Zilver voor Marion van Dorssen OVATIE VOOR KNAP SPELEND KOEWACHT Kettingbreuk nekt Erik Yereecken 'MINDER TOEGIFT I KOEWACHT - In een aantrekkelijk duel tegen Koewacht, heeft de Belgische eersteklasser Beve ren zijn faam als ex-topploeg niet kunnen beves tigen. De te verwachten hoge uitslag kwam er niet. Animator Geluk Eric de Block uitgeschakeld Olympische spelen HYSV-trainer Yerlé stapt op VLAAMSE ZEGE IN VELDRIT KRUININGEN Zeeuws-Vlaamse selectie tegen Beveren Omloop De Valcke afgelast Mario te biecht bij Rinus Hockeyer redt huwelijk UITGESPROKEN UITGESPROKEN UTRECHT - Het Christ! bond (CNV) heeft ongeke de grootste particuliere het Philips-concern. Michels gaat niet naar PSY HVY'24 oefent tegen Lokere| Merijntje JJÜi öTJüiVl orun I O IVIMMIMUMÜ II JMIMUMni iaoo T8 Van onze sportmedewerker NIEUWEGEIN - Irene de Kok heeft de nationale titel judo alle categoriën van de Sasse Marion van Dorssen overgenomen. In de finale moest Marion van Dorssen de meerdere erkennen in haar Tilburgse tegenstand ster. De Sasse judoka opende het kampioenschap goed. Na een gunstige loting - de nummers één, twee en drie van vorig sei zoen zaten niet bij elkaar - won zij achtereenvolgens van Maat man, via een houdgreep en van Smelingh, via een armklem. Vervolgens moest de Delta-ju doka aantreden tegen de win nares uit de A-poule. Vrij ge makkelijk won zij daarvan en dat betekende dat zij in de fi nale moest aantreden tegen Irene de Kok. Deze regerende wereldkampioene in de klasse tot 72 kilogram was, evenals Van Dorssen, gemakkelijk door de voorronden gekomen. Voor de eindstrijd kozen Van Dorssen en coach Staf de Moor voor een aanvallende strijdwij ze. Verdedigen, gezien de vorm van de Kok, leek weinig resul taat op te leveren. Na een mi nuut belandde het strijdende koppel op de grond en daar maakte Van Dorssen haar fa tale fout. „Ik dacht te aanval lend en vergat de verdediging. Daardoor zat ik even iets te smal, waardoor Irene me kon kantelen", aldus- Marion van Dorssen. Na deze actie zette De Kok een houdgreep in en won daardoor met een vol punt. De titel die Van Dorssen vorig jaar van haar had overgenomen was daarmee terug in het bezit van de Tilburgse. Zeeuws kam pioen Jack Marijs ging er in de eerste ronde uit en datzelfde gold voor Frans de Boevere, die in een houdgreep van Harry Seriese belandde. Later op de dag kreeg Staf de Moor uit Axel zijn toegekende rood-witte band uitgereikt door Wim Ruska. Dit geblokte lint behoort bij zijn pas 'ver overde' zesde dan. Een mijlpaal waarvoor de Moor woensdag avond in de dojo van de Axelse sporthal 't Sportuus wordt ge huldigd. Daarbij zal Marion van Dorssen eveneens aanwe zig zijn vanwege het behalen van haar zilveren plak. Beveren kan niet imponeren Door Sjaak Begijn De ploeg van ex-international Wilfried van Moer moest met een 3-5-zege genoegen nemen. Een uitslag die het krachtsverschil precies weergeeft en een compliment aan Koewacht-zijde bevat. Voor aanvang van de wedstrijd wist oefenmees ter George de Bakker van Koewacht te ver tellen dat zijn ploeg zich niet voor eigen doel zou ingraven. Vanaf het begin ontstond er dan ook een open wedstrijd, waarbij de thuisploeg zeker niet minder was dan de tegen stander. De gastheren kwamen zelfs enkele keren gevaarlijk voor het vijandelijke doel. Be- veren liet zich niet direct van de wijs brengen en trok het in- tiatief naar zich toe. Een zestal hoekschoppen leverden voorlo pig geen doelpunten op. Na een kwartier spelen had de Belgi sche formatie meer succes. Uit een hoekschop kopte David Fairclough, ex-Liverpool, op de paal. In de rebound had de ros sige spits meer succes en zette zijn ploeg op voorsprong. Het ijs was gebroken. Op het middenveld was Kus to de grote animator. Met lange trappen werden zijn medespe lers op maat bediend. Aan de andere kant was Peter van Gremberghe gevaarlijk. Zijn voorzet werd door de Beveren doelman knap onderschept In de 25ste minuut mocht Smed- ding een voorzet van Stalmans afronden. Het maakte van dichtbij geen fout: 0-2. Koe wacht bleef optimistisch voet ballen met de nadruk op de aanval. Daarbij liep het mid denveld zich wel eens voorbij, waardoor de tegenstander volop ruimte kreeg en deze ook vaak benutte. Tien minuten voor rust kwam Koewacht toch op 2-1. Dennis Rietjens zette vanaf links voor, zijn broer Harm kopte beheerst terug naar Luc Rombaut en die liet met een vuurpijl de Beveren doelman het nakijken. De toch al boeiende wedstrijd werd daardoor nog aantrekkelijker. Harm Rietjens zag een schot maar net gekeerd worden. Beveren begon de tweede helft furieus en drong Koe wacht terug op eigen helft. Marc van Gremberghe keepte echter een voortreffelijke wed strijd. In de 60ste minuut kwam de thuisploeg, op dat moment tegen de verhouding in, op gelijke hoogte. Een snelle aanval, opgezet van rechts, doorboorde de Beveren-defen- sie. Luc Rombaut kwam als een duivel uit een doosje tevoor schijn om beheerst af te ron den: 2-2. De Koewacht-aan hang werd gek van vreugde en had het niet meer. Een brutaal spelende thuisclub kreeg vleu gels en leek conditioneel niet stuk te krijgen. Vijf minuten later maakten de Belgen er 2-3 van door een gelukkig doelpunt van Mare van Britsom. Hij ver anderde een schot met het hoofd van richting en doelman Van Gremberghe bleef verbou wereerd achter. Aan de andere kant creeërde Koewacht zich ook kansen. Met wat geluk zou de stand zeker weer in evenwicht gebracht zijn. Maar het was Beveren dat scoorde. Luc Verwaets liet 2-4 aantekenen. Vijftien minuten voor tijd maakte Guy Francois er zelfs 2-5 van. Hierbij kreeg hij de hulp van de Koewacht- defensie, die weigerde tijdig in te grijpen. Met nog tien minuten te gaan werd Peter van Grem- Peter van Gremberghe van Koewacht (midden) wordt door een Beveren-verdediger neergelegd. Uit.de strafschop zal Fon- nie van der Vloet de 3-5 eindstand op het scorebord brengen. - fotowim kooyman. KOEWACHT - Koewacht-speler Eric de Block zal voor lange tijd uitgeschakeld zijn. Orthopedisch chirurg dokter Corbey constateerde bij De Block kraakbeen tussen de knie-gewrichten. Eric de Block heeft het advies gekregen om met voetballen te stoppen, omdat zijn knie versleten zou zijn. De speler wenst zich niet zomaar bij dat advies neer te leggen. Hij wil zich nader laten onderzoeken, voordat hij een defini tieve beslissing neemt. berghe, ongrijpbaar vor zijn beruchte lijnen neergelegd, directe tegenstander, binnen de Scheidsrechter Peter Bogaert gaf terecht een strafschop. Fonnie van der Vloet velde het vonnis: 3-5. Doelman Marc van Gremberghe groeide uit tot de man van de wedstrijd. De gas ten bleken nogal wat moeite te hebben om deze betrouwbare sluitpost te passeren. Koewacht had zich deze middag van zijn beste kant laten zien. Met oog strelend voetbal werden de vele bezoekers vanaf het begin tot het einde geboeid. De com plimenten gingen daarom te recht naar de thuisclub. IN de leeftijd van 80 jaar stierf in de buurt van Bayrut het Li banese lid van het Internatio naal Olympisch Comité, Ga briel Gemayel. In dienstjaren was hij het zevende lid van het IOC. Hij was 35 jaar lid. Tussen 1964 en 1969 was hij lid van het dagelijks bestuur. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De Belgische handbaltrainer Willy Verlé is met onmiddelijke ingang gestopt met zijn trainingsar- beid voor de Terneuzense vereniging HVSV. Interne problemen tussen Verlé en een groot deel van de spelersgroep hebben tot dit vertrek geleid. Inmiddels heeft het bestuur van HVSV al een andere trainer voor de heren gevonden. Udo Lehman, die de doelmannen van HVSV al trainde, is bereid om tot het eind van dit lopende seizoen de trainingen te verzorgen. Binnen het bestuur van HVSV heeft ook een wisseling plaatsgevonden. Gerard Raema- kers uit Sint-Jansteen heeft het voorzitterschap overgeno men van Jacques Valckx. Van onze sportmedewerker AARDENBURG - Wilco Braafhart (Hoek) en Marcel Meijer (Philippine) zijn de twee nieuwe spelers die Cor van de Velde en Han van der Hooft in de Zeeuws- Vlaamse selectie hebben opgenomen voor het oefenduel tegen SK Beveren. De wedstrijd vindt plaats op woensdag 13 januari om 19.30 uur op het 'Burgemeester Van Dongen-sportpark' te Aarden burg. Niet aanwezig zijn Angelo Verbraeken en Arno Zwegers van HW'24. Zij moeten die avond een vriendschappelijk duel met hun ploeg afwerken. In de selectie zit ook Willy de Jaeger die voor het duel tegen FC Eeklo onlangs in Breskens ook in de groep zat maar op het laatste moment verstek moest laten gaan en vervangen werd door Rudy Cornelis. De Belgi sche nationale eersteklasser SK Beveren, met aardig wat Euro pese ervaring in de gelederen, komt op volle sterkte naar Aardenburg. Selectie Zeeuws-Vlaams elftal: Rob Wieland, Alex Dehulsters, Paul van der Hooft en Mark de Kunder (Sluiskil); Willy de Jaeger en Tonny van Vooren (Breskens); Wilco Braafhart, Guido van Boom en Jean-Pierre Hubregtsen (Hoek); Frank Neve (IJzendijke); Luc Rombaut (Koewacht) en Mar cel Meijer (Philippine). Scheidsrechter: Peter Bogaert, grensrechters: Johan van Espen en Cor Kotvis. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - De voor zaterdag 16 januari ge plande trimloop Omloop De Valcke in Sas van Gent, gaat niet door. Hoewel de trimloop reeds vermeld stond op de trimloop- kalender, liet de organiserende jeugdafdeling van de voet balvereniging Corn Boys weten dat het sportevenement vanwege omstandigheden geen doorgang kan vinden. Van onze correspondent KRUININGEN - Erik Ver- eecken was zaterdag de grote pechvogel in de tiende en laatste wedstrijd van de Zeeuwse veldritcompetitie. De Zeeuwsvlaming gaf bij de amateurs lange tijd de toon aan, samen met zijn streekgenoot Patrick van Hulle en de Belg Edwin Enthoven. Op drie kilometer voor het einde wist Vereecken zich los te maken van deze concurrenten. Maar kort daarop sloeg het noodlot toe voor de fanatieke coureur. Door kettingbreuk moest hij de strijd staken. Ed win Enthoven greep toen zijn kans en bereikte als eerste de finish met geringe voorsprong op Van Hulle. Wim Wolfert, reeds zeker van zijn eerste plaats in het eindklassement, maakte zich 'niet meer druk tij dens deze laatste rit in het re creatiegebied 'De Inkel' bij Kruiningen en klasseerde zich op de negende plaats. Van de slechts dertien ver trekkers bij de amateurs stak Patrick van Hulle al direct na de start de lont aan het kruit. Hij mocht even voorop draven en kreeg toen gezelschap van Vereecken en Enthoven. Dit trio sloeg al gauw een flinke bres, en de rest was gezien. De drie koplopers liepen steeds verder weg, en bleken aan elkaar gewaagd te zijn. Ombeurten werd gepoogd om op de solotoer te gaan, maar in feite waren het niet meer dan speldenprik] es. Totdat Erik Vereecken in de slotfase eens echt op de tanden ging bijten. Op een zeer drassig stuk van het parkoers wist hij weg te glippen van zijn concur- De cross-kampioenen op een rijtje: vlnr: Daan Verhulst, José Delheiye, Frank Zoetewei, Wim Wolfert en Ronald Mathijjse. - foto willem mieras renten. Vereecken kreeg zo'n 30 meter winst, en Van Hulle en Enthoven moesten het ant woord schuldig blijven. Vrouwe Fortuna was Vereec ken deze middag echter slecht gezind, en hield hem van een verdiende triomf af. Domme pech schakelde hem uit, en uiteraard was de Zeeuws-Vla ming woedend over zoveel te genslag. „Nu zit je eens een keer vooruit, en dan gebeurt dit", foeterde hij na afloop. Toch kreeg de slotrit nog wel een goede winnaar in Edwin Enthoven, die wekenlang suk kelde met een enkelblessure, maar daarvan nu volledig her steld bleek te zijn. „Ik krijg de oude vorm weer te pakken", concludeerde Enthoven nadat hij de bloemen in ontvangst had genomen. Sportief voegde hij eraan toe: „Toch was Ver eecken hier de beste. Ik kon werkelijk niet volgen toen hij wegsprong. Jammer voor hem dus die tegenslag, maar ook dat hoort bij sport". UITSLAGEN Amateurs: 1. D. Enthoven (Steke- ne), 2. T. van Hulle (Sas van Gent) op 6 seconden, 3. P. Hofland (Roosendaal) op 1.23, 4. E. van Nieuwkerk (Kapelle) op 1.34, 5. K. Harms (Axel), 6. C. Schouwenaar (Goes), 7. H. Suijkerbuijk (Nispen), 8. J. de Craene (Zomergem), 9. W. Wolfert (Sluiskil), 10. M. Remijn (Wilhelminadorp), 11. M. de Smit (Sluiskil). Junioren: 1. R Tolhoek (Yerseke), 2. J. Schroevers (Arnemuiden) op 36 seconden, 3. R. Mathijsse (Goes), 4. W. van Hoof (Hoogerheide) op 2.05,5. P. van Belzen (Middelburg), 6. H. Tolleman (Hoedekenskerke), 7. t. Moonen ('s Heerenhoek), 8. C. Dalebout (Goes). Nieuwelingen: 1. F. Zoetewei (Ka pelle), 2. O. Hofstee (Middelburg) op 43 seconden, 3. J. Wiskerke (kortgene) op 52 seconden, 4. P. van de Vijver (Axel), 5. R. van Gils (Vlissingen), 6. M. van Loo (Mid delburg), 7. M. Zaan (Zuiddorpe), 8. M. Rommers (Rilland). Liefhebbers/Veteranen: 1. J. Del- heije (Knokke), 2. E. Koets (Bigge- kerke) op 38 seconden, 3. C. Schroe vers (Arnemuiden), 4. J. van Baal (Breda), 5. C. den Hartog (Bigge- kerke), 6. N. Gonzalez (Rotterdam), 7. C. Broeren (Breda), 8. J. Kodde (Biggekerke). Recreanten: 1. J. de Roo (Evergen), 2. D. Verhulst (Waarde) op 40 se conden, 3. J. Minnaard (wemeldin- ge), 4. S. Rommers (Rilland), 5. J. Tolhoek (Yerseke), 6. W. Machiel- sen (Hank), 7. D. Soethaert (West- dorpe), 8. J. Traas ('s Heer Arends- kerke), 9. J. Kole (Kapelle), 10. C. Beenhakker ('s Heer Arendskerke). Eindklassement: Amateurs: 1. W. Wolfert 166 pun ten, 2. P. van Hulle 128, 3. M. de Smit 118,4. K Harms 114,5. E. Ver eecken 102, 6. J. de Craene 97, 7. C. Schouwenaar 94, 8. E. Nieuwkerk 89,9 T. Raas en N. van de Klundert, beide 77 punten. Junioren: 1. R Mathijsse 175, 2. W. van Hoof 155,3. H. Tolleman 151,4. J. Schroevers 132, 5. en 6. T. Moo nen en J. Fortrei 125,7. P. van Bel zen 123, 8. J. van de Zanden 118, 9. R. tolhoek 117,10. C. Dalebout 110. Nieuwelingen: 1. F. Zoetewei 199,2. P. van de Vijver 166,3. J. Wiskerke 157,4. R. van Gils 156,5. R. Bogaert 149, 6. M. Zaan 129, 7. M. Rommes 128, 8. M. van Loo 91, 9. O. Hofstee 82,10. M. Wagemakers 79. Liefhebbers/Veteranen: 1. J. Del- heije 197, 2. E. Koets 191, 3. C. den Hartog 154, 4. C. Schroevers 150, 5. J. Kodde 96, 6. F. willems 72, 7. D. Fruittier 70, 8. W. Schot 68, 9. C. boeren 47,10. N. van Blezen 35. Recreanten: 1. D. Verhulst 186,2. J. Minnaard 175,3. S. Rommers 174,4. S. Brooymans 142,5. J. Traas 136,6. J. Tolhoek 128, 7. C. Beenhakker 121, 8. D. Soethaert 113, 9. H. de Bree 92,10. S. Paauwe 86. OP MAANDAG Kunt u met i doen metee „Vakantie" Stern-lezers tien)zeggen hebben ..1 128ste jaargang Kanton Mario Been heeft aangekondigd zijn leven te beteren, enfant-terrible van Feyenoord, dat onlangs nog kwaad liep van de training, beloofde deze week plechtig de rest; het seizoen zijn uiterste best te doen bij de Rotterdamsetj van rood en wit en pas na dit seizoen aan een nieuwe gever te denken. Oefenmeester Rinus Israël toonde zich bereid het verloi schaap in genade terug aan te nemen, maar niet nadat Ma bij hem te biecht was gegaan. Aangezien Feyenoord's os mercieel directeur Jim Vermeulen geen geld heeft voori aparte biechtruimte, boden twee telefooncellen in de comben van De Kuip uitkomst, want onder vier ogen will beide heren voorlopig niet meer met elkaar communiceri En nu maar afwachten wat voor resultaat deze 'reinigi van Mario's zieltje oplevert op de groene mat. (JH) AAD OUBORG, de rappe ex-spits van HC Breda, is met hoofdklasse-hockey en stort zich nu volledig werk. Ouborg verkoopt onder meer massage-apparaal föhnen en haarkrullers, vooral geschikt voor dames, hij met een nieuw produkt op de markt gekomen: de èr, anders gezegd een 'anti-snurkapparaat'. En volgens i advertentie op de voorpagina van De Telegraaf k Ouborg met deze anti-snurker een huwelijk gered. Aadj namelijk het honderd procent werkende anti-snurk raat aan de winnaars van de Honeymoonquiz. Dit paart dus gered van nachtelijke varkensgeluidjes. Wanneei Ouborg met een apparaat op de markt komen, dat Brandsteder-nachtmerries te lijf gaat? (PV) Prinses Anne van Engeland, tevens voorzitter van de ternationale ruitersportfederatie (FED, to het jaarta 'L'Annee Hippique' over de internationale springrulto „Mijn indruk van buitenaf is, dat dit deel van de n sport hebzuchtig, zelfvoldaan en kortzichtig is. Het gt bestaat dat deze tak van de sport afglijdt naar het peil een tweede-rangs circus". Daphne Jongejans, een schone sehoonspringster, in Ai Magazine: Vraag: Daphne, je bent een fan van maar weetje wel wat van voetbal af?" Daphne: Jtou weet wanneer het een doelpunt is". Silvio Berlusconi, president van AC Milan, to La dello Sport: „GulUt ha il sole nel cuore e la dimmiU muscoli". (Gullit heeft de zon in zijn hart en dymmieii zijn spieren. Hoort U het Ton Harmsen al zeggen Johnny van t Schip?) Johan Cruijff In het decembernummer van Voetbal:, verhaal komt misschien over alsof ik jonge spelen dwarsbomen. Het tegendeel is waar. Ik wil ze voor di streken behoeden. Je vertrekt gelouterd om je zak] vullen, niet meer met de gedachte lekker te kunnen ballen, maar wel om een stuk werk af te leveren". Johnny Dusbaba in Het Parool over doping: „Ik heb ook geslikt Bij NAC vroegen ze er ook om. Ik )m van oties weg bij een bevriende arts in België. Hij wel bij, dat ik het self absoluut niet mocht gebruiken". bijdragen: Johan van Gurp. Jacques Handriks, Chris van Nijnal Peter Vierenhalm. eindredactie: Chris van Nljnatten Kardinaal Simonis - fotoanp CN Van onze Haagse redactie Volgens voorzitter Hofstede een a-sociaal werkgelegenhe „Philips ruilt op grote schaal minder geschoolden van veer tig jaar en ouder in voor beter opgeleide jongeren, Philips verplaatst bedrijfsonderdelen of krimpt ze in en er verdwij nen niet alleen banen bij de strijkijzers maar ook in high tech onderdelen als chips en computers", aldus Hofstede in zijn nieuwjaarstoespraak. De CNV-voorzitter rea geerde hiermee op opmerkin- 1 3 Van onze sportmedewerker HULST - HW'24 staat enkele interessante due wachten komende week. Zaterdag 16 januari HW'24 thuis tegen de reserves van Sint-Niklaas enl dag later komt de Belgische eersteklasser Lokeren opl zoek. De voetbalfanaat in Hulst en omstreken kan dus weer aan zijn trekken komen, want Lo keren is nog steeds een aan sprekende naam in het Belgi sche voetbal. Een toppositie mag er misschien dit seizoen niet inzitten, de vereniging timmert toch duidelijk aan de weg. Zo zijn er sinds kort en kele voetballers met een knappe staat van dienst aange trokken. Het gaat om de Hon gaarse ex-international Messa- ras en de sterke Pool Pavlak. Spelers die Lokeren de injectie moeten geven om aansluiting met de Belgische top te be werkstelligen. Lokeren komt op volle oor logssterkte naar Hulst. Dat be tekent uiteraard ook dat de van HW'24 afkomstige Angelo Nijskens van de partij zal zijn. Die zal op eigen bodem de show willen stelen. Hij weet zich dan gesteund door spelers als Dimi- tri N'Buyu, Ronny Somers, de gebroeders Bruno en Patrick Versaevel, Timoumi en de on verwoestbare doelman Bob Hoogeboom. Een spelerspoten- tieel dat garant moet staan voor een aantrekkelijk treffen, want HW'24 mag dan op een beduidend lager niveau spelen, de winnaar van het onlangs ge houden soccertoernooi her bergt veel technisch vermogen dat toch voor enig tegenwicht kan bieden. Daarnaasti men verwachten dat onder leiding van oefen en oud-international Win] sen, er een serieuze van wil maken precies t twee competitiewedstrijd' „Door bemiddeling van] Blomaard zijn we aan I gekomen", verduid* HW'24-voorzitter Adrie^ daert. „Daags ervoor, zatt 16 januari, stond het duel] de reserves van Sint-Ni1) gepland. De wedstrijden! men eigenlijk wel kort wj aar, maar wie laat zo'n t' kans schieten? We hebWl ook geen moment moeten] zelen toen dat voorstel af gedaan, werd. Voor de sp het ook interessant, danks een behoorlijke i laag, pikken die altijd val] duel iets mee. Vooral eenf groep zoals de onze.)' Zaterdag gaat hvpj 14.30 uur van start tegen C serves van Sint-Niklaas dag 17 januari vangt i zelfde tijdstip het duel® Lokeren aan. HW'24 rek*" een behoorlijke publiek*J langstelling. „Ik denk dl wel volk op af komt. ben nogal een trouw pubUT van buiten onze wootike1"] wacht ik ook de nodigj schouwers. Het weer i beetje meewerken", Adrie Boddaert. R inus Michels -fotoanp Van onze sportredactie EINDHOVEN - Bondscoach I Rinus Michels treedt niet [als technisch directeur in dienst bij PSV. Een over eenkomst tussen de trainer en de Eindhovense club ket ste op het laatste moment af op de duur van het dienst verband. [PSV-voorzitter Jacques Ruts wilde Michels vastleggen voor een periode van vier tot vijf Baar in verband met de conti- nuïteit. Michels wenste niet verder te gaan dan een verbin- lems van twee jaar, omdat hij Ivan plan is na die periode zijn carrière te beëindigen. PSV zoekt nu niet verder aar een technisch directeur. >e technische zaken blijven in 'ancien van Guus Hiddink loofdtrainer/coach) en Hans J0!^- In de leiding van de club verandert echter wel wat. Ploegsma gaat voortaan volledig optreden als manager, c-r komt een staffunctionaris ,1.' toe zich met andere zaken '•ai bezighouden. ZIE OOK SPORT 1 (ADVERTENTIE) modehuis i lndstraat 10, Breda, Tel.076-215469 Linkmichel

de Stem | 1988 | | pagina 16