iboton weer superieur SPORT 1 Amateurs zwaar gestraft wegens betalingen AFSTANDSKAMPIOENSCHAPPEN 'UUR VAN OLYMPISCHE WAARHEID' Len- Vri n J UI AUTO LEASEN Of AUTO HUREN? cecuteerd [HEERENVEEN - De Nederlandse afvaar diging naar de Olym pische Winterspelen, die op zaterdag 13 fe bruari in het Cana dese Calgary geopend worden, staat tot nu toe niet bepaald in een gelukkig gesternte. Vormbehoud Regenwater Ongrijpbaar en risico's Andere doelen Voorspelling MAANDAG 28 DECEMBER 1987 NIEUWSOVERZICHT Doorgaan inhaalduel onzeker Sovjet-delegatie in Seoul Van Hulst wint Sylvesterloop Evangelisti geeft medaille terug Paul Dogger wint Orange Bowl Tennisselectie VS voor O.S. Bokser na knock out overleden Snelle zege volleybalteam OP TELEVISIE 111 11 Ten "TO I fi^CQ Autoleasing ID LCCiDw Autoverhuur GINhEKENWEG 21 BREDA 076-222100 HUREN VANAF 35.- PER DAG DE STFivr (AlfP) - De tucht- sie van de KNVB zware straffen opge ld aan «en gewezen be- luurslid, ie oud-trainer en :-)speleis van de Haagse mdagvieideklasser BTC gens overtreding van de ateurstepalingen. t de pemingmeester van de Den Haag van de KNVB, J. J. van der Eijk, is voor lange tijd geschorst. Hem wordt verweten, dat hij op de hoogte was van volgens de KNVB-reglementen strafbare feiten bij BTC, die hij niet heeft aangemeld. Tevens zou hij in een later stadium onvoldoende medewerking hebben verleend aan de Commissie van Onder zoek van de voetbalbond. Hij mag vanaf 1 februari 1988 ge durende vijf jaar geen functie in KNVB-verband meer uitoe fenen. Een zelfde straf kregen de ex-trainer van BTC, Toon Bra kes, die nu oefenmeester is bij de Schiedamse zaterdagtwee deklasser PPSC, en het oud-be stuurslid W. K. van der Bosch. Vier spelers kregen een schorsing van 1 februari tot en met 31 december 1988. Het zijn P. Hakkaart, R. Ouwehand, T. van der Veer en R. van Elles- wijk. Acht anderen werden ge schorst tot het einde van het huidige seizoen, te weten: W. Beurze, P. Hofland, G. Durand, T. Stanneveld, G. van Bode- gom, J. Hartog, P. Baptiste en icht van Malaysia ikopter de vleugel in-bommenwerper de jungle van het rtte na te zijn be ien regelmatig mili- en burgers binnen de Japanners op de rijn. Omdat het dorp legen ligt en de Ja- klaarblijkelijk er- zien het dorp in te wordt besloten hier et einde de oorlog af iten. Japanners niet van aren Long Nawang leid te laten blijkt op ustus van dat jaar. Japanse patrouille t het dorp en neemt wezige vluchtelingen ea Een dag later alle gevangen mili- geëxecuteerd, onder bemanning van de Martin en enkele an- ederlandse militai- rrouwen en kinderen vervolgens op 23 ber door de Japan- af schuweljke wijze racht. Voor deze oor- idaden zijn na de twee Japanse offi- veroordeeld: overste Makiuchi wordt in ioor een Nederlandse raad in Balikpapan od veroordeeld en lui- t Assichi Okino krijgt r gevangenisstraf. larom de familieleden officieel op de hoogte ;esteld van deze infor- lijkt te moeten wor- »ezocht in de chaoti- na-oorlogse toestan- in Nederlands-Indié.' :ns dr. P. Boer zijn er idien aanwijzingen et hoofdkwartier nüli- luchtvaart op de re was van de gebeur den, terwijl Japanse airen voor de begane gsmisdaden zijn ver geld. erland heeft in totaal keer het wrak van de n bezocht om te trach- deinere delen te ber- Beide keren kreeg hij van Britse militairen Srunei, van wie vooral ihurka's geweldig be- d bleken tegen de ver- rende jungle-omstan- eden. Miljarden mus- »n en zuigende modder kten het bergen van kleinere stukken tot hel, zo liet Sutherland in nadat hij bij de ïde operatie eind istus dit jaar bijna be- gen was geraakt door omstandigheden. Bij operatie werden delen het onderstel, een wiel ndere delen geborgen, e nu geborgen wrak ken zijn de eerste over- selen van een vloot van ïveer 95 bommenwer- van het type Glenn tin waar de militaire itvaartafdeling van het I. over heeft beschikt, hts negen hebben de og in het Verre Oosten deefd, nadat ze door de anners na de Neder- ise capitulatie waren :honken aan de Thaise ïtmacht. Maar ook deze tellen zijn inmiddels Iwenen. e wrakstukken van de nn Martin van luitenant jeneveld zullen in Ne- rand in april worden ©ongesteld in het mili- e luchtvaartmuseum in sterberg. Delen ervan •den opgenomen in de manente tentoonstelling derlandse militaire ïtvaart 1913-1945'. Pech achtervolgt schaatstop I Door R)b van Deursen Zaten vier jaar geleden in Sarajevo vooral de twis ten tussen de vaderlandse ïïhaatscoaches (Boer en IJijholt) succes wat be reft het veroveren van eremetaal in de weg, dit "seer lijken blessures een er voorname, negatieve |rol te gaan spelen. Nederlandse afstands- npioenschappen, die zater- lag met de 500 meter voor da- s en heren op het overdekte |ijs van Heerenveen beginnen, moeten duidelijkheid ver- tchaffen hoe de Nederlandse Olympische vlag wat de win- tersessie betreft er nu eigen lijk voorstaat. Het Nederlands Olympisch Comité verleende inmiddels aan zes schaatsers (Visser, Vergeer, Kenkers, Kuiper, Ttema, Boesma) en vier aatssters (Van Gennip, n, Moolhiizen, Haringa) iet predikaa: 'potentieel kan didaat'. Dat betekent dat die Jtien tijdens de titelstrijd per afstand van2 tot en met 5 ja- "nuari vornbehoud moeten ntonen on de keuzeheren i het NOC te behagen. Mo- ijk biedtn de World Cup- wedstrijdei in Da vos (9 en 10 januari, cames), Innsbruck (eveneens 1 en 10 januari, he ten) en weer Davos (16 en 17 |ianuari, ieren) nog een uit- ijkmogdijkheid, maar er |vordt binnen het NOC ge- fd naar snelle, defini- Leo Visser: beschadigde achillespees. Hein Vergeer: „Het lijkt wel of mijn lichaam de gren zen bereikt heeft. fotoanf tieve aanwijzing. En die selec tie zou na de afstandskam pioenschappen moeten wor den afgesloten. Een voorne men waarvan vooral heren- coach Henk Gemser een groot voorstander is. Maar juist Henk Gemser zou Innsbruck en Davos wel eens hard nodig kunnen hebben. Immers, het trainingskamp in het Beierse Inzeil voor kerst mis viel haast letterlijk in het regenwater. Weliswaar toonde Hein Vergeer in Inzeil na zijn tegenvallende presta ties in Butte en Calgary enig herstel aan, maar ook op de baan waar hij in 1986 nog we reldkampioen werd, bleek dat de Haastrechter moeite heeft met zijn afsluitende rondes op de langere afstandea Ver geer, die ondanks alles ver trouwen in succes in Calgary blijft houden: „Het lijkt wel of mijn lichaam de grenzen be reikt heeft. Op de vijf kilome ter gaat het tot aan de 4200 meter goed tot uitstekend, maar daarna blokkeert er steeds iets. Wat dat is, weet ik echt niet Ik doe er alles voor, laat er ook alles voor staan, maar die barrière, daar kom ik niet doorheen. Ik hoop dat het in Heerenveen bij de af standskampioenschappen eindelijk wel gaat lukken". Voor Leo Visser verliep de trainingsstage in Inzeil ook al niet fortuinlijk. Tijdens tem po's haakte hij met zijn rech- terschaats in zijn linkerenkel en beschadigde daarbij zijn achillespees. Het gevolg is aangepaste oefeningen in de voorbereiding op de onder linge ontmoeting per afstand. Gerard Kemkers heeft inmid dels met een licht griepje moeten afrekenen, hetgeen zijn conditie niet ten goede komt. Voeg daaraan toe dat sprinter Geert Kuiper tot nu toe dit seizoen geen deuk in een pakje boter kon schaatsen en de situatie vol zorg voor de trainers Gemser en Bleeker is compleet geschetst. Bij de dames is de situatie zo mogelijk nog minder flo rissant Vooral de lichame lijke conditie van Yvonne van Gennip geeft zo'n anderhalve maand voor de start van de Winterspelen te denken. De Haarlemse wereldrecord- houdster op de vijf kilometer werd geopereerd aan een wondje op haar wreef en kampt al sinds het begin van dit schaatsjaar met een enkel blessure. Zij liet dan ook het trainingskamp in Inzeil voor wat het was en trainde in eigen omgeving vooral op de fiets. Van Gennip concen treert zich in Heerenveen op de 3000 en 5000 meter, maar vraagt bij voorbaat begrip van het NOC. Pas tijdens de Europese kampioenschappen in het Noorse Kongsberg (16 en 17 januari) verwacht en hoopt (dat vooral) zij de com petitie weer aan te kunnen. Ria Visser, die zich tijdens de titelstrijd per onderdeel nog helemaal Olympisch moet waarmaken, geeft de situatie zo weer: „Ik ben verschrikke lijk moe. Ik hoop dat de ko- - foto anp mende dagen de topvorm langs komt en dat ik aan dat wagentje kan aanpikken. We hebben zo hard getraind, dat het rendement er uit moet ko men. Maar zeker weten doe je dat nooit Topvorm is zo'n on grijpbaar iets. Plotseling is die er". Binnen de dameskernploeg zijn er eveneens problemen met de knie van Petra Mool- huizen. De schaatsster uit Weesp, die voor het eerst dit seizoen het volledige trai ningsprogramma afwerkt, kan alle vereiste arbeid niet verwerken en moest in Inzeil flink wat gas terugnemen. Het programma van de afstands- kampioenschappen in Heeren veen ziet er als volgt uit: zaterdag 2 januari: 500 meter da mes en heren; zondag 3 januari: 1000 meter da mes en heren; maandag 4 januari: 1500 meter dames en heren; dinsdag 5 januari: 3000 meter da mes, 10.000 meter heren. TJeai Nelissen 3EM - Roland Liboton bert weer in het veldrij- ozoals vier jaar geleden, pi topseizoen '83-'84 won de 'S op drie na alle wedstrij- i waaraan hij deelnam. Bij 11 drie 'nederlagen' waren ook nog twee cadeautjes Me Zwitsers Albert Zweifel woonplaats Rüti en ter Prischknecht, die in Vol- "1 afscheid nam en mocht Hen. Het verschil met vier geleden is dat de oudere toton (30) niet meer alles na- Hij beperkt zich tot de ssiekers' van de Super Daarin haalt hij uit. gisteren in Diegem. Het na Zarauth. Rome en ijse de vierde overwinning 'Liboton, die ru met tien 'ten voorsprong op Hennie ijder het algemeen iement aanvoert Jtet 79 deelnemers en ruim toeschouwers op het "te parkoers verd het in gem een nerveuze wed- Roland liboton pro- rde daarom zo snel mogelijk [de drukte te geraken. Dit jte hem al in deeerste ronde. •Werd aanvankelijk op korte tend gevolgd dior Danny de en Hennie Stamsnijder. Iets er sloot paui de Brauwer v; derde roide verhoogde «ton nog eens het tempo. Als laatste moest De Brauwer z'n landgenoot laten gaan. „Ik werd gehinderd door een ge dubbelde renner", verklaarde De Brauwer na afloop. Het was een zwak excuus. Want Libo ton speelde, net als een week eerder in Overijse, met z'n te genstanders. Hij liep snel uit naar een halve minuut voor sprong, consolideerde de situa tie en moest pas in de laatste tien minuten de helft van z'n voorsprong prijsgeven. Dit had twee oorzaken. De Belg nam in de slotfase geen risico's meer. Bovendien had zich achter hem een jachtgroep van vijf gefor meerd, bestaande uit de Neder landers Henk Baars, Hennie Stamsnijder en Martin Hen driks en de Belgen Rudy de Bie en Paul de Brauwer. Vooral Henk Baars deed het zware werk in het groepje en finishte op 13 seconden als tweede. Hoe wel er in het algemeen klasse ment liefst zes Nederlanders bij de eerste tien staan, ziet het er naar uit dat de Belg Liboton de reeks gaat winnen. Door de overmacht van Roland Liboton in de Super Prestige beginnen de concurrenten zich stilaan op andere doelen te richten. Martin Hendriks (nummer drie in het klasse ment) heeft z'n zinnen vooral gezet op het Nederlands kam pioenschap op 10 januari in Hulsberg, waarvoor zich nu al 36 beroepsrenners hebben ge meld. Hennie Stamsnijder (nummer twee) maakt van het wereldkampioenschap in het Zwitserse Hagendorf z'n hoofddoel. In stilte hoopt Stam snijder dat de Belgische Wieier Bond (BWB) bij het besluit blijft dat Liboton niet mag deelnemen. De druk op de BWB wordt echter van week tot week gro ter. Hoe vaker Liboton bewijst een potentiële wereldkampioen te zijn, hoe nadrukkelijker het publiek van de bond eist dat zij genade voor recht doet gelden. Liboton, die in het verleden in scherpe bewoordingen dikwijls de vloer heeft aangeveegd met de officials, drukt zich nu zeer voorzichtig uit. Hij probeert ditmaal langs de weg van de diplomatie en met steun van de duizenden supporters, z'n straf ongedaan te maken. In Diegem bleek dat Hennie Stamsnijder op het supersnelle parkoers met veel asfaltweg- getjes en droge veldstroken niet geheel tot z'n recht kwam. Hij kon z'n sterkste wapen, het lopen, niet benutten en moest zich tevreden stellen met de vijfde plaats. Martin Hendriks bleek goed hersteld van z'n enorme inzinking in Overijse, waar hij twee ronden voor het einde afstapte. Van de Nederlanders maakte ditmaal Henk Baars de beste indruk. Uit dertiende positie werkte Baars zich naar voren, hetgeen vrij lastig was. Opvallend was dat de Frans man Christophe Lavainne, derde in het wereldkampioen schap in Mlada Boleslav, weer stilaan in vorm komt. Lavain ne, etappewinnaar in de Tour de France, handhaafde zich met een achtste plaats tussen de specialisten. Misschien komt de voorspelling van zijn ploeg leider Cyrille Guimard toch nog eens uit. Guimard, die het veldrijden onder de renners van zijn wegploeg sterk pro moot, zegt „Het duurt geen drie jaar meer of ik breng een wereldkampioen op het po dium". Uitslag: 1. Roland Liboton (Bel) 1 uur en 4 minuten, 2. Henk Baars (Ned) op 13 sec., 3. Paul de Brauwer (Bel) op 15 sec, 4. Martin Hendriks (Ned) op 18 sec., 5. Hennie Stam snijder (Ned) op 37 sec., 6. Rudy de Bie (Bel) op 43 sec., 7. Danny de Bie (Bel) op Ï.18, 8. Christophe La vainne (Fra) op 1.30, 9. Yvan Mes- selis (Bel)10. Gustaaf van Bouwel (Bel) op 1.59,11. Klaus Peter Thaler (Did) op 2.05, 12. Rudy Thielemans (Bel), 13. Frank van Bakel (Ned), i4. Sandro Bono (Ita) op 2.15, 15. Huub Kools (Ned) op 2.30. Algemeen klassement: I. Liboton (Bel) 92 punten, 2. Stam snijder (Ned) 82, 3. Hendriks (Ned) 74, 4. De Brauwer (Bel) 69, 5. Baars (Ned) 60, 6. Van Bakel (Ned) 55, 7. Kools (Ned) 50, 8. Thaler (WD1) 45, 9. Groenendaal (Ned) 43,10. De Rey (Bel) 28, 11. Messelis (Bel) 22, 12. Danny de Bie (Bel) 20, 13. Bono (Ita) 16,14. Thielemans (Bel) 14,15. Hautekeete (Bel) 12, 16. Simunec (Tsj) 12,17. Adri van de Poel (Ned) II, 18. Piech (Pol) 11, 19. Hric (Tsjech) 10,20. Rudy de Bie (Bel) 10, 21. Zweifel (Zwi) 9, 22. Honegger (Zwi) 9,23. Martens (Ned) 9,24. Van der Ley (Ned) 9,25. Lavainne (FRa) 8, 26. De Vos (Ned) 7, 33. Van Or- souw (Ned) 4, 35. Van Empel (Ned) 3,37. Bijnen (Ned) 2 pnt. Liboton behaalde tweede kerstdag in Rijkevorsel zijn tiende zege in het veldrijsei- zoen. Hij versloeg Huub Kools (Baarle-Nassau) in de sprint. De Belg Pol de Brauwer werd op 40 seconden derde. Jo Mar tens (Deurne) eindigde als achttiende. Hennie Stamsnijder won za terdag de 33ste kerstcross in Soestduinen. De coureur uit Enter liet het niet aankomen op een echte eindsprint tegen Henk Baars en kwam met drie seconden voorsprong op zijn medevluch ter over de streep. Reinier Groenendaal, die met genoemd tweetal de koers had beheerst, moest zijn riva len in de slotfase laten gaan. D. van der Meer. De vereniging kreeg een boete van duizend gulden en moet de kosten van het onder zoek betalen. Een aantal gestraften heeft al aangekondigd in hoger be roep te gaan. Het bestuur van de afdeling Den Haag van de KNVB zal zich begin volgende week tijdens een bestuursver gadering beraden over de ont stane situatie. Henk Baars, die de tweede plaats voor zich opeiste in de Super Prestige-veldrit in Diegem. - fotoanp Hij werd derde op 35 seconden van winnaar Stamsnijder. Uitslag: 1. Stamsnijder (Enter) 1 uur en 1 ronde in 1.12.11, 2. Baars (Diessen) op 0.03, 3. Groenendaal (St-Michielsgestel) op 0.35, 4. Van Bakel (Deurne) op 2.31, 5. Van Or- souw (Oeffeit) 3.42, 6. Mos (Pesse) op 3.51, 7. Guyt (Katwijk) op 3.57, 8. Nagengast (Hoogeveen) op 4.06, 9. Ouwerkerk (Hoogeveen) op 4.13,10. Daams (Valkenswaard) op 4.28. Wim de Vos won tweede kerstdag in Reusel een natio nale veldrit voor amateurs. Hij had negen seconden voor sprong op Gert Bijnen. Edward Kuijper werd derde. Uitslag: 1. De Vos (Oosterhout) 57.36, 2. Bijnen (Gemonde) op 0.09, 3. Kuijper (Tilburg) op 1.08,4. Stof- meel (Tilburg) z.t, 5. Van Pinkste ren (Rosmalen) op 1.57. ROTTERDAM (ANP) - De kans is groot, dat de voor 10 ja nuari vastgestelde inhaalwedstrijd voor de eredivisie Feyenoord - FC Den Haag op die datum niet kan worden gespeeld. Burgemeester Peper zal volgende week beslissen of de wed strijd op die dag in de Maasstad doorgang kan vinden. In middels is een negatief advies uitgebracht. Reden is dat de tijd voor het treffen van voorbereidingen door de Rotter- damse politie te kort wordt geacht. Den Haag had eerder in verband met dit duel een trip naar Soedan en Egypte, die van 8 tot 15 januari zou duren, afgezegd. SEOUL (AFP) - Een delegatie van het Olympisch Comité van de Sovjetunie begint maandag aan een gespreksronde van drie dagen met de organisatie van de Olympische Zo merspelen in Seoul. Zuidkoreaanse officials hebben ver klaard dat de afgevaardigden zich op de hoogte willen stel len van de voorbereidingen op het evenement. Zuidkorea hoopt dat het risico op een boycot door commu nistische landen na het bezoek zal zijn verminderd. De Sov jetunie heeft, in tegenstelling tot Hongarije en Oost-Duits- land, nog niet toegezegd aan de Zomerspelen te zullen deel nemen vanwege de problemen over een verdeling van de onderdelen tussen Noord- en Zuidkorea. Nikolaj Roesak, onderminister van sportzaken in de Sovjetunie, meldde za terdag dat zijn land tussen II en 15 januari uitsluitsel zal geven. De termijn verstrijkt op 17 januari. Hij vertelde voorts optimistisch te zijn ten aanzien van de deelnemning van de Sovjetunie. ZURICH (ANP) - Elly van Hulst (foto) heeft zondag in Zürich de Sylvesterloop ge wonnen. Over 5300 meter was de Rotterdamse zeven secon den sneller dan de Britse Wendy Sly. Bij de heren ze gevierde de Brit Jack Buck- ner. In de Sylvesterloop zou de voor doping geschorste Zwit serse Sandra Gasser haar rentree maken na een voor haar gunstige uitspraak van de rechtbank in Bern. Op het laatste moment besloot ze toch niet mee te doen. UITSLAGEN Dames: 1. Van Hulst (Ned) 5300 meter in 16.40.97, 2. Sly (GBr) 16.47.06, 3. Bürki (Zwi) 16.54.07,4. Tooby (Gbr) 16.57.45, 5. Michalek (WD1) 17.10.50. Heren: 1. Buckner (GBr) 8000 meter in 22.41.95, 2. Baccouch (Tun) 22.45.07,3. Muir (GBr) 22.46.99. PADUA (DPA/Rtr) - De Italiaanse verspringer Giovanni Evangelisti heeft besloten zijn bronzen medaille van het wereldkampioenschap in Rome terug te geven. Evangelisti kon de gedachte niet meer verdragen de plak onrechtmatig toebedeeld te hebben gekregen. Hij haalde bij zijn laatste sprong in de wereldtitelstrijd officieel 8,38 me ter. Volgens computerberekeningen van de televisiebeelden zou er gefraudeerd zijn. Evangelisti haalde volgens de com puter nog geen 8,00 meter. Daarmee zou de bronzen medaille aan de Amerikaan Larry Myrricks toebehoren. „Ik ben acht jaar lid van de Italiaanse nationale ploeg", aldus Evange listi met kerstmis, „ik heb me altijd ingezet voor zuivere at letiek. Ik heb besloten me van deze medaille te ontdoen. Hij is waardeloos voor me geworden". MIAMI BEACH (ANP/AFP) - Paul Dogger (foto) heeft za terdag de Orange Bowl ge wonnen. In de finale van het belangrijkste tennistoernooi voor junioren in de Ver enigde Staten versloeg de achttienjarige Amsterdam mer de Amerikaan Brice Carsh met 6-16-0. In de halve eindstrijd schakelde Dogger, die zesde was geplaatst, de Fransman Fabrice Santoro uit UITSLAGEN Kwartfinales: Dogger (Ned) - Hadad (Col) 6-2 6-0, Santoro (Fra) - Bastié (Fra) 4-6 7-5 6-0, Carsh (VSt) - Durand (Fra) 6-1 6-0, Stringari (Arg) - Baker (VSt) 6-4 6-4. Halve finales: Dogger - Santoro 6-0 6-2, Carsh - Stringari 6-4 6-1. Finale: Dogger - Carsh 6-16-0. NEW YORK (Rtr) - De Amerikaanse tennisbond (USTA) heeft een voordracht van vijf spelers en drie speelsters op gesteld voor deelneming aan het Olympische tennistoernooi van Seoul. John McEnroe en Tim Mayotte zijn geselecteerd voor het herenenkelspel, Ken Flach en Robert Seguso voor het he rendubbelspel. In die laatste catagorie kan eventueel ook Brad Gilbert worden ingezet. Pam Shriver, Zina Garrison en Elise Burgin zijn aange wezen voor het damesenkelspel. Shriver en Burgin zijn ook voorgedragen voor het dubbelspel. De voordracht moet nog worden geaccepteerd door het Amerikaans Olympisch Comité en de internationale tennis- federatie. Beide lichamen zullen zich in januari over het voorstel van de USTA uitspreken. Het Olympisch tennistoernooi wordt gehouden van 20 september tot en met 2 oktober. DAR ES SALAAM (AFP) - De Tanzaniaanse profbokser Antony Ndaki is woensdag in een ziekenhuis in Dar es Sa laam aan de gevolgen van een knock out overleden. De 21-jarige Ndaki was een dag eerder in de vijfde ronde van het gevecht tegen Charles Libondo uit Zambia neerge gaan. Hij werd vervolgens in bewusteloze toestand overge bracht naar het medisch centrum Muhimbili. De boksfede- ratie van Tanzania heeft een onderzoek gelast. VOORBURG (ANP) - Het Nederlandse herenvolleybalteam heeft in Voorburg voor 750 toeschouwers een snelle zege be haald op Japan. De ploeg van Arie Selinger versloeg de Ja panners in vijftig minuten met 3-0:15-7,15-6,15-6. MAANDAG 28 DECEMBER DUITSLAND 1 18.05 Die Sportschau der Nord- schau. SKY CHANNEL 21.05 Motorsport-nieuws. 22.05 Parijs - Dakar rally (voor uitblik).

de Stem | 1987 | | pagina 7