negende Benelux-toer nooi driebanden van start bij de organiserende vereniging Ed Horemans. Ook deze keer kan de organisatie bogen op een ijzersterke bezetting. Zelfs sterker dan ooit in de voor gaande acht edities het geval was. Dinsdag 12 en woensdag 13 april komt poule A in actie in café Benelux te Axel. Die poule bestaat uit de spelers Theo Platjouw, Louis Dallinga, Frits Bakker en Jo van Hauten. In poule B komen Jean-Paul de Bruijn, Frans Hun tink, Jan Baart en Karei de Koeyer uit. Die poule speelt een week later op 19 en 20 april en 22 en 23 april worden de kruisfinales en de finale gespeeld. Opvallend is wel de poule indeling. Vooral poule A kent in verhouding tot poule B een ongewoon sterke bezetting en het is dan ook zeker dat in die poule één van de titelkandida ten zal sneuvelen. Want met Theo Plaljouw (die de eerste zeven toernooien won) en Louis Dallinga heeft die poule twee gewezen toernooiwinnaars in huis. Daarnaast heeft Frits Bakker onlangs tijdens natio nale voorwedstrijden een moyenne van bijna 1.00 ge speeld en moet ook hij gezien worden als een potentiële titel kandidaat. In poule B is het een duide lijke zaak. Daar lijkt geen van de deelnemers in staat te zijn om Jean-Paul de Bruijn uit de kruisfinale te houden. Trou wens, de ereklasser in de spel- soorten driebanden, bandstoten en libre gaat als de absolute fa voriet voor de eindzege van start. Dat is geen garantie dat hij ook met die zege gaat lopen, want het set-systeem (korte partijen) heeft al eerder bewe zen dat verrassingen niet uit gesloten zijn. Van onze sportmedewerker ZUIDZANDE - Zoals gebrui kelijk wordt het trimseizoen van de Zeeuws-Vlaamse Trim- federatie in Zuidzande ge opend. De recreanten/vetera nen en de A-trimmers komen daar aan de start. Voor de recreanten/ veteranen staat er zondag 10 april een koers over 32 kilometer op het programma. De start is om 13.30 uur. Ook enkele plaatse lijke favorieten zullen van de partij zijn, terwijl mannen als De Roo en Thuy tot de kans hebbers gerekend mogen wor den. Bij de A-trimmers - start om 14.30 uur - zullen de renners die zich al flink in België getest hebben in het voordeel zijn. Aan de start verschijnen onder anderen Rudie Lammens, René Heyboer, Willy de Feber, Jan Moes en Harrie de Bree. De A- trimmers moeten ongeveer 56 kilometer afleggen. De inschrijving vindt plaats in de café-restaurant De Rode Leeuw. Van onze atletiekmedewerker HULST - Mare Willaert wist in de voorgeschreven 12 mi nuten de langste afstand af te leggen tijdens de eerste Coo pertest van RKHAV van dit seizoen. De atleet uit Nieuw- Namen kwam tot 3741 meter. Een kleine 200 meter meer dan Ivo de Bruijn uit Hulst. Bij de jeugd onder de vijftien jaar liep Michael Burm de langste afstand. Hij liet 3059 meter voor zich noteren. Voor deze Cooper test waren 41 deelnemers naar het gemeentelijk sportpark geko men. UITSLAGEN Senioren: 1. Mare Willaert (Nieuw-Namen) 3741 meter, 2. Ivo de Bruijn (Hulst) 3548, 3. Harold Platjouw (Lamswaarde) 3375, 4. Jan Haalboom (Hulst) 3370,5. Henk Vonck (Hulst) 3296,6. ex aequo Luc Martens (Paulus- polder) en Antoine Rodrigo (Hulst) 3225,8. Pascal Roelands (Hulst) 3220,9. Rinus Bracke (Hulst) 3170,10. Marc van der Meer (Lamswaarde) 3115 me ter. Jeugd: 1. Michael Burm 3059,2. Maarten van Goethem 3025,3. Wouter van Noort 3025, 4. Michel de Koning 2980, 5. Rik van Laarhoven (allen Hulst) 2890 meter.

de Stem | 1988 | | pagina 17