arry Vermeire is de klos Lennie van Rumste voorzitter Sluiskil UITSLAGEN Willy de Feber succesvol bij de trimmers IACHENIST' RENÉ PUNEN BLIJ MET TERUGKEER ZESDAAGSE ANTWERPEN errast fiSTEM SPORT 3 ZATERDAG 3 OKTOBER 1987 Dongegebied' ANTWERPEN - Als een haan bij het ochtendwa- ken, zo attent rijdt René Pijnen in de zesdaagse van Antwerpen, die gisteren zijn tweede avond - met opnieuw weinig publiek - beleefde. 'IK BEN TROTS OP DEZE VERENIGING' Bestuur Opvallend Peeters naar gewestelijk kampioenschap iülüü T14 fRinus Verberkmoes [LIPPINE - Voor Philip- -spits Harry Vermeire •de het optreden in het t i tegen STEEN bijzonder ^t. Slechts een keer kon de bal beroeren om ver ens neer te storten. Met, i later bleek, een gebro- kuitbeen. En dat doet Vermeire meer zielepijn ilichamelijke ergernis. !gon net lekker te draaien, seizoen liep het ook al re- maar toch minder dan Dat was meer het gevolg het vervullen van mijn isplicht", aldus pechvogel Ty Vermeire, die in de vo- competitie overigens vleu- lerdediger speelde. Nu dus le frontlijn als 'vervanger' Danny Elve, die zijn voet- reluk in België zoekt oals het uit voorgaande valt te maken is het optreden de 21-jarige Philippine- i altijd en overal op 1 riet alleen de Ducato ren, maar ook weten onderneming kan ps voor zekerheid en li l maar bij ons af. r MAATWERK. BDL naar voorlopig voorbij. „Ik re ken op twee maanden", gokt hij zelf. En dat houdt in dat vader Herman, moeder Leida en zus ters Anneke en Petra hun idool tijdelijk niet op zullen zien tre den. Een domper op de voetbal vreugde in huize Vermeire. Een gezin dat op staat en gaat sla pen met de voetbalvereniging Philippine. Een vereniging waar Herman, voor zijn hui dige taak als grensrechter, fu rore maakte als voetballer. En evenals zoon Harry nu voor de eerste keer, had ook hij met pech af te rekenen. Want hij brak eveneens zijn been. Twee maal zelfs liep hij een dubbele beenbreuk op en even zoveel maal keerde hij terug. Philip pine hoeft dus niet bang te zijn dat Harry zijn schoenen aan de wilgen hangt. Het Vermeire- voetbalhart kan heel wat in casseren. Dat Harry zo snel uitviel - een week eerder overkwam dat echter Vogelwaarde-aanvoer der Marc van Bunderen - kwam als volgt: „Een verdedi ger van STEEN wou zijn visi tekaartje afgeven. Simpel en alleen om te laten zien dat hij present is. Intimidatie". Dat pakte verkeerd uit Harry: „Ik nam de bal aan en direct kreeg ik van achteren een tik waar door ik niet verder kon. Maan dagmorgen wezen foto's uit dat ik mijn kuitbeen gebroken had. Gelukkig een zogenaamde nette breuk, zodat er niet teveel gerepareerd moet worden. Wat dat betreft heb ik wat geluk bij een ongeluk". Ondanks dat was Philip- pine-trainer Rini Dey verre van gelukkig met dat bericht. Was hij al boos toen het ge beurde, naderhand steeg die ergernis alleen maar. Want hij ziet voorlopig zijn spits op de bank zitten. Een knaap, die zo als hij zegt: „Overal inzetbaar was, omdat hij zowel rechts- als linksbenig is". Pech voor Harry Vermeire, Harry Vermeire met zijn been in het gips. - foto de stem/cor j. de boer die met zijn uitschakeling zijn in ieder geval met de rest van treft, kan Philippine rekenen debuut maakt in de 'krukken- de familie zijn ploeg vocaal op de steun van de zogenaamde ploeg'. Een stek van waaruit hij gaat ondersteunen. Wat dat be- 'twaalfde man.' Het is een instituut' IBEDRIJF HAZELZET, L: AUTOMOBIELBEDRIJVEN, EL. 01620-31331 OUDENBOI IR ZN., TEL. 01150-94564. is een zelfstandige dukten voornamelijk uit circa 60.000 ton gizet. afdelingen en heeft feen iverking van gegevens, uitbreiding en ver- Isystemen. ervullen, wordt van de iploma, alsmede het ichting, met als keuze- jfdige opleiding hebben ortgelijke funktie; l of genegen zijn hier het aanvangs- f 2.472,- bruto per elijke sekundaire 5104 GL Dongen, Door Rob van DeuTsen De rug richting houten piste doorgebogen; het hoofd in de nek. Het lijkt wel of de pas 41 jaar geworden Westbra bander cipier wil spelen voor de deelnemers bij de profs in het Sportpaleis. Hij had duidelijk alles goed in de ga ten. lonze sportmedewerker KNEUZEN - In de eerste s van het zaalvoetbal- 'or Terneuzen zorgde ;C voor een verrassing. het nog ongeslagen ilips 1 werd gewonnen. lemaal in de lijn van het be idende spelletje van HKC. accent op de verdediging, tegenstander laten komen dan toe slaan. Dat had suc- want Philips 1 werd met 0- )ok in de derde klas deed een grote verassing voor. puntloze Dow 2 klopte het zonder puntenverlies ode en op de eerste plaats ande B-team met 2-4. fi rn moet nu de eerste plaats itaan aan Philips 2 dat, ook ipvallend, het eerste compe- ipunt in moest leveren aan ituif. jt»IHi eerste klas: Philips 1 - CM, Beldo 1 - Witte/Bous- 'De Bruijn 1-4, Sporting Van de «11 - ZPSV48 6-2. Derde klas: Klsior - Atoom Boys 5-5, B- ro - Dow 4 2-4, Philips 2 - In- 11-1. Kt eerste klas: Witte/Bous- Dfi Bruin 5-9, Gemeente 1 5-9, mwnte 2 3-6, Philips 1 5-6, HKC Sporting Van de Hemel 4-4, meuren 1 5-4, Ek Yugo 5-2, ®1 5-2, ZPSV48 5-2, SV Ovet ütrit klas: Philips 2 5-9, B- 5-8, Goalgetters 2 4-6, Instuif Terneuren 2 4-5, Excelsior 5-5, '2 4-3, Atoom Boys 5-3, Dow 4 SK Yugo 2 5-2, Dow 3 5-0. Pijnen: „Het baanseizoen is nog jong. En donderdagavond met die valpartij bleek dat er gas ten tussen zitten, die nu niet bepaald goed op de piste uit de voeten kunnen. Dan is het lo gisch dat ik oplet. Een valpartij zit in een klein hoekje. Ik moet de hele winter nog mee. Dus een blessure in deze periode zou mij erg slecht uitkomen". Pijnen, hij geldt als de 'god- father' van het zesdaagse-pelo- ton. De rriachinist van de blauwe trein (de koppels die de dienst uitmaken), eigenlijk. Een wielerevenement over zes dagen op een piste, waar ook ter wereld, is zonder de here- boer uit Hoogerheide nauwe lijks denkbaar. „Ach, dat moet niet overdreven worden", zo vindt Pijnen, die in Antwerpen een puur Nederlands duo vormt met Teun 'van Vliet. „Mijn taak ligt vooral op het bemiddelen tussen organisaties en renners in het geval er moe lij kheden ontstaan. Voor de rest trek ik toch meestal mijn eigen plan. Zo zit de wereld te genwoordig toch in elkaar". Voor Pijnen, die voor zich zelf nog niet uitmaakte wan neer hij met het fietsen zal stoppen ('zolang ik nog goed mee kan draaien, ga ik door') betekent het deel nemen aan de 45ste Zesdaagse van Antwer pen een verademing. Tenslotte leerde hij op het Antwerpse hout het vak van pistier. Eén keer als amateur en acht maal als prof schreef hij in het Sportpaleis een zesdaagse op zijn naam. Peter Post heeft in Antwerpen tien overwinningen op zijn conto staan, maar dat aantal denkt Pijnen toch niet meer te kunnen halen, „Antwerpen is een intituut binnen de wereld van de zes daagsen. Daarom ben ik zo blij dat de reeks weer is opgepakt. Ik hoop dat de organisatie niet in paniek raakt, nu op de eerste dagen het publiek een beetje verstek laat gaan. De gang van de mensen naar het Sportpaleis voor wielrennen heeft zijn tijd nodig. De rij is vier jaar onder broken. De wieler-enthousias- ten moeten er weer aan wen nen dat Antwerpen terug is". Logische woorden van een man met veel liefde voor het vak, maar toch lijkt de 45ste editie van de Zesdaagse van Antwerpen de plank wat de publieke belangstelling betreft volkomen mis te slaan. Critici beweren dat de zo specifieke sfeer van het Sportpaleis ver dween op het moment dat men besloot het befaamde midden terrein grotendeels af te sluiten voor de 'gewone' toeschouwer. Daar, binnen de beschutting van de houten ovaal, krijgen vooral sponsors de gelegenheid hun gasten op een droogje en een natje te tracteren. Terwijl tevoren werd aangekondigd dat met de terugkeer van de Zesdaagse in Antwerpen 'Jan met de pet' bediend zou moeten worden. En dat het wielereve nement een tegenpool zou moe- René Pijnen: „De wieier-enthousiasten moeten er weer aan wennen dat Antwerpen terug foto anp is". ten vormen ten opzichte van het mondaine tennistoernooi, met de racket volgestopt met diamanten. Wedstrijdleider Patrick Sercu wees de deelnemende profs (Wim Arras vertrok weer, zij het met een stevig verband rond zijn linkerpols; Herman Frison - hersenschud ding - moet drie dagen in een donkere kamer blijven liggen) op hun verantwoordelijkheid. En op het feit dat er naast de contractgelden toch zeker een half miljoen aan extra's te ver dienen en te verdelen valt. Pij nen: „Hij heeft gelijk. Wij, de renners moeten er via een knallende wedstrijd voor zor gen dat de wielerfans terugko men naar het Sportpaleis". De Westbrabander koerst dus dan ook heel attent. Niet alleen om eventuele valpartijen te kun nen ontlopen, maar ook om de vaart er in te houden. Als ma chinist van de blauwe trein be hoort dat kennelijk ook tot zijn SHand: 1. Clark (Aus)/De Wilde (Bel), 2. Vanderaerden (Bel)/Doyle (Eng), 3. Hermann (Lie)/Tourné (Bel), 4. Pijnen (Ned)/Van Vliet (Ned), 5. Freuler (Zwi)/Thurau (WD1)6. Vallet (Fra)/Biondi (Fra), 7. op één ronde: Costermans (Bel) /Arras (Bel), 8. Vaarten (Bel)/Ile- gems (Bel), 9. Schlaphof (WD1) /Gunther (WD1), 10. Maerki (Zwi) /Verleyen (Bel), 14. op twee ron den: Nijdam (Ned)/Cristen (WD1). JKJt cogdB» Het OBA5 bed geeft de juist' eun aan ieder van beide het zorgt voor ontspanning en voor verlichting van p'Jn weer goed kunnen slapen, ïeer weten over OBAS bedden, verplichting aan. Postcode: Woonplaats: OBAS, Antwoordnummer 21*10. :egel is niet nodig vmmmmmrnm**' Van onze sportmedewerker SLUISKIL - Lennie van Rumste is sinds de onlangs gehouden jaarvergadering officieel voorzitter van de voetbalvereniging Sluis kil- Geen compleet onbe kend gezicht in het Zeeuws-Vlaamse voetbal wereldje, want de bijna ""jarige Lennie van Rumste loopt bij deze ver eniging toch al zo'n jaar of Wer mee. Doordat hij de laatste twee seizoenen de functie van vice-voorzitter bekleedde is hij voor de meeste voetbalclubs geen onbekende meer. »Zo'n vier jaar geleden vroeg narry van Tiel me of ik inte nse had om lid van de m commissie te worden. Men zat toen te springen om «nand en omdat een be- ursfunctie me niet vreemd as, heb ik toegestemd. Dat as een goede aanloop naar j®* functie. Twee jaar gele- werd ik vice-voorzitter hJ™1, mak j e nog nauwer bij tJLi voetbalgebeuren be- en een goed half jaar geleden moest ik de zaken afgaan nemen voor Harry vf f de functie van vooratter niet langer kon wmbineren met zijn werk- aamheden." Ti.,an Rumste wist van Van zelf dat hij er mee ging stoppea Van Rumste: „Alleen het moment waarop dat ge beurde kwam wat onver wacht. Gezien mijn functie van vice-voorzitter was het vrij logisch dat ik die plaats tijdelijk overnam, maar toen het definitieve voorzitter schap ter sprake kwam heb ik toch even moeten nadenken. Voor mij was vooral belang rijk of mijn mede-bestuursle den het met mij zagen zitten. Zijdelings speelde ook mee of ik voldoende ervaring had om zo'n vereniging te kunnen lei den. Op bestuurlijk niveau ontbreekt dat niet, alleen voetbaltechnisch gezien mis ik enige basis. Normaal als je niet uit de voetballerij af- Sluiskil-voorzitter Lennie van Rumste: „Het gaat goed met onze vereniging en daar ben ik trots op." - foto wim kooyman komstig bent. Ik geloof echter niet dat zoiets een noodzaak is. Daarnaast kan ik altijd een beroep doen op mijn mede-bestuursleden, die meer kennis van zaken heb ben op voetbaltechnisch ge bied." De samenwerking in het bestuur bij Sluiskil is mo menteel uitstekend. Van Rumste: „Het gaat toch goed met de club. Dat betekent echter niet, dat je alles maar op zijn beloop moet laten. We SLUISKIL - Voorzitter Lennie van Rumste van Sluiskil kan bogen op de inbreng van de volgende mede-bestuursleden: se cretaris Alex Dehulsters, penningmeester Peter van der Hooft, Jan Klaassen, Ko van der Veen, Bruno Jager, Ju- liën Wauters, Peter Schobbe, Chris en Ma rianne van der Vorst (jeugd), Piet Vos - tevens masseur en verzorger - en Han van der Hooft. moeten actief blijven en het accent blijven leggen op le denwerving. Dat kost enige moeite, want het is een be kend gegeven dat de ledental len bij veel clubs en zeker wat de jeugd betreft, teruglopen. Wij hebben het dit seizoen voor elkaar gekregen dat we in iedere jeugdcategorie een elftal op de been kunnen brengen. We hebben nu zo'n 200 leden. Dat is niet weinig voor een dorp als Sluiskil. Daar zijn we trots op." De opmerking dat Sluiskil grotendeels - en dan met name het standaardteam - door spelers van buitenaf ge dragen wordt, bestrijdt Van Rumste niet, maar hij heeft daar wel een goede verkla ring voor. Van Rumste: „Je kunt het ook anders bekijken. Sluiskil is een kern van de ge meente Terneuzen en dus een representant van die gemeen te. Als zodanig is het toch niet zo vreemd dat ook spelers uit de andere woonkernen hier voetballen. Je praat over tweede klas-niveau. Dan moet je wel krachten samen bundelen. Dat betekent niet, dat ons streven er niet op ge richt is om de betrokkenheid met de kern Sluiskil hechter te maken. Daar streven we wel naar, maar momenteel is de situatie zo en die kun je niet ineens terugdraaien." Sluiskil heeft in Jan Geel- hoedt een nieuwe trainer. Hij is de opvolger van Han van der Hooft, die heel wat jaren verbonden was aan deze club. Nu nog, want sinds kort be heert hij het wedstrijdsecre tariaat en is technisch coördi nator. Blijft hij daardoor nog nauw betrokken bij het eerste elftal? Van Rumste: „Niet di rect. Jan Geelhoedt bepaalt de opstelling. Die heeft alleen de verantwoording. Als hij daaraan behoefte heeft, kan hij advies inwinnen bij een routinier als Han van der Hooft, maar verder dan dat strekken de bevoegdheden van laatstgenoemde niet. Als vereniging zijn we er blij mee dat een man met zoveel erva ring zijn diensten beschik baar stelt. Op het technische vlak is dat in alle geledingen van onze club een goede zaak. We hebben de zaken goed voor elkaar. Financieel is de club gezond. We hebben uit stekende sponsors voor alle teams. Een minpuntje vind ik, maar daar zullen wel meer verenigingen mee te kampen hebben, dat sommige be stuursleden zoveel arbeid moeten verzetten. Hun taak zou eigenlijk wat verlicht moeten worden. Dat is niet eenvoudig binnen een kleine vereniging, waar de werk zaamheden meestal op de schouders van dezelfde per sonen terecht komen. Het prikt soms wel, dat sommige leden het vanzelfsprekend vinden dat ze voor een rela tief lage contributie, zonder er verder iets voor te moeten doen, hier kunnen voetballen en dat alles voor ze geregeld wordt. En als er dan eens iets mis gaat meteen een grote mond opzetten. Ze zouden eens wat meer moeten besef fen, dat alles verzorgd wordt door een aantal goed samen werkende vrijwilligers." EN STANDEN A-junioren: A3: Mevo Al - DPS Al 5-1, Bruse Boys Al - Bevelan ders Al 0-2. A4: Goes A2 - Robur A2 12-0, Bruse Boys A2 - Krui- ningen A2 4-0. A5: Oostkapelle Al - Noormannen Al 2-1, Veere Al - Wissenkerke Al 2-4. A6: Le- wedorpse Boys Al - 's-Heer Arendskerke Al 1-2, Wolfaarts- dijk Al - Middelburg A2 3-6, RCS A2 - Volharding Al 0-2. A7: Meeuwen Al - Dauwendaele Al 1-4, Heinkenszand Al - Zeelan- dia Al 1-5. VCK Al - GPC Al 2-1. AS: Kruiningen Al - SSV Al 7-3, Yerseke Al - Rillandia Al 1-2. A9: Walcheren A2 - Arnemuiden A2 6-3, GPC A2 - RCS A3 1-4, Vlissingen A2 - Heinkenszand A2 4-1. AIO: Terneuzen Al - Corn Boys Al 5-1, Sluiskil Al - Ter- neuzense Boys Al 1-4, Hoek Al - Philippine Al 4-0. All: AZW A2 - Axel A2 0-3, Philippine A2 - Hoek A2 3-1, Terneuzense Boys A2 - STEEN A2 3-1. A12: Aar denburg Al - Oostburg Al 1-1, Sluis Al - IJzendijke Al 3-2. A13: HW'24 A2 - STEEN Al 1-13, Hontenisse Al - Clinge Al 5-0, AZW Al - Koewacht Al 1-1. Door Eddy de Schrijver HOEK - Willy de Feber heeft het De Stem-trim- mersklassement op zijn naam geschreven. De ervaren rot mag zijn fietsenstalling uitbreiden, want de eerste plaats levert hem een rijwiel op. „Ik heb dan wel dat klasse ment gewonnen, maar het beeld vertekent. Als je een keer verstek moet laten gaan ben je gezien. De Trimfede- ratie zou bijvoorbeeld de beste tien resultaten moeten meetellen. Dan voorkom je ook dat renners op eikaars wiel rijden zoals tijdens de laatste wedstrijden", aldus De Feber. Het iedereen naar de zin ma ken gaat volgens de trimmer uit Hoek niet „Er zijn er altijd die klagen. Ook over de organi satie. Maar je moet bijvoor beeld eens een man als Honoré van Waes wegdenken. Wat komt er dan nog van de trim- koersen terecht. Niets toch," al dus Willy de Feber, die vindt dat de prijzen ook best verloot mogen worden tijdens de jaar lijkse feestavond van de Zeeuws-Vlaamse Trimfedera- tie. „Dan heb je nog kans op een druk bezochte prijsuitrei king," meent hij. De Feber schreef dit seizoen twee koersen op zijn naam. In Biervliet vloerde hij iedereen en in het kampioenschap van de Trimfederatie in Westdorpe was de bloementuil eveneens voor hem. „Ik ben tevreden. Heb minder gekoerst dan voor gaande jaren. Het volgend sei zoen rijd ik niet meer in België. Als men wat ouder wordt, wordt het steeds moeilijker om zich te handhaven. Misschien neemt de ambitie wat af. Maar stoppen kan ik niet Dat is het moeilijkste als je deze sport als hobby hebt," ventileert De Fe ber. De 42-jarige De Feber kent het klappen van de zweep. Niet verwonderlijk. Hij koerste vanaf de aspiranten tot en met de liefhebbers. Elf jaar maakte hij deel uit van het amateurpe loton en ook daar stond De Fe ber zeker z'n mannetje. „Ik heb rappe benen. Was nooit een hoogvlieger, maar pikte op tijd mijn prijsjes mee," legt hij uit De mooiste periode uit zijn wielerloopbaan vindt hij nog steeds die van de liefhebbers. „Toen was het lekker koersen. Er waren in die periode in Zeeuwsch-Vlaanderen nog heel wat koersen voor liefheb bers. Het is jammer dat die ca tegorie in Zeeuwsch-Vlaande ren eigenlijk ter ziele is ge gaan," vindt hij. Opvallend tijdens de laatste koersen was het shirt waarin Willy de Feber rondreed. Nor maal gesproken maakte Willy de Feber deel uit van het team van Dalünga uit Sluiskil, maar dat shirt wil hij niet meer dra gen. De Feber vastberaden: „Ik heb bedankt Zonder overigens ruzie te hebben, maar tijdens de koers in Sluiskil kwam ik er achter dat de Dallinga-ploeg in twee kampen was verdeeld. Maar wat ik gek vond was, dat ik nergens van af wist. Ja, tij dens de koers in Sluiskil werd alles me duidelijk. Het is toch niet te verkopen voor een sponsor als een renner met een groene trui door een man met diezelfde kleur trui wordt teruggepakt. Nee, dan ben je verkeerd bezig en daar neem ik afstand van. Op deze manier bezorg je de sport geen goede dienst Hetzelfde had je toen ploegen als Wiskerke en Dallinga de koersen volledig naar hun hand zetten. Niet veel comité's hadden nog zin een koers te organiseren. Gelukkig is die tendens verdwenen." Voor Willy de Feber is het een raadsel dat er nog steeds geen nieuwe lichting trimmers op is gestaan. De Feber: „Het is toch te dol, dat mannen als Pe ters, Heyboer en ik nog koersen kunnen winnen. Dat zou niet moeten kunnen. Maar ik zie geen opvolgers. Er komt geen aanwas uit Zeeuwsch-Vlaan- Willy de Feber, winnaar van het De Stem-trim mersklassement, heeft nog steeds veel plezier in zijn sport. foto de stem/cor j. de boer deren. Een compleet raadsel, maar die trend is niet alleen bij de trimmers merkbaar. Ook bij de KNWU-categorieen in Zeeuwsch-Vlaanderen is dat het geval." De Feber heeft nog steeds plezier in z'n sport. „Als dat over is, stop ik onmiddellijk. Ik begrijp daarom sommige ama teurs niet. Na een half uurtje koersen moeten lossen en dat iedere keer. Dan kun je geen plezier hebben. Zulke renners zouden gewoon naar de trim mers moeten overstappen. Dat is toch niet minderwaardig. Toen ik van de liefhebbers naar de trimmers kwam, heb ik daar nooit bij stilgestaan. Het is de kunst het een trapje lager te proberen als blijkt dat een bepaalde categorie te hoog ge grepen is," legt De Feber uit. VOETBAL - Celtic heeft de Schotse voetbal-internatio nal Frank McAvennie over genomen van de Engelse eerste-divisieclub West Ham United. McAvennie speelde twee jaar voor West Ham. Zijn ambities liggen echter in de nationale Schotse competitie. VOETBAL - Bayern Mün- chen wil voor de rest van het lopende voetbalseizoen Mark Hughes van FC Bar celona huren. De Welshman heeft in Spanje een acht jaar lopend contract, maar speelt op het ogenblik in het scha- duwteam Barcelona Atleti- co. 'Barca' mag namelijk slechts twee buitenlanders (Schuster en Lineker) op stellen. VOETBAL - De Tsjechoslo- waakse doelman Pavel Prusa van Vitkovice is deze week na de eerste Europa Cup-ronde in Zweden ach tergebleven. Hij heeft in Stockholm politiek asiel ge vraagd. Van onze biljartmedewerker AXEL/ETTEN-LEUR Piet Peeters van de biljart-' vereniging Molenhof uit Axel neemt op 17 en 18 okto ber deel aan het kampioen schap derde klas drieban den van het gewest Zuid- Nederland. Op die dagen is Piet Peeters te gast in het biljartcentrum Ar- nouts te Etten-Leur waar deze eindstrijd gehouden wordt MOTORSPORT - De eerste trainingen voor de Grand Prix van Argentinië voor motoren moest vrijdag wor den afgelast, omdat het cir cuit onder de modder lag en er onvoldoende strobalen waren aangebracht. VOETBAL - Uwe Klima- schewski gaat om gezond heidsredenen weg als trai ner van de Bundesligaclub FC Homburg. Volgens zijn dokter kan hij tot het einde van het jaar niet werken. Vorig seizoen stuurde Hom burg trainer Fuchs reeds na drie wedstrijden de laan uit.

de Stem | 1987 | | pagina 13