Van der Hooft kampioen MOERSCHANSCROSS IN HULST Nico van de Klundert slaat toe Yan de Grien goed op dreei Krappe nederlaag Luctor-formatie 0STKAPE] Zwart Wit'28 te stej voor equipe van Ai TWEEDE KLAS LIBRE VAN DE BFTS HW'24 Al geeft Axel geen kans SSV'65 boekt eerste winst Middelburg steviger aan leiding Terneuzel Boys-jeug knalt raalfioeking DE STEM SPORT 6 MAANDAG 9 NOVEMBER 1987 T8 HULST - De Belg Govaerts kwam gisteren op de Hulsterse Moerschans de Zeeuwen in eigen huis kloppen. De 21-jarige atleet uit het bij Antwer pen gelegen Wommelgem en aangesloten bij Duffel AC, beheerste de wedstrijd bij de senioren van begin tot eind. De Krijger naar WV Zeeland Uitslagen BRABANDER SUPERIEUR IN VELDRIT HEINKENSZAND Uitslagen 3TEM SPORT 7 EK - „Men praat wel t dit was er een," stel de Block na afloop var elle. idzand pakt int tegen fauwendaele Van onze biljartmedewerker TERNEUZEN - Op overtuigende wijze is Louis van der Hooft kampioen tweede klas libre geworden van de BFTS (Biljart Fede ratie Terneuzen Stad). Ongeslagen en met een gemiddelde dat promotie naar de eerste klas inhoudt, finishte de KOT-speler in café 't Keldertje, waar de gelijknamige biljart vereniging voor de organisatie zorgde. Het is bekend dat de rijzige Temeuzenaar meer gespecialiseerd is in het driebanden. Dat kwam vooral in zijn eerste partijen van dit kampioen schap tot uiting. Toen moest hij het vooral heb ben van caramboleren, zonder dat de specifieke eigenschappen van het librespel naar voren kwamen. Naarmate het kampioenschap vor derde begon hij echter meer greep op het spel te krijgen. Een gegeven dat onderstreept, dat hij met wat gerichte training ook in deze spelsoort hogerop moet kunnen komen. Van die betere spelopvatting werd zijn naaste concurrent Ger- rit Krijger in de vijfde ronde het slachtoffer. Daar zag het in de beginfase van die partij niet naar uit. Gerrit Krijger opende bijzonder sterk. In slechts drie beurten stonden er 45 caramboles achter zijn naam genoteerd en het leek niet meer stuk te kunnen. Van der Hooft had echter een antwoord klaar en maakte in de daaropvolgende drie beurten 60 caramboles. Dat was teveel voor Krijger en Van der Hooft kon daarna in 13 beur ten de winst op zak steken: 100-61. Er volgde een minder goede partij in de zesde ronde tegen Joke Breur. „Maar toen speelde ik voor de punten en niet zozeer voor het moyenne. Bij winst was ik zeker van de titel," verduide lijkte Van der Hooft na afloop. De titel was op zak en in de slotpartij onderstreepte Louis van der Hooft nog eens zijn overmacht tegen Cor Dirven. Na een gelijk opgaand begin kwam hij op dreef en met een sterk slot, waarin hij een se rie van 26 produceerde, maakte hij de partij in slechts 11 beurten uit: 100-55. Dat was tevens de kortste partij van dit kampioenschap. Naast Van der Hooft promoveert ook Gerrit Krijger naar de eerste klas. Eindstand (respectievelijk aantal matchpunten, al gemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. Louis van der Hooft, KOT 14-5.38-26; 2. Gerrit Krijger, BW 10-5.41- 38; 3. Bert Timmer, KOT 8-3.61-31; 4. Joke Breur, BW 6-3.56-24; 5. Cor Dirven, Concordia 6-3.48-29; 6. Frans van der Hulst, 't Keldertje 4-3.37-29; 7. Werner van Cleemputte, JBT 4-3.29-21; 8. Johan Zeegers, 't Kel dertje 4-2.69-14. Govaerts klopt Zeeuwen Door Fred Rabout „In de eerste ronde heb ik de concurrentie getest, maar toen ik zag dat niemand bij machte was terug te komen, ben ik maar doorgegaan," aldus de latere winnaar, in het dagelijks leven vrijwilliger in het Belgische leger. Iemand die wel wat van de achterstand in de openingsfase af kon brokkelen was Leon van der Velden. „Vanaf de start spoot die Belg weg. Tot het derde rondje - er moesten er vijf gelopen worden, red. - kon ik wel wat van de achterstand goed maken, maar dat was te minimaal om hem werkelijk te kunnen bedreigen. In de laatste twee ronden braken de eerder gedane inspanningen dan ook op en zat ik echt even plat." De tweede plaats van Van der Velden, wat een uitste kende zaak was in het kader van de crosscompetitie, kwam nooit in gevaar. Piet Vonck, eerste veteraan, zat op een vei lige afstand, terwijl nog ruim daarachter Peter Hameeteman een groepje aanvoerde met alle prominenten in de Zeeuwse crosswereld, aangevuld met een sterk lopende Peter Pica- vet, die hier vorig jaar nog compleet de mist inging, naar nu op een negende plaats ein digde. Vonck heroptredend, dus winnaar bij de veteranen, was tevreden. „Ik heb in eerste in stantie geprobeerd bij Van der Velden te blijven, maar toen dat niet lukte heb ik maar ont spannen de wedstrijd uitgelo pen. Voor mij was het in eerste instantie maar bedoeld om wat wedstrijdritme op te doen, want over drie weken wil ik er tijdens de Warande-cross in Tilburg staan. Natuurlijk had ik ook vandaag hier graag ge wonnen, maar het zat er ge woon niet in. Van der Velden klop ik echter dit seizoen nog een keer." Achter Vonck, eerste veteraan dus, eindigde Peter Hameete man als vierde in de totaal stand en als derde senior. De Vlissinger liep een knappe wedstrijd lang alleen op die vierde stek, maar in de slotfase TERNEUZEN - In de hoofdklas A-junioren wees HW'24 Al Axel Al terug in de strijd om de koppositie, door de oranje-witten met 4-1 te verslaan. Vogelwaarde Al behield de lei ding via een 1-1-gelijk spel te gen Breskens Al. Overige uitslagen: Wemeldinge Al-Patrijzen Al 4-3, Kapelle Al- Zeeland Sport Al 0-1, Robur Al- Walcheren Al 3-0. Stand: Vogelwaarde Al 7-13, HW'24 Al 7-12, Axel Al 8-10, Zaamslag Al 7-8, Zeeland Sport Al 7-7, Wemeldinge Al 7-6, Walche ren Al 7-6, Kapelle Al 7-5, Bres kens Al 8-5, Robur Al 8-5, Patrij zen Al 8-3. HOEK - Wilfried de Krijger verlaat de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. De Biervlietse amateur heeft overschrijving aange vraagd naar de wielervere niging Zeeland. De wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen verliest ook Robin van Hecke uit Sas van Gent. Hij vraagt geen li centie meer aan om zich volle dig te kunnen richten op de op bouw van een maatschappe lijke loopbaan. Voorts hangt ook veteraan Wim Wielhouwer zijn fiets aan de wilgen. werd hij bijgehaald door een groepje met onder meer Rian van de Broeke, Sam Polder man, Piet Westerweele en Kees van Koeveringe. Een groepje dat nog uiteen viel met als aan voerder Hameeteman. Achter Vonck eindigde Sam Polder man als tweede veteraan. Voor hem een goede zaak met het oog op de crosstitel, want de ambities van Vonck liggen im mers ergens anders. Jo van Waesberghe, die als eerste uit de startblokken schoot, legde beslag op de derde plaats. Bij de dames ging de zege naar Marianne Wagemakers, al liet Jopie Daane nog maar eens zien dat ze in Zeeland bo venaan staat. Ze won met een straatlengte voorsprong, maar ze behoort al tot de veteranen. Deze tweede editie van de Moerschanscross - tevens de tweede uit de reeks meetellend voor de crosscompetitie - mocht zich over een ruime be langstelling verheugen van de zijde van de atleten. Ruim 300 passeerden er de inschrijvings tafel van het organiserende RKHAV en dat is wel eens minder geweest. A-meisjes: 1. Caroline Daane, Ma rathon 11.54.9; 2. Nicole Schletterer, Dynamo 12.19.0; 3. Petra Provoost, Wielingen 12.50.0. Dames: 1. Ma rianne Wagemakers, Dynamo 12.09; 2. Nellie van Horssen, Dy namo 12.20; 3. Joke Goeree, AV'56 12.33; 4. Carolien Houtepen, Dy namo 12.38; 5. Rita Kindt, RKHAV 12.39. Dames/Veteranen: 1. Jopie Daane, Marathon 11.45; 2. Ellie Westerweele, Marathon 12.00; 3. Huguette Declercq, Marathon 12.36; 4. Corry Dekker, Schelde- sport 13.03. Senioren: 1. Peter Go vaerts, AC Duffel 23.34.7; 2. Leon van der Velden, AV'56 23.57.2; 3. Peter Hameeteman, Marathon 24.26; 4. Rian van de Broecke, Ma rathon 24.29; 5. Piet Westerweele, Wielingen 24.35; 6. Kees van Koe veringe, AV'56 24.38; 7. Jan van Bunder, AV Lokeren 24.38; 8. Henk Cysouw, AV Sprint 24.47; 9. Peter Picavet, RKHAV 24.52; 10. Simon Blok, Delta Sport 25.00; 14. Jan de Wilde, AV'56 25.27; 15. Henk Hame link, Scheldesport 25.48; 17. Jaap Oele, AV'56 25.56; 18. Rini Brugge- man, AV'56 216.01; 19. Mark Wil- laert, RKHAV 26.04; 21. Leo de Leeuw, AV'56 26.14; 23. Rinus Schrijver, AV'56 26.28; 24. Wim Roose, AV'56 26.42; 25. Ramon de Pauw, AV'56 26.46; 26. Bart Kindt, RKHAV 26.46; 27. Cees Spaans, AV'56 26.49; 30. Henk Nieuw- dorp,AV'56 27.04.. Veteranen: 1. Piet Vonck, RKHAV 24.17.1; 2. Sam Polderman, Marathon 24.31; 3. Jo van Waesberghe, RKHAV 25.42; 4. Krijn Saman, AV'56 26.37; 5. Giel Boone, Marathon 27.18; 6. Tonny Strijdonck, Scheldesport 27.24. Van onze sportmedewerker HEINKENSZAND - Nico van de Klundert had za terdag geen enkele moeite om de tweede veldrit in de Zeeuwse competitie op zijn naam te schrijven. De Brabander domineerde bij de amateurs/profs vanaf het begin en fi nishte met bijna twee mi nuten voorsprong op zin naaste volger Wim Wol- fert. Op het anderhalve kilometer lange parkoers in het recrea tiepark Stelleplas te Hein- kenszand, etaleerde Nico van de Klundert veel meer be hendigheid en souplesse dan zijn Zeeuwse tegenstanders. Voor hem was de zaak dan ook gauw bekeken. Bij de eerste doorkomst draafde Van der Klundert lichtjes voorop in gezelschap van Wim Wolfert, die echter spoedig moest afhaken en achterhaald werd door zijn streekgenoot Eric Vereecken. Het Zeeuws-Vlaamse duo had tot aan de tweede pas sage de schade beperkt kun nen houden tot 25 seconden, maar daarna liep de voor sprong van Van de Klundert geleidelijk op. De winst van de koploper bedroeg na dertig mimuten al één minuut en die groeide in het laatste kwartier 'nog aanmerkelijk. Wolfert en Vereecken handhaafden op hun beurt hun posities als naaste volgers, ondanks een verwoede poging van Patrick van Hulle om bij eerstge noemd tweetal te geraken. In de slotfase reed Wim Wolfert Eric Vereecken los in de strijd om de tweede plaats, maar dat was dan ook het enige wat het handjevol toe schouwers kon boeien. Daar voor was Nico van de Klun dert te oppermachtig. Er waren bij de ama teurs/profs 21 vertrekkers, met Peter Hoondert als enige beroepsrenner in hun mid den. Dit aantal viel niet eens tegen en ook bij de andere categorieën was er een be hoorlijk aantal renners ko men opdagen. Raymond Tol- hoek was bij de junioren heer en meester en zegevierde met grote voorsprong en het zelfde deed Frank Zoetewei bij de nieuwelingen. Beide renners lieten een uitste kende indruk achter en zijn Nico van de Klundert op weg naar de overwinning in de veldrit voor profs/amateurs in Heinkenszand. - foto willem mieras. in hun categorie de grote fa vorieten voor de eerste plaats in het eindklasssement van deze veldritcompetitie. Edward Koets en de Belg José Delhaye domineerden evenals de week daarvoor in Sluis bij de liefhebbers/vete ranen. Genoemd tweetal was aan elkaar gewaagd en uitendelijk moest dan ook een fel betwiste eindsprint de beslissing brengen. Hierin toonde Koets zich wat sneller dan zijn medevluchter, die hij in Sluis had moeten laten voorgaan. Dit verhoogt uiteraard de spanning in de volgende wedstrijden. Bij de recreanten zocht Daan Ver hulst al gauw de ruimte op en liet zich niet meer achter halen. Amateurs/profs: 1. N. van de Klundert, Hoogerheide; 2. op 1.50 W. Wolfert, Sluiskil; 3. op 2.06 E. Vereecken, St.-Jansteen; 4. op 2.40 P. van Hulle, Sas van Gent; 5. M. Gunst, Yerseke; 6. P. Raas, 's-Heerenhoek; 7. K. Harms, Axel; 8. P. Hoondert, Goes; 9. E. Cromheecke, Aardenburg; 10. M. de Smit, Sluiskil; 11. Ch. de Vis ser, Domburg; 12. M. Marijs, Ar- nemuiden; 13. A. van de Vrie, 's- Heer Arendskerke; 14. R. de Jon ge, Lewedorp; 15. J. de Visser, Goes. Junioren: 1. R. Tolhoek, Yerseke; 2. J. Fortrei, Breskens; 3. J. Schroevers, Arnemuiden; 4. R. Mathijsse, Goes; 5. H. Tolle- man, Hoedekenskerke; 6. W. Geijs, Kwadendamme; 7. T. Moonen, 's-Heerenhoek; 8. P. van Belzen, Middelburg; 9. J. van de Zanden, Schijndel; 10. K. Dalebout, Goes. Nieuwelingen: 1. F. Zoetewei, Kapelle; 2. M. van Loo, Middelburg; 3. R. Bogaert, 's-Gravenpolder; 4. P. van de Vijver, Zuiddorpe; 5. R. van Gils, Vlissingen; 6. M. Wagemakers, Oostkapelle; 7. J. Wiskerke, Kortgene; 8. M. Zoetewei, Kapel le; 9. M. Zaan, Zuiddorpe; 10. C. Rommers, Rilland. Liefheb bers/veteranen: 1. E. Koets, Big- gekerke; 2. J. Delhaye, Knokke; 3. F. Willems, Wachtebeke; 4. D. Fruitier, Zelzate; 5. C. Hartog, Biggekerke; 6. K. Schroevers, Arnemuiden; 7. L. de Jonge, Le wedorp; 8. W. Schot, Vlissingen; 9. J. Kodde, Biggekerke. Re creanten; 1. D. Verhulst, Waarde; 2. S. Rommers, Rilland; 3. S. Brooymans, Terhole; 4. S. de Kok, Lewedorp; 5. J. Minnaard, Wemeldinge; 6. K. Tolhoek, Yer seke; 7. J. Traas, 's-Heer Arendskerke; 8. K Beenhakker, 's-Heer Arendskerke; 9. D. Soe- thart, Westdorpe; 10. J. Koole, Kapelle. Van onze korfbalmedewerker TERNEUZEN - In de eerste klas het afdelingskorfbal het tiende speelweekeinde. Voor de meeste ploegen zat de eerste helft op het veld er al op, maar omdat die eerste klas negen ploegen telt moest er nog een extra ronde worden afgewerkt. Die extra ronde leverde een daverende verrassing op. Luctor, glorieus bovenaan, verloor met 8-9 van Swift 3. Daar had niemand op gere kend, Luctor niet in het minst. Blauw Wit en Stormvogels profiteerden daarvan. Blauw Wit versloeg ONDO 2 met 7-6 en heeft nu slechts twee ver- liespunten meer en Stormvo gels zette Olympia met 9-5 aan de kant, waardoor het op drie verliespunten meer komt. On deraan krabbelt Seolto naar boven door 5-9-winst op Tjoba 3. LUCTOR-SWIFT 3 8-9 - Het eerste half uur was er voor de thuisclub weinig aan de hand. Swift was wat laat afgereisd en had bovendien een kwartier voor de Sluiskilse brug ge staan. De ploeg ging dus koud het veld in en dat was te mer ken. Luctor was heer en mees ter, maar toch was toen al te zien dat de concentratie er niet helemaal was. Niet aan de kan sen, die waren er volop, maar wel aan de afwerking, die op vele fronten faalde. Na twintig minuten stond het 4-1, maar het had toen al 8-1 kunnen zijn. Daarna zakte het overwicht wat weg, al was Swift alleen UitslclgGTl van afstand een beetje gevaar- lijk. Dat leidde wel tot 4-2 en een steeds verder wegzakkend Luctor. Tot de rust was het als wedstrijd niet veel soeps meer. De tweede helft begon met een grote blunder in de verdediging van Luctor, hetgeen een straf- worp kostte. Weliswaar werd de afstand weer op twee doel punten gebracht, maar onmid dellijk sloot Swift weer aan om na een tweede domme overtre ding opnieuw een strafworp aan de broek te krijgen: 5-5. Hoewel Luctor nog één keer op voorsprong kwam, was te zien dat Swift steeds meer greep op de wedstrijd kreeg. Een kwar tier voor het einde velde het het definitieve vonnis over de kop loper. Een ver teruggezakt Luctor kwam niet over het dode punt heen. Doelpunten: Margaret Wisse, Karin Kor- stanje (2x), Lianne Hamelink, Ronnie Wisse (2x), Marleen Verhole en Ad Verschuure. Vijfde klas A: TOGO 4-AU Ready 2 5-4. Zesde klas B: KVK 2-Zaam- slag 2 3-3. Junioren 1: BKC-TOGO 6-8, ONDO-AU Ready 9-2, Swift 2- Tjoba 7-13. Junioren 2: Swift 3- Animo 2 1-6, Seolto-TOP 4-4. Stand eerste klas: Luctor 10-17, Stormvogels 10-14, Blauw Wit 9-13, Swift 3 9-10, ONDO 2 10-9, Seolto Spelmoment uit de korfbalwedstrijd tussen Luctor en Swift 3. In totaal vrije positie scoort Luctor-speler Ronnie Wisse 4-1 voor de thuisploeg. - foto wim kooyman. -| "I i ,e sportmedewerker agvoetbal stelde .jag teleur door op AXEL - Hans van de Griendt uit Hoek boel veld met 0-1 van tot dens de trimklassieker Axel-Terneuzen-Ax! t moment nog roae een afstand van achttien kilometer zijn eersti rndrager Zwaiuwe te zege. De 18-jarige HEAO-student had nog noo sen. afstand gelopen, maar bleek nog over genoeg ^ense Boys profiteerde ves te beschikken om zijn laatste concurren ialf van de misstap van Persoon uit Zelzate, in de spurt te kloppen. Dit duo was na ongeveer tien kilometer aan de lei ding gekomen, nadat Alex Vernaeve bij een tempover snelling van Van de Griendt de rol moest lossen. Ondanks dat het duo dat de loop gestalte gaf elkaar op de terugweg bleef bestoken, kwamen ze beiden de rechte lijn opgedraaid, waarna Van de Griendt met een neuslengte voor bleef op de Zelzaatse arts. yerseke door tegen Tho- j j -i «Dnvs niet verder te ko op de drie Mornet^^™ doelpuntloos ge- Alex Vernaeve hield knap de derde plaats vast en Eddy Vink arriveerde als vierde bij 'De Pieper'. Piet Gans was met zijn vijfde plaats de eerste Axe laar. Op de beide kortere af standen greep het Terneu- zense broederpaar Van de Wege de zege. Christian hield op de zeven kilometer Mare de Jonge achter zich en broer Wim sloot het spurtduel met Bart Kindt 1.08.46; 10. Piet neuzen 1.08.54. dan nend af. Voor deze lopen ;1- ruim 200 deelnemei de Axelse Weststraa men, waar de organi handen was van de ting Sportieve Axel in samenwerkt het Graauwse SV Aio Uitslagen: 3 km: l, de Wege, Terneuzen Bart Kindt, Vogelwaai 3. Michel Verberkrnce neuzen 9.53; 4. Michel 4 Westdorpe 10.08; Nachtegael, Westd km: 1. Christian varfï Terneuzen 22.24; 2. 1 Jonge, Kemzeke 22.38 SM Harold ^*Rinus Verberkmoes waarde 23.24; Jos Gijs kant 23.25. 18 km: 1. Hi de Griendt, Hoek is Dirk-Persoon, Zelzate li Alex Vernaeve, We 1.02.38; 4. Eddy Vink, dorpe 1.04.10; 5. Piet Axel 1.06.52; 6. Rudi Bassevelde 1.07.56; iftll Alt iloe wedstrijd waarin Hoek bi Boekhout, Terneuzen (1-voorsprong kwam om Vf Jasper Bakker, Axellj R n a;ndHnn Freddy de vriend, Wad omen naar een 6-0-eindstan Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de tweede klas A van het lands terdagvoetbal verloor AZW met 4-2 van lijstad Zwart Wit'28 en zakte daardoor een plaats in de ra: king. Hoek liet er tegen Oostkapelle geen twijfel) staan wie de sterkste was en won met maar liefst 6f 10-7, Olympia 10-6, All Ready 9-5, Tjoba 3 9-5. Junioren 1: Tjoba 8-15, ONDO 7-13, All Ready 7-6, TOGO 8-4, BKC 7-3, Swift 2 7-3. Junioren 2: Luctor 7-14, Blauw Wit 7-12, TOP 5-9, Zuidwesters 8-6, Storm vogels 8-6, Seolto 9-6, Animo 2 7-5, Swift 3 7-0. Kloetinge blijft het verrassend goed doen In de uitwedstrijd tegen Altena werd het 1-1. Ar nemuiden won met 2-0 van Wilhelmina'26 en Serooskerke hield SSC'55 op 1-1. Dinteloord kon het in eigen huis niet bol werken tegen SC Everstein: 0- 2. ZWART WIT'28-AZVV 4-2 - De 3-0 die bij de rust op het scorebord stond, was zonder meer geflatteerd. AZW had met een beetje geluk ook een paar keer kunnen scoren. Al tena kwam al vroeg in de wed-i strijd op 1-0. Een AZW-verde- diger maakte hands in het be- Van onze sportmedewerker GOES - De aanhang van het Goese SSV'65 zag zater dag hoe zijn favorieten in de vierde klas A van het lan delijke voetbal de eerste seizoenzege behaalden. Te gen het bezoekende Krab- bendijke, dat het dit jaar bijzonder slecht doet, werd het 2-0. Een wedstrijd met twee hard werkende ploegen, die echter allebei niet over een afwerker beschikten. Het duurde dan ook tot een kwartier voor tijd voor dat een doelpunt kon worden genoteerd. Edwin de Bom scoorde voor de thuisclub. Krabbendijke wilde de ge lijkmaker forceren en trok massaal ten aanval. Daardoor vielen er gaten in de verdedi ging. Door een tweede treffer van Bom werd de strijd al gauw definitief beslist. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de inter regionale A-juniorencom- petitie liep Middelburg Al een punt uit op concurrent Halsteren Al. De hoofdste delingen versloegen hekke- sluiter Beek Vooruit Al met 6-0, terwijl Halsteren Al de punten deelde met Vlissin gen Al via een 1-1-eindsco- re. Zierikzee Al klopte NAC Al met 4-1. Arnemuiden Al was niet opgewassen tegen DOSKO Al en verloor met 3-1. RCS Al blijft leider Middelburg Al goed volgen. Het versloeg Goes Al met 3-0. Stand: Middelburg Al 9-17, Hal steren Al 9-15, RCS Al 9-13, Baro nie Al 9-12, DOSKO Al 9-10, Vlis singen Al 9-9, NAC Al 9-8, Goes Al 9-6, Rood Wit W Al 9-6, Zierikzee Al 9-6, Arnemuiden Al 9-3, Beek Vooruit Al 9-2. ruchte gebied en dat) een penalty bestraft der Veer maakte vai ter geen fout. Dezelll zorgde acht minuten) voor 2-0 en Hans i scoorde enkele minute 0. Halverwege de kwam AZW op wijze aan een tegei Peter Westdijk plaat geheel onnodig in Rob van der Veer zorg zijn derde treffer m verschil weer twee Door Antoine Thoenj tenslotte 4-2. SEROOSKERKE-S Rust- en eindstand.) Roon 0-1, Hans Wattel) ARNEMUIDEN -V NA'26 2-0 - Rust Crucq 1-0, Paulus Pa 0. ALTENA-KLOETI.NQ Rust 1-0, Gerrie Klop) nald Bun 1-1. DINTELOORD-SC STEIN 0-2-Rust 0-1,8 chielse 0-1 (eigen René Bruggraaf 0-2. wisten dat Oostkapelle goals in de voorgaande •ij den had moeten incas- Onze opzet was dan ook snel mogelijk onder druk ■tten. Een opzet die ach- als geslaagd mag worden ■mpeld," aldus De Block, Onmiddellijk bij het bin- ;omen van de kleedruimte maats feliciteerde met de inde inzet. e hebben als collectief ge- .d. En dat is belangrijk, er dan uiteindelijk bij een voorsprong toch enkele rs eigenzinnig worden, dat," oordeelde De Block, dit eigenzinnig worden onder andere Martin iert, die ondanks zijn for- jbele inzet toch teveel •gie verspeelde door te laat situaties te overzien en door veel nuttig werk ver zag gaan. ils gesteld opende Hoek iate succesvol. En zeker de Block, want na twee balcontact stonden er lovele doelpunten op het jbord. De eerste treffer viel ie tweede minuut. De Block itte zich met een vrije trap. izuiver 'schilderde' hij deze «t hoofd van voorstopper :o Braafhart, die knikkend liet noteren. Kort daarna het weer prijs. En ook deze nam De Block een vrije richting Oostkapelle-doel. gezien Oostkapelle-keeper de Berg flaterde, kon de aan het scorebord weer het werk. auwelijks hingen deze "jes er of hij moest opnieuw klim maken, omdat Frank lelsoet attent reageerde na kopbal van Lokhorst op voorzet van Hubregse. Ne- minuten was het duel toen L Voor een man als Oostka- le-vrije verdediger Stoffel ipper ruim genoeg om over gaan op kankeren op zijn ilman. Een goalie die inder- id één keer flaterde, maar in indere gevallen net zo 'fout' als zijn toekijkende verde lers. zi di H s< ir fc b E ti a v s n D di ri e; Van onze sportmedewerk) TERNEUZEN hoofdklas 3 C-junioij Terneuzense Boys 'makkie' aan STEEï| won met 8-0. Terne» scoorde er tegen eveneens lustig oplo Stand: HW'24 Cl 6-11," Cl 6-10, Terneuzense Bo STEEN Cl 6-4, AZW Cl JJ Hoofdklas 1: Middelt! KapeUe Cl 0-8, Yerseke Cj zee Cl 2-3. Stand: ZieriWI Kloetinge Cl 6-9, KapeDJ Yerseke Cl 6-4, Middelt* Hoofdklas 2: VCK CH ren Cl 2-1, Vlissingen CR daele Cl 1-1, Zeelandia 01 8-4. Stand: Vlissingen n Dauwendaele Cl 8-10, Cl 7-9, RCS Cl 87-6, Wa 7-4, VCK Cl 7-3. Puntendeli| HVV'24-jei Van onze sportmedewerk1 TERNEUZEN- In de] regionale B-j union petitie won Terne' Boys BI met 2-0 van l zee BI. HW'24 BI eigen veld genoegen' met een 1-1-gelijk gen Internos BI. Overige uitslagen: Bar» Rood Wit W BI 2-0, NAC J BI 3-0, Halsteren Bl-KW 2-2, Vlissingen Bl-Mid» 4-1, Stand: RBC BI 9-16, ïgl 16, Middelburg BI 9-12, fJ 9-11, Vlissingen BI 9-1' JT BI 9-11, Terneuzense Boy-61 Internos BI 9-9, Halster»»! Kloetinge BI 9-4, Ziens-» Rood Wit W BI 9-0. Jverigens moet deze doel- later waarschijnlijk toch eens aan de aan zijn adres nite 'lofbetuigingen' gedacht bben, toen dezelfde Stoffel ópper in de fout ging. Eerst een grove charge - van dit ddel maakte Oostkapelle te- i onze sportmedewerker 1DDELBURG - In de teede klas van het afde- pgsvoetbal verraste Cad- id door medekoploper öuwendaele in eigen huis fh puntje te ontfutselen. Puwendaele was technisch F de beste ploeg, maar het Jerkvoetbal van Cadzand trgde voor het evenwicht, dverwege de eerste helft "am Dauwendaele op voor tong door een doelpunt van an Wijngaarden, nadat Henk Lijser voor Cadzand een er zijn schot net langs de °r Cadzand verkeerde kant pn de paal zag suizen. [In de tweede helft werd Cad- nd zelfs af en toe sterker. De /diende gelijkmaker bleef •n ook niet uit. De sedert Jóge weken weer actief zijnde r'^Jan de Nijs - enkele jaren 'aden stopte hij met voetbal- werd het 1-1.

de Stem | 1987 | | pagina 14