06-0228600 bent u ervan verzekerd GUUS 'Ge 4- hernesseroord COÖRDINATOR (m/v) UIWIJHIII et ten-leur allround ONDEBHOUDSSCNMER (m/v) I Itfl De Stichting 199 „Rondom Mark en Weerijs" hoofd opleiding (m/v) zónder kan niet. Maar minder wéll Vindt u het betalen van premie voor een ziektekostenverzekering ook een beetje zonde van het geld? Je kunt niet zonder, maar als je nou altijd gezond bent? Dan kan de premie wel wat minder vinden wij met u. Maar dan wel met een prima dekking, voor als je toch 'ns ziek wordt... t Kan best wat minder met die premie! Daarom hebben wij van ZHV een nieuwe ziektekostenverzekering ontwikkeld Leeftijden kinderen-. Gewenst eigen risico die aan al uw wensen tegemoetkomt; de Prima-Premie polis. incl. huisarts, alterna- tieve geneeswijzen, professionele thuis verpleging en desgewenst ook de tandarts. Voor een uiterst lage premie. Lager dan u waarschijnlijk elders moet betalen. En bovendien met een flinke besparing als u geen beroep op de verzekering doet Een besparing die in vier jaar tijd op kan lopen tot maar liefst 30%. Of 400.-Of 800-Of 1.200.- O f ).600,-Op_000.-_3» Dus wat doet u? U vult de bon in. Want waarom méér betalen dan strikt noodzakelijk is? Pak schaar en pen en stuur 'm op, dan weet u binnenkort zékei wie de gunstigste ziektekostenverzekeii heeft...U! Of bel gratis ZIEKTEKOSTENVERZEKERINGEN BUNNIK - Onvi minder welkom, het achterste van Genuanceerd JOHN BOS1 DE STEM VAN ZATERDAG 29 AUGUSTUS 1987 A54 centrum voor geestelijk gehandicapten middelharnis HERHAALDE OPROEP Als u deze bon niet invult en andere wel, dan weet u nog niet wie de gunstigste ziektekostenpremie neeft Door Chris van Nijnatten „Ik heb deze week o dat mag je best wel dige wedstrijd met banken. Roept de sp terdam tegen Sparta Hiddink leunt een v achterover. „Kijk, als j een provinciaal imago si dan moet je zulke dinge roepen. Het kan mij tijda wedstrijd niets scheler; Ajax doet. Ajax is ge ook een topclub in Nedei Maar laat ze in Amste maar naar Eindhoven k in plaats van andersom, mij speelt die animositei Ajax niet zo, voor het be en de spelers ook niet, ik. Maar je moet een I oppassen als je namet club spreekt of optreed! PSV willen ze graag a het provinciaal imago, maar dan moet je je du als een provinciaal g gen". In Motel Bunnik, aa vooravond van de topper - Ajax, die morgenm gespeeld wordt, gaat hd sprek met Hiddink v over imago's. Van hem. zijn collega-trainers, vat club en van topspelers. Een voorval dondei ochtend tijdens de opn; van het vrijdagse voetba gramma van Sky ChannJ kent Hiddinks karakte: beetje. De 'gast van de moet in dat programm; schoten lossen op een dii spijkerd doel, waarin drii ten zijn aangebracht. Hii mist drie keer. De proi maleiding stelt voor oi PSV-coach via een trui name minstens één keer ten scoren. „Ben je gek",, geert Hiddink. „Dat is c Dat kun je niet maken' Hiddink gaat door het 1 als een bescheiden en eer Achterhoeker. Waar veel zijn collega's zouden uit ken op het wereldkampi schap raaskallen, daar Hiddink zeer genuanceei Door Ted van Leeuwen AMSTERDAM - Het i dag na de afgelaste v| strijd tegen DS. De seli van Ajax traint in viet len. Barry Hulshoff ceert koppend afwet op doel, Pim van Dord een kwartet sprir Bobby Haarms leidt schietoefeningen en 1 nie Bruins Slot prob| een combinatie Cruijff, als speler ui dost, loopt van gro naar groepje, links rechts aanwijzingen vend. De gezichten staan stral wordt weinig gelachen. Aj voetballers één voor ééi spelershome •binnendru] len, is de stemming gi Johnny van 't Schip doei nisch, Jan Sörensen trekl gezicht als een oorwurm, duo dat bij de competitie! nog een basisplaats had, tegen DS zelfs niet eens op de reservebank gi hebbea Er is. wat aan de ham, Ajax. Het slechte spel val laatste weken, dat neerde in de nederlaag Sparta vorig weekeinde, zijn sporen getrokken, heerste gisteren algeheli leurstelling bij de spelei de wedstrijd niet door; iedereen wilde de frustri op DS afreageren", vei John Bosman. „Het kan voordeel zijn dat de 'wi Hernesseroord is een algemeen christelijke inrichting voor de begeleiding, behandeling en opvoeding van 356 gaastelijk gehandicapten, deeluitmakend van "da opan ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg". In verband met de vacature die per 1 oktober a.s. ontstaat in onze inservice Z-opleiding, waaraan ongeveer 110 leerlingen deelnemen, treden wij graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van Funktie-informatie: Tot zijn/haar taakgebieden als staflid van Hernesseroord behoren de inservice Z-opleiding in al zijn facetten en de relaties met de collega- hoofden in de verpleegkundige sector e.d. Funktie-eisen (volgens richtlijnen van de inspectie): - het bezit van een diploma Z-, M.B.O.- of H.B.O.-verpleegkunde aangevuld met: - een diploma van één der hogere opleidingen voor verpleegkundigen behaald voor 1 september 1984 dan wel: - een diploma van één der opleidingen voor docenten ten behoeve van instellingen voor gezondheidszorg of van de akte lerarenopleiding verpleegkunde 2e graad dan wel: - een akte MO-pedagogiek met afstudeerrichting onderwijskunde of gezondheidszorg. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de bepalingen overeengekomen in de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden verstrekt door het huidige hoofd van de opleiding, mevrouw K. v.d. Velde-Waling, toestel 112. Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de geneesheer-direkteur van Hernesseroord, Postbus 16,3240 AA Middelharnis. Tel. 01870-3888. nimljiiai Bij het bureau Technische Zaken van het gemeentelijk Woningbedrijf kan in de buitendienst op korte termijn worden geplaatst een Taak: - diverse schilderswerkzaamheden aan en in woningen in verband met herstel werkzaamheden en/of verhuizingen; - gronden voorraad materialen timmerwerkplaats; - het plaatsen van glas in nieuwe ramen, deuren en kozijnen of vervangen van breukglas. Vereist - het bezit van het diploma L.T.S. (schilder); - voortgezette vakgerichte studies zijn vereist; - ruime ervaring in het onderhoudswerk; - goede gezondheid (aan de indiensttreding is een medische keuring verbon den). Geboden wordt - bij gebleken geschiktheid vast werk; - goede sociale voorzieningen (8% vakantietoeslag; gunstige verlofregeling: 'kleding- en rijwieltoelage); - welvaartsvast pensioen. Salaris: - voor 21-jarigen en ouder, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd en bij volledige betrekking tussen 2.041.- (minimaal schaal 3) en 2.567.- (maxi- mun schaal 3) met daarnaast een diensttijduitloop van 10 jaar, tot maximaal 2.805.- bruto per maand. - Bij goede taakvervulling behoort bevordering naar schaal 4, na verloop van tijd, tot de mogelijkheden (salaris, inclusief diensttijduitloop 2.960.- bruto per maand); Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan burgemeester en wet houders van Etten-Leur, postbus 10.100, 4870 GA Etten-Leur. Linksboven in de brief het vacaturenummer97-50 vermelden. gevestigd te Etten-Leur, Kerkwerve 46, werkzaam in de gemeenten Etten- Leur, Hoeven, Oudenbosch, Rijsbergen, Standdaarbuiten en Zundert, met als hulpverlening de werksoorten gezinsverzorging, alphahulpverlening, alge meen maatschappelijk werk, advies- en informatiecentrum en kinderopvang (ongeveer 260 medewerkers) vraagt met onmiddellijke ingang, voor het op 1 januari 1988 te starten kinderopvangproject te Etten-Leur een met een dienstverband van 15 uur per week, verdeeld over 5 dagen. Het kinderopvangproject start met een kinderdagverblijf voor 23 kinderen, verdeeld over een baby en peutergroep. Vervolgens wordt het kinderopvang project uitgebouwd met gastouderopvang en bedrijfskinderopvang. Tot zijn/haar taken behoren o.a.: - het mede-inrichten van het kinderdagverblijf; - het mede-werven en selecteren van leidsters/ass. leidsters; - het regelen van het inschrijvingsbeleid; - het kunnen samenwerken met de begeleidingscommissie; - het leiding geven aan de voorbereiding en uitvoering van alle taken die in een kinderdagverblijf vervuld moeten worden; - het organiseren van het gastouderproject. Gevraagd wordt: - middelbare beroepsopleiding en ervaring met kinderopvang; - leidinggevende capaciteiten; - organisatievermogen; - vermogen om zelfstandig het kinderopvangwerk te ontwikkelen; - minimumleeftijd 25 jaar. De coördinator is verantwoordelijk voor het gehele project kinderopvang en als zodanig direct verantwoording verschuldigd aan de algemeen directeur. Ondersteuning vindt plaats vanuit het centraal bureau van de Stichting. Aan stelling geschiedt in de functie van leidinggevende gezinsverzorging. De ove rige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Welzijnswerk. De sollicitaties zullen worden behandeld volgens een door de Stichting opge stelde sollicitatieprocedure. Nadere informatie is verkrijgbaar bij Dhr. F. Kouwenberg, algemeen directeur, telefoon 01608-16450. rSchriftelijke sollicitaties met vermelding van personalia, genoten opleiding, werkervaring, gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adver tentie te richten aan de directie van bovengenoemde Stichting, Postbus 138, 4870 AC Etten-Leur.

de Stem | 1987 | | pagina 8