Nap Hage pakt de bloemen Raas heeft vorm te pakken SUPERSPRINTER GEMAKKELIJK NAAR ZEGE IN 's HEERENHOEK Biletski wint in Renesse Jaap van Tatenhoij boekt overwinning SOEPELE K UITSLAGEN warte mij massaal n Merijntje DE STEM SPORT 6 MAANDAG 10 AUGUSTUS 1987 IN AMATEURKOERS TE KORTGENE Uitslagen 's HEERENHOEK - Jean-Paul van Poppel toonde zich zondag weer eens de snelste. Atletiek Paardesport KOPLOPERS BLIJVEN GELUK Uitslagen WIELRENNEN arry van den «ergh blijft de Kamer T8 Van onze sportmedewerker KORTGENE - De Zeeuwse renners lieten zich zaterdag niet de kaas van het brood eten in de elfde ronde van Kortgene. Het begon met een zege van Jacco Schroe- vers bij de junioren, waarna Niek van Belzen de over winning pakte bij de lief hebbers en tenslotte vorm den Nap Hage, Richard de Vrieze en Marcel Remijn het Zeeuwse trio dat in die volgorde het eerst over de streep kwam bij de ama teurs. Een verrassende prestatie van genoemd drietal, dat deel uit maakte van een kopgroep van twaalf en waarin men meer kansen had toegedacht om voorin te eindigen aan renners als Ad Polak, Edwin Rovers en Kees de Nooyer. Laatstge noemde had waarschijnlijk te veel van zijn reserves aange tast tijdens de diverse spelde- prikken die hij uitdeelde. Reeds kort na het begin was De Nooyer actief, maar men liet de solist niet gaan. Ook po gingen waarbij De Nooyer het samen probeerde met onder andere Richard de Vrieze, Van der Steen en Hofland misluk ten. Het peloton was namelijk attent en wanneer er een gaatje was geslagen van een paar honderd meter sloeg men de handen ineen en werden de vluchters in de kraag gevat. Tot het moment dat er nog 18 kilometer te gaan was en er een kwartet renners de goede trein op het spoor zette. Opnieuw was daar Kees de Nooyer bij, uitstekend geassisteerd door de sterk etalerende Richard de Vrieze, de actieve Jan Goeden- dorp en de deze avond ook dik wijls in de spits opererende Ed win Rovers. Toen dit viertal zo'n honderd meter winst had gepakt werd in allerijl een tegenoffensief georganiseerd door Nap Hage en Gerard van Antwerpen, die gesteund werden door Marcel Remijn, Karei Jonkers, Ad Po lak, Ruud van der Rakt, Dirk Uijl en Conno van de Sande. De jagers slaagden er in de front lijn te bereiken, zodat er twaalf man voorop kwamen, die het licht al gauw op groen wisten te zetten. Een paar vertwijfelde pogin gen van mannen als Toon van de Steen en Peter Hofland om alsnog de spits te bereiken, lie pen op niets uit. De kopgroep bleef gemakkelijk buiten schot en de enerverende eindsprint werd met gering verschil in het voordeel beslist van Nap Hage, die zich bijzonder verheugd toonde. „Want het is al zo'n drie jaar geleden dat ik de bloemen in ontvangst mocht nemen", verklaarde de winnaar, die eerst door studie en nu door een drukke werkkring, beperkte trainingsmogelijkheden heeft, maar toch bewees nog goed mee te kunnen in het amateur peloton. Bij de junioren draafde Arno van Dijke geruime tijd voorop, maar dit uitstapje zette geen zoden aan de dijk. Ook Mario Martens, Gert-Jan van Dijke en Eric Oostdijk kregen geen ruimte. De finale werd ingeluid door Fred van Son, John Brand, Tonny Moonen en Jacco Schroevers. Nog enkele ande ren gingen mee in de lift en in de eindsprint was Jacco Schroevers duidelijk de rapste. Niek van Belzen zegevierde bij de liefhebbers via een solo. Amateurs: 1. N. Hage, Poortvliet 80 kilometer in 1.54.05; 2. R. de Vrieze, Goes; 3. M. Remijn, Wilhelmina- dorp; 4. K. Jonkers, Oud-Gastel; 5. J. Goedendorp, Oudenhoorn; 6. A. Polak, Hansweert; 7. K. de Nooyer, Aagtekerker 8. R. van der Rakt, Baarle-Nassau; 9. D. Uijl, Poort vliet; 10. G. van Antwerpen, Drie wegen; 11. C. van de Sande, IJzen- dijke; 12. E. Rovers, Roosendaal; 13. op 52 seconden A. van der Steen, Bruinisse; 14. E. Vereecken, St.- Jansteen; 15. H. Nieuwdorp, Yerse- ke; 16. W. van Kooten, Bruinisse; 17. M. van Esch, St. Oedenrode; 18. T. den Braber, Fijnaart; 19. H. Ak kermans, Zevenbergen; 20. R. van Nijnatten, Hoeven.Junioren: 1. J. Schroevers, Arnemuiden 60 kilo meter in 1.25.32; 2. S. Wiersma, Waddinxveen; 3. T. Moonen, 's- Heerenhoek; 4. J. Brand, Zoeter- meer; 5. F. van Son, Zevenbergen; 6. J. Schuller, Rotterdam; 7. R. Loc kef eir, Oudenbosch; 8. B. van Kop pen, Naaldwijk; 9. E. de la Rambel- jé, Amsterdam; 10. M. Martens, 's- Heerenhoek; 11. R. van Loon, Ze venbergen; 12. F. de Groot, Halste ren; 13. T. Verschuuren, Fijnaart; 14. W. van Hoof, Hoogerheide; 15. R. van Wesenbeeck, Heerle; 16. H. Meijer, Vlaardingen; 17. J. van den Boom, Roosendaal; 18. A. Mas seurs, St.-Willebrord; 19. M. Caste- leijn, Steenbergen; 20. C. Oomen, Etten-Leur. Liefhebbers: 1. N. van Belzen, Middelburg 50 kilometer in 1.14.12; 2. C. van Bergh, Oud- Gastel; 3. J. van Baal, Breda; 4. N. Westerbeke, Westkapelle; 5. C. Heijstek, Willemstad; 6. W. Vare kamp, Hellevoetsluis; 7. P. van Heijningen, Rotterdam; 8. L. Poortvliet, Dirksland; 9. W. Ooos- se, Middelburg; 10. N. Gonzales, Rotterdam; 11. L. de Jonge, Lewe- dorp; 12. J. Huisveld, Rotterdam; 13. C. van der Made, Moerdijk; 14. R. van Greven, Vlaardingen; 15. A. de Haan, Eethem. Van Poppel bewijst klasse Van onze sportmedewerker De supersprinter uit de ploeg van Jan Raas hield tijdens de veertigste regenboogkoers in 's Heerenhoek gemakke lijk zes concurrenten achter zich in de eindsprint. De naaste belager van Van Poppel was Adrie van der Poel, die met een wiellengte werd geklopt. Veertig beroepsrenners ga ven acte de presence in het Zuidbevelandse dorp, waar zo'n 5.000 toeschouwers langs het parkoers stonden. Zij hoef den zich beslist niet te verve len, want de broodrijders gooi den er beslist niet met de pet naar. Na 25 kilometer kwamen acht man voorop met in hun midden Cees Priem, Jelle Nij dam en Theo Smit, maar na 4 ronden werden deze vluchters een halt toegeroepen. Maarten Ducrot, een dag tevoren win naar in Kamerik, zocht daarna de ruimte op, maar ook dit uit stapje leverde niets op. Toen meldden Adrie van der Poel, Joop Zoetemelk, Jelle Nijdam en de Belg Redant als mede de Zeeuw Peter Hoondert zich in de frontlijn. Maar ook zij slaagden er niet in buiten schot te geraken. De strijd bleef overigens levendig. Allan Pei- per, Mark van Orsouw, Hans Daems en Theo Appeldoorn vormden een kwartet dat een gaatje wist te slaan, maar an dermaal zorgde het peloton voor een her-groepering. Met nog 20 kilometer te gaan viel dan de beslissing. Adrie van der Poel, in zijn rood-wit-blauwe-trui, dook weer eens op in de spits en zorgde met een felle demarage voor een opening. Allan Peiper, Theo Appeldoorn, Joop Zoete melk, André Dierickx en Jelle Nijdam wipten in de lift en als laatste sloot ook Jean-Paul van Poppel aan. Dit zevental legde er flink de zweep over en toen de voorsprong van de koplo pers een halve minuut bedroeg gaf het restant van het veld, waaruit Kees Priem was ver dwenen door pech, zich gewon nen. Met nog 2 ronden voor de boeg trachtte Joop Zoetemelk het bekende gaatje te slaan. De ook in 's Heerenhoek zeer po pulaire coureur, die voor de start flink in het zonnetje was gezet wegens zijn naderend af scheid en die beide voorgaande edities van de regenboogkoers op zijn naam had geschreven, kreeg flinke steun van het pu bliek, maar slaagde toch niet in zijn opzet. Ook Allan Peiper, die bij het ingaan van de laat ste ronde nog wegsprong, kreeg fiat van de concurrentie. En toen was het een koud kunstje voor Jean-Paul van Poppel om via zijn sterke eindschot de hoogste plaats voor zich op te eisen op het ere-podium. Uitslag: 1. Jean-Paul van Poppel 100 kilometer in 2.06.51, 2. Adrie van der Poel, 3. Theo Appeldoorn, 4. Jelle Nijdam, 5. Adnré Dierickx (België), 6. Allan Peiper (Austra lië), 7. Joop Zoetemelk, 8. op 25 sec. Peter Hoondert, 9. John Bogers, 10. Theo de Rooy, 11. Bob Rasenberg, 12. Fons van Katwijk, 13. Daan Luijks, 14. Hans Daems, 15. Jan van der Hage, 16. John Redant (België), 17. Huub Kools, 18. Henk Boeve, 19. Mark van Orsouw, 20. Theo Smit, 21. Pierre Bruneel (Bel gië), 22. Frank van Bakel, 23. Ad Kools, 24. Mark Dennies (België), 25. Jean Habets, 26. René Pijnen, 27. René Kos, 28. Jan Jonkers, 29. Iscala (Japan), 30. Egberd Schmidt (Duitsland). Jean Paul van Poppel gaat als eerste over de streep. Rechts Jelle Nijdam, achter de rug van Van Poppel gaat Van der Poel schuil, links Theo Appeldoorn. foto willem mieras RENESSE - De Westduit ser Andreas Biletski eta leerde zijn sterke eind- schot in de jaarlijkse amateurkoers te Renesse. Hij hield in de eindsprint vier concurrenten achter zich, van wie Pierre van Est het meest aandrong, maar toch net met een wiellengte werd geklopt. De Zeeuws-Vlaming Karei van Goethem flitste als derde over de streep en stak de lei- dersprijs op zak. Uitslag amateurs: 1. A. Biletski, West-Duitsland 90 kilometer in 2.15.12; 2. P. van Est, Fijnaart; 3. K. van Goethem, Klooster zande; 4. D. van den Ouden, Oude-Ton- ge; 5. C. Spruit, Barendrecht; 6. op 6 seconden R. van VÜmme- ren, St.-Willebrord; 7. J. Goe dendorp, Oudenhoorn; 8. op 10 seconden A. Grootveld, Zoeter- meer; 9. op 43 seconden F. de Muijnck, IJzendijke; 10. P. van 't Westeinde, Biervliet; 11. C. van de Corput, Ossendrecht; 12. R. Beuzenkamp, Hendrik Ido Am bacht; 13. A. Polak, Hansweert; 14. A. van der Steen, Bruinisse; 15. H. Nieuwdorp, Yerseke; 16. J. van Meel, Etten-Leur; 17. J. van der Horst, Erp; 18. R. de Vrieze, Goes; 19. L. van Mook, Ooster hout; 20. A. Goense, Ovezande. Van onze sportmedewerker 'S HEERENHOEK - Pierre Raas heeft de goede vorm weer te pakken. Zondag kon hij in eigen woonplaats de bloemen in ontvangst ne men na een korte solo. De amateurs zwaaiden in deze regenboogkoers flink met de strijdbijl. Het publiek kwam dan ook goed aan zijn trekken. Reeds kort na de start werd de lont aan het kruit ontstoken door Rob Bijvank, Karei van Goethem, Ton Akkermans en Pierre Raas, die voor eigen pu bliek sterk gemotiveerd aan het karwei was begonnen. Het kwartet aan de leiding kon lange tijd voorop blijven en liep uit tot een maximale winst van 50 seconden. BIJ DE Afrikaanse Spelen in Nairobi heeft Mary Onyali uit Nigeria het Afrikaanse record op de 100 meter verbeterd tot 11,24 seconden. DE VIERJARIGE hengst Re united is op de drafbaan van Enghien, nabij Parijs, als tweede geëindigd in de 2250 meter lange draverij om de Prijs van Milaan. Met Arnold Mollema in de sulky moest Re united alleen Every Way uit West-Duitsland, vorig jaar Europees kampioen, laten voorgaan. De tweede prijs was goed voor 21.000 gulden. Na 50 kilometer, toen inmid dels Akkermans door pech was teruggeslagen uit de kopgroep, begon men echter in het pelo ton de mouwen op te stropen. Langzaam maar zeker moest men in de voorste lijn terrein prijs geven. En onder aanvoe ring van Peter Hofland, Ad Po lak en Pierre van Est streek de groep op de vluchters neer toen 65 kilometer onder de wielen door waren gegaan. Het spel werd andermaal op de wagen gebracht door Pierre van Est, die enkele ronden voorop draafde. De reactie ach ter hem liet lang op zich wach ten en de moedige Brabander moest capituleren. De finale werd ingeluid door Antoine Goense, Pierre Raas, Anton Tak en Karei van Goe them. Dit viertal sterke klep pers liet zich niet meer verras sen. Onder luide aanmoedigin gen van zijn supporters deed Pierre Raas de vlam in de pan slaan toen hü bij het ingaan van de laatste ronde de ruimte insprong. Achter hem zaten vooral Karei van Goethem en Anton Tak bepaald niet stil, maar de thuisrijder wist de ge ringe vorsprong vast te houden tot aan de finish. Bij de junioren bewees Arjan de Ridder dat hij niet voor niets tot de nationale selectie behoort. De Ridder koos samen met Jacky Fortrei het hazepad in de slotfase. De Ridder toonde zich de rapste in de eindsprint. Ook bij deze categorie werd het een levendige koers. Eerst sprongen zes man op het vin kentouw waarbij de plaatse lijke favoriet Maaio Mariens. Nadat deze vluchters na enige tijd in de kraag waren gegrepen, gingen veertien man op de loop en daarmee was voor de rest de kous af. Uit de kopgroep sloop Jacky Fortrei ais eerste weg. Zijn clubgenoot van de wielervereniging Zee land Arjan de Ridder wipte at tent in de lift en klopte daarna zijn mede-vluchter gemakke lijk. Jacco Schroevers voerde de volgers over de streep. Ook triathlon-atleten kwa men in actie op het 2200 meter lange parkoers in een fiets- loopwedstrijd. Zij zorgden voor een aantrekkelijk duel waarin streekfavoriet Jan de Wilde uit Oudelande zich de snelste toonde bij de senioren. Bij de dames reikte Ciska van Vel- zen-Hage naar de eerste plaats. Bij de junioren won Floris-Jan Koole uit Middelburg en de sterkste veteraan was Camiel de Rooy uit Terneuzen. Uitslagen: amateurs: 1. P. Raas ('s Heerenhoek) 80 kilometer in 1.58.02, 2. op 5 sec. A. Tak (Oud- Gastel), 3. A. Goense (Ovezande), 4. K. van Goethem (Kloosterzan- de), 5. op 25 sec. E. Vereecken (Sint Jansteen), 6. P. Hofland (Roosendaal), 7. C. Schouwenaar (Goes), 8. R. van Nijnatten (Bre da), 9. P. Tolhoek (Yerseke), 10. R. de Vrieze (Goes), 11. R. Bijvank (Westdorpe), 12. S. de Klerk (Bre da), 13. F. Gommers (Philippine), 14. D. Akkermans (Zevenbergen), 15. M. Gunst (Yerseke), 16. H. Nieuwdorp (Yerseke), 17. C. Maas (Dordrecht), 18. S. Aarts (Krui- ningen), 19. P. van Est (Fijnaart), 20. F. Timmers (Prinsenbeek). Junioren: 1. A. de Ridder (Arne muiden) 60 kilometer in 1.21.35, 2. J. Fortrei (Breskens), 3. op 3 sec. J. Schroevers (Arnemuiden), 4. w. van Hoof (Hoogerheide), 5. W. Raas ('s Heerenhoek), 6. B. van Pièrre Raas gaat alleen over de streep in zijn woonplaats 's-Heerenhoek. Aarssen (Bosschenhoofd), 7. J. Brand (Zoetermeer), 8. H. Meijer (Vlaardingen), 9. T. Moonen ('s Heerenhoek), 10. M. Huijsmans (Oude-Tonge), 11. E. Oostdijk (Wolfaartsdijk), 12. M. van der Wolf (Rotterdam), 13. R. Mobach (Sluiskil), 14. M. Martens ('s Hee renhoek), 15. op 2.07 W. Gijs (Kwadendamme), 16. R. van El ven (Rucphen), 17. C. Oomen (Et ten-Leur), 18. R. Rabout (Zuid- dorpe), 19. L. Vreeke (Ouden bosch), 20. G. de Smit (Yerseke). Fiets-loopwedstrijd voor triath- lonatleten senioren: (19,8 kilome ter fietsen en 6,6 kilometer lopen) 1. J. de Wilde (Oudelande) tijd 50 Van onze motorsportmedewerker AXEL - Het ziet er naar uit dat de strijd in de RES-n crosscompetitie voor amateurs in de laatste meters I) gaat worden. Stem - lezers ei week in week ,Kletritjea"-rut dag vele tiend Het moet dan als juist uw ..k worden geleze 127ste jaargang Kantorer Van onze verslaggever BREDA - De 44-jarige Cor- nelis C. uit Almere heeft te genover de politie toegege ven dat hij via Schiphol en de grenspost Hazeldonk in totaal 39 kilo cocaïne heeft ngevoerd. Bovendien heeft hij in 1986 in Almere zeven kilo cocaïne en wee kilo amfetamine ver docht. Deze belangrijke invoer- jjn is aan het licht gekomen jjdens het onderzoek tegen co- •aïnekoning Jan E. uit St. Wil- ébrord en advocaat FiJemon P. Willem van de Berg uit Gapinge (rechts) gaat op de in de 125 cc-klasse van de RES-cross in Axel. - FOTO DE STEM/CORj In de voorlaatste wedstrijd konden de twee belangrijkste titelkandiadten in de kwart li terklas, Jaap van Tatenhove en Jaap van Cadsand, in ieder ge val geen verandering brengen in de ex aequo-stand die zij in het algemeen klassement inne men. De derde kanshebber, Johan Schelleman, moest als enige enkele punten inleveren, maar blijft toch nog altijd een goede derde kampioenskandidaat, met de finalewedstrijd op za terdag 22 augustus voor de boeg. Nog nooit eerder was de strijd in de motorcrosscompeti tie van de stichting Recreatieve Exploitatie Smitschorre zo spannend en de talrijk opgeko men toeschouwers renden tij dens de twee reeksen van de 250/500 cc-klas voortdurend heen en weer om maar niets van het gevecht tussen de kop lopers te missen. Dat loog er in ieder geval niet om, want het was een uitstekend startende Jaap van Tatenhove die in de eerste reeks het peloton op sleeptouw nam, terwijl Jaap van Cadsand en Johan Schelle man vanuit de middenmoot moesten komen oprukken. Schelleman kreeg als eerste zicht op de kopmannen, maar moest naarmate de wedstrijd vorderde terrein inleveren en de boomlange Jaap van Cad sand verraste met een bijzon der sterke eindsprint. De Axe laar kwam tijd tekort om het Van Tatenhove echt moeilijk te maken, maar finishte toch op de tweede plaats. In de tweede reeks werden de rollen omge draaid en moest Van Taten hove in de achtevolging, Erwin Adam stand hiel derde plaats, waar hij vallen van Schellemat succes afsloeg. Van 0 ging op zijn beurt als winnaar over de finish moest de dagzege aan V, tenhove laten, die met tij ds voordeel eindw werd. In de 125 cc-klas stak van de Berg uit Gapinj hij voorspeld had, ween oude vorm. Werd Van in de voorgaande wi nog geklopt door Werne] meloo, deze keer moest i ser uit Philippine het buigen voor Van Daarmee zag Van de voorsprong in het kl: weer groeien en blijft Rammeloo maar en klei op de titel over. Vei sterk was ook het riji Peter de Booy uit Kli de, die twee keer naar de| plaats reed, eindigend Jaap en Harm Munf Middelburg. 80 cc; 1. Thomas Adriai delburg; 2. Joost Serrai terzande; 3. Jurgen Bel] broek; 9. Frank van Lir lippine. 125 cc: 1. Willem Berg, Gapinge; 2. Wernerf loo, Philippine; 3. Jaap Middelburg; 4. Peter d Kloosterzande; 7. Mare var laar, St.-Jansteen; 8. Fabu kaert, Terneuzen. 250 cc: van Tatenhove, Terneuzer, van Cadsand, Axel; 3 Adam, Westdorpe; 4. Joha: leman, Axel; 5. Hans M, neuzen; 7. Ko de Wee, Goes bert de Nijs, Terneuzen,! Ad Meerman, Vlissingen; de Pooter, Axel; 3. Henrj Heikant; 5. Piet Jansen, Sii Guido Saman, Clinge. Mijnwerkers pakken hun )e staking gaat naar verwachti Goe f~W en. 5 FOTO WILLEM MIERAS min. en 14 seconden, 2. A. Flipse (Werkendam), 3. M. Jochems (Breda), 4. S. de Kok (Lewedorp), 5. J. Louisse (Kapelle), 6. R. Bruggeman (Goes), 7. K. Meer- tens ('s Heerenhoek), 8. A. Kuzee (Souburg), 9. M. Willems (Ter neuzen), 10. M. Traas ('s Heeren hoek). Nieuwendljk Amateurs: 1. Anjo van Loon (St. Willebrord), 80 km in 2.00.51 uur, 2. A van den Dries (Dongen), 3. A van Dongen (Dongen) op 0.29,4. L van Mook (Oosterhout), 5. J van der Toorn (Zevenbergen), 6. T Akkermans (Zevenbergen), 7. P Barten (Zevenbergen), 8. D van der Meiden (Rijswijk), 9. T Vro lijk (Schipluiden), 10. A Over- beeke (Dordrecht), 11. R van Vlimmeren (Sint Willebrord), 12. M Sum Den Helder, 13. F Tim mers (Prinsenbeek), 14. J Gevers (Rijsbergen), 15. F Rijneveld (Zwijndrecht), 16. E van Eden (Dordrecht), i7. M van Baarlo (Pijnacker), 18. T van der Knaap (Den Haag), 19. K den Hartog (Overschie), 20. H Stam (Schellui den). Dames: 1. Sandy Lutke-Schip- hlot (Den Haag), 45 km in 1.15.35 uur, 2. A Gleupink (Leusden), 3. E van der Meer (Jebbega), 4. G Brouwer (Mantgum) op 0.30, 5. C Lutke-Schiphlot (Den Haag), 6. A Donkersloot (Almkerk), 7. I Kok (Renkum), 8. A Krüse (Lisse), 9. A van der Zanden (Uden), 10. K Elen (Dongen), 11. H Mathew (WDld), 12. H Vossen (Nieuw Bergen), 13. C Griep (Spijkenis- se), 14. H Nagel (Zuid-Laren), 15. M Zoetewei (Kapelle), 16. A Griep (Spijkenisse), 17. A Malsdon (Ka pelle), 18.1 van Otzel (Oude Ton- ge), 19. A Vink (Wijk en Aalburg), 20. C Cools (Sommelsdijk). Junioren: 1. E Reinerink (Har- binkhoek), 60 km in 1.32.13, 2. M Bakker (Abberbroek), 3. R Kroon (Oud-Gastel), 4. D de Jongh (Raamsdonksveer), 5. H Roeven (Oosterhout), 6. H Hartman (Go- rinchem) op 0.52, 7. G Bus (Helle voetsluis), 8. K Kools (Ouden bosch), 9. H de Rooij (Schiedam), 10. J Klop (De Lier), 11. H Hen driks (St Oedenrode), 12. C Ver steeg (Giessenburg), 13. M Kooij- man (Hoogvliet), 14. E Brouwers (Dordrecht), 15. B van de Aarsen (Bosschenhoofd), 16. E van Diest (Lisse), 17. T Steijger (Delft), 18. J Viergever (Drunen), 19. R Minne- boo (Spijkenisse), 20. P Diepstra ten (Papendrecht). Liefhebbers: 1. M Vink (Nijme gen), 50 km in 1.18.10, 2. T Griep (Spijkenisse), 3. G van der Pijl (Nieuwendijk), 4. T Vink (Meer kerk) op 0.12, 5. A de Kuiper (Hardinxveld), 6. A Nederlof (Sliedrecht) op 0.20, 7. R Magiel- sen (Geertruidenberg), 8. H Kruis (Gorinchem), 9. J de Groot (Hardinxveld), 10. A (Oud-Beijerland), 11. (Spijkenisse), 12. H (Geertruidenberg), 13 huize (Haarlem) op 0.31, Holsteijn (Gouda), 15. IJ Wiel (Breda), 16. C (Stolwijk), 17. A Haarl terhout), 18. T Hoekei dijk), 19. R Lems (Ui van der Pluijm (Nieu' Geertruidenberg Amateurs: 1. Aryo vat] Willebrord), 90 km in" van Vlimmeren (St VU 3. A Overbeeke Kuijten (Waspik) op van de Sman (Den Haajl der Meiden (Rijswijk) nekes (Den Haag) op 1 van Dongen (Dongen) sems (Chaam), 10. J V (Herp), 11. S Grau' gen), 12. N Stam (Scl P Barten (Zevenbei Vrolijk (Schipluiden), (Gorinchem), 16. G (Mijdrecht), 17. A 18. R Koreman (Amsi P Hogervorst (Pijnac Hermes (Berkel). Nieuwelingen: 1. Jolt), (Moergestel), 40 km in' Peters (Vianen) op OA wijmeren (Prinsenbee' nings (Roosendaal), 'J veld (Vlissingen), 6- burg (Oosterhout), 7. Holst (Zwijndrecht), (Delft), 9. A Kreeft 10. M Waarlo (Warns)] Krol (Rijen), 12. J VeM blasserdam), 13. H j] (Prinsenbeek), 14. M (Nieuw-Vossemeer), (Lith), 16. A van (Vlaardingen), 17- (Steenbergen), 18. "I (Steenbergen), 19. (Veldhoven) 20. R Bi terhout). Liefhebbers: 1. Flip de), 50 km in 1.13.01,»j sen (Geertruidenberl' (Spijkenisse), 4. A Nr drecht), 5. J Koenen vel), 6. E van der hout), 7. W Oosse (Mjy H van Kuijk (Geef 9. A Jongejan (Roti Wennekes (Den HaaSM weij meren (Made), »L (Voorschoten), 13. Bergh(Oud-Gastel), '1 (Vlaardingen), 15, tl Made (Moerdijk), Maarligt (Hank), 1" (Wemeldinge), 18. J (Voorhout), 19. P (Drunen), 20. H ""J teloord). JOHANNESBURG (UPI-RT Iers hebben maandag gezegd werkers hebben aangesloten fuidafrikaanse geschiedenis. volgens functionarissen van de warte nationale mijnwerkers- ind NUM staan de stakers jan onze Haagse redactie JEN HAAG - De PvdA-er van den Bergh blijft weede Kamerlid. ■sn den Bergh, die in op braak kwam doordat hij ior voorkennis misbruik 'Waakt zou hebben met ker-aandelen, heeft la- •n weten dat er geen twij- -J bestaat over zijn lid- Patschap van de Tweede amer. ■PvdA-fractie moet nog offi- ii over Van den Bergh's po- v,ergaderen, maar de frac- L 2a ,"em niet aanraden te L u 20 bleek gisteren in F" Haag. L® omstreden aandelen- wnsactie van het kamerlid is, sr ,;r?0elt yan fractievoorzit- ark onderzocht door een 7 gelijke accountant. hJ? geen 'onregelmatig- len gevonden. Hoezo een kwartier niksdoen?

de Stem | 1987 | | pagina 14