Open strijd in hoofdklasse libre ;ezelligheid staat voorop in kloosterzande 'Derde klasse voor mij te laag' SPORT Wielerclub vol zelfvertrouwen Zeg,wat dacht u van Joegoslavië... isse 82e loterj assenlotteric is 199 63 99 89 59 riade no 119 79 UITSLAGEN COEN DOBBELEIR WIJKT WELLICHT UIT NAAR BELGIE Korfbalstrijd tegen Belgisch Vlaanderen flSTEM SPORT 3 DONDERDAG 18 FEBRUAR11988 DION BERGMANS MAAKT RENTREE IN GROENENDIJK >49128 -239" igheroni QOC >oi 7Q aad vo£ïë£UR 2 pakjes voor jeren zure zult H 4891 is pannekoekmjx^ is poffertjesmix DOSTERZANDE - Het gaat goed met de he iafdeling van de handbalvereniging Hontenis- Dit seizoen doet deze vereniging zelfs met ee herenteams mee aan de competitie. lvian Blanckaert Aftikt de finale Beveland-toernooi Krap verlies Hoofdplaat Zwemstrijd in Terneuzen Ontdek 1001 Zonnige Zomerbestemmingen bij uw Rabobank. Wees dus wijs en boek bij uw bank. tof W;| T14 onze biljartmedewerker OENENDIJK - De ac- ,e biljartvereniging GBC Groenendijk houdt vrij- 19, zaterdag 20 en zon- 2i' februari het kam- ènschap hoofdklasse li- van het district juwsch-Vlaanderen. ;nals vorig jaar wordt e eindstrijd van de Ko- jjdijke Nederlandse Bil- t Bond aangevuld met eIe deelnemers uit de ';te klas libre om het re- jere aantal van acht te ipleteren. lagavond om zeven uur jt het startsein voor dit ipioenschap gegeven in café [olenhof, de lokaliteit van Dan komen zes hoofd- klassers, aangevuld met twee eersteklassers, in actie. In dit gezelschap is het moeilijk een uitgesproken favoriet aan te wijzen. De kampioen van de eerste klasse libre, Herman Cornells uit Hoofdplaat, heeft geen moeite met een kansheb- bersrol. „Ik ben goed in vorm. Voor mezelf had ik de indruk dat ik in St.-Jansteen wat on der mijn kunnen speelde. Ik moet tot meer in staat zijn en dan ben je ook in deze hoofd klasse libre niet kansloos." De man uit West-Zeeuwsch- Vlaanderen kan al gedurende enige tijd bogen op instructies van de Belgische biljarter Ger- meyns, die hem inmiddels ook kneepjes van het kaderspel bij brengt. Met daarnaast veel trainingsarbeid kan Cornelis wel eens voor een verrassing zorgen. Hij vormt samen met Sjef van de Bunder de inbreng aan eersteklassers. Een man waar in feite veel aandacht naar uitgaat is Dion Bergmans. Hij gold een aantal jaren terug als een veelbelo vende jeugdspeler, maar gooide op een bepaald moment de keu in de hoek en heeft die nu, na een afwezigheid van drie jaar, weer ter hand genomen. Ook hij komt goed voorbereid aan het vertrek en kan bogen op enige technische scholing van Jean-Paul de Bruijn. In feite gaat hij als de grote favoriet van start, al doet hij er alles, aan om van dat predikaat af te komen. „Het is bij mij gewoon een kwestie van afwachten. De vorm is goed. Ik maak regel matig grote series, maar dat is tijdens de training. We moeten afwachten hoe ik me hou als er spanning bij komt kijken, in wedstrijden dus. Kan ik die goed verwerken, dan verwacht ik wel een aardig resultaat," is zijn bescheiden opstelling. Daarnaast neemt ook zijn clubgenoot Eugène Picavet, eveneens van Den Ouden Arend, deel. Ook al een man die geruime tijd van wedstrijdbil jarten verstoken is geweest. Een man die jaarlijks mee draait in de kop van de klasse ring is Benny Rammeloo uit Philippine. Hij kan vlot een hoge serie op tafel leggen en blijft dan ook een gevaarlijke klant, die opnieuw hoog kan eindigen. In feite moet ook Ronny de Waal tot enig stunt werk in staat worden geacht, gezien zijn plaatsingsgemid delde, al is het altijd de vraag hoe de KOT-speler uit Terneu- zen van start gaat. Het veld wordt gecomple teerd door nestor Eugène On- genae uit Hoofdplaat en Etiënne Waelput van Ed Hore mans uit Axel. Direct geen uit gesproken kanshebbers, maar wel mannen die voor een ver assing kunnen zorgen en als het even meezit lang mee kun nen strijden in het voorste ge lid. Eerste reserve is Frank de Buck van HGL/KOT '86 uit Sas van Gent. Zaterdag en zondag gaan de wedstrijden in Groe nendijk om 13.00 uur verder. De finalepartij is zondag gepland omstreeks 19.00 uur. ontenisse draait Komende uit Den Bosch ot Raamsdonksveer neemt u de a slag Waalwijk/Sprang-Capetlel Kaatsheuvel/Tilburg. Na ongeveer 1 km bent u in Zanddonk en ziet u Woonwereld met daar vlak achter Capitol en Piet Klerkx. Uw reiskosten worden bij aankoop boven f 7.500,-. Capitol levert door heel Nederland franko aan huis. Geopend van maandagmorgen t/m zaterdagmiddag. Vrijdag avond koopavond tot 21.00 uur. Prof. Zeemanweg, Zanddonk Waalwijk Tel. 04160-38225. PO.OOO.-OP lotnr. 163719 835877 |615 131432 132777 172559 208584 234934 P576 570134 616453 629359 632056 727258 >081 B870 75732 85121 (onder voorbehot c koffie ia bank of giro. OmW i margarine !P groente, kip, tomaat of ordenpak Met gratis je en groentewijzer VANAF 450 gram -89^ m V >ak 400 gram -339" ^3 I larkt 33. onze handbalmedewerker i schril contrast met omliggende handbalverenigin- i,die maar net één team op de been kunnen brengen, aarin schuilt de aantrekkingskracht van Hontenisse? a vraag die voorgelegd wordt aan trainer Hans van Linden. gezelligheid staat voorop ian komen de resultaten uzelf. Voorlopig mondt dat niet uit in sportieve resul- m, maar dat komt wel. Wat it is een stevige basis leg- om als herenafdeling te men voortbestaan. Honte- heeft in het verleden al eerder een herenteam ge- maar dat moest door ge- kaan spelers worden opge ld Vijf jaar geleden heb ik men met Martien Joos tij- een toernooi een heren- geformeerd en dat beviel. Je zijn diverse jongens gaan sen of ze interesse hadden te komen spelen in compe- ieverband. We kregen een im bij elkaar en zijn gestart in het begin veel We hadden en heb- nog een aantal landbou- is in de selectie en die zag je iniet als er op het land ge- tkt moest worden. Incom- hebben we in het begin natig gespeeld. De twee zoenen daarna van hetzelfde ;en een pak. Moeizaam een m kunnen formeren, maar was uitstekend. Vorig ®n is de ommekeer geko ut We kregen er enkele «we leden bij uit Klooster- en uit Terneuzen kwa- n Frans de Haas en John lelfhout de selectie verster- We werden meteen veel bre- en sterker. We draaiden dmee en tijdens de trainin- i verliep het ook steeds be- Meteen grotere groep is het ttiger werken. Dit seizoen «te HV Hulst met zijn he- tafdeling, door gebrek aan te. In overleg met de voor ter van HV Hulst, Louis Ver- '8, hebben we een aantal fa kunnen redden voor de idbalsport en die spelen nu 'ons. Daarbij kwamen weer 1 Paar spelers uit Klooster- de zich aanmelden en wat nooit gebeurd was in de tee van Hontenisse, we pn de huidige competitie in twee teams. Deze ploegen lm allebei uit in de tweede van de afdeling Zeeland. belemmering, het onder- duel werd een ware hap- teg in een grandioze sfeer «a afloop was het weer één g. Trouwens, elke dander 's dat zo. Tijdens de don- 'agtraining oefenen de da- van Hontenisse 2 ook di- 'mee. Er wordt dan goed en n getraind, maar na afloop we met zijn allen nog bij aar en dan is er echt een ge- lge sfeer. Een belangrijke sPeelt ook Jet Arens. Een uw die er ongelooflijk veel °ver heeft en veel regelt. Zij coacht de heren van het tweede team en geloof maar dat ze luisteren. Daarbij heb ik aan Theo Peters ook een grote steun, want die regelt veel voor de herenafdeling. De samen werking is uitstekend, zowel met de begeleiding als met het bestuur. Ik zit hier nu zes jaar, maar ik ga nog graag door, want op deze manier geniet ik er echt van." Hontenisse beschikt nu over een grote herenafdeling, zeker voor Zeeuws-Vlaamse begip- pen, maar speelt eigenlijk erg laag. „Wij gaan er vanuit dat plezier in de sport de basis moet zijn en dan komt het re sultaat vanzelf. Sinds dit sei zoen beschikken we over een brede kern en ik ben er van overtuigd dat we de komende jaren op een hoger niveau ko men te spelen, maar we gaan dat niet forceren. De prestatie staat niet voorop. We werken daar wel naar toe, maar dat kost tijd. Onze opzet is zoveel mogelijk leden en dan komt het resultaat van zelf. Bij ons krijgt elke speler aandacht en als we volgend seizoen weer met twee teams kunnen aantreden in een goede harmonie, dan hebben we al een grote overwinning binnen. Want kijk maar rond je in de handbalwereld van Zeeuwsch- Vlaanderen, het is overal knokken om een team op de been te houden," aldus Hans van der Linden, die met veel plezier werkt bij Hontenisse. n °nze sportredactie ^AUW - Vivian Blanc- -Ai Va.n Graauwse •"Aloysius is doorgedron- tot de finale van het ■bwrcircuit 1987-1988 van .Nederlandse Tafelten- 'bond. Deze eindstrijd at op zaterdag 20 en J 21 februari gehou- 1(1 Enschede, waar de 'tennisvereniging DTS te®ganisatie in handen t(5n sterkste dames en elf om !an Nederland strijden Door Kees Hamelink SAS VAN GENT - Coen Dobbeleir vindt competitie spelen in de derde klasse te laag. De Zeeuws-Vlaamse tennisser is dan ook niet van plan dit te gaan doen en gaat zijn heil zoeken in Bel gië. Na een jaar competitie gespeeld te hebben bij Hul ster Ambacht zal hij deze vereniging verlaten. Dobbeleir, die zich bij zijn 'thuisvereniging' Drive in Sas van Gent als talentvolle jeugd speler ontwikkelde, heeft daar mee al heel wat verenigingen gehad, waar hij competitie speelde. Na Drive maakte hij de overstap naar Axel om op een hoger niveau te kunnen spelen. „Bij Drive had ik des tijds niet de mogelijkheid op mijn niveau te kunnen spelen. Dan is het logisch dat je een andere club opzoekt die de mo gelijkheden wel heeft," aldus Coen Dobbeleir. Samen met zijn 'gabber' Menno van den Hout speelde hij onder de Axelse vlag met de zusjes Van Maarleveld. Door het vertrek van één van hen naar het Mid delburgse MLTC viel het team uiteen. Zowel Dobbeleir als Van den Hout stapte eveneens op. Voor Dobbeleir viel de keus op het Terneuzense Animo, waar hij enkele jaren aan de zijde van Tim van Dijk en later Mark Albers, de Animo-kleuren ver dedigde. Ook hieraan kwam een eind, want vorig jaar, net voor het verstrijken van de overschrijvingstermijn, ruilde hij Animo in voor Hulster Am bacht. „De reden hiervan was - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER. Coen Dobbeleir, de talentvolle tennisser die zijn geluk in de Belgische competitie gaat beproeven volgend seizoen. dat het te vormen team mij wel teraan geweest." aansprak. Wat beloofd was ge beurde niet. Monique Baecke Maat vol zou dat team komen verster ken, maar die bleef bij Smash spelen. Dat was mede de oor zaak dat we uiteindelijk degra deerden," aldus Dobbeleir. Hoewel de feiten anders doen vermoeden, verandert hij niet graag van club. Hij stelt: „Eigenlijk liever helemaal niet. Ik doe dat niet graag, maar er zijn soms redenen waardoor je niet anders kan." Dat het deze keer gaat om de reden dat hij noodgedwongen derde klasse moet gaan spelen, steekt hij niet onder stoelen of banken. „Ik vind voor mezelf de derde klasse te laag en daarom voel ik daar weinig voor. Om een andere club te gaan zoeken daar ben ik nog niet hard ach- Duidelijk is het dat het verloop van de vorige competitie de oorzaak is geweest. „Dat klopt ja, er werd duidelijk meer van verwacht. Er is zelfs een com petitiezondag geweest dat er maar één dame beschikbaar was. Dan is bij mij de maat vol. Zelf heb ik wel goed gespeeld, terwijl het dubbel met Jan Willem Bartz goed liep. We hebben geen enkele partij ver loren, maar natuurlijk was het allemaal tegenvallend," aldus Coen Dobbeleir. Overigens was het vorige jaar beslist niet tegenvallend voor hem. Hij startte het bui- tenseizoen met een toernooi zege in het Reinaert-toernooi te Hulst, waarin hij de Belg Phi lippe Versluijs versloeg. „Het ging daar wel goed. Ook van Tim van Dijk won ik, zodat mijn zege op hem in de compe titie geen toevalstreffer bleek te zijn." In het Oostburgse Een- hoorntoernooi en het toernooi in De Braakman waren even eens finaleplaatsen voor hem weggelegd, maar hij kwam daarin niet tot winst. „Ik speelde toen niet helemaal op timaal, hoewel Patrick Mar- teijn in Oostburg wel sterk speelde," legt hij uit. In het onlangs gespeelde in- doortoernooi in De Vlaanderen te Sas van Gent leed hij fors verlies tegen dezelfde Ver sluijs, waarvan hij in Hulst had gewonnen. „Er werd nu op tijd gespeeld. Ik kwam met 4-0 ach ter na 25 minuten spelen. Zo'n achterstand haal je niet meer in. Je verliest dan al te gemak kelijk je concentratie." De 23- jarige Dobbeleir, in Tilburg technisch vervoerkunde stude rend, heeft nog geen andere club gevonden. „In Zeeuwsch- Vlaanderen zal ik geen compe titie meer spelen. Momenteel ben ik bezig om in België te kunnen spelen. Dat is al bijna rond," onthult hij, „Maar er moet nog officieel over beslist worden." Geen mixed-competitie meer voor hem? „In België is het sys teem anders dan hier. Ze ken nen dat daar niet. Ook met de indeling schijnt het anders te zijn, maar precies weet ik het ook niet." Als het allemaal doorgaat speelt hij in België voor Lembeek, in de buurt van Eeklo. „Ik zou daar in een te#h kunnen spelen met David Sa- rafian," besluit Coen Dobbeleir. Van onze korfbalmedewerker GOES - In het Sportcen trum te Goes worden zater dag 20 februari enkele korf balontmoetingen tussen Zeeland en Belgisch Vlaan deren afgewerkt. Deze jaar lijkse ontmoeting was vorig jaar in Gent. Zeeland kan niet in de sterkste opstelling binnen de lijnen ko men, omdat enkele spelers zijn uitgekozen voor een afdelings team Zuid-West.Enkele van die teams spelen een semi-in- terland in West-Duitsland. Bij de senioren is de indeling als volgt: Joke Bokelaar en Carla Pouwer (Swift), Liesbeth Dinge- manse (Animo), Janet Mijnsbergen (Tjoba), Peter Joziasse, Leo Lange- beke en Jan Peter Pouwer (Swift), Peter de Pagter en Ad Vos (Ani mo). De jeugd tot 23 jaar speelt om 16.15 uur, de senioren om 17.30 uur. NIEUWSOVERZICHT RILLAND - Voor de achtste keer werd het Beveland-toernooi gehouden door de badmintonverenigingen Rillandia Smashers en Netwerk uit Kapelle. Twaalf teams van tien verschillende badmintonverenigingen uit Zeeland traden tegen elkaar in het strijdperk. Ondanks wintersport en carnaval was de organisatie tevreden over het aantal deelnemers aan dit recreatoemooi. UITSLAGEN Poule 1:1. Kortgene, 2. LW, 3. Astroïden, 4. Netwerk 1,5. Kolobrie 2,6. 't Pluumpje. Poule 2: 1. Terneuzen, 2. Kolibrie 1, 3. Rillandia Smashers, 4. The Wings, 5. Netwerk 2,6. Verommemeppers. HOOFDPLAAT - Hoofdplaat heeft in een vriendschappelijk treffen met 0-1 van Terneuzense Boys verloren. De wedstrijd werd gekenmerkt door veel middenveldspel en bijzonder wei nig doelkansen. Zowel in de eerste als tweede helft hielden de ploegen elkaar goed in evenwicht. Toch gingen de bezoekers met de winst lo pen. Dat gebeurde zeven minuten voor tijd toen Rudie Thomas een schot van richting veranderde en de bal in eigen doel zag verdwijnen. TERNEUZEN - In zwembad De Honte te Terneuzen wordt zondagmiddag 21 februari de derde ontmoeting gehouden tus sen de ploegen van De Braakman, De Bruinvis, 't Vrije en de zwemclub Koewacht. Het is een wedstrijd waarvan de resulta ten meetellen voor de Zeeuwse competitie voor niet-startver- gunninghouders. EN STANDEN Zeeuwse veld loopcompetitie EINDSTANDEN Meisjes-pupillen C: 1. Maritza op •t Hof (AV'56) 900 punten, 2. Anouk Westveer (Dynamo) 846,3. Mirjam Dieleman (Marathon) 765. Jongens-pupillen C: 1. Wouter de Rijk (Zeeland Sport) 900, 2. Rudy van Kleven (Marathon) 830, 3. Danny Casander (Marathon) 823. Meisjes-pupillen B: 1. Maaike van Dijk (Dynamo) 891,2. Annika Meyboom (AV'56) 828, 3. Tanja Stins (Delta Sport) 805. Meisjes-pupillen A: 1. Inge Boone (Dynamo) 882, 2. Tamara Neefs (RKHAV) 857, 3. Marlies Wagener (Marathon) 824. Jongens-pupillen B: 1. Michel Schrier (Zeeland Sport) 873, 2. Bart Cambeen (Scheldesport) 866, 3. Peter van de Pol (AV'56) 847. C-meisjes: 1. Daniella van Cad- sand (Marathon) 900, 2. Cindy van Driessche (RKHAV) 830, 3. Tisha Abuijs (Dynamo) 808. D-meisjes: 1. Lenny Ossewaarde (AV'56) 900, 2. Anjolie Wisse (AV'56) 864, 3. Rachel Stone (AV'56) 822. Dames: 1. Jopie Daane (Mara thon) 900, 2. Joke Goeree (AV'56) 840, 3. Ellie Westerweele (Mara thon) 823. A-meisjes: 1. Caroline Daane (Marathon) 900, 2. Nicole Schlet- terer (Dynamo) 807, 3. Christel van Wat RKHAV) 786. B-meisj' 1. Ingrid de Schipper (AV'56) 900,2. Esther Lansbergen (Marathon) 823, 3. Saskia Baert (RKHAV) 814. Jongens-pupillen A eerstejaars: 1. Xavier van Nieuwenhoven (Scheldesport) 900, 2. Yvo de Lange (Dynamo) 847, 3. Bob Boe- kema (Dynamo) 800. Tweedejaars: 1. Mathieu Mortier (RKHAV) 900, 2. Michael Burm (RKHAV) 964, 3. Mark Rozen- brand (Scheldesport) 800. C-jongens: 1. Jeroen ten Heuvel (Dynamo) 900, 2. Annee Duyven- dijk (Scheldesport) 855, 3. Manno Buijsrogge (RKHAV) 784. D-jongens: 1. Jurgen Groosman (Scheldesport) 900, 2. Pascal Meerman (Marathon) 855, 3. Guido op 't Hof (AV'56) 764. B-jongens: 1. Miquel van Tonge ren (Dynamo) 89i, 2. Niels Koole (Dynamo) 855, 3. Walter Houtza ger (Marathon) 808. A-jongens: 1. Marco Simonse (AV'56) 882, 2. Johnny Sinke (AV'56) 864, 3. Pascal de Graeve (Scheldesport) 819. Heren: 1. Leon van der Velden (AV'56) 900, 2. Jan de Wilde (AV'56) 769, 3. Peter Picavet (RKHAV) 748,4. Kees van Koeve- ringe (AV56) 739, 5. Simon Blom (Delta Sport) 694, 6. Jan Guiljam (AV'56) 670, 7. Frank Kooman (Dynamo) 647, 8. Jan Hoek (Delta Sport) 576, 9. Hans Saman (Delta Sport) 558, 10. Erik Gasserling (Marathon) 543, 11. Henk Hame link (Scheldesport) 534, 16. Ra mon de Pauw (AV'56) 432, 17. Wim Roose (AV'56) 424, 18. Ko Eversdijk (AV'56) 387, 20. Ad Meijboom (AV'56) 368. Veteranen: 1. Sam Polderman (Marathon) 882, 2. Jo van Waes- berghe (RKHAV) 839, 3. Giel Boone (Dynamo) 764, 4. Peter Provoost (Scheldesport) 716, 5. Krijn Saman (AV'56) 708, 8. Tonny Strijdonk (Scheldesport) 644 punten. - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER. Hans van der Linden, de trainer die het uitstekend naar zijn zin heeft bij de bloeiende handbalvereniging Hontenisse. TERNEUZEN - Ondanks dat de jeugdlicentiehouders het bij de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen laten afwe ten, kijkt de geel-rode brigade van voorzitter Ton van Oos ten met optimisme naar het komende seizoen. Had men een aantal jaren geleden 40 aangesloten jeugdlicentiehouders, nu staan er aan het begin van het seizoen nog drie op de lijst. „We zullen moeten blijven pro beren de jeugd naar onze ver eniging te trekken," aldus de 'vooruitblik' in het jaarverslag van de wielervereniging aan de vooravond van de algemene jaarlijkse ledenvergadering maandag 29 februari. Een bij- eenkosmt die voor het eerst in de historie van de wielerclub in een eigen clublokaal aan de Lange Reksestraat in Terneu zen wordt gehouden. Met name op bestuurlijk ni veau is er de afgelopen jaren veel veranderd. De sportcom- missie onder leiding van Adri Bakker is de fase van de kin derziekten voorbij. Een sport- commissie die eigenlijk sinds de komst van Henk Remijnsen richting volwassenheid is ge gaan. Diezelfde Remijnsen, die afgelopen jaar het secretariaat van de club beheerde, neemt afscheid. Zijn opvolger Karei de Koeijer heeft zijn inwerkpe- riode achter de rug en wordt, mits groen licht van de verga dering, 29 februari officieel aangesteld. Een ander nieuw gezicht in het bestuur wordt Arnold Claeys, overigens al een aantal jaren binnen de club ac- Zonnig in Zomervakanties tief. Hij wordt de opvolger van Hans Moens. Penningmeester Co van Meurs en lid Marc van Passel zijn beiden herkiesbaar. Ook in de sportcommissie staat een aantal mutaties op stapel. Marleen Wolfert en Hans Moens treden terug. Wil van Helvoirt neemt de plaats van Hans Moens in als mede begeleider (naast Fred Ver- meersch) van de amateurs, ter wijl Frank de Bruijckere naast Willem Verplanke debuteert als begeleider van de junioren. Rinus van Cadsand blijft de jeugd begeleiden, terwijl Guus Barhorst als vertegenwoordi ger van de renners in de sport commissie blijft. Wat het totale rennersbe stand betreft is er weinig ver anderd. Wilfried de Krijger (naar wielerverenigng Zee land), Robin van Hecke (naar België) en Wim Wielhouwer (gestopt) hebben de club verla ten. Het totale rennersbestand blijft echter boven de vijftig. Het merendeel hiervan heeft een amateurlicentie en juist in die categorie is nog wat werk te verzetten voor de sportcom missie. In de vooruitblik beke ken we: „Lijkt alles binnen de club in kannen en kruiken, dan bedriegt de schijn. Met name binnen de groep amateurs zijn er toch enkele zaken voor ver betering vatbaar. We denken met name aan hetgeen er afge lopen seizoen in de criteria ge beurde. Een Zeeuws-Vlaming zag liever een renner van een andere club winnen dan een clubmakker." Iets waarover Adri Bakker zich al heeft uit gelaten met: „Zoiets mag in de toekomst niet meer gebeuren." Zitten er op sportief vlak dus nog haken en ogen, op bestuur lijk vlak verloopt alles naar wens. Opnieuw werd de Beglsi- che kledingfabrikant Nico La- page bereid gevonden de gehele vereniging, met uitzondering van de jeugd, te sponsoren. Daarnaast dus een eigen club lokaal, twee ploegleiderswa gens en twee reservefietsen.

de Stem | 1988 | | pagina 11