de Stem PERSON E L organisatie-adviseur DE STEM REDACTEUR/VERSLAGGEVER M/V subhoofd commerciële ondersteuning (m/v) Rabobank 9 tvtw» 8s BREDA MAVO HOGE VUG DOCENT(E) ENGELS ADJUNCT-DIRECTEUR Stichting HET BRABANTS ORKEST BL0EMBINDER(STER DE STEM VAN ZATERDAG 30 JANUAR11988 g&.&ÜLJI voor regiokantoor Eindhoven die in de toekomst ook interim-management kan verrichten. Functie-omschrijving Functie-vereisten Salaris Rabobank Hoogerheide Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland GROEPSBEGELEIDER (M/V) VLOERBEDEI Wij bieden 2001 Het Nederlands Christelijk Instituut voor Volkshuisvesting NCfV is een landelijke vereniging van instellingen, werkzaam ten behoeve van de volkshuisvesting. De vereniging beschikt over een werkorganisatie NCIV BV, waarin 475 medewerkers werken aan de belangen van ruim 350 Diensten worden verleend op bouw-technisch, financieet- administratief en algemeen-organisatorisch terrein. Uw toekomstige werkomgeving is het NCIV regiokantoor Noord-Brabant/Zeeland te Eindhoven. Dit regiokantoor bestaat uit ongeveer 80 enthousiaste medewerkfstjers die met elkaar de dienstverlening verzorgen voor de 70 aangesloten woningkorpo- raties in de provincies Noord-Brabant en Zeeland. Kwaliteitzorgvuldigheid en klantgerichtheid zijn begrippen die wij in ons dagelijks werk proberen vorm te geven. Dat betekent dat wij aan elkaar hoge eisen stelten ten aanzien van professionaliteit, motivatie en inzet. Ons kantoor biedt een gezellige en uitdagende werkplek, waar ontwikkeling wordt gestimuleerd, eigen verantwoordelijkheid kan worden gedragen en de kollega's een goede professionele thuisbasis vormen. Binnen de Algemene Dienstverlening van ons regiokantoor Noord-Brabant/Zeeland is een vakature ontstaan voor een man of vrouw als O Funktie-eisen Arbeidsvoorwaarden Nadere informatie Binnen de afdeling Algemene Dienstverlening houdt de groep Organisatie-adviezen en Interim-management zich bezig met projekten op het gebied van organisatie-, advies- en ontwikke lingswerk bij de aangesloten woningkorporaties. Vanuit een positie als extern adviseur zult u zich bezighouden met vraag stukken rond besturen, managen, logistiek, beleidsontwikkeling en besluitvorming. Onze filosofie bij het advieswerk is maatwerk, vanuit een professionele en pragmatische houding, in de (nabije) toekomst zal, afhankelijk van uw kapaciteiten, ook interim-management tot uw takenpakket gaan behoren. Tenslotte verwachten wij van al onze adviseurs een bijdrage aan de vakontwikkeling. bent een man of vrouw met een opleiding op minimaal HBO-niveau en u beschikt over theoretische en praktische kennis van het funktioneren van organisaties. Daarnaast heeft u ruime ervaring als organisatie-adviseur of ais manager en bent u in staat een eigen netwerk van relaties te ontwikkelen en te onder houden. U heeft tenslotte ervaring in het werken met groepen en u weet de waarde in te schatten van het werken in team verband. Voor deze funktie denken wij aan een salariëring tussen 3.912,42 en 6.102,33 bruto per maand. Naast het genoemde salaris bieden wij kerstgratificatie, 8% vakantietoeslag, IVirin arbeidstijdsverkorting, goede pensioen- en ziektekosten regeling en opleidingsfaciliteiten. Nadere informatie met betrekking tot deze vakature wordt graag verstrekt door drs. B. Wouters, hoofd Algemene Dienst verlening, bereikbaar op telefoonnummer (040) 12 35 45. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, dienen binnen 10 dagen te worden gezonden aan NCIV BV, regiokantoor Noord-Brabant/ Zeeland, ter attentie van de heer R. Dhondt, personeels» funktionaris, Postbus 4306, 5604 BH Eindhoven, Het Brabants Orkest - gevestigd te 's-Hertogenbosch - is een (kunst-)bedrijf met een kleine 100 medewerkers, waarvan ca. 80 musici. Het orkest geeft jaarlijks ca. 130 concerten in Noord-Brabant, elders in Nederland en in het buitenland. Gezocht wordt een functionaris (M/V), die na een inwerkperiode de huidige die binnen afzienbare tijd zal worden gepensioneerd, kan opvolgen. De taken van de adjunct-directeur omvatten onder meer - de dagelijkse leiding van administratieve en technische dienst - het onderhouden van de zakelijke contacten met concert-organisaties en - accommodaties - de personeelszaken betreffende musici en niet-musici - de fondsenwerving in algemene zin Daarnaast dient de adjunct-directeur de directeur te assisteren en in voorkomende gevallen te vervangen. Hij/zij is verantwoording verschuldigd aan de directeur. - hogere beroepsopleiding of vergelijkbare ervaring - affiniteit met muziek in brede zin; bekend met het "kunstenbedrijf - bekend met bedrijfs-economisch handelen in een non-profit organisatie op het niveau waar beslissingen worden voorbereid en uitgevoerd - in staat personeelsbeleid mede te bepalen en uit te voeren - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings-vaardigheid in het Nederlands en in de moderne talen - goede contactuele eigenschappen en - waar nodig - gemotiveerd besluitvaardig in velerlei overlegsituaties - gewend leiding te geven - bereidheid tot onregelmatig werken (ook in weekends en avonduren) - wonen of bereidheid op korte termijn te gaan wonen in 's-Hertogenbosch of omgeving in overeenstemming met het gewicht van de functie; IZA-regeling ziektekosten en opname A.B.P. Schriftelijke sollicitaties vóór 15 februari te richten aan Stichting Het Brabants Orkest t.a.v. Drs. H.B.M. van Werkhoven, directeur Postbus 442 - 5201 AK 's-Hertogenbosch Uitgeversmaatschappij De Stem B. V. - onderdeel van de N. V. Audet - is de grootste uitgeverij van Zuidwest-Nederland. Onze organisatie richt zich op de informatiemarkt door middel van: - dagblad De Stem, met een oplage van ca. 106.000 exemplaren een van de grote regionale dagbladen in Nederland: - Zeebra Weekbladen, uitgeefster van een tiental huis-aan-huisbladen mal een gezamenlijke oplage van 500.000 exemplaren per week - Response Reklamedienslen, een organisatie voor het verspreiden van drukwerk: - technische produktie van zet- en drukwerk voor derden. Uitgeversmaatschappij De Stem B. V. is een dynamisch bedrijf waar met ultramoderne hulpmiddelen en technieken gewerkt wordt om mensen béter te informeren. Wij beschikken overeen tiental rayonkantoren, verspreid over Zuidwest-Nederland. Momenteel werken bijna 500 mensen aan de verdere groei van het bedrijf. UITGEVERSMAA7 SCHA P P I i De sector Exploitatie Advertenties Is verantwoordelijk voor zowel de verkoop van advertenties voor het dagblad De Stem als de Zeebra Weekbladen. De sector wordt ondersteund door een afdeling binnendienst. Ook de redactie weekbladen behoort tot deze sector. Voor de in Midden-Zeeland verschijnende weekbladen De Scheldebode en het Nieuwsblad voor de Bevelanden zoeken wij op zeer korte termijn een full-time Deze functie kan een uitdaging zijn voor een ervaren en enthousiaste journalist, die in staat is om zelfstandig zowel bureau- als reportagewerkzaamheden uit te voeren, alsmede leiding te geven aan een team van correspondenten en fotografen. \f Van de kandidaten verwachten wij: j - middelbare schoolopleiding, bij voorkeur gevolgd door een opleiding aan een van de scholen voor de journalistiek; - praktische journalistieke ervaring bij een dag- of weekblad; - organisatievermogen; - kennis van vormgeving; - vertrouwdheid met elektronische tekstverwerking; - bekendheid met het verschijningsgebied en de bereidheid om zich in deze regio te vestigen; - rijbewijs BE. Honorering geschiedt op basis van de c.a.o. voor huis-aan-huisblad journalisten. Naast het salaris bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie over deze vacature kunt u inwinnen bij chef-redacteur P. Gons, telefoon 076-236560. Uw sollicitatie kunt u vóór 12 februari a.s. richten aan de heer A.J.M. Smolders, hoofd personeelszaken Uitgeversmaatschappij De Stem B.V., Spinveld 55,4815 HV Breda. is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De Rabobank Hoogerheide heeft kantoren in Hoogerheide, Woensdrecht en Huij- bergen. De organisatie van de bank omvat de afdelingen Bedrijven, Particulieren en Beheerstechnische Zaken. Onder de afdeling Bedrijven ressorteert de sub-afdeling Commerciële Ondersteuning, waar in totaal 5 medewerkers werkzaam zijn. De gezochte functionaris heeft de dagelijkse leiding over deze sub-afdeling, die ook de bedrijvenbalie omvat. Tot de voornaamste taken behoort het beheren en bewaken van alle financieringen en de rapportage dienaangaande, alsmede de commerciële administratie van verzekeringen en reizen. Vanuit feiten en ontwikkelingen verleent hij of zij commerciële ondersteuning aan de relatiebeheerders Bedrijven en Particu lieren. De functionaris moet in staat zijn - gevraagd en ongevraagd - signalen te herkennen en door te geven. Dat vereist zowel commerciële als administratieve feeling. Wij denken voor deze functie aan kandi daten met een HEAO of MEAO-opleiding, aangevuld met bancaire studies, met name op het gebied van kredietverlening. Enige jaren bankervaring achten wij noodzakelijk, evenals affiniteit tot automatisering. Gezien de samenstelling van het personeel denken wij aan een leeftijd tot 30 jaar. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A. van Raam, hoofd Bedrijven, telefoon 01646 - 12855. tlw schriftelijke sollicitatie wordt met belang stelling binnen 14 dagen verwacht door de directie van de Rabobank Hoogerheide, Postbus 2,4630 AA Hoogerheide. loor Chris van Nij natten ÏINDHOVEN - Zei neest hartstochtelijk jonderaars van 'Gen io' begonnen vorig j; wijfelen. Vaantje, uas er toch met Va; lij raakte bijna gee i/erd een anonieme lenvelder, leek gi reerd en dreigde mago van driftige elkoning te verspele Jaar de oude Gerald iurg, overigens is hij aar oud, herrees. Dit sei iet seizoen van PSV. Hi es van het collectief. Mi sn collectief met tw< thieters: Ronald Koer Jerald Vanenburg. Koel [uidelijk, direct en co; laar Vaantje hulde zi( aar lang, zijn eerste seiz] >SV, in mistflarden. Kot nel of niet goed voet fffas hij de miskoop van everde hij het gelij jruijff, die het niet za nhem? In een vraaggespre leze krant toonde Van ach openhartig over zijl ioneren als voetbalie eens, als PSV'er. Bei naakte hij heel duideli ipeelt niet beter omdat ers vertrokken, omdat i ers bij kwamen, omdat jertrok of omdat hij 1 isychiater in therapie! Jee, Vanenburg zit sintj ekker in zijn vel. Niets ïiets minder. De sukk wijfelaar is niet meer, i ovenaar danst als nooi ■en zijn tegenstanden naai dol. Waarom voetbal je sterk, terwijl je uorl een matig seizoen maakte? voel me op dit mome tg lekker. Vooral buil etballen, lekker thu jn vriendin. We wone samen in Eindhov i erg belangrijk voor jet begin had ik niet zo': jamenwonen. Ik ken dat ok pas een jaar. Maar, iet clichématig vinden, :lub bevalt me prima". Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kloetinge bij Goes is een algemeen psychia trisch ziekenhuis, waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening. Het ziekenhuis beschikt over 200 klinische behandelplaatsen, een polikliniek, 26 plaatsen voor deeltijdbehandeling en 16 plaatsen in een resocialisatieafdeling te Middelburg. Het aantal klinische behandelplaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, tenvijl de oprichting van een resocialisatieafdeling en een afdeling voor deeltijd behandeling in Terneuzen wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 285 personeelsleden werkzaam. Per 1 april 1988 ontstaat binnen de afdeling deeltijdbehandeling Zeeuwsch- Vlaanderen te Terneuzen, de funktie van (vakaturenummer: 8.836.88.06) De deeltijdbehandeling Zeeuwsch- Vlaanderen is een nieuwe afdeling van het PZZ. Vanaf april/mei 1988 zullen hier patiënten worden behandeld vanuit de thuissituatie. Het aantal dagdelen per week en de duur van de behandeling kan per patiënt sterk uiteenlopen. Het werk bestaat in grote lijnen uit: - een bijdrage leveren aan het opstellen en uitvoeren van behandelplannen en programma-onderdelen - het mede bewaken van het behandelkli- maat van een of meerdere groepen - de zorg voor de kontinuïteit van de be handeling. Van kandidaten verwachten wij, dat zij in het bezit zijn van het diploma ziekenver pleging B en enkele jaren ervaring in de psychiatrie hebben opgedaan. Daarnaast moeten kandidaten een opleiding en/of ervaring in het werken met groepen heb ben. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Zie kenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunt U in winnen bij de heerT.M.P. Nillessen, afde lingshoofd, tel.: 01180-26052. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, kunt U binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de dienst per soneelszaken van het Psychiatrisch Zie kenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR GOES. Wat is er in het veld veranderd? BLOEMSIERKUNST INTERIEURBEPLANTINI Ik Bisschopsmolensliaat 85 4876 AJ Etten-Leui Tel. 01608-35855 Wij hebben plaats voor een Vereisten: diploma bloemsierkunst representatief - goede contactuele eigenschappe - leeftijd 20 jaar Sollicitaties richten aan bovenstaand adres. ben nu veel meer r slf bezig tijdens het t'orig jaar moest ik op indere zaken letten in itrijden, dat is nu niet i jeval. Ik moet mezelf scherp houdea Maar Het bestuur van de stichting katholiekl mavo en meao Breda vraagt voor de r.-k. mavo Hoge Vugt, Verviersstraat# te Breda, een ter vervanging wegens zwanger schapsverlof voor 22 lesuren pe' week, ingaande 7 maart 1988. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat de betrekking na het zwanger schapsverlof voortgezet kan worden. Inlichtingen bij de directeur, de heer P.A.M. van Pruijssen, telefoon (school) 076-873234, (privé) 076- 225318. Sollicitaties aan het bestuur voor noemd, vóór 12 februari 1988, p/* postbus 3399, 4800 DJ Breda, een al-I schrift dient gezonden te worden de directeur van de school.

de Stem | 1988 | | pagina 8