TBANK nu ;oming kosten aan leren in het onderwijs. SPORT SPORT png POST DIEP TELEURGESTELD NA DEELS MISLUKKEN ZESDAAGSE AMER LAND 'maan! Koeman geeft Barcelona weinig kans Berisping Goeljajev Echtgenote Malherbe dreigt met rechtszaak Bussel (Rtr) - De echtgenote van de Belgische moto- losser André Malherbe heeft gedreigd de organisatoren 3n de woestijnrally Parijs-Dakar voor de rechter te sle- n wegens nalatigheid bij het ongeluk van haar man. 4Vanaf nu ga ik zelf voor' Oranje legioen wil met 80.000 man naar Keulen BflllEB ijshockeyschaatsen >rekeningen spaarrekeningen spaarvoimen SPORTPRIJSVRAGEN W INTERSPORT BREJAART OTTERDAM - Het Australisch/Engels koppel lanny Clark/Anthony Doyle is winnaar gewor- en van de Zesdaagse van Rotterdam. van basis- naar vijs is voor uw kin- Drong. Het onder- lien heel wat geld. u met allerlei teerd: schoolboe- wellicht speciale >f gereedschap- school in een komen daar nog als uw kinderen :hooljaar16jaarof iet u lesgeld gaan ïgemoetkoming in Voor leerlingen tot n het Voortgezet MVO, HAVO, en het HBO en e Tegemoet- ten kunt u zien of u Dldoet. nvraagformulie- ar op de scholen. oor in aanmerking esgeld moet gaan Riïius Michels rainer van Leverkusen RIA VISSER NIET ECHT TELEURGESTELD Forse straf SC Cambuur na 'bomincident' DONDERDAG 28 JANUARI 1988 Twee duels om plaats Cubaanse volleyers Nicole Jagerman uitgeschakeld Star-zeiler Bakker opnieuw twaalfde Ook Van der Niet naar EK voetbal Bobbers slaan slecht figuur Twee Nederlandse neo-profs bij Swerts Leger politieagenten in Seoul Jaspers verslaat Havermans in Hengelo VEEMARKTSTRAAT 12, tel. 076-227000 's maandags geopend v a 13 00 uur Donderdag koopavond 5VM (was 5V2%) 5VM (was 6 6 (was 6 Wo) ag einde looptijd 4'/2°/o (was 43/4%) jNi 43/4% (was 5 5 (was 5 Wo) 5,/»% (was 5 Wo) 53/4% (was 6 Wo) 53/4% (was 6 sleggingsrekening is een reke- opzegtermijn*. bkening 3 Wo (was 3 Wo) pkening 3 Wo (was 3 Wo) pkening 3 Wo (was 33Wo) pkening 4 Wo (was 4 Wo) bkening 43Wo (was 5 2 Wo (was 2 Wo) 33Wo (was 4 Inarensparen 3%% (was 4 pening 4 (was 4 Wo) spaarrekening 4 Wo (was 4 Wo) 2 Wo (was 2 Wo) ^rekening 2 Wo (was 2 Wo) DE STgM lernd eker Veel tegenvallers in Ahoy' [OS 3 %(was31/4%) kunt u binnen 14 dagen na datum van in- onder aftrek geheel of gedeeltelijk opnemen. )oor Jacques Eestermans Ie favorieten behielden in het laatste uur eenvoudig hun 'onde voorsprong op Teun van Vliet en Roman Her- nann. >or de krant. DHOVEN - Een van de •ee vice-voorzitters van Barcelona, Nicolas Cas us, heeft zondagavond in restaurant van het Sndhovense hotel Holiday in een contract aangebo- aan Ronald Koeman. ioeman zou komend sei- ten de plaats moeten inne- -,en van middenvelder Schuster, die bijna naar Italië vertrekt, geheime ontmoeting in het Eindhovense hotel was voorbe reid door de in Barcelona wo nende 79-jarige Theo Stols. De in Maastricht geboren Stols heeft in het verleden een grote rol gespeeld bij de komst van Johan Cruijff naar Barcelona. Sinds die tijd is Stols een van de vertrouwensmannen van het huidige Barcelona-bestuur. De kans dat de Spaanse mis sie effect sorteert, mag echter gering genoemd worden. Koe man benadrukte gisteravond nog eens, dat hij rekent op een langdurig verblijf in Eindho ven. „Donderdag is er voor het eerst contact geweest met Bar celona. Die mensen belden mijn zaakwaarnemer Ger Lagen dijk. Ze zouden zondag, na FC Utrecht-PSV, komen praten", aldus de PSV'er. „Ik heb ze vo rige week al verteld dat ik nog een contract heb bij PSV en dat ik ze weinig kans gaf om mij weg te krijgen bij PSV. Ik heb ze verwezen naar de clublei ding". Koeman heeft eerder be leefdheidshalve de delegatie uit Catalonië te woord gestaan. „Eerlijk gezegd heb ik er wei nig trek in om in het buiten land te gaan spelen. Het draait perfect bij PSV. Ik ben zondag toch maar met die mensen gaan eten in Eindhoven. Ze kwamen ten slotte voor mij he lemaal naar Nederland. Mo menteel ben ik bezig om mijn nog lopende contract tot 1 juli 1992 te verlengen. Die onder handelingen zien er goed uit, ik verwacht dat we, Lagendijk en ik, rond komen met PSV". Toch hield de voetballer van het jaar een minieme slag om de arm: „Maar of ik ooit bij PSV vertrek? Ik denk voorlo pig van niet, maar durf niet te harde uitspraken te doen daar over. Vorig jaar kon je aan Ruud Gullit zien hoe hij aange pakt is voor uitspraken, die hij in een eerder stadium deed maar later niet nakwam". )e zesdaagse van 1988 zal niet geschiedenis ingaan als de «eest succesvolle in de reeks, laarvoor waren er de afgelo- en dagen te veel tegenvallers «sportpaleis Ahoy'. het opmaken van de balans wam in de eerste plaats de terk verminderde publieke «langstelling naar voren. Het ïielerevenement trok dit jaar n totaal iets meer dan veertig- luizend toeschouwers. Dat is en terugval in vergelijking tot Ie twee voorgaande uitgaven «et ruim vij ftien procent. Maar ook op het sportieve lak verliep niet alles naar erwachting. Het gehanteerde mus-systeem, dat een pri- reur was voor Rotterdam, vol- eed maar mondjesmaat. Wed- trijdleider Peter Post gaf dat ijdens de afsluitende perscon- t erentie ruiterlijk toe. In zijn nabeschouwing stond Post lang stil bij de prestaties an de deelnemers. Renners als lincoletto, Pieters, de Denen ïorre en Pedersen, Vallet, Gunther, Diehl en ook Freuler londen de afgelopen zes dagen «zijn ogen geen voldoende be- alen. Vol lof was hij daarente gen over de verrichtingen van iet absoluut sterkste koppel lanny Clark/Anthony Doyle, Sert Oosterbosch en met name Teun van Vliet. Post: „Teuntje •EVERKUSEN (DPA) - Ri- ius Michels wordt met in- lang van 1 juli trainer van ie Bundesligaclub Bayer CTerkusen. )e bondscoach van de Konink je Nederlandse Voetbal wordt de opvolger van Wch Ribbeek, die afgelopen "jaar reeds aankondigde aan iet eind van het seizoen bij de lub te vertrekken. 'dgens een mededeling van iet bestuur van de Westduitse lub zal de 59-jarige Michels contract voor twee jaar te- ;enen bij Leverkusen. Het is de "cede maal in zijn carrière als 'ainer dat Michels in West- luitsland gaat werken. Eerder "d hij 1 FC Köln onder zijn loede. Enkele weken geleden sloeg Ichels het aanbod voor vijf 'ar in dienst te treden van 'adskampioen PSV af. De Jieuwe club van Michels, die bekend bij de KNVB zal "orden opgevolgd door Thijs jforegts, schakelde dit seizoen 'benoord uit in het toernooi PU de UEFA-beker. verdient alle complimenten. Hij is geen echte baanspecia- list, maar wat hij heeft laten zien, was heel goed. Hij is tot het uiterste gegaan. Je moet dat smoeltje van hem maar eens bekijken. Ik ben erg blij dat er in Nederland nog eentje rondrijdt met zo'n fantastische instelling". De Amstelvener kwam daar mee automatisch uit op de toe komst van de Rotterdamse zes daagse. Binnen vier weken zal Post een uitgebreid rapport bij de directie van Ahoy' op tafel leggen, waarin zijn visie voor de komende jaren is vastge legd. Pasklare oplossingen heeft hij niet bij de hand („Ik moet er nog eens goed over na denken"), maar de beperkte publiciteit in de aanloop naar het evenement zal zeker een van de onderwerpen vormen. „Ik verkoop hier een produkt dat het hele jaar niet in de pu bliciteit komt", sprak de wed strijdleider getergd. „In de laatste weken voor de zes daagse worden er in de kranten wat kolommen vol geschreven, maar op de televisie zie en hoor je niets. Terwijl je het van dat medium toch eigenlijk moet hebben. Waarom denk je dat tennis zo populair is?" Post ging er evenwel niet aan voorbij, dat een niet onbe langrijk deel van het tegenval lend succes te wijten is aan het gebrek aan goede Nederlandse baanrenners en de geringe be langstelling bij de potentiële kandidaten voor een startbe wijs. „De renners zijn verwend. De startgelden in de criteriums bijvoorbeeld zijn veel te veel omhoog gegaan. Ze vinden het niet meer interessant om voor enkele duizenden guldens aan het vertrek te komen. Neem nu een jongen als Ad Wijnands. Hij woont tegenover de Euro hal in Maastricht, maar ver domt het voor een startgeld van achtduizend gulden plus de MOSKOU/OSLO (ANP/ Tass/Reuter) - De schaats- federatie van de Sovjetunie heeft Nikolaj Goeljajev be rispt. Het wordt de wereldkampioen schaatsen kwalijk genomen dat hij als tussenpersoon heeft ge fungeerd in de handel van spierversterkende pillen. Via het officiële persbureau Tass heeft de schaatsbond bekend gemaakt dat deze beslissing is genomen na een nieuw onder zoek. Met een zuinig gezicht beziet Peter Post de verrichtingen van de coureurs in de Rotterdamse zesdaagse. te verdienen premies de weg over te steken. Dan vraag ik je. Renners als Stevenhaagen, Knetemann, weet ik veel wie allemaal, konden een contract krijgen, maar de heren gaven niet thuis. Hoe je die mentali teit verandert, weet ik zo een, FOTO ANP twee, drie niet, maar er zal iets moeten gebeuren". Eindstand zesdaagse: Profs: 1. Clark/Doyle (Aus/GBr), op een ronde 2. Van Vliet/Roman Her mann (Ned/Lie), op vier ronden: 3. De Wilde/Tourné (Bel), op zes ron den 4. Freuler/Thurau (Zwi/WDl), op zeven ronden: 5. Moser/Binco- letto (Ita), op elf ronden: 6. Ooster- bosch/Pieters (Ned) 12 punten, 7. Worre/Pedersen (Den) 10 punten, op zeventien ronden: 8. Günther/ Diehl (WD1), op 24 ronden: 9. Val- Iet/Biondi (Fra), op 29 ronden: 10. Hess/Sawyer (WDl/Aus), op 32 ronden: 11. Vaarten/Kristen (Bel/ WD1), op 36 ronden: 12. Sigi Her- mann/Ilegems (Lie/Bel), op 39 ron den: 13. Gisiger/Marki (Zwi). Amateurs: 1. Hermann/Meier (Lie/Zwi) 102 punten, op een ronde: 2. Tarantini/Meilleur (Fra) 142, 3. Sörensen/Madsen (Den) 145, 4. Brunelli/Trezzi (Ita) 135, 5. Le grand/De Leeuw (Ned) 129, 6. De Caluwé/Post (Ned) 73, 7. Harren/ Moorman (Ned) 66. De overige kop pels hadden een achterstand van drie tot dertien rondea de val van zijn motor, op 6 januari, brak Malherbe, drievoudig .„ere'dkampioen in de 500cc-klasse, de nek. De crosser is sinds hei ""geluk verlamd. link 'S schandaiig, dat André dertien uur op transport naar het "Eenhuis heeft moeten wachten. Volgens de doktoren zou de ^stand van mijn man een stuk beter zijn geweest, als hij binnen ian h Uren was Stolpen. Een duidelijke vorm van nalatigheid «aat or§anisatoren. Ik heb de zaak in handen van mijn advo- 1 gegeven", zei de vrouw van de coureur. Door Rob van Deursen KIJKDUIN - Hotel Atlantic in Kijk duin. Een luxe onderkomen voor spe ciaal Duitse gasten, die een direct uit zicht wensen op de richting strand aan rollende golven van de Noordzee. Tijdens het koffiedrinken heeft Ria Visser daar echter geen oog voor. Zij verwerkte de aan haar door damescoach Egbert van 't Oever gedane mededeling maandagavond ('Het was een kort telefoongesprek') dat zij buiten de Olympische schaatsploeg voor Cal gary viel, ogenschijnlijk vrouwmoedig. Dapper zegt ze: „Er is geen ramp geschied. Ik knokte en verloor. Jammer, maar ik heb ten minste de overtuiging dat ik er alles voor heb gedaan om mijn tienjarige schaatsloop- baan op Olympisch niveau te kunnen afslui ten. Nu dat niet door gaat, rijd ik zaterdag en zondag nog het Nederlands kampioenschap all-round in Alkmaar. Om even al die men sen te zien waar ik de afgelopen jaren in mijn sport mee te maken heb gehad. Gezel ligheid staat dus in Alkmaar voor op. Lekker losjes schaatsen". De 26-jarige Haagse, die in 1987 na vier jaar door haar levensgezel werd verlaten, merkt niet dat in de lucht boven de zee plot seling een gat in het wolkendek ontspringt. Een 'plas' blauw met daarin haast melkwitte stapelwolken met een beetje fantasie in de vorm van een luchtkasteel. Heeft zij niet het gevoel op zo'n gedachtenspinsel haar even tuele kansen op deelname aan de Olympi sche Winterspelen gestoeld te hebben? „Nee, beslist niet", klinkt het gehaast. „Ik blijf er bij dat ik dit seizoen driemaal aan de Olympische eis van een kans op een plaats bij de eerste acht heb voldaan. Marieke Stam, die wel gaat, bleef ik als we in dezelfde wedstrijd zaten, steeds voor. Dus wat moet ik nog meer". Na 'Alkmaar' rest haar de stap in de maatschappij. De winnares van de zilveren Olympische medaille op de 1500 meter in Lake Placid (1980) plus vijfvoudig nationaal all-round kampioene vertelt gedecideerd: „Vanaf nu ga ik zelf voor. Ik moet mijn weg vinden in het 'normale' leven. Ik heb al wat dingen op het oog. Dus het zal wel lukken". Terwijl alle partijen het ontkennen - ook Ria Visser wil er niet graag over praten om dat 'ik dan lijk op een gefrustreerde top sportster, die zo nodig moet natrappen' - hebben de moeilijkheden vooral op het per soonlijke vlak tussen coach Egbert van 't Oever en zijn blonde pupil waarschijnlijk toch een rol gespeeld in de unanieme beslis sing van het NOC en de KNSB om Ria Visser van de Olympische deelnemerslijst te schrappen. Immers, de woorden van Jan Charisius, lid van de Begeleidings Commis sie Kernploegen van de schaatsbond en maandagavond een van de onderhandelaars in Den Haag, spreken boekdelen. „Als we Ria Visser meenemen, krijgen we alleen maar moeilijkheden in Calgary. Zij heeft zich heel het seizoen al zeer lastig op gesteld", zo klonk het uit de mond van de Friese official. Ria Visser is het daar beslist niet mee eens. Wel geeft ze toe dat zij zich in de aanloop van het werk op het ijs sterk maakte voor meer betrokkenheid van condi tietrainer Tjaart Kloosterboer bij het gebeu ren binnen de nationale dameskernploeg. „Dat deed ik in het belang van de totale groep. Ik merkte dat iedereen maar een beetje zijn eigen gang ging. Op het moment dat ik begreep dat de bemoeienis van Kloos terboer heel gevoelig lag, ben ik resoluut van dat punt afgestapt en me geschikt in de dici- pline van de ploeg". Die laatste opmerking mag als opmerkelijk worden beschouwd, want Ria Visser ging niet bepaald door het schaatsleven als een 'makkelijke tante'. Vaak stelde zij zich als eenling op als haar iets niet beviel. „Klopt, ik ben moeilijk. Niet alleen voor anderen, maar ook voor mezelf. Soms krijg ik daar wel de pest over in. Van: 'meid, houd je kop en pas je aan'. Maar ik kan mezelf natuurlijk ook niet veranderen. Al heb ik geleerd om het zo veel mogelijk te onderdrukken". Als voorbeeld dat zij wel bereid bleek zich te schikken, haalt Ria Visser een voorval tij dens het trainingskamp voor Kertsmis '87 in Inzeil aan. „Ik voelde me beroerd, buikloop en zo, maar Van 't Oever wilde toch dat ik aan de wedstrijden meedeed. Ik heb daar over gepraat met herencoach Henk Gemser en uiteindelijk besloten te starten. Eenmaal terug in Nederland belde Van 't Oever me op om zijn excuses aan te bieden. Hij dacht dat ik in Inzeil maar deed of ik ziek was. En ver telde dat hij inmiddels hoorde dat dat niet het geval was. Die man zit vol achterdocht". Ria Visser schrikt. Natrappen wil ze in geen geval. Tijdens het EK voor mannen in Den Haag afgelopen weekeinde sloot zij zelfs vrede met Van 't Oever. De kleine trainer uit Lisse zal haar in Alkmaar echter niet langs de baan begeleiden. Ria Visser koos voor Rien de Roon: „Met hem ben ik als tiener be gonnen, met hem wil ik ook eindigen". ZEIST (ANP) - De tucht- commissie van de KNVB heeft de eerste divisieclub SC Cambuur veroordeeld tot het spelen van twee thuiswedstrijden zonder publiek, waarvan één voor waardelijk met een proef tijd van één jaar tot 1 fe bruari 1989. De beslissing is een gevolg van het 'bomincident' tijdens de op 19 december in Leeuwarden gespeelde wedstrijd SC Cam buur - Excelsior. In de 63e mi nuut van het duel, waarin Ex celsior op dat moment met 3-1 leidde, zag scheidsrechter Arie de Munnik zich genoodzaakt de wedstrijd te staken, nadat van de staantribune achter het doel van Excelsior vuurwerk op het veld was gegooid. Kort daarna moest Mike Snoei, een verdedi ger van Excelsior per brancard van het veld worden gevoerd. De tuchtcommissie bepaalde tevens dat SC Cambuur de pers en andere publiciteitsmedia niet mag toelaten bij de straf- wedstrijd. De Friese club heeft twee weken de tijd tegen de uitspraak van de tuchtcommis sie in beroep te gaan, maar be sloot gisteren al beroep aan te tekenen. Wat gebeurt met het ge staakte duel SC Cambuur - Ex celsior wordt binnenkort door het bestuur betaald voetbal van de KNVB beslist. Het bestuur van de Neder landse Sport Pers (NSP) heeft bij de KNVB geprotesteerd te gen het besluit van de tucht commissie om ook de pers en andere publiciteitsmedia de toegang voor de strafwedstrijd van Cambuur te weigeren. NSP-secretaris Joop Niezen verklaarde woensdagavond contact te hebben gehad met KNVB-voorzitter van Marle. „Hij heeft toegezegd stappen te ondernemen om de zaak wat de pers betreft terug te draaien", aldus Niezen. Van onze sportredactie ZEIST - De overweldigende belangstelling van het Nederlandse publiek voor de Oranje-wedstrijden tij dens de Europese titelstrijd in West-Duitsland is na genoeg geïnventariseerd. Voor het duel van het Nederlands elftal tegen de Sovjetunie, op zondag 12 juni in Keulen, is het totaal aan aanvragen uit het land geteld. Het EK-bureau van de voetbalbond heeft aanvragen voor 70.000 kaarten binnen. Daarboven komt nog een aantal bestelformulieren en de toewijzing aan de rela ties van de KNVB, die de score op een kleine 80.000 brengen. Voor de duels van Oranje tegen Engeland, op 15 juni in Düsseldorf, en Ierland, op 18 juni in Gelsenkirchen, is de in ventarisatie nog niet afgerond. De KNVB heeft voor beide duels nu al een ingetekende belangstelling voor 50.000 plaatsbewijzen elk. De eerste 'invasie' van Oranjeklanten heeft overigens al op 2 juni plaats. Dan trekt de selectie van Rinus Michels naar de omgeving van Düsseldorf om daar zijn tenten op te slaan. Tien dagen later pas is erde wedstrijd tegen de Sov jetunie, maar Michels heeft ervoor gekozen om de voorbe reiding in zijn geheel in Duitsland te laten plaats hebben. NIEUWSOVERZICHT LAUSANNE (ANP) - De FIVB, de wereldvolleybalbond, heeft woensdag in Lausanne officieel besloten, dat de plaats van Cuba op het Olympisch herentoernooi in Seoul zal wor den ingenomen door de winnaar van een piay-off tussen de nummers twee van de kwalificatietoernooien van Amster dam (komende week in de hoofdstedelijke sporthallen Zuid) en Florence (eind mei). De play-off omvat een uit- en een thuiswedstrijd. Bij gelijk eindigen, waarbij alleen winst of verlies telt (geen set- of puntensaldo), moet een beslissingswedstrijd op neutraal terrein de doorslag geven. Deze extra ronde van twee of drie wedstrijden moet in juni worden afgewerkt. AUCKLAND (Reuter) - Nicole Jagerman is woensdag in de tweede ronde van het enkelspel van het internationale da mes tennistoernooi in Auckland uitgeschakeld. De Engelse Clare Wood was in twee sets (6-2 en 6-0) te sterk voor de Ne derlandse. BUENOS AIRES (ANP) - In de vierde race van de strijd om het wereldkampioenschap zeilen in de Star-klasse in Bue nos Aires zijn de Nederlanders Steven Bakker en Kobus van den Berg dinsdag, evenals in de voorgaande race, als twaalfde geëindigd. Martin van Leeuwen en Peter Volle- bregt eindigden in de vierde race als 36e. ZEIST (ANP) - Jaap van der Niet uit Monnickendam is door de scheidsrechtercommissie van de KNVB aangewezen als tweede Nederlandse grensrechter bij de arbitrage van het EK voetbal. De 43-jarige Van der Niet vergezelt de door de UEFA aangewezen collega-grensrechter John Blankenstein uit Noordwijkerhout en scheidsrechter Bep Thomas (Am sterdam) in West-Duitsland SARAJEVO (SID/Rtr/ANP) - Zelfs zonder de beste bobbers uit Europa heeft de Nederlandse tweemansbob van Rob Geurds en Marco Versterre geen rol van betekenis kunnen spelen in de Europese titelstrijd op de Olympische baan van Sarajevo. Het duo werd in Joegoslavië, waar de Oostduit sers Dietrich en Querner het kampioenschap opeisten, twaalfde. Daarmee is hun deelname aan de Spelen in Cal gary vrijwel verkeken. Voor de Nederlanders is er dit weekeinde nog een mogelijkheid op plaatsing via het toer nooi om het Europees kampioenschap in de viermansbob. Dat wordt ook in Sarajevo gehouden. BRUSSEL (AFP) - Twee Nederlandse neo-profs, Patrick Tolhoek en John van den Akker, debuteren komend seizoen in de Belgische wielerploeg van Roger Swerts. Twee oude krachten van Swerts, Hennie Kuiper en Adri van Houwe- lingen, verlieten de stal, die als kopmannen de Belg Frison en de Deen Skibby heeft. Swerts rekent erop de Tour te kunnen afwerken. John Bogers en Jacques van der Poel zijn de andere Nederlandse krachten in de Roland-formatie. De ploeg bestaat uit de renners: Devos, Frison, Geuens, Patry, Roe- landt, Roosen en Verschuere (Bel), Bogers, Tolhoek, Van den Ak ker en Jacques van der Poel (Ned), Skibby en Sörensen (Den). SEOUL (AFP) - Een mini-leger van zestigduizend politie agenten wordt tijdens de Olympische Zomerspelen in Seoul ingezet om de veiligheid van de deelnemers en een onge stoord verloop van de wedstrijden te garanderen. De spe ciale politiemacht is voornamelijk samengesteld uit leden van anti-terreurbrigades, die de komende maanden nog een extra opleiding krijgen. Volgens minister van defensie Chung Yong hopen de Zuidkoreanen op deze manier even tuele vergeldingsacties van buurland Noordkorea te voor komen. Dat land maakte onlangs bekend de Spelen te boy cotten. HENGELO - Dick Jaspers heeft zijn clubgenoot Louis Ha vermans gisteravond in Hengelo verslagen op het groene laken. Daardoor is Jaspers doorgedrongen tot de kwartfi nale van het Overijsselse Grand Prix-toernooi. De Wille- brorder versloeg Havermans met 50-41 na veertig beurten. Het gemiddelde van Jaspers lag op 1.250, dat van zijn tegen stander op 1.025. WESTDUITSE MIDL0TT0 De trekkingen van de Westduitse midlotto hadden woensdagavond in Hamburg het volgende resultaat: Trekking A: winnende getallen: 9- 10 - 27 - 37 - 39 - 42. Reservegetal: 15. Trek king B: winnende getallen: 10 - 29 - 30 - 34 - 35 - 44. Reservegetal: 3. Spel 77: 7357813. OP TELEVISIE DONDERDAG 28 JANUARI DUITSLAND 3 21.45 Sport onder de loep SKY CHANNEL 21.30 WWF worstelen. 22J15 Ski report 23.10 Spaans voetbal. SUPER CHANNEL 09.25 Golfen (cursus). 19.30 The world about us (gekste autorace). 22.30 Amerikaans zaalvoetbal (Dallas-Cleveland). 23^5 Amerikaans college foot ball (Notre Dame-Unlver- sity of Pittsburgh). V

de Stem | 1988 | | pagina 9