'Wat En dan te bedenken, dat't al slim was om een gewone Polo te kopen. MARCELL Films in 1 3 Cultureel Volkswagen.Wie ander 1 11 Hij kan nog een hele tij< worden bij de slapen v steeds hetzelfde jongen; de baard. Hij rookt de De whisky laat hij onaa vroeg". Marcello Mastr» Lover van het witte doe Minnaar Professioneler dan JM£ Voordeliger dan Als u in principe "in" bent voor een Volkswagen Polo, kunt u zich nu helemaal van uw slimste kant laten zien. Met de nieuwe Polo Fox. Dat is namelijk 'n Polo die u standaard veel extra's biedt, terwijl u dit aan de prijs nauwelijks merkt. Om u een idee te geven: de Fox heeft rondom groen warmtewerend glas. Speciale bekleding (modieus ruitdessin). Een tunnelconsole. Handige portier- bakken. Intervalschakelaar op de ruitewissers voor. Witte sierstrips in de voor- en achterbumper Exclusieve wieldoppen en type-aanduiding achterop. De Fox biedt u verder al die zaken die de ge wone Polo al zo compleet maken. Zoals'n neerklapbare achterbank. Hoofdsteunen. Achter-ruitewisser met interval. Traploos verstelbare stoelen. En natuurlijk onafhankelijke wielophanging met zelfcorrigerende stuurinrichting. Kooiconstructie met kreukelzones voor en achter. Elektronische ontsteking Kortom, in de nieuwe Polo Fox komt u werkelijk niets te kort. Vooral ook niet, omdat het 'n Volkswagen is. Dus een auto met 'n onberispelijk weggedrag, 'n Lange levensduur. Lage onderhoudskosten. Een hoge restwaarde. En 'n auto met een uitgesproken hekel aan onverwacht garagebezoek. Vanzelfsprekend krijgt u ook op de Polo Fox 1 jaar garantie, 3 jaar lakgarantie en 6 jaar carrosseriegaran tie tegen doorroesten van binnenuit. Wös 't dus al slim om een gewone Polo te kq met de komst van de Polo Fox is 't zeker zaak om ei de kippen bij te zijn. De Polo Fox is leverbaar in 'n 3-deurs uitvoerirt in 'n Coupé-uitvoering met drie motorvarianten, waaronder een diesel. Bij de Volkswagendealer of #020-867351 kunt u meer informatie inwira Polo Fox 3-deurs v.a. f18.440,Polo Fox Coupé v.a. f20.245,-. Polo 3-deurs v.a. f17.815,-. Inclusief BTW en katalysator, exclusief afleveringskosten. Wijzigingen voorbehouden. De nieuwe computers Door onze correspondent Gerard i In Brussel werd hij pas uitge roepen tot de beste Europese acteur van de laatste dertig jaar. Italië's beroemdste film acteur van na de oorlog heeft alles gewonnen wat er te win nen valt in filmland, behalve een Oscar. Volgende week zendt de BRT twee films met hem uit, woensdag 'II bell' An tonio' met Claudia Cardinale en donderdag 'Ginger e Fred' van Fellini. Mastroianni, die zichzelf steeds bestempelt als een luie donder, werkt hard en neemt nauwelijks vakantie. Hoeveel films hij precies gemaakt heeft, weet hij niet precies. Het zijn er in elk geval meer dan 120. De opvattingen van Ma stroianni op het gebeid van vrouwen zijn genoegzaam be kend. „Ik ben geen Casanova, eerder een pantoffelheld", zo heeft hij herhaaldelijk gezegd. Mastroianni is al 37 jaar ge trouwd met Flora Carabella, een vrouw die hij met grote hardnekkigheid uit de publici teit houdt. Hij heeft twee kin deren. Zijn dochter Barbara is 36. Chiara die hij bij Catherine Deneuve verwekte is 14. Mastroianni heeft er alles aan gedaan om van het imago van de onweerstaanbare Italiaanse minnaar af te komen. Hij figu reerde op het witte doek als een van Victor: een bittere pil voor Je zult maar konkurrent van Victor wezen. Dan komt zo'n introduktie ha' aan. Maar liefst 6 nieuwe computers worden in het toch al grote assoi timent van Victor opgenomen. En wat telt, Victor heeft hierdoor dé coi» puter voor ieder bedrijf. Van een eenmanszaak tot en met de ware mul* nationals. Voor de reizende zakenman heeft Victor de draagba I computer, de V286P. De V386A met verwisselbare hard I schijf biedt uitkomst voor hen die bijvoorbeeld thuis wil doorwerken. In een netwerksysteem komt de V286C van pas. Een kompakte computer die zijn mannetje sta door snel en akkuraat te werken. Heeft u interesse? Stuur de onderstaande bon in W vergelijkende dokumentatie. Of bel: 076-224525 om vernemen waar de dichtstbijzijnde dealer is gevestigd V2WP. 30 Mb Hórde schijf, 8028Ó processor/10 MHz, Add-Pak aan sluiting, AT-uitbreidingsslot. Kenmer ken die alleen van een desktop model worden verwacht. Prijs f8.995,-* V386S. 80386 ptoces- sor/16 MHz, 2 Mb geheugen (Zero wait- states), 8 'full size' u'rt- breidingsslots, 133 Mb harde schijf. Het hart in uw organisatie. Prijs f 17.995,-* V386A. (niet afge beeld). Met Add-Pak aansluiting. 80386 pro cessor/16 MHz, 1 Mb geheugen (Zero Wait- states). De V386A, zelfs BMP heeft 't voor het nakijken. pnjs f 11.995,-* V286S. Belangrijke geheugensteun, zowel 'stand alone' als in een netwerk. 80286 pro cessor/12 MHz; volop ruimte voor uitbreiding. Op hem kan worden gebouwd. Prijs f7.995,-* V286C. Razendsnel, uiterst kompakt en kompleet; 80286 pro cessor/10 MHz, EGA interface, 30 Mb harde schijf. Een computer die ook in een netwerk zijn mannetje staat. Prijs f6.495,-* VPCIIC. Kompakt van formaat. Profiel: 8086-2 processor, 30 Mb harde schijf, Real Time Clock en Victor Mouse aansluiting. Groots in toepassings mogelijkheden. Prijs f4.995,-* Vkki. N oost de 6 nieuwe computers pre senteert Victor u de Vicki. Een kompatibel PC/XT-computer voor prijs f2.495,-* V1CT Wijzigingen voorbehouden. Prijs exkl. btw. BON: Stuur mij meer informatie over de nieuwe computers van Victor. Naam bedrijf:Kontaktpersoon: Toepassing: Adres:Postkode/Plaats: Telefoonnr.: Versturen in een open envelop zonder postzegel naar: Victor Technologies bv, Antwoordnummer 13012,4800 VE Breda. t 1 Door Jan Koesen HILVERSUM - Gerard Cox als onherkenbaar ver momde linkmiechiel in het gezelschap van drie advo- katen. Vandaar de titel 'Drie Recht, Een Averecht', een zevendelige komedie waarmee de KRO vanavond start. 'Drie Recht, Een Averecht' zit van mee taf glad in elkaar. Het is lol van telkens een half uur, die verder geen betekenis heeft. De KRO kan er de strijd mee aangaan tegen VARA-topper 'Zeg 'ns AAA', die overigens drie seizoenen nodig had om warm te lopen. Behalve Cox zijn voor de hoofdrollen aange trokken Johnny Kraaykamp jr., Sjoerd Pleijsier en Inge Ipenburg. Het decor is een gebouw waarin beneden een fitness zaak annex sportschool, gedre ven door Bertus (Cox), die heeft gezeten, maar tamelijk recht schapen is geworden. Met de videocamera neemt hij de ver richtingen van zijn vrouwe lijke clientèle op, waarna de dames de bandjes van hun ont luikende soepelheid kunnen kopen. Heren kunnen aan de halter hijsen. Bertus heeft bo ven nog een ruimte, waarin een advokatencollectief zetelt. Dat is een gemengd trio. Pleysier is van hoge afkomst en laat dit doordringend weten, Kraay- TIJDENS het Festival 'Cu', muziek en theater van culti Filmhuis Concordia in Bred maart films over of uit de De De inmiddels beroemde Afri kaanse film 'Xala' van Ous- mane Sembene draait ter gele genheid van het festival (21-30 februari) in de filmhuizen Roosendaal (25 februari), Oos terhout (26 februari), Nieuwen- "Alkon Dongen (28 februari). Tijdens carnaval is het Bre dase Filmhuis gesloten. Op donderdag 18 februari begint het programma Cultureel Ge kleurd met 'Shirin's Hochzeit', de in Turkije verboden film van de Westduitse cineaste Helma Sanders uit 1976 over de magische lotgevallen van een uitgehuwelijkt Turks meisje dat in Duitsland haar onder-

de Stem | 1988 | | pagina 20