lm op P-zegei Opnieuw verlies Schelde Sasse dames behalen nipte zege Biljarttitel voor Wim de Schrijver SPORT Winst van Geijs-duo s iEN KAMPIOENSPLOEG HEBBEN WE NIET' MOEILIJK SEIZOEN TERNEUZENSE DAMES Dames HV Hulst op dreef STEM SPORT 2 WOENSDAG 16 DECEMBER 1987 1UZEN/SLUISKIL - Al veertien jaar lakt, de nog maar 29-jarige, Karei Wullems uit van het standaardteam van Sluiskil en aantal jaren staat garant voor 500 wedstrij- in het eerste elftal. esultaten [nnisschool pSS» rti°212ue van Dieren- JfcSRS*de Voordeel Zeeuwse records Ronnie Babijn Tweede plaats Robin Kosten Blue Diamonds verslaat RCC Duo Petiet/Marteijn sterk Rapide boekt succes t de overwinning vi van Japan sloot de It r weken geleden e< tfz&PC i Het legendarische f; hall jaar zonder ove t doen it Williams de ene zei fie waterpolomedewerker jNEUZEN - De Schelde- kennen in het dis- spolo een moeilijk sei- i. Uit acht wedstrijden ten ze slechts drie pun- Ook afgelopen week- werd verloren en wel in Maastricht. leitü 'sta, i vo ade. (doen verp ede ie ruzies met de het Britse team nard op om daama ari te tekenen. De ovë g naar Italië verliep in h n niet vlekkeloos, i ergerde zich voortd i aan de mentaliteit taliaanse monteurs, die instelling tot de ontwi 24 uur per dag met h bezig waren. Teamman Marco Piccinini voo im een vroegtijdig eid. Iet meesterbrein i Piccinini in Engelai ven en daar zijn l*k voortzetten. De 36-ji 7 teammanager bepaalt an het beleid van de jak. De bijna negenl a Enzo Ferrari gaf he e hand het bedrijf ideeën te leiden Na id van zijn zoon Dino 5 liet Enzo Ferrari ads minder in zijn li. Tegenwoordig zijn Idijnen van zijn wer] r altijd gesloten In ikere werkomgeving oude baas echter eds met grote belangsl g de ontwikkelingen in •mule 1-sport. Volgend In hoopt de grondleg 11 het team met Berger ooreto de hondei and Prix-overwinning groeten. Een mooier nt om zijn werkkamer jitief te verruilen voor iger verblijf op lidgoed is er waarschjji Et. de Stormvogel-da- in de tweede klasse. Zij ihaafden zich in de kop ie ranglijst na winst op :elaers. Ook de Ganze-da- pakten de volle buit. Dit tegen hekkesluiter RZL. je heren won Stormvogel in 1 in Leiderdorp van Al- i. In de eerste klasse van district blijft Ganze het Nu werd Merlet aan Kgekar gebonden. In de klasse was er verhes Schelde bij Nautilus. 2 kon de nederla- genreeks niet onderbreken. In Eindhoven werd met 10-4 de achtste nederlaag op rij geïn casseerd. De Schelde-jeugd verloor uit van MZ&PC. DAMES: Eerste klasse: MZ& PC-SCHELDE 11-2 - De Ter- neuzense dames zijn er in Maastricht tegen de leider nooit aan te pas gekomen. De goed en efficiënt counterende thuisploeg stond na de eerste periode al met 2-0 aan de win nende hand. In de tweede pe riode werd de zaak tot 4-1 uit gebouwd. Via een 7-1-derde periodestand werd het een 11- 2-nederlaag, waarop weinig aan te merken is. Marjolein van de Neste verzorgde de beide Schelde-treffers. Tweede klasse: GANZE-RZL 9-5 - In een rechtstreekse con frontatie nam Ganze verdiend meer afstand van de onderste plaats. RZL sloot de eerste pe riode wel met een 0-1-voor- sprong af, bleef in de tweede periode met 4-3 goed bij, maar werd in de tweede wedstrijd- helft naar een nederlaag ge speeld. Kim Ensing (3x), Saskia Ensing (2x), Ria Flore (2x), Joke de Looff en Marjolein Kik ver zorgden de Ganze-produktie. DOKKELAERS-STORMVO- GEL 4-8 - Periodestanden 1-1, 2-3, 3-8 en 4-8. Treffers Storm vogel: Diana de Bree (4x), Ka rin Maas (2x), Isabel Sallé en Esther van Empelea HEREN: Derde klasse bond: ALKEMADE-STORMVOGEL 7-8 - Periodestanden 1-3,2-5,5- 6 en 7-8. Doelpunten: Sjaak Leynse (2x), Pim Bekkers (2x), Jan-Kees Mol, Ad van 't West einde (2x) en Harry den Boer. Eerste klasse: GANZE-MER- LET 13-7 - Het sterke aanvals- duo van Merlet werd door Ron Strackx, Bram van de Leede en Otto 't Hart (in de tweede pe riode verruilde hij zijn plaats onder de lat met Willy Men- heere) aan banden gelegd. Daarmee was de tegenstander ontkracht en speelde Ganze zich vlot naar de winst Dit in een duel met de periodestanden 4-2, 7-4, 10-6 en 13-7. Roald Strackx was met zes treffers hoofdproducent in de Goese formatie. Piet Schop (4x), Bram van de Leede, Marius Keiler en Arco Wagenvoort maakten de dertien vol. Tweede klasse: NADTILUS- SCHELDE 12-6 - De Terneuze- naren misten vier basispionnen (Raymond Ruster, Erik van Doorn, Toon Dekker en Marcel Cappendijk) en dat deed zich gevoelen. Oude rot Leen van Doorn lag onder de lat en kreeg de ondankbare taak twaalf keer de bal uit het net te halen. Dit na een 3-3-eerste, 7-4- tweede en 9-5-derde periode stand. In de slotperiode trachtte Schelde alsnog de zaak te forceren, hetgeen totaal ver keerd uitpakte. Schelde-goals waren er van Dirk de Braai (2x), Maarten de Footer (2x), Martin van der Hooft en José de Pooter. Jeugd: MZ&PC-SCHELDE 7-4 - Een zwakke pot van beide zij den. Ook de arbitrage deelde in de malaise en was de thuusclub niet ongunstig gezind. De pe riodestanden waren 1-2, 3-3, 4- 3 en 7-4. Martin van der Hooft (2x), Patrick Overgaauw en Jo sé de Pooter namen de Schelde- treffers voor hun rekening. Kringcompetitie: In de Kring Zeeland kwamen de beide Scheldestroom-teams in actie. Het eerste van de Bressiaan- ders haalde het met 15-4 tegen Onderdak, terwijl het tweede er tegen Bruinvis niet aan te pas kwam. Het werd 0-16 voor de Sassenaren. arel Wullems pure clubman ionze sportmedewerker aantal gezien zijn leeftijd, die een periode over- lt waarin de rechtsback alles beleefde wat voetbal lieden heeft. prille begin, toen hij als ge zijn debuut maakte in elftal, werd hij ge- inteerd met degradatie it de vierde klas H naar de klas afdeling. Een aller- hoopvol begin. „Dat is de keer dat ik een degrada- iF.eegemaakt heb en hope- de laatste keer," laat itimistisch weten. Dit sei- hoeft hij daarvoor niet te want Sluiskil draait de top van de tweede zondagvoetbal, ie degradatie naar de af was een dieptepunt, de daaropvolgende twee waren niet veel be- hebben we constant degradatie in die eerste afdeling moeten knokken, toen de voetballers uit Ter en trainer Han van der naar ons kwamen is de begonnea De praatjes en, dat het verblijf van elers en Han van der maar van korte duur zijn, hebben zij inmid- wel weerlegd. In ieder ge- door die komst de feit veel toe en in het- seizoen werden we kam- Kortom, de opmars was 't en na twee seizoenen en twee seizoenen derde promoveerden we naar de Daarin draaien we nu li zes. zeven jaar goed hoogste niveau in het flagvoetbal, hier in h-Vlaanderea Sluiskil t kwaliteit en het niveau hess' Is één van de mooiste peeld. De in Letland Amerikaanse grootm Jednis heeft een boek g® ren onder de titel 'How to Fischer'. Het boek, .chaakkringen een bes' verd, bestaat uit een uitv» inalyse van de 61 parti'"" ischer verloor in de zussen zijn eerste I chap van de Verenigde- :n zijn laatste tegen Sp Vlednis noemt hem 's krachtdadigste speler. .A iiteit was hem vreemd.Jw 7 sat het niet, niet bewust e onbewust. Hij was een pu^ ist, met een grote kenn^ saken. Zijn hele spel was e .ent". ST - In poule 3 van de ptrij denreeks van de pterse tennisschool Guido Verstraeten st binnen ten koste Peter Bleijenbergh met [In poule 4 werd Mark der Meer winnaar in tol tegen Eddie Schelf- pet 5-3. dames speelde Els de .,met 6-6 gelijk tegen oteel. In de categorie bij ago won Maikel van Jole -7,va,n Laurens Diehl, ter- I™ f hoogste poule Patrick 1™ met 8-6 Yoeri Courtin Vervaet moest .-•is incasseren tegen neuijssemet4-6. uitslagen f 7-1 n Konig-John Du- Ivan'f van Groenestijn- B swffen 3"8' Henk Stam- Ident/A Theo Pluijm-Ge- LS^ejder 8-4, Wilfried l&ö_de Visser 11-2, Theo pS?uy de Meij 6-4. krv&?l?,jCoen~Marco Baert Cuidn D Ulck"Remco Prince i-4 r-, Brarn Heij- fi-i cll Ooms-Alessandro 8-1 Snnone Tijssen-Jan VrSle de Schepper 8-4, Ma- i-1 Maen- 'Sfke Bonsel-Truus Du- irn-i'*, a Neefs-Greet 4-1,,ar8° Merckx-Vera Erdewv„ Muilwijk/Bonte- LTöhr;Buys/Van Die- i'Benio ■man/Maenhout- °enjaminsen7-5. waarop die ploeg speelt heeft aantrekkingskracht op spelers van buitenaf. Dat heeft tot ge volg, maar waar is dat tegen woordig niet zo, dat het aantal echte Sluiskillenaars in dat elf tal op de vingers van één hand te tellen zijn. Karei Wullems is er één van. Nooit bevreesd ge weest voor concurrentie? „Nee, ik heb een goede inzet en knok voor mijn plaats, maar ik ken ook mijn tekortkomingea Han van der Hooft heeft me eens centraal op het middenveld willen zetten, maar dat zag ik niet zitten. Ik ben geen speler die het van zijn techniek en overzicht moet hebben. Laat mij maar rechtsback spelen. Dat is een plaats die ik aan kan." Zijn inzet en felheid zijn voorbeeldig en met de daaraan gekoppelde snelheid houdt hij zich staande, zonder al te veel aan de noodrem te moeten trekken. „Ik heb wel het voordeel ge had, dat ik in al die jaren met het niveau meegegroeid ben. Het is allemaal vanzelf gegaan en daarnaast ben ik zelden ge blesseerd geweest. Eén keer maar en dat gebeurde nog in de zaal. Toen scheurde ik mijn en kelbanden. Dat was direct voor mij het sein om het zaalvoetbal voor gezien te houden. Het is wel een leuk spel, maar ik wil het risico niet lopen om daar door het veldvoetbal te moeten missen. Dat gaat me te na aan het hart." Vanaf zijn achtste jaar maakt hij deel uit van de voet balvereniging Sluiskil en speelde nog een tijd op het sportpark achter de NSM. In al die jaren heeft hij nooit se rieuze plannen gehad om naar een andere vereniging uit te zien, een clubman in hart en nieren. „Het is me steeds goed beval len bij Sluiskil. Soms, zoals bij iedere vereniging, is er wel eens wat, maar over het alge meen is de sfeer goed. Nu zeker. We draaien in de sub-top mee en we voetballen lekker. Hoe dat komt? Ik denk dat de komst van Gerard Maas er ook mee te maken heeft Nu kunnen we eens iemand diep aanspelen. Gerard gaat wel. Dat was daarvoor toch anders. Jongens als Paul van der Hooft, Mark de Kunder, Paul van Kouteren en Herman Savenije wilden de bal in de voeten hebben. Nu kun je eens diep spelen en komt er ruimte. Ik denk dat er meer evenwicht in de ploeg is. Ook al door het terughalen van Paul van der Hooft naar het mid denveld. We creeëren veel kan sen en scoren gemakkelijk. Vooral Mark de Kunder is goed op dreef. Heel het team draait trouwens goed. Daardoor en door de rekoefeingen die trai ner Jan Geelhoedt ingevoerd heeft, blijven we gevrijwaard van blessures. Ook die trai nerswissel heeft heilzaam ge werkt. Geen kwaad woord over Han van der Hooft, maar hij was natuurlijk door al die ja ren heen vergroeid met een aantal spelers. En dan is selec teren niet altijd even gemakke lijk, wil je niemand kwetsen. Een kampioensploeg? Nee, die hebben we niet. Het is al leuk ais we rond die vierde plaats mee kunnen draaien." Karei Wullems, de clubman in hart en nieren, die inmiddels zijn vijfhonderdste wedstrijd voor Sluiskil heeft gespeeld. - FOTO DE STEM /CORJ DE BOER Van onze basketbalmedewerker TERNEUZEN - Twee be langrijke wedstrijden werden er gespeeld in de basketbalcompetitie. In een spannend streekge- beuren ontmoetten de da mes van Stonedunkers en BC Sas elkaar. Na verlen ging kon de Sasse equipe de zege maar net naar zich toehalen. In de eerste klas heren speelde Scheldesport tegen de nummer drie van de rang schikking. Ook hier werd het een spannende happening. Alleen was hier de Zeeuws- Vlaamse formatie minder fortuinlijk. In de laatste mi nuut ontnam Marathon Scheldesport de zege. Tweede klasse dames: STO- NEDUNKERS-BC SAS 24-26 - Een op voorhand interes sante wedstrijd. In de vorige ontmoeting verloren de Sasse dames met één punt verschil. Een rommelige eerste helft gaf een voorzichtige opening van beide teams. De 8-7- ruststand was hiervoor teke nend. In de tweede helft liep het aan beide zijden beter. Gelegenheidscoach Ton de Booij van Stonedunkers kon dit beamen: „De tweede helft was leuk om te zien. Beide teams vochten er hard voor." Bij de stand 20-20 moest een verlenging uitsluitsel geven. „Hier werd het beste van het spel gedemonstreerd. Men toonde een vastberadenheid en fanatieke inzet die de mi nieme overwinning aan onze kant deed belanden," aldus BC Sas-coaeh Ruud de Bruin. Inderdaad liep de Sasse aanval beter in deze verlenging. Over het geheel bekeken twee teams die aan elkaar gewaagd waren. Met deze overiwnning deelt BC Sas toch een gevoelige tik uit aan de dames uit St.-Jan- steen. Met een vierde plaats voelt het zich waarschijnlijk beter dan de negende positie van Stonedunkers. Eerste klasse heren: MARA THON 3-SCHELDESPORT 1 45-44 - Een late aankomst van Scheldesport vanwege de mist zorgde voor een lastige start. Marathon kwam al snel met 9-5 voor. Toch gaf Scheldesport via Ronald van Heeze goed repliek. Door de 3-2-zone van de tegenstander scoorde hij meerdere malen. Ook ploeggenoot Mare Rom mel pakte de nodige driepun ters, waardoor de Terneu- zense basketballers een 21- 23-voorsprong bij rust ken den. In de tweede helft werd er fysieker gespeeld. Hier door verloor Scheldesport zijn lengtevoordeel door twee uitsluitingen. Toen boven dien de center geblesseerd raakte moest het de 29-35- voorsprong uit handen ge ven. Zelfs coach René Klerx moest invallen om het spe lersaantal op peil te houdea Hierna evolueerde de partij tot gelijk opgaand spel. Met de apotheose in de laatste minuut Bij de stand 44-44 had Marathon balbezit Pre cies in het fluitsiginaal be ging een Scheldesport-speler zijn vijfde fout. Marathon benutte de daarop volgende vrije worp, waardoor Schel desport met één puntje ver lies terug naar huis keerde. UITSLAGEN DAMES Eerste Masse: Dynamo'70 1-De Smokkelhoek 1 26-46, Marathon 3-Volharding 2 44-28. Eerste Masse: Marathon 2-Vol harding 171-86. Tweede Masse: Matador-Vol harding 2 31-47. Derde Masse: De Smokkelhoek 1-BV Oostburg 2 34-31, Mara thon 4-Souburg 4 53-20. Van onze biljartmedewerker 'S-HEERENHOEK - Wim de Schrijver van de biljart vereniging Dampoort uit Middelburg is kampioen tweede klas libre van het district Walcheren/De Be- velanden geworden. De Schrijver bekroonde dat kampioenschap ongeslagen in café De Korenbeurs te 's- Heerenhoek. Voordat de laatste partij van start ging had ook de organise rende vereniging OBK nog een serieuze titelkandidaat in de persoon van Jan Traas. Hij was als laatste deze eindstrijd bin nen gekomen, maar ontpopte zich steeds meer als titelkandi daat. Alleen in de tweede ronde had Traas een steekje laten vallen via een remise tegen Jan de Rijke uit Oudelande. Wim de Schrijver daarentegen maakte tot aan de slotpartij geen enkele fout en won al zijn partijen. Het verschil bedroeg slechts één matchpunt toen de slotpar tij tussen de beide titelkandi daten van start ging. De Schrijver had voldoende aan een remise, maar Traas moest winnen. Tot aan de 75 caram boles ging de strijd gelijk op, maar toen haalde De Schrijver fors uit met en serie van 25 en maakte de partij uit, Traas ge slagen achterlatend. De Schrij ver gaat ook naar de geweste lijke eindstrijd. De kortste par tij kwam op naam van Rinus Schouwenaar met 100 caram boles in 16 beurten en de hoog ste serie was voor Chris Coo- mans met 40. In de zesde ronde benaderde Jan Traas die kort ste partij, maar deed er juist één beurt meer over. EINDSTAND 1. Wim de Schrijver (Middelburg) 14 matchpunten, 3.84 algemeen ge middelde, hoogste serie 25; 2. Jan Traas ('s-Heerenhoek) 11-3.92-33; 3. Jan de Rijke (Oudelande) 9-3.38- 26; 4. Rinus Schouwenaar (Wemel- dinge) 8-3.15-39; 5. Chris Coomans (Middelburg) 6-3.41-40; 6. Erwin Zweedijk (Oost-Souburg) 4-2.94- 25; 7. Cees Ars (Ovezande) 2-2.73- 14; 8. Adrie Verburg ('s-Heeren hoek) 2-2.64-16. NIEUWSOVERZICHT SPIJKENISSE - Ronnie Babijn van De Schelde uit Terneuzen heeft de goede vorm weer te pakken. Bij invitatiewedstrijden in Spijkenisse won hij niet alleen de 400 meter vrije slag en de 200 meter vlinderslag, maar met de tijden 4.15.0 en 2.16.7 nam hij de Zeeuwse records over van de Middelburgers Rutger Huyghens en Patrick Braam. Zijn clubgenoot Edward Dekker Kleyn bereikte op de 200 me ter schoolslag de vierde plaats in 2.37.3, opnieuw beneden de li miet voor de Nederlandse kampioenschappen. Op de 200 meter vlinderslag noteerde hij 2.38.2. Op de 200 meter rugslag dames bereikten Lieke Schouwenaars en Heieen Ramselaar de zesde en achtste plaats in respectievelijk 2.48.6 en 2.53.2. GOIRLE - Tijdens de judokampioenschappen van Zuid-Ne derland in het Brabantse Goirle heeft Robin Kosten uit Bres- kens een tweede plaats behaald. De Breskens-judoka trof in de finale de nationale kampioen in zijn klasse, 15-jarigen tot 49 kilogram, en verloor hiervan. Alle voorgaande partijen won hij. TERNEUZEN - De Terneuzense rugbyclub Blue Diamonds heeft voor het eerst in zijn bestaan gewonnen van het Roosen- daalse commandoteam. Op eigen terrein werd RCC 3, dat eerst een 8-0-voorsprong nam, gedecideerd teruggewezen. Met 36-14 ging de winst naar de thuisclub. Deze cijfers kwamen op het scorebord te staan via try's van Levien de Groote (2x), Johan van der Peyl (2x), Hans Wullems (2x) en Johan Darrel. Van de toegekende acht conversies werden er slechts twee benut Johan van der Peyl en Levien de Groote waren de suc cesvolle schutters. Met deze winst boekte Blue Diamonds zijn vijfde seizoenzege. Een weelde die het voorheen niet kende. TERNEUZEN - Han Petiet en Patrick Marteijn vormen in het wedstrijdcircuit voor dubbelspelen een verslaanbaar duo in de Zeeuws-Vlaamse tennisschool. In de tweede ronde bleven zij ongeslagen. Zij pareerden de eerste aanval van de combinatie Nijsse/Lokken met 13-1, waarna ook Mark Albers en John Dijkman met 10-3 werden teruggewezen. Het duo Mario Leenhouwers/Tony Seen eindigde als derde in de hoogste poule dankzij een 10-2-overwinning op Nijsse/Lok ken. Hun plaatsen worden in de volgende ronde ingenomen door Bart Gorthmanns en Frits Lij baart, die in het beslissende duel tegen Gino d'Hont en Michel Verberkmoes met 9-5 zege vierden. Ook de combinatie Kort/Kort promoveert naar de hoogste poule na een beslissende 9-3-zege op Annemarie en Leonard Robesin. ENKELE UITSLAGEN Albers/Dijkman-Leenhouwers/Seen 10-5, Gorthmanns/Lijbaart-Sie- wert/Robesin 10-4, Hamelink/Visser-Zegers/Albicher 8-4, Zwart/Pi- cavet-Robesin/Van de Vijver 6-5, De Bruijckere/Sampon-Brakman/ Malcorps 9-5, Roelofs/Den Haan-Karreman/Remijn 10-4, De Bock/ Albicher-Wisse/Ysebaert 11-4, Vermeulen/Maenhout-Van Waes/ Bouman 16-2, Leenhouts/Van der Schaaf-Van Weele/Van Kuilenburg 9-3, Van Poecke/Van Poecke-Rienties/Valentgoed 10-4. TERNEUZEN - In de zaalhockeycompetitie kwam het Hul- sterse Rapide goed voor de dag. In een spannend duel werd knap gewonnen van de dames van SHOT. De dames van Vlis- singen verloren nipt van Zwart Wit. De Vlissingse heren speel den een sterke wedstrijd en versloegen Breda. Vierde klasse dames: RAPIDE-SHOT 6-4 - Rapide speelde sterk in de eerste helft Het werd vlot 1-0 door Nathalie Del tour. Even kon SHOT nog aanpikken door 1-1 te scoren, maar toen ging Rapide goed door. Via twee keer Dianna van Damme en één keer Nathalie Deltour werd de ruststand op 4-1 bepaald. Direct na de hervatting scoorde Nathalie Deltour haar derde treffer, waardoor het 5-1 werd. SHOT gaf echter niet op en kwam terug tot 5-3. In deze fase was het goed dat Dianna van Damme, met haar derde treffer, de marge weer op drie bracht. In de slotfase drong SHOT nog wel aan, maar verder dan 6-4 lieten de Hulsterse dames het niet komen. Een verdiende zege voor een technisch beter Rapide. FREDDY DE MUYNCK uit IJzendijke eindigde het afgelopen weekeinde twee keer op ereplaatsen in veldritten. In Rekkem werd hij vierde. Ook in St-Maria Oudenhove reed hij naar de vierde plaats. Dit twee keer in een B-cross. In Zonnebeke, waar een A-cross werd gereden en Johan Ghyl- lebert won, werd BENNY TIELEMAN uit Kloosterzande twaalfde en WERNER WIEME zestiende. Van onze sportmedewerker KAPELLE - Diederik en Peter Geijs uit Kwadendamme zijn win naar geworden van de rollendriedaagse, die in De Caisson te Ka- pelle werd gehouden. Genoemd duo wist op de finale-avond Roel Slis en Jan Minnaard nipjes te kloppen. Uitslag heren: 1. D. Geijs-Peter Geijs, 2. R Slis-J. Minnaars, 3. C. Zweedijk-N. Zwee dijk, 4. D. van Vliet-J. Kole, 5. Jan Katsman-C. Beenhakker, 6. H. Slabbekoorn-A. Al le wijn, 7. J. de Pundert-S. de Pundert, 8. J. de Bruine-R. Deurloo, 9. A. Zuidweg-R. Verhulst, 10. J. Oreel-G. Ernest, 11. D. Verhulst-R Slabbekoorn, 12. J. Ars-R Bal, 13. P. Jopse-T. van Poucke, 14. A. Köhlgraaf-E. Bastenmeijer, 15. B. Peters-R de Winter. Dames: 1. K. Martens-W. Rijk, 2. E. van Zweeden-N. Eversdijk, 3. M. Hoogerland-J. de Visser, 4. M. Verhulst-L. van der Vliet Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De dames van HV Hulst kwamen uit stekend voor de dag in de handbalcompetitie van de afdeling Zeeland. Ze won nen verdiend van GSC 2. Het topduel in de eerste klasse heren tussen HVSV en GSC werd verdiend door GSC gewonnen. Eerste klasse heren: HVSV- GSC14-22 - GSC was duidelijk de betere ploeg. HVSV vormde te weinig een team. De eerste helft ging het nog redelijk ge lijk op. Ruststand 6-10. In het tweede deel was GSC duidelijk sterker en de Goese heren lie pen dan ook verdiend uit naar 8-18. In de slotfase drong HVSV nog wel aan, maar een bedrei ging voor GSC waren de Ter- neuzenaren geen moment GSC toonde zich duidelijk de beste ploeg. Tweede klasse heren: OLYM PUS 3-HONTENISSE 21-17 - Een pittig duel met in de eerste helft twee gelijkwaardige ploe gen. Ruststand 8-7. In de tweede helft was Olympus de betere ploeg, waarbij het de hulp kreeg van keeper Erik Roeland, die niet zo goed op dreef was. Olympus 3 profi teerde daar volledig van en won dan ook afgetekend. Eerste klasse dames: GSC 2- HV HULST 6-9 - Een gemoti veerd HV Hulst stond vlot met 0-4 voor. GSC 2 herstelde zich wel, maar kwam niet verder dan 2-4 bij rust. In de tweede helft drong GSC 2 sterk aan en het werd 5-6. Bij deze stand liet HV Huist zien dat het kwaliteit heeft en via goed aanvalsspel werd het 5-9. In de slotfase drong GSC 2 nog wel aan, maar verder dn 6-9 kwamen de Goese dames niet. Een ver diende zege voor de dames van Louis Verburg, die collectief een sterke indruk maakten. UITSLAGEN HEREN Eerste Masse: Walcheren 3-Olym- pus 2 17-13, Walcheren 2-Olympus 13-19, Delta Sport 2-EMM 3 12-13, HVSV-GSC 14-22. Tweede Masse: Olympus 3-Honte- nisse 21-17, Delta Sport 3-GSC 2 14-22 DAMES Eerste Masse: EMM 2-HVSV 2 13- 10, Orion 2-Walcheren 6-12, Orion- Walcheren 2 14-13, GSC 2-HV Hulst 6-9. Tweede Masse: Olympus 2-HVSV 3 6-8, Delta Sport-Operatie'71 5-0 (reglementair).

de Stem | 1987 | | pagina 11