Jeanet Murre promoveert STRAATLENGTE VOORSPRONG IN VELDRIT HULST Corn Boys verliest oefenduel Hontenisse tevreden met draw [MINISTER Op de koffi TOEGIFT De Muynck vijftiende Merijntje DE STEM SPORT 8 MAANDAG 23 NOVEMBER 1987 DRESSUURWEDSTRUDEN LUCTOR ET EMERGO Uitslagen HULST - Met een straatlengte voorsprong won de specialist in het veldrijden Freddy de Muynck de wedstrijd aan de Liniedijk in Hulst. Gemak Peter Hoefnagels wint hengelduel LEWEDORPSE BOYS BLUFT ONGESLAGEN Counter Even terug LEUK 127ste jaargang Kantoren t< Recreant? Dat is het einde? Brief naar KNWU Succes Gestaakt B DEN HAAG - Minister heeft besloten om de basiss vergoeding voor materiaal] levert voor 1988 een bedrag Deze korting op de materiaalk van de oorspronkelijke plannen jten op de bijdrage voor het open Die korting, ingegeven door de Dg gedachte dat het openbaar on derwijs duurder is dan het bij zonder, ondervond grote weer stand bij minister Van Dijk (Binnenlandse Zaken) en de ge meentebesturen. Deetmans staatssecretaris Ginjaar-Maas liet vorige week al doorsche meren dat die bezuiniging zou worden teruggedraaid. In een gisteren aan de Kamer verzon den brief maakt de bewinds man bekend welke bezuinigin gen ervoor in de plaats komen. Geslaagd Profvoetballers eisen geld voor tv-uitzendingen Gestopt Black out Sfeer weg Van onze paardesportmedewerker AXEL - Peter Kosters met Varant van Graeve Jan zegevierde in de Z-dres- suurklasse tijdens de indoor-kringdres- suurwedstrijd zaterdag in manege Magret- te, die de landelijke rijvereniging en pony club Luctor et Emergo uit Zaamslag daar hield. Veel tegenstand had hij niet van Mare Broodman met Thelma van de Zwin- ruiters, omdat hij debutant was in deze wedstrijd „Een goede rubiek in de M2-klas paarden," aldus jurylid Bram Priester uit Kortgene. Hier zege vierde Deborah van Lier met Simson van Graeve Jan met 122 punten. Met één puntje ver schil pakte Jeanet Murre met Radetha L van De Oranjeruiters de tweede stek, maar wat belang rijker was voor de glunderende Jeanet, was dat ze met deze prestatie naar de Z-klas promoveer de. Een wedstrijddag met toch goede prestaties, want er werden zo'n 19 winstpunten toegekend. Bram Priester: „Vooral in de hogere klassen bij de paarden laat de top goede dressuur zien." Het hoogste aantal punten van de dag scoorde Anouk de Badts met Blue Lady van Luctor et Emergo. Er waren ook verheugende familie-omstandig heden in de sport zaterdag. Het echtpaar Frey- zer-De Kort bleek in topvorm. Els Freyzer met Ligolandra van Graeve Jan pakte in de B-klas met 126 punten het goud en Alex met Oswalt in de Ll-klas kreeg het oranjelint met 120 punten. Anneriet Burm en haar 11-jarige dochter Sibylle uit Kapellebrug pakten allebei een tweede plaats tijdens deze dressuurdag. Anneriet Burm met Cupido van Hulst in de Ll-klas en Sibylle met Pedro in de B-klas pony's. Uitslagen - B-pony's: 1. Jeroen Dees met Tarzan, Luctor et Emergo; 2. Sibylle Burm met Pedro, Hulst; 3. Anneke Galama met Primeur, Luctor et Emergo. L- pony's: 1. Anouk de Badts met Blue Lady, Luctor et Emergo; 2. Esther van Langeveld met Sjifag, Luctor et Emergo; 3. Veerle Schuurhuis met Amber, Graeve Jan. L2-pony's: 1. Evelyn Hallegraeff met Minouche, Graeve Jan; 2. Diana Bogaert met Sandra, Honterui- ters; 3. Linda van Heese met Wild Fire, Kleppertjes. M-pony*s: 1. Suzanne Visser met Chibby, Oostburg; 2. Alma Nijssen met Look Out, Luctor et Emergo. B- paarden: 1. Els Feyzer met Ligolandra, Graeve Jan; 2. Annemarie Braet met Copper Clown, Zwinruiters; 3. Astrid Kroon met Topper, Graeve Jan. Ll-paarden: 1. Alex Freyzer met Oswalt, Graeve Jan; 2. Anneriet Burm met Cupido, Hulst; 3. Remco Rouw met Cocette, Luctor et Emergo. L2-paarden: 1. Hermien Merk met Anada, Zwinruiters; 2. Maija aan de Wiel met Wizard, Honteruiters. Ml-paarden. 1. Suzan Malcorps met Arona, Zwinruiters; 2. Christine Kosters met Zypher, Graeve Jan. M2-paarden: 1. Deborah van Lier met Simson, Graeve Jan; 2. Jeanet Murre met Radethe L, Oranjeruiters. Zl-paarden: 1. Peter Köstesr met Va rant, Graeve Jam De Muynck oppermachtig ver. Hij eindigde als zevende, terwijl Michel Zaan de negende plaats voor zich opeiste. Edwin Koets reed als een 'speer' bij de liefhebbers. Op zijn rijden stond geen maat al moest hij in het begin strijden tegen de Belg Delheije. Koets kwam naarmate de wedstrijd vorderde steeds beter in zijn ritme en hij won dan ook dik verdiend. Bij de recreanten waren alle ogen gericht op favoriet Stan Brooijmans. In de eerste twee ronden reed hij in de spits van de wedstrijd, maar daarna werd het commando overgeno men door Daan Verhulst en Jan Minnaard. Daan Verhulst liet zien op een berijdbaar par koers goed uit te voeten te kun nen en won. Minnaars werd tweede en Brooij mans derde. Door Eddy de Schrijver De Muynck kende weinig pardon met zijn tegenstanders. Alleen in de eerste ronde duldde hij Erik Vereecken naast zich. Daarna voerde hij een one-man-show op. „Ik heb het wat rustig aange daan. Vergeet niet dat ik in Po len en België aan de slag ben geweest Dat kostte veel kracht," aldus De Muynck Erik Vereecken klasseerde zich als tweede, Wim Wolfert werd derde en Jan de Craene vierde. Bij de junioren zegevierde Wim van Hoof, terwijl Onno Hofstee bij de nieuwelingen won. Daan Verhulst toonde zich de beste 'modderspecialist' in Hulst bij de trimmers, terwijl Edwin Koets de zege voor zich opeiste bij de liefhebbers. De veldrit in Hulst verliep bijzonder vlot. Bij de ama teurs- profs moeten zelfs toe stemming vragen om aan een dergelijk evenement deel te ne men - was Erik Vereecken bij zonder snel weg. Onmiddellijk kwam de *paarse furie' uit IJ- zendijke - Freddy de Muynck - uit zijn schulp en dit duo kwam aan de leiding. Zij reden ook in die volgorde over de streep na een ronde rijden. Toen plaatste De Muynck even een plaag stoot Vereecken had daarop geen antwoord en moest De Muynck laten gaan. Wim Wol fert kwam in derde stelling door, terwijl De Belg De Craene ook een goede tweede wedstrijdhelft kende. Opvallende prestatie was weggelegd voor Ceriel Hoefna gels uit Clinge. Hij kwam na een zwakke start terug tot de vierde plaats en leek nog een bedreiging te gaan vormen voor Wim Wolfert Hoefnagels gaf echter net wat te veel van zijn krachten en viel terug. Hier profiteerde De Craene van. Hij kwam op gelijke hoogte van Wolfert, maar in de laatste ronde zette Wolfert de zaak terug recht In de voorste linie kon De Muynck het op zijn gemak doen en liet zich uitbollea Erik Vereecken kwam op ander halve minuut als tweede bin nen. Wim Wolfert zag zijn eer ste plaats in het algemeen klas sement niet bedreigd worden. Vereecken kwam een paar punten dichterbij, maar Wol fert kan nog gerust slapen. Bij de junioren stond er geen maat op het rijden van Wim van Hoof uit Middelburg. Hij had in eerste instantie tegen stand van Richard Tolhoek en Mathijssen. Dat verzet brak echter op het - voor Van Hoof - gepaste moment en zodoende kon Van Hoof gemakkelijk naar de bloemen rijden. Jeek Fortrey uit Breskens werd vierde en Harol d'Hondt klasseerde zich voor eigen pu bliek als negende. Onno Hofstee won bij de nieuwelingen. De meeste con currentie kwam van Frank Zoetewei. Beste Zeeuws-Vla ming werd Patrick van de Vij- Amateurs: 1. F. de Muynck, LTzen- dijke; 2. E. Vereecken, St-Jan- steen; 3. W. Wolfert, Sluiskil; 4. J. de Craene, België; 5. C. Hoefnagels, Clinge; 6. F. Geensen, Terneuzen; 7. K. Harms, Axel; 8. P. Raas, 's-Hee- renhoek; 9. P. van Hulle, Sas van Gent; 10. E. Nieuwkerk, Middel burg; 11. M. de Smit, Sluiskil; 12. E. Cromheecke, Aardenburg; 13. K. Schouwenaar, Goes; 14. C. de Vis ser, Domburg; 15. L. Goeree, Krui- ningen. Junioren: 1. W. van Hoof, Middelburg; 2. R. Mathijssen, Goes; 3. R. Tolhoek, Yerseke; 4. J. Fortrei, Breskens; 5. P. van Belzen, Middelburg. Nieuwelingen: 1. A. Hofstee, Middelburg; 2. F. Zoete wei, Kapelle; 3. R. Bogaert, 's-Gra- venpolder; 4. J. Wiskerke, Kortge ne; 5. M. van Loo, Middelburg. Liefhebbers/veteranen: 1. E. Koets, Biggekerke; 2. J. Delheije, België; 3. F. Willems, België; 4. N. van Bel zen, Middelburg; 5. K. Schroevers, Arnemuiden. Recreanten: 1. D. Verhulst, Waarde; 2. J. Minnaard, Wemeldinge; 3. S. Brooijmans, Terhole; 4. J. Rommers, Rilland; 5. K Tolhoek, Yerseke; 6. J. Fraas, 's- Heer Arendskerke; 7. C. Beenhak ker, Heinkenszand; 8. S. Pauwe, Goes; 9. P. Hoefnagels, Clinge; 10. D. Soethaert, Westdorpe. Freddy de Muynck op weg naar de overwinning in de veldrit voor amateurs in Hulst. - FOTO WIM KOOYMAN. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Corn Boys heeft gistermiddag met geflatteerde 1-4-cijfers in een vriendschappelijk duel van Terneuzen verlo ren. De 0-2-ruststand gaf wel een juiste afspiegeling van het ver toonde spel. De bezoekers wa ren duidelijk beter en slag vaardiger dan de thuisploeg. Frits Meyer en Paul Krijger namen in de eerste helft de treffers voor hun rekening. Na de pauze een sterker Corn Boys, dat door Ricky Ha- merlinck aansluiting kreeg. Juist op het moment dat de Sasse formatie in de gelijkma ker begon te geloven sloeg Ter neuzen toe via Henk Faas. In de slotminuten werd het zelfs nog een geflatteerde zege toen Luciën van de Mark 1-4 scoor de. Van onze sportmedewerker IJZENDIJKE - Freddy de Muynck uit IJzendijke be zet in de Europa Trofee de vijftiende plaats bij de amateurs. Deze trofeewed strijd is een internationale aangelegenheid. De Muynck reed in Polen met de Belgische selectie. Hij werd in het klassement de tweede Belg. In Gorzow reikte De Muynck naar een dertiende plaats. In Chodzies was er een vijftiende plaats weggelegd voor de Belgische Zeeuw. Tijdens de veldrit van Stu- bice werd De Muynck dertien de. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De viswed strijd van de wielervereni ging Zeeuwsch-Vlaanderen werd opnieuw een groot succes. Peter Hoefnagels toonde zich de beste visser en won. Patrick van Passel wierp zijn hengel ook uit en bezette de tweede plaats met broer Mark op de derde stek. Cor Vervaet ving geen bot, maar belandde wel op de vierde stek, terwijl Tonnie Gommers als vijfde uit de bus kwam. De prijsuitreiking vond plaats in het clubgebouw van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderea Door Peter Snelders KLOOSTERZANDE Beide ploegen namen ge noegen met een gelijk spel. Dat viel uit de slot fase van het treffen Hon- tenisse-Lewedorpse Boys (2-2) af te lezen. Nog slechts enkele pogingen werden ondernomen om de winst alsnog naar zich toe te trekken, maar dat gebeurde met beduidend minder overtuiging dan in het voorgaande gedeelte van deze aantrekkelijke wedstrijd. In het begin kwam Honte- nisse goed weg. In die fase was de thuisploeg nog niet bij de les. Desorganisatie op het middenveld en bij de flankverdedigers was er schuldig aan dat Lewedorpse Boys in het eerste kwartier aanvallend een zee van ruimte kreeg. Al meteen na het beginsig- naal kopte Frank Vermeulen uit een voorzet van André Krijger net naast en krap vijf minuten daarna was het raak toen John de Jager een voorzet van Tom Huyskens afrondde. In die beginfase had Lewedorpse Boys de de finitieve tik uit kunnen de len, maar dan hadden Antoin Uiterhoeve en André Krijger wel moeten scoren toen zijn oog in oog met invaller-doel man Theo Neve kwamen. Uiterhoeve zag zijn kans de mist in gaan door te lang dralen, waardoor een verde diger de inzet nog kon blok keren en Krijger trof doel man Neve op zijn weg. Het eerste wapenfeit dat de thuisploeg daar tegenover kon stellen was na ruim Spelmoment uit de wedstrijd Hontenisse-Lewedorpse Boys. Water- en voetbalballet tussen een Hontenisse-verdediger en een Lewedorpse Boys-aanvaller (rechts). - FOTO WIM KOOYMAN. twintig minuten een af standsschot van Job Zwe- gers, dat knap door Lewe dorpse Boys-doelman André Bleye gestopt werd. Aan de andere kant was het weer bijna raak toen Frank Ver meulen net naast schoot. Dat was het begin van een meer gelijk opgaand spelbeeld. Nu deed Hontenisse wel serieus mee en bewees dat door de gelijkmakende treffer te sco ren. Met een fraaie vrije trap bediende Frans van Meele Ad van Rijssen, die in het druk bezette centrum raak wist te koppen. Hontenisse drong nu aan, maar liep tegen een genade loze counter op. Lewedorpse Boys-aanvoerder Tom Huys kens bediende De Jager in de diepte. Met een harde knal schoot die aanvaller van dichtbij zijn ploeg opnieuw op voorsprong. Kort voor de pauze beleefden de gasten nog een benauwde fase, maar tijdens die doel worsteling kwam de bal niet voor de schietgrage voeten van een thuisspeler en kon na enig gecaramboleer weggewerkt worden. Na de pauze was het ini tiatief opnieuw voor de be zoekers. Die drongen het eer ste kwartier fel aan om de beslissing te forceren. Uitge sproken kansen kregen de bezoekers tegen een nu beter sluitende Hontenisse-verde- diging niet. Na dat openingsoffensief kon Hontenisse ook aan aan vallen beginnen denken. En bij één van de eerste acties voor het Lewedorpse Boys- doel kreeg de thuisploeg de mooiste kans van de wed strijd. Een mislukt schot van Harry Kint ging voorlangs en dat bood Arnold Morcus de gelegenheid om de bal in het lege doel te plaatsen. Tot ontzetting van al wat Honte nisse heette schoot de bedrij vige middenvelder van twee meter afstand over het lege doel. Toch kwam Hontenisse op gelijke hoogte. Het was op nieuw Ad van Rijssen, die aarzelen van de Lewedorpse Boys-doelman afstrafte en zijn ploeg langszij bracht Even daarna scoorde hij op nieuw met een kopbal, maar daaraan was een duidelijke overtreding vooraf gegaan. Aan de andere kant kreeg John de Jager nog een uitge lezen kans, maar het ge plaatste schot werd door Theo Neve gestopt. Honte nisse hield zich in die tweede helft vooral staande door veel inzet en noeste arbeid. Een verdienste van die ploeg. Voor Lewedorpse Boys bracht deze wedstrijd het achtste gelijke spel op rij en daarmee blijft de ploeg de tien in deze competitie ge speelde wedstrijden ongesla gen. H -f- FREDDY DE Muynck toonde zich in de veldrit te Hulst opnieuw oppermach tig. Zijn suprematie was af te lezen aan de voorsprong die hij opbouwde. Vlak voordat hij de weg op draaide naar de finish toe draaide hij om en reed een stukje terug. „Om te zien waar de andere renners bleven," legde hij na a uit Voor de wedstrijd] hij Erik Vereecken al J delijk gemaakt dat de 3 ner uit St-Jansteen r_ een cadeau moest reQ „Daar was hij niet 2 mee, maar ik kan moeilijk anderhalve 1 nuut wachten op Trouwens, aan de strt hij sneller dan ik," alij Muynck di0 Kleintjes In De Stem. nmdat ar zoveel bijzondere en intereesante aanbiedingen In staan. Elke dag weer I JÜRGEN THUY uit Heikant weet vanaf zaterdag tussen de begrippen recreant en trimmer geen vers; Thuy was deelnemer aan de recreantenveldrit in Ha, kwam overigens te laat aan het vertrek Thuy ging) staan voor de start, maar bemerkte dat er niemand; in de buurt stond Een van de juryleden vroeg aan L hij bij de recreanten stond ingeschreven. Jurgen Thuri woordde: „Nee hoor. In die categorie start ik niet M met de trimmers mee." Het jurylid maakte Thuy eroJ tent dat hij dan te laat aan de start was verschenen, v recreant staat ook voor trimmer op de affiche. Ee bekomen van de schrik vertrok Thuy moederziel 1 Om er ook na een half uur rijden moederziel alleen s komea BERT VAN GILS is aan zijn laatste werkzaamhe den bezig voor het districts- bestuur van de KNWU. Zo als bekend werd hij niet ca pabel genoeg bevonden om ook achter de bestuurstafel plaats te nemen. Van Gils liet in Hulst weten volgend jaar niet beschikbaar te zijn als coördinator van de veldritten. „In mijn hart doet dat pijn. Ik haak nu niet af, omdat dat de ren ners dupeert. Maar als ik niet goed genoeg ben om in het districtsbestuur zitting te nemen, denk je toch niet dat ik die lui nog eens ga helpen met het veldrijden," aldus Van Gils, die het ant woord schuldig bleef op de vraag of volgend seizoen Vlissingen dan ook zou af vallen voor de Zeeuwse veldritcompetitie. „Ach, dat zien we dan wel. Zeker weet ik dat een aantal sponsors zonder mij waar schijnlijk weinig redenen zal hebben om verder te gaaa" DE WIELERVERENIGING Zeeland zendt vandaag een brief aan het adres van het hoofdbestuur van de KNWU in Woerden. In die brief wordt melding ge maakt van het feit dat de wielervereniging Zeeland zich niet schaart achter het huidige bestuur van het district Zeeland. „Wij kun nen ons niet verenigingen met een bestuur dat vooraf al opmerkingen en aantij gingen maakt aan het adres van onze wielervereniging. Steeds wordt de 'Zwarte Piet' naar onze vereniging toegeschoven. De eerste daad van Pierre Eysackers was opnieuw een sneer ge ven aan het adres van De Ridder. Waar begin je dan aan vraag ik me af. We zul len de zaken kritisch vol gen, maar wie ons dwars zit kan de bal terug verwach ten," aldus Bert van Gils. Het worden naar alle waar schijnlijkheid roerige tij den! Rignald van Hecke; „Oh ja, Robin is indi gestopt. Maar dan twee maanden in de v Dat doet toch iet Zouden ze dat bedoeldij ben?", vroeg brave I zich hardop af. HET KLONK de heraj YVC, de IJzendijksevol balclub, zaterdag wat vreemd in de oren] zes wedstrijden nog enkel punt te hebt» scoord, moesten ze 1 niet als straf trainings dagmorgen vroeg in I om de clubkas te 1 De traditionele wafel stond op het prog Spelverdeler Albert Leiden moest samen j Theo Tazelaar en 1 teco onder het toezien! van enkele dames i kunsten vertonen straf training veel irt heeft gehad op het 1 later op de dag (3-0-ni laag tegen Satumusde!) len) is niet helemaal c lijk. Het puntentotaals niet hoger op gewon clubkas werd er echte beter vaa DE WEDSTRIJD Even ken-Marathon 2 in motieklas dames Zeeuwse volleybalcol tie was van korte duin de stand 3-8 in de set ging een van de thon-speelsters dooi enkel. Omdat de ploeg slechts met zes sters was afgereisd en der spelen voor de seerde onmogelijk werd de strijd Even Kijken, dat de set met 15-1 had gei zegevierde regli met 3-0. Van onze verslaggever BREDA - De nationale om budsman laat geen spaan heel van het optreden van twee Bredase politie-agen- ten en twee belastingsdeur waarders tegenover een be jaarde inwoner van Breda. Het viertal stond begin '85 tegen een toen 66-jarige Bredanaar in verband met de inning van een belas tingschuld van 3900 gulden. De nationale ombudsman mr. drs. M. Oosting heeft geen goed woord over voor de manier waarop de Bredanaar is aange houden en ingesloten op het Br gei die ho* va hu va] ter lie Sch Van onze Haagse redactie De nieuwe kortingen leveren in 1989 bijna 130 miljoen op. GESLAAGD. ZO de tweede dag van scheidsrechter die in DEN HAAG (ANP) - Voet- llers uit de ere- en eerste visie willen in de toe komst van omroep-organi- aties een vergoeding ont- angen voor het feit dat ze op de televisie te zien zijn. De Vereniging van Contract Spelers (WCS) heeft dit de NOS en Sky Channel schrifte lijk laten weten. De spelers vakbond wil op korte termijn onderhandelen. De omroep-organisaties be talen voor het uitzenden van een ver- district Zeeland van* voetbalwedstrijden al deriandse Volleyygoeding aan de KNVB, jaar- werd gehouden wel bjks ongeveer 1,7 miljoen gul- men. Vrijwel iedere® cien ROBIN VAN Hecke zou met wielrennen stoppen. Althans, dat was onlangs in onze kolommen te lezea Overigens tot grote veront waardiging bij de wieier- gekke familie Van Hecke. „Hoe komen ze er bij om zoiets te schrijven. Robin stoppen? Ik weet er niets van. En als vader zou ik het toch moeten weten," liet spelende en ook veel ij lende teams hebben- scheidsrechters verrast! een bloemetje of een wija Deze keer ook Jol geman, de initiatief^ van dit ritueel. Hij W als tweede scheidsrw bij de wedstrijd De Apollo in de derde diw* Weliswaar landelijke0 petitie, maar de Zuid* naren lieten deze ka®! onbenut. ti: PETER OLYSLAGER, tweede man bij Flying Dutc had in de wedstrijd tegen koploper Weert 2 een mei dige black out. De Terneuzense squasher stapte ffl] vierde game uit de squashcourt naar buiten in des'" overtuiging dat de stand 2-1 in zijn voordeel stond f zien het al de vierde game betrof, bleek die score ink recht getrokken te zijn in het voordeel van de Weertse!] Ier: 2-2. In de hitte van de strijd had Olyslager I" een complete game overgeslagen. Deze realiteit kwaffijl mate hard aan, dat de Terneuzenaar zich in de vijf®] beslissende game naar een kansloze nederlaag lietspt JARENLANG SPEELDE de korfbalvereniging Tjoba zaal wedstrijden in de knusse Goese sporthal, waar het publiek dichtbij het veld zat. Daar was dan ook altijd veel sfeer, het geen dikwijls oversloeg op de spelers. De brand, nu en kele jaren geleden, maakte een eind aan dat geheel. Een nieuwe dubbele hal verrees op dezelfde plek, maar de sfeer was weg. Het publiek in de wedstrijdhal zit zo'n twee meter boven het speelveld en die afstand vormt een barrière tussen spelers en publiek, miste dat kennelijk het heeft verzocht zijn^ strijden in een andere mogen spelen, waar 1 uittrekbare zittribune5l speelvloer beschikt»'] Dezelfde situatie als1 heen dus. Met de wedstrijd weer in deee klas zat het opnieuw'l de sfeer was er wee' publiek bovenop het zorgde voor een ouder" happening. Eindredactie: Ton K* Bijdragen: Eddy de s ver, Willy van h* Rinus de Doelder en1 Janse. Van onze verslaggever VLISSINGEN - Reizigers die west-Nederland naar de Ra pn 'koffiedienst' ingesteld, koffie ia En één van hen zet grote kan, die tussen Bergen 1 wordt uitgeschonken. De forenzen moeten al twee w uat komt omdat de volle trein Vlissingen is samengesteld uit vi« Die bezitten geen keuken en re stellen zijn eigenlijk rijp voor d met materieelschaarste zijn ze no Op de terugweg hebben dezelf< trein van rond 16.00 uur uit Am uit Beneluxstellen. De vaste NS- de Spoorwegen aan de bel g opgeleverd dan de toezegging vj les volgend voorjaar echt naar (ADVERTENTIE! modehuis STER- voetballers

de Stem | 1987 | | pagina 16