ist-in J T SPORT Remise in Sevilla OOK CONNORS ONDERUIT OP EERSTE DAG MASTERS-TOERNOOI Veel interesse voor sehaats-repetitie Calgary Titelverdediger Yirni met moeite overeind Supporters Antwerp FC naar Eindhoven Smakeloos Ajax geeft Sörensen vrij voor Portimonense EK DAMMEN IN MOSKOU KIoppenburg-Yriesekoo| rechtstreeks naar Seoul telstrijd reOBK U Inlijsten doe je (zelf) bij Lijst-in. Veemarktstraat 13 4811 ZB Breda telefoon 076-221309 NEW YORK (RTR) - Pat Cash maakte zich in New York drukker over de vragen naar aanleiding van zijn optreden in Zuid-Afrika, dan over zijn verlies op de eerste dag van het met een miljoen gulden gedo teerde Masters-toernooi. DFB dreigt licentie te ontnemen VRIJDAG 4 DECEMBER 1981 DE STEM SPORT 2 RBC er Yoets geschorst voor een duel Acht spelers geschorst voor UEFA-retUI s^nly^anTam™!} Den Bosch Wil Amerikanen vastleggen Ede spelers binnen de lijnen Honkballers starten tegen Italië kfm^e-SSkanJf-' Zuidkorea dreigt INoordkorea ier de toppositie in het ge- Fors verlies handballers in Bergen Hockeyers lijden eerste nederlaag - l'ili' klltS Winst en verlies boksers in Drammen igkerende gemoedstoestar jetbal op zondag. W ereldkampioen 125cc Jobé verhuist n Teun Buys zet loopbaan toch voort partners in kreatieve dienstverlening DESTgM SEVILLA (ANP) - De negentiende partij van de twee kamp om de wereldtitel schaken tussen Gari Kasparov en Anatoli Karpov is gisteren in remise geëindigd. Na de 62ste zet bood uitdager Karpov, die wit had, deling van het punt aan. Het duel was een dag eerder na veertig zetten af gebroken. De stand is nog altijd gelijk: 914-914. Uitdager Karpov kon weliswaar bogen op een pion meer in de afgebroken stand van woensdag, maar dat kleinood legde in het eindspel, met aan beide zijden ook twee torens, geen ge wicht meer in de schaal. Karpov, die met wit als 41ste zet Te5- a5 onder couvert had afgegeven, wachtte acht zetten voordat hij met g2-g4 in de aanval ging. De bedoeling was pion a6 op te offeren om g7 te nemen, zodat Karpov op de koningsvleugel met drie tegen twee pionnen zou spelen. Maar Kasparov had met zijn secondanten alles doorzien. De wereldkampioen voerde bijna al zijn zetten uit zonder naden ken. Nadat de laatste toren van het bord was verdwenen, werd de vrede snel getekend. Ook met een pion minder kon Kaspa rov remise afdwingen, omdat hij met zijn koning de oppositie kon krijgen. Zo ging er weer een kans voor Karpov verloren een voor sprong te nemen in de tweekamp, de enige manier voor hem om als uitdager de wereldtitel te heroveren. Want bij 12-12. blijft Kasparov de macht in handen houden. Afgebroken stand: wit (Karpov): K14, Ta3, Te5, pionnen a6, e4, g2 en h4; zwart: Kf6, Ta7, b6, pionnen f7, g7 en h6. Vervolg partliver- loop: 41. Te5-a5 KI6-e6 42, Ta3-al Tb6-c6 43. Ta5-e5+ Ke6-f6 44. Te5-f5+ Kf6-e6 45. Tf5-e5+ Ke6-f6 46. Te5-a5 Kf6-e6 47. Tal-a2 Tc6-b6 48.g2-g4f7-f6 49. h4-h5 Tb6-c6 50. Ta2-b2 Tc6xa6 51. Tb2-b6+ Ta6xb6 52. Ta5xa7 Tb6-bl 53. Ta7xg7 Tbl-fl+ 54. Kf4-e3 Tfl-el+ 55. Ke3-f3 Tel-fl+ 56. Kf3-e2 Tfl-f4 57. Ke2-e3 Ke6-e5 58. Tg7-e7+ Ke5-d6 59. te7-h7 Kd6-e5 60. Th7-e7+ Ke5-d6 61. Te7-e6+ Kd6xe6 62. Ke3xf4 Ke6-e7 Remise Verlies Cash in New York De Australiër Pat Cash heeft er kennelijk 'de balen van' na zijn verloren partij tegen de Zweed Stefan Edberg. - fotoanp De Australiër verloor in drie sets van de Zweed Stefan Edberg: 4-6 6- 4 1-6. Cash, nummer zeven op de wereldranglijst, stelde onlangs in Johannesburg zijn startbewijs aan het evenement veilig. „Ik ben hier gekomen om te tennissen en niet om over politiek te zeuren", beet Cash de journalisten toe. De Australiër toonde zich, ondanks het verlies, tevreden over zijn eerste partij in Madison Square Garden. „We speelden beiden een goede wedstrijd. Edberg was in de beslissende set niet te passeren", verklaarde de Wim- bledon-kampioen zijn afstraffing in de derde set. Edberg vond de winst het voornaamste. „Ik heb de laatste drie maanden nauwe lijks gespeeld. Ik mis het ritme. Ik neem echter al voor de derde keer aan dit toer nooi deel en ben bekend met het speelop- pervlak. Voor Cash is het pas de eerste keer. Hij moet nog wennen aan de vloer", aldus de Zweed. Ook voor Jimmy Connors begon het Masters-toernooi teleurstellend. De 35- jarige Amerikaan kreeg de als achtste ge plaatste Brad Gilbert als eerste tegenover zich. Gilbert, die zich pas vorige week voor het evenement in New York plaatste, zette Connors in twee sets (6-4 7-6) aan de kant. „December is voor mij een slechte maand. In die periode ga ik meestal op vakante. Ik kan me in december niet goed op het tennissen concentreren", reageerde Connors na zijn onverwachte verlies. In de tweede ronde ontmoet Gilbert de als eerste gerangschikte Tsjechoslowaak Ivan Lendl. Mats Wilander doorstond het gevecht met de Tsjechoslowaak Miloslav Mecir zonder kleerscheuren. Vanaf de achter lijn bestookten beide spelers elkaar met harde slagen. De eerste set ging met 6-4 naar de Zweed. Wilander, die vijf van de acht voorgaande ontmoetingen met Mecir had verloren, liet zijn tegenstander in de tweede set niet op adem komen. Met 6-1 maakte hij Mecir een illusie armer. Uitslagen: Stefan Edberg (Zwe) - Pat Cash (Aus) 6-4 4-6 6-1, Mats Wilander (Zwe) - Mi loslav Mecir (Tsj) 6-4 6-1, Brad Gilbert (VSt) - Jimmy Connors (VSt) 6-4 7-6. Yvonne der Kinderen heeft in Buenos Aires verrassend de derde ronde van het met 100.000 gulden gedoteerde tennistoer nooi om de open Argentijnse titel bereikt. Der Kinderen versloeg de Joegoslavische Karmen Skulj, die alleen in de tweede set tegenstand van betekenis bood: 6-0 6-4. De Zweedse tennissers spelen de Davis Cup-finale tegen India weer op hun favo riete gravel. Volgende week zal in het Scandinavium in Gothenburg een begin worden gemaakt met de aanleg van een gravelbaan, het trage oppervlak, waarop het spel van de Zweden - veelal specialis ten vanaf de baseline - het best tot zijn recht komt. De finale wordt van 18 tot en met 20 december gehouden. Van onze sportredactie ANTWERPEN - Supporters van Royal Antwerp FC zul len zondagmiddag met een grote groep aanwezig zijn bij de wedstrijd PSV - DS'79. De supporters, die in een door politie begeleide karavaan naar Eindhoven reizen, willen tijdens die wedstrijd demon streren tegen het plan van PSV de uitgeleende Frans van Rooy bij Antwerp weg te halen. De voorzitter van Antwerp, Eddy Wauters, heeft gister avond een groep van circa 250 fans toegesproken. Hij vertelde Frans van Rooy - fotoanp Van Rooy van PSV te willen kopen. De clubleider wenst echter pas te gaan onderhande len in Eindhoven, nadat PSV een vraagprijs heeft bekendge maakt. Antwerp-supporters en - sponsors ontwikkelen reeds plannen om geld in te zamelen voor de aankoop van Van Rooy. ISERLOHN (RTR) - De Westduitse ijshockey- club Iserlohn is giste ren van een dreigend bankroet gered door de sponsoring van de Li bische leider kolonel Al-Gadaffi. Het Libische staatshoofd schonk Iserlohn een be drag van 1,5 miljoen D- mark (1,7 miljoen gulden). Voorzitter Heinz Weifen- bach van de door een schuld van 6,5 miljoen gulden geplaagde ijshoc- keyclub voerde vier dagen onderhandelingen in Li bië. Weifenbach had een ontmoeting met Al-Gad- dafi. In ruil voor het uit dragen van de ideologie van de Noordafrikaanse staat kreeg Iserlohn de donatie van ruim ander half miljoen. Een woordvoerder van het Westduitse ministerie van binnenlandse zaken noemde de zaak een sma keloze grap. AMSTERDAM (ANP) - Ajax geeft Jan Sörensen vrij voor de transfer naar Portimonense. De algemeen directeur van Ajax, Arie van Eijden, heeft de laatste dagen onderhandeld met de Portugese club. Er zijn volgens hem geen obstakels meer voor de overgang van de 32-jarige Deen naar de club uit Portimao, een kandidaat voor degradatie uit de hoogste klasse van de Portugese com petitie. Van Eijden wilde niet beves tigen dat Sörensen gratis naar Portimonense mag vertrekken. De Deen kwam deze zomer transfervrij van Rotterdam (Excelsior) naar Amsterdam. Van Eijden: „Sörensen wordt vrijgegeven. Meer zeg ik er niet over". CALGARY (ANP) - Voor de generale repetitie van het Olympische schaats toernooi bestaat aanzien lijke belangstelling. Daags voor het begin van de wereldbekerwedstrij den in Calgary waren vol gens de organisatoren veertienduizend kaarten verkocht. Tijdens de schaatsdriedaagse zal vrijwel de gehele wereld top de indoorbaan van de Olympic Oval testen. Schaatsers, trainers en be stuurders zijn over het alge meen tevreden over de baan. Punt van kritiek vormt de ijslaag, die te dik zou zijn. Een week geleden was de piste nog het domein van re creanten. In het ijshockey- gekke Canada plegen die zich niet op schaatsen voor hard rijders voort te bewegen. De Nederlandse allroun- ders waren content met de piste, de sprinters waren niet zo bijzonder te spreken over de ijskwaliteit. Volgens Jan Ykema is het ijs zo ontaard hard, dat de korte afstand specialisten al te snel uit de baan zullen vliegen. In te genstelling tot zijn reputatie van weleer is de Nederlandse recordhouder op de 500 meter dit seizoen nog niet onderuit gegaan. Terwijl de Oval op het ter rein van de Universiteit van Calgary vrijwel voltooid is, moet nog de laatste hand worden gelegd aan het on derbrengingsoord van de sportlieden. In het weekeinde vertoeven de schaatsers in Jan Ykema; de Nederlandse sprinter is niet bijster te vreden over het ijs van de Olympic Oval in Calgary. fotoanp een hotel in Calgary, rond het atletendorp wordt mo menteel druk gewerkt aan de beveiliging. Een veredeld soort kippegaas moet de vei ligheid waarborgen als over ruim twee maanden de Win terspelen beginnen. Over de kosten voor de veiligheid wordt door het organisatie comité (OCO) angstvallig ge zwegen OCO, dat nog steeds min of meer onder curatele staat bij het Internationaal Olympisch Comité in Lau sanne, heeft die kosten niet in de reguliere begroting op genomen Voor de organisatoren vormt de wereldbekerstrijd een belangrijke test Even tuele correcties kunnen in de komende maanden nog wor den aangebracht. De baan blijft na de wedstrijden nog een week uitsluitend be schikbaar voor topsporters, daarna nemen recreanten weer bezit van de vierhon derd meter-baan. Om de test zo 'echt' moge lijk te laten lijken, is er een tien kilometer voor heren en en een vijf kilometer voor dames aan het programma voor het weekeinde toege voegd. De 5000 meter voor dames staat in Calgary voor het eerst op de Olympische agenda. Beide onderdelen maken geen deel uit van de reguliere wereldbeker-ont moetingen. Op de deelnemerslijst prijkt onder meer de naam van wereldkampioen sprint, de Japanner Akiro Kuroiwa. Tijdens een training, drie weken geleden, raakte hij aan het been geblesseerd. Met in totaal tien hechtingen werd hij uit het ziekenhuis ontslagen. De Japanner kan weer volop trainen. Ook de Sovjet-top, met wereld- en Europese kampioen Nikolaj Goeljajev verschijnt in Cal gary aan de start. Om zich een ingewikkelde reis te be sparen lieten de Sovjet schaatsers de wedstrijden van vorig weekeinde in het slecht bereikbare Butte links liggen. Evenals de Japanners gaven de Russen er de voor keur aan de training niet te onderbreken. Mocht 'Calgary' niet sla gen voor het examen, dan zal er zeker geen hulp uit Neder land worden ingeroepen. Toen vertegenwoordigers uit Calgary begin dit jaar in Heerenveen aanwezig waren bij het toernooi om het we reldkampioenschap voor all- rounders, werd voor techni sche assistentie een fiks be drag gevraagd. Dat wekte enige wrevel bij de Canade zen. FRANKFURT (SID) -De Westduitse voetbalbond DFB heeft gedreigd Waldhof Mannheim de licentie voor het spelen in de Bundesliga te ontnemen. De vereniging speelt dit jaar met een voorlopige beschikking. De definitieve goedkeuring dreigt Mannheim nu niet te krijgen. Waldhof is in de problemen ge komen nadat de gemeenteraad van Mannheim besloot geen geld beschikbaar te stellen voor de nieuwbouw of aanpassing van het Rhein-Neckar stadion. Een van de eisen van de DFB hij het verstrekken van een licentie is dat de club de beschik- ng heeft over een goede accommodatie. De voorlopige goed- ring kreeg Waldhof omdat in eerste instantie de gemeente 'd leek tien miljoen mark beschikbaar te stellen. MOSKOU (ANP)- Titelverdediger Vadim Virni heeft in de tweede ronde van het damtoernooi om het Euro pees kampioenschap in Moskou met veel moeite van de Pool Paluch ge wonnen. De grootmeester bleef daardoor zonder puntverlies en gaat samen met de Neder lander Gérard Jansen en de bijna 65-ja- rige meester Oscar Verpoest met vier punten aan de leiding. De twee groot meesters Clerc en Korenewski volgen het trio op één punt. In de tweede ronde kregen de twee Ne derlandse grootmeesters aanvankelijk goede tegenstand. De Franse kampioen Bonave kwam tegen Rob Clerc goed uit de opening, maar verloor in het midden spel de kijk op de zaak. Voor de viervou dig nationaal kampioen was het daarna een kwestie van koelbloedig afmaken. Gérard Jansen kende de Italiaan Man- zana nog van de jeugd-wereldtitelstrijd van 1983 en was op zijn hoede. De Italiaan hield tot in het middenspel redelijk stand. Nadat hij een lichte manoeuvre van de Huissenaar verkeerd inschatte, maakte Jansen op fraaie wijze een eind aan de partij. Hendrik van der Zee kreeg als eerste Nederlander een Sovjet-tegenstander te bekampen. In Valneris trof hij een oude bekende, aan wie hij in 1985 na een her kamp de jeugd-wereltitel moest laten. In een klassiek duel leek de Sovjet-dammer opnieuw de beste kansen te hebben, maar na een offer keerden de kansen. Toch kon de drievoudig jeugd-wereldkampioen nog een remise-afwikkeling vinden, waarmee hij zich redde. Uitslagen tweede ronde: Bonave (Fra) - Clerc (Ned) 0-2, Issalene (Fra) - Verpoest (Bel) 0-2, Manzana (Ita) - Jansen (Ned) 0-2, Valneris (Sov) - Van der Zee (Ned) 1-1, Machado (Por) - Korenevski (Sov) 0-2, Paluch (Pol) - Virni (Sov) 0-2, Modzgrisjvili (Isr) - Rejc (Joe) 2-0. Stand: 1. Jansen, Virni en Verpoest 4, 4. Clerc en Korenevski 3, 6. Manzana, Van der Zee, Valneris en Modzgrisjvili 2,10. Rejc en Paluch 1,12. Banave, Issalene en Machado 0. tii al DEN HAAG (ANP) - Bettine Vriesekoop en Mirja 1 Kloppenburg hoeven zich niet via een kwalifica toernooi te plaatsen voor het damesdubbel bij Olympische Spelen. De Europese Tafeltennis Unie (ETTU) heeft gisteren bekei gemaakt, dat het toernooi in Wenen, dat over twee weki zou worden gehouden, helemaal niet doorgaat. Eis van de unie voor deelneming aan het evenement in Oostenrijkse hoofdstad was, dat beide speelsters zich al v< het enkelspel hadden geplaatst. Gisteren bleek dat slech zes koppels aan die verplichting voldoen. De ETTU het daarna in overleg met de wereldfederatie ITTF besloten betrokken duo's direct toe te laten tot de Spelen. 1 fv? a: NIEUWSOVERZICHT 'an onze sportmedewerker (XEL - De oogst van de re- ionale vertegenwoordigers het KNVB-zaterdagvoet- was vorige week karig. i het komende weekinde kan ïze 'treurnis' teniet gedaan rorden in de eerste return- redstrijden. Tweedeklasser oek ontvangt Wilhelmina'26 Zaamslag krijgt in de derde ts NOAD'67 op bezoek. ZW speelt uit tegen Altena en W H: de w< n: mi ge: A5 lag dri va] jet rerf door. Hij won op punten (3-2) van de Fransman Angel 1 waardoor de rode lanta; na. In de klasse tot 81 kilogram, het halfzwaargewicht, vi ijft- sloeg René van der IJssel eveneens op punten (3-2) de Pi de tweede klas B is het Sylweriusz Stasiak. Voor Peter Zwezerijnen betekende uskil dat lacht en Breskens voorronde in het middengewicht het einde van het toerno t huilt. Een klas lager wor- Vier juryleden zagen de Noor SimenAuseth als de sterkst a die rollen respectievelijk Dl>r,, ,r J 1 3r Clinge en Axel vervuld, ZEIST (ANP) - De tuchtcommissie van de KNVB heeft ven spelers voor één wedstrijd geschorst wegens een dei vijfde of zesde gele kaart. Het zijn: Liesdek en Custers (b den Fortuna S), Kamstra (PEC), Boerebach (Roda JC), IS teveen (GA Eagles), Voets (RBC) en Verbeek (Heerenveei liskil maakt een voortreffe- t jaar door, dat staat buiten jfel. En dat betekent tevens ZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de Europese vo rcauteren uitstekend is op- balunie heeft voor de returnwedstrijd van de achtste firi 'angen. Een compliment in het UEFA- bekertoernooi acht spelers geschorst. 1 ard voor de kanaaldorpbe- zijn: Roberto Solda (Hellas Verona), Jose Manuel Gall ners. De kracht waarmee (Espanol Barcelona), Julio Alberto Moreno en Victor Mir gebeurde is volgens Sluis- (beiden FC Barcelona), Alfred Ziai en Gondeda Latif (t -routinier Karei Wullems: den Flamurtari), Lyssandros Georgamlis (Panathinail en Norbert Meier (Werder Bremen). eenheid het verstoken ven van blessures en het ilijven van schorsingen, ardoor we constant met de- DEN BOSCH (ANP) - Rinus de Jong, de voorzitter^lm^tó'ilena^n hard landskampioen basketbal Den Bosch, gaat volgende weel ,r elkaar en dat loont Win Chicago proberen Paul Thompson voor langere tijd vas we zondae dan d leggen. De 26-jarige Thompson excelleeerde woensö ker mee mgt d avond in de door Den Bosch op sensationele wij zegewom 3at de nummers t 2 zfe. Europa Cup-wedstrqd tegen Maccabi Tel Aviv. Hl] maa !ee en OJC elkaar in dat duel 46 punten. Qg Wullems Op verzoek van Thompson, die te kennen heeft gegeven verblijf in Den Bosch te willen verlengen, gaat De Jong p loriïl VCTSChil ten met basketbal-makelaar Bill Rudoy. Rudoy behar ook de belangen van Den Bosch' tweede Amerikaan M Breskens gaat het minder Reddick. De club wil de laatste eveneens een contract v A Zondag is het te gast bij enkele jaren voorleggen. A de nummer twee van de irt van de ranglijst. Bres- s-verlies betekent zo goed TAIPEH (ANP) - Nederland opent het internationale ho 4 SCO dan vijf punten weg- baltoernooi in Taiwan vandaag tegen Italië. Vervolgens rt- Een enorm verschil voor in de Taiwanese hoofdstad Mexico, Australië, Zuidkorei team dat geen punten pakt. Taiwan-A tegenstander. skens staat dus voor een Aan het toernooi doen elf landenteams mee. Taiwan is 5kpunt in de competitie, twee ploegen vertegenwoordigd. Hinge is in een dergelijke si- r. ,T tie terecht gekomen. Alleen SEOUL (AFP) - Zuidkorea heeft aangekondigd het ova LS°S^n zTSter- met Noordkorea over de verdeling van de Olympische t omd!r Lr™ merspelen in 1988 te beëindigen, als blijkt dat de Noord concurrent 'od afstand zat reanen betrokken zijn bij de mysterieuze verdwijning de Boeing 707 van de Zuidkoreaanse maatschappij Kal. ie winst zijn. zlker nu we vliegtuig, met 115 passagiers aan boord, verdween zor is spel „nthf.„ boven het grensgebied tussen Birma en Thailand plotse t publiek dat de van het radarscherm zonder noodsignalen uit te zenden. tarrair, „ia„„ nu toe ontbreekt elk spoor van het vliegtuig. - Vlnal' alaus BERGEN (NTB) - De Nederlandse heren-handbalfitreekgenoot Ayb1 maakt heeft gisteren op de tweede dag van het toernooi om de minder beste neriode mee lar Cup een flinke nederlaag geleden tegen Joegoslav» blessures waarmee het Bergen won de Joegoslavische ploeg, de regerend 01 ipt> zorgen voor een te erote pisch- en wereldkampioen, met 29-21 van Nederland, da DIVO d t t, de eerste dag gastland Noorwegen had verslagen. als gasmeer op- Andere uitslagen: IJsland - Israel 29-22, Noorwegen - Zwitsei 18-21. Stand: Joegoslavië 2-4 (53-38), Zwitserland 2-4 (47-31), IJslan (46-46), Nederland 2-2 (44-50), Noorwegen 2-0 (39-44), Israel 2-1 55). DRAMMEN (NTB) - Van de vijf Nederlandse boksers, gisteren op de eerste dag van de strijd om de Norway E Cup in actie kwamen, hebben er drie succes gehad. In bantamgewicht versloeg Regilio Tuur, derde bij de Eui in onze sportmedewerker pese titelstrijd, de Zweed Anders Hedlund door interven XEL Vreugde en verdr: van de scheidsrechter in de tweede ronde. De tweede Nedf landse bronzen medaille-winnaar bij de Europese kaï pioenschappen, Reino van der Hoek, werd uitgeschake Hij verloor in het lichtweltergewicht van de Deen Hem Koldby door ingrijpen van de arbiter in de derde ronde. Silvio Mezzenga kwam in het lichtgewicht de voorronde t reugde om de winst en bij blij t I in, verdriet om de nederlaag oi ■wijl in de vierde klas H 'enlijk nog alles mogelijk is, idat iedereen steken laat val- tre dar. daaj no elite Vei) de lijkl voll 'ge-speler Fred van Caute- Een speler die evenals de E van de rode brigade knokt f elke meter. KARACHI (ANP) - Het Nederlandse hockeyteam heefl| teren zijn eerste nederlaag tijdens de twee weken di toernee door Pakistan geleden. In een oefenduel teg0| combinatie van de National Bank verloor Oranje in chi met 1-2. Cees-Jan Diepeveen zorgde voor de N< landse treffer. Eerder had Nederland wedstrijden tegen een districl en de eerste officiële interland tegen Pakistan tot bracht (3-1 en 3-2). BRUSSEL (ANP) - Georges Jobé, de wereldkampioen» ^urs. deze eindstrijd hebben de volgende spelers ge- fst: 1- Paul Hoek, BV Goes eP5® 4-36; 2. Erwin Zwee- VEG/ABV Oost-Souburg 3- Chris Coomans, BVM cross in de zwaarste klasse (500cc), zet volgend seizoee opmerkelijke stap terug. De 26-jarige Belg heeft voor gekozen voor de 125cc-categorie. Die klasse werd de twee jaar beheerst door twee Nederlandse wereldkaffll nen, Dave Strijbos (1986) en John van den Berk (1987). Jobé kiest voor de klasse met de kleinste cilinder-in w om als eerste coureur uit de geschiedenis van de mot® lelburg 3.914. \yjm de in alle drie klassen (125, 250 en 500cc) wereldkampi® ijver, Dampoort Middel- worden. 3.89; 5. Cheng van ONDA Krabbendijke I- o Cees Ars, DOS Ove- ,e 3.45; 7. Adrie Verburg, £°rtgene 3.32; 8. Jan s, OBK 's-Heerenhoek 3.19. AMSTERDAM (ANP) - Teun Buys is teruggekomen u beslissing een voortijdig einde te maken aan zijn volte -serves zijn: Jan de Rijke loopbaan. De mid-aanvaller van zowel Martinus als Ite Oudelande 3.43; Rinus tionale team heeft na overleg met coach Arie Selinger1 iwenaarScheldezicht sponsor van Martinus besloten zijn carrière als topw 'eldinge 3.57 en Aad Wee- baller toch voort te zetten. - VEG/ ABV Oost-Souburg onze biljartmedewerker ERENHOEK - De bil- ereniging OBK uit 's- Tenhoek houdt op 5,6,12 13 december het kam- bschap tweede klas li- van het district Walche- en De Bevelanden. Deze Istrijd begint dagelijks 13.30 uur in café De Ko- Pr. Midd VOA) Boeir Zieril Axel, Goes, Intens Vierd Vogelf plaat- nisse, STEE i Van o TER] klas bedri werdj van Kra: ploeg strijc uitpa De ve teleur wegge 9-15). ste k. het n werd maar delijk

de Stem | 1987 | | pagina 6