:ten Sportcomplex brengt Oostburg te weinig op PLAN Esmoreit pporthai tome back' Echtpaar Jansen-Scheperszestig jaargetrouwd Schutters Sint Sebastiaan door storm dakloos Eenmansactie Sluisenaar voor computers PLAATSELIJK NIEUWS MEUWS IEUWS Sportvissers vergaderen KORT ZEEUWS ïdstraat PESTEM VAN ZEELAND 4 WOENSDAG 2 MAART 1988 Lievens en Puype CONTRACTHERZIENINGEN MOETEN 13.600 EXTRA OPLEVEREN OOSTBURG - Het afstoten van het derde voet balveld op het complex 'Baersande' te Breskens gaat voorlopig de ijskast in. Dit deelde sport raadsvoorzitter en wethouder J. de Vries gister avond de Oostburgse sportraad mede. ïeen overleg Vergadering Streek-VVV 'GEMEENTE AARDENBURG MOET ZORGDRAGEN VOOR HERSTEL VAN HET DAK' Kennismaking! jeugd met basketbal en handbal ïhoorstoornis >ij 25 procent ran de kleuters Oostburg Breskens Symposium over incontinentie Twaalf 'combiwerkers' in Zeeuwse landbouw PAPIER VOOR UW PEN Hello Dolly 'Omgaan met Bellemans' CDA-vrouwenberaad Kapitaal vernietiging I liddags strijden de Belgj. J en Nederlandse Vlamin- om de titel Vlaams kam- ïen. jjK - Het echtpaar de Vliegher en M. de Calu- is donderdag 3 maart 50 Ir getrouwd. T20 or de jeugd is er een spe- le hoek ingericht. Omdat het schoeisel voor kleintjes erg belangrijk is fiat een meetappaeraat ter likking van de klanten. ïdicure IJzendijke 1T-TKK - De pedicure evrouw Th. de Schoolmees- f-van Voorenberg kreeg dio februari de erkenning het Ziekenfonds. Deze er- f-.ming houdt in dat zij the- tpeutische elastische kousen ïag leveren aan hen die een erklaring van de specialist huisarts kunnen overleg- len. De elastische kous is een hedisch hulp die gedragen vordt als thearapie op het ge- tied van beenziekten zoals ipataderen, trombose en «deern. Van groot belang is [iet dat het maatnemen 's norgens gebeurd. De benen ijn dan het dunst. De aanvraag bij het Zie- kenfonds en de bestelling van de kousen worden eveneens door haar verzorgd. De zie kenfondspatiënt betaalt een eigen bijdrage van tien pro cent van de aanschafkosten en heeft om de negen maan den recht op een nieuw paar. De praktijkruimte is in de Koninginnenstraat 14 in IJ-1 zendijke. Na afspraak behan delt zij ook aan huis. IJZENDIJKE - Lievens Com municatie in IJzendijke, een pr-bedrijf, wordt per 1 maart opgeheven met gelijktijdige stichting van het pr-bureau Lievens Puype. Aanleiding is de toetreding van Pol Puype, de vroegere pr-man van de NSM in Sluis- kil. Behalve van naam wisselt het bureau ook van huisves ting. Onderdak werd gevon den in een kantoorpand aan de Markt 11 in IJzendijke. Van onze verslaggever OOSTBURG - Het sport- en recreatiecomplex in Cad- zand-Bad levert de ge meente Oostburg te weinig op. Het college van burge meester en wethouders is dan ook van plan om de i huur-en beheersovereen komsten voor het complex te herzien. Het voorstel tot de herziening vloeit voort uit een evaluatie I van de begin 1986 bij wijze van ief aangegane huur-en be- heersovereenkomst met de Al gemene Sport en Ontspanning Club (ASOC). De gemeentelijke bijdrage in de beheers- en schoonmaak kosten van respectievelijk 24.000 en 15.000 gulden op jaar basis worden niet gewijzigd. Het afgelopen jaar kon ASOC vijftig procent van de inkom sten van de baanverhuur in eigen zak steken. Het restant vloeide terug in de gemeente kas. Het college meent nu dat deze overeenkomst gewijzigd dient te worden. B en W willen de verdeelsleutel dan ook zoda nig veranderen dat zestig pro cent van de inkomsten van baanverhuur ten goede komen aan de gemeente. Dit levert de gemeente een financieel voor deel op van 7600 gulden op jaarbasis. Voor de kantine van het cen trum, die in 1987 door ASOC gehuurd werd voor het symbo lisch bedrag van één gulden, wil de gemeente een hieuw huurcontract sluiten. Gedacht voor dat aan een huurprijs van 1000 gulden per maand. Omdat ASOC en de eigenlijke beheer der een contract gesloten heb ben voor de kantinehuur is het voor de gemeente juridisch on mogelijk om de twaalf mille aan huurgelden op te strijken. Na onderhandelingen zijn de betrokken partijen akkoord ge gaan met een huurprijs van 6000 gulden per jaar. Met deze ingrepen voldoet het gemeentebestuur aan het door de raad gevraagde bezui nigingen op het Cadzandse complex. De raad ging uit van een streefbedrag van acht mil le. Het college rekent nu op een meeropbrengst van 13.600 gul den per jaar. Over ruim drie jaar zal het huurcontract met ASOC over de kantine verder- worden aangepast. De financiële commissie van Oostburg buigt zich vrijdag over het voorstel. De bijeen komst in het gemeentehuis be gint om 14.00 uur. Breskens houdt 3e sportveld Van onze correspondent Het agendapunt dienaangaande werd van die agenda af gevoerd. Een speciaal ingestelde commissie die de op dracht geeft om te onderzoeken op welke accommodaties binnen de gemeente Oostburg beknibbeld kan worden raad heeft na evaluatie de conclusie getrokken dat deze zaak geen politieke haalbaarheid heeft. „Die commissie blijft in stand en het punt is alleen maar ver- 1", aldus de Vries. „We I zullen die zaak in de komende [jaren opnieuw bekijken". Het viel bij de sportraadsle- [den A. Leyte en J. van Peper straten niet erg goed. „Dit be gint op politiek gekonkel te lij ken. We hebben nog nooit in de sportraad bekeken of een agen- jdapunt wel politiek haalbaar was. Nu er druk vanuit de üreskense gemeenschap komt rordt het teruggetrokken. Een dterst vreemde manier van indelen en ik vind dit laak- lar", aldus Leyte. 67-74, 80-90 57, kl. 2 50-60 21-22, 60-70 38. Doyenne du Cornice kg kl. X 65-75 111-114, 75-85 127-132, 85-95 89-93, kl. 2 60-65 29-42,65-75 60-92,75-85 72-123,85-95 54-90. Verpakt fruit. Jonagold kl. 1 80-85 208, 85-90 207. Witte kroel 30.80-31.20, Schilappels Golden Delicious II 65 op 43.10. Voorver koop Golden Delicious I 60-70 50.90-51. AMSTERDAM, 1 maart - Aard- appeltermijnmarkt. In Bintje 35- 50mm, oogst '87 werden 27 con tracten verhandeld voor levering april tegen 5,80 per 100 kg. De stemming was flauw. In Bintje 50mm, oogst '87, wer den 289 contracten verhandel" voor levering april bij een prijs van 14,40 tot 13,80 per 100 kg, 63 contracten levering mei tegen 15,30 tot 24,90 en 67 contracten levering juni tegen 16,50 tot 16,20. Ook hier was de stem ming flauw. In Bintje 50mm, oogst '88, wer den 172 contracten verhandeld voor levering april bij een pnjs van 28,00 tot 27,80. Stemming nauwelijks prijshoudend. |Van Peperstraten viel hem bij en verweet De Vries dat de eer ier gestelde procedure niet was gevolgd. „Er is nog steeds geen overleg geweest met de voet- Ivereniging Breskens. Er zou bier vanavond over dit punt gesproken worden en nu krijg te horen dat het voorlopig in de ijskast zit. Bestaat in de toe komst dan niet het gevaar dat de club die de meeste tamtam laakt zijn zin krijgt?". De Vries stelde dat het col- jlege er weinig voor voelt om net een voorstel te komen dat olitiek niet haalbaar lijkt. „Ik 'nd het verstandig van het llege om een zaak eerst goed te tasten". Aangaande het verwijt van Van Peperstraten 'at de procedure niet was ge volgd stelde hij dat deze kans hem was ontnomen. „Met alle ndere hierbij betrokken ortverenigingen is de proce dure van overleg wel gevolgd, lat het met de voetbalvereni ging Breskens niet kon komt bmdat de zaak al was uitgelekt alvorens er overleg gepleegd kon worden". ticuliere initiatiefnemers voor het bouwen van een hal. Het verzoek van de Oost burgse schaatsclub Het Grote Gat om een extra subsidie van 1060 voor gemaakte meerkos ten bij realisatie van een per manente electriciteitsvoorzie- ning werd volgens het voorstel van het dagelijks bestuur afge wezen. Dit ondanks een warm pleidooi van Harry van der Wegen om alsnog overstag te gaan. Van onze verslaggever AARDENBURG - Het alge meen bestuur van de Streek-WV-Zeeuwsch-Vla anderen vergadert woens dag 9 maart in het gemeen tehuis van Aardenburg. De bestuursleden buigen zich over de begroting voor de jaren 1989-1990 en het aktieplan voor dit jaar. Verder komen nog een aantal zaken van huishoude lijke aard aan de orde. De bestuursvergadering be gint om 20.00 uur. Van onze correspondent SLUIS - Het echtpaar A. Jansen-Schepers herdacht geistern de dag waarop het zestig jaar geleden in het huwelijk trad. Dat deed het echtpaar in het bejaardentehuis Ro- zenoord te Sluis, omdat de heer Jansen daar reeds ge ruime tijd verblijft. Zijn echtgenote woont mo menteel nog zelfstanding in een woning aan de St. Pieter straat te Sluis, doch wil zich ook zo snel mogelijk in Ro- zenoord vestigen. De heer Jansen is 85 jaar en werd geboren in Zuidzande. Zijn twee jaar jongere echt genote zag het eerste levens licht te Hoofdplaat. Na hun huwelijk ging het echtpaar wonen in Sluis. Uit het huwe lijk is één dochter geboren. De heer Jansen stamt uit een familie van veekooplie den en dus koos ook hij voor dit veelzijdig beroep. Daar mee begon hij reeds op zeer jeugdige leeftijd. Heel be scheiden overigens, zoals zijn dochter meldde, met het op kopen van kippen. Later kwamen daar de varkens, de kalveren en weieens koeien bij. Het diamanten festijn be gon gistermorgen in de re- creatiezal van Rozenoord, met de directie, het personeel en de overige bewoners van het bejaardentehuis. Ook kwam daar burgemeester M. Everaers van Sluis in gezel schap van zijn echtgenote het Het diamanten echtpaar Jansen-Schepers. diamanten paar zijn geluks- houden, waarbij vele oude wensen aanbieden. bekenden het echtpaar kwa men feliciteren met deze be- In de middaguren werd een reikte mijlpaal, waaronder druk bezochte receptie ge- nog een deputatie van de ge- - FOTO DE STEM/CORJ.DE BOER meente Sluis. Verder waren er de gebruikelijke gelukste legrammen van de koningin en de commissaris der konin gin in de provincie Zeeland. heet 'Vakantie in hotel Blauw- druk', een klucht geschreven! door Anthony Booth. Het ver-1 haal gaat over vier vrouwen die zonder hun man op vakan tie gaan in Spanje. Daar krij gen ze te maken met allerlei I vreemde situaties. Van onze correspondent TERNEUZEN - In het der van de kennismakingS'l activiteiten rond allerlei takken van sport zijn in maand maart basketbal en| handbal aan de beurt. In sporthal 't Zwaantje in Ter- neuzen kunnen op vier achter eenvolgende woensdagmidda' gen kinderen in de leeftijd va» acht tot en met twaalf ja"[ kennismaken met die sporten. Een en ander gebeurt ond® l leiding van mensen van de baS'l ketbalvereniging ScheldeSP<#J en handbalvereniging Sam®! Verder. Op de woensdagen °l 16, 23 en 30 maart kunnen bn langstellende kinderen va*| 13.30 tot 15.30 uur terecht kennis te maken met handbal terwijl ze van 16.00 tot 17.00 iw kunnen basketballen. ingaande de vorderingen foor de realisering van de ■porthal in Breskens kon De ,'ries ook geen concrete mede- lelingen doen. Er wordt ge- vacht op een advies van de eeuwse sportraad, terwijl er iog wordt gepraat met de par- Van onze verslaggeefster BREDA - Uit een onderzoek naar gehoorstoornissen bij üeuters is gebleken dat 25 procent van de vijf- en zes- Jonge kleuters een afwij- png aan het rechter- enbf takeroor heeft. Kt onderzoek is gedaan door r tS van het Stadsgewest Tr o j' ^an het gehooronder- foek deden 570 kleuters mee uit K°sterhout in de leeftijd van *0£ en zes jaar. Van de 25 pro- *nt met een afwijking heeft 12 rocent een middenoorontste- ^ng. Het gehoorverlies van groep is bij 11 procent ern- I De GGD wil nu de groep pouters opsporen die langdu- "bddenoorproblemen L, Bet kan zijn dat bij deze peuters spraak- en taalproble- l®, ontstaan. Het rapport «on donderdag 3 maart om s,' unf besproken tijdens een I gadering van de bestuurs- jWWussie van de GGD, norsmolenstraat 6 in Breda. Van onze verslaggever AARDENBURG - Het jubi leumjaar van de schutterij- vereniging Sint Sebastiaan gaat niet ongemerkt aan de leden voorbij. Gisteren werd de ongeveer zestig schutters tellende vereni ging ernstig gedupeerd door de noordwesterstorm die over het Zeeuwsvlaamse polderland raasde. Het dak van de clubkantine koos ongewild het luchtruimte, de schoorsteenpijp van de cv- ketel werd afgerukt en de vloerbedekking in het lokaal werd doordrenkt met regenwa ter. „Een flinke teleurstelling. Dat dit ons nu juist in het jubi leumjaar moet overkomen valt niet mee. 555 Jaar gaat alles goed en nu dit. Een kwestie van eventjes Apeldoorn bellen, om het maar eens populair te zeg gen," aldus Huib van Iwaar- den, woordvoerder van Sint- Sebastiaan. Een meevaller heeft de schuttersclub nog. Het clubge bouw zou namelijk deze maand door de gemeente overgedra gen worden aan de vereniging. De contracten voor deze over dracht liggen klaar, alleen moesten de paperassen nog on dertekend worden. „Het gebouw is dus nog in bezit van de gemeente en die moet nu ook zorgen voor het herstel van het dak. Al met al zal er zo'n 240 vierkante meter nieuwe dakbedekking opgelegd moeten worden. Dat gaat de gemeente toch zo'n 8000 gulden kosten," aldus Van Iwaarden. De woordvoerder van de schutterij vereniging verwacht echter wel dat de zaken bin nenkort geklaard zullen zijn. „Een stormpje zal er ons er niet van weerhouden om dit jaar ons 555-jarig bestaan te vie ren," benadrukte hij. Dat jubileum wordt gevierd in mei met een koningsschie- ting voor de leden en op 20 en 22 augustus met een bordenschie- ting voor schutters uit Neder land en België. De restanten van het dak liggen naast het clubgebouw. Van onze verslaggever BERGEN OP ZOOM - De Delta-federatie, een over koepelde organisatie van sportvissers in Zeeland en West-Brabant, houdt op za terdag 26 maart haar alge mene ledenvergadering. Deze vergadering begint om 13.30 uur in zaal Bellevue aan de Antwerpsestraatweg in Bergen op Zoom. Tijdens de vergadering zullen de be stuursleden van de aangesloten verenigingen onder meer het jaarverslag van de Deltafede ratie bespreken. Van onze verslaggever SLUIS - De Sluisenaar W. de Dalie is dinsdag gestart met een eenmansactie voor basisschoolleerlingen in zijn woonplaats. De inwoner van Sluis wil met zijn ac tie circa 30.000 gulden ophalen, waarmee computers aangeschafd kunnen worden voor de vier basisscholen in de gemeente. Dinsdagmiddag trok De Dalie er enkele uren vrije tijd voor uit om verschillende bedelbrieven bij de Sluise banken, be drijven en gemeente af te leveren. Brieven werden ook be zorgd bij de bestuurders van Sluis Promotion, de horeca-en winkeliersvereniging. In het schrijven verzoekt De Dalie het bedrijfsleven om de jeugd op weg te helpen met goed technisch gereedschap. Slechts een school in Sluis bezit volgens de actievoerder over computerapparatuur. „Eigenlijk zouden leerlingen op die an dere scholen - en dat zijn er zo'n 350 leerlingen in totaal - over dergelijke apparatuur moeten kunnen beschikken. Daarnaast hebben de scholen dan een mogelijkheid om programma's uit te wisselen," aldus De Dalie. De Dalie benadrukt dat zijn actie is ingegeven nadat hij ontdekt had dat de nieuwe technische leermiddelen op de scholen in Sluis vrijwel ontbraken. „Wie de jeugd heeft bezit de toekomst zeggen ze weieens, maar dan moet het wel zo zijn dat de leerlingen in Sluis niet in een achterstand verkeren, dat moeten we voorkomen. Vandaar deze actie," aldus de Sluise naar. De Dalie heeft zich inmiddels vergewist van de steun van de directeuren van de basisscholen in Sluis en Retranche- ment, die de actie erg op prijs stellen. „Het streefbedrag is 30.000 gulden. Daarvoor kunnen acht installaties aangekocht worden. Valt het bedrag wat tegen, dan schaffen we er wat minder aan. Maar in eerste instantie streven we naar acht computers," voegde de actievoerder er aan toe. BRIDGE - De Bridge Socië teit Oostburg speelde de derde wedstrijd voor het clubkampioenschap. Uitslag groep A: 1. heren Neve- Ouweneel, 2. echtpaar Siel- horst, 3. dames Brevet-Pie- ters. Groep B: 1. echtpaar Verbist, 2. heren Arkenhout- Eleveld, 3. dames Knuyt-Tan. GESLAAGD - Leiden Rijks universiteit. Doctoraal Ne derlands recht: Marjolein Raes, Oostburg. WERELDGEBEDSDAG - De wereldgebedsdag wordt vrij dag 4 maart gehoudea Een oecumenische groep met kin deren van de christelijke ba sisschool verzorgt deze avond. De liturgie is dit jaar opge steld door vrouwen uit Brazi lië. Het thema van deze ge bedsdag luidt: 'Open deuren'. De collecte die gehouden wordt is bestemd voor land- bouwwerk onder de Indianen, opbouwwerk in de krotten wijken van Sao Paolo en de daklozen van Nairobië. De avond wordt gehouden in het bejaardencentrum Ter Schelde en begint om zeven uur. BOLLING - Op de Aijoan- bolbaan werd de laatste club- bolling gehoudea Uitslag; 1. D. Taillie-W. Taillie-A. de Hullu, 2. A Verstraaten-C. Salomé-E. Pieters, 3. A Sut- tin-A. de Zutter-W. Vergou we. Clubkampioen werd A de Zutter met 28 punten, 2. D. Taillie 24,3. A. Suttin 22 pun ten. GOES - Het verpleeghuis Ter Valcke in Goes houdt op woensdag 16 maart een sym posium over incontinentie, het probleem van mensen die het 'in de broek doen' (een op de twintig Nederlanders, vol gens de organisatoren). Dat gebeurt ter gelegenheid van het afscheid van directeur C. Vinke, en in samenwerking met enkele landelijke instel lingen en de DGD-Zeeland. Tijdens de bijeenkomst-van 10.00 tot 16.00 uur in De Valcke zelf-zullen meerdere deskundige sprekers het on derwerp belichten vanuit hun eigen specialisatie. Het sym posium is vooral bedoeld voor werkers in de gezondheids zorg, maar ook voor inconti- nenten, hun familie, verzor gers en andere betrokkenen. In De Valcke is er die dag ook een ruime infomarkt van in- continentiematerialen. GOES - In Zeeland zijn op 26 landbouwbedrijven op het ogenblik twaalf zogenaamde 'combiwerkers' werkzaam. Dat zijn mensen die meerdere bazen tegelijkertijd dienen, via de Stichting Agrarische Projecten Zeeland (STAP). De deelnemende ondernemers betalen aan STAP een vast tarief per uur. De combiwer- FOTO DE STEM COR J. DE BOER IK REAGEER op de recen sie in De Stem van 29 fe bruari over de musical 'Hello Dolly', uitgevoerd door de ZOMA. De recensie is mijns in ziens geschreven door een vrouw die zelf geen enkel professioneel diploma heeft in de muziek. Op geen enkele wijze wordt rekening gehouden met het feit dat de uitvoe renden amateurs zijn en met de bescheiden moge lijkheden een grote presta tie hebben geleverd. Met een venijnige pen worden deze mensen (met een grote per soonlij ke inzet) de grond in geboord. Het Ledeltheater is op geen enkele wijze te verge lijken met het Concertge bouw wat betreft akoestiek, geluid, plaatsing orkest, etc. etc. Het is lofwaardig dat de ZOMA het toch heeft aan gedurfd Hello Dolly te bren gen. Ik hoop dat een eventuele recensie in de toekomst door iemand zal worden geschre ven met wat begrip en waardering voor de ama teurs in West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Zoe termeer Willem Graafland. (Naschrift redactie: Recen sente Jeanette Vergouwen heeft een vijfjarige zangop leiding aan het conservato rium met succes afgesloten. Ruim vijftien jaar al treedt zij regelmatig op als profes sioneel concertzangeres. Daarnaast geeft zij mu ziekles op diverse scholen. TN Zeeland Rond van zater dag 20 februari mocht men lezen hoe de Zeeuwse af stammeling van Don Qui- chot ten strijde trok. Dat was naar aanleiding van kers, voor wie de werkplek soms dagelijks varieert, moe ten een agarische achter grond en/ of opleiding hebbea Volgens STAP slaat het in 1986 gestarte combi-project in Zeeland uitstekend aan. Som mige aanvragen kunnen zelfs niet worden gehonoreerd om dat er geen geschikte werk nemer is te vinden of van wege problemen door de geo grafische spreiding. Eten an dere vorm van zulk deeltijd werk, de 'knipbaan' slaat minder aaa Het gaat hierbij om werknemers die bijvoor beeld een half jaar aaneenge sloten bij dezelfde boer wer ken en de andere zes maan den bij een ander. Ze je ten wel het hele jaar door aan de slag blijven. Het grootste pro bleem hierbij is dat maar weinig bedrijven ook in de wintermaanden extra men sen nodig hebben. GOES - Over het onderwerp 'Vrouwen in de krijgsmacht' houdt het CDA-vrouwenbe raad Zeeland donderdag 17 maart een discussiebijeen komst in hotel Terminus te Goes (bij het NS-station), aanvang 13.30 uur. Sprekers zijn luitenant kolo nel E. Staf, hoofd van de sec tie vrouwelijke militairen bij de Koninklijke Landmacht en mevrouw M. Overmars, tot voor kort emancipatiewerk- ster bij het CDA-vrouwenbe raad. zijn column in 'Ietstelezen', waarin ik het omgaan met de pers behandelde. Zo schreef ik dat er in de regio uitstekende redacteuren werkzaam zijn, maar dat dat geen kunstredacteuren zijn. Zo schreef ik ook dat wie buiten Zeeland bekend wil worden, er rekening mee moet houden dat men in de randstad noch de Zeeuws vlaamse editie van de PZC, noch de Zeeland-editie van De Stem leest. Wil men lan delijke bekendheid krijgen, dan moet men dus contact opnemen met de kunstred acties in respectievelijk Vlissingen en Breda. Dat heeft dus niets te maken met de integriteit van de stadsjournalist, maar met hoe de kranten georgani seerd zijn. Ach, allemaal bekende zaken, behalve natuurlijk voor een wereldvreemde nazaat van Don Quichot die tegen alles wat meer wind en geluid maakt dan hijzelf ten strijde trekt. In zijn plaats zou ik maar eens wat krachtvoer voor het ezeltje inslaan, want er zal nog vaak gereden moeten wor den. Axel R. Bellemans, TYPISCH, dat de bejaar dencentra in Sas van Gent, Westdorpe en Terneuzen wel mogen renoveren en dat Lindenhof in Zuiddorpe moet verdwijnen, terwijl er voldoende ruimte is voor uitbreiding en Lindehof wellicht nog steeds één van de goedkoopste centra in Zeeland is. Onbegrijpelijk in een tijd, dat ook bejaardenzorg een onderdeel is van de bezuini- gingspolitiek. Dat noem ik een kleine kern morres leren en ik vind, dat men hiertegen moet ageren, desnoods in vorm van een Arob-proce- dure. Een recreatiezaal had Lindenhof destijds volgens Middelburg ook niet nodig, nu is blijkbaar dit tehuis to-, taal overbodig. Dit plan isl lijnrecht in strijd met de al gemene beginselen van be hoorlijk bestuur. Zuiddorpe R.AE. Coene

de Stem | 1988 | | pagina 17