VERDEGEM DEST heeft de realiteit groot -voor ogen! werken vanuit uw eigen woonhuis. de stem: JONGE ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER M/V vestigingsleidster OPENT vrijdag 26 febr. GROOTSTE PASKAMER VAN ZW-NEDERLAND destem PM-TIME VERKOPER(STER) PM-TIMERS WEEKEND meubelcentrum Oostburg Nieuwstraat 68 Tel. 01170-3453 DE STEM VAN ZATERDAG 30 JANUAR11988 den of nooit, geve zich, undercover ingezet, het heen2 is nimmer gebeur! Nóg niet, vrezen (Justitie). De afge en diens adviseur lemaal bij elkaar vaardigen dat de worden in hun naar Amerikaanse de Coornhert-lige vorming, zich onle kant zegt hoofdei meentepolitie te rend dealertje lo« rond". Krijgen w| straat? Wegens snelle groei van ons be drijf hebben wij direct plaats voor een vanaf 20 jaar. Opleiding: MEAO of gelijkwaardig. SIEMENS KLEURENTELEVISIE FS 948 geeft de werkelijkheid groot voor ogen op de 82 cm Black-FST-Grootbeeldbuis. Briljante, contrastrijke kleuren, die door de nieuwe chroma-plus- techniek worden vastgehouden. De grijstint van de storingsvrije Black-FST-Grootbeeldbuis spaart de ogen en voorkomt spiegelingen. Siemens kleurentelevisie FS 948 met 2x35 watt stereo geluid, 2 kanaalsgeluid, twee 2-weg luidsprekers, 41 programma's, kabel tuner, aansluiting stereo hoofdtelefoon, afstandsbediening en teletekst ingebouwd. Gerrit de Jonge heeft ook alle andere actuele Siemens televisies in zijn winkel. Hij is video-specialist van het eerste uur. Alle gangbare video-systemen staan bij hem klaar voor een demonstratie. Van zijn bekende daadwerkelijke ser vice zetten sommige mensen grote ogen op. ASB uitzendbureau in Hulst en Oostburg. Meneer X Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland AKTIVITEITENBEGELEIDER (M/V) Door Ad Burger Sollicitaties, uitsluitend schrifte lijk, te richten aan Wij hebben regelmatig veel werk bij bedrijven in Hulst en Oostburg. Als u (tijdelijk) werk zoekt en u woont in de buurt, kom dan even langs voor informatie en/of inschrijving. In Hulst zitten wij elke maandag ochtend van 10.00 tot 13.00 uur in restaurant 'Tiffanys' op Vismarkt 1. In Oostburg zijn wij elke woensdag ochtend van 10.00 tot 13.00 uur in restaurant 'De Eenhoorn', Markt 1. Dactylo Uitzendburo is één van de grotere uitzendorganisaties voor administratief, technisch, produktie- en (para)-medisch personeel met meer dan 115 vestigingen door geheel Nederland. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op korte termijn een Om deze interessante funktie met sukses te kunnen vervullen, moet u bovenal de wil en de kapaciteiten hebben om op eigen initiatief de vestiging vanuit uw woonhuis op te bouwen. Vanuit uw woonhuis werkt u zelfstandig, maar wel met de steun en begeleiding van de Dactylo- organisatie. U dient te beschikken over een representatieve woonruimte, liefst met aparte kantoorruimte en telefoonaansluiting. Het bezit van een auto strekt tot aanbeveling. Financieel loopt u geen risiko. U hoeft niet te investeren in geld, wél in tijd en werkkracht. Tot uw werkzaamheden als vestigingsleidster behoren: - werving van opdrachtgevers en uitzendkrachten; - persoonlijk onderhouden van de kontakten met opdrachtgevers en uitzendkrachten; - diverse administratieve werkzaamheden, (een deel van de administratieve afhandeling vindt plaats op het administratiekantoor in Almere-Haven; - periodiek overleg met uw merendeels vrouwelijke kollega's in de regio. Voor een suksesvolle vervulling van deze funktie is het noodzakelijk dat u aan de volgende eisen voldoet. - opleiding op middelbaar nivo; - representatieve verschijning; - goede kontaktuele eigenschappen; - kommerciële ervaring in het bedrijfsleven. - leeftijd tussen 30 en 40 jaar; - beslist woonachtig zijn in of nabij het centrum van de vestigingsplaats. Tegenover deze funktie stellen wij een uitstekende honorering op provisiebasis, goede (auto)kostenregeling alsmede prima sekundaire arbeidsvoorwaarden. Ook zorgen wij voor een gedegen opleiding. voor de plaatsen: Hulst (vak.nr. 88/01/946) Oostburg (vak.nr. 88/01/948) Belangstellenden, die woonachtig zijn in bovenvermelde plaats, kunnen hun schriftelijke sollicitatie (o.v.v. het vakaturenummer) met een recente pasfoto vóór 16 februari a.s. zenden aan: Dactylo Beheer B.V., Postbus 325, 2100 AH Heemstede, t.a.v. afdeling P O. Ger Koffeman, voorzitter va ste Nederlandse politiebond niets van weten. „Amerika den? Een harder wordend p| den? Nee, het is beslist nie Nederlandse politie verhard zich natuurlijk wel aanpas| ontwikkelingen binnen het lieu". Koffeman constateert dat van de georganiseerde misda. ste jaren gelukkig gelijk gc maar dat het karakter andeit geworden. „De zware - overvallen, ontvoeringen - steeds nieuwe grenzen. En t tergrond moeten we ons go dat de Nederlandse politie nen functioneren dat ze ha beschermen van de veiligheid derlandse burgers- naar voldoen. Dat vergt soms aand Die aanpassingen kunne beeld bestaan uit het aanschel bevoegdheid van de politie gaan tot fouillering van persl toekomst, als de nieuwe po thans in die zin veranderd wo de agenten ook de mogelijk te fouilleren die niet direct drijf verdacht worden, nu officieel alleen verdachten v^ drijf op hun kleding mogen derzocht. Koffeman noemt die de wet, door de minister in i van antwoord aangekondigd, meen waar de politie heel heeft zitten wachten". „In fei al langer toegepast. In 197 poütie-agent door een lid Armee Fraktion was neergesc ben veel korpschefs een doen uitgaan om ook nietl dachten te fouilleren. Dat de uit hun directe verantwotj voor de veiligheid van hun sen". De ACP-voorzitter noemt praktijkvoorbeeld waarin fouillering nu officieel niet en] mag. Een meneer X staat bij bekend als vuurgevaarlijk. krijgt een telefoontje van de van X die vertelt dat X van pk bepaald café ruzie te gaan politie komt bij het café X tey het zo dat de politie officieel i ten met het fouilleren totda gaat maken. Dan moet de po pen, waarbij de kans groot is vuurwapen trekt. Wat is er da om uit voorzorg X nog voor binnenstapt, te fouilleren Het PPR-kamerlid Peter die als een van de weinigen i vertegenwoordiging niet meec roep om meer law and orde heel duidelijk anders over. H het fouilleren van niet-verda< niks". „Daar moeten we vrei zichtig mee omspringen". De van de politiebonden kan Lar grijpen, maar onderschrijven geenszins: „Het is zo'n beetj als in de discussie rond de 120 Daar geldt als argument: ied in de praktijk 120 in het uur, we de maximum-snelheid m gen. Je kunt natuurlijk ook houden de maximum-snelheid lometer en gaan overtreders i Steenstraat 19 Hulst Tel. 01140-10000 VRAAGT: 16 uur VEREISTEN: gevoel voor jonge mode leeftijd 18-24 jaar enthousiasme briefje met pasfoto uiterlijk maan dag 8 febr. aan bovenstaand adres. Noordstraat 81, 4531 GD Terneuzen 01150-18600 ORANJESTRAAT S, TELEFOON 01155-2710 Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kloetinge bij Goes is een algemeen psychia trisch ziekenhuis, waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening. Het ziekenhuis beschikt over 200 klinische behandelplaatsen, een polikliniek, 26 plaatsen voor deeltijdbehandeling en 16 plaatsen in een resocialisatieafdeling te Middelburg. Het aantal klinische behandelplaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, terwijl de oprichting van een resocialisatieafdeling en een afdeling voor deeltijd behandeling in Terneuzen wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 285 personeelsleden werkzaam. Per 1 april 1988 ontstaat binnen de afdeling deeltijdbehandeling Zeeuwsch- Vlaanderen te Terneuzen, de part-time funktie (70%) van (vakaturenummer: 8.852.88.07) De deeltijdbehandeling Zeeuwsch- Vlaanderen Is een nieuwe afdeling van het PZZ. Vanaf april/mei 1988 zullen hier patiënten worden behandeld vanuit de thuissituatie. De funktie wordt verdeeld over 5 dagen per week ingevuld. Voorts strekt ervaring in het werken met groepen tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Zie kenhuiswezen. Modezaken flaneren bij voorkeur door de krant. Het werk bestaat in grote lijnen uit het be geleiden van groepen en individuele pa tiënten op handvaardigheidsniveau. De begeleiding is vooral gericht op het on dersteunen en aktiveren van patiënten. Van kandidaten verwachten wij, dat zij in het bezit zijn van het diploma MBO-AB of gelijkwaardige opleiding en enige jaren ervaring in het werkgebied hebben opge daan; bij voorkeur in de psychiatrie. Inlichtingen over deze funktie kunt U in winnen bij de heerT.M.P. Nillessen, afde lingshoofd, tel.: 01180-26052. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, kunt U binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de dienst per soneelszaken van het Psychiatrisch Zie kenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR GOES.

de Stem | 1988 | | pagina 20