Biervliet klopt Oostburg CLUZONA KRIJGT GEEN SCHIJN VAN KANS Marijnissen krijgt revanche Knappe zege Sluis i AAR LIEJ Scheldesport wii op alle fronten 'rste succ ten voo ,te te sterk voo DE STEM SPORT 6 MAANDAG 21 SEPTEMBER 1987 EERSTE KLAS AFDELING ZONDAGVOETBAL CLINGE - Clinge heeft een uitstekende start in de derde klas. Door een 4-1-zege tegen het zwakke Cluzona hebben de mannen van trainer George de Block vijf punten uit de eerste drie wedstrijden. Bert Straver is sterkste in Middelburg Jacht TRIATHLON MTS/MEAO IN TERNEUZEN Uitslagen STEM SPORT 7 9 R1 c< - Een echte idmeter voor de ko- le competitie in de ie klas A kon de strijd AZW-Oost- 11e niet genoemd ien. Titelstrijd fietscross Willy Fermont goed op dreef Uitslagen Peter Picavt bevestigt voj T8 Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Biervliet blijft knap presteren in de eerste klas afdeling van het zondagvoetbal. Die ploeg won met 3-1 van Oostburg. RIA verloor ongelukkig met 0-1 van Zeeland Sport. On gelukkig verlies was er ook voor Corn Boys (0-1) tegen Graauw en voor Jong Am- bon (1-2) tegen Robur. Zee- landia haalde fors uit (7-2) tegen Kwadendamme en Schoondijke pakte de winst na een dubieuze strafschop tegen Domburg: 2-1. BIER VLIET-OOSTBURG 3-1 - Oostburg was in het begin de betere ploeg, maar kwam wel op achterstand door een doel punt van Martin de Rijcke. Daarna nam Biervliet het ini tiatief over en liep voor de pauze nog uit naar 3-0 door treffers van Raymond Ingels en Erwin Duyssericnk. De laat ste scoorde uit een hoekschop van Daan Visser. Na rust een sterker Oostburg, dat nog te rugkwam tot 3-1 via Eric de Rijcke, maar daana weinig kansen kreeg van een goed verdedigend Biervliet. CORN BOYS-GRAAUW 0-1 - Corn Boys was meer aan de bal en was de betere ploeg. Dat re sulteerde niet in veel kansen, maar als die zich voordeden werden die gemist. Tien minu ten voor tijd kwam de Sasse formatie wat ongelukkig op achterstand. Het was Joost Mangnus die scoorde. Scheids rechter Van Belzen leidde be kwaam. RIA-ZEELAND SPORT 0-1 - De beginfase van dit aantrek kelijke duel was voor RIA, maar daarna namen de bezoe kers het initiatief over. Het zelfde beeld na rust en ook in die periode deden zich weinig scoringskansen voor. Een kwartier voor tijd besliste Jo- han Tuin de wedstrijd. Hij pas seerde twee RIA-verdedigers en schoot onhoudbaar vanaf de zestienmeterlijn binnen. Een gelijk spel had de verhouding beter weergegeven. SCHOONDIJKE-DOMBURG 2-1 - Domburg ging goed van start en toen Schoondijke-ver- dediger André de Bart met een blessure uitviel profiteerden de bezoekers van desorganisatie in de defensie van de thuis ploeg en kwamen via Hans Brand op 0-1. Ab Dieleman kopte voor de pauze tegen de lat en datzelfde overkwam Dirk Geervliet in de tweede helft. Pech dus voor de thuis ploeg. Net na rust scoorde Fons Boone de gelijkmaker en in de slotminuten kreeg de thuis ploeg een onduidelijke straf schop toegwezen die door Luc de Smit verzilverd werd. Het was een pittige wedstrijd met vier boekingen. Voor iedere ploeg twee. ZEELANDIA-KWADEN- DAMME 7-2 - Kwadendamme kwam al na vijf minuten op voorsprong door Serge Beulens en ook de ruststand van 2-1, door treffers van Rob de Nooyer, bood nog perspectief voor de bezoekers. Tien minu ten na rust was die illusie voor bij door treffers van André Poortvliet, Ronbald Koetsveld en een strafschop van Gerard de Nooyer. Het werd nog wel 5- 2 via Sjaak Beulens, na een fout van de Zeelandia-doel- man, maar daarna liep de thuisploeg uit naar 7-2 door treffers van Rob de Nooyer en Ronald Koetsveld. Scheids rechter Van de Linde leidde be kwaam. JONG AMBON-ROBUR 1-2 - Jong Ambon had constant een veldoverwicht en was ook het gevaarlijkst. Door een eigen doelpunt van Jong Ambon kwamen de bezoekers op voor sprong, maar nog voor de pauze scoorde Benny Waisapy met een kopbal de gelijkmaker. Na de pauze trof Willem Pen- tury de paal voor de thuisploeg. Pech bleef Jong Ambon achter volgen, want uit de enige kans die Robur in de tweede helft kreeg scoorde Peter Koole 1-2. Daarna schoot Noes Tuhuleru nog eens tegen de lat. Grote zege van Clinge Door Hans Radt Een grote uitslag voor een hard werkend Clinge, dat zelfs nog twee strafschoppen miste. Beide ploegen gaven elkaar in de beginfase niet veel toe. Veel middenveldspel viel er toen te signaleren. Het eerste gevaar voor het doel van Cluzona kwam uit een hoekschop van Mark Triest, maar de defensie van Cluzona greep toen goed in. Enkele minuten later was dat niet het geval en kon Bou- dewijn van Craenenbroeck al leen op de doelman afgaan. Hij werd in het strafschopgebied door doelman Peter Maas neer gelegd en scheidsrechter Roose wees gedecideerd naar de stip. Fred van Cauteren moest dit ■~firrr Van onze atletiekmedewerker MIDDELBURG - Met Bert Straver kreeg de 25 kilome ter wegwedstrijd van het Middelburge Dynamo een verrassende winnaar. De atleet van SV Voorne kwam in de slotfase als de duivel uit de doos om het kwartet dat de wedstrijd had ge maakt, voorbij te snellen. Dat kwartet bestond uit Eric Teunissen, Ed Wols, Jan van Laarhoven en Pe ter Hameeteman. Net op het moment dat men zich ging voorbereiden op de zege kwam Straver met de ge- dachtengang 'erop .en erover', die hij volledig waarmaakte. Dit op een uiterst fraai par koers met als start de nieuwe kunststofaccommodatie van het organiserende Dynamo. Vervolgens dook men de be groeide Walcherse wegen op om de 25 kilometer in één ronde te voltooien. Zoals eerder ver meld was er al vrij vlug een kwartet dat de wedstrijd in handen nam. Daarachter de la ter winnaar Straver en Jaap Oele, die de gehele wedstrijd solo liep constant op de zesde plaats. Na straver legde Teunissen beslag op de tweede plaats, voor zijn Olympia-makker Ed Wols, terwijl Jan van Laarho ven zich als eerste Zeeuw op de vierde plaats meldde. Peter Hameeteman had in de slotfase lichte achterstand opgelopen, maar zag zijn vijfde plaats niet meer in gevaar komen. Bij de veteranen ging de zege naar Ron Abuijs van het organise rende Dynamo. Abuijs, die langzamerhand weer zijn beste benen heeft teruggevonden, hield John van Oeffelen een ruime minuut achter zich. Bij de dames zegevierde Elly Wes- terweele van Marathon. In to taal werden zo'n 80 wedstrijd atleten en bijna evenzoveel trimlopers weggeschoten. Uitslag heren: 1. Bert Straver, SV Voorne 25 kilometer in 1.24.12; 2. Eric Teunissen, Olympia'70 1.25.01; 3. Ed Mols, Olympia'70 1.25.06; 4. Jan van Laarhoven, Sprint 1.25.07; 5. Peter Ha meeteman, Marathon 1.27.16; 6. Jaap Oele, AV'56 1.27.46; 7. Willem van Dij- ke, Olympia Halsteren 1.27.52; 8. Rinus Schrijver, AV'56 1.29.12; 9. Mark Wil- laert, RKHAV 1.30.48; 10. Pieter van Horssen, Dynamo 1.31.26; 12. Jan Bran denburg, AV'56 1.31.39; 14 Wim Roose, AV'561.32.58. Veteranen: 1. Ron Abuijs, Dynamo 1.28.07; 2. John van Oeüelen, Achilles 1.29.29; 3. Wim Kaljouw, Dy namo 1.30.03; 4. Peter Behrtek, Olym- pia'701.32.27; 5. Carel van Putten, Her cules 1.32.51. Dames: 1. Elly Wester- weele. Marathon 1.47.21; 2. Hugette De- clercq, Marathon 1.56.06; 3. Nel op 't Hof, AVFlakkee 1.56.16. karwei klaren, maar schoot te gen de Cluzona-doelman. Het was echter Mark Triest die at tent reageerde en toch de Clin- ge-aanhang liet juichen. Een minuut later was het 2-0. Weer greep de defensie van Cluzona slecht in en Fred van Cauteren, erg goed op dreef, ging op links door en zag zijn voorzet door Boudewijn van Craenenbroeck binnen getikt worden. Een schitterende start voor Clinge, want beide treffers vie len in het eerste kwartier. Clu zona wankelde en bijna was het 3-0. Mark Triesy kwam via een combinatie met Danny van Puyvelde vrij voor doel, maar zijn schot eindigde op de paal. Clinge bleef de wedstrijd be heersen. Het duurde tot in de dertigste minuut voordat Clu zona daar iets tegenover kon stellen via een schot van Dino Valkenburg. Toch was dit het sein voor de bezoekers om iets wezenlijks terug te doen. Daar bij kreeg Cluzona de medewer king van de thuisploeg, die te veel terugviel in de verdedi ging. Cluzona kreeg daardoor meer greep op het middenveld en Clinge kwam onder druk te staan. Gelukkig voor Clinge had Cluzona aanvallend te weinig kracht en de Braban- Spelmoment uit de ontmoeting Clinge-Clvzona. Een aanvaller van Clinge (midden) passeert enkele Cluzona-verdedigers. - foto wim kooyman. ders kwamen niet verder dan een schot tegen de lat van John Braat. De kleedkamer werd dan ook met een gerustellende 2-0-voorsprong voor Clinge op gezocht. Na de pauze leek Cluzona op jacht te gaan naar de aanslui tende treffer, maar dat pakte toch anders uit. Na twee minu ten mocht Fred van Cauteren op links doorgaan. Hij pro beerde Boudewijn van Crae nenbroeck te bereiken, maar de bal werd onderschept door Cluzona-speler René Theunis die terugspeelde op zijn doel man. Tot ontzetting van alles was Cluzona heette ging de bal met een fraaie lob in het doel: 3-0. Clinge zat op rozen. Toch verdiende Cluzona een pluim, want het team uit Wouw bleef voetballen en nam zelfs het no dige risico om toch maar in de buurt van Clinge te komen. De Brabantse defensie ging man- tegen-man spelen en dat was in het straatje van de Clinge-spit- sen, die regelmatig op snelheid voor gevaar konden zorgen. Na een klein kwartier leek dit Suc ces te hebben. Fred van Caute ren bracht Boudewijn van Craenebroeck voor de doelman, maar die werd opnieuw neer gelegd. Weer een strafschop. Deze keer nam Van Craenen broeck de strafschop, maar ook hij faalde door tegen de paal te schieten. Toch was het uitstel van executie, want herhaalde lijk kreeg Clinge kansen om de score uit te bouwen. Na ruim een half uur ge beurde dat ook. Aan de basis lag opnieuw uitblinker Van Cauteren. Hij ontfutselde op het middenveld de bal aan Clu zona-speler Uytdewilligen en ging op het doel af van Peter Maas. Vlak voor het straf schopgebied gaf hij tijdig de bal af aan Van Craenenbroeck, die nu niet miste en bekwaam 4-0 scoorde. Kort voor tijd redde Pierre van Broekhoven de eer voor een zwak opererend Cluzona door 4-1 te scoren. Clinge won dik verdiend en is door dit resultaat opgeklom men naar de top van de derde klas. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Niek Ma- rij nissen had de bokaal die hij na afloop van de Braakman-triathlon van Niek Flipse had gekregen omdat Flipse hem toen de morele winnaar vond, meegenomen naar Ter- neuzen. Zoals bekend ging Marijnissen tijdens die Braakman-triathlon let terlijk en figuurlijk het bos in en terwijl hij niet meer kon verliezen kwam hij toen een half uur na Flipse binnen. Zaterdag stonden ze weer tegenover elkaar tijdens de afslui tende triathlon van de MTS/MEAO in Terneu- zen. Aangezien er aan die kant van Terneuzen (Het Schel penhoekje) weinig bossen zijn, hield Marijnissen het juiste spoor. Flipse, al zeker van de titel in het open Zeeuws kampioenschap voor senioren, kon deze keer niets anders doen dan in het spoor van de 21-jarige MTS-student uit Bergen op Zoom blijven. Na de 950 meter zwemmen op de kwart triathlon had de Westkapellenaar al een ach terstand van anderhalve mi nuut. Marijnissen zwom in De Honte over de 950 meter 12 minuten en 5 seconden tegen Flipse 13 minuten en 35 se conden. Tijdens de 40 kilometer fietsen knabbelde Flipse van die voorsprong een half mi nuutje af, maar op het sloton- derdeel, de 9400 meter lopen, sloeg Marijnissen weer terug: 33.11 tegen 35.15. Flipse was realist genoeg om te erkennen dat hij op zijn waarde was geklopt en de bokaal bleef dus bij Marijnissen. Bij de veteranen zege vierde Hans Jasperse, waar door de Axelaar zijn Zeeuwse titel, die bij de start al vrijwel vaststond, nog meer glans gaf. Hij was gewoon de beste tijdens het fietsen en kreeg vijf minuten straftijd. Hans Jasperse uit Axel op weg naar de overwinning bij de veteranen op de kwart triathlon. - foto wim kooyman in zijn leeftijdsgroep. Jan de Jonge uit Terneuzen pakte in dit gezelschap een knappe derde plaats. Bij de dames zakte Mia Wij te tijdens het fietsen door haar frame, waardoor ze alle kansen op winst in rook zag opgaan. De bloemen waren nu vaor Hannie de Jager-Ha- ge. Floris-Jan Koole won zon der problemen bij de junio ren, waar er overigens maar twee aan de start kwamen. Op de achtste triathlon ging de winst naar Erwin Ge- rards uit Zierikzee. Bij de da mes zegevierde Nicole Spruyt uit Terneuzen. Naast de beide individuele triathlons ston den er dezelfde afstanden voor trio's op het programma. Op de achtste ging de winst naar het trio bestaande uit Jeroen 't Gilde, Jurrien Faber en Edwin de Schepper. Op de kwart triathlon pakten Ilse Passemiers, Johan Franke- vijle en Willy Fermont de winst in een sterke tijd van 1.51.23. Dat een triathlon ook met weinig mensen georganiseerd kan worden, werd in Terneu zen bewezen. Ondanks een aantal schoonheidsfoutjes verliep het geheel toch goed, hoewel Theo van Hal, Jan van de Eijk, Patrick Rotthier en Ronald Goethals daar waarschijnlijk anders over dachten. Dit kwartet werd immers betrapt op 'stayeren' Achtste triathlon: Heren: 1. Erwin Gerards, Zierikzee 1.05.40; 2. Paul van de Berge, Zaamslag 1.06.06; 3. Auk de Weerdt, Breskens 1.08.11; 4. Luc Claes, Sluiskil 1.08.12; 5. Luc Martens, Hengstdijk 1.08.40. Dames: 1. Nicole Spruyt, Terneuzen 1.20.14. Ve teranen: 1. Tonnie Strijdonk, Terneuzen 1.09.50. Trio's: 1. Jeroen 't Gilde/Jurrien Fa ber/Edwin de Schepper 1.07.41; 2. Ronny Jansen/Ri- chard Dhont/Guido Dhondt 1.08.11; 3. George van Bocho- ve/Perry Pijpelink/Peter Broeckaert 1.11.19. Kwart triathlon: Heren: 1. Niek Ma rijnissen, Bergen op Zoom 1.49.51; 2. Adri Flipse, West- kapelle 1.52.59; 3. Adrie Ge rards, Zierikzee 1.56.412; 4. Sjaak de Kok, Lewedorp I.58.46; 5. Karei Meertens, Hoek 2.00.30; 6. Jan van de Linde, Oostburg 2.01.26; 7. Mark Traas, 's-Heerenhoek 2.02.22; 8. Theo Tange, Mid delburg 21.03.08; 9. Eddy Vink, Westdorpe 2.04.35; 10. Theo van Hal, Middelburg 2.04.51; II. Pierre van Damme, Koe wacht 2.04.57; 12. Ronald Goethals, Zelzate 2.06.37; 13. Patrick Rotthier, De Klinge 2.06.52; 14. Stef Abrahamse, Middelburg 2.06.56; 15. Mare Longueville, Maldegem 2.07.35. Veteranen: 1. Hans Jasperse, Axel 2.00.42; 2. Jan Wijte, Heerle 2.01.25; 3. Jan de Jonge, Terneuzen 2.04.53; 4. Pieter Verhage, Westkapelle 2.05.15; 5. Simon van de Linde, Middelburg 2.06.51. Dames: 1. Hanneke de Jager, Goes 2.14.14; 2. Jopie Withage, Ber gen op Zoom 2.15.18; 3. Natha lie Zuiderveld, Hoogerheide 2.43.23. Trio's: 1. Ilse Passe miers/ J ohan Frankevij - le/Willy Fermont 1.51.23; 2. Bram van de Leede/Cees Roose/Jan de Jager 1.52.31; 3. Arno van de Berghe/Jan de Vos/Ronny van de Velde 1.56.51. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Sluis heeft een knappe 1-0- zege behaald op Volhar ding. En daarmee snoepte het de koploper in de tweede klas van het afdelingsvoetbal op zondag twee punten af. SLUIS-VOLHARDING 1-0 - De winst voor de gasthe ren diende zich na een half uur voetballen aan. Sluis kreeg toen een strafschop toegewezen en aangezien Hubregse niet miste kwam zijn team op voorsprong. Die gaf Sluis niet meer uit handen. RENESSE-TERHOLE 0-4 - Marcel Verdurmen scoorde voor de thee 0-1 om vervol gens na de hervatting voor 0-2 te zorgen. Paul Taelman en Adri van de Brande til den daarna de marge naar vier doelpunten verschil. LIBERTY -AARDEN - BURG 1-3 - Paul Hu- bregtse scoorde voor de pauze de enige treffer: 0-1. Lord maakte kort na rust gelijk, waarna Theo de Croock en Jack Dellier het vonnis over de gastclub voltrokken. HEINKENSZAND-HUL- STERLOO 1-0 - Na een doelpuntloze eerste helft scoorde in de tweede; mijn Leo Boonman den nende treffer. Hein zand was daarmee lukkigste ploeg in dit gei opgaande duel. HANSWEERTSE BOt CORTGENE 6-0-De 8 heren nemen met dezej resoluut de kop. Jan V;; (3x), Taurus KraayenbiJ (2x) en Gerard Rozen waren de doelpunten kers. De ruststand wast- GROEDE-SDO 1-3 een zwakke leiding zijn; er slecht uitgekomen, negen man zijn we ges digd omdat er vier spei uitgetrapt zijn. Allemaal de enkels," Groede-leider Belois. team kwam in de twi] minuut op 0-1 door Wer Bisschop. Na deze rusts scoorde Theo Eysackeisï waarna Van Belois 1-2' noteren. Bijna werd heti maar het schot van paert werd door de paa] keerd. Het toen al metf man spelende Git gooide alles op alles, i kon niet voorkomen i Harold Acke kort voor1 eindsignaal van arb; Bruynooge uit Wemeldj 1-3 liet noteren. Hetmeti gen man spelende Gro kon daarin geen verai ring meer brengen. Lze sportmedewerker REUZEN - In de eerste van het afdelingsvoet- „af Heinkenszand tegen eiikerke een ruime 0-3- '3prong uit handen en ör uiteindelijk met 5-3. .aartsdijk-'s-Heer tekerke was een duel de emoties soms hoog Uden. Drie strafschoppen, /an er slechts één werd t door de bezoekers en uit het veld gestuurde s van Wolphaartsdijk hier debet aan. 's-Heer bkerke won met 5-1. laat SVD wel in er Deze sulta SKN Apol door GPC zv ierman Muller Van onze atletiekmedewerker ZIERIKZEE - De Terneu- zense atletiekvereniging Scheldesport pakte alles wat er te pakken was tij dens de Zeeuwse pupillen- competitie, die zaterdag op het kunststof te Zierikzee werd afgesloten. De Ter- neuzense pupillen wonnen toen Hans Dhont de eindaf rekening had opgemaakt, zowel de ir. Knaap-trofee (kwantiteit) als de Zierik- zee-bokaal, die stond voor de kwaliteit. Tijdens de vijfde en laatste wedstrijd sloten vier Schelde- TERNEUZEN - De zomer- avond-fietscrosscompetitie is afgelopen. De laatste ontmoe ting in Schoondijke bracht daartoe nog 19 renners op de startheuvel. Een gering aantal, omdat veel rennertjes niet meer aan de zes van de zeven wedstrijden kwamen die mee telden voor de eindstand. De winnaars van dit algemeen klassement worden zaterdag 26 september gehuldigd op het terrein van Flying Dutchman in Terneuzen. De prijsuitrei king begint om 15.30 uur na een wedstrijd midgetgolf. Uitslagen: 5 jaar: 1. Leonard van der Waai; jaar: 1. Marinus Wesdorp; 8 jaar: 1. Mark-Peter van Doorn; 9 jaar: 1. Donny Meyer; 10 jaar: 1. Daniël van Houte; 11 jaar: 1. Loek de Rijk; 12 jaar: 1. Gino de Roo en Pascal van Haelst; 13 jaar: 1. Michel Keymel; 14 jaar: 1. Peter Tresonie; 15 jaar: 1. Mo nique Schouten. HULST - Willy Fermont was bij de senioren de snel ste tijdens de door RKHAV gehouden Coopertest. De Hulstenaar kwam na twaalf minuten lopen uit op een afstand van 3518 meter. Ron van Waterschoot, even eens uit Hulst, werd tweede met 3450 meter. Bij de dames bleek Rita Kindt over de beste conditie te beschikken. Zij liep in de gestelde tijd naar 2900 meter. Matthieu Mortier pakte de winst in de leeftijdscategorie onder de 12 jaar met 3030 me ter. Voor deze laatste Cooper test van het seizoen was de be langstelling matig. Slecht zo'n veertig lopers en loopsters kwamen naar het gemeentelijk sportpark. Uitslag heren: 1. Willy Fer mont, Hulst 3518 meter; 2. Ron van Waterschoot, Hulst 3450; 3. Harold Platjouw, Lams waarde 3425; 4. Peter Pielaat, De Klinge 3414; 5. Tonny van Laare, Hulst 3350; 6. Pascal Roelands, Lams- waarde 3242; 7. Stan Brooij- mans, Terhole 3233; 8. Marcel Kouijzer, Hulst 3185; 9. Masja Bril, Hulst 3180; 10. Ferry Hil- laert, Hulst 3111. Dames: 1. Rita Kindt, Hulst 2900 meter; 2. Na- tasja Neefs, Hulst 2717; 3. Trudy van Noort, Hulst 2574; 4. Ria Rodrigo, Hulst 2572; 5. Pa tricia Taalman, Hulst 2500. Jeugd: 1 Matthieu Mortier, Hulst 3030 meter; 2. Michel de Koning, Hulst 2920; 3. Rik van Laarhoven, Hulst 2896; 4. Mi chael Burm, Hulst 2850; 5. Cor- neel van Schie, Hulst 2785 me ter. sporters in hun catc driekamp winnend van Nieuwenhovendee de jongens-pupillen Cambeen bij de jongei len C, Wilbert Murre bij| gens-pupillen A en Elke Levien bij der pupillen B. Ook op mers, deze keer kaapte Scheldesport wat mee. Drie keer 1 kwartet als eerste owj nish. DRIEKAMP: Meisjes-i Marijke Wieringa, AV'56 Stóf Silvia Dieleman, Scheld Maike van Dijk, Dynamo5 pupillen B: 1. Elke Levied,] sport 775; 2. Leonie Sport 760; 3. Eva Dijkhuis,f sport 659. Meisjes-pupillen! Boone, Dynamo 1064; 2, T gerheide, Marathon 985; U gener, Marathon 895. Jospi C: 1. Bart Cambeen, Schöö 2. Gideon Dieleman, Mas Jori Langerak, Scheldespxtfl gens-pupillen B: 1. Xav&ij wenhoven, Scheldesport 11M Stok, Dynamo 1135; 3. Haren, AV'56 1043. Jongei eerstejaars: 1. Bart Spitten] 13.10; 2. Michael Burm,"" Maxim Schipper, Maralii Tweedejaars: 1. Wilbert Mun desport 1472; 2. Err' RKHAV 1446; 3. Daniël I rathon 1351. ESTAFETTES: Meisjtf? 4 x 40 meter: 1. Delta Scheldesport 29.6; 3. AV56J| jes-pupillen A 4 x 60 meter:: sport 39.2; 2. Dynamo 41.4Jn pillen B 4 x 40 meter: 1. All Scheldesport 27.4; 3. Dynaiwj gens-pupillen A eerstejatf ter: 1. Scheldesport 39,f 40.2; 3. Delta Sport 41.8,1 x 60 meter: 1. Schelde RKHAV 36.0; 3. Marathon» ;vaor de toeschouwers het duel in ieder geval I want in de tweede wedstrijd kwamen de -witten maar liefst lieer tot scoren. het te gemakkelijk ging de ploeg nog bijna fataal i Oostkapelle kwam op de van de gelijkmaker, tot- jm slotoffensief de zaken IW weer rechtzette, armee plaatste de ploeg ainer Jan 't Gilde zich in tanste helft van het klas- ït en dat is een weelde die elaars vorig seizoen niet ekend hebben. het uit de eerste klas radeerde Oostkapelle iet een bijzonder zwaar te worden, want wat de met name in de eerste stond de bakken, leek op. Een verdediging lek was als een zeef en :lman die duidelijk niet ste dag uit zijn carrière irgden er voor dat de ■voorhoede aardig op 'am. Niet alleen kwa- le spitsen Wolfert en tot scoren, ook uit de lijn werden de kansen door Bouman en Van :len en dat geeft al aan II vrijheid de Axelaars n van de Oostkapellena- Benvelder Nico Bouman Sp Axel ontp een en wonc de vred zijn nog gaan wel i klein nietv Boun Axels een Van onze atletiekmedewerker AXEL - Peter Pica' met het crossseiz verschiet, duidelijk uitstekende vorm ken. Dat bewees de naar al de afgelof en onderstreepte maar eens tijdens de lometer lange Be» loop in Axel, waan ting Sportieve men met SV Aloy voerde en 139 de hun borstnummeri afhalen. Na vijf kilometer Mj een kopgroepje van de steek om het res® deelte solerend af tejj enige die zich meesterschap wens®] leggen was Alex maar de Westdoi zijn eentje de dichten. Wie wel nog tergrond terugkwaff Gans, in eerste in deel uitmakend twaalftal aan de rukte nog op naar i stek. Op de 5,8 kilo de zege naar Har" Vogelwaarde, ter Verberkmoes de stand, 2,8 kilometer rekening nam. Uilslag 2» Ian: l Terneuzen 10.30; 2. G. r®, zen 10.53; 3. E. Nachtf*" 11.04; 4. E. Tange, Terr- de Zoete, Lovendege®1.-' H. Hiel, Vogelwaarde!»' Vogelwaarde 18.13; 3. 6 Axel 18.46; 4. E. de m 19.19; 5.1.Buysse, Basse', km: LP.Picavet,»*) naeve, Westdorpe 36/?1 St-Jansteen 37.19; dorpe 38.02; 5. A. Lippe®1' e sportmedewerker EUZEN - In de tweede klas voetbal boekte Hoek zijn eer Vfille competitie. Dinteloord v Imet 2-1 van de Zeeuws-Vlam Oostkapelle een forse 5-2-ned Widen deelde de punten ïiiksv Jerooskerke via 1-1. Een r bezieling spelend SC («n moest beide punten >55 laten met 1-0. Kloe- I speelde in Rotterdam rstelijk met 2-2 gelijk te- fwart Wit'28. Kloetinge .ivoor rust op voorsprong, Jooest kort na de hervat- tien man verder om- 2° den Dekker wegens l g talgebruik' het veld i ^gestuurd. Wilhelmi- pet in de eerste helft veel J1 Uggen en speelde met 1- J tegen het bezoekende club helfti forma Walle Adriar scoord gelijkr trap voorde IORD-HOEK 1-2 - C efn beter spelend d' dat die eerste pe- 'an. «ok terecht afsloot '-O-voorsprong. Nico ij Was de maker van f Punt. Hoek was nauwe- ARNE KERK Koster ZWAB 2- Ed M< der Ve Houter SC EI Rust- Peer 0- WILH 1-Ru 0, Joha 6 sportmedewerker erdP In tweede klas va: con? Cadzand nog -oompetitie. afe"* niet tot de sterkste fc i kesln j6r Oostpunten was, ble eS®rde getekend met 0-4. binnS, opende Joop de Wild Adzana de paal raak te scl 'd kre»o en edro de Marco kon d< 9orde^f„VOOr rust slechts één go iKats?fW>e ^n kopbal van Henk c reede heUt'hfn uit zijn heiligdom 1 V zairtWL gon met een licht her KSe hlf^1 naar een bede nop Van r i wam Kats °P °"3 door Ifhts fraai inkopte. In d< 4. complete Cadzand-ver

de Stem | 1987 | | pagina 10