gen zij gerich °P 4Seoel Ian vliet etappe-winnaar en nieuwe leider Zeeuws-Vlamingen sterk in Almere Nog volop spanning in ECI-toernooi Ivan Beck goed op dreef finale RES-amateurs gTEM SPORT 2 WOENSDAG 19 AUGUSTUS 1987 HAAGS KAMPIOENSCHAP ATLETIEK [ZEN - Bijna stierf de 30ste Prof ronde van >rland in de geschiedenis gisteren een vroeg- Profronde van Nederland Afgestraft tve Bauer naar feg Gisbers Venijn If SMITSCHORRE-CIRCUIT Pech Willemsen tweede in Zandvoort Hans Radt wil weg bij AZVV Junioren in Omloop van Oudenbosch 'T14 e jtletiekmedewerker fiAAG - Tijdens de Haagse atletiekkam- gchappen pakte Ivan (kogelstoten A-jon- |en Michel Geijsels (400 V B-jongens) de titel. I rkHA V-afvaardiging 1 trouwens toch succes- Iwant er vielen aardig iersoonlijke records te Iren. Beek kwam met de l tot 16.11 meter en ■eis liep zijn 400 meter [4 wat tevens een club record betekende. Op de 100 meter won Geijsels zijn serie in 11.5 en werd tweede in de halve finale in 11.6. Wegens tijdgebrek liep hij de finale niet meer. Bij de B- junioren werd Stefan Praet tweede in zijn serie op de 100 meter in 11.6 en derde in de halve finale in 11.8. Op de 400 meter eindige hij als derde met een nieuw persoonlijk record voor Praet met 2.05.7. Laurenzo Jansen werd vierde in zijn se rie 100 meter in een nieuwe persoonlijke recordtijd van 11.9. Op de 400 meter werd hij vierde in 52.7. Harold Herre- wegh werd met 12.4 derde in zijn serie 100 meter. Bij het verspringen werd hij achtste met 5.35 meter. Bij de C-jongens werd Peter Scheele vierde in zijn serie 100 meter in 12.4 en liep naar een nieuw clubrecord op de 400 me ter in 58.2, met een vierde plaats in zijn serie. Ivan Beck werd naast zijn winst met de kogel derde bij het discuswer pen A-jongens met 43.98. Met de speer eindigde hij als tweede met 54.70. Bij de A-meisjes eindigde Liesbeth van Acker als vierde in de serie 100 meter in 12.9. Op de 200 meter werd ze derde in de serie in 27.1. Derde werd ze bij het verspringen met 5.00, vijfde met de kogel met 9.04 en een cubrecord met de discus met 30.83 meter, waarmee ze als zesde eindigde. Bij de B-meisjes liep Anja Verstraten naar een persoon lijk record op de 100 meter met en vijfde plaats in de serie in 13.9. Ook bij het verspringen was er voor haar een persoon lijk record met een tiende plaats met 4.23 meter. Susan van Acker werd tweede in de serie 100 meter in 13.4 en zesde bij het verspringen met 4.70. Danielle Seegers eindigde als vijfde met de discus met 30.35 meter en zevende met de kogel met 10.17. Ingeborg Arens werd achtste met de discus met 22.34 meter en een persoonlijk record met een tiende plaats met de kogel met 9.20 meter. Saskia Baert werd vijfde op de 100 meter serie in 14.5 en ze vende op de 800 meter in 2.49.2. Steven Schilders van AV De Wielingen liep bij de B-jongens naar een vierde plaats in de fi nale op de 100 meter in 11.2. Op de 200 meter eindigde de ta lentvolle IJzendijkenaar als tweede in de finale met 22.7. een zevende plaats bij wereldkampioenschap rig jaar in Londen. Ne land kwam er pas als vijfl Europese land over de eir: streep. Met de tw& plaats in het toernooi om] Champions Trophy in ju werd de schade enigsa hersteld maar Seoel is 1 altijd geen zekerheid. De criteria die de hanteert zijn vaag. Welt nen alle continenten vert genwoordigd te zijn, winnaars van de Panarr rikaanse spelen, de) maand in Indianapolis, Afrikaanse Spelen en 1, Europees kampioensclï mogen een invitatie vëj wachten. Onzeker is evej wel hoeveel plaatsen FIH vervolgens vrij houL voor Europese landen; vij of vijf. Els van Brei Vriesman denkt dat plaats in de halve finale] Moskou voor Nederlai toereikend is. Jorritsma* meer want snel aan alleo zekerheid een einde make) Nederland speelt in poule tegen Schotland (do) derdag 20 augustus), Sp (vrijdag 21 augustus), gië (zondag 23 augustt Italië (maandag 24 augi tus) en Engeland (woensdi 26 augustus). In de andd poule spelen West-Duit] land, Sovjet-Unie, Franl rijk, Polen, Ierland en 1 les. De nummers 1 en 2i beide poules spelen vrijdi 28 augustus in de halve) nales; de eindstrijd staat] het programma voor dag 30 augustus. oude oorlog in Profronde De selctie is als volgt same steld: Frank Leistra (Till 27 jaar/30 interlands), F- Jansen (Oranje Zwart, Robbert Delissen (HGC, 24/1 Mare Delissen (HGC, 22/ Maurits Crucq (Klein Zwitsl land, 19/13), Cees-Jan Diep veen (Bloemendaal, 31/16 Renè Klaassen (Kampong,) 71), Hendrik-Jan Kooijm (Bloemendaal, 27/53), Ji Brinkman (Kampong, Patrick Faber (Amster 23/19), Theodor Doyer (BI mendaal, 31/172), Floris-JI Bovelander (Bloemendaal, 47), Gerard-Jan Schlatm (Bloemendaal, 23/21), Tom 't Hek (aanvoerder, Kamp 29/178), Erik Parlevliet burg, 23/36) en Taco van Honert (Amsterdam, 21/11) ingrijpen van Peter Post persoonlijk werd echter lomen dat de Deen Sören Lilholt, die lang soleerde grootste voorsprong 16 minuten kende, zijn truc [de Ronde van Luxemburg dit seizoen herhaalde, won de Deen de eerste rit met grote voorsprong en uiteindelijk Luxemburg verlaten als definitieve jaar van de leiderstrui. persoonlijk dus [in. Hij joeg eerst bij Rot- zijn mannen naar vo- later nog een keer na en. De beloning was er (lelijk naar, want in fi- aats Huizen pikte Teun liet niet alleen de ritzege tarook de oranje leiders an de schouders van pro- tmnaar Jelle Nijdam. [dacht dat Post gek was en, toen hij ons op- om achter Lilholt te |toersen. We hadden geen belang. Superconfex tde trui van Nijdam ver wij toch niet! Maar I wel iets met de koude jte maken hebben die er nonze ploeg en de ploegen en Gisbers heerst. Ik |®derweg soms doodziek, i zat maar naar ieder- i kijken. Niemand nam zo bitste Van Vliet Een Van Vliet, die lit start in Bergen op l'jtermorgen nog vrolijk sde dat hij 'maar weinig lindeze wedstrijd'. Van Je ziet het, het kan raar In de laatste kilometer door Rob van Deursen _jt<. sprong iedereen van onze ploeg weg om aan Van Poppel te ont komen. Ik was toevallig de laatste die het moest proberen. En als er dan dit uitkomt, heb je alleen maar mazzel". Pas tien kilometer voor Hui zen kreeg de formatie van Pa nasonic op kop van het peloton hulp. Op dat moment gingen de mannen van Jan Raas geloven in de ritzege voor rasspurter Jean-Paul van Poppel. Raas: „Eerder had het voor ons geen zin. Nijdam, zo wisten we, raakt zijn trui toch kwijt. Ze ker in de Limburgse heuvels op de laatste dag. Dus we hebben ons net als in de Tour weer op gesteld als rittenkapers". sportredactie I - PDM heeft defini- ii akkoord bereikt met de s Steve Bauer, super- It van LeMond in de hui- hiba-ploeg. Slechts een ekening van Bauer staat egeling van de overeen- Inoginde weg. Post: „Ik ben zo blij dat anders dan zo vaak in Frankrijk nu eens niemand anders van ons werk heeft kunnen profiteren. Je hebt toch opnieuw kunnen zien hoe de vork in de steel zit. De renners van Raas en Gis bers zitten gewoon op ons te wachten. Ze doen zelf geen trap te veel en dan wel willen win nenVan Vliet heeft dat erg goed afgestraft. Hij kan dat sterk, zo'n laatste kilometer wegspringen en dan keihard doorgaan. Ik heb opdracht ge geven om te gaan rijden, omdat toch iemand iets moest doen. Nemen we die Lilholt niet se rieus, dan is de koers na van daag kapot. En dat kon ik niet over mijn hart verkrijgen". Jan Gisbers, die na een com promis met de organisatie be sloot zijn equipe in koers te houden, vond het overdreven van Post om zo heftig te reage ren. „Het is een pokerspel. Een kwestie van wachten op het moment tot er iemand nerveus wordt. Dit keer was het Post. Die vond het nodig om achter die Lilholt te gaan knallen. Ik niet. Nog te vroeg. Vorig jaar hebben wij deze ronde ook op de laatste dag in de Limburgse heuvels gewonnen met Knete- mann. Echt, onze dag komt nog wel dat we er alles in gooien", aldus Gisbers, die in die me ning werd bijgestaan door de naast hem in de auto zittende Adrie van der Poel. „Post schuift zijn pionnen nu al naar voren, wij houden wat achter de hand", aldus de Nederlandse kampioen. Naast de coureurs van Post (vooral Talen en Oosterbosch) probeerde ook Hennie Kuiper nog enige leven te brengen in een uiterst saaie etappe, die echter wel in een hoog tempo werd afgelegd (meer dan een kwartier binnen het snelste tijdschema bereikten de cou reurs namelijk de meet in Hui zen). Kuiper demarreerde twee maal. Eerst na Rotterdam en later in Gouda. „Er zit toch wat venijn bij mij. Ik wil gewoon laten zien dat ik nog niet afge schreven ben. Jammer dat ik alleen bleef. Anders zou de koers misschien nog leuk ge worden zijn", aldus Kuiper, uithijgend zo'n honderd meter na de eindstreep. Uitslag eerste etappe: 1. Teun van Vliet (Ned) 218 kilometer van Ber gen op Zoom naar Huizen in 4 uur, 58 minuten en 11 seconden (43,865 km/uur - 15 seconden tijdvergoe- ding), 2. Jean-Paul van Poppel (Ned) op 7 seconden (10 sec. tijd- verg.), 3. Wim Arras (Bel) (5 sec. tijdverg.), 4. Eddy Pianckaert (Bel) (3 sec. tijdverg.), 5. Eric Vanderaer- den (Bel), 6. Etienne de Wilde (Bel), 7. Peter Hoondert (Ned), 8. Patrick Verplancke (Bel), 9. Marcel Arntz (Ned), 10. Frank Pirard (Ned), 11. 'out (rechts) meet zijn kr" Iburgse clubgenoot Erik loskou de kleuren van Gi a onze ftaportmedewerker De finalewed- pijd in de RES-motor- «ompetitie voor ama- wordt spannender looit tevoren. Zaterdag [augustus worden op het Nse Smitschorre-cir- F de twee beslissende Fiches verreden in de "]d om de RES-motor- -trofee, waarvoor 1 in de kwartliterklasse far liefst drie kansheb- :rs hebben aangemeld. Jap van Cadsand, Jaap van pnhove en Johan Schelle samen bijna honderd °ud, maar op de motor i fanatiek als alle mini- i, hij elkaar, durven er pelijks een voorspelling t te wagen. H 22 van de 24 reeksen n de twee 'Japen' gelijk [Punten terwijl Johan '«man met acht punten ®r op de voet volgt, '«man, de man met de te ervaring van het trio maar liefst twintig jaar teross achter de kiezen, da twee riosKOU ae kieuren wde zege Hii zecd- Nee or de gelegenheid A In het voorseizoen Wehswaar sterk ge- geit^ de laatste wed- 1,h°m ik duidelijk "hort. Waar dat aan ij. A. 'k ook niet, mis- fen." zii sterker gaan concurrenten n diens Oranje-shirt. FOTO' n aardige ploeg van s dat de Fransen een groot >en. En zij zijn erg 1 eergier»; echt geen utopie", denkt Ga Toch blijft Schelleman en thousiast over de RES-com- petitie waarin hij de afgelo pen drie jaar is uitgekomen. „Hoewel het iedere keer weer een keiharde strijd is, wordt er heel sportief gereden, dat valt me wel op. Zeker dit jaar heb ik het nog niet meege maakt dat iemand een vuile streek uithaalde en op zoveel wedstrijden vind ik dat een goed teken." In de voorgaande competi ties bleef Schelleman ook zonder titel. In het eerste RES-seizoen eindigde hij als tweede achter Marlon He- melsoet; vorig jaar kwam hij, door een gebroken pols, niet verder dan een negende plaats. Zonder RES-titel moest ook Axelaar Jaap van Cad sand het nog altijd stellen, hoewel hij er in de voor gaande competities altijd dicht bij zat. Het seizoen ging voor het 31-jarige bestuurslid van de Stichting RES bijzon der slecht van start, want de eerste vier manches moest hij door een gescheurde cilinder laten schieten, terwijl hij la ter in het seizoen ook nog eens met een losgeschoten koelwaterslang te maken kreeg. „Zonder mechanische problemen zie ik het wel zit ten voor de titel, maar in het motorcross wereldje spelen zoveel factoren een rol dat het toch een gok blijft." De drie kampioenskandidaten in de 250 cc-klasse van de RES-competitie. Van links naar rechts: Johan Schelleman, Jaap van Tatenhove en Jaap van Cadsand. - foto de stem/cor j. de boeh. Blijft over Jaap van Ta tenhove, de Terneuzenaar die al sinds het bestaan van de RES-motorcross op het Smit- schorre-circuit actief is en al drie titels in de 500 cc-klasse op zijn naam schreef. Om wat meer tegenstand te krijgen stapte hij over naar de kwartliter-klasse en in die opzet is hij dit seizoen uitstekend geslaagd. Toch heeft zijn actieve crossloop baan lang aan een zijden draadje gehangen toen hij twee jaar geleden tijdens trainingen een dijbeenbreuk opliep. De motor werd ver kocht, maar het herstel ver liep dermate voorspoedig, dat het nieuwe seizoen nog niet lang bezig was en Van Taten hove klom opnieuw terug in het zadel en zou zeker van een geslaagde come-back kunnen spreken. De titelkan- sen worden angstvallig ge meden door Van Tatenhove. „Ik geef Van Cadsand de meeste kansen, omdat die over de beste fysieke conditie beschikt. Ik heb daarentegen weer een betere start, dus het blijft een moeilijke voorspel ling. Ik denk dat het in de laatste meters beslist gaat worden." WILFRIED DE KRIJGER uit Biervliet reed bij de amateurs in Drongen naar een vijfde plaats. NIEK DE TAEYE uit Eede werd er achtste. NATHAN DAHLBERG kwam in actie in een araa- teurkoers in Roeselaere. De Nieuw-Zeelandse Zeeuws- Vlaming bolde er als zevende over de meet. In Elzelles fi nishte hij als zesde. ROBIN VAN HECKE uit Sas van Gent reed naar een ne gende plaats in Langebrugge. KO HARMS uit Axel werd er dertiende, COR VERVAET uit Walsoorden veertiende en HANS MOENS uit Vogel waarde vijftiende. FRANK GOMMERS uit Phi lippine reikte naar een zes tiende stek in Ursel. PATRICK VAN HULLE uit Sas van Gent werd negende in Beervelde. JOOP BROOIJMANS reed zich twee keer in de prijzen. In Bande-Nassougne werd hij tiende en in Bleyd vierde. JACKY FORTREI uit Bres- kens kwam in actie in een ju- niorenkoers in Oedelem en hij kwam er als negende over de finishlijn. RUDIRABOUT uit Zuidzande eindigde er als veertiende. HAROLD DHONDT uit Hulst legde beslag op een veertiende plaats in Wiche len. MICHEL ZAAN uit Zuid- dorpe reikte naar een tiende plaats in een nieuwelingen- koers in Haasdonk. RICARDO DE SMIT uit IJ- zendijke werd negende in Ni- nove. JOHNNY VAN CADSAND uit Westdorpe eindigde als zesde in Oldebroek en in Nis pen kwam hij als 22e over de RONALD LIJBAART reed met de jeugd van de wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaan deren in het Brabantse Gilze en kwam er tot een fraaie overwinning in de categorie 14-jarigen. Bij de 13-jarigen reed WILMAR VAN DE BERGHE naar een zesde en RICHARD VAN CADSAND naar een negende plaats. DANNY SCHOUT eindigde als zesde bij de 12-jarigen. De 'ploegachtervolging' door de Panasonic-renners in beeld, v.r.n.l. John Talen, de latere ritwinnaar Teun van Vliet, en Erik Breukink. foto cor vos Martin Schalkers (Ned), 12. Ma- thieu Hermans (Ned), 13. Johan Capiot (Bel), 14. Eddy Schurer (Ned), 15. Johan van de Velde (Ned), 16. Jos Alberts (Ned), 17. Leon Nevels (Ned), 18. Ludo Schur- gers (Bel), 19. Hennie Kuiper (Ned), 20. Werner Devos (Bel), 20. Sören Lilholt (Den) alien in dezelfde tijd als Van Poppel. Algemeen klassement: 1. Van Vliet 5.02.22, 2. Lilholt op 0.09, 3. Jelle Nijdam (Ned) 0.12,4. Phil Anderson (Aus) 0.18, 5. Laurent Fignon (Fra) zelfde tijd, 6. Van Poppel z.t., 7. Schurer 0.20, 8. Bert Oosterbosch (Ned) z.t., 9: Peter Pieters (Ned) z.t., 10. Peter Stevenhaagen (Ned) z.t., 11. Eric Breukink (Ned) z.t., 12. De Wilde 0.21, 13. John Bogers (Ned) z.t, 14. Joel Pelier (Fra) z.t, 15. Vanderaerden 0.22, 16. Capiot z.t., 17. Pianckaert z.t., 18. Marco van der Hulst (Ned) z.t., 19. Bruno Geuens (Bel) z.t., 20. Adri Kools (Ned) 0.23. Van onze motorsportmedewerker ZANDVOORT - Tijdens de Lucky Strike Races op het circuit van Zandvoort heeft Johnny Willemsen uit Ter- neuzen beslag gelegd op de tweede plaats in de eind stand van de Formule 1- klas. In deze over twee manches ver reden wedstrijd, die overigens niet meetelt voor het nationaal kampioenschap, moest de Gouddoppertje-coureur door koppelingsproblemen steeds vanuit de achterhoede van het veld komen oprukken. In de eerste manche, die zaterdag werd verreden, leverde die in haalrace Willemsen de tweede plaats op achter Henk de Vries. De Vries, samen met Peter Smetsers uit Roosendaal de be langrijkste concurrent van Willemsen in de strijd om het nationaal kampioenschap, won ook de tweede race op zondag. Daarin kwam Willemsen na de openingsronde pas als zeven tiende door, waarna hij nog op klom tot de vierde plaats bij de finish. Die uitslagen leverden Willemsen genoeg punten op om beslag te leggen op de tweede plaats in de eindstand. Henk de Winter uit Ove- zande en Sjaak van Zweeden uit Kapelle kwamen aan de start in de standaard 750 cc- klas. Van Zweeden reed in de twee manches naar de zevende plaats, Henk de Winter zag zijn inhaalrace, nadat hij twee keer als laatste was vertrokken, be kroond met een tiende en een elfde plaats. Van onze sportmedewerker ALMERE - De twee Zeeuws-Vlamingen die in actie kwamen in het nationaal triathlonkampioenschap in Al mere, plaatsten zich op de ruim 600 deelnemers bij de eerste honderd. Hans Cornelis uit Groede, die iedereen blijft verbazen door in een goede maand tijd drie volledige triathlons af te werken, eindigde als zestigste met een totaaltij d van 10 uur, 48 minuten en 32 secon den. Hij opende knap met het zwemmen in 1.12.41. De 180 kilome ter fietsen in 5.53.25 viel wat tegen, terwijl ook de marathon in 3.42.26 wat boven zijn mogelijkheden lag. Toch was de Groede- naar tevreden. Jan van de Linde uit Oostburg loste met een 94e plaats de ver wachtingen volledig in. Zijn tijden op de diverse onderdelen wa ren: zwemmen 1.22.12, fietsen 5.51.10 en de marathon in 4.01.02. Zijn totaaltijd was 11.14.24. Jan van Eijck uit Middelburg eindigde als 198e in 11.58.18; Henk Kasper uit 's-Gravenpolder werd 215e in 12.05.17 en Michiel Kruyt uit Souburg 364e in 13.05.32. De zege was voor Axel Koenders in een tijd van 8.58.46. '.'«V 1 l<i ilïMUtSIl Van onze schaakmedewerker EEKLO - Na de zesde ronde van het ECI-toernooi is vooral de strijd in het Max Euwe-toernooi spannend te noemen. In tegenstelling tot vorig jaar, toen Frans Borm onbedreigd op de eindzege afstoomde, is er dit jaar jaar nog geen favoriet aan te wijzen. Frans Borm kwam in zijn af gebroken partij tegen de Belg Roeland Verstraeten ondanks een pion meer niet tot een over winning. De Belg verdedigde zich zeer taai en boekte daar door een remise. Daarna nam Borm plaats achter de tafel om tegen de Amerikaan Ginsburg strijd te leveren. Dit gevecht eindigde ook in een puntenver deling. De Hongaar Pirisi heeft duidelijk een opgaande lijn te pakken na een zwak begin van het toernooi. Aan Janssen was het eerste slachtoffer van de Hongaar. Helmut Cardon brak tegen Gunther de Leyn af in een ge wonnen stelling. Indien Cardon inderdaad winbt, zou hij wei- eens verrassend de koppositie kunnen overnemen, want de leider, de Hongaar Varaldy, staat verloren in zijn afgebro ken partij tegen de Nederlan der Piket. In de juniorengroep verste vigde de Italiaan Bellini zijn leidende positie door opnieuw te winnen. Martin Martens kwam in dit toernooi tot zijn eerste overwinning. De Belg Van Wonterghem werd vanaf het begin in een mindere stel ling gedrukt. Martens buitte zijn betere stelling goed uit en won verdiend. Dit resultaat zal het zelfvertrouwen van de Zeeuw zeker ten goede komen. Mark de Waal brak in de hoofdgroep jeugd zijn partij af met winstkansen, door een iets betere positionele stelling. Manfred Kindt won zijn eerste partij door het Belgische meisje Van de Berghe te verslaan. Masjenka Dubbeldam brak af met een pion meer. Vervelend voor haar is dat er lopers van ongelijke kleur op het bord staan. Ze heeft winstkansen, maar ze zal zeer nauwkeurig moeten spelen. Uitslagen prof. dr. Max Euwe- toernooi: afgebroken partij: Ver- straeten-Borm 44- 44zesde ronde: Piket-Varaidy afgebroken, Jans- sen-Pirisi 0-1, Cardon-De Leyn af gebroken, Borm-Ginsburg 44-44, Tonoli-Verstraeten t-0. Stand: 1. Varaldy 3)4 1, 2. Borm 3)4, 3. Ginsburg 3)4, 4. Cardon 3 1, 5. De Leyn 3 1, 6. Janssen 3, 7. Tonoli 3, 8. Piket 2)4 1, 9. Ver straeten 14410. Pirisi 1 )4 Uitslagen juniorenkampioenschap van Beigfë: zesde ronde: Van der Voort-Lutz 44-14, Lehtivaara-Bel- lini 0-1, Van Wonterghem-Martens 0-1, Claesen-Sherzer 0-1. Stand: 1. Bellini 5, 2. Sherzer 4, 3. Bauer 314, 4. Lutz 3, 5. Van der Voort 2 446. Martens 2 447. Claesen 2,8. Lehtivaara 1,9. Van Wonterg hem 44. Uitslagen jeugdgroep: zesde ronde: Van der Werf-Jetzl 1-0, De Waal- Justnes afgebroken, Borne-Bezdan 44 - 44, De Vries-Nielsen 1-0, Joyce- Leao 0-1, Sims-Ruxton 0-1, Caels- Powell 44 - 44, Lorenz-Dekker 0-1, Neyrinck-Dubbeldam afgebroken, Van de Berghe-Kindt 0-1; afgebro ken partijen vijfde ronde: Borne- Jetzl 0-1, Van de Berghe-Caels 0-1. Stand: 1. Van der Werf 5, 2. De Waal 4 1,3. Jetzl 4,4. Justnes 344 1. Van onze sportmedewerker AXEL - Hans Radt heeft zijn trainersfunctie bij za terdagtweedeklasser AZW ter beschikking gesteld. „Er is een dermate slechte sfeer ontstaan, dat het voor mij niet langer verantwoord is om als trainer aan te blijven", aldus de 33-jarige Terneuzenaar, die AZW twee seizoenen onder zijn hoede heeft gehad. De problemen spitsen zich met name toe op de instelling van de ouderen en de jeugdigen in het AZW-team. Met name de gebroeders Frank en Jan van Drongelen spelen hierin een fikse, voor Radt negatieve, rol. Van AZW-zijde liet men weten nog niet helemaal ak koord te zijn met het opstappen van Radt: „We zullen nog over leg plegen", aldus AZW-voor- zitter Cor van Hermon. Van onze sportmedewerker HOEK - De junioren van de wielervereniging Zeeusch- Vlaanderen rijden zondag 23 augustus in de Omloop van Oudenbosch. Het drietal dat hiervoor is aan gewezen bestaat uit Rolf Mo- bach, Marco Pijpelink en Marco Uytderwilligen.

de Stem | 1987 | | pagina 11