GEMEENTE HONTENISSE LOOPT ACHTER BIJ STEKENE Over vroeg en vroeger Koppel De Bree/Huisman wint rollentweedaagse van club de Snelle Haas THEO OLOF (viool) KORT ZEEUWS SCHIETINGEN CDA-Hontenisse kampt met 'dubieuze' leden Storm velt zendmast teren deuren, daar. 55 Carnaval in Sluis PLAATSELIJK NIEUWS BESTUUR IN JAARVERSLAG: iTANJE" IAVALSMENU IE STEM VAN ZEELAND 2 WOENSDAG 10 FEBRUAR11988 T22 .50 ARNAVALSBAL STEKENE/KLOOSTER- ZANDE - In de Belgische grensgemeente Stekene zijn je voorbereidingen gestart r een groot verbroede ringsfeest met de Zeeuws- Naamse gemeente Honte- •4 nisse. Info-avond over luisteren naar kinderen in Axel reen fout ANP '30-12.30/13.30-17.00 uur. thuisgestuurd. RE, p/a Stephenson1 ERMEER. Sluit een oij. Dan krijgt u hei LaiVv^tmte^co^de Staalfabriek Ruïne Feestprogramma jeugd Spui Kikkers Werkgroep Vastenactie verkoopt weer kleding Nieuw-Namen Axel Hulst Heikant 'Verbeeld Verleden' in Abdij Middelburg Deetman in Zierikzee Geen carnaval in Kieldrecht li I I I oe lans-Hoop loosterstraat 3 'oosterzande si. 01148-2379 14 FEBRUARI >2.00 uur Verbroedering is op komst soep Ichampignons sla anche l zaterdagmiddag |uur Slem, 076-236911 Een en ander moet komende zo mer zijn beslag krijgen, maar in Hontenisse weet men nog van geen feest af. In Stekene zijn de gemeentelijke cul- tuurraad, de sportraad en de plaatse lijke onderwijsinstellingen ingescha keld om ideeën aan te dragen. Tot nu toe wordt gedacht aan het organise ren van een tweekamp en een triath lon, een oude ambachtenmarkt, toe ristische rondritten en straatanimatie met deelname van muziekvereni gingen uit beide gemeenten. „Daar hoor ik van op", zegt burge meester A. Kessen van Hontenisse. „We hebben wel afgesproken naar wegen te zoeken om de vriendschaps banden tussen onze gemeente wat strakker aan te trekken. Maar in Ste kene zijn ze dus blijkbaar al een stuk verder dan wij. Maar als het aan mij ligt, doen wij uiteraard graag mee". Het idee voor een verbroedering tussen Stekene en Hontenisse ont stond twee jaar geleden, tijdens de Baudeloofeesten in Lamswaarde. Daar waren ook vertegenwoordigers uit Stekene. Op hun beurt werd het Hontenisser gemeentebestuur in sep tember 1986 uitgenodigd om de in de wijde omtrek bekende avondmarkt in Stekene bij te wonen. Daar werd een verdere basis voor de verbroedering gelegd. Uiteraard ging er vervolgens een uitnodiging richting Stekene om als eregasten present te zijn tijdens de Molenstraatfeesten in Kloosterzande. Vorig jaar werd afgesproken dat de verbroederingsgedachte in de ver schillende gemeentebesturen zou worden besproken. Dat moet in Hon tenisse echter nog gebeuren. Burge meester Kessen denkt dat de gemeen teraad er wellicht in maart of april zijn zegje over kan doen. „Persoon lijk", zegt burgemeester Kessen, „ben ik een groot voorstander van zo'n ver broedering. Het past ook helemaal in mijn opvatting dat we moeten probe ren meer samenwerking te zoeken met Belgische gemeenten". Speciale tarieven op aanvraag bel: 077-551221 of 077-551222 of schrijl naar Postbus 65, 5900 AB Venlo. de krant. AXEL - Als inleiding tot de cursus 'Luisteren naar Kin deren' houdt de Zeeuwse Volksuniversiteit (ZVU) donderdag 11 februari een informatie-avond. Deze vindt plaats in De Halle in Axel. Mevrouw M. van de Griek is de cursusbegeleidster. De cursus gaat ervan uit dat moeilijkheden tussen kind en vaak ontstaan doordat niet duidelijk wordt uitgespro- i wat beide partijen willen of bedoelen. Aan de hand van illedaagse voorbeelden moeten de deelnemers beter met dit soort situaties leren omgaan. SLUIS - De carnavalsacti viteiten in Sluis gaan dit vroeg van start. Van- g, woensdag wordt er in het gemeenschapscentrum 't Zoute Vestje een limona- gehouden voor de schooljeugd. Tijdens dit feest wordt de Sluise schoolprins gekozen. Het bal begint om 14.00 uur. De eigenlijke carnavalsdag in Sluis is maandag 15 februari. Dan trekt vanaf 14.00 uur de traditionele stoet door de stra- van het middeleeuwse koopcentrum. Gestart wordt de Sint-Pietersstraat, waarna via het bejaardenhuis Rozenoord de wagens, indivi duele deelnemers en groepen richting stadscentrum trekken. Vorig jaar reden er zo'n zee- ventien grote en kleine wagens mee in de Sluise optocht. De stichting Sluise Karnavals Stoet (SKS) verwacht dat er dit aar nog meer zullen meedoen. Ook verwacht men dat het aantal individuele deelnemers, in 1987 een kleine 180 personen, groter zal zijn. Na de optocht wordt op de Beestenmarkt door de IJzen- dijkse showband Jeugdbelang *n taptoe verzorgd. Aanslui tend aan de muziekshow volgt ten limonadebal in de Frietstal. Tjdens dit festijn worden de grijzen uitgereikt aan de jeug dige deelnemers aan de stoet. De volwassen feestgangers "innen in de Frietstal terecht 120.00 uur. Dit bal wordt om 0.00 uur afgesloten met de ver- fezing van de best verklede 'olwassenen. n de krant van 3 februari heb- wij het aan de berichtge- "Mg van het ANP geweten dat e Stem de dag ervoor abusie velijk meldde dat niet één naar twee jongetjes uit Ka- lelle de dood vonden onder een ingevallen muur. Daarmee is et ANP onrecht aangedaan, (ader onderzoek heeft name- ■Jk niet aangetoond dat de ver fde informatie van het ANP iKomstig was. kantoren Jsmeuzen, Hulst en Goes. - fessen en telefoon- '%ÊÈk mers op Pa9ina 2- ?5!flin9»tl|den: kedacti# Terneuzen: Rein van der In^ ohet)' Romain Damme, Frank Deij, Rona7Hw"?.rember9he' Wm mm. L. - finl(!0,0)'Ton tornen sport). ■ees: Jan Jansen. jWstEugène Verstraeten, l°ep Trommelen. '"ertentle-exploitatie rS*C,eCt6ur Zeeland: !5839nU' Pr'Vé tel' 01150" samenwerking rhrtn 10 De meikevers die vorige week hier als lenteboden fi gureerden waren wel vroeg, maar niet helemaal vrijwil lig boven de grond gekomen. Iets anders is dat, denken we, met de bruine kikker die E. Cornells uit Retranchement 28 januari op een avond tij dens hevige regen in 't Ruse- ment over de weg zag sprin- gea Het was een flink uitge groeid exemplaar en echt een kikker, geen pad, weet de zegsman te vertellen, want hij kent beide soorten heel goed. Wat hij ook goed kent sedert dat ene jaar dat hij nu in 't Rusement woont, zijn boom kikkers. Afgelopen septem ber/oktober kwamen ver schillende van die kleine groene 'aogpuuijes' zonnen op de bladeren van gera niums. Dag na dag zaten ze in zijn tuin die op zo'n hon derd meter van de wallen en de dichtstbijzijnde put ligt. Terwijl we toch aan het pra ten waren, vertelde hij ook dat hij in december zijn tuin heeft gespit en bij die werk zaamheden heeft hij zeker vijftien 'hoopjes' saleman- ders (totaal wel zo'n honderd) boven gespit. Die overwin terden kennelijk ook al niet diep. Als we werkelijk mogen geloven, en waarom niet, voorbeelden zijn er genoeg, dat dieren aanvoelen wat voor winter het gaat worden, dan kunnen we denkelijk de winter verder wel op onze buik schrijvea De saleman- ders zijn gelukig allemaal weer terug de grond in ge sukkeld, want al is de amfi biestand (kikkers, padden en salemanders) zich weer wat aan het herstellen, zeker in West-Zeeuwsch-Vlaanderen, al te royaal moeten we er echt nog niet mee omsprin gen. Nooit trouwens, maar uit dit hele verhaal komt duidelijk naar voren dat niet ten onrechte de ruime omge ving van Retranchement tot beschermd gebied is ver klaard en dat bepaalde delen in de toekomst als natuurge bied beheerd gaan worden. Een heel ander verhaal - meer een vraag - kwam van iemand die regelmatig praat met enkele oudere Terneuze naren. „Die mannen," zei hij ons, „hebben het van tijd tot tijd over de 'oude staalfa briek'. Zegt dat jou iets en bestaan daar foto's van?" Beide vragen konden beves tigend beantwoord worden en een foto gaat alvast hier bij. Zo heeft het er jaren bij gestaan. De foto toont een groot deel van het complex, kijkend in noordelijke rich ting. De grote huizen op de ach tergrond hoorden er ook bij en de kranen staan bij twee insteekhavens - waren of zijn dat niet het Noorder- of het Zuiderdok en zat over slagbedrijf Meyer daar toen of nog? -. Links net buiten de foto ligt het kanaal Gent- Terneuzen. Het is oneindig moeilijk te beschrijven hoe dat daar allemaal precies zat, want die infrastructuur is daar ingrijpend gewijzigd. Als je er nooit geweest bent, kun je je er nauwelijsk een voorstelling van maken en zo wel dan eigenlijk alleen maar met de oude stafkaart in de handen. Een globale aanduiding: keek je vanaf de Kraagbrug naar de molen en de toren van Hoek, dan stonden die schoorstenen er precies tus sen. Daar moet u het situe ren. Wie er alles van wil we ten, die slaat er het boek Een Kwart Eeuw Terneuzen, 1900-1925 van J. de Vries maar eens op na. Zelf ver wijst de auteur naar nog een boek van hem: Historie van het Jongste Verleden van Terneuzen (pagina 160-165). Beide boeken zijn een uit gave van Van Aken in Ter neuzen. Daarin kunt u alle finesses vinden en om een lang verhaal hier dan kort te maken: eind vorige (1899), begin deze eeuw werd aan het kanaal 'eene staalgieterij' gebouwd. In 1901 al deden er geruchten de ronde dat het niet zo best ging met het nieuwe bedrijf, De restanten van wat oude Terneuzenaren 'De oude staalfabriek' noemen. FOTO ERIK OSSEWAAHDE Van onze correspondent TERHOLE - Het koppel Jurgen Thuy-Jean-Paul Vlas- senrood uit Heikant heeft de eerste zege niet kunnen pro longeren tijdens de tweede rollentweedaagse van een se rie van drie in Terhole. Dit keer moest dit koppel, dat wel de eerste plaats blijft bezetten in de totaalstand, de eer laten aan Harry de Bree en Ed Huisman uit Terneuzen. mes moesten de winnaressen van de eerste wedstrijd in St.- Jansteen, Karin Taillie en Co- rina Tollenaar uit Breskens, afzien van deelname. Dat bood Annique en Nicole Hamelink uit Terhole de gelegenheid om met ruim verschil deze wed strijd te winnen. (ADVERTENTIE) Die wonnen in een goed be volkt café De Kroon in Terhole deze tweede editie op vrij over tuigende wijze. Met zestien punten voorsprong wees dit koppel Luciën Mannaert en Jos Dobbelaar uit Terhole terug. Na de eerste dag leek het daar nog niet op, want toen leidde laatstgenoemd duo. Ziekte velde echter Luciën Mannaert en het zag er naar uit dat door door dit koppel van verdere deelname af moest zien. Toch kwam Mannaert in het strijdperk, maar al snel werd duidelijk dat hij de leidende postitie, die dat tweetal na de eerste dag had, niet met verve kon verdedigen. De eer moest dan ook op de slotdag uit han den gegeven worden. Bij de da- De uitslag van deze rollent weedaagse, waarvan de orga nisatie in handen was van toer club De Snelle Haas uit Hulst, is: Heren: I. Harry de Bree/Ed Huisman (Terneu zen), 2. Luciën Mannaert/ Jos Dobbelaar (Terhole), 3. Jurgen Thuy/Jean-Paul Vlassenrood (Heikant). Da mes: I. Annique en Nicole Hamelink (Terhole), 2. Na- tasja van Delft/Mischa Wentzelaar (St.-Jansteen). Ruud van der Meer (bariton) Anja van Wijk (alt) Frans van Ruth (piano) in een prachtig Frans klassiek programma zaterdag 13 februari aanvang 20.00 uur toegang 20.- (CJP/Pas 65 15.-) ZU1DLANDTHEATER TERNEUZEN 01150-95555 Van onze correspondent SPUI - De voetbalvereniging Spui viert dit jaar het 40-ja- rig jubileum. Op 22 mei 1948 werd de vereniging opgericht. De jeugdcommissie heeft in verband hiermee een feestpro gramma voor de jeugd klaar. Zaterdag 20 februari wordt voor de C-junioren van Spui en Ter neuzen een demonstratietraining gehouden op het veld van Spui, aanvang 13.30 uur. Deze demonstratie start onder leiding van George de Block, trainer van Clinge, die bij deze ploeg goede suc cessen boekt. Na de training wordt in buurthuis De Drie Gehugh- ten een videomiddag met spelregelbespreking gehouden, verzorgd door L. Rammelo uit Philippine. In mei starten dan de volgende activiteiten: 7 mei jeugdtoernooi voor E- en F-junioren, 14 mei spelmorgen voor alle jeugd, 21 mei grote feestdag voor oud en jong met seniorenwedstrijden en an dere festiviteiten, 28 mei toernooi voor C- en D-junioren, 4 juni reisje voor de jeugd, 11 juni fietsspeurtocht en 18 juni vossenjacht hoe dan ook, het verhaal wil dat de concurrentie het be drijf heeft opgekocht en ont manteld voor het ooit in ge bruik is geweest. Daar stond het dan. De zeer fraaie direc tiewoningen - waar is de tijd gebleven dat de directeur praktisch op het fabriekster rein gingen wonen - werden verhuurd, enkele bedrijfjes hebben wat van de gebouwen gebruikt, maar de stafkaart noemt het 'ruïne' en niet voor niks. Voor zover het dat al niet was in de jaren 1940-45 heb ben de Duitsers er nog wat aan gedaan. Zegt men! De Duitse propagandadienst heeft er filmopnamen ge maakt over de helfhaftige strijd om Stalingrad, zegt men ook. Het was wel iets uit de buurt, maar kennelijk had men in Sluiskil de situatie meer in de hand dan bij Sta lingrad zelf. Die opnamen gingen gepaard met explo sies, instortingen en noem maar op, dus wat overbleef was echt een ruïne met hopen puin, half- en heel ingestorte gangen, explosieputten, brokkelige muren en ga zo maar door. Dat alles over woekerd door struiken, bra men, hop en bitterzoet en nog tientallen andere soorten planten. De putten vulden zich met zoet water, het leefde er dan ook van de groene kikkers - nagenoeg de enige plaats in Oos+ Lc-cuwsch-Vlaanderen waar zij zich talrijk hadden kunnen handhaven - van padden en salemanders, mis schien hebben er zelfs slan getjes gezeten, het stikte er van de vleermuizen, de ker kuil broedde er, kortom een paradijs en dat zowat aan het eind van de weried, want dat weggetje op de foto was na genoeg de enige toegang. Er omheen brede sloten vol modder, de spoordijk aan de ene kant, prikkeldraad en moerassige stukjes ander zijds, als je er niet per se moest zijn, kwam je er niet. De foto is gemaakt in 1971. In 1972 en latere jaren is alles opgeruimd, opgespoten, de Zevenaarhaven verlengd en verbreed of zo, dus er is niets meer van over. Een gemis? Nou ja, dat kon zo niet blij ven liggen natuurlijk - wat ons betreft wel - maar indus- triegrond aan een diep ka naalApart was het er wel, heel apart, afwisselend, boeiend, telkens verrassend en werkelijk ongemeen rijk aan levensvormen waaron der veel minder algemene soorten. Van onze correspondent SAS VAN GENT - Traditie getrouw start de Werkgroep Vastenactie uit Sas van Gent deze maand met de verkoop van tweedehands kleding in het pand Groot majoorstraat 8. De verkoop start donderdag 18 febuari en duurt tot en met woens dag 30 maart. In verband met het naderende carnavalsfeest is de winkel ex tra open opdonderdag 11 fe bruari. De verkoop is deze week speciaal gericht op car navalskleding. In de periode vanaf 18 februari is de winkel van dinsdag tot en met vrijdag dagelijks geopend van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. De opbrengst gaat naar een project in El Salvador. Behalve voor het kopen van tweede hands kleding, kan men ook in de winkel terecht om kleding in te leveren. Daarnaast is het mogelijk (liefst gewassen) kle ding in te leveren bij de leden van de werkgroep of via kinde ren bij de basisscholen in Sas van Gent. OUD PAPIER - De voetbal vereniging Hulsterloo haalt zaterdag 13 februari oud pa pier op. De rondgang begint om 9.00 uur in de Hulsterloo- straat. KAARTING - In zaal Thille- man werd een kaarting ge houden waaraan 107 perso nen deelnamen. Uitslag bie den: 1. A. Verbist, Nieuw-Na men; 2. F. van Ecke, St.-Jan- steen; 3. R. Linthout, Axel. Jokeren: 1. N. de Vlieger, Kuitaart; 2. J. van Impe, Ter neuzen; 3. mevrouw Kegels, Lamswaarde. KAARTING - Aan de kaar ting van de Verenigde Kaar ters bij R. de Block deden 36 kaarters mee. Uitslag: 1. P. de Deckere en Alb. Apers, 2. Rog. Sturm en A. Thieleman, 3. T. Praet en A. de Caluwaert. FOTOCLUB - De Kiel- drechtse foto- en disclub houdt donderdag de maande lijkse bijeenkomst in de ge meentelijke jongensschool aan de Molenstraat. Aanvang 20.15 uur. Het onderwerp van deze avond is de vertoning en bespreking van de zelfge maakte diamontage van het internationaal volleybaltoer nooi van Kieldrecht. Ook is er uitleg over overvloeiprojecto- ren. BILJARTEN - De uitslag van de biljartprijskamp in café Du Commerce bij J. Schroder is als volgt: 1. R. Broeckaert, Stekene; 2. Flor. Goedemont, Kieldrecht; 3. Nieuw-Namen. Th. Praet, KAARTING - Buurtvereni ging De Boemerang houdt vrijdag 12 februari een kaar ting in het buurthuis met bie den en jokeren. De aanvang is 20.00 uur en een half uur eer der gaat de zaal open. KAARTING - Kaartclub Ons Genoegen hield de negende wedstrijd van dit seizoen. Uislag bieden: 1. Yvonne de Deijn, 2. Rinus Verhelst, 3. Marco Herman. Jokeren: 1. mevrouw Kempe, 2. Riet Bosch, 3. Ankie Verhelst. Stand kampioenschap bieden: 1. Henk Borgt 367 punten, 2. Rinus Verhelst 360, 3. Peter Asselman 358, 4. Cyriel de Deijn 340, 5. Ingrid van Een- ennaam 331. Jokeren: 1. Riet Bosch 150, 2. Ankie Verhelst 141, 3. Wim Kempe 141 pun ten. HARTEN AAS - Aan de club- kaarting van Harten Aas in The Prince of Wales pub de den 24 kaarters mee. Uitslag: 1. M. van Kerkhoven, 2. me vrouw Van Kerkhoven, 3. D. Scheele. KAARTING - In zaal Theo de Block namen 38 personen deel aan een kaarting. Uitslag: 1. R. Thilleman, Nieuw-Namen; 2. Th. Herrewegh, Heikant; 3. A. van Eerdenburg, Hulst. MIDDELBURG - Vrijdag opent commissaris van de ko ningin dr. C. Boertien in de Abdij in Middelburg de expo sitie 'Verbeeld Verleden'. Vanaf dat moment zijn in de Kapittelzaal van het Abdij- complex vijftig tekeningen te zien van Leendert van der Pool rond het thema 'de VOC in Zeeland'. Deze Middel burgse kunstenaar legde in opdracht van de Teeken Aca demie uit de Zeeuwse hoofd stad in vijftig tekeningen de relatie vast tussen het huidige Zeeland en de gouden eeuw. Middelburg, en in mindere mate Vlissingen en Veere zijn dan ook prominent vertegen woordigd. De tentoonstelling is te bezichtigen tot en met 26 februari, op werkdagen van 9.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 16.30 uur in de Kapittelzaal, Abdij 9. Naar aanleiding van de expositie is ook een boekje samengesteld, en is een be perkt aantal litho's beschik baar. ZIERIKZEE - Op uitnodiging van het CDJA-Schouwen- Duiveland komt onderwijs minister Deetman vrijdag naar Zierikzee. In het Huis van Nassau spreekt hij over zijn onderwijsbeleid, in het bijzonder gericht op de Zeeuwse situatie. Na de pauze gaat de minister in op vragen en opmerkingen. De bijeen komst begint om 20 uur. LAMSWAARDE - Zaal De Vier Jaargetijden, 33 schutters: hoge vogel: M. van Kerkhoven, Hulst; eerste zijvogel: mevrouw Her man, Ossenisse; tweede zijvogel: Th. Asselman, Groenendijk; grootste aantal (4): A. Hendriks, Lamswaarde. WALSOORDEN - Zaal R de Jonge, 18 schutters: hoge vogel: A. van Landegem, Stekene; eer ste zijvogel: D. Guytenaer; tweede zijvogel: mevrouw Van Meelen, beiden Kloosterzande; grootste aantal (4): Th. Dierick, Walsoorden; vliegende vogel: J. Sponselee, Kloosterzande. HEIKANT - Zaal Theo de Block, 25 schutters: hoge vogel: C. van Gassen, Hulst; eerste zijvogel: R Herrewegh, Heikant; tweede zij- vogel: G. Herrewegh, Huls; grootste aantal (5): R van Grem- berghe, Koewacht en C. d'Hoog- he, Hulst Van onze verslaggever KLOOSTERZANDE - Een aantal leden van het CDA- Hontenisse heeft zich enkel bij de christen-democrati sche gelederen gevoegd om invloed te kunnen uitoefe nen op de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsver kiezingen. Het afdelingsbestuur spreekt deze veronderstelling uit in het jaarverslag over 1987. Een en ander wordt afgeleid uit het feit dat er na de raads verkiezingen van die leden niets meer is vernomen. Of ze hebben hun lidmaatschap op gezegd, of ze staan bij de pen ningmeester te boek als wan betalers. Volgens voorzitter P. Everaert gaat het om een tien tal leden. „Je kunt het nooit hard bewijzen natuurlijk, maar het is toch wel frappant", aldus Everaert „En dat mag best eens uitgesproken wor- Van onze verslaggever ST.LAUREINS - Radio Pol derland dat vanuit St. Lau- reins uitzendt, is tot eind deze week uit de lucht. In de nacht van zondag op maan dag waaide de antennemast om. „Het waaide 's nachts ver schrikkelijk hard. De top brak af. Uit veiligheidsoverwegin gen heeft de brandweer de 25 meter hoge mast naar beneden gehaald. Wellicht kunnen we eind van de week weer de lucht in", aldus een woordvoerder van de Belgische zender. den". Het jaarverslag komt vrij dag 12 februari aan de orde tij dens de jaarvergadering van de afdeling. Die begint om 19.30 uur in zaal Van Leuven te Kloosterzande. Na het officiële gedeelte wordt de bijeenkomst rond 20.15 uur openbaar voort gezet. Dan houdt tweede ka merlid H. Eversdijk een inlei ding over actuele politieke za ken. Vervolgens is er gelegen heid voor discussie. Van onze correspondent KIELDRECHT - De carnavalsvereniging De lustige pottenpak- kers' uit het grensdorp Kieldrecht ziet dit jaar af van de organisatie van carnavalsgedruis in het dorp. Volgens de lustige potten- pakkers is het feest niet meer rond te krijgen om dat de plaatselijke kroe guitbaters het carnaval niet meer willen steunen. Een groot gemis zal uiteraard de jaarlijkse grote carnavalsoptocht zijn. Daar kwamen niet alleen heel wat toeschou wers uit Zeeuwsch- Vlaanderen op af, maar ook veel wagens en groe pen. De Zeeuwsvlamingen gingen er traditiegetrouw met de vetste prijzen lo pen. De carnavalsvereni ging hoopt het komend jaar genoeg steun te krij gen om het carnaval in 1989 in ere te herstellen. I I

de Stem | 1988 | | pagina 11