Hoek verslaat Sluiskil loon wint idenboscl Axel wii toernooil in Clingi FINALE STRIJD OM RES-MOTORCROSSTITELS Hoek zwaait voorzitter uit Donny Morel is goed op dreef T oernooivoetbal Zeeuwse senioren IC op de Avondwedstrij atletiek Goes gdtoernooien ede weg RECEPTIE TOM VAN VUGT GOED BEZOCHT Zaalvoetbal in Axel van start jiflTEM SPORT 7 MAANDAG 24 AUGUSTUS 1987 Ljnze sportmedewerker 5L - Axelaar Jaap van Cadsand is als over- ïaar uit de zinderende finalewedstrijd om de S-motorcross-trofee gekomen. Zoals voor- |eld spitste de eindstrijd in de kwartliterklasse ,op het met vele supporters omzoomde Smit- korrecircuit, helemaal toe op het duel tussen lp van Cadsand en Jaap van Tatenhove. Uitslagen Uitslagen Toernooizege A-jünioren Vogelwaarde T9 leed in een amateurkoers in het a Jin actie in een juniorenkoers J de meet bolde. lOD in Brussel als tweede, tikte zaterdag naar een fraaie tn achter de nationale kampioej] >P 3 1- en •k ï- ït, d, i- e, in ut 3P ut 19 60 an R. 's- 12 R. er ins or- ;en, ed- dag »se- nge TOT- s in 'oor r de rp 141 Oud- burg a 105; 103; Meij- >equo •n C. K. 1. W. Bel ager, ward van en. iloop van Oudenbosch bver 141 kilometer in tyj 'ij o van Loon. 1 18 W. Geijs Kwadendamme I Leggers Uden, 20 J. Kitsz f dam. Nieuwelingen: 1 B. van j Someren 40 kilometer in L, nuut, 2 op 3 seconden R Bog3 Gravenpolder, 3 op 14 secotl Hermes Liempde, 4 M. Ve3 Zoetermeer, 5 P. van Gestel Dj mene, 6 N. de Kort OisterwijS van Zoelen Culemborg, 8 p. 1 nen Dongen, 9 P. Konings Hoi daal, 10 M. Verwij meren PrjJ beek, 11 R. Leeuw Steenberg! A-J. van der Struis Vlaarding E. Onderstal Epe, 14 S. van L Ammerzoden, 15 P. Aartsen p 16 R. Swagemakers OssendJ 17 E. Kool Bergschenhoek 1 Veldhuizen, 19 T. Schalk Gaid] R, Westerbeek Prinsenbeek. 7 Van onze atletiekmedewerk< GOES - De Goese atlet] vereniging AV'56 houd woensdag 26 augsutus| aantal interessante strijden. Dit voor senioren en nioren. Voorts is er een gramma voor NlS-atletai mengesteld, maar in dezej gorie is de belangstelling n te noemen. Dit heeft waarschijnlij| maken met het feit dat del atleten ook op zaterda| augustus in Goes aan komen. Voor de heren ail mes staan onder meer del gende onderdelen op hetj gramma: 100 meter hordei en 3000 meter. De wedstrj op sportpark 't Schenge t nen om 18.45 uur. Van onze sportmedewerker CLINGE - Axel hi toernooi voor stan teams dat de voetbalv ging Clinge hield in h( der van het 60-jarig gewonnen. In de finale klopte Axi Belgische Lokerse met Clinge werd derde na eer zege tegen Hoensbroek. AXEL-LOKERSE 1-0 - verdiende zege voor een Axel. De uitslag had moeten zijn, want Axel verschillende goede sco: kansen, maar de meester den om zeep geholpen. De1 treffer viel voor rust en gescoord door Fonny Ver ten. In de tweede helft Lokerse naar grove mi en dat leidde tot het weg: van een speler van dat Voor de bereikte stand Ji dat niets uit, want die bli handhaafd. In de plaaj wedstrijd had Axel met l- Hoensbroek gewonnen. pauze was het 1-0 in het deel van Hoensbroek via de Bie. Axel trok na de de winst naar zich toe goals van Dikkie de Po° Fonny Verstraeten. CLINGE-HOENSBRO Clinge speelde vooral een goede wedstrijd en stijgende lijn weer te P» hebben. In de eerst helft sprake van een gelijk opi strijd. Door Frank kwam Clinge op acht» maar nog voor de pa" zorgde Boudewijn van rienbroeck zijn ploeg de maker. Na rust liep een Clinge uit naar 3-1 fers van Danny van en opnieuw Boudewi) Craenenbroeck. In de singswedstrijd had Cli' 0-2 van het Belgische verloren door goals van ris. c VAN GENT - In een «ïdschappelijke ontmoe- t heeft Hoek met 2-1 van Lil gewonnen. Terneu- en Zaamslag speelden 2-2 gelijk en het duel Luzense Boys-Vogel- ye eindigde in 3-2. L-SLUISKIL 2-1 - Een Vide zege, want Hoek was wedstrijd de betere Ijker de meest gevaarlijke Toch was het Sluiskil dat uitval op voorsprong jï Ko de Jonge, toch goed «de de laatste tijd, knalde Ln fraaie omhaal raak. Na lervatting werd het over- lt van Hoek uitgedrukt in doelpunten. Martin Quataert tekende voor de gelijkmaker na een goede combinatie met Guido van Boom en Jean- Pierre Hubregtsen schoot Hoek naar winst uit een vrije trap van opnieuw Guido van Boom. AZW-LISSE 0-2 - Een aan trekkelijk duel met een tech nisch beter verzorgd voetbal lend Lisse. Daar kon AZW een flinke dosis werklust tegenover stellen en zo ontstond toch een enigszins gelijk opgaande par tij, al waren de beste scorings kansen voor de bezoekers. Voor rust werd één van die moge lijkheden benut en twee minu ten voor tijd viel de beslissing toen het tweede doelpunt werd gescoord. TERNEUZEN-ZAAMSLAG 2- 2 - Een te team opererend Ter- neuzen moest in de eerste helft en in het begin van de tweede periode toezien hoe Zaamslag een 0-2-voorsprong nam via doelpunten van Co Ruytenburg en Jan de Zwarte. Daarna speelde de thuisploeg feller, kreeg verschillende kansen en wist er twee van te verzilveren via Luciën van de Mark en Henk Faas. Gezien het aantal kansen dat beide teams kregen een terechte eindstand, al had de uitslag ook veel hoger uit kunnen vallen. Mogelijkheden daartoe waren er in ieder geval voldoende. TERNEUZENSE BOYS-VO GELWAARDE 3-2 - De ploe gen waren aan elkaar ge waagd. Er was nauwelijks sprake van enig krachtsver schil. Na ruim een half uur leek Terneuzense Boys de wedstrijd te gaan beslissen toen achter eenvolgens Bram Oostdijk en Jackie Scheele scoorden. Bin nen vier minuten stond Vogel waarde echter op 2-2 via tref fers van Edward Jansen en Mi- chal Pieters. Nog voor rust zou Leo Stal de eindcijfers op 3-2 bepalen. Dat betekende echter niet, dat er in de tweede helft geen kansen kwamen. Uitste kende kansen zelfs, want Jac kie Scheele voor de thuisploeg en Michel Pieters voor de be zoekers misten een strafschop. WEMELDINGE-GOES 1-4 - De eerste helft ging de striid gelijk op en in die periode was de beste scoringskans zelfs nog voor de thuisploeg. Binnen een kwartier na de pauze stond er een 0-3-stand op het scorebord door goals van Jacco Wijnands en Kees Dorrepaal (2x). Eric Timmerman scoorde daarna voor de thuisploeg, maar Mo- hamed Azahari bracht Goes op 1-4. TERNEUZENSE BOYS 3- SPUI 0-3 - In de eerste helft was er nauwelijks sprake van krachtsverschil. Toch nam Spui in die periode al een voor sprong via Adrie Koekkoek, die vanaf 25 meter fraai in de bo venhoek schoot. Na rust een beter Spui, dat door twee tref fers van Antonio Ricardi de eindcijfers vastlegde. an Cadsand slaat toe |i Herman Muller |oeide titelpretendenten ontliepen elkaar in de beslis te fase echter zo weinig dat de definitieve kampioen jaa het vallen van de finishvlag bekend werd, omdat Tatenhove en Van Cadsand met evenveel punten iigden. EINDSTAND: 1. Axel, 2. Lokerse, 3. Hoensbroek. Scheidsrechters waren- Goossen, Cees van Ha111 gers. OP 66-JARIGE 1< woensdag in Addis AL dektachew Tessema, zitter van de Afrikaanf bal Federatie en de u Afrikaanse Sport Co ties overleden. Tessen geijverd voor een spo>\ van Zuid-Afrika we» apartheidspolitiek. HU van het Internationaa en bestuurslid van 0 voetbalbond (FIFA)- |tampioenstitel kwam uit- tlijk bij Van Cadsand te- omdat hij de meeste ie-overwinningen op zijn had staan. De dagzege als spreekwoordelijke jrijs naar Van Tatenho- liémet een betere totaal tijd nee reeksen had afgelegd. |n2e sportmedewerker iVAN GENT - Er wer- |in het afgelopen week- iook enkele jeugdvoet- ernooien gehouden. De inden daarvan zijn Kgevat in het onder- knde overzicht. SELWAARDE - In het ka- |van een groot jeugdvoet- ernooi liet de voetbalver- ig Vogelwaarde zaterdag junioren, Dl-, D2- en E- en in actie komea Het oi van de F-pupillen tussentijds afgelast we- forse regenval. Eind- C-junioren: 1. Honte- e, 2. Kruiningen, 3. Vo laarde, 4. Breskens, 5. atje Stekene. Dl-pupU- 1. Straatje Stekene, 2. se, 3. Kruiningen, 4. tlwaarde, 5. HW'24. pupillen: 1. HW'24, 2. J. Terneuzense Boys, 4. ske, 5. Vogelwaarde. E- 'len: 1. Hontenisse, 2. plwaarde, 3. Patrijzen, 4. 5. Kruiningen. IVAN GENT - In een even- groots opgezet jeugdtoer- het Sasse Corn Boys, en zaterdag de A- en B- en in actie. Eindstand doren: 1. IJzendijke, 2. euzense Boys, 3. Water- 4. Sluiskil, 5. Corn B-junioren: 1. Ter- teise Boys, 2. AZW, 3. ïppine, 4. Corn Boys, 5. cdijke. 6. RIA. «sportredactie ÖA - Een eerste helft #t aanzien niet waard een tweede helft toNAC tot de laatste [nünuten op basis van en karakter Helmond °P alle fronten af- le. Is de karakteristiek van JE' waarin de Bredanaars 'o 2-1 overwinning twee -e punten pakten en *lW zij zich revancheer- x>r het zeer matige optre- Heerenveen, drie dagen Op het door de regen zwaar geworden Smitschorrecircuit was het drievoudig RES-kam pioen Van Tatenhove die zijn specialiteit in de start het beste uitbuitte en op kop het deelne mersveld op sleeptouw nam. Van Cadsand zat meteen in zijn wiel en zo ging het concurre rende duo een vijftal ronden als aan een touwtje verbonden over het circuit, tot het moment waarop Van Tatenhove een kleine stuurfout maakte, het geen hem uiteindelijk de titel zou kosten. Van Tatenhove stuurde iets te ver naar de bui tenkant en dat was het moment waarop Van Cadsand gewacht had. De lange Axelaar dook meteen in het gat en pakte de leiding over, waarna hij die po sitie met succes verdedigde te gen de felle aanvallen van Van Tatenhove. Met die uitgangspositie voor de start van de tweede reeks zat Van Cadsand eigenlijk al op rozen, omdat hij Van Taten hove alleen maar hoefde te vol gen om de titel op te strijken. De vooraf geplande strategie kwam ook helemaal uit, zodat RES-bestuurslid Van Cadsand uiteindelijk na vele jaren als tweede geëindigd te zijn, de fel begeerde kampioenstitel in ontvangst mocht nemen. In de overige klassen was de strijd om de kampioenstitels nog een kwestie van formali teiten. In de 80 cc-klasse had Joost Serrarens uit Klooster- zande aan een vierde en een tweede plaats in de manches meer dan genoeg om zijn eerste titel in de RES-competitie op zijn naam te schrijven. Ook Willem van de Berg uit Gapinge kon door zijn belang rijkste concurrent in de 125 cc- klasse, Werner Rammeloo uit Philippine, niet echt meer in moeilijkheden gebracht wor den. Met een fraaie manche- overwinning bewees Van de Berg een waardig kampioen te zijn. In de 500 cc-klasse ging de kampioenstitel naar Eddy Leenknecht uit Axel. Ondanks een haperende machine wist Leenknecht zijn titel toch nog kracht bij te zetten door de laatste wedstrijd van het sei zoen op zijn naam te schrijven. De traditionele kampioenshul diging zal op het Smitschorre circuit worden gehouden op vrijdag 25 september. J Sport 2-1 (1-0). 29. L orgt u°. 55- De Leij 2-0, Lr"1- Scheidsrechter: Eg- r,oe*chouwers 2435. Van der Dungen, |e3 Landsbergen, Kou- ^an Helmond, Smit, ^prgt, De Leij en Piris (80. Sport: Van Duynhoven, Teuben (65. Vlem- I v Stokmans, Kreekels, Eui ^ntum, De Kort, Van of. Van der Horst, Van RES-karapioen in de 250 cc-klasse Jaap van Cadsand (nummer 5) passeert RES-kampioen in de 500 cc-klasse Eddy Leen knecht (nummer 31). - fotowimkooyman. 80 cc-klasse: 1. Thomas Adriaanse, Middelburg; 2. Tony Questier, Knokke; 3. Joost Serra rens, Kloosterzande; 4. Ronny Lut- ters, Lapscheure; 5. Jurgen Bel- laert, Assebroek; 6. Christoph de Man, Waasmunster; 7. Frank van Limmen, Philippine. 125 cc-klasse: 1. Marco Overweel, Middelburg; 2. Willem van de Berg, Gapinge; 3. Jaap Munter, Middelburg; 4. Wer ner Rammeloo, Philippine; 5. Peter Boone, Middelburg; 6. Emiel Ver- heyden, St.-Jansteen; 7. Richard Leeuwestein, Vlissingen; 8. Harm Munter, Middelburg; 9. Fabian Rijckaert, Terneuzen; 10. Davy Schuilwerve, Vlissingen. 250 cc- klasse: 1. Jaap van Tatenhove, Terneuzen; 2. Jaap van Cadsand, Axel; 3. Erwin Adam, Westdorpe; 4. Johan Schelleman, Axel; 5. Jo- han Bouquet, Wetteren; 6. Johan Witterommel, Oostburg; 7. Jan Maayen, Kloosterzande; 8. Norbert Neyt, Lembeke; 9. Tim Restiau, Kruibeke; 10. Geert Raaymaker, Clinge. 500 cc-klasse: 1. Eddy Leenknecht, Axel; 2. Chris de Pooter, Axel; 3. Henny Gijsel, Hei kant; 4. Guido Saman, Clinge; 5. Guido Seghers, Beveren; 6. Piet Jansen, Sluiskil; 7. Hendrik de Boeck, Lebbeke. Van onze sportmedewerker HOEK - Tom van Vugt werd in Hoek op handen gedragen. Deze conclusie kan getrokken worden uit de enorme opkomst tij dens zijn afscheidsrecep tie. Een bijeenkomst in de kantine van de voetbal club Hoek, die de familie Van Vugt emotioneel over zich heen liet komen. „Vanaf het moment dat ik te horen kreeg dat ik moest verhuizen, is het voor ons moeilijk geweest ons daarbij neer te leggen. Blijven kon helaas niet," aldus de inmid dels ex-Hoek-voorzitter Van Vugt. Zoals bekend moest Van Vugt zijn functie bij Hoek na tien jaar neerleggen wegens en verhuizing naar Assen, de nieuwe werkomgeving van Van Vugt door een reorgani satie bij zijn werkgever. Af scheid nemen van zijn voet balclub werd zodoende nood zakelijk. Een adieu met pijn. Cas Braafhart, opvolger van Van Vugt, refereerde in zijn praatje aan de beginperiode van Van Vugt als bestuurder. „Toen jij 15 augustus 1977 werd gevraagd de taak van voorzitter op je te nemen, stonden er geen rijen van vier te wachten om die job op zich te nemen. Zelf zwichtte je pas in oktober, mogelijk om van het gezeur van Bram de Groote af te zijn. Hoek was toen een derde klas- ploegje. Mede door jouw in zet zijn we tweedeklasser ge worden en wonnen we de KNVB-beker Zuid 1. Je ging toen, zoals men dat noemt, uit de bol. Een prima periode waarin echter niet alles rozegeur en maneschijn was. Je ging zelfs een keer bijna ten onder aan vrouwen. Want als promotor van het dames- en meisjevoetbal Ereronde van de vertrekkende Hoek-voorzitter Tom van Vugt op zijn nieuwe, door de supportersvereniging Hoek geschonken fiets. Hier wordt hij afgevlagd door enkele trouwe Hoek-supporters. fotowimkooyman. kreeg je veel tegengas. Ach teraf bleek dat je gelijk had. Het damesvoetbal heeft zich binnen de vereniging bewe zen," aldus Braafhart, die over de eveneens verkas sende Hoek-spits Mare van Vugt stelde: „Verdedigers worden gemaakt. Aanvallers worden geboren. Je bent voorzichtig gebracht, de vruchten mag een ander plukken. Dat is jammer, maar begrijpelijk." Een woord van dank had Braafhart eveneens voor echtgenote Gemma en haar dochters Wendy en Mariska. Hoek-secretaresse Nel van de Velde liet de Van Vugt- geschiedenis op rijm de revue passeren. Tijdens een van de verzen mocht Van Vugt zijn cadeau, een fiets, in ont vangst nemen. „Een pre sentje om Drente mee door te fietsen," liet zij weten. KNVB afdeling Zeeland voorzitter Cees Blomaard sloot zich bij de overige spe lers aan en wenste mede na mens zijn voorganger Jos Ce- vaal, eveneens aanwezig, de familie Van Vugt succes toe. Sjaak van der Lijcke, voor zitter van de supportersvere niging, keek in zijn praatje terug naar de periode dat Van Vugt zich als voetballer aanmeldde. „Grote kuilen in het veld, mollen in de grond en ballen met veters. Het is voorbij. HSV is ISV gewor den. Een internationale sportvereniging met mensen van de overkant, België en zelfs Griekenland," opperde hij voor hij overging tot het overhandigen van een inge lijste foto als blijvende her innering Bram de Groote, erevoor zitter van Hoek, toonde zich een realist. „Ga niet weg met weemoed. De toekomst, de dag van morgen, heeft nog niemand gezien. Tot ziens," zei hij tot zijn gehoor waar onder naast vele spelers, lei ders en trainers van Hoek ook afgevaardigen van be vriende clubs, zoals de scheidsrechtersvereniging Zeeuwsch-Vlaanderen, Axel, Zaamslag, AZW, Vogel waarde, Graauw, Biervliet, IJzendijke, Terneuzen en Philippine waren. Daarnaast waren er diverse prominen ten uit de politiek, zoals ge deputeerde Ron Barbé en de Terneuzense wethouder Gos- selaar. Een belangstelling die de ontroerde Van Vugt 'over weldigend en nooit verwacht' noemde. Van onze paardesportmedewerker KATTENDIJKE - Donny Morel met Athlete van De Zwinruiters uit Nieuwvliet pakte tijdens het kring concours van De Paardebloem in Kattendijke bij de paarden in de L2-klas dressuur het hoogste aantal punten met 130. Bij de pony's verdiende Mariska Boone met Meivin van Zuid-Beveland het hoogste aantal punten van de dag met 134. Het kringconcours werd onder erbarmelijke weersomstan digheden gehouden. Voorzitter Herman Timmerman, te vens eigenaar van de terreinen: „Eerst hebben we ander half uur gewacht voordat bondsveregenwoordigster In 't Veld uit Willemstad het startsein kon geven. Er viel hier maart liefst 23 milimeter regen. Zodoende konden de springrubrieken niet doorgaan, want dat was veel te ge vaarlijk. Jammer, zo is er een berg werk voor niets ge daan." DRESSUUR: B-paarden: 1. Sandra Harinck met Field, Zuid- Beveland; 2. Janine Bakker met Zandoer, Noord-Beveland; 3. Sandy den Exter met Onevanck, Noord-Beveland. L2-pony's: 1. Liesbeth van de Velde met Molly, Zuid-Beveland; 2. Esther Beel- man met Colby, Paardebloem. Ll-paarden: 1. Donny Morel met Athlete, Zwinruiters; 2. Mascha Bustraan met Camaro, Zuid-Be veland; 3. Joke Schipper met Valerie, Weelruiters. L2-pony's: 1. Mariska Boone met Meivin, Noord-Beveland; 2. Janis Lindhout met Shadow, Noord-Beveland. L2-paarden: 1. Joke Nijsse met Arminda, Zuid-Beveland; 2. Anja van Doezelaar met Zerline, Weelruiters; 3. Inge Quist met Wagner, Zwinruiters. Mi-paar den: 1. Hanny den Exter met Sevenum, Noord-Beveland; 2. Fran- cisca Bakker met Amber, Zuid-Beveland. Z-pony's: 1. Nicolette Stahlie met Diamond, Noord-Beveland. M2-paarden: 1. Anneke Phernambucq met Waldeck, Weelruiters; 2. Ina van Willigen met Teles, Zuid-Beveland. Zl-paarden: 1. Arna Lauret met Uitlanda, Zwinruiters. Z2-paarden: 1. Centien Krijger met Urgento, Zuid- Beveland. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Diverse toernooien werden er afgelopen weekeinde in Zeeland afgewerkt door verschillende voet balverenigingen. De eindresultaten van een aantal daar van zijn samengevat in het volgende overzicht. Het dames- toernooi bij RIA werd afgelast. CLINGE - Een toernooi voor het tweede elftal. Naast de barre weersomstandigheden kreeg de organisatie nog een tegenslag te verwerken, door dat het Belgsiche White Stars uit Meerdonk niet op kwam dagen zonder iets te laten we ten. Het toernooi moest nu met drie ploegen afgewerkt wor den. Clinge 2 werd duidelijk winnaar. Eindstand: 1. Clinge 2, 2. STEEN 2, 3. Straatje Stekene. KLOOSTERZANDE - De voet balvereniging Hontenisse hield in het kader van het 60-jarig bestaan een toernooi voor vete ranen. Winnaar van dit uitzon derlijk sportief verlopen toer nooi werd SDO, dat in de finale tegen Aardenburg met 0-0 ge lijk speelde, maar de straf schoppen met de cijers 4-2 be ter benutte. Eindstand: 1. SDO, 2. Aardenburg, 3 HW'24, 4. STEEN, 5. Ter neuzense Boys, 6. Spui, 7. Lembeek Brugge, 8. AZW, 9. Graauw, 10. Hontenisse, 11. Vogelwaarde. Zaamslag meldde zich een dag voor het toernooi af. MIDDELBURG - De voetbal vereniging Middelburg hield een toernooi voor eerste en tweede elftallen. Beide keren werd het eigen team winnaar. Eindstand eerste elftallen: 1. Middelburg, 2. RCS, 3. STEEN, 4. Jong Ambon. Tweede elftallen: 1. Middel burg, 2. RCS, 3. Jong Ambon, 4. STEEN. HEINKENSZAND - Bij de voetbalvereniging Heinkens- zand kwamen veteranenteams in actie tijdens het Vermeulen- toernooi. Eindstand: 1. RCS, 2. Wolphaartsdijk, 3. Hein- kenszand B, 4. Uiterton Vlissingen, 5. 's-Heer Arendskerke, 6. Vermeulen Boys Papendrecht, 7. Hein- kenszand A, 8. SSV'65 Goes. Van onze sportmedewerker AXEL - De Axelse zaal voetbalcompetitie gaat maandag 24 augustus van start met wedstrijden in de eerste klas. Deze klas begint enkele weken eerder dan de tweedeklassers, omdat de topploegen uit deze hoogste afdeling mee moeten doen in een nacompetitie voor plaatsing in de regioklas en be kercompetities. Evenals vorig jaar bestaan de klassen uit 14 formaties, In de eerste klas komen uit: Groovy, Primus/Pluym, Groosman/Smulders, De Poot- er, Dax, Ratjetoe, Reizende Man, De Maayer, Bliek en Vos, Verpoorte 2, Disco Love, Num ber One, Dieleman en Le Feber. In de tweede klas spelen de teams van Wilton, Den Hamer, Eeuwige Lente, Wapen van Axel, Broomchemie, Cito, Kerckhaert, Marine Service, Haak, La Bourse, Van Alten, Markt Boys/Dolf Schoot en Radio Noordzee. De sportiviteitsprijs was voor RCS. SCHOONDIJKE - De voetbal vereniging Schoondijke hield een toernooi voor lagere elftal len. Dat werd door Cadzand 2 gewonnen, dat in de finale Rit- them 2 met 1-0 versloeg. De ar bitrale leiding was in handen van Leon van Puyvelde, Leen Wille, Willy de Ruysscher en Cees Boeye. Eindstand: 1. Cadzand, 2. Ritthem, 3. IJ zendijke 3, 4. SDO 2, 5. Schoondijke 2, 6. Schoon dijke 3, 7. Schippers, 8. Spui 2. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Afgelopen zondag werden er nog en kele voetbaltoernooien ge houden. De eindstanden daarvan zijn samengevat in het volgende overzicht. HONTENISSE - Hontenisse hield een toernooi in het ka der van het 60-jarig jubi leum voor lagere elftallen. Eindstand groep 1:1. Honte nisse 4, 2. Hontenisse 3, 3. SDO 2, 4. Biervliet 3, 5. STEEN 4. Groep 2:1. Vogel waarde 4,2. SDO 3,3. Honte nisse 5,4. Axel 4,5. STEEN 5. HEINKENSZAND - De voetbalvereniging Hein- kenszand hield het traditio nele Dokter Mes-toernooi. Dat werd gewonnen door het eerste team van Patrij zen, dat Lewedorpse Boys in de finale met 1-0 versloeg. Eindstand: 1. Patrijzen, 2. Lewedorpse Boys, 3. Kwa dendamme, 4. Heinkens- zand, 5. Middelburg 2, 6. Vlissingen 2. SAS VAN GENT - Corn Boys liet zondag, in navol ging van het toernooi van zaterdag, de kleinere jeugd in actie komen. Eindstand D-pupillen: 1. Terneuzen, 2. Sluiskil, 3. Corn Boys, 4. Koewacht, 5. Terneuzen D2, 6. Hontenisse. E-pupillen: 1. Aardenburg, 2. Corn Boys, 3. Philippine, 4. Sluiskil, 5. Koewacht, 6. Corn Boys E2. F-pupillen: 1. Sluiskil, 2. Corn Boys, 3. Terneuzen, 4. Philippine, 5. Koewacht, 6. RIA. VOGELWAARDE - De A- junioren van Vogelwaarde hebben voor een sterk staaltje gezorgd door het eigen toernooi te winnen. Eten prestatie van formaat, omdat aan dit toernooi ploe gen zoals Eindhoven, Loke ren en PSV deelnamen. De eindstanden van dit sportief en vlekkeloos verlopen toer nooi waren: A-junioren: 1. Vogelwaarde, 2. Vlissingen, 3. Eindhoven, 4. Lokeren, 5. HW'24, 6. PSV, 7. DOSKO, 8. Hontenisse. B-junioren: 1. Eindhoven, 2.' Lokeren, 3. BCS, 4. DOSKO, 5. Vlissin gen, 6. HW'24, 7. Hontenis se, 8. Vogelwaarde. De spor tiviteitsprijs was voor Vo gelwaarde B.

de Stem | 1987 | | pagina 15