Verrassende zege Klaus/Biesbroeck 'Mentaliteit is verbeterd' SPORT Nipte nederlaag voor Zeeuwse zaalvoetbalteam WV Z-Vlaanderen krijgt A-selectie VERBLUF OP HOGER NIVEAU VALT DAMES TEGEN SCHAP BRAAKMAN ZILVEREN SCHOEN [nESTEM SPORT 3 ZATERDAG 12 DECEMBER 1987 gemeente^ >ERWET MDMAKING JLST - De dames van HV Hulst hebben het moeilijk in de eerste klas van de handbalcompe- [titie afdeling Zeeland. Attenter Aanpassingstij d Pessimistischer Topduel voor dames HVSV ffiNNIS-BONDSCOACH STANLEY FRANKER: Rapport Toereikend Voortrekkersrol Progressie Reizen Seoul NIEUWSOVERZICHT Cross-titelstrijd van AV'56 Goes Halve marathon Kamperland van kalender 'Alle Terrein Motor Show' in Gent SPORT IN HET KORT Atletiek T14 rethouders van Terneuzen ing aan het bepaalde in arti- gemene Bepalingen Milieu- e kennis dat op 16 novem- aanvraag is ingekomen van on, p/a Fluor Daniël B.V., riem om een vergunning in- at voor het oprichten en in een inrichting voor de pro- ypen katalysatoren ten be- :he kraakinstallaties op het kend Finlandweg 21kadas- ente Terneuzen, sectie F, 495. iere ter zake zijnde stukken an heden voor een ieder ter tesecretarie, afdeling alge- ot 12 januari 1988 elke werk- 00 uur en van 13.30 tot 16.30 ag van 19.00 tot 22.00 uur. jkken wensen in te zien op 119.00 tot 22.00 uur, worden oraf mededeling te doen (tel. ewenst kan tijdens de kan- linge toelichting worden ver- ind vanaf heden kunnen ge in schriftelijk bij het college sn wethouders worden inge- een bezwaarschrift indient, persoonlijke gegevens niet nondeling bezwaren worden en openbare zitting op dins- om 10.00 uur in het stadhuis /aarbij tevens gelegenheid aen gedachtenwisseling over het bevoegd gezag, de aan- ele overige aanwezigen, lotte de aandacht op, dat de an hebben ingebracht op de wijze en een ieder, die aan- p redelijkerwijs niet in staat is egenheid zullen worden ge- tegen de ontwerp-beschik- mber 1987. ethouders van Terneuzen, Dckeloen, burgemeester, van Pagee, secretaris. ken één vakje benutten, de advertentie wordt in een rtentie met het belangrijkste en bondig. telefoonnummer in de irt men gemakkelijk en snel. kAN DE ZIJKANT HET BEDRAG betalen. Voor toezending van er dient u f 3,50 extra te betaling kunt u een groene blauwe girokaart (dus géén ijving) insturen, aling ontvangt u een ■voor wij u echter f 4,— in rekening moeten brengen. sing aan Dagblad De Stem, B Breda. rtenties., of inleveren op onze Prijs incl. 6% BTW f 5.88 f 7.84 f 9.80 f 11.77 f 13.73 f 15.69 I yjd onze sportmede werker IjiXEL - Het zaalteam van I Klaus/Biesbroeck blijft in L regionale A-klas titel- Ijandidaat. Die positie be- Leld de ploeg door in een I serverend duel Racing White 1 te verslaan. Een Lge die pas in de slotsecon den veilig werd gesteld. De Ihoofdrol blijft nog voor IhCG dat met 1-3 van IZV bon. IdETO - RACING WHITE 2 6-1 - De Axelaars waren ster ker en drukten dat uit in doel punten van Ad Rinkhout (2x), Franklin de Kunder (2x), Peter Oggel en Karei Gans. John Roelof s scoorde tegen. MOY FA - CORRETJE1-5 - In deze Axelse derby nam Cor- retje voor de doelwisseling een 0-3-voorsprong en gaf die niet meer uit handen. Jos Lambert (2x), Hans Verstraeten (2x) en Tim van Beest waren de suc cesvolle schutters. Serge Mar- tinu scoorde voor Moy Fa. IZV - HCG 1-3 - In dit als ma tig bestempelde duel bleef de koploper aan de goede kant van de score door doelpunten van Dennis Rietjes en Peter Jansen (2x). Luc van de Walle redde de IZV-eer. RACING WHITE 1 - KLAUS/ BIESBROECK 4-5 - „In de eer ste helft draaiden we goed, maar daarna liep het niet meer," aldus woordvoerster Van Beveren van Racing Whi te. Daardoor liet de Zelzaatse ploeg een 3-0-voorsprong schieten. Tonny van den Ende (2x), Patrick Eekmans en Luc van Waesberghe schoten voor de thuisploeg raak. Bram de Zwart werd matchwinnaar door in de slotseconden num mer vijf binnen te knallen voor de bezoekers. Eerder scoorde hij ook en de andere treffers kwamen op naam van Carlos van der Veeken, Guino Herre- wegh en Jan Franse. DOW - W T POLDERKEN 4- 2 - Dow was iets feller in de aanval en mocht daardoor meer aanspraak maken op de winst. Frits Meyer (3x) en Theo Droge zorgden voor de Dow- doelpunten. Willem Bauwens scoorde twee keer tegen. ROCTUS - VERVAET 3-5 - Roctus nam in de eerste helft een 3-1-voorsprong. Ed van Bellen (2x) en Adrie Sturm scoorden voor de gastheren. Vervaet sloeg in de tweede helft hard toe. Door doelpunten van Eric de Frel, Frits Vervaet, Peter de Kort, Jos van Heeze en Wilco Braafhart werd de over macht uitgedrukt. Stand: HCG 10-17, Klaus/Bies- broeck 10-14, Racing White 110-14, Dow 10-14, Vervaet 10-13, Deto 10- 11, W 't Polderken 10-10, Corretje 10-7, IZV 10-7, TRacing White 2 10- 3, Moy Fa 10-0. HV Hulst in problemen jekend dat op dinsdag 15 de- 30 uur een openbare vergade- een bestuur van het Recreatie- al worden gehouden, vindt plaats in kamer 4.06 van neuzen. -1987 J. van Rooijen, voorzitter. ëlefoon: IVan onze handbalmedewerker a de promotie vanuit de tweede klas vorig seizoen blijkt fcet verblijf op hoger niveau toch tegen te vallen. Trai- |r,er-coach Louis Verburg en aanvoerster Trees Bies- fcroeck gaan wat dieper in op de huidige situatie. frees Biesbroeck: „We spelen Ivoor het eerst in ons 10-jarig staan op eerste klas-niveau i dat valt toch tegen. Vorig izoen zijn we meer prestatie gericht gaan werken. Twee |eer trainen en ook de opstel ing aanpassen waar dat nodig (jvas. We promoveerden dan iok en het ging allemaal is. De meeste dames van Hulst dachten op dezelfde |oet verder te gaan." kiuis Verburg onderschrijft bit, Hij zegt: „Aan het begin Kan het seizoen heb ik getracht Ie dames te waarschuwen voor |let verschil in klasse, maar dat is blijkbaar onvoldoende over gekomen. Het verschil tussen Ie eerste en tweede klas is toch groot. Vooral op snelheid van ïandelen komen we nogal eens lekort." Trees Biesbroeck heeft er fiuidelijk moeite mee dat het piet echt draait: „Ja, het valt legen. We komen toch als groep (ets tekort Vorig jaar kon je |og wel eens balverlies hebben, aar als dat nu gebeurt wordt lat direct afgestraft. In het fuel tegen EMM 2 kwam dat |oed tot uiting. Balverlies le- [erde meteen een gevaarlijke •eak out voor EMM 2 op en Jieestal een doelpunt tegen. Al- i gaat veel sneller. Je moet te minuut de concentratie isthouden en dan blijkt ook |reer dat we in de breedte toch waliteit tekort komen, maar idereen moet wel spelen. We hebben een selectie van elf dames en heel terecht speelt iedereen. Het gevolg is wel dat je niet steeds de sterkste for matie op kan stellen. We heb ben er wel twee aanwinsten bij Ingrid van Dessel en Jolanda de Jong zorgen ervoor dat we nog steeds op de been blijven en hebben dus een belangrijke rol in ons team. Toch vallen de huidige prestaties tegen. Dan kun je in het veld minder van elkaar verdragen en dat is jammer. Buiten het veld gaat dat goed. Het zal wel door de druk komen. Niemand verliest graag." Coach Louis Verburg is het met zijn aanvoerster eens: „Je moet nu als coach attenter zijn. Tij dens de wedstrijden, maar ook daarbuiten. We hebben afge sproken dat we halverwege de ^competitie rond de tafel gaan zitten, omdat ik vind dat het wat betreft de instelling beter kan. Onze doelstelling was en is handhaving en de komende jaren uitbouwen tot een vol waardige eersteklasser. De da mes moeten ook niet vergeten dat we alle sterke ploegen nu hebben gehad. Alleen tegen HVSV 2 was een grote tegen valler. In dat duel verdienden we winst, maar we verloren. Over twee duels zijn we op de HV Hulst-aanvoerster Trees Biesbroeck: spannen. Dat levert nu een terugslag op." ,Onze verwachtingen waren vooraf te hoog ge- FOTO DE STEM/COR J. DE BOER helft en ik verwacht zeker dat we dan vijf of zes punten heb ben- Dan blijf je net van de on derste twee plaatsen weg. In de tweede helft van de competitie zullen we zeker beter voor de dag moeten komen. We hebben dan onze aanpassingstij d wel gehad. Ik heb vertrouwen in het behoud en er komt een goede groep dames-junioren aan, dus als we het redden zie ik de toekomst rooskleurig in. We moeten er echter voor wa ken dat we het kopje niet laten hangen, want dat is niet nodig." Aanvoerster Trees Biesbroeck is wel iet pessimistischer dan haar coach. Ze stelt: „Het zal moeilijk worden. We zullen er met zijn allen hard voor moe ten werken. Elke wedstrijd weer positief blijven, ook als het niet zo lekker loopt. Mo menteel is ons zelfvertrouwen weg en daar zullen we met zijn allen aan moeten werken, wil len we erin blijven. Onze ver wachtingen waren vooraf te hoog en daar krijgen we nu de terugslag van. We geven niet op." TERNEUZEN - De koplo pers in de derde divisie H dames in de landelijke zaal handbalcompetitie ontmoe ten elkaar zondag 13 decem ber in Terneuzen. Dan staan de damesteams van het Terneuzense HVSV en Es- tenkol/Tachos tegenover elkaar. Inzet is de koppositie en de winnaar van dit duel zet een grote stap op weg naar de titel, omdat de nummer drie op de ranglijst al op fikse achter stand staat. HVSV-leider Tonnie de Brouwer is aan de vooravond van deze topper gematigd opti mistisch. Hij zegt: „Het zal een lastige klus worden. We draaien de laatste weken niet meer zo soepel. Vooral het sco ren gaat ons minder gemakke lijk af. We missen toch wel onze cirkelspeelster Marianne de Brouwer, maar ook de in breng van Cora Jacobs zal met name in dit duel gemist wor den. Toch zijn we zeker niet kansloos. We hebben het thuis voordeel en kunnen rekenen op de steun van een fantastisch publiek, dat als één man achter onze dames staat. Dat kan van doorslaggevende betekenis zijn, want ik verwacht twee ploegen te zien die aan elkaar gewaagd zijn. Volop spanning dus en ik hoop dat het publiek kan genieten van een hoog staande partijWij zijn er klaar voor en zullen Estenkol/Tachos uiterst gemotiveerd tegemoet treden." Deze topper, die in sporthal 't Zwaantje wordt gespeeld, be gint om 15.00 uur. PELDOORN (ANP) - Er heerst een duidelijk andere beest bij de Nederlandse tennissers. Stanley Franker peeft dat als de meest posi tieve verandering ervaren in de veertien maanden, die |üj nu als bondscoach actief Het grootste succes vond ik iat de deelnemers tijdens de nationale kampioenschappen n Son nu eens niet afgaven op r-' bond. Dat was immers sche- fng en inslag de jaren daar- |oor. Er is eindelijk sprake van fen goede teamgeest. Ook bij de fnvé-trainers is een gezonde motivatie aanwezig. Ik zeg niet m het niet nog beter kan. Mar het is wel aanzienlijk Jiecnter geweest". Ranker is net terug van een fakantie in Oostenrijk, waar irST z'3n dienstverband met Ra i TB (voor drie jaar) een pa lang werkzaam was. Daar r'^'K hij een interessant rap- Rt van professor Erich Mül- r vai? de universiteit in Inns- P ack in handen. Franker: „Die pan heeft bijvoorbeeld een Palyse gemaakt van de leef- f.® Yan de spelers, die de patste tien jaar in de top-hon- van de wereldranglijst Paden. Daarbij bleek dat yoftien procent van de- t 'ooder hun twintigste Ln i. toP"honderd kwa- ImJ a minimaal twee jaar r®den handhaven. Van de ^lers boyen de 22 jaar hield S»ta tachtig procent L, ^ar langer zijn positie Evij huidige top-hon- EL: de Amerikaan Agassi L®i,ge' die jonger is dan acht- k ?ni ^et andere woorden: ►vel!" g6k Zi3n om ëeld te taalfjaar""1 tónderen van terrif6^jnbudgetvan6,5 i per laar toereikend noemt en er zelfs een polje op na houdt voor een snel naar voren komend talent, heeft momen teel een betrekkelijk kleine groep contractanten onder zijn hoede. Bij de heren zijn dat Dogger, Davids, Warmenhoven en sinds kort weer Schaap; bij de dames draaien Ter Riet, Witvoet en Schultz volop mee. Franker: „Dat betekent overi gens alleen maar dat de reis kosten worden vergoed. Hotel en eten moeten ze zelf betalen. Men moet wat voor zijn sport over hebben. Het mag niet zo zijn dat ze een jaartje de toerist uit gaan hangen". Wel is het zo dat spelers, die minimaal drie ATP-punten hebben, mogen mee trainen met Franker en zijn assistenten Laudin en Van Fraayenhoven in het Frans Otten-stadion in Amsterdam. Bij de dames is wat dat betreft een positie bij de eerste 300 van de wereld maatgevend. „Daar wordt heel veel gebruik van gemaakt", al dus Franker. Franker geeft hoog op over Mi- chiel Schapers, die vroeger al tijd overhoop lag met functio narissen van de bond en bij voorkeur zijn eigen weg gaat. Ook hij spreekt, net als onlangs tijdens het toernooi van Val- kenswaard trainer Henk van Hulst, van een 'Schapers-ef fect'. „Na al die jaren verdient Schapers het gewoon een voor trekkersrol te spelen. Je merkt dat aan alles. Zijn resultaten na keihard werken spreken aan. Hij is nu al 48ste van de wereld. Dat staat. En hij is niet te beroerd om met de andere jongens van de Davis Cup- ploeg mee te gaan naar Sankt Moritz voor een conditietrai ning in de bergen. Vroeger kre gen de spelers een paar dagen voor een Davis Cup-wedstrijd een belletje of ze wilden mee doen. Nu is de voorbereiding optimaal en komen we een paar keer per jaar samen. Daar is een deel van het budget voor bestemd. Marcella Mesker op perde zelfs het plan om er voortaan een gemengde trai ningsstage van te maken. Weer zo'n voorbeeld van een verbe terde sfeer". Franker heeft goede hoop, dat er bij de dames volgend jaar enkelen bij de top-honderd zul len komen. „Er staan er heel wat in de startblokken", weet hij. Manon Bollegraf is mo menteel als 120de de hoogst ge plaatste Nederlandse, tussen de nummers 144 en 150 staan Ter Riet, Jagerman, Mesker en Schultz. Een enorm contingent Nederlanders staat op het punt tijdens het circuit in Nieuwzee- land en Australië te proberen de nodige punten te vergaren om nieuwe progressie te ma ken. Vier heren (Schapers, Oos- ting, Nijssen en Van Boeckel) en acht dames (Mesker, Bolle graf, Schultz, Jagerman, Ter Riet, Bakkum, Van der Torre en Witvoet) maken volgende week de oversteek. Ook Stanley Franker zal erbij, zijn. „Dat vele reizen heb ik her afgelopen jaar eigenlijk als een van de weinige nadelige facet ten ervaren. Van de twaalf maanden was ik wel tien maanden onderweg. Met een vrouw en een kind in Amster dam is dat gewoon te gek. Ik ben in geen vijf jaar met de Kerstdagen thuis geweest. Er zouden meer trainers ingescha keld moeten worden. Maar wie krijg je zo ver vier weken bij een satellietcircuit mee te hob belen. De enige die dat altijd gewild heeft en het ook deeid, was Jan de Rook. Die man was continu op pad. Maar zo iemand vind je niet meer". Eén ding zit Franker niet lek- Stanley Franker: „Er zouden meer trainers moeten worden ingeschakeld". ker. „Ik zou wel eens willen weten waarom het Nederlands Olympisch Comité zo moeilijk doet als het er om gaat een of meer Nederlanders naar Seoul af te vaardigen. De internatio nale tennisfederatie gaat daar voor een aantal kwalificatie toernooien houden. Maar het NOC heeft nu al laten weten, dat zelfs een overwinning in zo'n toernooi niet voldoende is GOES - De Goese atletiekvereniging AV'56 houdt vandaag de clubcrosskampioenschappen An het recreatiegebied 'De Hol landse Hoeve'. De middag wordt geopend met scholieren wedstrijden voor niet-KNAU-leden van 8 tot 12 jaar. Dit van 12.00 tot 13.30 uur. Om 13.30 uur beginnen de KNAU-leden met de C-pupillen. Sluitstuk vormt de 8 kilometer voor mannen, vanaf de A-ju- nioren tot en met Veteranen III, waarbij wel voor elke catego rie een apart klassement wordt opgemaakt. KAMPERLAND - De halve marathon van Kamperland is voor volgend jaar van de KNAU-wedstrijdkalender geschrapt. Dit omdat de sponsors het hebben laten afweten. Als alternatief heeft de commissie 'halve marathon' onder voorzitterschap van Koos Oggel nu een halve marathon voor recreatielopers onder de naam Zeelandloop op stapel gezet. Een loop die over hetzelfde parkoers zal gaan. Naast de halve marathon kan er ook een drie en zeven kilome ter worden gelopen. Het recreatiecenrum De Roompot zal me dewerking verlenen en dient tevens als centraal punt. Voor 1989 gaat de commissie op zoek naar nieuwe sponsors om de hoog aangeschreven halve marathon dan weer op de wed- strijdkalender te krijgen. GENT - De Vereniging van Motorcrossdealers houdt vandaag en morgen de zevende editie van de 'Alle Terrein Motor Show' te Gent. De laatste nieuwljes op motorcrossgebied worden zoals ge woonlijk weer tentoongesteld in het Don Bosco-instituut, waarvan de deuren zowel vandaag als morgen geopend zullen zijn van 10.00 tot 20.00 uur. Motoren, accessoires en kleding staan centraal. Vooral het laatstgenoemde, de sportkledij, wordt op vandaag om 17.00 en om 19.00 uur via een modeshow aan het publiek gepresenteerd. TOPSCORERSKLASSEMENT 1. B. van Craenenbroeck (Clinge) met 10 doelpunten. 2. H. Reitj ens (Koewacht) met 9 doelpunten. 3. M. de Kunder (Sluiskil) met 8 doelpunten. 4-5. P. Wolfert (AZW), W. Coryn (Philippine) met 7 doelpunten. 6-7. G. Blommaert (HVV), P. van der Hooft (Sluiskil) met 6 doel punten. 8 t/m 11. G. Lokhorst (Hoek), M. Quataert (Hoek), P. Seghers (HVV), E. Nagelkerke (Steen) met 5 doelpunten. 12 t/m 28. F. Verstraeten (Axel), T. Hanny (AZW), F. van Caute- ren (Clinge), M. Azzagari (Goes), R. Kryger (Goes), R. Bun (Kloe- tinge), G. Wolters (Kloetinge), F. van der Vloed (Koewacht), E. de Block (Koewacht), J. de Jager (Lew. Boys), R. Bek (Patryzen), H. Rentmeester (Patryzen), R. Koole (Patryzen), P. Valk (SW '65), M. van de Bossche (Tern. Boys), J. van Leeuwe (Yzendij- ke), F. Nave (Yzendijke) met 4 doelpunten. 29 t/m 46. M. Verhelst (Axel), N. Bouwan, A. Thoen (AZW), H. Otten (Breskens), J. Livramento (Breskens), J. de Block (Hoek), A. van Rijssen (Hontenisse), J. Ja cobs (Hoofdplaat), E. Hendrickx (HW), A. Schillemans (Kloetin ge), A. Uitterhoeve), A. de Jonge (Patryzen), C. Bal (Patryzen), M. Meyer (Philippine), P. van Dors- selaer (Steen), S. van den Ameele (Terneuzen), K. Simons (Tern, Boys), J. de Zwarte (Zaamslag), P. Dobbelaer (Zaamslag) met 3 doelpunten. Clubscore 1-2. HW-Patryzen met 22 doel punten. 3-4. Koewacht-Hoek met 21 doel punten. Van onze sportmedewerker MIJNSHERENLAND - Het Zeeuwse zaalvoetbalteam heeft in Mijnsherenland met 8-7 van de Rotterdamse selec tie verloren. Tot kort voor het eindsignaal zag het er naar uit dat de Zeeuwen met een gelijk spel huiswaarts konden keren. Dat kwam, omdat coach Ar- mand Doesburg een alles-of- niets-offensief inzette om een •7-5-achterstand weg te wer ken. Daarvoor wisselde hij doelman Eddy Geys voor een veldspeler. Door deze zet ont stond grote druk op het Rotter dam-doel. Het gevolg was dat er een 7-7-stand op het bord kwam te staan. Veertig secon den voor het einde sloegen de gastheren alsnog toe door het winnende doelpunt te scoren. En dat betekende dat Zeeland het tweede duel in de voor ronde van het NK - eerder werd van Den Haag met 9-4 verloren - eveneens verloor. „Ondanks dat mag ik tevre den terugblikken. Als team hebben we goed gespeeld. Het teamwerk was beter, dan dat van de Rotterdammers. Dat we toch verloren, heeft te maken met het feit dat zij over enkele spelers beschikken die indivi dueel meer in huis hebben," al dus coach Doesburg. Voor zijn team scoorden: John Tahapary (3x), Chris Mouthaan (2x), Jean-Pierre van Lieshout en Stoffel Schipper. Bij de doel wisseling wees het scorebord in dit enerverende treffen 3-3 aan. De jeugdselectie verloor ook. In de voorwedstrijd toonden de gastheren zich iets slagvaardi ger en wonnen daardoor met 4- 3. De volgende wedstrijd in deze groep is op 14 februari. Zeeland is dan gastheer van Dordrecht. Dit duel wordt in de Reimerswaalhal te Kruiningen afgewerkt. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Nico Lapage blijft voorlopig nog een jaar als hoofdsponsor fungeren van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. Dat werd duidelijk tijdens de deze week gehouden vergadering van de wielervereniging. Belangrijkste punt op de meeste renners zal dit punt om uitzending af te dwingen. Dan vraag ik me af wat je dan wel moet doen. Een hele vreemde zaak. Ik hoop, dat het laatste woord hierover nog niet is gezegd". op agenda was de totstandkoming van een A-selectie bij de ama teurs. Tien renners kunnen zich daarvoor opgeven. Zij worden dan wel verplicht om deel te nemen aan wedstrijden in de promotieklas. Deze nieuwe klas maakt deel uit van de herstructurering binnen de deKNWU. Welke tien renners deel gaan uitmaken van de selectie van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen is nog niet bekend. De animo voor de selectie lijkt groot te zijn al zitten er wel ogen en haken aan. Karei van Goethem ziet een dergelijke se lectie wel zitten, maar hij plaatst er direct een paar kant tekeningen bij. „Het is natuurlijk mooi dat je in grote koersen kunt uitko men, maar ik voel er weinig voor om zeven keer naar Gro ningen en een keer naar Dren the te rijden, terwijl er in Bel gië een leuke koers is. Voor de zwaar wegen. Het is daarom even wachten op de jaarkalen der van de KNWU", aldus Van Goethem. Of de tien renners die deel gaan uitmaken van de selectie bij de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen ook in de criteriums in 'ploegverband' gaan rijden, is niet bekend, al vindt het bestuur van de wie lervereniging dat vanzelfspre kend. Sommige renners hebben daarover hun twijfels. DE Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie heeft de eerste van wat een reeks co-sponsors moet worden aangetrokken. De overeenkomst met Océ is in principe aangegaan voor drie jaar.

de Stem | 1987 | | pagina 13