Clinge niet verder dan 0- 0 VERLIES OP EIGEN VELD TEGEN BARONIE IJzendijke baas over Noormannen Dick de Pooter match winnaar TOEGIFT iEDEN KUW ROOSENDAAL GELIJKWAARDIGE TEGENSTANDER hard File omzeild: n DE STEM SPORT 8 DINSDAG 5 APRIL 1988 SLUISKIL - Het paasduel uit de tweede klasse B, Sluiskil-Baronie, mocht dan een aardige partij voetbal opgeleverd hebben, van een enerverende wedstrijd kon bepaald niet gesproken worden. Winst en verlies voor Ylissingen Zierikzee verspeelt toppositie Ballengeld Fluit en ogen Pleegzuster Clinge-veld STIKKE LEUK Wonder JICOSIA (AP) - Arabisch ïbben een Boeing 747 van lapt met 112 mensen aan eland in Iran en de kapers en. Backs UITGESPROKEN 1 oetbal op televisie Merijntje: T1 Door Eddy de Schrijver CLINGE - Gistermiddag waren er geen doelpunten te zien tijdens de wedstrijd Clinge-Roosendaal. En die doelpunten kunnen nu net een wedstrijd aardig ma ken. Zonder dat extraatje was Clin ge-Roosendaal als kijkspel overigens toch nog boeiend. Ondanks dat Clinge niet tot scoren kwam heerste er tevre denheid in het Clingse kamp. „Ik ben toch tevreden. De ploeg speelde af en toe goed voetbal. Alleen de doelpunten kwamen niet," had trainer George de Block als antwoord na afloop klaar. Clinge behaalde in het paas weekeinde drie punten en dat is toch een positief saldo. „We horen er nog steeds bij. Clinge is nog steeds in de running," al dus De Block. Clinge-Roosendaal begon trouwens een half uur later dan het geplande tijdstip. Scheidrechter Koster was al om twaalf uur vertrokken, maar bij de veerpont Vlissin- gen was het zo druk dat hij pas om kwart voor drie in Clinge arriveerde. Trouwens, Roosen daal kwam ook pas tegen kwart over twee in de kleedka mer aan. Een slecht begin dus. Alleen de kantine deed goede zaken. In het eerste kwartier kwam Clinge goed uit de startblok ken. Een groot veldoverwicht met enkele kansjes voor Pascal Delforge en de meer aanval lende spelers Boudewijn van Craenenbroeck en Fred van Cauteren, maar Roosendaal- doelman Ben van Leest be waakte zijn grondgebied uit stekend en liet geen vijande lijke schutters toe in zijn doel. Paul van Rijsbergen kreeg een waterkansje voor de bezoe kers, maar doelman Siegfried van de Berg toonde zich op zijn 'paasbest' en voorkwam een doelpunt Roosendaal herstelde zich en zette daarna Clinge onder druk. Aanvoerder Rob Swaans strooide zoals altijd met prach tige tikjes naar zijn medespe lers, maar Paul van Rijsbergen - af en toe flink in de clinch met de scheidsrechter - en Dennis Landen konden de weg naar het net niet vinden. Bijna was het dan toch raak. Een mi nuut voor de pauze moest im mers doelman Siegfried van de Berg zijn doel schoon houden door de bal via de lat buiten het strafschopgebied te plaatsen. De thee zou extra inspiratie moeten opleveren. Een kopbal van Fred van Cauteren scheerde rakelings langs de paal en Geert Jan Mechelink knalde tegen Rooseldaal-doel- man Van Leest op. Mechelink speelde trouwens een zwakke partij en was - net als enkele andere Clinge-spelers - aan vervanging toe. Pascal Del forge bijvoorbeeld snakte naar adem, maar de zo broodnodige en verwachte wissels bleven uit. Trainer George de Block had daar wel een duidelijke verklaring voor. „Mark Triest durfde het niet aan in te vallen. Voor de rest had ik alleen ge blesseerde spelers op de bank. Dan houdt alles op. Mijn selec tie is veel te krap. Ik moet uit breiding hebben. We zullen voor de volgende competitie wel eens wat spelers polsen, maar dan moeten ze bereid zijn om derdeklasservoetbal te spe len. En dat vraagt nogal wat," aldus De Block. Boudewijn van Craenen broeck - zaterdag in Goes niet zo geweldig op dreef - was dicht bij een Clinge-treffer. Zijn kopbal kon op het nip pertje door doelman Van Leest uit het doel geranseld worden. In het laatste kwartier wer den de roodhemden van Roosendaal sterker en konden de verdedigers van Clinge maar net op de been blijven, maar de punten werden broe derlijk gedeeld. Een resultaat waar iedereen vrede mee kon hebben. Sluiskil is machteloos Door Herman Muller Daarvoor bleek de thuisploeg gewoon te weinig fantasie in huis te hebben om de technisch betere Bredanaars af te kunnen troeven. beide keren in de muur werd gesmoord. Heel wat interessanter was het daarom Baronie aan het werk te zien. Edy de Schepper, bij uitzondering weer eens op Zeeuws-Vlaamse bodem aan het werk, vervulde een uitste kende spelverdelende rol, maar absolute uitblinkers bij de be zoekers waren Joost Bedert en Louis van Raak, die op de lin ker vleugel voor fraaie openin gen zorgden. Daarbij werd er nogal eens rigoreus ingegrepen, maar scheidsrechter Severijns uit Waalwijk zorgde er wel voor dat alles binnen de perken bleef. Een boeking kwam er wel voor Maikel Aben die Alex Dehulster iets te gretig body- checkte. Pas ruim in de tweede helft bleek de inzet van Sluiskil het evenwicht op het veld te wijzi gen in een voortdurend aanval lend Sluiskil. Omdat de combi naties te vaak over veel schij ven verliepen was het doelge bied van Seydlitz echter zo dicht bevolkt, dat er voor de Sluiskillenaren weinig schiet- mogelijkheden meer overble ven en bij de talloze doelwor- stelingen was de Brabantse doelman steeds nadrukkelijk aanwezig. In de slotminuten kwam er nog een sprankje hoop toen Seydlitz te ver buiten zijn doel gebied kwam en hands maakte, een actie die nogal wat op schudding aan de zijlijn ver oorzaakte, maar ook deze keer bleek dat Sluiskil, wat het ne men van vrije trappen betreft, nog aardig wat in te studeren heeft. Na een snelle openingstreffer van de bezoekers volgde pas na zestien minuten voetbal een echt tegenoffensief van Sluis kil, dat door gebrek aan stoot kracht voorin jammer genoeg niet met een doelpunt afgerond kon worden, waardoor Baronie met een 0-1-eindstand het kampioenschap weer iets dich terbij zag komen. Dat Baronie, aantredend met een half dozijn ex-divisiespe lers in het team, over een tech nisch begaafde ploeg beschikt, werd in de openingshelft al snel duidelijk gemaakt. Zowel in verdedigend als in aanval lend opzicht blonken de Bra banders uit en het feit dat Cees Ardriaanse al na twee minuten voetbal uit een hoekschop van Peter Maas boven een statische verdediging uittorende en de bal binnen kopte, zegt natuur lijk genoeg. Met die gunstige uitgangspositie konden de be zoekers de wedstrijd naar wens controleren. Ze speelden afwis selend aanvallend, dan weer counterend en zorgden er tege lijkertijd voor dat hun doel man, Frits van Setdlitz-Kurz- bach, nauwelijks aan het werk werd gezet. In aanvallend opzicht scho ten de Sluiskil-spitsen Mare de Kunder en Gerard Maas flink tekort met wat hun directe te genstanders daar tegenover zetten en daarbij werden zij vanuit het middenveld nou niet bepaald op hun wenken be diend. Uit de mogelijkheden die er kwamen volgde tot twee keer toe een directe vrije trap, die tot groot ongenoegen van de ruim opgekomen supporters, LEWEDORPSE BOYS HOOFDPLAAT 2-2 - De thuis club opende sterk. Binnen het half uur wees het scorebord 2-0 aan door Ronald de Jonge en André Krijger. Vlak voor rust zorgt Werner Temmerman voor 2-1. In de tweede helft een gelijk opgaande wedstrijd. Stan Soulimans scoorde de ver diende gelijkmaker. NOORMANNEN-IJZEN- DIJKE 2-3 - Het eerste half uur was voor Noormannen. Door Henk Wielemaker kwam de thuisclub op een 2-0-voor- sprong. Dat bleek niet vol doende te zijn. Nog voor rust werd het door Frank Neve en Eric van Poucke 2-2. De tweede helft gaf een spelbeeld te zien met wisselende kansen. Twee minuten voor tijd bracht Peter de Putter de winnende treffer voor IJzendijke op het score bord. IJZENDIJKE-HOOFDPLAAT 1-3 - Een bliksemstart van Hoofdplaat, dat binnen de tien minuten een 0-2-voorsprong had opgebouwd door Henri Mookhoek en Fons Baart. Kort na deze tweede treffer ver greep Ronald Boeije zich aan een tegenstander en werd door scheidsrechter Boom uit Roosendaal het veld uitge stuurd. IJzendijke moest toen met tien man verder. Hoofd plaat bleef in die eerste helft Spelmoment uit de wedstrijd Sluiskil-Baronie. Doelman Seydlitz van Baronie redt bij een aanval van Sluiskil (donker shirt). - foto de stem/cor j. de boer TERNEUZEN - In de vierde klasse H van het zondag- amateurvoetbal kwam Philippine door de 2-1-winst op Hontenisse en het verlies van RCS tegen Lewedorpse Boys, samen met de Souburgers aan de leiding. Koe wacht bleef met 2-0 baas over Terneuzen. het beste van het spel houden, maar slaagde er niet in de voorsprong verder uit te bou wen. In de tweede helft een aandringend IJzendijke. Toen het offensief van de thuisclub was geluwd ging weer Mook hoek alleen op doelman Fred de Krijger af en dat betekende 0-3. Vlak daarop slaagde Frank Neve er in de stand op 1-3 te brengen. In de slotfase van het duel werd ook Hoofdplaat-spe ler Rudy Thomas wegens, vol gens de arbiter, natrappen het veld uitgezonden. LEWEDORPSE BOYS-RCS 2- 0 - Een hard werkende thuis club heeft tegen koploper RCS een verdiende 2-0-overwinning behaald. In de eerste helft ging de strijd op met voor beide teams enkele kansen. Kort voor rust werd De Jager in het strafschopgebied gevloerd. De terecht aan Lewedorpse Boys toegekende penalty werd door Paul Huiskens feilloos benut. Ook in de tweede helft bleef het duel boeiend. RCS was tech nisch zeker de betere ploeg, maar de werklust van de thuis club deed dit overwicht teniet. Na een half uur bracht Antoine Uiterhoeven met een fraaie treffer de stand op 2-0. Het RCS-offensief dat hierop het antwoord was, leverde echter niets op. Spelmoment uit de wedstrijd Axel-Cluzona. Een Axel-verdediger komt te laat om een Cluzona-aanvaller te beletten op doel te schieten. Axel-keeper Tonny Gommers zou het leer echter stoppen. - foto wim kooyman Door Rinus Verberkmoes AXEL - Door in de tweede helft het enige doelpunt in het duel Axel-Cluzona te maken, is Axel-aanvoerder Dick de Pooter matchwin naar geworden. Een Axel-zege die trainer Jaap Lensen bijzonder nuttig noemde. Axel begon aan het 'karwei' Cluzona met ge mengde gevoelens. Zelf had het zaterdag ge speeld, terwijl Cluzona een vrije dag had. Daarbij moest Axel zijn beide spitsen Mels Verhelst en Alexander de Visser wegens bles sures missen. En daarmee viel een stuk van de doelpuntenproduktie weg. In het treffen was dit eveneens te zien. Zowel Axel als Cluzona heeft teveel kansen nodig om tot scoren te ko men. Een gemis dat beide formaties onderin de ranglijst houdt, temeer daar het beide ploegen aan werklust niet ontbreekt. Het gebrek aan scoringsinstinct kwam met name in de eerste helft tevoorschijn. Al in de eerste minuut kreeg Axel een dot van een kans. De kopbal van Piet Ruytenburg werd echter door de attente Cluzona-doelman Maas gekeerd. Datzelfde Axel kwam kort daarna goed weg toen Theunis van dichtbij tegen de paal knalde en Braat uit de rebound vergat te scoren. Al met al zaken die boeiden. Zeker toen De Pooter na twintig minuten spelen op een doorkopbal van Van de Velde door de Clu- zona-defensie gleed. Helaas voor alles wat oranje-wit was miste de Axel-aanvoerder jammerlijk. Toch zond weer dezelfde Axel-speler kort daarna zijn middenvelder Bracke de diepte in. Gebrek aan zelfvertrouwen betekende dat de man aan het scorebord werkloos bleef. Dat bleef hij eveneens in de periode dat Cluzona dicht bij het openingsdoelpunt was. Een tref fer die als het ware in de lucht hing toen Jans sen zijn kopbal net voorlangs het Axel-doel zag scheren en Leo van Loon zijn inzet het zelfde lot zag ondergaan. In plaats van 3-3 stond er na 45 minuten dus 0-0 op het score bord. Na de thee waren de kansen schaars. Toch slaagde Axel er in te scoren. De Pooter had hiervoor een 'halve' kans nodig. Uit een afge slagen aanval pikte hij de bal op, drong dwars door de Cluzona-defensie heen om vervolgens doelman Maas te kloppen. Met deze actie werd tevens het pleit beslecht. De opmerking in de pauze 'Wie scoort wint' werd daarmee be- waardheid. Na deze goal beperkte Axel, dat de wed strijd tegen Internos van twee dagen eerder steeds meer in de benen voelde sluipen, zich tot het vasthouden van de voorsprong. Het deed dit met kunst- en vliegwerk. Echter vol doende om rappe Cluzona-spelers als Peter de Jong, Geert Jansen en Pierre Broekhoven van scoren af te houden. Knapen die de rode lan taarn vaster in handen kregen gedrukt. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de inhaal- duels tegen Sittard en Geldrop heeft Vlissingen van eerstge noemd team met 4-3 verloren en van Geldrop met 3-1 gewon nen. Zaterdag boeide het duel in Sittard hoegenaamd niet. Via Patrick Kraus opende Sittard de score, waarna Geert Bouw man uit een strafschop gelijk maakte. Kraus liet daarna 2-1 noteren. Een voorsprong die door Johnny Spaans teniet werd gedaan. Weer bracht Kraus de thuisclub op voor sprong. Zijn ploeggenoot Dries- sen verhoogde de marge tot twee doelpunten, voordat Geert Bouwman zijn tweede straf schop verzilverde. Deze 'Vlis- singen-douche' diende tevens als generale voor het duel met koploper Geldrop. Een aantrekkelijk duel. De gasten kwamen in de vijfde minuut op 0-1 door Brauns. Tien minuten later wees het scorebord 1-1 aan, omdat Bouwman zijn derde straf schop van het afgelopen week einde verzilverde. Ron van Dam bepaalde daarna de rust stand op 2-1. In de tweede helft liet Peter van Vossen het tal rijk opgekomen publiek jui chen door de derde Vlissingen- goal te laten noteren. TERNEUZEN - Zierikzee is zijn toppositie kwijt. Nadat het vorige week met 1-0 van OSC'45 had verloren, kreeg het deze keer de domper in Breda op de neus. Gastheer Boeimeer klopte Zierikzee met 1-0. Dit via een doelpunt van Dick van Doorn. eindredactie: Ton Koomen bijdragen: Eddy de Schrijver, Rinus Verberkmoes, Peter Jar Rob van Deursen en Jacques Hendriks SPONTANITEIT IS iets dat zich plotseling openbaart. Zo ook tijdens het voetbalduel Spui-Corn Boys. In dit treffen beging een van de Spui-ve- detten een overteding. De ontvanger, een Corn Boys speler dus, maakte van zijn lijden een fiks stukje theater, waarin hij voor zichzelf de rol van sopraan had weggelegd. Kermend gebaarde hij stevig in zijn mannelijkheid gekne pen te zijn. Toen de arbiter daarop de Spui-speler no teerde nam supporter Rini Roose spontaan zijn pet af om deze te gebruiken voor een inzameling. Geld om de te verwachten boete van 25 piek te betalen werd onder het motto 'ballengeld' zodoende snel bijeen gebracht. SPELREGELS EN discipline zijn de twee peilers waar de sport op gefundeerd is. Dat in het heetst van de strijd hier afbreuk aan wordt gedaan, is de reden waarom scheids rechters in het veld staan. Zij moeten optreden om juist overtredingen op die spelre gels te corrigeren dan wel te bestraffen. Dat hen dit niet altijd in dank wordt afgenomen mag een welbekend verschijnsel zijn. Doch de originaliteit waar mee dit verbaal wordt onder steund, blijft als toehoorder en toeschouwer een interes sant en bekend fenomeen. Zo werd in een basketbaltreffen tussen twee facultaire stu dententeams een variant geuit op het bekende 'Surfers do it standing up'. Na, volgens de betrokken speler althans, herhaaldelijk partijdig flui ten van de scheisdrechter riep deze: „Scheidsrechters doen het met de fluit in de mond en hun ogen in hun kont." Deze welgemeende volzin zorgde voor heel wat hilari teit bij iedereen behalve de man met de fluit. De speler werd meteen aangetekend met technische fout, beris ping en verwijdering. De re den werd na de wedstrijd pas echt duidelijk. De arbiter vroeg de speler op doordrin gende toon of deze wellicht discriminerende gevoelens had tegenover iemand met andere dan heterosexuele ge voelens. Dat de speler niet op de hoogte was van deze voor geschiedenis, mocht geen ver andering brengen in de situa tie. PLEEGZUSTER BLOED- WIJN. Wie kent die niet. Na afloop van de amateurkoers in Sluiskil zag speaker Pierre Eysackers het beeld van de pleegzuster ineens in zijn ge dachten opdoemen. Het non netje haastte zich op de fiets en reed over de streep. „Daar hebben we pleegzuster bloed- wijn," riep hij uit. Het non netje liet Eysackers begaan en trok zich er niets van aan. Ze stak wel de hand op. Mis schien kende ze die man met de microfoon wel... Trouwens 'Ome' Pierre is altijd wel in voor dergelijke grapjes. Zo reed Erik Vereecken terug om zich te gaan omkleden. „Je had beter een hometrainer dan een gastvrouw mee naar Amerika genomen. Dan had je vandaag misschien in de kopgroep gezeten," sneerde Eysackers. Ook Vereecken stak zijn hand duidelijk op naar de speaker. „IK HEB er voor gezorgd dat de wedstrijd vanmidda; kon gaan. Normaliter hier niet gespeeld worden." Die woorden men uit de mond van bestuurder Robert Wi Hoezo afgekeurd? KNVB heeft vorige w< veld gekeurd en dat gewoon afgekeurd, toch geen veld meer. dat is een wei waarop koeien kunt laten spek grazen, maar zeker geer Iers. Misschien dat je e 22 ambtenaren van meente op kwijt kunt zou nog kunnen," aldus laert, die begin deze wet volledige rapport van KNVB in de bus verwacl dis ..KIslntJss'- In Ds Stem. Xdat er zoveel bl/zondero en lereesame aanbiedingen In staan. EIK© dag weer DE WONDEREN zijnd, reld nog niet uit. Met di dachte in het achter B28ste jaargang Kantoren tej Van onze correspondent Paul van der Voort BARCELONA - De Spaanse vice-premier Al fonso Guerra heeft zich dit weekend met een jachtvliegtuig van de luchtmacht vanuit Portu gal naar huis laten vlie gen, omdat hij geen zin had met zijn auto uren lang in de file te staan. Het incident gebeurde zon de leeft 'dwerg' RBC nat dagmiddag bij het veerpont tev. van de Guadiana, de grensri vier tussen Spanje en Portu gal. bey gen strt duel in de kwartfinale KNVB-beker (volgende woensdag) tegen 'reus' toe. En waarom ook niet? tien jaar geleden, op dagavond 21 december speelden PSV en hetti Wageningen ook een duel in Eindhoven, op dat moment - net seizoen - oppermachtig eredivisie, had nog niels] loren en inmiddels een voorsprong genomen concurrentie. De w< tegen eerste divisional geningen zou een foi zijn. Wat gebeurde op die voor Wagei gedenkwaardige wi avond? PSV had een off-dag, werd finaal mat gespeeld door de landers en verloor met. eens geflatteerde cijf< Wedden dat RBC-oefi ter Epi Drost zijn aan dit hoofdstukje i derlandse voetbalhistorBen van de Kuwaytse koninklijk] herinneren vlak voor dt| strijd? eisen de vrijlating van 17 pr<| Lwayt, dezelfde eis die vele s Libanon stellen. Drie van de vli BIJ HET Rotterdamse oord wordt driftig gt aan een face-lift van <t Immers, tot half de jat ventig gold het trotse r wit van 'Faaienoort' a van de noeste arbeidei terdam was trots op zi ven en op zijn Feye Daar kwam echter dek De bespelers van De werden meer en meer als de exponenten vi ruim in de slappe wi tende bovenlaag vani volking van de stad. D zo beroemde koffie werd een voor 'Jan a pet' onneembaar bol Zaken gingen voor dee gekoesterde reputatie| bollebozen die nu bij oord aan de touwtjes willen daar veranderii brengen. De ploeg moe:| het image van de hardf] kers krijgen. Daartoe aan de top driftig gi Feyenoord gooit het op lebogenwerk. Immers, is de komst van Cor V( en Theo van Duivenl het bestuur niet te verl Met Gerard Kerkum op een bestuursstoel het college van bestui nu over drie keiharde gelbacks uit het verli het veld. Voeg daarai dat Rinus Israel als de meest keiharde verdedigers ooit op de landse velden in de damse Kuip aan de rijkste trainerstouwtjes| en het nieuwe gezii Feyenoord wordt di Volop in het defensief, niet iedereen daar bï| zijn. Gusta Planckaert, de moeder van de bekende wi< in het Vlaamse weekblad HUMO: „Van mijn drie was Willy het koetspaard, Walter het boerenpaard onze Eddy het luxe-paard". Eddy Planckaert in HUMO: „Ik heb twee hectaren' koeien, paarden en schapen, en ik kweek ook konij» eenden en kippen. Ja, óók voor eigen gebruik. Ik heb' van mezelf, van het kuiken tot de koe. Ik ben dus de coureur die mag zeggen dat hij honderd procent nenvrij is!" Nogmaals Eddy Planckaert in HUMO, nu over de van Teun van Vliet: „Echt waar, hij heeft de moois»] nen van alle coureurs. Gespierd, heel smal onderaav een goede spierverdikking naar boven toe, met prach aders, en spieren die blootliggen. Geen gmmmetje benen van Van Vliet, daar kijk ik dikwijls naar. In coureur zegt het: Als je achter Van Vliet rijdt, knji| complexen". Over sprinters: „Je weet het, als je Vanderaerden moet je je arm klaarhouden, van Arras mag je een verwachten, enz. Alle spurters zijn vieze mannen". Tenslotte Edddy Planckaert in antwoord op de hij wel eens 'geslikt' heeft: „Ja, maar heel zelden, Eei>) of vijf, schat ik, om te proberen. Amfetamines. Je toch het verschil kennen als je beroepsrenner bent. verschil is enorm. Veertig tot vijftig procent bij mij gelooflijk, ik vloog!" Hennie Kuiper in Sport International: „Ik heet een' man te zijn, ben bijna 40 nu, maar ik kan een peloton' laten kraken, zonder dat ik zelf forceer". 'Spits', medewerker van het RBC-thuisblad: „Als Been straks in Pisa net zo speelt als dit seizoen bij oord, valt die toren nog wel eens om van het lachen". et vliegtuig was op weg van ngkok naar Kuwayt en ndde op het vliegveld van shhad in Iran. Iraanse stad Mashhad, n van de grootste Iraanse xien met 1,5 miljoen inwo- rs, ligt dichtbij de grenzen ït de Sovjetunie en Afghani- an. Het is een van heilige stad pdat de shi'itische imam Ali n Musa al-Ridah er begraven [Na de landing eisten de ka- Irs nieuwe brandstof en Jeigden het toestel op te bla- n. als Iraanse soldaten de >eing wilden naderen. Het toestel werd volgetankt aar later omsingeld door mi- airen. Kuwayt riep de Iraanse re- zing op de zaak verstandig af I wikkelen en vroeg de autori- |ten de kapers geen toestem- ig te geven om weer uit Iran vertrekken. ran wilde het toestel eerst en toestemming geven om te fiden, maar draaide die be- sing terug toen de piloot ILVERSUM (ANP) - Je NOS-televisie schakelt vanavond op Nederland 3 regelma tig tussen Marseille en ladrid om de voetbal- vedstrijden Olympi- jue Marseille - Ajax [(halve finale Europa cup bekerwinnaars) en Real Madrid - PSV [{halve finale Europa -up landskampioenen) rechtstreeks op het scherm te brengen. Jet programma ziet er als volgt uit: 20.00 uur ^Journaal (aansluitend ER) 20.30 uur Socutera 0.35 uur Olympique Marseille - Ajax 21.00 uur -teal Madrid - PSV 21.45 Uur Olympique Marseille - Al ax 22.00 uur Real Ma- EÏIÏÏz,22.45 uur FoiS 22-52 uur Journaal £3.02 uur STER 23.09 uur [Studio Sport (met o.a. Olympique Marseille - A ax en basketbal) 23.55 uur nieuws voor doven en llechthorenden. sp Kapers: liever Kuwait dan rijk

de Stem | 1988 | | pagina 18