t dat rs hebben, proeven! AAN Er assen c ouder [rland >NS WERK velen denken ]kt er vverkvonj HEM A Zuiddorpe houdt voor tweede keer jaarmarkt Woningbouwvereniging kan doorslag geven in kwestie kabel-tv Vrouweiileerjaar opnieuw van start SCHIETINGEN werk voor Jaarlijks kunnen LAND f of als startende Tieer mogelijk: ngen. Want AVO- m toelaten, waar ten. Voor iedere egionale ijwilligers rondom CITROËN^ Bibliobus langer in Clinge Yragenactie bibliotheek Bijspijker cursus voor volwassenen PLAATSELIJK NIEUWS er-amandelspeculaas, ïkkerder is er niet en dat voor overtuigen. Proeven is gratis! NU 573 -Echt Waar Voor Je GelcH; DE STEM VAN ZEELAND 2 DINSDAG 1 SEPTEMBER 1987 NIEUW-NAMEN - De kans is groot dat Nieuw- Namen zal worden aangesloten op de Belgische televisiekabel. De belangstelling voor aansluiting op kabeltelevisie is er groot. Vakantie Winstgevender De Weistede resultaat van goede samenwerking HULST, AXEL EN TERNEUZEN W. DE BLOCK WISSE B.V. Clinge Graauw Hengstdijk Hulst Lamswaarde Ossenisse Sint-Jansteen Terhole Walsoorden er-amandelspeculaas. Engelse melange. Chocolade, toffees en caramels. Inh. 400 gram 6.75 T22 ZUIDDORPE - De Stich ting Jaarmarkt Zuiddorpe pakt de draad van de vie ring van het 750-jarig be staan van Zuiddorpe weer op en houdt zaterdag 5 sep tember voor de tweede keer een jaarmarkt. De succesvolle viering vorig jaar is de directe reden voor de stichting om de jaarmarkt tot een jaarlijks terugkerend eve nement te willen maken. De veemarkt is het voornaamste onderdeel van de jaarmarkt Zuiddorpe. Volgens de stich ting was de veemarkt vorig jaar een succes door de serieuze aanpak en het gunstige tijdstip. In deze tijd zijn de veehouders namelijk gewend hun vee voor de winter aan te kopen. De vee markt duurt van 9.00 tot 12.00 uur en is bedoeld voor runde ren, paarden, geiten en scha pen. De burgemeester van Axel, A. Hack, opent de jaar markt officieel om 10.00 uur. Eveneens van 9.00 tot 12.00 uur is er een keuring van kleinvee in café In Den Herbergh. Ook kinderen zijn hier van harte welkom. Van 10.00 tot 12.00 uur vallen de runderen en paarden 'ten prooi' aan de keuring in café Gemeentehuis. Na de middag is er een geva rieerd programma voor jong en oud. Touwtrekkers kunnen zich tussen 13.00 en 14.00 uur inschrijven voor de wedstrijd die om 14.30 uur begint. Leer lingen van de Canisiusschool laten om 13.30 uur Poolse en Russische volksdansen zien. Manege Magrette laat belang stellenden tussen 13.30 en 15.0U uur gratis onder begeleiding paard- of ponyrijden. De ma nege begint om 14.00 uur met een grote demonstratie onder de linden, onder andere met een zogenaamde 'carousel'. Ruitersportvereniging Graeve Jan en de Dow Ruitersportver eniging verlenen hun mede werking. De hoofdmoot in het middag programma vormt het ringste ken met paarden dat om 15.00 uur begint. Linda van Heeze, de kampioene van vorig jaar, zal haar handen vol hebben om de kampioenscore van honderd procent te evenaren. Om 20.00 uur is er de prijs uitreiking van de veemarkt en van het ringsteken in In Den Herbergh. Dat etablissement is tevens de plaats waar de jaar markt eindigt met een groot bal, na de prijsuitreiking. Grote kans op kabel-tv Van onze verslaggever Ongeveer de helft van de dorpsbewoners heeft positief gereageerd op de door de Belgische exploitant gehouden enquête. Voor de exploitant, de elektri citeitsproducent Ebes - die ook eigenaar is van het kernener giepark bij Doel - is het aantal belangstellenden echter nog niet voldoende. Ebes wil zestig procent van het totaal aantal mogelijke aansluitingen reali seren alvorens de kabel vanuit het Belgische Kieldrecht naar Nieuw-Namen door te trekken. Belangstellenden voor de ka- bel-tv moesten hun enquête formulier voor gisteren naar Ebes sturen. Het grootste deel, zo'n 150 stuks, was echter al en kele weken binnen. Op 13 augustus was er in het gemeen schapshuis in Nieuw-Namen een zeer druk bezochte infor matie-avond over de kabel. Toen al besloten veel bewoners ja' te zeggen tegen het aanbod van Ebes. De afgelopen tijd heeft een veertigtal inwoners alsnog be langstelling getoond. Dat bracht het aantal gegadigden op zo'n 190, globaal vijftig pro cent van het totaal aantal. Ebes wil minimaal 225 aanluitingen kunnen maken. ivrouwe HM de Koningin Volgens een woordvoerder van Ebes is men echter al behorlijk tevreden met behaalde aantel positieve inzenders. De erva ring leert, volgens de woord voerder, dat er altijd mensen zijn die zich alsnog aanmelden. Bovendien is de enquête ge houden in de periode dat nog veel mensen op vakantie wa ren. Ebes rekent er op, dat ook van die mensen nog reacties zullen binnen komen. De directie van Ebes denkt desalniettemin op zeer korte termijn een beslissing over het al dan niet aanleggen van de kabel te kunnen nemen. Nog in de maand september zal er wat Ebes betreft duidelijkheid kun nen zijn. De Ebes-woordvoerder liet gis teren doorschemeren dat het besluit voor Nieuw-Namen waarschijnlijk positief zal uit vallen. Voor er tot aanleg zal worden overgegaan, zijn er echter nog meer obstakels te nemen. De eerste is de raad van be stuur van Tévélo. Dat is een sa menwerkingsverband van een aantal Belgische gemeenten (vijftig procent) en Ebes (vijftig procent), dat in België de kabel uitbaat. De statuten van Tévélo staan echter de exploitatie bui ten het gebied van de deelne mende gemeenten niet toe. Daarom is ervoor gekozen de exploitatie geheel in handen te leggen van de privé-onderne- ming Ebes. Daarmee is Tévélo echter niet helemaal buitenspel gezet. Het kabelnet waarop Nieuw- Namen moet aansluiten is van Tévélo. Vandaar dat ook de raad van bestuur van Tévélo zich over de kwestie moet bui gen. Dat gebeurt waarschijn lijk op 9 oktober. Intussen verwacht Ebes van de Dorpsraad Nieuw-Namen, die zich heeft ingezet voor de komst van de kabel, dat deze zich zal inspannen om meer ge gadigden te werven, om zo de exploitatie winstgevender te kunnen maken. Volgens de voorzitter van de raad, H. Ver- cauteren, zijn de leden daartoe zeker bereid. Hij verwacht, met Ebes, dat meer inwoners dan de nu bekende 190 zullen besluiten de kabel in huis te halen. Ebes is vast van plan met de aanleg haast te maken. Het be drijf hoopt, als besloten wordt de kabel door te trekken, al in november met de werkzaam heden te kunnen beginnen. Het moet geen project worden dat jaren op zich laat wachten, vindt Ebes. Van onze verslaggever NIEUW-NAMEN - De Regionale Zeeuws-Vlaamse Wo ningbouwvereniging kan een beslissende vinger in de pap hebben bij de vraag of Nieuw-Namen kabeltelevisie krijgt of niet. Wanneer de 'regionale' niet met kabelexploitant Ebes tot overeenstemming zou komen, is de kans klein dat voldoende aansluitingen gemaakt kunnen worden om de kabel rendabel te maken. De woningbouwvereniging bezit in Nieuw-Namen ruim veertig woningen. Die zijn aan gesloten op twee verschillende kleine Centraal Antenne Syste men. De komst van de kabel zou d'e (relatief dure) systemen overbodig maken. Daarom heeft de vereniging onder de bewoners van haar buizen in Nieuw-Namen een eigen enquête gehouden. Het resultaat daarvan is nog niet oekend, maar volgens E. Merckx van de woningbouw vereniging valt de belangstel ling voor de kabel nogal tegen. Merckx: „Er is bepaald nog (een sprake van een overgrote meerderheid van de bewoners lie graag kabel wil. Wij heb ben in Nieuw-Namen nogal Wat bejaardenwoningen, en de belangstelling van ouderen 'oor kabeltelevisie is kennelijk "bet zo groot." Merckx meent dat de kabel 'oor de huurders in Nieuw- Namen wel interessant kan ijn, ook gezien de te verwach ten prijs. Voor sommige inwo ners zal het zelfs goedkoper zijn om kabel te nemen, aange zien nu voor de CAI maande lijks ook een flink bedrag moet worden betaald. Wanneer een groot deel van de huurders zich zou uitspre ken vóór de Belgische kabel (maar zo ver is het zeker nog niet, benadrukt Merckx), dan is de zaak nog niet rond. Want dan moeten Ebes en de wo ningbouwvereniging nog rond de tafel om overeenstemming te bereiken over de vraag wat er met de aanwezige Centrale Antennes moet gebeuren. Bij de aanleg daarvan heeft de wo ningbouwvereniging rekening gehouden met inkomsten, die zouden verdwijnen wanneer er kabel-tv komt. Dat zou voor de 'regionale' een flinke schade post kunnen betekenen. Daarom zal Ebes over de brug moeten komen, zo viel gisteren uit Merckx' woorden op te ma ken. Ook wanneer de huurders van de 'regionale' de kabel niet wensen wordt het lastig. Want dan vallen in één klap een dikke veertig kandidaten af, waardoor het lastig kan wor den om de vereiste zestig pro cent te halen. Van onze verslaggever AXEL - Algemeen di recteur M. Huibregtse onthulde gisteren de naam van de nieuwe Axelse scholengemeen schap De Weistede bij het hoofdgebouw in de Willem de Zwijgerlaan, waar de Mavo-afdeling van de school gevestigd is. De leerlingen van de brugklas vormden daarop met bordjes de woorden: „De leerlingen van de brugklas wensen De Wei stede heel veel succes". De start van de nieuwe school zet een streep onder ruim tweeëneenhalf jaar onderhandelen over sa menvoeging van de christe lijke Mavo De Welle, LHNO Het Molenkwartier en de christelijke LTO. De voorzitster van het schoolbestuur, H. Van Drongelen-de Meyer, sprak haar volste vertrouwen uit in de toekomstige samen werking van de drie scho len. Burgemeester A. Hack her innerde aan de moeizame onderhandelingen met de LHNO school, en toonde zich gelukkig dat alles uit eindelijk toch nog op z'n pootjes terecht is gekomen. Want de fusie was nodig in verband met de verscherpte leerlingennormen die het rijk oplegt, stelde hij. Van Drongelen-de Meyer over handigde tijdens de onthul ling een voorzittershamer aan Huibregtse. De leerlingen van de Wei stede komen allemaal sa men in een brugklas, voor dat zij kiezen voor een van de drie schoolsoorten. De scholengemeenschap met een protestants-christelijke signatuur telt nu 450 leer lingen. Directeur Huibregtse onthult het naambord - FOTO WIM KOOYMAN HULST/AXEL/TERNEU- ZEN - In Hulst, Axel en Terneuzen gaat in septem ber weer een vrouwenleer jaar beginnen. In voorgaande jaren is geble ken dat het vrouwenleerjaar een groot succes was. Vrouwen die deze cursus volgden kregen meer zelfvertrouwen, kunnen zich beter redden uit diverse si tuaties en hebben de smaak te pakken gekregen om zich ver der te ontplooien op allerlei ge bied. Organisatoren in de drie plaatsen zijn de stichtingen Basiseducatie Kanaalzone en VEJV Hulst. De cursus is be doeld voor vrouwen die na de lagere school niet hebben door geleerd en die taal, rekenen en andere 'vakken' onder de knie wilen krijgen. De lessen gaan uit van prak tijkgerichte situaties. Gezond heidszorg en onderwerpen die in het dagelijkse leven vaak aan de orde komen worden in samenspraak met de deel neemsters uit de doeken ge daan. Zaken die men graag be handeld ziet worden in het les programma opgenomen. In Hulst begint men 14 sep- (ADVERTENTIE) AUTOBEDRIJF Tivoliweg-Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Mr. F.J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 tember. Elke maandag van 9.00 tot 11.30 uur. De cursus duurt tot eind mei 1988. Informatie via de begeleidsters Ria d'Hondt en Annelies van Wees (VEJV 01140-14084). Voor da mes die nog niet precies weten wat het vrouwenleerjaar in houdt, is er een mogelijkheid om hun licht te gaan opsteken.- Maandag 7 september zijn er twee informatiebijeenkomsten in het Houtenkwartier (9.30 en 20.00 uur). In Axel begint de cursus op woensdag 16 september. Een week eerder (9 september) is er om 10.00 en 20.00 uur een infor matiebijeenkomst in de Halle. Meer inlichtingen kan men verkrijgen bij begeleidster Ma ria Pauwels (telefoon 01155- 3448). Terneuzen tenslotte start op de dinsdag 15 september om 8.45 uur. Gerdie Krijger wil be langstellenden verder informe ren (01150-12942). Van onze correspondent CLINGE - De staanuren van de bibliobus worden in Clinge met een half uur uit gebreid. Naast de normale tijd iedere dinsdag tussen 11.30 en 12.30 uur in de Gravenstraat zal de bus voortaan ook iedere don derdag van 16.45 tot 17.15 uur in de Teerlingstraat halt houden. De uitbreiding is mede tot stand gekomen op verzoek van de katholieke bond van oude ren. Die had het bibliotheekbe- stuur gevraagd om een vaste dependance voor enkele uren per dag. Dat is echter niet haal baar. De bibliotheek verwacht echter dat de ouderen ook al goed gediend zijn met het half uur extra bibliobus. Van onze verslaggever KLOOSTERZANDE - In de bibliotheek van Klooster- zande wordt ingespeeld op het thema van de landelijke bibliotheekdag, 'vragen staat vrij'. Deze week hebben alle inwo ners een lijst met de meest uit eenlopende vragen in de bus gekregen. Iedereen kan deze vragen in de bibliotheek komen oplossen. Wie alle vragen goed heeft kan zelfs een prijs be machtigen. De winnaars wor den op 11 september bekend gemaakt. Met deze vragenactie wil de bibliotheek nog meer be kendheid geven aan haar in formatiefunctie. Van onze correspondente HULST - Voor de groep volwassenen die moeite heeft met het brievenschrij ven zonder fouten en het maken van berekeningen en die ook eens alles willen weten over het invullen van allerlei formulieren is er een gelegenheid om dit euvel weg te werken. Het VEJV in Hulst start een bijspijkercursus waar op een niet schoolse manier taal en re kenen wordt gegeven. Hierbij wordt rekening gehouden met de interesse van de deelnemers. Samen worden allerlei onder werpen aangesneden waar dan over gepraat wordt en die in het lesmateriaal worden ver werkt. De lessen worden gehouden op de woensdagavonden van 19.30 tot 22.00 uur. Elke groep telt ongeveer tien personen. De lessen worden gepresenteerd in een lokaal op de bovenste ver dieping van het Houtenkwar tier in Hulst. Voor meer infor matie kan men bellen naar het VEJV (01140-14084). INFORMATIE - In gemeen schapshuis Malpertuus wordt dinsdag 1 september nadere informatie verstrekt over het project van de gemeente Hulst in de derde wereld. Het gaat over Colombia waar pa ter Cyriel Swinne werkzaam is. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. BEJAARDENWERK - Het open bejaardenwerk gaat woensdag 2 september weer van start in het gemeen schapshuis. KAARTING - De Bond voor Ouderen opent donderdag 3 september het kaartseizoen in het gemeenschapshuis. Aan vang 13.30 uur. KAARTING - Op recreatie centrum De Vogel werd een kaarting gehouden waaraan 66 personen deelnamen. Uit slag bieden: 1. E. van Kerkho ven, Hulst; 2. J. van Driessen, Antwerpen; 3. mevrouw Wol- fert, Axel; 4. H. van de Berg, St.-Jansteen; 5. R. de Wilde, Merksem. Jokeren: 1. J. Dree- sen, Hulst; 2. mevrouw Pau wels, Kloosterzande; 3. me vrouw Sponselee, Spui. BINGO - In zaal 't Jagershuis werd een bingo gehouden waaraan 75 personen deelna men. Uitslag: 1. mevrouw Claessens, Lamswaarde; 2. mevrouw De Potter, Kloos terzande; 3. mevrouw De Kort-Claessens, Hengstdijk; 4. mevrouw Durinckx, Vogel waarde; 5. G. van Dorsselaar, St.-Jansteen. GAAIBOLLEN - In zaal 't Jagershuis werd een gaaibol ling gehouden waaraan 20 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: verloot; rechter zij vogel: A. van Bellegem, Hengstdijk; linker zijvogel: verloot; grootste aantal (6): A. van Bellegem. BINGO - Op recreatiecen trum De Vogel werd een bingo gehouden waaraan 200 personen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Crombeen, Kloosterzande; 2. mevrouw De Kort, Hengstdijk; 3. me vrouw Blommaert, Lams waarde; 4. mevrouw Van Trommelen, Sas van Gent, GAAIBOLLEN - In zaal 't Jagershuis werd een gaaibol ling gehouden waaraan 48 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogels: L. van Akker, Kloosterzande en W. van Gimst, Hengstdijk; rechter zij vogels: mevrouw Sponse lee, Ossenisse en C. de Kort, Hengstdijk; linker zij vogels: A. Durink, Vogelwaarde en J. Hendrikx, Hulst; grootste aantal (5): J. Herman, Hengstdijk. ZONNEBLOEMEN - De zon nebloemwedstrijd die in Hengstdijk door de dorpsraad is uitgeschreven, nadert zijn hoogtepunt. Inwoners die denken een hoge zonnebloem te hebben gekweekt kunnen zich melden bij het bestuur tot 11 september. Zaterdag 12 september gaan de leden van de dorpsraad met een meet lint de adressen langs. De be zitters van de drie hoogste zonnebloemen krijgen een prijs. Met deze wedstrijd wil de dorpsraad de slagzin die men gebruikt letterlijk in de praktijk brengen: Hengstdijk, een kern waar pit in zit. KAARTING - In zaal De Smickel werd een kaarting gehouden waaraan 35 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. A. de Nijs, 2. mevrouw Van Hooye, beiden Hulst; 3. me vrouw Van Kruyssen, Kloos terzande; 4. A. Picavet, 5. R. Picavet, beiden Hulst. BRIDGE - In café De Vier Jaargetijden speelden leden van de bridgeclub een vrije wedstrijd. Het was een draai ende mitchell met veertien paren. Uitslag: 1. dames Bies- broeck-Goossen, 2. mevrouw Kint-de heer De Booy, 3. he ren Pouwels-Van Cnüssen. KAARTING - In zaal Hof ter Nesse werd een kaarting ge houden waaraan 44 peronen deelnamen. Uitslag bieden: 1. P. Neve, 2. A. de Kort, beiden Kloosterzande; 3. P. Boogaert, Ossenisse; 4. T. de Rijk, Kui taart; 5. F. Valckx, Ossenisse. Jokeren: 1. mevrouw Remijn, 2. mevrouw Van Heese, bei den Ossenisse; 3. mevrouw Asselman, Kloosterzande. GAAIBOLLEN - Op camping De Zeemeeuw werd een gaai bolling gehouden waaraan 46 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: M. van de Velde; linker zij vogel: P. Rottier; rechter zij vogel: A. de Smet; grootste aantal (7): W. D'Hondst, allen Ossenisse. DE PUTTERS - Zo'n 60 per sonen deden mee aan het jaarlijkse feest van de Put ters. De dag begon met een fietstocht door de streek naar zwembad Het Zomerhuis in Stekene. Daar werd een mas sale duik in het zwembad ge nomen. Een sfeervolle barbe cue aan de Putting betekende voor de mannen, vrouwen en kinderen die jaarlijks hun steentje bijdragen aan het ca- ranval van de Putters een smakelijk einde van de feest dag. KAARTING - In zaal De Kroon werd een kaarting ge houden waaraan 40 personen deelnamen. Uitslag: 1. J. van de Hende, 2. A. Boone, beiden Hulst; 3. A. Brooymans, Ter hole; 4. J. van Osselaer, Hulst; 5. P. Pauwels, Kloosterzande. GAAIBOLLEN - In zaal R. de Jonge werd een gaaibolling gehouden waaraan 26 perso nen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: J. Goossen, Noord- straat; rechter zijvogel: M. de Wala, Ossenisse; linker zijvo gel: R. de Jonge, Noórdstraat; extra hoge vogel: P. de Kever, Ossenisse; grootste aantal (7): Th. Neve, Kloosterzande. GAAIBOLLEN - In zaal R. de Jonge werd een gaaibolling gehouden waaraan 36 perso nen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: I. Broekaert, Kruispol der; rechter zijvogel: Th. Ne ve, Kloosterzande; linker zij vogel A. van Geersdaele, Walsoorden; grootste aantal (5): J. van Heese, Klooster zande. AXEL - Ons Vermaak, 133 schut ters: Wip 1: eerste hoge vogel: F. van Callen, Zemst; tweede hoge vogel: F. van Orden, Beveren; eerste zij vogel: J. Peters, Putte; tweede zij vogel: E. Uytendaele, Zelzate; derde zij vogel: F. Her- wegh, Hulst; vierde zijvogel: w. de Vrieze, Westdorpe. Wip 2: eer ste hoge vogel: A. Goethals, Gilze-LÜjen; tweede hoge vogel: R. Roels, Graauw; eerste zij vo gel: R. de Vos, Burcht; tweede zij vogel: J. Demolin, De Haan; derde zij vogel: R. Willemden kers, Knokke; vierde zijvogel: F. Herwegh, Hulst. Wip 3: Eerste hoge vogel: J. HeUemans, Putte; tweede hoge vogel: H. Dosse, Eeklo; eerste zij vogel: R. van Es pen, Gent; tweede zij vogel: J. de Baar, Ovezande; derde zij vogel: W. Croels; vierde zijvogel: J. Schoofs, beiden Beerse. HENGSTDIJK - Zaal 't Jagers huis, 31 schutters: hoge vogel: R. D'Hondt, Ossenisse; beide zij vo gels: J. Visser, Boschkapelle; grootste aantal (4): E. van der Kelen. Ossenisse. HENGSTDIJK - Zaal 't Jagers huis, 22 schutters: hoge en eerste zij vogel: E. Hulshout, Lams waarde; tweede zij vogel: P. van Kerkhoven, Hulst; grootste aan- tal (4)A. de Bakker, Hengstdijk. HENGSTDIJK - Zaal De Vogel, 26 schutters: hoge en tweede zij- vogel: E. van Hoeye, St-Jan- steen; eerste zijvogel: E. Crom- heeke, Hengstdijk; grootste aan tal (6)J. van Sinaai, Wetteren. HOOFDPLAAT - Zaal De Vriendschap, 39 schutters: hoge vogel: M. Flaming, Bentille; eer ste zij vogel: A. Maenhout, Lands dijk; tweede zij vogel: A. de Conincak, Maldegem; grootste aantal (3): J. Martens en M. van Oost, Hoofdplaat en A. Paepe, Landsdijk. HULST - Zaal De Blaauwe Hoe ve, 33 schutters: hoge vogel: me- vrowu Van Meelen; beide zij vo gels: P. D'Hondt, beiden Kloos terzande; grootste aantal (6): P. van de Branden, Hulst HULST - Zaal De Kroon, 50 schutters: Wip 1: eerste hoge vo gel: C. van Gassen, Hulst; tweede hoge vogel: M. de Vos; eerste zij- vogel: F. de Vos, beiden Kiel drecht; tweede zij vogel: M. van Kerkhoven, Hulst; grootste aan tal (7): R. de Waal, Kloosterzan de. Wip 2: eerste hoge vogel: J. Leeraert, St,-Jansteen; tweede hoge vogel: A. de Looff; eerste zij vogel: J. Dobbelaar, beiden Boschkapelle; tweede zij vogel: R. de Sterke. Zelzate. HULST - Zaal W. Blommaert, 32 schutters: hoge vogel: J. de Waal, Koewacht; beide zij vogels: E. Luykx, Hulst; grootste aantal (4): G. de Mayer, Kieldrecht. KLOOSTERZANDE - Zaal Mo lenhof, 36 schutters: hoge vogel: F. Reunis, St-Jansteen; eerste zij vogel R. Guytenaer, Stoppel dijk; tweede zijvogel: Th. Die- rickx, Walsoorden; grootste aan tal (5): R. de Rijk, Hulst KLOOSTERZANDE - Zaal De Kastanje, 35 schutters: beide hoge vogels: F. de Vos, Kiel drecht; eerste zijvogel: mevrouw De Looff, Boschkapelle; tweede zij vogel: M. de Vos, Kieldrecht; grootste aantal (5): P. Maas, Kloosterzande; A. Roels, Graauw en mevrouw Van Zeele, Kiel drecht. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 35 schutters: hoge vogel: A. van de Branden, ST.-Jansteen; beide zijvogels: E. Janssens, Moerbeke; grootste aantal (4): C. Gijsel, Koewacht - Zaal P. de Vlie ger, 34 schutters: hoge en eerste zijvogel: E. Janssens; tweede zij vogel: M. de Wilde, beiden Moer beke; grootste aantal (3): E. baart, Koewacht

de Stem | 1987 | | pagina 13