Biervliet leider af GELUK SPEL TEGEN BSC BETEKENT LOON NAAR WERKEN Fel Terneuzen pakt IJzendijke punt af TOEGIFT Philippine op sch( Fraaie winst van Patrijzen [NDUSTRIEBI [oskou wil verbanning ifschaffen Merijntje DE STEM SPORT 8 MAANDAG 9 NOVEMBER 1987 JONG AMBON VERRAST KOPLOPER CLINGE - Vier doelpunten (eerlijk verdeeld), uitsluiting van Clinge-speler Ron de Mol en drie strafschoppen. Dat was gistermiddag het voet balsausje dat door de toeschouwers met smaak werd verorberd. Met de 2-2 eindstand konden beide ploegen genoegen nemen. Pak slaag voor team Breskens Strafschop RSONEEL Ook toen Hij bleef Supportersleed Pech Niet vrolijk [>EN HAAG - De bondsra; idustriebond-FNV gaat feidsvoorwaardenbeleid, [oofdbestuur is opgesteld, jat houdt in dat de werkgev ronteerd met forse looneisen, jeids tijd ver korting er niet in [en de eerste cao-onderhandel Lynchen [moskou (AFP) - De Sov jetunie is van plan binnen landse verbanning als straf af te schaffen, zegt minister van Justitie Boris Kravtsov. T1 Van onze sportmedewerker TERNEUZEN- Na de 2-1-nederlaag bij Jong Ambon is Biervliet leider af in de eer ste klas afdeling van het zondagvoetbal. Die rol is nu voor Domburg, dat met 1-3 van Oostburg won. Zeelandia schuift op naar de top door winst (2-1) tegen Corn Boys en Schoondijke (3-1-winst tegen RIA) telt evenals Jong Ambon nog mee. SCHOONDIJKE-RIA 3-1 - In de eerste helft had RIA het beste veldspel, maar de kansen werden evenredig verdeeld. Na rust was Schoondijke meer in balbezit, maar moest tot een kwartier voor tijd wachten voordat de score werd ge opend. Dat gebeurde door Jos Dieleman. Vijf mi nuten later was de stand gelijk door Marlon van der Goes. Het zat Schoondijke drie minuten voor tijd mee toen Peter Rompa, na een fraaie rush van Frank Steyaert, de bal in eigen doel werkte. Een minuut later werd de strijd beslist door Ed win Huiben, die uit een doelworsteling scoorde. JONG AMBON-BIERVLIET 2-1 - Een goede wedstrijd. In de eerste helft was Biervliet de be tere ploeg en kreeg ook de beste kansen, maar verzuimde af te werken. Het was Jong Ambon dat in die periode een voorsprong nam via Noes Tuhuleru. Na de pauze was de thuisploeg sterker en kwam via Willem Sabander op 2-0. In de slot fase drong Biervliet sterk aan, kwam terug op 2- 1 door Raymond Ingels en was zelfs nog dichtbij de gelijkmaker. Jong Ambon wist met kunst- en vliegwerk de voorsprong vast te houden. ZEELANDIA-CORN BOYS 2-1 - De wedstrijd van de gemiste kansen voor Zeelandia. De ploeg was vrijwel de gehele wedstrijd de beter, kreeg legio kansen, maar wist die moeilijk te verzilve ren en vond een uitstekend keepende Corn Boys doelman Mutsaars op zijn weg. Ronald Koets veld sfaagde daar in de 35e minuut wel in en kort daarna, werd een doelpunt van de thuisploeg af gekeurd. Een kwartier voor tijd viel de beslis sing door een treffer van Harro Hazelaar. Pascal van der Vliet scoorde vijf minuten voor tijd te gen. OOSTBURG-DOMBURG 1-3 - Oostburg was in de beginfase de betere ploeg en drukte dat uit met een doelpunt van Jürgen de Bakker. Daarna kwam Domburg beter in de wedstrijd en boog de achterstand voor de pauze nog om in een voor sprong door goals van Mob Nanahuwa en Tonnie van Iersel. Oostburg drong na de pauze aan, trof de deklat, maar zag Jaap Brand, na een foutieve terugspeelbal van Peter Catsburg, 1-3 scoren en zo de strijd beslissen. ROBUR-GRAAUW 2-0 - Geen beste wedstrijd met Robur als de betere ploeg. Graauw werkte hard, maar moest toezien hoe de thuisploeg de beste kansen kreeg. Eric Huiszoon scoorde in de eerste helft 1-0 en na rust besliste John de Vos de strijd door 2-0 te laten noteren. Daarna beukte Graauw nog op de lat, maar het kon de zege van de thuisploeg niet echt bedreigen. KWADENDAMME-ZEELAND SPORT 1-1 - Een spannende wedstrijd met een terechte eind stand. Na een half uur kwamen de bezoekers op voorsprong door Johan Tuin. In de tweede helft was Kwadendamme overwegend sterker, maar moest tot zeven minuten voor tijd wachten voor dat de gelijkmaker tot stand kwam. Met een fraai afstandsschot nam Johan Beulens dat doel punt voor zijn rekening. Clinge vecht goed terug Door Eddy de Schrijver Voetbal op z'n best was het in Clinge, maar helaas voelde scheidsrechter Canfijn uit Hoeven dat niet aan. Hij gaf twee strafschoppen cadeau en irriteerde daarmee de spe lers. Clinge en BSC verdeelden uiteindelijk de buit en dat was maar goed ook. Nu voelde tenminste niet iedereen zich benadeeld. „Allereerst moet ik mijn team een flink compliment geven. Je komt met 0-2 achter. Dan wordt het moeilijk, maar de ploeg vocht tot de laatste mi nuut. En ja, dan die scheids rechter. Die man maakt en breekt de wedstrijd. Snap niet dat zo iemand de wedstrijd mag leiden," aldus Clinge-trai- ner George de Blok. Clinge en BSC maakten er gistermiddag een 'berepartij' van. Niemand vindt het nu nog gek dat beide partijen in de bo venste regionen vertoeven. Leuk aanvallend voetbal met natuurlijk de nodige schoon heidsfoutjes, maar de inzet was er. Boudewijn van Craenen- broeck kreeg een kansje na slecht terugspelen van BSC- speler Hoksbergen. Doelman Senden moest niet in actie ko men, want de bal verdween naast. Direct daarna was BSC gevaarlijk. Jac Loos schoof de bal net naast de verkeerde kant van de paal en zodoende bleef het nog steeds een brilstand. Beide ploegen waren aan elk aar gewaagd. BSC leek wat meer individuele klasse in huis te hebben. Die klasse bracht de bezoekers ook op een 0-1-voor- sprong. Jac Broeren soleerde als een vorst door de Clinge- verdediging, John Knobel kon de hoek uitkiezen en schoot raak. Clinge wilde de achterstand te snel wegwerken. Walter Bonte was dan ook enkele ke ren te laat terug om zijn man schappen in de verdediging te helpen. Eén keer stond hij daardoor nog niet goed opsteld en Verborcht maakte dankbaar gebruik van de vrijheid en legde de bal in de hoek waar hij hem in wilde hebben: 0-2. Jan de Visser vond als eerste de weg in het boekje van scheids rechter Canfijn. Clinge was verbouwereerd. Goed voetballen en dan zo op 0- 2 worden gezet. Maar nooit lie ten de spelers van Clinge het hoofd zakken. Toch leek de rust met 0-2 in te gaan, maar in de laatste seconden kon het score bord worden aangepast. De voorzet kwam van De Visser, terwijl Delforge zijn tegen stander zowat onder de grond werkte. Dat deerde niemand. De bal kwam voor de schiet grage voeten van wie anders dan Boudewijn van Craenen- broeck en hij knalde raak: 1-2. Voor de gastheren betekende dat doelpunt een hele opluch ting. Clinge begon furieus en zette BSC volledig onder druk. Van Craenenbroeck mocht zo maar oprukken en werd vlak voor de beruchte zone geman geld. De vrije trap van Del forge verdween rakelings over het doel. De vlam sloeg in de pan tij dens een onschuldig lijkende actie van De Block. De arme Clingenaar viel en de bal raakte zijn hand. Voor scheids rechter Canfijn reden genoeg om een strafschop te geven. Yvo de Wilde kon dit onrecht niet verkroppen en werd opge schreven. De weggever van scheids rechter Canfijn moest een ver volg krijgen. En ja hoor, er kwam aan de andere kant ook een strafschop. Van Puyvelde ging tussen twee BSC-spelers door, dacht dat hij best wel eens gepakt zou kunnen wor den en besliste dan maar om zich te laten vallen. Scheids rechter Canfijn vond dit een zo mooie duik, dat die met een strafschop beloond moest wor den. Pascal de Blok schoot kei hard, maar de bal verdween via de lat naast. Weg kans. Ron de Mol kwam in het veld en Mark Triest zocht de douches op. De Mol stopte even daarna z'n tegenstander in de grond en dat betekende een boeking. Clinge bleef aanvallen. BSC kwam er niet meer aan te pas. Uit een voorzet van Van Caute- ren beroerde een BSC-speler de bal en de derde strafschop was een feit. Fred van Cauteren nam de zware last op zich en scoorde overigens wel: 2-2. Acht minuten voor het eindsig naal moest Clinge met tien man verder. De Mol beging een overtreding en Canfijn vond die zwaar genoeg om hem voor de tweede keer op te schrijven. Het betekende uitsluiting. Clinge bleef in de laatste fase overeind en hield verdiend een punt in Clinge. De Clinge-spelers vieren feest. Fred van Cauteren heeft zojuist een strafschop benut en dat betekende de gelijkmaker (2-2) tegen BSC. foto wim kooyman. TERNEUZEN - In de vierde klas G won Patrijzen de uit wedstrijd van Noordhoek fraai met 3-1. Walcheren sukkelt nog steeds met het maken van doelpunten en verloor met 2-0 van De Schutters. NOORDHOEK-PATRIJZEN 1-3 - Een wedstrij d met veel in zet bij beide teams. Noordhoek sprong in de eerste helft slordig om met de geboden kansen. Ook Patrijzen wist in de eerste helft het net niet te vinden. De tweede helft was vijf minuten oud toen Hubert Rentmeester met een hard diagonaal schot de score voor Patrijzen opende. Al gauw werd het door Rob Koole 0-2. Toen met nog een kwartier te spelen Ronald van Roesel er 1-2 van maakte kwam de spanning terug. Niet voor lang, want vijf minuten later schoot Albert de Jonge raak. Een treffer die Noord hoek niet meer te boven kwam. DE SCHUTTERS-WALCHE- REN 2-0 - Een sportief duel waarin beide teams behoudend voetbal speelden, bang voor een tegentreffer. Het bleef dan ook halverwege de tweede helft dubbel blank. Een vrije trap werd door Ronnie Traets ver zilverd: 1-0. Walcheren ontke tende hierna een offensief waarbij De Schutters alle zei len moest bijzetten om onheil te voorkomen. Toen iedereen de gelijkmaker van Walcheren verwachtte kwam succes aan de andere kant. Bij een uitval van Noordhoek maakte Peter Ernest er 2-0 van. ZIERIKZEE-BRESKENS 5-0 - „Van Breskens-zijde was het een uitermate zwakke verto ning. Een degradatiepartij met een machteloos Breskens. Zie- rikzee won daardoor ruim en verdiend," stelde Breskens- voorzitter Willy Vermeire ach teraf. Voor Zierikzee opende Ronand van Oeveren de score, waarna pal voor rust zijn broer Marco voor 2-0 zorgde. Een om streden doelpunt weliswaar, maar door de arbiter toege kend. Na de doelwisseling speelde Zierikzee de Breskens- defensie op de rechterkant uit en zag Rini Verwest 3-0 scoren. Voor Wim van der Maas kwam daarna het einde, omdat hij door de scheidsrechter weg werd gezonden. Zierikzee zag ondanks dat het met tien man verder moest, toch nog kans twee keer te scoren. Ronald van Oeveren en Rini Stouljes- dijk waren de schutters. Bres kens is door deze nederlaag al leen rode lantaarndrager ge worden. SCO-MIDDELBURG 2-2 - De eindstand prijkte halverwege al op het scorebord. René Loo- nen opende de score door een strafschop te verzilveren. Eveneens uit een penalty schoot Zwiers raak (1-1), waarna Leynse de Zeeuwse hoofdstedelingen op 2-1 bracht. Pal voor de thee maakte Karei Vermeulen er 2-2 van. Door Hans Radt IJZENDIJKE - Een hardwerkend Terneuzen heeft een technisch beter IJzendijke een punt afgedwongen. In een rommelige slotfase scoorde Rinus Kolijn uit een scrim mage de gelijkmaker. Het werd 1-1 en daarmee mocht Ter neuzen zich gelukkig prijzen. In de eerste helft viel er niet veel te genieten. Veel midden veldspel en weinig gevaar voor beide doelen. IJzendijke was nog wel de gevaarlijkste ploeg door vooral goed spel van smaakmaker Erik van Poucke. Hij was het die telkens aan de basis lag van enkele gevaar lijke voorzetten, die overigens geen sucesvolle afronding ken den. Terneuzen kon aanvallend geen vuist maken, maar was toch dichtbij de openingstref fer. Een schot van Henk Faas werd tot corner verwerkt en uit deze spelhervatting kopte Jan Huisman van dichtbij in. IJ- zendijke-keeper Fred Krijger, die de geblesseerde Stan van de Vijver verving, reageerde ech ter attent. Even later leek IJ zendijke de leiding te nemen. Een schot uit de tweede lijn van Theo Buck belandde tegen de lat en in de rebound had Pe ter Putter het leer maar voor het inkoppen, want vanaf drie meter werkte hij de bal zwak over het doel. De rust werd dan ook bereikt met een bloedeloze 0-0-stand. Gelukkig voor het publiek was de tweede helft veel boeiender en daarvoor was IJ zendijke verantwoordelijk, want met goed aanvalsspel werd na een aarzelend begin Terneuzen onder druk gezet. Eerst kopte Erik van Poucke rakelings naast en even later was Ronald Boeye dichtbij de openingstreffer, want hij kon van dichtbij aanleggen na een goede voorzet van Frank Neve. Ronald Gort, die een betrouw bare indruk maakte, redde echter bekwaam. In deze fase ging IJzendijke met goed spel door en een treffer hing in de lucht. Spelmoment uit de wedstrijd IJzendijke-Terneuzen. Terneuzen-speler Henk Faas passeerd een IJzendijke-verdediger. foto wim kooyman. Na twintig minuten was het dan ook zover. Frits Verstrae- ten ging op rechts het straf schopgebied in van Terneuzen en werd onnodig door Paul Krijger vastgehouden. Straf schop volgens de goed leidende Van Wijngaarden. Frank Neve benutte deze buitenkans en dat betekende verdiend 1-0. Trai ner Jan Kolijn van Terneuzen bracht terecht verse krachten in om de aanval te ondersteu nen. Stefan van de Ameele en enkele minuten later Frits Meijer mochten hun opwach ting maken. Tonny de Kort en Johnny van de Velde mochten de warme douche opzoeken. IJzendijke trok zich niets van deze wissels aan en ging op zoek naar e veilige tweede tref fer. Kansen kwamen er, want Patrick van de Hemel en Erik van Poucke kwamen in kans rijke positie, maar faalden bei den. Hier deed zich het gemis van topscorer Johan van Leeu wen gevoelen. Hij zat zijn laat ste duel uit van een schorsing. In de slotfase werd de strijd rommelig en zenuwachtig. Scheidsrechter Van Wijngaar den moest zelfs drie spelers boeken. Van IJzendijke werden Frank van de Vijver en Frank Neve opgeschreven en voor Terneuzen Ronny 't Gilde. IJ zendijke moest terug in de de fensie en Terneuzen vocht met de moed der wanhoop voor de gelijkmaker. Twee minuten voor tijd ge beurde dat dan ook. Laatste man Willem van de Broecke was niet bij machte om zijn de fensie goed te leiden en lag zelf aan de basis van de gelijkma ker. Hij kopte een voorzet voor de voeten van Henk Faas en deze schoot hard in. De bal werd gekeerd en sprong voor de voeten van Ronny 't Gilde, die laag voorzette en Rinus Ko lijn, die een sterke indruk maakte, was er als de kippen bij om van dichtbij 1-1 aan te laten tekenen. Terneuzen juichte bij het eindsignaal, want het besefte terdege dat het gezien het veldspel teveel had gekregen. IJzendijke moet echter bij zichzelf te rade gaan, want in de slotfase was er geen rust in de verdediging en daar van profiteerde Terneuzen gre tig- OP MAANDAG TOPARBITER IGNACE van Swieten, te gast bij de scheidsrechtersvereniging Zeeuwsch-Vlaanderen, kon vragen verwachten over het incident tijdens het duel Ajax-Feijenoord. De bal werd toen niet terugge gooid van de tribune en Van Swieten rukte in. Een opmerkelijke daad. De re gionale fluitisten vroegen er dan ook naar. „Wat zou den jullie gedaan het stelde de Eindhovensei „Ik zou in ieder geval] zo snel ingerukt zijn," pliceerde een van de wezigen. Een ander vn dit aan als een aanval Van Swieten. „Je leen maar een sametj ting gezien en dat is kort," stelde hij defe waarop prompt het woord kwam: „Ja dat> ik, maar ook toen gingj van het veld." i jj—fn loet u h«t baat* I..Klalntje In da imïner* maf mfnatan. r L d» st.ml«t»r» f •Voel*" "Z* „mnO Mbbon voor rubriek '"■Eiel gevraagd" ligt het „acties komen. ^Tjaargang Kantoren te RAPPORTEURS ZIJN bij het geven van lage cijfers| delijk' voor scheidsrechters. Temeer, omdat deze geen contact met de te beoordelen leidsman mogen h< en dus ook niets ter verduidelijking mogen vragen. Wij rapporteur is, is voor de fluitist gissen omdat deze o code opereert. Soms komt men er achter omdat deze b; borst een knikje geeft of steeds opzettelijk blikken inl richting negeert Soms ook wordt het duidelijk wie de| oordelings-pen' hanteert. Dat ontdekte een van de art vorige week tijdens een fikse bui. „Tijdens die pier ontdekte ik wie mij moest rapporteren," zei hij. „Ie rende als een haas naar een droog onderkomen. In dit 1 val de kantine. Eén man wist echter van geen wij ka bleef. Mijn rapporteur." ZOALS IN De Stem enkele maanden geleden te lezen was, mocht een vijftal Hoek-supporters niet meer aanwezig zijn bij duels van Club Brugge, hun tweede favoriete club. Aleen waarom ze dat niet meer mochten, bleef ietwat in het vage. De Belgische politie had Hoek-pamfletten in hun auto ontdekt en dat bleek een daad te zijn die blijkbaar niet door de beu gel kon. Via Club Brugge kregen de vijf dan ook te horen dat ze het stadion niet meer in mochten. Een klap voor de Hoekse voet balliefhebbers, die echter niet opgaven. Zeker niet toen Club Brugge hen liet weten geen enkel bezwaar te hebben tegen hun komst. Maar ja, de politie hé, die moest eerste 'ingepakt' worden. En zodoende trok ken ten lange leste Hoekenezen aan de 1 de Brugse Hermandad niet voor mets. Via i brief kregen ze te horen) ze weer binnen moi komen. En zodoende 1 nen Jan Mieras, Jol Ritter, Marco Dielei Erwin van Hoorn en 1 Dees hun favorieten aan gaan moedigen. mogen zij nooit meen gen, waarom ze tweede wedstrijd in del| gische competitie gang was ontzegd. Want| reden is geheim. Zeeuws-Vlaming gaa gedachten dan echter s uit naar de vijf Brugge'] gen, die werden na incidenten in Bresk] tijdens het duel PSV-t Brugge. Zeker weten dofj dat nooit. De vijf uit I malen daar echter nietc| En gelij k hebben ze. ONDANKS DE vermelding in het programma dat At Kikkers gespeeld moest worden in de eerste klas he: leek het er op dat Kikkers thuis speelde. Niet alleen ten de gasten voor een teller zorgen, ook de wedstrijd bleek niet aanwezig te zijn in Koewacht. Gelukkig Kikkers zelf een wedstrijdbal bij zich, zodat het duel gespeeld kon worden. Na een 3-0-overwinning wilden] gasten zch nog even lekker douchen, maar ook dat een probleem. Het warme water was niet meer in vo raad. „Ja, dat hadden we nu net weer niet bij ons nat lijk," aldus een Kikkers-woordvoerder na afloop. DE GEZICHTEN van de Luctor-spelers en speel sters stonden na afloop van de verloren wedstrijd tegen Swift 3 niet vrolijk. Een op zich niet zo'n verrassende ontdekking. Er klonk bij enkelen wat gerommel door over de opstelling. Coach Etienne Fauconnier had vooraf Leendert van Waart, Peter Durinck en Ad Verschuure aan de kant gelaten. Hoewel Luctor met een roulerend geheel speelt, was dat toch wel een: waagde inzet, want drie hebben ze een grote varing en zijn ze steunpilaar in het van Luctor. Hij was en ook duidelijk wat verle mee en kwam na de strijd eigenlijk niet verder dan: „Dit moest 1 een keer gebeuren." Meti deze week ook nog te maken opstelling voori zaalcompetitie wacht 1 connier vermoedelijk pittige gespreksavond de Luctor-selectie. aniefc op de geldmarkt in Toki art i onze verslaggever lie zullen naar verwachting fcoeizaam verlopen omdat de lerkgevers al hebben laten leten niets te voelen voor ver- lere arbeidstijdverkorting en fegere lonen. Voorzitter Blan- [ert van de metaalwerkgevers lei vorige week zelfs af te wil len van collectieve arbeidstijd verkorting en vervroegd uit- freden. Dat laatste wordt vol lens hem onbetaalbaar. I De kaderleden van de Indus triebond kunnen de cao-eisen eer bedrijfstak en/of bedrijf - na overleg uiteraard met de Ie pen - zelf opstellen. Daardoor koopt de bond de leden nauwer pij de cao-onderhandelingen te «trekken. Op die manier zal het, ge looft de FNV-leiding, gemak kelijker zijn de achterban te mobiliseren voor acties, moch ten de cao-onderhandelingen -mislukken of vastlopen. Gezien Jde houding van de werkgevers lis de kans daarop zeer groot. De lond verwacht dat de leden in JOS VAN DER LOO, speler van BSC, was bepaald niet blij toen scheidsrechter Canfijn voor de laatste keer floot in Clinge. Van der Loo baalde als een stier, want zijn team kreeg op het al lerlaatste moment nog een strafschop tegen vanwege vermeend hands. „Tjonge, tjonge. Wat een scheids rechter. Die man moeten ze gewoon lynchen", wast commentaar van Van f Loo. Diezelfde speler verij overigens wel de strafs! in cadeauverpakking dezelfde scheidsrechter! BSC gaf. Maar Van derl zal wel net zo in de warf weest zijn als scheidsrec ter Canfijn! Eindredactie: Ton Kooï Bijdragen: Rinus Verbet) moes, Willy van Leeuw en Rinus de Doelder. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Halverwege de tweede helft werd het 4 Koewacht-Hontenisse door scheidsrechter Sol uit Vliï gen gestaakt. De door hem naar de kleedkamer verft] Hontenisse-doelman George van Damme voldeed naai mening van de arbiter daaraan niet vlug genoeg, waai hij zelf affloot en het veld afstapte. De kopploegen in de vierde klas H kwamen niet tot de volle winst Lewedorpse Boys hield HW'24 op 0-0. Met diezelfde stand beëindigden ook Hoofd plaat en RCS hun duel. STEEN kwam in Vogelwaarde niet verder dan 1-1. Ook IJzen dijke-Terneuzen kreeg 1-1 als uitslag. Alleen Noormannen bracht het er als thuis spelende ploeg slechter af en verloor van Philippine met 1-5. LEWEDORPSE BOYS-HW'24 0-0 - Een duel dat gezien het spelbeeld ook geen winnaar verdiende. Voor rust een ster ker Lewedorpse Boys, dat een goed sluitende HW'24-verde- diging tegenover zich zag staan. In de tweede helft was HW'24 de betere ploeg, maar ook de defensie van de thuis club maakte geen fouten. Door dit resultaat was het voor de vijfde keer dat Lewedorpse Boys een wedstrijd met een 0- 0-stand afsloot in deze compe titie. HOOFDPLAAT-RCS 0-0 - Hoofdplaat had in de eerste helft een veilige vooi kunnen nemen. Tot twee1 toe werd echter voor gemist. In de tweede helft' het meer dan duidelijk voor een punt naar Hooft was gekomen en Hoof' zelf meer speelde om strijd te winnen. NOORMANNEN-PfflUf, PINE 1-5 - Ondanks het, verlies was Noormannen veld niet zo veel de dan de uitslag doet ventf De anders zo hechte Noor® nen-verdediging stond raij schutteren. Noon# kwam zelfs op voorsprong] halverwege de eerste helft) Jansen uithaalde en dat kende 2-0. Nog voor werd het door doelpunten] Mario Seghers en *1 Meijer 1-2. Meijer zorg®! een kwartier in de tweede™ voor 1-3. Noormannen dat moment een geslagen f! Door twee treffers van W. Corijn werd de eindstand paald op 1-5. Hij kondigt bovendien aan dat jde maximale gevangenisstraf 'zal worden teruggebracht van 'vijftien tot tien jaar en dat het aantal misdaden waarvoor men de doodstraf kan krijgen wordt verminderd. Verraad, spionage en 'anti- Sovjet propaganda en agitatie' behoren tot de vergrijpen die aanvullend met binnenlandse verbanning kunnen worden bestraft, nadat een veroor deelde zijn straf heeft uitgeze ten in gevangenis of werk kamp. (ADVERTENTIE) bindstraat 10, Breda,Tel.076-135469 Dollar straks lire?

de Stem | 1987 | | pagina 16