ting in Zijn naam zegt genoeg...' aat rd doo :/w] ioedig Zeeuwse babbels Zeeland en Vlaanderen Beste hondenbezitters Onverzadigde drankzucht i AfD óók in Philippine .terfabrii ^bobcat Ge keu't daor'm evegoed nie weten Twee stenen voor een half miljoen RK KERKDIENSTEN PASTORIEDIENSTEN ISTKM VAN ZfcELAND 5 ZATERDAG 7 NOVEMBER 1987 iroede GULDEN DON: HUUR EEN BOBCAT Bjeestelochting *?iee aan de ScAoofétu mr-rm _i& ordt dit thema behar gfevens wordt er info egeven over de doopy de RK-kerk. De org# f e is in handen van de - aatsgroep. ERGADERING - Het artement Groede van aatschappij tot het nut et algemeen houdt dot ag 12 november een bene ledenvergadering paviljoen de Groe' in Gt de agenda staat eej uursverkiezing en een preking van het wint* ramma. Na het officiële ~elte houdt A.Kools eet ng over Indonesië. Bl preekbeurt worden dia'i ~ond. tindredactie: Rein van der Helm en Eugène Verstraeten f K. Malcorps. Heeft hij iel een normaal postuur? FOTO DE STEM/COHJ.DE BOER NEE; DE uitlatingen die het Oostburgse WD-raadslid Karei Malcorps een week of wat geleden deed naar aanlei ding van de plaatsing van be tonnen picknicktafels in Cad- zand-Bad zijn bij CDA-wet houder Bram de Feijter van Oostburg niet in goede aarde gevallen. Dat er volgens Mal corps amper aan de tafels ge zeten kan worden door iemand met een normaal pos tuur is, als we de CDA-be- stuurder mogen geloven, 'klinkklare onzin'. Om er achter te komen of het WD-raadslid al dan niet ge lijk had, schakelde De Feijter de voltallige CDA-fractie in. De afgelopen week trok het gezelschap naar de West- Zeeuws-Vla amse kustplaats Liur van Oostburg fen voor de rioolbelasti te passen. Het merend jning houden met eem met een laag water: uik zouden slechts 70 gu reten betalen, maar ooki gemeente. Bij verschillende tarief„ i zou de netto-opbre or de gemeente vrijwel! Ifde blijvea Het college iter van een herziening tariefstelling af. invoering van de rt ng is nodig, omdat 0 rg in de nabije toekomst (Ij oen gulden moet invest _l de bergingscapaciteit i )t rioolstelsel te vergroten. )F HET nu op plaatselijk, idelijk dan wel internatio nal niveau is, politici van «schillende partijen zullen ilkaar met scheve ogen bekij- ;en als de ander een slag slaat m, ten koste van de concur- ïtie, stijgt in de gunst van Ie kiezer. Als de verkiezingsstrijd in olie hevigte woedt is de kans it een politicus iets aardigs igt over een andere partij in de zijne heel erg klein, opaganda maken voor de concurrentie is er natuurlijk helemaal niet bij. Er worden nog lang geen 'erkiezingen gehouden, dus is lat misschien de verklaring voor de plotseling wel erg grote sympathie die CDA- raadslid R. Bruggeman uit Sas van Gent vorige week'tij dens de raadsvergadering in die plaats etaleerde. Hij drong er bij het coUege van B en W op aan om ernaar te streven „dat ook in Philippine de WD een sterke afdeling krijgt". Het blijft gissen waaraan Bruggeman nu precies zat te denken toen hij deze uit spraak deed. Feit is dat één verkeerd geplaatste letter een hoop verschil kan maken en tot grote hilariteit kan leiden. Aan de orde was namelijk een subsidieverzoek van de on langs opgerichte Sasse afde ling van de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer, de VW! gaat de waterfabriek' Daarvoor moet een 1 men. stig gebouwde fabriek i Jrste optie op de grond, i ek te kopen, neer Dow altijd zuiver wa' Ken enige stroom en die is! an PZEM en WMZ besti ciale commissie, de r utsbedrijven in één geh< eugde meedelen dat de indigheid van de oralsnog behouden blijft1 voor het Zeeuwse bedrijf» zonderingspositie ge arbij men in Zeeland I 13 de tijd krijgt aan de j ktie-eis van 2.500 Megav/ voldoen. In dit verband z n zijn hoop op de bouw v n nieuwe kolencentrale i eland. „Wij zijn nu niet t ïspel gezet en kunnen bin sep volledig meeprate er de lokatie van cuwe centrale". (advertentie) Smits b.v Breda 9 modellen met hulpwerktuigen - sloophamer - grondbakdiv. - vork greppel - palen-plantboor - pulnriek - bezem - palletvork etc. ,x 'sjiJ JKvli '.«Kf .V-I, Provincie wil iemand inhuren om het zoeken naar gifvaten in Zeeuwsch-Vlaanderen te begeleiden en te coördineren. Iets (voor Van Himme? Poppenkast opgekrast Wie in de IJzendijkse gymzaal door de vloer gaat, wordt er door het Oostburgse college uitgetrokken Het Sasse college heeft tuinkabouters ingehuurd om tuintjes tekeuren Een Bliek neemt het straks op voor de vissers Samen toch niet sterk genoeg I Vissen in de Westerschelde is echt vissen in troebel water. i 1 Discussie Aardenburg op de band. Als ze dat jaren geleden al hadden gedaan hadden ze nu móói historisch'materiaal. I Voor die vijftigduizend piek voor Amerika-reisjes kunnen heel wat Zeeuwen gratis de Zeelandbrug over. i Zwartwerker: Tandarts, mag ik nog snel wat gouden kiezen? Dowlexioen CDA Hontenisse is wakker geschrokken over nertsfarms. Straks kunnen ze van de stank niet meer slapen. Spoedoperatie voor school Hengstdijk. Doen ze dat in het .me disch centrum in Hulst? De gegevens, die de advocaat van de gemeente Oostburg nog mist, kunnen toch wel ergens opgevist worden.? Doe het zelf wordt niet altijd door de politierechter gewaar deerd. IJsbaan in Aardenburg. Dat kan sinds daar geen scheve schaatsen meer worden gereden. Die tandeloze mensen staan nu dus met een bek vol tanden. Maurice Weemaes: ..zoals ze in Antwerpen zeggen.... FOTO DE STEM /COHJ.DE BOER HET SASSE gemeenteraads lid Maurice Weemaes is een echte Westdorpenaar en dat wil hij weten. Zonder de min ste moeite wendt hij zijn sap pig dialect aan als het erom gaat Groot-Sas in de vaart der volkeren op te stuwen. Niet iedereen heeft voldoende kennis van het Westdorpse dialect. Weemaes weet dat en bedient zich om die prakti sche reden tijdens raadsver gaderingen van het Algemeen Beschaafd Nederlands. Soms echter schieten hem woorden tekort. Noch het ABN, noch de Westdorpse va riant bieden dan uitkomst. Geen nood, moet Weemaes tijdens de vorige week gehou den raadsvergadering hebben gedacht, dan kijk ik over de grenzen heen. Toen dan ook een college voorstel werd besproken, vol gens hetwelk achtduizend gulden kon worden uitgetrok ken voor verfraaiing van de Sasse Dierenweide, verraste hij vriend en vijand. Niet door zijn standpunt-„dieren heb ben, net als mensen, recht op een goede huizvesting" - maar wel door zijn omschrijving van de dierenweide. „Deze bjeestelochting, zoals ze in Antwerpen zeggen..." 'MAAK VAN EEN MAN EEN TEAM' VERKOOP VERHUUR LEASING Rudonk21, Breda (076)418000 *<tUHU(mUHUHUUUUUUUUUMUr**<4*lir\ een gerennommeerd automerk brengt een twee maandelijks tijdschrift uit waarin het eigen produkt Wordt aangeprezen en de ver- Wende rijder tips krijgt voor "et gebruik van zijn glim mende bezit. Zo vindt het automerk het een goed idee om een ritje te ma- y™ door Zeeland en Oost- Gaanderen. Immers, deze ge meden sluiten zo mooi op elk aar aan en als de twee provin cies een gezamenlijke folder mtbrengen zal dat wel z'n re uen hebben, moet de redac tor die hierover een artikel heeft geschreven hebben ge dacht. Zeeuwsch-Vlaanderen, I Jhuh eigenlijk de plaats waar V laanderen en Zeeland elkaar moeten, komt er nochtans bekaaid vanaf in he verhaal. Vol enthousiasme beschrijft het verhaal, met schitterende kleurenfoto's geïllustreerd, hoe men via Bergen op Zoom .of via deZeelandbrug Zee land in kan. Onderweg komt men de mooiste dingen tegen. Klasse restaurants, Neeltje Jans, Delta Expo, kortom al les waar Zeeland trots op is. Tenslotte waagt het automerk de oversteek' over de Wester- scheldeplas. Vlissingen-Bres- kens. En daar lijkt het ver haal pas goed te beginnen. Immers, we zijn nu in Zeeuwsch-Vlaanderen gear riveerd. Maar nee hoor. Onze redac teur' weet niet hoe snel hij de streek weer moet verlaten. Via Cadzand, Sluis en Aar denburg verdwijnt hij in lut- om Malcorps ongelijk te be wijzen. Voorzichtig-de be tonnen zitting was ietwat ruw-schoof de CDA-fractie aan de tafels. Niemand moest zich in bochten wringen, iets wat Malcorps wel had moeten doen. Geen enkele christen democraat moest moeite doen om de benen onder het beton- blad te krijgen. Bewijs gele verd, beschuldigde sta op. De Feijter: „Wat Karei Malcorps allemaal heeft ver kondigd klopt van geen kan ten. Een normaal mens kan zonder problemen aan die ta fels gaan zitten, maar ja, ik *zeg ook een normaal mens, met een normaal postuur. Of dat voor het VVD-raadslid opgaat weet ik niet, maar tja, zijn naam zegt genoeg, denk ik dan..." ..Dank u.... EEN HOND zal het een zorg zijn waar hij zijn drol depo neert. Bij de minste aandrang kijkt het beest meesmuilend rond en kiest ter plaatse posi tie. Het dier kan er ook niks aan doen dat het vaak ande ren tot overlast is. Maar wel het baasje. Dat moet tijdens de dagelijkse wandeling het achterwerk van zijn huisdier nauwletten observeren. Want bij de kleinste poging tot neiging is het zijn taak de hond goed schiks of kwaadschiks naar een plekje te sleuren waar niemand last heeft van Fik- kie's restant van het spijsver- - FOTO ERIK OSSEWAARDE teringsproces. Maar veel baasjes zal het net als hun trouwe vierpoter een zorg zijn. Blijkbaar ook in die straat te Vogelwaarde, waar een bewoner er uiteindelijk toe is over gegaan om een mo biel bord te stationeren. De tekst spreekt voor zich. DE BIERWEDSTRIJD in Clinge heeft voor nogal wat ophef gezorgd. Maar 25 pinten drinken is nog maar klein bier vergeleken met wat de Clingenaren er vroeger van konden. In de 16e eeuw bij voorbeeld. Zelfs Spaanse oor logscorrespondenten, die toch wel wat gewend waren, ston den verbaasd over de blijk baar onverzadigbare drank zucht. Ene Guicciardini, die zich in de buurt van het Zeegat op hield, pende in zijn verslag dat de bewoners zich maar 'niet aan de drankduivel kun nen ontworstelen'. Volgens hem had dat alles te maken met het vochtige klimaat, dat de mensen zwaarmoedig maakte, zodat drank nodig was om het leven draaglijk te maken. Ook oorlogscommentator Vazquez kon niet voorbij aan het overvloedig drankge bruik. In zijn 'Guerras de Flandres y Francia' zegt hij erover :„Men behoeft zich er niet over te verbazen dat zij zo drankzuchtig zijn, want reeds als zuigeling worden ze aan de drank gewend. De moeders geven de kleintjes, als zij hen neerleggen, met wijn of bier gevulde houten kalebassen in de vorm van een vrouwenborst, en de kin deren zuigen daaraan alsof het een tiet was en drinken de wijn als melk. Dit gaat zo door tot zij gespeend worden. Door deze fop en hun ingebo ren aard zijn zij aldus behept met de ergerlijke zonde der dronkenschap". Tja, in het licht van deze historische ontboezeming hoeven we van die bierdrink- wedstrijd niet meer op te kij ken. Bron: Fietsen en wandelen in het krekengebied van Noord en Zeeuws-Vlaanderen. Prof. dr. H. Gijsels e.a. tele ogenblikken de grens over, de smokkelroute vol gend. Een klein ommetje langs Schoondijke en IJzen- dijke wil hij vanuit zijn auto nog wel als 'alternatief' aan reiken. Maar daar houdt het toch mee op. Gent is immers veel interressanter. Het is ongetwijfeld de vieze kanaalzone die onze man de stuipen op het lijf jaagt. Wie geeft er nu gas bij als de in dustriële 'skyline' van Ter- neuzen, Sluiskil en Sas aan de horizon verschijnt? Jammer voor de andere kant van het kanaal, waar het leven weer wat beter is en het landschap in ieder geval een stuk aan trekkelijker oogt. Misschien moet de WOV toch wel een Oostelijke tracé krijgen, zodat de auto's ook eens kennisma ken met het land van Reintje. In't eest langdeken mijn petsjen d'r voor af, echteluk waor! En die d'r wa voor over, docht'k, wa doemen wij dan maor: één uurken in de kerk, en, kom't uit al 's ne zondg overslaon, twint an zulder dag aon dag van deur naor deur gaon. Maor ze begosten te dikkels te kommen naor mijn gedacht. En ik vroog al 's: „Aoide gulder nou echt ver wacht, dan'k mijne rok elegans zou keren, binnen zo'n week of twee, drie? Gao nou eest maor 's naor 'n ander, dan komde bij mij maor 's nie!" Da kostten ze nie on touwen: ze stingen d'r lap voo keer. Ik begost'r mee te spotten. Zeejen zulder: We zij men ier mee gods leer, dan zeeje kik: 'k zijn al ketent agge ze tegen 't fietsekot leg; 'k en ze van de week toch niemer nodug dan ange kik ze wel wij j er weg. Zulder: We willen U de hulp van de heer niet ont'ouwen, Dan wast: Oh gulder moe bij den buurman zijn, die is aon't verbouwen. IJ staot'r elemaol allenug voor, dan kom 'n manneken altijd van pas. Oe wiste gulder zo gauw dattij al begost was? Of: de kestboom stao d'achter de deur, ze kan niemer open of dicht; agge's 'n alf jaorken wil wachten, zo tenden mai wellicht... Nog meer van die dingen, ik lachte kikken d'r alt maor mee, maor stiekum bij mijn eigen docht'k: Ge keu't daor'm evegoed nie weten eeh? Nou droomdeken toch overlest dat voogoed af gelopen was mee mijn. Ik sting al aon d'emelpoort, maor ik docht: da zal ier gauw bekeken zijn. Ahjao, altijd braof geleefd, 'n dageluks zonde ken of wa, zeker nie meer, maor achter de deur stingtij daor'm zelf te wachten onze lieven eer. Kom gij 's ier! Ge zie zeker de bui wel al angen, Free? Dienen zondagmerrend overlest, da weette niemer zeker eeh? Ge stingt'r mee te lachen; gij docht: da's am- mel'nie nodug voor mij G'aoi 't toevallug nie in de gaoten zeker eeh, maor ik was'r zelf bij. Nou is ouwen klakker wel gebosten zeker eeh maot? Spijt zedde? Da geloof'k gjern, maor da's van eigen wel wa ruim laot. Ik en hier nog wel e pleksken daor keuje la chen, al ist'r wel wa d'eet..." Mee nen uil schoot 'k wakker, maor ik was da or'm nat van't zweet. Nou schiet'k mij van tenden in den of, oor'k ze gewaor. Dank de bel nie oor, da kan kik ook nie elpen niewaor? Mochtij echteluk staon wachten gunterboven en winken: Free! Dan kan'k alt zeggen: „Agge dan ook 's last achteren gekommen waor eeh!" DE PVDA-FRACTIE in Oost burg zat echt niet te springen op de reconstructie van het centrum van de Eenhoorn- stad. Fractievoorzitter J. Wie lakker liet dat tijdens de be- grotingsraad duidelijk blij ken. De Oostburgse sociaal democraten wilden de helft van de gelden voor de recon structie, een kwart miljoen gulden, liever gebruiken voor leuke dingen voor de mensen. Zoals fietspaden, wandelpa den en een aantal andere za ken. Wethouder A. de Feijter (CDA) van openbare werken kon er met zijn verstand niet bij dat de PvdA-ers het half miljoen voor het ambitieuze project wilden halveren. „Met 250.000 gulden kun je zo wei nig doen," stelde hij, „voor dat geld kun je amper een steen leggen". Die opmerking zette het PvdA-raadslid Coby van de Ree uit IJzendijke aan het rekenen. „Maar wethouder," reageerde ze even later," dan kunnen we met een half mil joen toch maar twee stenen leggen, of niet soms?" Die re actie leverde vanuit het col lege alleen wat gemompel op. NOORD - ZUID - BEVELAND Goes - Parochie Maria Magdale- nazat. 19 u zond. 9.00 en 10.30 a Zierikzee - H. Willebrord, Mo- lenstr. 62, zat 9 u. zond. 11 u. Hanswee rt - O. L. Vrouw Onbe vlekte Ontvangenis, zat. 17 u. zond. 11 u. Maria-oord, zat 10.30 a Lewedorp - H. Eligius, zat. 19 u. zond. 10.30 u. RUland-Bath.- H. Jozef, ofwel zat om 19 u. ofwel zond. om 9.30 u. (om de 14 dagen). Yerseke - H. Anna: ofwel zat 19 a ofwel zond. 9.30 a (Om de 14 dagen). Ovezande - O. L. Vrouw Hemel vaart, zat 19 u. zond. 9.30 u. WEST - ZEEUWSCH - VLAAN DEREN Aardenburg - Maria Hemel vaart, zat 19 a, zond. 10 u. Biervliet - H. Maagd Maria On bevlekt Ontvangen, zat 19 a zond., 10 a Breskens - H. Barbara, zond. 10 u. Eede - H. Maria Hemelvaartzat. 19 u. zond. 10 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. zond. 9 u. (Palmzoqpag tot en met 1 nov). Hoofdplaat - H. Eligius. zat 17 u. zond. 9 u. Oostburg - H. Eligius. zat 19 u. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apostel, zond. 9.45 u SUjkplaat - Maria Sterre der Zee. zat 17 u. IJzendijke - H. Maria Hemel vaart zat 19 u. zond. 10.30. Huize Emmaus. zond. 11.15 u. Sluis - H. Johannes de Doper, zat 19 u. zond. 10 u. WALCHEREN Middelburg - H. Petrus en Pau- lus, Lombardstr. zat 19 u. zond. 10 a Kerkcentrum De Hoeksteen, Rozenburglaan, zond. 11.30 u. Vllssingen: Paauwenburg. Kerk centrum Open Hof, A. Gogelweg: zond. 11.15 u. en 19 u. Lieve Vrou- wekerk, Singel: zat. 19 en zond. 10 u. Souburg - Martinuskerk. zond. 10.30 a Domburg- Willibrorduskerk- le 0 en 3e zond. 8.45 a OOST - ZEEUWSCH - VLAAN DEREN Clinge - H. Hendricus. zat 19 a zond. 9.30 a Hulst - H. Willibrordus. zat 19 a zond. 9.30 en 11.30 a Graauw - Maria ten Hemelope- ning. zat 19 a St Jansteen - H. Johannes de Doper, zat 19 a zond. 10.30 u. Boschkapelle - H. Petrus en Pau- lus. zond. 9.30u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat 17 a zond. 8.00 en 10.00 a Hengstdijk - H. Catharina. zond. 11.00 a Heikant - H. Theresia. zat 19 a zond. 10 a Kloosterzande - H. Martinus. zat 17 a zond. 11 a Koewacht - H. H. Philippus en Jacobus, zat 17 a zond. 9.00 a Lams waarde - H. Cornells, zond. 9.30u. Nieuw-Namen - H. Jozef. zond. 11.00 u. Ossenlsse H. Willibrordus. zond. 9.30 a Stoppeldijk - H. Gerulphes. zat 18.30 a Sluiskil - St. Antonlus. zat 19 a zond. 11 a Terhole •- H. Gerardus Majella. zond. 11.00 a Axel - H. Gregorius de Grote, zat 19 a zond. 11 a Philippine - O. L. Vr. Hemel vaart zat 17 a zond. 9.30 a Sas van Gent - Maria Hemel vaart. zat 19 a zond. 9 en 11 a Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 a Terneuzen - H. Willibrordus(Tri- niteitskerk). zat. 19 a zond. 9.15 en 10.30 a Verrezen Christus: Maand. t.m. zat. 19 a zond. 9.30 en 11 uur. Hoek - H. Kruiskerk, zond. 10.30 a Zuiddorpe - H. Maria Hemel vaart zat 17 u. zond. 9.45 a Van zondag 12 a tot dinsdag 12. uur is voor geestelijke bijstand onderstaande pastorie te berei ken. OOST ZEEUWS VLAANDEREN Hulst, Hontenisse en Koewacht - Past J.v.d. Heijden, Clinge, tel. 01140-12230, ofwel Ziekenhuis Hulst, tel. 01140-12651. I f H i NU HET jachtseizoen weer in volle gang is, eens het relaas van één die alles bekijkt vanaf de andere kant van een geweerloop: Miel de Rel. Lied van Miel de Rel. Dramatisch lied over de ondergang van een eend. Tekst en mu ziek: P. Scheerders, muzikale bewerking: Ambras. Op een struikje met riet in het Saeftingher land Daar zaten twee pielen verliefd hand in hand. De zon die ging onder, zij zakte bloedrood, maar daar in de verte, daar nadert een boot. Zijn wimpel is geel en ook blauw met een S. Betekent voor pielen beslist SOS. De dood is nabijmen weet niet wat doen! Miel geeft aan zijn vrouwtje uit angst nog een zoen. Refrein: Ja, ja, het leven vaa...Miel de Rel valt niet mee, valt niet mee. Ja, ja, het leven vanMiel de Rel dat valt beslistniet mee. Die boot maakt lawaai; er zijn mensen aan boord. Zo'n motergeknetter heeft Miel nooit gehoord. Zijn kroost ligt van wanhoop te bibberen in 't nest Men wacht nu gelaten op wat hun nog rest. De boot is weer weg, d&t had Miel niet verwacht. Geen een van zijn dochters is eerloos verkracht. Een zucht van verlichting wordt alom geslaakt. Tesamen met Miel wordt een kruisteken gemaakt. Refrein. Bij het krieken der morgen, laat water in 't schor. Slechts n'n enkelen visser met fuik of met kor. Miels angst voor de boten verdwijnt plots, terstond Als daarginds van D'n Emma een groep mensen komt De laarzen vol modder, de kijker in d'hand trekken de groepen door 't Saeftingher land. Mar Miel kent deez' mensen en snatert 'hallo', al stopt hij zij n kind'ren wat dieper in 't stro. Refreia Zo glijdt Miel zijn leven heel vredig voorbij Bij ebbe wat groepen, een boot bij hoogtij. Seizoenen die komen, seizoenen die gaan En zo komt ook de koude winter er aan. Op 'n sneeuw'rige ochtend, nog voor dag en dauw Trekt Miel er op uit voor kroost en voor vrouw, ziet plots weer zo'n boot met daarop n'n meneer Miel duikt in het zand, want die richt zij n geweer. Refreia Miel vlucht naar zijn nest en hij slaat plots alarm zijn kind'ren die krijsen; ,,'s Is zo lekker warm!" Maar Miel die beseft: 't gaat om leven of dood! 't Gevaar komt van jagers, verschanst op die boot. Ze fladd'ren paniek'rig naar oost en naar zuid. De eersten die vallen met klaaglijk geluid! Een paar droge knallen, ze was hem zo trouw, Daar stort ook getroffen zijn lieflijke vrouw. Refrein. Miel kan wel ontsnappen, maar zint meer op wraak. Hij vliegt naar de jagers! Vergeefs, 't is al raak. Getroffen valt hij in het Saeftingher zand, Waarvan hij eens dacht: „Dit is mijn eigen land." De moraal: De moraal van dit lied: 't gaat ten koste van Miel! Kijken is pijnloos; een schot kost zijn ziel! Centrales van Doel, het gebaggerde zand. Dat alles bedreigt écht het Saeftingher Land. Refrein. We naderen Sinterklaas. Uiteraard speelt Hé ja daar tegen die tijd op in. We ontvingen al enkele dingen, maar er is vast meer. Wie heeft oude Sinterklaasliedjes liggen, gezongen of voorgedra gen, vol verwachting, ondeugend, goedgelovend of van groot on geloof, het doet er niet toe. Stuur ze aan; Van Vollenhovenstraat 5, 4561JJ Hulst Op zijn minst is 'ne spekelasoie-vent' uw beloning. Pegam. Voorgedragen, vol verwachting, ondeugend, goedgelovend of van groot ongeloof, het doet er niet toe. Stuur ze aan: Van Vollenho venstraat 5, 4561 JJ Hulst. Op zijn minst is 'ne spekelasoie-vent' uw beloning. Pegam.

de Stem | 1987 | | pagina 15