DE STEM PER O IM E E L Polyvinyl Chemie wachtchef FREZERS EN DRAAIERS GAAN BIJ STORK PMT EEN BESTE TOEKOMST TEGEMOET REGERINGSL Henkei zoekt professionele, succesvolle senior-vertegenwoordiger ten behoeve van haar wasmiddelendivisie Wij nodigen ervaren fiscalisten uit voor een gesprek over de functie van belastingadviseur j|[ De Boer enV&n Keulen I Rabobank Q A iiijiiijstl einig affi inzakkende! Henkei kantoorbeheerder (m/v) rerkiezingen Si MAKE LOVE STORK PMT TECHNISCH MEDEWERKER MILIEU M/V (H.T.S.-ER) iMSTERDAMSE DE STEM VAN ZATERDAG 5 DECEMBER 1987 .AshE Stem buitenland (vestigingen Bergen op Zoom en Tilburg) "1 r ~i r, J L J L BBD/Dijker Groep Belastingadviseurs 06- 320.321.80 SYSTEEMANALIST/PROGRAMMEUR TEVENS HARDWARE-DESKUNDIGE Rabobank Waalwijk II IIIIITTTTB et ten-leur (OPENHAGEN - De voorzittf aad, de Deense premier Pa andaag met nieuwe comprc 3p van regeringsleiders in alreep uit het slop te halen. Paramaribo - in suri- markt 1 Tel. Ó16O8-24O0 Henkei Nederland B.V. maakt deel uit van de internationale Henkelgroep. In tal van landen binnen en buiten Europa is Henkei als specialist op het gebied van toegepaste chemie toonaangevend als fabrikante van was- en reinigings middelen, cosmetica en chemisch-technische produkten. Henkei opereert sterk gebruiker/klant-gericht en biedt haar medewerkers de mogelijkheid zich te ontplooien. De werksfeer is zakelijk, doortastend en vasthoudend. Een van haar divisies is Henkei Detergenta. Deze divisie produceert en verkoopt was- en reinigingspro- dukten ten behoeve van de consumentenmarkt Het assortiment omvat een reeks sterke en succesvolle merken zoals Dixan, Witte Reus, Bonte Reus, Groene Persil, Fleuril, Dato, Wipp Express, Silan en Sapur. Henkei Detergenta opereert in een complexe markt met vele honderden miljoenen guldens omzet, die continu in beweging is. Uitgaande van die dynamiek is het noodzakelijk snel, flexibel en efficiënt te reageren. De sleutel van het succes ligt in het vermogen te anticiperen op datgene wat de verkoop leiding u aanreikt. Voor het rayon West-Brabant/Zeeland zoeken wij een senior-vertegenwoordiger die het een uitdaging vindt snel belangrijke marktposities verder uit te bouwen. U doet dit door, binnen uw rayon, met een grote mate van zelfstandigheid, uitvoering te geven aan de door de regionaal verkoopleider samengestelde tactische marktbenadering. De kern van uw functie wordt gevormd door een mix van verkoop en merchandising waarbij u in hoofdlijnen veranwoordelijk bent voor de schap- en displaypresentaties bij de detailhandel, concretisering van de op centraal niveau vastgestelde prijzen en activiteiten, het voorkomen van out-of-stock situaties en de omzet van de regionale groot handel in uw werkgebied. Daar voor deze professionele marktbenade ring een goede communicatie met de ver koopleiding essentieel is, krijgt u de beschik king over een personal computer met een zogenaamde "on-!ine"-verbinding. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat van 25 tot 35 jaar met een gedegen ervaring in de verkoop en merchan dising van merkartikelen. Een afgeronde opleiding op middelbaar niveau, een gezonde dosis initiatief en de wil om iets te bereiken en de vasthoudendheid die nodig is om even tuele tegenslagen om te zetten in succes. Henkei biedt u een: - interessante, zelfstandige job in een dyna mische organisatie - gedegen introductie, training-on-the-job en verdere opleidingsfaciliteiten - goed salaris met uitstekende arbeidsvoor waarden en uiteraard een bedrijfswagen. Belangstelling? Als u interesse heeft en aan het geschetste profiel beantwoordt, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan de afdeling Personeelszaken, Henkei Nederland B.V., postbus 2100,3430 CM Nieuwegein, t.a.v. de heer P.H. Hinssen, tot wie u zich ook kunt wenden voor nadere informatie, telefoon 03402-73338. a member of the Group Polyvinyl Chemie Holland B.V. Sluisweg 10. PO.Box 123 5140 AC Waalwijk Holland Phone:04160-89911 Polyvinyl Chemie Holland bv deel uitmakend van het IC! concern is gespecialiseerd in de bereiding van acrylaat- en polyurethaanharsen. Deze vinden toepassing In een groot aantal industrieën o.a. bij de vervaardiging van verven en lakken, drukinkten alsmede vloeronderhoudsmiddelen. In onze Productie ontstaat binnenkort een vacature voor een die na een inwerkperiode zelfstandig de directe verantwoordelijkheid op zich kan nemen voor de productie en leiding geeft aan een ploeg met 4 voorlieden en ca. 18 productie-operators. Deze functie wordt in 3-ploegendienst uitgeoefend en vereist een vooropleiding op HTS-nivo, bij voorkeur Chemische Techniek of Process Techniek. Van kandiaten, tot ca. 35 jaar, wordt verwacht dat zij tenminste 5 jaar werkervaring hebben in de process-industrie en beschikken over aantoonbare leidinggevende kwaliteiten. Kandidaten die aan bovengenoemde eisen voldoen worden verzocht hun sollicitatie te richten aan afdeling Personeel en Organisatie van Polyvinyl Chemie Holland B.V., Postbus 123, 5140 AC Waalwijk. Tel. 04160-89911. de Profiel van de organisatie Onze organisatie kent een geïntegreerde aangifte-/ adviespraktijk. Dit komt tot uitdrukking in het werken in teams. Binnen deze teams worden alle fiscale werk zaamheden voor cliënten verricht. Wegens de snelle verande ringen in het fiscale recht kennen wij een hoge priori teit toe aan een actieve advisering en signalering van fiscale ontwikkelingen. Door de samenwerking in Nederland binnen de BDO/ Dijker Groep en de interna tionale verbinding: Binder Dijker Otte Co. (BDO), kunnen wij onze cliënten op een breed gebied zowel nationaal als internationaal deskundig van dienst zijn. De functie/de carrière Na een korte inwerkperiode zult u verantwoordelijk zijn voor het beheer en voor de uitbouw van "uw" deel van onze praktijk. Vaktechnisch overleg wordt gestimuleerd. Afhankelijk van uw persoon lijke ontplooiing staan mime carrièrremogelijkheden voor uopen. Uw karakteristieken Uw kennis is van acade misch niveau. U hebt reeds ervaring opgedaan in het bedrijfsleven, in het vrije beroep of bij de overheid. U heeft zich commerciële vaardigheden eigen gemaakt en bent in staat om leiding te geven. De kennismaking U kunt uw sollicitatie richten aan mevrouw A.C.M. Pijpers, Koningslaan 200, 3067 TG Rotterdam. Voor nadere informatie kunt u terecht bij: mr. R Mijnsbergen, telefoon (privé) 01640-65278 (alleen 's avonds). Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure voor deze functie. WV Het spreekt vanzelf dat bij een Maatschap als de onze, vrouwen in deze functie net zo welkom zijn als mannen. Behorende tot de □□□L. □□□r □□■i □□□i In de BDO/Dijker Groep werken wij nauw samen met: Dijker en Doornbos/registeraccountants, Van der Torn Buningh/organisatieadviseurs, Buradi/accountants-administratieconsulenten, GIS/Groep Informatiesystemen/adviseurs voor organisatie en automatisering, GSD/Groep Speciale Diensten/pensioenen, subsidies, MKB adviezen en TMG/Tijdelijk Management Groep. I 50c/pm. Door een groeiende order portefeuille hebben wij het machine park in onze mechanische afdeling belangrijk uitgebreid, met numeriek bestuurde machines voor draaien, frezen en kotteren. Voor de bediening hiervan zoeken wij enthousiaste vakmensen, die willen doorgroeien tot C.N.C. frezers en draaiers op een groot aantal bewerkingscentra binnen deze afdeling. Uiteraard na een gedegen inwerk periode, die ze in staat stelt, deze hoogwaardige machines zelfstandig in te stellen en te bedienen, waarbij u tevens controle-activiteiten uitvoert. Dit vragen wij Een US-opleiding met eventuele vervolgcursus. Ervaring met soortgelijke werk zaamheden. Bereidheid om in 2-ploegendienst te werken. Dit bieden wij Zelfstandig werk met een flink stuk verantwoordelijkheid voor de verzorging van het totale produkt. Plezierige arbeids omstandigheden in een sterke onderneming, waar vakwerk hoog gewaardeerd wordt. Salaris volgens C.A.O.-regeling, inclusief ploegentoeslag. Een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Stork PMT B.V., Postbus 46,5100 AA Dongen. T.a.v. de afdeling personeelszaken, de heer M. Bons. Wilt u eerst nadere informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen: 01623-14850. Stork PMT te Dongen is een produktieafdeling van Stork PMT te Boxmeer. Stork PMT heeft op de wereld markt een toonaangevende positie veroverd op het gebied van hoogwaardige machinebouw, engineering en technologie. Stork PMT fabriceert pluimvee- verwerkingsapparatuur en -installaties. Stork PMT maakt deel uit van het Stork concern, een groep van marktgerichte ondernemingen met een breed programma van kapitaalgoederen en industriële verbruiksprodukten ten behoeve van de druk- en coatingsindustrie, de voedingsmiddelenindustrie en activiteiten en produkten voorde industriële dienstverlenings markt. In binnen- en buitenland werken méér dan 12.000 mede- werk(st)ers. Decentrale aanpak, klantgerichte produktontwik- keling en een wereldwijde markt bewerking kenmerken het ondernemingsbeleid. CENTRUM VOOR ONDERZOEK BCO is een toonaange vend advies- en onder zoekcentrum op analy tisch gebied, werkzaam als zelfstandig en onaf hankelijk instituut dat tevens gespecialiseerd is in het automatiseren van zowel klinische als industriële laboratoria. BCO Centrum voor Onderzoek Bergschot 71 Postbus 2176 4800 CD Breda Tel. 076-789011 - 'OSEB BCO Computer Services B.V. richt zich met haar computerservices, softwaresystemen en turn-key systemen op de markt van geautomatiseerde liïfjjffc- matieverwerking binnen (medische) laboratoria. BCO Computer Services beschikt over een uitge breide computerconfiguratie waarop een groot aan tal laboratoria, verspreid over geheel Nederland, zijn aangesloten. Moderne "fault-tolerant hardware" en geavanceerde telecommunicatiefaciliteiten ondersteunen de BCO diensten en produkten in binnen- en buitenland. De uitbreidingen van de activiteiten van BCO Com puter Services vereisen het aantrekken van een full-time Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met: - een opleiding op HBO- of academisch niveau; - ruime ervaring in het vakgebied, bij voorkeur in de laboratoriumomgeving; - bekendheid met en belangstelling voor netwerken en interfacing van analyse-apparatuur; - bij voorkeur ervaring met STRATUS en VAX. Programmeertalen: Fortran, C, eventueel Pascal en 4e generatietalen. Leeftijd: 25-35 jaar. Sollicitaties vergezeld van pasfoto zien wij liefst binnen 8 dagen schriftelijk tegemoet. Gaarne richten aan het Hoofd Personeelszaken. is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een op korte termijn. De Rabobank te Waalwijk heeft een hoofdkantoor en drie bijkantoren. De kan toorbeheerder krijgt de dagelijkse leiding over het bijkantoor Baardwijk. Het kantoor is momenteel in een groeifase door een nog deels in aanbouw zijnde nieuwbouwwijk, welke valt binnen het verzorgings gebied van dit kantoor. De werkzaamheden zijn voornamelijk van uitvoe rende aard. Naast het verzorgen van het beta lingsverkeer is het afsluiten van financie ringen en verzekeringen een wezenlijk onderdeel van de functie-inhoud. Wij denken voor deze functie aan kandidaten van 23 - 30 jaar met een op leiding op goed middel baar niveau en liefst in het bezit van de diploma's N1BE Woningfinanciering en Consumptieve Finan ciering en Assurantie B of studerend hiervoor. De functie vereist een service- bewuste instelling en het vermogen om vlot maar zakelijk met cliënten om te gaan. De Rabobank biedt een goede honorering en uit stekende secundaire voorwaarden, waaronder „een dertiende maand salaris en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A. Heesbeen, hoofd Particulieren, telefoon 04160 - 34991. CJw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank, Grotestraat 234, 5141 HE Waalwijk. Bij de dienst Gemeentewerken, afdeling Bouw, Mil- lieu en Onderhoud, is de functie vacant van: bij het bureau Hinderwet en Milieutechniek Functie-inhoud: De te benoemen functionaris zal worden belast met: - de technische uitvoering van de Hinderwet en del Lozingsverordening Riolering zoals het begelei den van vergunningsprocedures door middel vanj overleg en advies, het ontwerpen van voorschrif ten en het toezicht op de naleving van de vergun ning; - de technische advisering met betrekking tot en participatie in de (deel)uitvoering van de overige milieuwetten en -verordeningen, voor zover op gemeentelijk niveau van toepassing (onder an dere Wet chemische afvalstoffen en Wet geluid-J hinder); - de behandeling van milieuklachten; - het milieutechnisch adviseren ten behoeve van| het ontwerpen van bestemmingsplannen en h ontwikkelen van woon- en werkgebieden. Voorts ligt het in de bedoeling de functionaris aan wijzen tot ambtenaar belast met de opsporing vanj strafbare milieufeiten. Functie-vereisten: Van de kandidaten voor deze functie wordt verwacN| dat zij: - bij voorkeur een opleiding op V.W.O.-niveau heb-l ben genoten; I - in het bezit zijn van het diploma H.T.S. (bij voor-1 keur) chemische technologie of milieukunde; - bij voorkeur in het bezit zijn van het diploma op-I sporingsbevoegdheid bijzondere delicten; 1 - beschikken over goed communicatief vermogen; - beschikken over een brede technische en maatj schappelijke belangstelling; - bereid zijn zich verder te bekwamen op het van milieukunde. Kandidaten met applicatiecursus(sen) Milieukundel en enige jaren ervaring in het bedrijfsleven genietenl de voorkeur. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal salaris bij aanstelling maximaal 3.616,- bedrage»! (salarisniveau 7). Promotiemogelijkheden zijn in de| toekomst aanwezig. Algemene Informatie: - de bij de overheid gebruikelijke rechtspositie-re-l gelingen zijn van toepassing. De gemeente is aan gesloten bij de intergemeentelijke ziektekostenre geling (I.Z.A. Noord-Brabant); - op basis van de huisvestingsnota zal voor het ver krijgen van woonruimte medewerking worden ver leend; - Effen-Leur - beschikkend over stedelijke voorzie-l ningen - is een gunstig gelegen gemeente var 32.000 inwoners; nadere inlichtingen kunnen eventueel telefonisch worden ingewonnen bij de chef van het bureau- telefoonnummer: 01608-24000, toestel 355 of Hi de afdeling Personeel en Organisatie, toestelnumi mer 324. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent f soon, opleiding en ervaring, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, te richten aan de burg»| meester en wethouders van Etten-Leur, Posttx' 10.100, 4870 GA Etten-Leur, onder vermelding vt het vacaturenummer 187-80 linksboven in de hoek an onze correspondent fgelopen nacht hebben het Deensi Raad en de Europese Commissie, an de EG, aan dat compromis gewi regeringsleiders zelf kwa- iën gisteren niet verder dan >n algemene ronde, waarin jen enkele lidstaat nieuwe andpunten innam. Ook bila- raal overleg tussen verschil- nde lidstaten leidde niet tot euwe posities. Premier Lub- irs verbondt daaraan gister- rond de conclusie dat nog olstrekt onvoorspelbaar' is of top vanavond met resulta- kan worden afgesloten. Breekpunt in het nu al anden slepende overleg is steeds de beperking van de luktie in de drie belang- ite landbouwsectoren, die de granen, de oliehoudende (den en de eiwithoudende lukten. Naar verwachting len de commissie en het :nse voorzitterschap van de vandaag voor de granen nieuw produktiemaximum irstellen van 157,5 miljoen De commissie heeft tot nu vastgehouden aan een ma- lumproduktie van 155 mil- :n ton, maar Bonn en Parijs werde eens 160 mi nemer van d< ten no verwa week tiegrer belang den-1 optrok die nu jard kosten gen landbc had v een st< Neder) daardc een kunnei is e bied ut landse Beht liggen EG-fir noeze< lame is een ongewisse Itaatsrechtelijke situatie Intstaan, nu het onafhan kelijk kiesbureau de vorige yeek gehouden verkiezin gen deels ongeldig heeft lerklaard. hen van de 51 zetels in de Na- ponale Assemblee (volksverte genwoordiging) zullen voorlo- lig onbezet blijven. De vraag is Ju of een onvolledig samenge- ëlde assemblee rechtsgeldige esluiten kan nemen. Machthebber Bouterse had Ioor de verkiezingen, tegen de tens van alle belangrijke Matschappelijke en politieke rganisaties in, doorgedrukt at ook de bewoners van de zo- enoemde oorlogsdistricten aar de stembus konden. Die eslissing van de bevelhebber I nu in strijd met de grondwet {erklaard door het kiesbureau, luiks om de formele reden dat e kandidaatstelling in de rijdgebieden onregelmatig is eweest. Het 'Front voor De- hocratie en Ontwikkeling' -de ptere landelijke verkiezings- innaar- had daar geen lijsten bgediend en de NDP van Bou rse wel. Bouterse deed dat in veronderstelling dat de he ltoners ter plaatse, moe van de guerr meert stemi mens naar Dat; De in Pa nale den en zie voegt zal to van vocht door de oo derw? blee- De assen een p: Die 1 gerin van nen t make ken woon beno en d haar Tei in de zo sp dat di nale wach [STERDAM (ANP) - Ook jdag heeft het Beursplein tich niet kunnen onttrekken »an de alom heersende ma- tise op effecten- en valuta- tarkten. De stemming was teer zwak en de omzetten ble ten beneden 1 miljard en dit vas lager dan op iedere voor taande dag van deze week. an de internationale fondsen toest Unilever met 5 verlies >P f 95,50 het meeste terug, laar ook Koninklijke Olie 'eed het slecht met 4 verlies 'P 189,60. Banken en verze keraars lieten een paar gulden iggen. KNP lag flauw met 4 terlies op 105 en Bührmann "toest 2 terug naar 38. In de transportsector le- terde Nedlloyd 3 in op 105, erwij 1 verder fondsen als funter Douglas, Van Omme- t®n Ceteco, Wessanen, VNU en wis duidelijk de lift naar be teden namen. pPde lokale markt lag de eie boel er ongeanimeerd bij. 'root waren de verliezen in [«algemeen niet, maar ge- aan orders duwde de 240-, 230 -1 220 -j 2101 2001 190-J koer achti beho veke trici£( Glas. Teleg Otra De prijs! Op sten Olie on Unild stanc optie 32.0 antonius antonius 9 v« congr.o.i.v. J gasthuis gasthuis gasthuis gasthuis p Pfot.z.hs Jrot.z.hs Pr°tz.hs aeneas (oostb.) (oostb.) lourdes (tilburg) (tilburg) (tilburg) (tilburg) klokkenberg liduina ('s-h'bosch) ('s-h'bosch) ('s-h'bosch)

de Stem | 1987 | | pagina 4