Tophandbal in Terneuzen eeuwse ruiters aar Nederlands ampioensehap VERWINNING (12-7) IN KORFBALCOMPEHTIE OP SEOLTO ptreden tiekploe' Alex Vernaeve wint fiets loopwedstrij d Dubbele winst voor Van Nieuwenhoven [ean-Marie Ie Roo wint rimkoers Cadzand Jubileumtoernooi HV Hulst ffTEM SPORT 3 DINSDAG 8 SEPTEMBER 1987 landen tpioen jrg). TERNEUZEN - Luctor is de korfbalcompetitie in de afdeling gestart met een klinkende 12-7-zege op het uit het district gedegradeerde Seolto. Uitslagen T6 i de Hulsterse atletiek rictstitel West 2. Diu I van Marathon uit ■aardingen, Ilion Zoetei. ver de gehele lijn goedt, el was er een clubreco» Het achttal dat de tits eel, John Callens, Miete de Block, Harry Gieler, .gge. Het kwartet dat he »nd uit Manno Buysrw, r en Harry Gielen. Ook 4 geplaatst voor de final. '-de tijdens wedstrijden ii uitnodiging tegen de Bel. record met de discus, ffi icord bedroeg 39.00 metei kampioen Ludo Anthe» ;t de kogel reikte de Hu), aats. Dit met een afstam Antheunissen hem vooral Ibalmedewerker lUZEN - De Terneu- handbalvereniging 'SV houdt zondag 13 sep- ber een handbalpromo- ag Een ware happening •r de echte handballief- vjgr, maar ook buiten landers kunnen volop ge- van tophandbal. Oordvoerder Jan Ver- is enthousiast: „We len deze dag om het ibal in Zeeuwsch- ,anderen te promoten", ituurlijk is het ook reclame r onze vereniging. Vorig "oen zijn we voor het eerst -1 een dergelijke opzet be- aea Het sloeg duidelijk aan 'we spraken af dat wet het de volgende keer nog grootser aan zouden pakken. We zijn daarin volledig gslaagd. Mede door be middeling van Cees de Ridder hebben we drie echte toppers in huis, die tophandbal garande ren. De toeschouwers kunnen genieten van een driekamp tussen de herenteams van Ol- sem Merksem, Kortrijk en BlauwWit. Olsem Merksen, getraind door Cees de Ridder, is een sub topper in België en Blauw Wit uit Limburg zit net onder de top van de eredivisie in Neder land. In het doel van Blauw Wit staat de huidige doelman van het nationale team Jacques Josten. Kortrijk is van iets mindere allure, maar behoort toch tot de betere Belgische ploegen. Deze drie ploegen zijn de trekpleisters, waarbij het duel tussen Olsem Merksem en Blauw Wit het klapstuk moet zijn". De eigen standaardteams staan niet alleen toe te kijken. De heren openen om 10.30 uur de promotiedag. Zij spelen dan tegen Operatie'71 uit Oostburg. Na afloop van dit duel treden de dames aan tegen Verburch, uitkomend in de tweede divisie. Om 12.45 uur het eerste top- duel. De heren van Olsem Merksem spelen dan tegen Kortrijk. De duels in deze drie kamp worden telkens gefloten door het nationale topduo, de heren Haak en Koppen. Na af loop van deze wedstrijd treden de dames voor de tweede keer aan tegen Verburch. Om 15.00 uur staat de tweede wedstrijd in de driekamp op het pro gramma. Kortrijk speelt dan tegen de Nederlandse sub-top per Blauw Wit Om 16.00 uur treden de heren van HVSV voor de tweede en tevens laatste keer aan. Zij spelen dan tegen de reseves van Olsem Merksem. Direct na dit duel staat om 17.10 uur het klapstuk van deze promotiedag op het programma, want dan treden de sub-top van Neder land en België tegen elkaar aan. Olsem Merksem en Blauw Wit zullen dan de toeschouwers tonen hoe mooi handbal is om als sport te zien, maar ook om het zelf te beoefenen. Jan Ver- kerke: „Dat is ons doel tijdens deze dag. Ik ben ervan over tuigd dat de ware handballief hebber volledig aan zijn trek ken zal komen en onze ver wachting is dat het een pure propaganda voor de handbal sport zal worden". „Natuurlijk brengt zo'n or ganisatie kosten met zich mee, zodat we wel een toegangsprijs moeten vragen. De entree voor de hele dag is echter laag en is gesteld op vier gulden. Jeugd tot en met veertien jaar mag zelfs gratis naar binnen. Hand balvereniging HVSV timmert hard aan de weg om de hand balsport nog populairder in onze regio te maken en we ho pen dat deze dag een echte pro motiedag mag worden met veel publiek". De handbaldag be gint zondag Om 10.30 uur en zal omstreeks 18.30 uur worden af gesloten. Alle duels worden ge speeld in sporthal 't Zwaantje in Terneuzen. in de biljartvereniging c, oen derde klas drieband De Bevelanden geword, ging in café 't Centrum a ;rzekerd van de titel, telta Colijnsplaat, kon rv ij wel uitgesloten dat hij 4 en. Van Liere woni de slotJ ïht toe om afgevaardigd J enschap van Zuid-Nedeij punten, algemeen gemii 3; 2. Toon KR .uctor sterk van start >-0.413-3; Simon Nanuruw 7-0.338-4; S Ijk 6-0.360-4; 7. Cees Ven nde wijze is Theo Vleuj jjicht uit Wemeldinge B van het district Walct hij in de voorlaatste i ibereikbaar geworden vto bog maar eens in de 1 deauljes weg en klopte o litstond een kloof van dat illustreert duidelijk t j niet gerechtigd deel ten d. Dat geldt ook voor nui net een te hoog gemiddell nen. Van de Dries, de nu; vel aanspraak maken op al en van groep A in Oudela ;hpunten, algemeen gemidi -4; 2. G. de Jonge 8-0.457-8; 3t| !veringe 8-0.354-3; 5. J. var. i j-4; 7. J. Scheurs 4-0.326-4; 8. aamslag-Animo 3 (tweede k anvang 15.00 uur. Seolto 2-1 erde luas), aanvang 13.30 uw. 'OETBAL .ondagvoetbal KNVB afdi «land, eerste klas; Gra«uj JA, Oostburg-Corn Boys, f >ur-Biervliet, Kwadendamr fong Ambon, Schoondijke-: andia, Domburg-Zeeland Sp IOCKEY iapide-Olympia (derde Wash en), Grote Kreekweg Hui anvang 14.30 uur. Olyi (derde klas dames), Paart Terneuzen, aanvang 1 tiekploeg kwam met het Belgische Duffel, wal i aantal andere afdeling! eraf had er zelfs winst if| leider Niek Flipse. an de Wilde 8.59.3; «00 meter;ï >tigter 1.57.9, Angelo Obne 1» X> meter: Robert Begeman ndré Verwei 50.2; ver: Bart' [aeringen 6.95, André Verwei! ogei: Bert de Jonge 14.28, r atsman 13.57; 4x100 meter: de plaats. JONGENS 100 meter: Stefan Praet 12.0,1 Jan Berman 12.2; 1500 meter.] van Overbeeke 4.14.1, Miquel1 Tongeren 4.21.2; polsboog: mond van Mourik 2.50; 200 r Kees-Jan Berman 24.0, Praet 24.3; 400 meter: Keesi Ho» pen 52.3, Michel Geijsels 50.B; Reinier Broeksma 6.08, Kees n tepen 5.67; speer: Robert van] Vegt 50.82, Geert Boekema discus: Robert van der Vegt] Arjen den Boer 33.08; 4x100 f 45.9, derde plaats. DAMES j 100 meter: Jacolies van Gas», j Janneke van der Linde W meter: Jacolies van Gastel 2o?.a gel: Annemiek Goedhart 1L»3 randa Martens 10.47; ver: van Gastel 5.14; speer: Ar Goedhart 26.42, Christel 24.70; «00 meter: Jolanda a« 2.25.5, Irene Pos 2.26.9; 400 Petra Provoost 63.6, Janneke 1 der Linde 67.4; 300 meter: 1 Daane 10.43.1; discus: Ar Goedhart 32.87, Miranda 26.80; hoog: Jacolies van 12.55, Janneke van der Lino» 4x100 meter: 52.5, vijfde plaa» MEISJES 100 meter: Susan van Acker Miriam de Vos 13.6; discus: beth van Acker 29.20, Martini Poppel 24.10; 800 meter: Glerum 2.21.2, Caroline 2.27.6; hoog: Jolanda de 1.60, Lonneke Versluys 1»'J meter: Jolanda de Korüng Christel van Waes 80.8; ÏOOJj1. Liesbeth van Acker 27.3; riam de Vos 5.22, Susan vanJ1] 5.14; kogel: Danielle Seege"-, Martine van Poppel 7.93; meter: 52.0, eerste plaats. Eindstand: 1. district Geld (W-Duitsland) 259 punten; ling Zeeland 235,5; 3. Nederl» Kempen 221,5; 4. af delta" 220; 5. Duffel AC 183; 6. Kempen 163; 7. afdeling D°p 146,5 punten. fan onze sportmedewerker DZAND - Jean-Ma- de Roo uit Ertvelde lelgië) was gistermid- bg te sterk inde trim- bers van Cadzand. Hij popte Jean Brandt en lanny de Muynck in Roo, Brandt en De nek sprongen vijftien jlometer voor het einde en werden niet meer terhaald. |Uit het peloton werd gedemarreerd, tarles Mollet en Willy fcFeber hielden elkaar in jet peloton zeer goed in 1 oog vanwege het De i-trimmersklasse- >nt, waarin nog van al bican gebeuren. De laat- e trimkoers zal de win- iar aanwijzen en dat ge- tinLamswaarde. slag: 1. Jean-Marie de o (België), p. Brandt (België), D. de Muynck (Sas van »t), J. Lepoeter (Oost-Sou- R. Lammens (Oost- irg), A. Manhave (Oost- rg), rl. Peters (Biervliet), |P. van Straten (Ter- luzen), [P. VerMeulen (Oost- luburg), IA. de Ruysscher (Aar- Inburg), IH. Dees (Terneuzen), IP.Leliaer (België), Vk Heyboer (Terneu- Ch. Mollet (Hans- jert), IW. de Feber (Hoek). Van onze korfbalmedewerker Stormvogels, eveneens uit het district gedegradeerd, ver sloeg Blauw Wit met 6-4. Nieuwkomer Swift 3 maakte met 9-4 korte metten met Olympia en ONDO 2 versloeg Tjoba 3 met 6-11. In de tweede klas liet Zaam- slag het met 4-3 zitten tegen Stormvogels 2. In de derde klas kon BKC het ook al niet bol werken. Het verloor met 9-12 van Atlas 2. LUCTOR-SEOLTO 12-7 - In het begin toonde Luctor zich onzeker. Dat werd nog ver sterkt door een 0-1-voorsprong van Seolto uit een strafworp, waarvan er veel waren. Scheidsrechter Blaas de Ridder uit Arnemuiden gaf er niet minder dan acht. De eerste aanval van Luctor draaide ook niet zo goed en pas na twaalf minuten kwam de gelijkmaker. De vakwisseling bracht een meer in zichzelf vertrouwend Luctor, dat naar 3-1 liep. Seolto sputterde nog wel tegen, maar na 4-4 brak Luctor in het laat ste kwartier de weerstand. Het liep uit naar 8-4. De tweede helft was er een groot Luctor- overwicht, dat echter geen doelpunten opleverde. Seolto speelde traag en leed veel bal verlies in het middenvak, zodat Luctor een gemakkelijke over winning (nog geflatteerd in het voordeel van Seolto) op zak kon steken. Doelpunten: Mark Ko- lijn (3x), Jan Dirk Geschiere (2x), Ad Verschuure (2x), Karin Korstanje (2x), Leendert van Waart, Carlo de Waal en Ron nie Wisse. BKC-ATLAS 2 9-12 - Atlas 2 was vorig jaar al een goede ploeg en is zeker niet verzwakt. Toch ging BKC de eerste helft goed mee en bewerkstelligde zelfs een 4-3-voorsprong. De thuisclub had ook pech dat Frank Verplanke, een belang rijke pion, al snel door de enkel ging en vervangen moest wor den. Huib van der Lijke viel in, maar heeft duidelijk onvol doende conditie. In de tweede helft liep BKC iets verder uit, maar na 6-4 brak een aantal spelers het gebrek aan conditie op. Vermoeidheid leidde tot on attent verdedigen en binnen tien minuten stond Atlas op 6-8 en even later op 6-10. BKC kon niet meer terugkomen. Doel punten; Patrick Corijn (2x), Rita van der Lijke, Sonja Faro, Jan Roest, Peter Roest, Karin Hubregtsen, Huib van der Lijke en Remco Bakker. STORMVOGELS 2-ZAAM- SLAG 4-3 - Een stugge en harde wedstrijd, waarin Zaamslag vijf basissspelers miste. De vervanging kwam grotendeels uit de groep van junioren. Cindy Jansen, Sandra de Bruin, Frits van der Peyl en Stefan Simons vervingen goed, maar de samenhang was toch weg. Daardoor werd het een slechte wedstrijd, waarin Stormvogels de score opende en Zaamslag de ruststand op 1-1 bepaalde. Na rust een hele slechte periode, waarin Storm vogels op 4-1 kwam. Het laatste kwartier sloeg de wedstrijd om. Zaamslag kwam op dreef, kwam snel op 4-3, maar reikte net iets te kort om Stormvogels nog een punt te ontfutselen. Doelpunten; Gerda van Doorn, Pieter Hamelink en Kees Fraanje. Uitslagen Tweede klas: Animo 3-TOGO 2 5- 5, Luctor 2-Volharding 8-11, TOP 2-Animo 4 5-3. Derde klas: KVK- Seolto 2 6-1, ONDO 3-Tioba 5 13-8, Zuidwesters 2-T)oba 4 7-4. Vierde klas: Swift 4-TOP 3 3-3, TOGO 3- Olympia 2 12-4, Zuidwesters 3- Blauw Wit 2 7-3. Vijfde klas: ONDO 4-Swift 5 5-12, TOGO 4- TOGO 5 6-5. Zesde klas A: Swift 5- Animo 5 2-9, Zuidwesters 4-Atlas 3 4-4. Zesde klas B: Volharding- KVK 2 3-2. Junioren 1: BKC-A11 Ready 3-4, ONDO-TOP 20-1, TO- GO-Tjoba 3-18. Junioren 2: Animo 2-Zuidwesters 6-2, Blauw Wit- Stormvogels 14-6, Seolto-Luctor 3- 7. Moment uit het korfbaltreffen tussen Luctor en Seolto. FOTO W1M KOOYMAN f-'cX ft onze Sportmedewerker EUZEN - In het Jichtige park Berg en P te Apeldoorn worden fhag U en zaterdag 12 Pternber de Nederlandse fhpioenschappen ge- Men van de Konink je Nederlandse Federa len Landelijke Rijver- ■ëmgen en Ponyclubs, zogenaamde Levade. ff het eerst is er een wed- YI over twee dgen. Vrij- f ae voorselecties van de piduele Z-klassen dres- jlen springen, zowel jraen als pony's. Hiervan pst dan de beste groep za- ■«g nog eens een kans de titel. De Zwinruiters JNieuwvliet vertegen- 'raigt Zeeland in het ver- 5 ngskampioenschap Z- De formatie van Ben mstructeur uit Hulst, P°or de vijftiende keer provinciaal kampioen en kan op nationaal niveau zijn par tij wel meeblazen. In de L-klas voor het vere nigingskampioenschap ver trekt vrijdag De Oranjerui- ters uit Axel richting Apel doorn. Levien Schieman, de 42-jarige instructeur: „Ik loop nu zo'n vier jaar mee als instructeur. Eerst bij de po ny's, het tweede achttal paarden en nu het eerste achttal. Het is natuurlijk al tijd een hele eer om naar de Nederlandse kampioen schappen te worden uitgeno digd en mee te mogen doen, maar een kans? Jammer dat één van mijn drie springrui ters de laatste weken van paard moest wisselen". De zeventienjarige ama zone Sandy den Exter uit Kortgene krijgt wellicht als enige deelnemer aan de Le vade het zwaarste pro gramma te verwerken. Als kampioene bij het springen paarden met Tristan E, het zelfde maar dan bij de pony's met Sapai en alsof het niet genoeg is treedt zij ook op in het achttal van de Noord-Be- velandse ponyclub. Zij springt daar ook voor. Piet Huige met Waldon als re serve springkampioen, zal ook vrijdag en zaterdag alles uit de kast halen om tot de hoofdmacht door te dringen. Het achttal pony's Z-klas dat naar de Levade gaat, is de sterke formatie van in- structrice Hanny den Exter uit Kortgene. Dit achttal is van een gehalte dat het daar op nationaal vlak een heel eind kan komen, want het is in de drie onderdelen sterk. Het achttaldressuur, groeps- dressuur en het springen. Kees Steendijk met Boy uit Kruiningen, drie jaar achter een dressuurkampioen (vorig jaar niet naar de Levade we gens een beenbreuk), gaat met reserve kampioen Jan Meyers en Mr. Abgar uit Se- rooskerke in de dressuur zijn Een overzicht van de achterkant van de parade der deelnemers aan de verenigings- en ponyclubkampioenschappen tijdens de Levade van 1986. opwachting maken. Pony- dressuurkampioene is dit jaar de 18-jarige Mairan Ju- melet met Romeo uit Brui- nisse. Hoewel het mennen in het zuid-westen niet zo'n veel voorkomende tak van de paardesport is, treedt Adrie - FOTO DE STEM Louwerse met Zephyr van Scheldestad op om het ge west Zeeland te vertegen woordigen op de Levade. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De triathlonatleten waren zaterdag te gast bij de MTS/MEAO, waar men aan het Schelpenhoekje in Terneuzen een fiets/ loopwedstrijd hield. Een wedstrijd die individueel en als duo kon worden afgewerkt Dit met een tweetal afstanden. De langste afstand bestond uit 9400 meter lopen en 36,4 kilometer fietsen, terwijl de kortste de helft bedroeg. Op de langste afstand ging bij de solisten de zege naar Alex Vernaeve. De west- dorpenaar was deze dag knap op dreef en zegevierde meteen kleine minuut voorsprong op Karei Meer- tens, terwijl Jan van de Linde bijna twee minuten aan zijn broek kreeg. Bij de koppels ging de winst naar Eddy Vink en Ronald Goet- hals. Vink legde bij het lo pen de basis voor de latere winst Als tweede eindigde hier het Breskense koppel Johan Zeegers/Jaap Fre- mouw. Camiel de Rooy, één van de initiatiefnemers van dit evenement, pakte bij de ve teranen de winst vóór zijn eeuwige concurrent Jan de Jonge. Op de kortste af stand ging de winst bij de individuelen naar Bas Jas- perse, terwijl bij de koppels Ronny van de Velde en Christian de Rijcke met de winst gingen strijken. Hes- ther Vink haalde het bij de dames individueel en Karin Karmelk/ Rianne Berbers bij de duo's. De langste af stand leverde bij de dames een zege op voor Yvonne de Grave en Petra de Knecht. Langste afstand: heren individueel: 1. Alex Ver naeve, Westdorpe 1.35.58; 2. Karei Meertens, Hoek 1.36.34; 3. Jan van de Lin de, Oostburg 1.37.54; 4. Frank Geensen, Terneu zen 1.38.48; 5. Johan Eek- hardt, Axel 1.43.28; 6. Dirk Martens, Terneuzen 1.43.29; 7. Joop Maas, Kloosterzande 1.43.36; 8. Eri van Lare, Arnemui den 1.46.03; 9. Eli Bakker, Sluiskil 1.55.00. Vetera nen: 1. Camiel de Rooy, Terneuzen 1.40.27; 2. Jan de Jonge, Terneuzen 1.42.22; 3. Benny Borgt, Koewacht 1.50.32; 4. Jan Zeegers, Terneuzen 1.52.36; 5. André Obrie, Sas van Gent 1.57.01. Koppels: 1. Eddy Vink/ Ronald Goethals, West- dorpe/Zelzate 1.32.17; 2. Johan Zeegers/Jaap Fremouw, Breskens 1.38.37; 3. Piet Gans/Jo- han Esseling, Axel/Hulst 1.38.57; 4. Johan de Rijc ke/Carlo Steel, Axel 1.40.00; 5. Jacco Huis- man/Michel Verberk- moes, Terneuzen 1.40.54; 6. Johnny de Martelae- re/Tonny de Boevere, ÏJ- zendijke 1.41.43; 7. Kees de Hamer/Corrie Dek ker, Hoek/Terneuzen 1.52.54; 8. Yvonne de Gra ve/Petra de Knecht. Ter neuzen 2.14.50. Kortste afstand: Individueel: 1. Bas Jasperse, Axel 48.02; 2. Herman Sarneel, Sas van Gent 53.34; 3. Ronny de Martelaere, IJzen- dijke 54.01; 4. Tonny Hendrikse, Axel 54.43; 5. Rob Lammerts, St.-Jan steen 58.24. Dames: 1. Hester Vink, Westdorpe 1.10.21. Koppels: 1. Ronny van de Velde/Christian de Rijcke, Axel 56.13; 2. Karin karmelk/Rianne Berbers, Terneuzen 1.04.00. Van onze handbalmedewerker HULST - De handbalvereniging Hulst bestaat tien jaar en dat jubileum gaat niet ongemerkt voorbij. „De club, die tien jaar geleden bij wijze van experiment werd op gezet, heeft zijn bestaansrecht bewezen. HV Hulst is inmiddels een begrip geworden in Hulst en omgeving", aldus de huidige voorzitter Louis Verburg. „Frans en Will Schijfs gaven tien jaar geleden de eerste aanzet tot de oprichting van een handbalvereniging in Hulst. Eten goede zet, want HV Hulst groeide gestaag. De eerste drie jaar verliepen zon der meer voorspoedig, maar toen kwam er een mindere periode. De familie Schijfs vertrok uit Hulst en dat was een aderlating voor de vereniging. We hadden het moeilijk, maar zijn door hard te werken door deze mindere periode heen gekomen". „De laatste jaren gaat het beter. Vooral dit jaar verloopt voor de vereniging goed. We zijn actief en dat werpt toch zijn vruchten af. De jeugdafdeling groeit weer en dat is gunstig. We doen veel voor onze jeugd. We organiseren handbalkampen, droppings en dat slaat toch aan. Naast de aandacht voor de jeugd timmeren we ook aan de weg op sportief gebied. Ons jubileumjaar heeft extra glans gekregen door de promotie van ons damesteam naar de eer ste klas van de afdeling Zeeland". „We werken er met zijn allen hard aan en merken dat het niet voor niets is. HV Hulst heeft nu naamsbekendheid in Hulst en omgeving en we willen dat graag zo houden en waar mogelijk uit bouwen. We zijn op de goede weg. Ons recept is gezelligheid, ge koppeld aan prestaties", besluit Verburg. Ter afsluiting van de festiviteiten in het kader van het tienjarig bestaan houdt HV Hulst zondag 13 september een zaalhandbal- toernooi voor dames- en heren-senioren en dames-junioren in sporthal Den Dullaert in Hulst De wedstrijden beginnen om 9.00 uur. Elk duel duurt 25 minuten en alle ploegen spelen per catego rie een hele competitie. Bij de heren-senioren zijn Olympus uit Vlissingen, Hontenisse en HV Hulst van de partij. Bij de dames treden Olympus, Opera- tie71, Hontenisse en HV Hulst in het strijdperk. De dames-junio renteams die meedoen, zijn KHV uit Nieuw-Namen, Olympus en HV Hulst Het toernooi duuri tot 19.00 uur. Van onze atletiekmedewerker VLISSINGEN - Op het Vlissingse kunststof werd de vierde wedstrijd in het kader van de Zeeuwse pu- pillencompetitie atletiek af gewerkt. Dat gebeurde met de gebruike lijke driekamp, terwijl als bij nummer, niet meetellend voor de competitie, deze keer een 1000 meter op het programma stond. Een viertal schreef zowel de driekamp als de 1000 meter op zijn naam. Scheldesporter Xa- vier van Nieuwenhoven zorgde voor deze stunt bij de jongens- pupillem B terwijl zijn clubge noot Bart Cambeen het reali seerde bij de jongens-pupillen C. Goed voor de 'dubbel' waren Leonie Klompe van Delta Sport bij de meisjes-pupillen B en Inge Boone van het Middel burgse Dynamo bij de meisjes pupillen A. Zeeuws- Vlaamse successen waren er voorts voor Wilbert Murre van Scheldesport op de driekamp jongens-pupillen A tweedejaars en RKHAV-er Mi chael Burm bij de eerstejaars pupillen A-jongens. De laatste afsluitende wedstrijd van de pupillencompetitie wordt za terdag 19 september gehouden. De organisatie is dan in handen van het Middelburgse Dynamo. Uitslagen DRIEKAMP: Meiija-pupilleD C: 1. Marieke Wieringa, AV56 764 pun ten; 2. Mieke van Hove, AV'56 616; 3. Silvia Dieleman, Scheldesport 600. Meisjes-pupillen B: 1. Leonie Klom pe, Delta Sport 766; 2. Eve Dekhuis, Scheldesport 712; 3. Elke Levien, Scheldesport 600. Meisjes-pupillen A: 1. Inge Boone, Dynamo 1027; 2. Marlies Wagener, Marathon 874; 3. Wendy Hoogerheide, Marathon 864. Jongens-pupillen C: 1. Bart Cam been, Scheldesport 1008; 2. Gideon Dieleman, Marathon 969; 3. Wilco Poppe, Dynamo 798. Jongens-pupil len B: 1. Xavier van Nieuwenhoven, Scheldesport 1210; 2. Kristian van Haren, AV'56 1174; 3. Daniel Stok, Dynamo 1109. Jongens-pupillen A eerstejaars: 1. Michael Burm, RKHAV 1224; 2. Ronald Henning, Delta Sport 1166; 3. John Meerman, Dynamo 1048. Tweedejaars: 1. Wil bert Murre, Scheldesport 1434; 2. Er- win Mortier, RKHAV 1369; 3. Daniel Kerubin, Marathon 1315. 1009 METER: Meisjes-pupillen C: 1. Janine Narebout, Zeeland Sport 4.19.1; 2. Anica Meijboom, AV'56 4.28.6; 3. Silvia Dieleman, Schelde sport 4.30.6. Meisjes-pupillen B: 1. Leonie Klompe, Delta Sport 4.15.2; 2. Elke Levien, Scheldesport 4.24.6; 3. Murielle Predon, AV'56 4.28.5. Meis jes-pupillen A: 1. Inge Boone, Dy namo 3.48.7; 2. Lianne Dijkgraaf, AV'56 3.50.0; 3. Tamara Neefs, RKHAV 3.52.5. Jongens-pupillen C: 1. Bart Cambeen, Scheldesport 3.46.2; 2. Michel Schrier, Zeeland Sport 3.48.5; 3. Peter van der Pol, AV'56 3.59.2. Jongens-pupillen B: 1. Xavier van Nieuwenhoven, Scheldesport 3.40.9; 2. Bob Boekema, Dynamo 3.48.9; 3. Krijn Grevink, Zeeland Sport 3.51.3. Jongens-pupillen A eer stejaars: 1. Ivo Pleunis, AV'56 3.37.1; 2. Bert Spitters, RKHAV 3.40.9; 3. Ronald Henning, Delta Sport 3.41.1. Tweedejaars: 1. Guido op 't Hof, AV'56 3.25.1; 2. Pascal van de Voorde, Dynamo 3.33.2; 3. Sipko de Bruijne, Dynamo 3.34.0.

de Stem | 1987 | | pagina 9