DE STEM PERSONEEL Chef dienstuitvoering 1=1=1-1 Ervaren dakdekkers iniil logistiek manager nnr f account manager (Europa) (m/v) 30 MILJOE voorlichter (m/v) leerling ziekenverzorgenden m/v PENSIOENEN EEN BES, DE STEM VAN ZATERDAG 19 SEPTEMBER 1987 N. V. Brabantsche Buurtspoorwegen en Autodiensten 'BBA ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. |^C3® MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE (m/v) m/v /1HH 'n wereld aan mogelijkheden Bp i1 INTELOORD - Maanc agne weer. De eerste bie et land gehaald en dinsd rieken op volle toeren De BBA verzorgt het openbaar vervoer per autobus in het grootste deel van de provincie Noord-Brabant. Aan die taak werken ca. 1250 personeelsleden mee. Het vervoersgebied is verdeeld in 3 regio 's. Elke regio is weer verdeeld in 4 rayons. De regiochef wordt direkt geassisteerd door een admini stratief medewerker en een chef dienstuitvoering. Voor het regiokantoor te Breda zoeken wij een Chef dienstuitvoering. Taak: - de Chef dienstuitvoering geeft leiding aan de stationsdienst bestaande uit 6 verkeersleiders, 2 kontroleurs en 4 toezicht houders: met behulp van de mede werkers draagt hij/zij zorg voor een zo eksakt mogelijke uit voering van de dienstregeling met een zo hoog mogelijke kwaliteit. Voor wat betreft dit laatste zal hij/zij hier mede inhoud aan moeten geven. hij/zij signaleert en rapporteert verstorende elementen in de voortgang van ons produktie- proces: - bij afwezigheid van de regiochef zal de Chef dienstuitvoering de koördinatie tussen de rayons moeten waarnemen. Eisen: - leeftijd 25 tot 45 jaar: - opleiding op HBO-niveau: - daadwerkelijke ervaring in het leidinggeven: en/aring m.b. t. planning en organiseren: - goede sociale vaardigheden: - bekendheid met het openbaar vervoer strekt tot aanbeveling. Algemeen: Het aanvangssalaris zal afhankelijk van leeftijd en en/aring worden vastgesteld binnen de saiarisgrenzen van BBRA- schaal9(min. 13.351,-en max. f 4.705,- bruto per maand). Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Tot de sollicitatieprocedure behoren een medisch en psychologisch onderzoek. Belangstelling Hebt u belangstelling, dan kunt u nadere informatie over funktie-inhoud en/of selektie- procedure telefonisch inwinnen bij de heer R. Meyers, Regiochef (tel. 073-21.73.40), of bij de heer J. Hendrix, Personeeichef West-Brabant (tel. 076-22.40.81). Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van de N.V. BBA, Postbus3306, 4800 DH Breda. Gelieve in de linker bovenhoek van de envelop de letters 'PW' te vermelden. PLM AB, waarvan het hoofdkantoor gevestigd is te Malmö, is een internationaal vertakt bedrijf, dat zich in hoofdzaak richt op de fabricage van verpakkingen en verpakkingsmiddelen. PLM Strongpac B..V. is een unit van PLM AB, gevestigd in Dongen, welke zich speciaal bezighoudt met de fabricage van kunststofverpakkingen. Ter uitbreiding van ons Marketing Salesteam zoeken wij een: De Account Manager rapporteert aan de Marketing Sales Manager en is de kontaktpersoon tussen het bedrijf en haar afnemers. Hij/zij draagt zorg voor het op peil houden van de bestaande relaties, initieert prijs- en kontrakt-onderhandelingen en treedt op als gesprekspartner. Het uitbreiden van het huidige bestand met nieuwe afnemers is een onderdeel van de taak. Het kunnen interpreteren van technische wensen en eisen van de afnemers zien wij als een must. Daartoe behoort ook het zorgdragen voor een goede' after sales service. Een goede uitvoering van het geheel van werkzaamheden dient dan te leiden tot het bereiken van de omzet- en winstdoelstelling per afnemer. Deze laatste worden in nauw overleg opgesteld, zodat het kreatief en konstructief meedenken in het Marketing &J5alesbeleid en de daarmee samenhangende strategie noodzakelijk is. Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan een jonge zakenman of -vrouw (30-35 jaar) op HBO-niveau, die elders reeds bewezen heeft in een konkurrerende markt overeind te kunnen blijven. Gezien het internationale karakter van PLM is een goede kennis, zowel mondeling als schriftelijk, van de Duitse, de Engelse en met name de Franse taal een absolute vereiste. Ervaring in of kennis van de Food- en/of Softdrinkindustne is een pre. Al met al een kommerciële duizendpoot, die het een uitdaging vindt om ons bedrijf verder mee uit te bouwen; een individualist, die toch op de juiste wijze binnen een jong en enthousiast team ltan funktioneren. Voor de kandidaat met de juiste inzet en instelling is verdere doorgroei mogelijk. De honorering behelst, behalve een aantrekkelijk salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden, o.m. de beschikking over een bedrijfsauto. Uw sollicitatie of aanvraag voor een oriënterend onderhoud kunt U - onder vermelding van nr. 6516 - richten aan: PRINSEN BOLWERK 5 - 2011 MA HAARLEM - (TEL. 023 - 320550). Het Diaconessenhuis is gefuseerd met het St. Laurensziekenhuis te Breda. Voorlopig zal nog gewerkt worden op twee lokaties. Na een volledi ge integratie, waarvan verwacht wordt dat deze in 1992 is gereali seerd, zal het gekombineerde ziekenhuis gelokaliseerd zijn op het terrein van het huidige Diaconessenhuis. Het nieuwe ziekenhuis heeft dan 474 bedden en 12 dagbehandelingsbedden. Voor de opleiding tot ziekenverzorgende, die in december aan staande start, zoeken wij gemotiveerde De eisen, die wij aan kandidaten voor de opleiding stellen, zijn: - leeftijd tussen 16 jaar en acht maanden en 20 jaar; - diploma minimaal op L.B.O.-nivo met twee vakken op C-nivo. Begin oktober houden wij een informatie-ochtend in het verpleeg huis Aeneas. Voldoe je aan de hierboven genoemde eisen en heb je interesse in de opleiding, vul dan onderstaande bon in. Wij sturen je dan een uitnodiging voor de informatiebijeenkomst en een brochure. Ik wil graag meer informatie. Naam: Adres: Postkode/Woonplaats: Geboortedatum: Deze bon (in enveloppe zonder postzegel) sturen naar: Diaconessenhuis Breda, t.a.v. afdeling personeelszaken, Antwoordnummer 489, 4800 VE Breda. li CEKADAK groeit en p|||If daarom hebben wij I regelmatig nieuwe medewerkers nodig. Mensen die bereid zijn aan te pakken, open staan voor nieuwe ontwikkelingen en daar zelf enthousiast aan willen bijdragen. Kortom mensen die mee willen helpen ons bedrijf en produkt in die koppositie te handhaven. CEKADAK B.V. vraagt voor één van haar bitumineuze regionale vestigingen, te weten ETTEN-LEUR: die voor een bepaalde periode zelfstandig bitumineuze dakbedekkingen kunnen aanbrengen leeftijd 25-40 jaar woonachtig in Breda/Oosterhout of direkte omgeving Bent u geïnteresseerd, neemt u dan vanaf maandag a.s. telefonisch kontakt op met de afdeling Personeel Organisatie te Maassluis, tel.:01899-15411 toestel 186. Bij schriftelijke reakties is ons adres: Postbus 29,3140 AA MAASSLUIS. Op onze afdeling Accounting is een vacature voor een De funktie De funktioriaris maakt deel uit van een finan ciële afdeling waar de administratie en rappor tage op Amerikaanse leest zijn geschoeid. Hij wordt primair belast met het samenstellen van het maandelijks financieel rapport aan Amerika aan de hand van de door de boekhoud mede werkers aangeleverde gegevens. De methodieken en procedures om tot die gegevens te komen zullen geregeld met hem worden afgestemd. Daarnaast wordt hij betrokken bij het ver zamelen van gegevens voor het vaststellen en opvolgen van de afdelingsbudgetten. Voorts zal hij bereid moeten zijn zich in te werken in de salarisadministratie en boekhoudkundige werkzaamheden teneinde de continuïteit hiervan in noodgevallen te waarborgen. Hij rapporteert rechtstreeks aan de Manager Accounting. De eisen De naar ons oordeel geschikte kandidaat heeft: - bij voorkeur een HEAO-BE opleiding, maar ook MBA en SPD sluiten wij niet uit - ervaring op boekhoudkundig gebied redelijke mondelinge en schriftelijke kennis van de Engelse taal kennis van/bekendheid met computer- gesteunde administratieve systemen bereidheid eventuele funktiegerichte opleiding te volgen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van BW Mechanical Seals, Postbus 1300,4700 BH Roosendaal. O BW Mechanical Seals is een Europese vestiging van het Amerikaanse bedrijf BW Industrial Pr ducts. Wij zijn gespecialiseerd in het fabriceren! van mechanische asafdichtingen die wij nu al ruim 20 jaar leveren aan verschillende indu strieën in Europa, het Midden Oosten en Afrika. Adviesbureau Personeelszaken Begeleiding (APB) is een organisatie, die adviseert op het gebied van arbeidszaken en personeelsaangelegenheden £j ai üilVl l-IIMAIUU Onze opdrachtgever is een transportbedrijf, gevestigd in West Brabant, dat zich de komende jaren richt op een verdere groei, o.a. door uitbreiding van opslagkapaciteit op diverse lokaties. Hiertoe wordt de organisatie nog meer gestroomlijnd en het reeds in gang gezette automatiseringssysteem nog verder uitgebouwd. Parallel aan deze automatisering zal het logistieke beleid nader ontwikkeld en uitgevoerd worden. Om daar konkreet richting aan te geven wordt gezocht naar een Funktie: Na een gedegen inwerkperiode draagt men de verantwoordelijkheid voor: opzet en invoering van een logistiek systeem dat beantwoordt aan de groeidoelstellingen; de leiding aan circa 5 medewerkers die werkzaam zijn in het magazijn (oppervlakte meer dan 11.000 m2); het geautomatiseerde voorraadbeheer en de administratie, alsmede de indeling van loodsen en het onderhoud van dagelijkse kontakten met kliënten. In deze funktie rapporteert men aan de kommercieel direkteur. Funktie-eisen: een sterke persoonlijkheid die zich op alle nivo's kan bewegen; een praktische instelling gekoppeld aan een beleidsmatige visie; affiniteit met het (weg)transportgebeuren (ervaring in het transportgebeuren is een pré); opleiding op HBO-nivo, aangevuld met vakgerichte kursus op logistiek gebied; ervaring met logistiek management; bekend met vervoer en opslag van gevaarlijke stoffen; leeftijd 30 a 35 jaar. Geboden wordt: een nieuwe funktie waarbij men na een inwerkperiode zelfstandig mede richting kan geven aan het beleid m.b.t. de invoering van het logistieke systeem; een uitdagende funktie in een boeiend bedrijf met een goed pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden en toekomstperspektief, Belangstellenden (MA/) worden verzocht hun sollicitatie met curriculum vitae te zenden naar onderstaand adres. Voor het verkrijgen van nadere informatie kunt u zich wenden tol de heer M.A. Pijpers. J9/1 de Stem PERSONEEL Begin 1987 vond bij het Algemeen burgerlijk pensioenfonds een ingrijpende interne reorganisatie plaats ten einde de structuur doorzichtiger en de manier van werken bedrijfsmatiger te maken. Het uiteindelijke doel is de cliënt beter van dienst te kunnen zijn. Het Abp telt thans zes bedrijfseenheden, te weten Pensioenen, Arbeidsongeschiktheidsverzekering, Externe Administraties, Leningen en Effecten, Onroerend Goed en Abp-Hypotheken. Bij de uitvoering van hun taken kunnen deze bedrijfseenheden gebruik maken van de diensten van Centrale Services. De dienst Algemene Voorzieningen levert de benodigde faciliteiten. De hoofddirectie wordt gesteund en geadviseerd door een aantal kleine gespecialiseerde Centrale Staven. Het Abp heeft 12 vestigingen in het land. Van de 3700 medewerkers van het Algemeen burgerlijk pensioenfonds is het merendeel in het hoofdkantoor te Heerlen ondergebracht. Afhankelijk van omstandigheden kan de Bedrijfseenheid Pensioenen een ouderdomspensioen, invaliditeitspensioen, weduwen-, wezen- en weduwnaarspensioen of een VUT-uitkering toekennen. Om ervoor te zorgen dat al deze pensioenen op tijd worden berekend en uitbetaald is er een groot geautomatiseerd admini stratief apparaat opgebouwd. Bij de diensteenheid Voorlichting en Marktkontakt van de Bedrijfseenheid Pensioenen is plaatsingsmogelijk heid voor een in de regio Breda, De diensteenheid Voorlichting en Marktkontakt is het onderdeel welke ten behoeve van de Bedrijfseenheid Pensioenen voorlichting geeft aan doelgroepen c.q. potentiële klanten over produkten en regelgeving; deskundige ondersteuning, service en dienstverle ning verleent; de sensorfunktie in de markt vervult. Funktie-informatie: het verstrekken van voorlichting omtrent de uitvoering van de Algemene burgerlijke pensioenwet, andere door het Algemeen burgerlijk pensioenfonds uit te voeren wetten en met deze wetten samenhangende regelingen zoals andere overheids- pensioenregelingen, sociale verzekeringswetten, be lastingwetten en rechtspositionele regelingen; het stelselmatig bevorderen van het BE/P produkt. Dit m samenhang met de produkten van andere Abp-be- drijfseenheden, dan wel externe verzekeringspakket ten; het signaleren van en rapporteren over'feiten en ontwikkelingen waarvan kennis wordt genomen bij de uitvoering van de voorlichtingsaktiviteiten en die van belang (kunnen) zijn voor het produkt, dan wel de markt van de bedrijfseenheid; het geven van voorlich ting over inrichting en werking van (geautomatiseer de) personeels/salarisadministratiesystemen, ten einde de organen in de gelegenheid te stellen te vol doen aan voorschriften, wensen van de Abp-wet ter zake; het uitvoeren van bijzondere opdrachten ten be hoeve van derden. Funktie-eUen: HBO-werk-/denkniveau; kennis van de Abp-wet en andere overheidspensioenwetgevin gen; elementaire kennis van geautomatiseerde syste men; observerend en signalerend vermogen; resul taatgerichtheid; uitstekende schriftelijke/mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, sociale vaardigheden en kontaktuele eigenschappen; cliënt-/marktgericht den ken en werken; in bezit van rijbewijs BE. Standplaats: regiokantoor Breda. Salaris: is overeenkomstig aard en niveau van de funk tie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie-procedure. Nadere informatie is desgewenst in te winnen bij de heer L.B. Paardekooper, hoofd adviesteam diensteen heid Voorlichting en Marktkontakt (045 - 794571) of de heer A.P.M. Hensgens, O en P adviseur, Bedrijfseen heid Pensioenen (045 - 798011). Reakties binnen 14 dagen, na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds, Bedrijfseenheid Pensioenen/Hoofd Be drijfskundige Serviceverlening, Postbus 4807,6401JL Heerlen. 7* M l i c l-t '1 /Jill wr Peter de Jong de fabriek van de Suiker !or het eerst de nieuwe biete ïn aanvoerlijn van enkele h t het polderlandschap. Voor cht, voor de ander een uitgt ieder geval is er voor 330 rr (jnvesteerd. Volgens bedrijfsdi vestering de moeite waard, snt 'voor dit produkt blijft er tijd een markt'. Op de wegen in West-Bra- int zal het volgende week wel >er goed te merken zijn. Op- thoud achter bietenwagens afval op de wegen. Naar hatting wordt zo'n 4,3 miljoen i bieten de komende maan- n naar de suikerfabrieken bracht. Ruim een miljoen ton arvan gaat naar Dinteloord, ar de fabriek van de Suiker lie, tegen de bebouwing van ampersgat. De fabriek daar is een van de f produktie-eenheden van de lie. De overige fabrieken aan in Roosendaal, Sas van it, Puttershoek, Zevenber- De laatste vestiging wordt de campagne gesloten. De pariteit in Dinteloord moet worden vergroot, lirecteur Van Malland: „We ,3ten nu vele tonnen meer rwerken dan andere jaren, i zijn al drie jaar bezig onze laciteit te vergroten maar prbij moest er rekening mee irden gehouden dat de fa- lek elk j aar weer klaar moest In voor de campagne. We jben nu met de hulp van een its ingenieursbureau de ge le fabriek in drie blokken lieuwd." ver de weg arbij werd een aantal zaken gepakt. „Het rendement st worden verhoogd om het indstofverbruik laag te kun- 'l houden. Verder bleek er in f vrachtvervoer een prijsont- tkeling op gang te zijn. Het ,voer van bieten naar de fa- <ek bleek op de lange termijn tdkoper over de weg dan Sr het water. Ook uit gebie- ,i waar de bieten traditioneel r schip vandaan komen, zo- Noord-Beveland met de ha- van Kortgene, bleek het Puik van vrachtwagens koper te zijn. Vorig jaar am de helft van de aanvoer ,f schip; nu is dat nog dertig ocent en na de sluiting van fabriek in Zevenbergen en h de scheepslaadpiaats in dgene, aan het eind van 1 1 t I 1 Met ruim 62 5 I - DeASLKhee Geen noodto de grens. Ga if vandeASLK-BÜ opbrengst, biivoori U merkt h ruimste in Belgisch 15 dagen h wc

de Stem | 1987 | | pagina 6