tAloysius: hernieuwde start in de eredivisie f grim noeimes in landelijke herencompetitie SPORT i nieuwe heler SPORTAGENDA STEM SPQRT 3 DONDERDAG 3 SEPTEMBER 1987 i PRESTATIE, j 01672 - 40 35. ETTEN- >1/7 20 53 MADE:AUT(| ?1JF AARSMAN, MOLEN- ZN B.V., MR. F.J. HAARMAN* VIBACHTEN 1, RAAUW - De geschiedenis van het damesteam van StAloysius in de ere- idivisie tafeltennis gaat zich zaterdag opnieuw herhalen. Tien jaar geleden al debuteerde namelijk deze Zeeuws-Vlaamse vertegenwoordiger in de oogste damesklas en nu beginnen de beide Blanckaerts, nu samen met nja van de Vijver, aan een nieuw avontuur. L 01140/12261 Jeugdclubkampioenschappen Tiola Serge van Boven succesvol Derny-winst Polderman/Barhorst Knap deelnemersveld in Cadzand Fiets/loopwedstrijd in Terneuzen Derde taartenloop in Westdorpe Eerste wedstrijd Europacup slaat aan Tiende Schepentrekkerstoernooi Jndeling andelij ke competitie tafeltennis Competitie indeling afdeling Zeeland koopvetpi«cM,n® NR. 1, Afdeling eerste klas weer naar één groep MIDDELBURG - De eerste klas Jenioren in de afdeling (tafelten- fcs) gaat van vorm veranderen. I Dat gebrut enerzijds vanwege te grote rachtsverschillen en anderzijds van- iege het gevaar dat een groot aantal mdelijk spelende teams zullen terug- jen naar de afdeling Zeeland in rband met versterkte degradatie. De huidige 12 teams zullen in het .orjaar van 1988 zijn teruggebracht ,t 8 teams, identiek aan de nieuwe .-oeperingen in de landelijke compe te. Om dit aantal te bereiken wordt »n ook in de komende competitie die op maandag 14 september aanstaande van start gaat, een halve competitie ipeeld tussen de 12 teams. Af hanke- van het aantal teams dat terug stuit de 5e divisie zal de degrada- itreep dan worden getrokken waar nodig is om 8 teams over te hou- ;n. Het gevolg daarvan zal zijn dat ik meer huidige le klasteams zullen [alen naar de 2e klas en die degra datie werkt uiteraard ook door naar de lagere klassen. Het is de bedoeling dat over een jaar een indeling naar sterkte tot stand komt in Zeeland. Vingerwijzing voor de teruglo pende krachtsverhoudingen was in mei j.l. al het feit dat het kampioen geworden SAR 2 door de transfer van Pascal Neve en het stoppen van Eg- germont bij het Kloosterzandse team een opschuiving noodzakelijk werd bij SAR waardoor alleen le teamspe ler Mare Maas nu assistentie krijgt van Wim 't Hooft en van Hans de Block uit team 2. Daardoor werd met SAR 2 dat nu bestaat uit Johan 't Hooft, Joop Maas, Jan van Acker en Edwin van Damme geen gebruik meer gemaakt van het promotierecht naar de 5e divisie. Omdat daarna de plaatsvervangers MZ 5 en GP 1 geen representatief team op de been konden brengen voor de promotieplaats en het inmiddels gedegradeerde Arnemuiden 1 niet door de landelijke competitieleider werd ingepast, bleeft ditmaal de Zeeuwse promotieplaats onvervuld. Arnemuiden 1 kon nog wel worden ingepast in de afdelings le klas omdat SAR 3 op haar beurt zich terugtrok naar de 3e klas. De halve competitie in de eerste klas waarvan de thuis- en uitwedstrijden zoveel mogelijk gelij kelijk zijn verdeeld, zal waarschijn lijk een strijd ademen van te overle ven op dit niveau en dus de degrada tieplaatsen te omzeilen die liggen in de buurt van de achtste plaats. Grootste kanshebber voor de nieuwe Zeeuwse titel in de hoogste klas is ongetwijfeld het gedegra deerde Arnemuiden 1 dat met het trio De Smit, Pronk en Den Engelsman ook het meest gemotiveerd is om het verloren gegane terrein te herwinnen. Het reeds eerder genoemde SAR 2 zal een goed tegenwicht vormen voor het team uit het vissersdorp met MZ 5 als outsiders door de inzet van Dick de Graaf, Phuong BanhNgoc en Dick Henderikse. Voor de twee andere Zeeuws- Vlaamse vertegenwoordigers St.- Aloysius 1 en Effect 1 waarin de teamsamenstelling geen verandering onderging, zal knokken om vóór de rode streep te blijven het voornaam ste doel zijn. Voor een verrassing kan wellicht nog worden gezorgd door Goese Polder 1 waarin de routiniers Adrie de Jonge en Marco Dijkdrent versterkt zijn met de talentvolle Ruud Rahman die een jaar geleden hoog scoorde in de landelijke jeugdcompe- titie. PZEM 1 dat zich in de laatste editie van de 2e klas competitie goed staande wist te houden, is met St.- Aloysius 2 de Zeeuws-Vlaamse verte genwoordiging in die 2e klas. Het PZEM viertal bestaat uit Adrie en Jaap de Bruijne, Eric Houg en Ronnie de Jong. St.-Aloysius 2 zet Huub de Maat, Mare de Moor en Etienne Ver dunnen in. In de Zeeuws-Vlaamse 3e klas zijn de kansen van het SAR-drie- tal Van Acker, Kint en Kroes hoog in te schatten en de vraag is of Effect 2 dit Kloosterzandense team zal kunnen afhouden van de eerste plaats. De 4e, 5e en 6e klas zijn ditmaal in Zeeuws-Vlaanderen goed bezet. In de 5e klas bestaat de groep zelfs uit ze venteams mede als gevolg van het feit dat een nieuweling kon worden ver welkomd. Vanuit Lamswaarde start namelijk het vorig jaar voorzichtig begonnen 'Rond de Tafel' (RDT) met de inzet van één seniorenteam en zelfs twee jeugdteams. In RDT staan overi gens onder andere Joop de Baker, Ge- roge Mahu en Jeanne van Driessche opgesteld die al eerder onder St.- Aloysius-vlag competitie-ervaring hebben opgedaan. Jeanne van Dries sche speelde destijds als meisje met de beide Blanckaerts mee als Jeanne de Waal bij St.-Aloysius dat 10 jaar gele den de ereklas bereikte. ATV uit Aardenburg dat al een kwetsbaar klein aantal leden had, kon ditmaal geen team op de been brengen en neemt dan ook niet deel aan het eerstvolgende treffen. ailiere rijders is er een inti ïogelijkheid. u graag over de aantrekkf Croma staat startklaar bil voor nner Wekkerradio cassettespel MG-FM radio 12-9298 Elektronisch k Met 49 toetst bands equalizt klankkleuren. 42 amen met Jeanne de Waal bd destijds het succesvolle flanckaerts-duo toen een ormachtige opkomst in de 8mes-competitie verzil- fcrd vanuit de Magnus- tiool aan de Dorpsstraat l Graauw. élaas duurde dat debuut toen |el erg kort want Jeanne de lal haakte voortijdig af en St de te zwakke Lea Minnaar de noodzakelijke 3e speel- fer, bleek de tegenstand in de jgste klas te zwaar. Beter ging het vanaf het Jorjaar 1982 toen St.-Aloysius ih versterkte met de Belgi- ie Karine Verachtert die de aauwse zusjes kwalitatief er aanvulde. Vier seizoenen ig draaide het Zeeuws- lamse team toen volwardig e waarbij vooral Vivian inckaert zich individueel het te ontplooide in de nationale Het leverde haar zelfs een ats op in het Nederlandse m waarmee zij in Oostenrijk oen met Bettine Vriesekoop :s nog een bronzen plak in dubbelspel wegsleepte. In het laatste seizoen eredivi- werd de plaats van de in- iddels afgehaakte Verachtert [enomen door de Middel- gse Ingrid van Osselaer. In viel St.-Aloysius echter di- itief weg uit de competitie- in door het vertrek van Van ilaer naar MZ waarna de inckaerts noodgedwongen en voor hun geld kozen en het Brabantse Oudenbosch hun diensten verleenden aan Vice Versa. Het Zeeuws- Vlaamse bloed bleef echter in Graauw kriebelen en twee jaar geleden werd een nieuwe start gemaakt met St.-Aloysius, mede doordat inmiddels Anja van de Vijver van SAR be schikbaar werd als derde speel ster terwijl ook de jeugdafde ling van St.-Aloysius de aan dacht opeiste. De toen nog erg starre regels van de NTTB zorgden ervoor dat het trio helemaal onderaan de ladder moest herbeginnen via de le klas afdeling Brabant. Dat laatste, omdat Zeeland geen damescompetitie kent waardoor deze gewrongen con structie werd bedacht. Kampioenschappen en pro moties regen zich, zoals ver wacht, aaneen zonder onder breking en zaterdag vindt dan in en tegen Amsterdam de her nieuwde kennismaking plaats met de hoogste klas. Het wordt een competitie tegen zeven sterke tegenstanders waarin voor een deel een aantal be kende speelsters van de inmid dels geroutineerde Zeeuws- Vlaamse combinatie. Opmerkelijk en zeker attrac tief is het feit dat ditmaal zelfs twee van de acht teams in de eredivisie uit Zeeland komen. MZ wist zich namelijk vorig seizoen goed te handhaven met het trio Ingrid van Osselaer, Ankie Kersten en jeugd-inter- national Inge Treebusch en twee onvervalste Zeeuwse der by's kunnen dan ook worden verwacht. De inmiddels 25-jarige Vi vian Blanckaert is in haar in schatting van de krachtsver houdingen toch wat aan de voorzichtige kant. „Handhaven moet toch wel ons eerste doel zijn waarbij we vooral hopen dat de kwetsbare tennis-arm van zus Sterra het zal houden". En over de confrontatie tegen MZ: „In zo'n derby knok je voor wat je waard bent al sla ik mo menteel MZ als team net iets hoger aan". De overige tegenstanders van St.-Aloysius en MZ zijn landskampioen Hotak uit het Brabantse Hoogerheijde, Irene uit Tilburg, het Limburgse Ko- ningslust, en het eveneens uit de le divisie gepromoveerde Shot waartegen St.-Aloysius tweemaal geen moeite had in de vorige competitie. Het Middelburgse MZ begint met een thuiswedstrijd tegen Koningslust, een team dat voor MZ altijd een angstgegner is geweest en dat vorig jaar op een fraaie tweede plaats ein digde. De derde Zeeuwse vertegen woordiger in de damescompeti tie is het Middelburgse 't Zand dat opnieuw uitkomt in de 2e divisie. De groep van 't Zand bestaat ditmaal uit zeven teams zodat het viertal Sandra Taha- pary, Renate Louws, Julia Sa- lamony en Michèle Martij n twaalf wedstrijden voor de boeg hebben tegen het Haagse Salamanders, het Tilburgse Irene 2, Kluis en Limex Pan- ningen uit Limburg, en Shot en Wijhe uit oostelijk Nederland. Het gepromoveerde team van St. Aloysius: (vlnr) Vivian Blanckaert, Anja van de Vijver en Sterra Blanckaert. - foto wim kooyman DDELBURG - Het totale aan- teams en divisies in de lande- e competitie zal in de toekomst [oreus worden gerenoveerd. het komende competitiedeel is al 1 versterkte degradatie naar de af- ngscompetities ingevoerd. Dat is belangrijkste nieuws van de ko lde competitie, die zaterdag van irt gaat, veertien dagen eerder dan voorgaande jaren, en waarbij alle 'ipen van alle divisies uit acht bestaan. 'at betekent, in navolging van de en eerste divisie van vorig jaar, i uitbreiding van het aantal wed den voor de landelijke teams en in paar weekends is dan ook een obel wedstrijdprogramma noodza ak om op tijd in december uitge- 'd te zijn. Voor een aantal vereni gen geeft die wijziging toch wel 'blemen, omdat die niet kunnen be- ikken over een speelzaal op zondag een dubbel programma hen noopt gastheer op te treden voor een 'gestelde competitiewedstrijd. Ge- ddg heeft de nieuwe competitielei der de meest schrijnende gevallen we ten op te lossen door die verenigingen een uitwedstrijd voor te schotelen. Na een tijdig gehouden enquete bleek desondanks het merendeel geen be zwaar te hebben tegen een nieuwe vorm van indeling en competitiever loop en het recht van de sterkste zege vierde derhalve ook ditmaal. In de ere- en eerste divisie bestaan bij de heren de teams opnieuw uit vier spelers, die samen achttien partijen spelen. Vanaf de tweede divisie wordt met het oude systeem van drie spelers gewerkt. Wellicht dat ook dit in de toekomst zal veranderen. De competi tie bevindt zich thans in een proefpe riode van het tweede jaar van wijzi gingen. De degradatie naar de afde lingscompetitie doet zich uiteraard het best voelen in de laagste divisie, de vijfde divisie. Bij elke uit acht teams bestaande groep degraderen de nummers 6,7 en 8 terwijl de als 5e ein digende formatie dan nog degradatie wedstrijden moet spelen met de afde lingskampioenen. Voor Zeeland betekent die ver sterkte degradatie een redelijke kans dat van de vier in de vijfde divisie spelende Zeeuwse teams er twee a drie terug zullen keren naar de afde lings eerste klas. MZ 3 en MZ 4, Zand 1 en Wilno 1 vormen thans dit Zeeuwse sluitstuk waarbij de kansen voor Wilno op papier nog het meest gunstig lijken. Overleven zal dan ook levens groot in deze komende competitie op het programma prijken. Een divisie hoger in de vierde divi sie zetelt het Kloosterzandse SAR 1. De Zeeuwsch-Vlamingen wisten zich in de laatste competitie sterk te hand haven via de tweede plaats. Twee van de drie spelers die deel uitmaakten van dit team zijn echter verdwenen. De talentvolle Pascal Neve is, zoals allang werd verwacht, eindelijk over gestapt naar het Middelburgse MZ en Octaaf Eggermont miste allang de zin om te trainen en te spelen op dit ni veau. Hij hing zijn bat aan de wilgen. De twintigjarige slagersgezel Pascal Neve heeft dan eindelijk gebruik ge maakt van het al lang bestaande aan bod om op hoger niveau te spelen en bij MZ kan men de fanatieke Zeeuws vlaming uiteraard goed gebruiken. In het Middelburgse team ver dween de tijdelijk ingehuurde Hans Westerhof weer, terwijl de grootste aderlating wel het stoppen op dit ni veau is van de boomlange MZ-verde diger Koen de Vries. Deze Middel burgse onderwijzer heeft inmiddels het trainercoach-schap overgenomen van de bij MZ afgezwaaide Peter Boon. Bij MZ resteerden derhalve nog Jan Henk Bomhof en Terneuzenaar Peter Roeland. Pascal Neve neemt de plaats over van De Vries, terwijl het duo Mare Hackenberg en Ric Roeland zich als vierde man bij toerbeurt beschik baar stellen. Na een bewogen finish in de laatste competitie van het vorige seizoen, waarin MZ in de eerste divisie bleef en desondanks toch JCV voor moest laten gaan op de eerste plaats die recht gaf op promotie naar de eredivi sie, werd acht weken na beëindiging van de competitie kansloos het extra duel tegen Pelgrim verloren. Een protest bij de landelijke pro testcommissie bood geen soelaas en derhalve start MZ opnieuw in de eer ste divisie. Overigens tilt men daar niet al te zwaar aan, want met de hui dige samenstelling zou het teveel op de tenen moeten lopen in de eredivi sie. Spelen in de eerste divisie blijft nu aantrekkelijk waarbij met name de beide Zeeuwsvlaamse talenten kun nen doorgroeien. Van de komende tegenstanders lijkt op papier opnieuw BT Lifters de voornaamste tegenstander voor de Middelburgers, die zich ongetwijfeld opnieuw zullen roeren in de strijd om de eerste plaats. NOAD 1 en Nieuw Vennep zijn met OTTC uit Oss be kende tegenstanders, terwijl de ove rige deelnemers in de eerste divisie de reserveteams zijn van Blaeuwe We- relt, Pelgrim en Avanti. Middelburg- Zuid begint de competitie met een thuiswedstrijd tegen BI. Werelt 2. Resteert nog in de derde divisie het reserveteam van MZ waarin de wat geroutineerde Peter Slagter de twee jongeren Riny Kasse en Martijn Bruel begeleidt. Laatstgenoemde debuteert bij de senioren. NIEUWSOVERZICHT IJZENDIJKE - Cindy Bondewel is clubkampioene geworden bij de jeugd van de tennisvereniging Tiola in IJzendijke. Zij versloeg in de finale Ronny du Pon met 9-7, nadat zij daarvoor had gewonnen van Tristan de Sutter. Du Pon had in de halve finales gewonnen van Marieke van de Vijver met 9-4. In de strijd om de derde en vierde plaats ging de overwinning naar Marieke van de Vijver na een ö-l-overwin- ning op De Sutter. In het minis pel werd Jeroen Haverbeke eer ste, terwijl Carina van Tiggelen beslag legde op een tweede plaats. AXEL - Serge van Boven uit Axel heeft zich in wielerwedstrij den van de Brabantse jeugdbond goed gemanifesteerd. Van Boven, die uitkomt in de groep 14-15-jarigen, bolde in Ber gen op Zoom als vierde over de meet, kwam in Roosendaal als tweede aan en behaalde in Putte een derde stek. In deze koer sen moest de 15-jarige Van Boven het steevast opnemen tegen een dertigtal concurrenten. VOGELWAARDE - Het tandemkoppel Barhorst/Polderman was weer knap op dreef. In het Gelderse Eede won het in der- nywedstrijden achter Noppie Koch aUe drie de reeksen. Ook in het Belgische Aartselaar pakte het de bloemen, in een crite rium waar het het haalde in een spurt met twee. In Brasschaat kwam Arnold Polderman in actie met de 48-ja- rige veteraan Joop Arens als piloot Het noodlot hield hen van de zege af, want drie kilometer voor het spandoek, toen ze met vier koppels in de spits reden, kregen ze een klapband. Het ge volg was dat ze de resterende kilometers te voet moesten afleg gen. Het leverde nog een zesde plaats op. CADZAND - Het Cadzandse wielercomité draait zondag 6 sep tember met amateurs en trimmers. Dit ter gelegenheid van de plaatselijke kermis. Met name bij de amateurs krijgt men in de kustplaats een aantrekkelijk deelnemersveld met sterke Bra bantse en Zeeuwse kleppers. Vanuit het Brabantse komen onder meer Peter van de Klun- dert, Matti de Baat, Twan den Braber, Daan Luykx en Peter Hofland aan het vertrek. Zij moeten de strijd aanbinden met Antoine Goense, Gerard van Antwerpen, Heddy Nieuwdorp en Ad Polak, de Zeeuwen van 'den overkant', en de Zeeuws-Vla mingen Guus Barhorst, Rob Bijvank, Karei van Goethem, Frank Gommers, Conno van de Sande, Niek de Taeye, Erik Vereecken, Ab Verplanke en Peter van 't Westeinde. Het kan dus een interessante koers worden op het 1400 meter lange rondje waarop negentig kilometer moet worden wegge trapt. Het startschot wordt gegeven om 13.30 uur. Om 16.00 uur komen de trimmers aan bod. Ook hier is met 25 voorinschrijvingen de belangstelling goed. Onder de deelne mers de regionale favorieten Frans Verstraten, Bert de Ruys- scher, Mare Boelens, Rudy Buzeyn en Rudy Lammens. Zij krij gen 50 kilometer te Verorberen'. TERNEUZEN - De Terneuzense MTS/MEAO houdt zaterdag 5 september een fiets/loopwedstrijd nabij het buurtschap 't Schelpenhoekje. Het lopen gebeurt op een rondje van 4700 me ter, terwijl er gefietst wordt op een ronde van 18.200 meter. Het traject kan een of twee keer worden afgelegd. Er kan wor den deelgenomen zowel solo als door duo's. Al een veertigtal deelnemers heeft zich bij de organistie gemeld, onder wie on der meer Alex Vernaeve (solo) en Mare Groosman/Mario Wil- lems (duo). Gestart wordt om 10.30 uur. Nummers afhalen en laatste instructies in de kantine van de MTS/MEAO te Terneu zen tussen 09.30 en 10.00 uur. WESTDORPE - Westdorpenaar Hans de Caluwé, zelf een fer vente trimloper, houdt samen met SV Aloy woensdag 9 sep tember de derde taartenloop in zijn woonplaats. Gestart wordt in de Graafjansdijk met de eerste afstand (1 km voor de jeugd tot met 10 jaar) om 18.45 uur. De overige afstanden van 2Vt, 5, 10 en 12% kilometer worden om 19.00 uur weggeschoten. Er kan worden ingeschreven vanaf 17.45 uur in de kantine van R1A aan de Kapittelstraat. Voor iedere deelnemer is er een smaakvoUe herinnering in de vorm van een slagroomtaart. GR1JSLOKE - De eerste loop van de Europacup-reeks (vier grote trimlopen) in het Belgische Grijsloke was met in totaal 2000 lopers aan de start een succes. Van die 2000 waren er 400 inschrijvingen voor de Europacup, waarbij die van 25 Zeeu wen. De afstanden die daar op het programma stonden waren 7 en 20 kilometer. „Het belooft dus bij ons, als op 28 november de fi nale Terneuzen-Graauw wordt gelopen, een spektakel te wor den", aldus Magnus. Eerder nog wordt gelopen in het Franse Valenciennes (4 oktober) en het Westduitse Waldniel. Beide ke ren, evenals in Grijsloke, op ene heuvelachtig traject SAS VAN GENT - Volleybalvereniging Savok houdt zaterdag 5 september het tiende Schepentrekkerstoernooi in sporthal De Vlaanderen te Sas van Gent, aanvang 10.00 uur. Voor de deelnemers is dit een uitstekende gelegenheid voor het begin van de competitie, 26 september, nieuwe systemen en spelers uit te proberen. Omstreeks 18.00 uur wordt de prijstuit- reiking verwacht in de kantine van de sporthal. Deelnemende teams: dames 1: Savok 1, BOK, Morres 1, SC Moires, Morres 2; dames 2: Savok 2, W Philippine, Savok 3, Savok 4, Inter mezzo; heren 1: Savok, Morres 1, Kikkers, Labyellov, Intermezzo; he ren 2: Morres 2, Savok, Savok 3, Morres 3, W Philippine, Kikkers 2 en Delta. VAN HET WEEKEND VELDHOCKEY Olympia-Teteringen (derde klas heren), Oude Vaart Terneuzen, aan vang 14.30 uur. Goes-HCGO (vierde klas heren), 't Schenge Goes, aan vang 14.30 uur. Rapide-Tempo'34 (derde klas dames), grote Kreekweg Hulst, aanvang 12.45 uur; Goes-Middelburg (derde klas dames) 't Schenge Goes, aanvang 12.45 uur. VOETBAL KNVB-afdeling Zeeland: eerste klas: Zeelandia-Domburg, Jong Am- bon-Schoondijke. Biervliet-Kwadendamme, Corn Boys-Robur, RIA- Oostburg, Zeeland Sport-Graauw. KORFBAL Landelijk: Tjoba-Meervogels (tweede klas G), aanvang 16.00 uur. Zuidwesters-TOGO (derde klas M), aanvang 15.30 uur. Afdeling: Luc- tor-Seolto (eerste klas), aanvang 16.00 uur; Stormvogels 2-Zaamslag (tweede klas), aanvang 13.30 uur; BKC-Atlas 2 (derde klas), aanvang 16.00 uur. Gee' ^"klantaain GRATIS St-Aloysius, MZ, Hotak, P5 Amsterdam,. Koningslust, snot, Avanti; 2e divisie: Salamanders, Irene 2, Zand, Kluis, Shot 2, Limex-P, Wijhe. HEREN: le Divisie: Middelburg-Zuid 1, OTTC, BT Lifters, BI. Werelt 2, Nw. Venep, Noad, Pelgrim 2, Avanti 2; 3e divisie: Middelburg-Zuid 2, Ho tak, FVT, Irene, Sibbe, Red Stars, TTCV Rath, Shot 2; 4e divisie: SAR, Never Desp., Hotak 2, Treffers, Smash, Luto, St Hoger, Twenty One Up; 5e divisie groep 9: Talani, Belcrum, Stiphout, Zand, Noad 3, Red Star, Middelburg-Zuid 3, Twenty One Up 2; 5e divisie groep 10: De Kroon 2, Ber- geijk, Valkenswaard 2, Flash, Swift LC, Korenbeurs, Middelburg-Zuid 4, Wilno. JEUGD, MEISJES: B-klas: Arnemuiden 1, Hotak 2, Avanti 2, Effect Hell., Vice Versa, Taverzo; C-klas; Arnemuiden 2, De Reling, Vr.schaar, Treffers, Vice Versa 2, Ventura Sp. JEUGD, JONGENS: C-klas groep 7: Zand, Arnemuiden, Backhands, Hotak, VCS, TOGB; C-klas groep 8: Effect, Westerzicht, Vice Versa, Talani, Belcrum 2, Tw. One Up. SENIOREN: le Klas: Arnemuiden 1, Arnemuiden 2, SAR 2, Goese Polder 1, St-Aloy- sius 1, Effect 1, MZ 5, Big Smash 1, MZ 6, Zand 2, MZ 7, Zand 3; 2e klas A: G.P. 2, Arnemuiden 3, B. Smash 2. Kapelle 1, Westerz. 2, MZ 9; 2e klas B: St.-Aloysius 2, MZ 8, Zand 4, PZEM 1, Westerz. 1, Yerseke 1; 3e klas A: Yerseke 3, MZ 12, Kapelle 3, B. Smash 3, Slagvast 1, Kerkw. 2; 3e klas B: Arnemuiden 4, Scaldina 1, Yerseke 2, Kapelle 2, Kerkw. 1, MZ 10; 3e klasse C: Scaldina 2, Arnemuiden 5, Wilno 2, Zand 5, MZ 11, Oudelande 1; 3e klas D: Reynaert 1. ONA 1, Effect 2. STV1, Effect 3, SAR 3; 4e klas A: MZ 13, Zand 6, MZ 17, Ka pelle 4, Westerz. 3; 4e klas B: MZ 14, Kapelle 5, GP 3. Westerz. 4, Slagvast 3; 4e klas C: MZ 15, Scaldina 3, B. Smash 4, Oudel. 3, Slagvast; 4e klas D: Scaldina 4, MZ 16, GP 4, Oudelande 2, Westerz. 5; 4e klas E: Aloysius 3, IJzendijke 1, Philips 1, Steen 1. SAR 4, HCG1; 5e klas A: Arnemuiden 6, Kapelle 6, Zand 7. Kapelle 7, Scaldina 5, Oude lande 4; 5e klas B: IJzendijke 2, B&S 1, Effect 4, Philips 2. STV 2, HCG 2, RDT; 6e klas: Reynaert 2, ONA 2, Steen 2, PZEM 2, Reynaert 3, STV 3 JEUGD: le Klas: Wilno 1, MZ 1, Scald. 1, Zand 2, Arnem 2, Wilno 2; 2e klas: SAR 1, MZ 2, Scald. 2, Oudel. 1, Effect 2, GP1; 3e klas: Kerkw. 1, Reynaert 1, Zand 3, Zand 4, MZ 3, Reynaert 2; 4e klas A: Westerz. 21, Scald. 3, MZ 4, MZ 5, Wilno 3, Kerkw. 2; 4e klas B: St-Aloy 1, Zand 5, B. Smash 1, Arnem 3, Steen 1, Slagvast 5e klas A: GP 2, Slagvast 2, Zand 6, Zand 7, Scald. 4, Slagvast 3; 5e klas B: SAR 2, Effect 3, Reynaert 3, Steen 2, RDT 1; P/W le klas: Arnem 4, MZ 6, Scald. 5, B. Smash 2, Zand 8; P/W ie klas: St-Aloy 2. RDT 2. Oudel. 2, Arnem 5, B. Smash 3; P/W Se klas: SAR 3, Zand 9, Arnem 6, Reynaert 4, Wilno 4

de Stem | 1987 | | pagina 11