LEGENHEID NIEUW OPHAALSYSTEEM HUISVUIL PER 1 JULI Hulst veel te duur' Medisch Centrum kost Hulst handenvol geld TOCH GOOD I0MTC WETEN DATUBU ONS OOK IKUNTUEAS0M. fitSTEM De waldhoorn schalt veel te weinig dag er krant 1 gebed derend commissie financiën^ Veertig jaar De Snelle Duif in Clinge 'Uitbaggeren vijvers sm hulster vvd'er a. de booij: PLAATSELIJK NIEUWS Familieclub Taelman voetbalt al 15 jaar pE STEM VAN ZEELAND 2 DINSDAG 22 MAART 1988 ELEN WIJ U NABESTAANDEN GEREGELD. <t er bij een overlijden /astgelegd. ee om stil te staan bij dicil of voogdijschap, i om 't wel te doen, partner, de kinderen, loekje voor u samen- ferzichtelijk de meest en besproken. E, p/a Stephenson- MEER. Sluit een extra krijgt u het boekje uurd. IR Th.W. GIJS Bus naar toneel Zwembad Hulst snel gesloopt INFORMATTEDAG MOET INSTRUMENT UIT VERGEETHOEK HALEN Vogelwaarde Nieuw-Namen Heikant Hulst Graauw Ossenisse Clinge Hengstdijk St.-Jansteen Lamswaarde Axel T22 om te zoenen I articulieren ankje, jubileum, receptie, verloving, overwinning, Abraham, openbare dank, or, mag best eens in de pagina familieberichten, en duur hoeft het niet te als kosten een tientje), kolom 2,00. Eén grote -J,55. Voor het plaatsen van ng met èen formaat van 35 en wij 14,05 toeslag. 1 op aanvraag. Bij niet- wordt 4,00 adm.kosten (orden niet geretourneerd, of geef uw tekst 2 dagen lij één van onze kantoren, jven stuurt u eveneens 2 sing naar Postbus 3229, ihriftelijke opgaven worden ;epteerd indien naam en ijn, ook indien uw betaling j behouden ons het recht der opgaaf van redenen te veigeren. klachten bereiken over de ehoudt de uitgever zich het laam van de opdrachtgever jnd te geven. ilgingsnieuws 2 kolom op donderdag. nt ga va en goe- Schat wat ik zeggen mag. Jij jn avond en mijn bij jou vergeet :orgen. Voor alle sta jij klaar. Jij een dank en dat Daarom wens ik vele jaren ons chip mag veilig Jouw liefheb- Hulst over op rol-emmers Van onze verslaggever HULST - De gemeente Hulst schakelt per 1 juli over op rol-emmers voor het ophalen van huisvuil. In dit nieuwe systeem krijgt ieder gezin de beschikking over een mini-container, die dan eens per week door de reinigings dienst geleegd wordt. De invoering van de rolemmers brengt het eerste half jaar geen ta riefsverhoging van de reinigingsrech ten met zich mee. Voor volgend jaar willen burgemeester en wethouder de verhoging proberen te beperken tot ongeveer 15 gulden. Dat is het bedrag dat de gemeente in rekening wordt gebracht voor de huur van de mini- containers. Daar staat tegenover dat de plastic huisvuilzakken voortaan achterwege kunnen blijven. Volgens B en W besteedt een gemiddeld gezin ongeveer 25 gulden per jaar aan der gelijke zakken. Volgens wethouder G. van de Voorde leren ervaringen elders in het land dat de gebruikers over het rol- emmer-systeem zeer tevreden zijn. Bovendien brengt het grote voordelen mee voor het milieu. Immers, doordat huisvuilzakken minder zullen worden gebruikt, komt er aanzienlijk minder plastic in het milieu terecht. Boven dien wordt ook voorkomen dat hon den, katten of ongedierte de vuilnis zakken kapot vreten. De gemeente Hulst is de eerste in Zeeuwsch-Vlaan deren die op dit systeem over gaat. Het is de bedoeling dat in principe overal rol-emmers met een inhoud van 240 liter worden geplaatst. Soms zal het om uiteenlopende redenen wellicht nodig zijn dat er een kleinere emmer van 120 liter beschikbaar wordt gesteld. Bij gesloten bebou wing, bijvoorbeeld in de Hulster bin nenstad, zou het kunnen dat ook die oplossing geen uitkomst biedt. Dan wordt er gedacht aan het centraal plaatsen van een aantal rol-emmers of een container. De rol-emmer heeft een inhoud die gelijk is aan ongeveer zes volle huis vuilzakken en is geschikt voor alle huisvuil, tuinafval en het kleinere grofvuil. Omdat de vuilauto's alleen maar ingericht worden om die em mers te legen, kunnen er geen dozen, bundels of oud meubilair worden meegegeven, zoals dat nu nog vaak gebeurt. Wie toch van dergelijk grof huishoudelijk afval heeft, moet even bellen naar de afdeling gemeentewer ken. Eens per week rijdt een speciale vuinisauto dan die adressen langs om de spullen op te halen. Ook voor de kleine bedrijven brengt het nieuwe systeem een veran dering. Tot nu toe betalen die een apart tarief, gebaseerd op de hoeveel heid die meegegeven wordt. Om daar achter te komen moest de gemeente zes keer per jaar op pad om dat te schatten. Het gevolg was dat regelma tig bezwaarschriften binnen kwamea Daarop moesten weer hercontroles plaatsvinden, kortom, een tijd- en dus geldrovend karwei. Bij invoering van het nieuwe sys teem kunnen ook bedrijven met kleine hoeveelheden afval dat aanbie den via een rol-emmer, als het moet twee. De aanslagen worden dan opge legd aan de hand van het aantal rol- emmers dat men heeft Bedrijven die wekelijks meer dan 480 liter afval hebben, moeten gebruiik maken van een container. De inwoners van de ge meente worden te zijner tijd via een huis-aan-huis folder nog nader over het nieuwe systeem geïnformeerd. Van onze verslaggever HULST - De Hulster financiële commissie heeft twijfels over de prijs die de gemeente moet neerleggen voor het uitbaggeren van de vijvers in het plan Hooghuis. m/v 173-1416 Een gespecialiseerde firma wil dat doen voor 33.000 gulden. Een bedrag, zo rekende B. Mar tens voor, van 100 gulden per kubieke meter blubber. Dat vond hijen met hem an dere commissieleden, wel erg aan de hoge kant. „Met een dragline en een vrachtwagen kom je volgens mij een heel eind", meende Martens. Vol gens gemeentesecretaris H. van Geesbergen is een dergelijke handelwijze echter niet moge lijk. Het betrokken water ligt ingebed tussen bebouwing en groen, zodat men er alleen maar met kleinschalig mate riaal bij kan. De vijvers moeten worden uitgebaggerd, omdat zich in de loop der jaren een dikke mod derlaag heeft gevormd. Vol gens de gemeentesecretaris is het euvel zo erg dat bij lage waterstand in de zomer 'de eenden op het water kunnen staan'. Waarop burgemeester Jacobs eraan herinnerde dat iets dergelijks zich tweedui zend jaar geleden ook al voor deed. Uiteraard niet op de Hul ster vijvers en ook waren daar geen eenden bij betrokken. De prijs behoeft volgens commissielid H. Neefs overi gens geen probleem te zijn. „Op die vijvers zit minstens dui zend kilo paling", wist hij. „Als we die verkopen hebben we de kosten er voor een heel eind uit". Van onze verslaggever HULST - Het in het ziekenhuisgebouw te vestigen me disch en sociaal centrum gaat de gemeente Hulst han denvol geld kosten. IA. de Booij (WD) voorspelde dat gisteravond tijdens de ver gadering van de Hulster com missie financiën. De Booij wees erop dat de verhuizing van de stichting maatschappelijke dienstverle ning vanuit Den Dullaert naar het ziekenhuis betekent dat de gemeente zal moeten opdraaien voor de hogere exploitatiekos ten van Den Dullaert. Die krijgt namelijk zo'n 30.000 gul den minder huur binnen. „Dat (ADVERTENTIE! VOLVO Luting /*n"r CAPPENDIJK AUTO'S TERNEUZEN ft' u. Hnmmi) 4S Til 01160-97456 EffBLAC VOOR ZUIDWEST I Kantoren Terneuzen, Huist en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 8 30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der «lm (editie-chef), Romain ran Damme, Frank Deij, nny van Gremberghe, pe perstraten, Cor de arPi!0'0)'Ton Koomen sport). Hulatir9" J3nsen- ufEugène Verstraeten, loeP Trommelen. ^vertentie-exploltatle •>S.p,ecteur Zeeland: 15839™'Privé,el'0115°- is nog maar één ding", meende De Booij. „Ik vraag me af wat het ons nog meer zal gaan kos ten". Burgemeester F. Jacobs gaf toe dat het exploitatietekort van Den Dullaert inderdaad zal stijgen. „Maar", meende hij, „we hebben met z'n allen beslo ten dat we ons voor dat me disch centrum sterk willen ma ken. Daar hoort het maat schappelijk werk in te zitten. En dan moeten we niet wijzen naar een gat in Den Dullaert. Dat heeft in feite met dat me disch centrum niets te maken. Als er straks een sporthal in Hontenisse staat, kunnen we ons dan ook wel druk maken. Want misschien gaan vereni gingen die nu in Den Dullaert voetballen dan daar wel naar toe". SINT-JANSTEEN - De Steense toneelvereniging wil eerste paasdag, zondag 3 april, een bus laten rijden naar het Me- chels Miniatuurtheater. Daar wordt dan het spectakelstuk 'De zoon van de schrijnwerper' opgevoerd. ok niet-leden van de toneelclub kunnen dit uitstapje meema ken. Belangstellenden voor deze uitvoering kunnen contact op nemen met de voorzitter (13916). De voorstelling begint om 20.15 uur. De jubilarissen van De Snelle Duif Van onze correspondent CLINGE - Postduivenvereniging De Snelle Duif uit Clinge vierde het veertigjarig bestaan in café De Landbouw. Tegelijkertijd werd het nieuw aange bouwde lokaal officieel in gebruik geno men met het doorknippen van een lint door voorzitter Van den Brande en café houder Dees Verbraeken. Buiten, aan de voorzijde van het lokaal, werd een uit hangbord opgehangen met het opschrift: De Snelle Duif. Voor de 55 leden met hun echtgenotes begon het feest met een lunch, waarvoor allen een insigne kregen opgespeld. Voor zitter Van den Brande herinnerde aan de goede resultaten die werden behaald door R. Pielaet, die kampioen van Zeeland werd in de categorie overnachtingsvluch- ten, H. de Schepper als provinciaal win naar Orleans en Door Merckx als provin ciaal en nationaal winnaar Orleans. Vervolgens werden de jubilarissen ge huldigd. Zij kregen een tinnen bord met een duif erop, terwijl de dames bloemen werd aangeboden. De jubilarissen waren Ivon Bracke, René van Gaever, Jos Go- - FOTO W1M KOOYMAN vaert, Robert de Nijs, Ch. Willaert, Jos Willaert, Jos de Wit, Camiel Verstraeten en Jo van Helsland, die afwezig was. Voorzitter van de afdeling Zeeland Theo de Rooy uit Terneuzen en voorzitter van de kring Oost E. van der Walle uit Hulst hadden naast gelukwensen ook een enve loppe met inhoud voor de jubilerende vereniging. In het met allerlei duivendiploma's versierde nieuwe lokaal hield het bestuur een receptie, die door vele bestuurders van andere verenigingen werd bezocht. Er werden veel enveloppen met inhoud aangeboden. Van onze verslaggever HULST - In Den Dullaert te Hulst werd een niet alledaagse voetbalwedstrijd ge speeld. Ter gelegenheid van het 15-jarig jubileum van de FC Taelman werd er voor het eerst gespeeld tussen de ouderen en de jongeren van de familie Taelman. FC Taelman werd opgericht in april 1973 en bestaat wat spelers betret uit broers uit een gezin van dertien kinderen, zwagers en hun zoons. De familie Taelman was vijftien jaar gele den de eerste familie uit Zeeuwsch-Vlaande ren die min of meer georganiseerd wenste te voetballen en de eerste die in Zeeuwsch- Vlaanderen een familietoernooi organiseerde. Later werden kregen de 'Taelmannen' navol ging van de famileis De Booij (Lamswaarde), Martens (Koewacht), d'Hooghe (St. Jansteen), Pielaat (Hoofdplaat), De Kort (Axel), Bos (Terneuzen) en Audenaerd (Westdorpe). In de zomer van 1973 speelde de familie een groot aantal vriendschappelijke wedstrijden op de toenmalige OZO-velden. Eind dat jaar deed FC Taelman mee aan de Huzavo zaal voetbalcompetitie en werd prompt kampioen. Omdat de Huzavo dat eerste jaar nog niet was aangesloten bij de KNVB, mocht de familie niet meedoen aan het Zeeuws zaalvoetbal kampioenschap. Dat de voetbalclub al jaren een geduchte te genstander is bewijst de prijzenkast bij moe der Taelman, die inmiddels te klein is gewor den om alle bekers en prijzen te herbergen. Sinds de oprichting won de familie zes zaal voetbaltoernooien, twee familietoernooien, twee zaalvoetbaltitels en een vijfde plaats op het Zeeuws kampioenschap. Overigens zijn het niet alleen de mannen van de familie ge weest die achter het leder aanjoegen. Van de familie Taelman hebben ook nog vijf vrouwen gevoetbald bij 'Het Centrum' uit Hulst. Afgelopen vrijdag kwamen de oudjes van het eerste uur nog eens binnen de lijnen. Na de aftrap, die werd verricht door moeder Tael man, volgde een spannende wedstrijd, die uit eindelijk met 7-5 in het voordeel van de vete ranen werd beslecht. Na de wedstrijd, die on der leiding stond van J. Mac Taggart, werd er nog menig uurlje in gezellige sfeer doorge bracht. Van onze verslaggever HULST - Als de gemeenteraad ermee in stemt, wordt het openluchtzwembad aan de Zandstraat in Hulst binnen de kortse keren gesloopt. Het bedrijf Vermeulen uit Breskens wil dat karwei voor 33.600 gulden klaren en is met een de laagste inschrijver. Het zwembad moet verdwij nen omdat het niet meer vol doet aan de eisen. Opknappen zou teveel geld kosten en dat heeft de gemeente er niet meer voor over. Liever bouwt men dan te zijner tijd een geheel nieuw buitenbad bij het over dekte bad de Driehoek. Op de vrijkomende grond willen burgemeester en wet houders percelen maken voor luxe bungalows. Ze hopen daaraan wat geld te verdienen, dat dan mede kan worden ge bruikt om een nieuwe voorzie ning bij de Driehoek aan te leg gen. Van onze correspondent HULST - De waldhoorn wordt nog altijd te weinig bespeeld in harmonie- en fanfare-orkesten. En dat, terwijl veel deskundigen het belang van dit instru ment inmiddels hebben on derstreept. Om daar verandering in te brengen, wordt op 24 april in Den Dullaert in Hulst een hoornistendag gehouden. Daar kunnen belangstellenden alles over dit instrument aan de weet komen. De grote lengte en kleine bo ring van de hoorn zorgen er voor dat dit instrument een soepele slanke toon kan voort- brengen en daarnaast het be tere scheurwerk niet hoeft te schuwen. Ook beschikt de hoorn over een grote omvang (3% octaaf) en een dynamisch bereik. De waldhoorn wordt dan ook wel de ziel van het or kest genoemd. Het vormt im mers een schakel tussen hout en koper bij harmonie- en symfonie-orkesten. Bij de fan fares vervult de hoorn een zelfde functie tussen bugels/ saxofoons en de rest van het orkest. Het benutten van deze moge lijkheden stelt grote eisen aan de bespelers en dat is meteen ook het probleem van de oplei ding. Vroeger waren de hoorn partijen weinig interessant en werden er vaak minder talent- vole muzikanten op hoornach tige instrumenten gezet. Wald hoorns kwamen nauwelijks voor, evenmin als de opleiding voor dit instrument. Ondanks de grote ontwikke ling in het harmonie- en fanfa rewereldje is het juist de wald hoorn die nog vaak ontbreekt, terwijl het instrument inmid dels een meer dan volwaardige partij krijst toebedeeld. Omdat de waldhoorn veel specifieke problemen kent, moeten de les sen verzorgd worden door een beroepshoornist. Vaak zijn er echter niet genoeg leerlingen om aanstelling van een aparte leraar te rechtvaardigen. De leerlingen moeten dan naar een andere muziekschool, wat ver der reizen inhoudt, of ze krij gen les van een kleinkoperle- raar. En dat levert in de meeste gevallen niet het gewenste re sultaat op. Ook de aanschafprijs is vaak een te hoge drempel om dit in strument te gaan bespelen. De aspirant-hoornist moet al snel aan zo'n 2.500 gulden denken. Om wat meer duidelijkheid te geven over de waldhoorn en opleiding is er dus 24 april een hoornistendag in Hulst. Geor ganiseerd door de Zeeuwse Muziekschool, in samenwer king met de West-Brabantse en Zeeuwse Muziekbond. Hoorn- leraar en hoornist van de kapel der Koninklijke Marine Hans Boom verzorgt deze dag. Die begint om 10.00 uur met een openbare les met medewerking van leerlingen van de Zeeuwse muziekschool. Na de middag pauze volgt er om 13.00 uur een lezing over de waldhoorn. Ver volgens wordt de dag om 15.00 uur afgesloten met een concert door het Michaela Blaaskwin- tet. ROMMELMARKT - Door de werkgroep Vastenactie werd zaterdag een mini-rommel markt gehouden in het dorps centrum. De opbrengst was 396,-. Tegelijkertijd werd door 65 kinderen deelgeno men aan de fiets-in, die startte bij het dorpscentrum en de deelnemers door de ge hele. gemeente voerde. Door sponsoring werd ƒ2672,- bij elkaar gefietst. Van deze op brengst gaat zestig procent naar pater Swinne in Colom bia, de rest gaat naar andere projecten van de landelijke vastenactie. KAARTING - In zaal 't Ver dronken Land werd een kaarting gehouden waaraan veertig personen deelnamen. Uitslag: 1. A. Crombeen, 2. R. van Eerdenburg, 3. C. Boënne, allen Graauw. KAARTING - In zaal Thille- man werd een kaarting ge houden waaraan 38 personen deelnamen. Uitslag: 1. F. Pen- neman, Kieldrecht; 2. P. Praet, 3. L. Timmermans, al len Nieuw-Namen. KAARTING - Aan de kaar ting bij J. de Loos deden veer tig kaarters mee. Uitslag: 1. R. Thilleman en R. de Block, 2. G. de Maeyer en A. de Maeyer, 3. P. Pluym en A. Adriaenssens. KAARTING - Aan de kaar ting bij E. Penneman deden 46 kaarters mee. Uitslag: 1. A. Dupont en J. Laureys, 2. M. Petinda en G. Beletter, 3. L. Timmermans en Fl. Penne man. PATER SWINNE - Tijdens de algemene vergadering van de bond van ouderen in Nieuw-Namen werd een actie gehouden voor het Derde- Wereldproject van pater Cy- riel Swinne. De opbrengst was 375 gulden, wat door de bejaardenbond wordt aange vuld tot 400 gulden. REUMAFONDS - De collecte van het Nationaal Reuma fonds heeft in Nieuw-Namen 785,80 gulden opgebracht. FANFARE - De fanfare De Scheldezonen houdt de jaar vergadering vrijdag 25 maart in het lokaal bij Rich. Thille man, aanvang 20.00 uur. Naast het huishoudelijk ge deelte volgt de verkiezing van de bestuursleden G. Pollet en J. Burm. Tijdens de vergade ring worden de activiteiten voor de rest van het jaar be kend gemaakt, zoals concer ten en uitstappen. HULSTERLOO - Het bestuur van de voetbalvereniging Hulsterloo heeft de ontspan ningskalender vastgesteld. Zaterdag 16 april wordt een quizavond gehouden en za terdag 14 mei vissen op de Oosterschelde. In het week einde van 27 tot en met 29 mei staan de gebruikelijke Hul- sterloofeesten op het pro gramma. Voorts is er 11 juni een ouderavond, 17 december topbiljarten en 26 december een kerstkaarting. KAARTING - In zaal De Block werd een kaarting ge houden waaraan 24 personen deelnamen. Uitslag: 1. I. de Winter, 2. A. Thielens, beiden Nieuw-Namen; 3. Th. Herre- wegh, Heikant. KAARTING - De personeels vereniging van de gemeente Hulst hield de algemene ver gadering. Na afloop was er een kaarting, waaraan 28 personen deelnamen. Uitslag heren: 1. J. d'Haens, 2. Roger van Craenenbroeck, 3. Willy van Broeck. Dames: 1. Lydia van Craenenbroeck, 2. Rita Verstraeten, 3. J. Nijssen. DARTS - In zaal De Smidse werd een dartswedstrijd ge houden waaraan 36 personen deelnamen. Uitslag dames: 1. I. Hemelsoet, Terneuzen; 2. Ch. Oudshoorn, Hulst; 3. M. Boot, Terneuzen. Heren: 1. L. Broekhoven, Sluiskil; 2. E. van Eennamen, Bouchaute; 3. D. de Jonge, Terneuzen. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in De Lieve een kaarting gehouden waaraan 69 personen deelna men. Uitslag: 1. R. Linthout, Axel; 2. J. de Burger, Clinge; 3. mevrouw D'Hooghe, Hulst. De volgende kaartingen zij 21 maart bieden in De Blaauwe Hoeve en jokeren 29 maart in De Lieve. KAARTING - In zaal Oud Antwerpen werd een kaar ting gheouden waaraan zes tien personen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Peters, 2. R. van Eerdenbrug, beiden Hulst; 3. mevrouw Wolfert, Axel. gershuis werd een kaarting gehouden waaraan 71 perso nen deelnamen. Uitslag bie den: 1. L. Jonkman, Terneu zen; 2. F. Calone, Axel; 3. me vrouw Boone, Hulst. Jokeren: 1. mevrouw Pinthashick, Os- sensse; 2. mevrouw Luykx, Souburg; 3. mevrouw Impens, Terneuzen. KAARTING - De Bond voor Ouderen hield in het gemeen schapshuis een kaarting waaraan 33 personen deelna men. Uitslag: 1. H. Collen. Graauw; 2. B. van de Bos. Terneuzen; 3. W. Sorber Graauw. De volgende kaar ting is donderdag 24 maart. ONTSPANNING - De Bond voor Ouderen houdt vrijdag 25 maart in het ge meenschapshuis een ontspan ningsmiddag met bingo en diavertoning. Aanvang 14.00 KAARTING - In het gemeen schapshuis werd een kaarting gehouden waaraan 31 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Van Vliembergen, Hulst; 2. P. Gloudemans, Graauw; 3. mevrouw Esse- ling, Hulst. De volgende kaarting is vrijdag 15 april, aanvang 13.30 uur. KAARTING - In zaal Hof ter Nesse werd een kaarting ge houden waaraan 42 personen deelnamen. Uitslag bieden: 1. P. Rottier, 2. E. de Maat, bei den Ossenisse; 3. H. Warrens, Hulst. Jokeren: 1. mevrouw De Koster-Reyns, Walsoor den; 2. mevrouw Neve-de Bakker, Kloosterzande; 3. L. Elzakker, Ossenisse. KAARTING - In zaal 't Ja- KAARTING - In gemeen schapscentrum Malpertuus werd een kaarting gehouden in bieden. Er namen 56 perso nen aan deel. Uitslag: 1. S. de Burger-van der Ha, 2. J. de Burger, 3. C. Blommaert. Stand kampioenschap heren: 1. J. de Burger, 2. F. Piessens, 3. E. Sturm. Dames: 1. S. de Burger-van der Ha, 2. Ph. Re- mortel. BINGO - De Algemene Bond voor Ouderen hield in ge meenschapscentrum Malper tuus een bingomiddag. Hier aan namen 119 personen deel. Uitslag: 1. mevrouw De Rid der-van Boxelaer, Heikant; 2. de heer Hylkema, Axel; 3. mevrouw Bauwens, St.-Jan steen. BINGO-AVOND - De Alge mene Bond voor Ouderen houdt zaterdag 26 maart een dans-, bingo- en verlotings avond in het gemeenschaps centrum Malpertuus. Vanaf 19.00 uur kan men daar te recht. De toegang is gratis en iedereen boven de 50 jaar is welkom. COLLECTE - De opbrengst van de Caritascollecte in de parochiekerk was deze maand voor de vastenactie bestemd en bedroeg 333,-. BEJAARDENSCHIETING - In het gemeenschapscentrum De Warande wordt woensdag 23 maart een bejaardenschie- ting gehouden. Aanvang 13.30 uur. TONEEL - De Steense toneel vereniging is volop bezig met de voorbereiding van de vol gende toneelvoorstelling. Ge kozen is voor het stuk 'Pen sion Maria, een pension vol verrassingen'. De data van de voorstellingen zijn zondag 17 april en zaterdag 23 april om 20.00 uur. KAARTING - In zaal De Vier Jaargetijden werd een kaar ting gehouden waaraan 42 personen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw De Deyn, Axel; 2. mevrouw Roelands, 3. W. Roelands, beiden Hulst. KAARTING - In zaal De Lamsoren werd een kaarting gehouden wwaaraan 52 per sonen deelnamen. Uitslag bieden: 1. mevrouw Van Kerkhoven, Hulst; 2. J. de Ketting, 3. J. de Rijk, beiden Terneuzen. Jokeren: 1. me vrouw Pauwels, Kloosterzan de; 2. mevrouw Kegels, Kruispolder; 3. mevrouw De Kort, Hengstdijk. TOERTOCHT - D'Erpelkap- perstocht trok 35 deelnemers. De prijzen gingen naar TC Westdorpe vóór TC Sas van Gent, RTC Terneuzen en WTC Aloy uit Graauw. De toertocht werd gereden ach ter voorrijders en was zestig kilometer lang. >i

de Stem | 1988 | | pagina 17