L iem Willaarts laat kansen liggen Melkhuisje op Argentijnse toer SPORT AC MILAN KOMT VOLGEND JAAR NAAR TOERNOOI IN EINDHOVEN Onderzoek naar voetbalbedrog N GROEP Tolhoek achttiende Vriendschappelijk voetbal Brabantse ppijCpnem] igenbosch EINDHOVEN - In tegenstelling tot de eigen hoofdtribune kan PSV sinds gisteren een stootje hebben. Op die dag kreeg commercieel manager Kees Ploegsma namelijk de bankafschriften waaruit bleek, dat alle betrokken clubs de naar elders vertrokken PSV'ers betaald hebben. ZATERDAG" 1 AUGUSTUS 1987 Patrick Bol naar Spanje Rahn speler van het jaar HSY is al voorzien van nieuwe doelman Drie keer goud voor gehandicapten Chileen wint open NK schaken Van der Meulen wereldkampioen A53 'espraktijk. Gevoel voor et volgens u om en is. Een kwestie van kenmerkt ook Begheyn eep samen met tants), Van der Laan er& Co. (organisatie- eel uit van Touche Ross eau van automatisering den aan de begeleiding Sneep de behoefte om estudeerd als (fiscaal) s w(j de uitdaging zoekt capaciteiten en ambities r) ervaren gegadigden te Middelburg neem dan l aan de TRW Groep/ 4,4337 EH Middelburg, atie kunt u hem ook nationale organisatie Van hieruit beglazingssystemen zowel voor smliining van het bedrijf willen wij deze boeiende en zelfstandige olgende (en niet uw laatste) stap an is. schrijf dan naar T] Bos van derving en Selectie. Oeverkruid 250, 4940 AG Raamsdonksveer. formatie kunt u ook bellen, tel nr. In verband met de vakantiepe- tot 17 augustus reageren. en op reacties van mannen en ELECTIE aen groot gedeelte de distri- antoor te 's-Hertogenbosch, spreid over de Provincie zijn <(st)ers is een goed geoutil- lonermg van de daarin werk- full-time n het rapporteren van n; en in teamverband kunnen >edraagt maximaal I 4.123,- sand. wordt opgenomen in het iurgerlijk Pensioenfonds en de rale Ziektekosten Regeling, idoeling dat men in of in de in de standplaats woonachtig is jt wonen. Bij verhuizing kan een rming worden verleend in de herinrichtingskosten. 3 informatie met betrekking tot ;an desgewenst telefonisch rden opgenomen met de heer sen, (hoofd van de afdeling el. 073 - 154661 of met mevrouw jen, (Personeelszaken) tel. 788 uitsluitend schriftelijk en tot ia het verschenen van deze te richten aan de bedrijfs- ocrale Zaken van de N V. PNEM, !2, 5201 HA's-Hertogenbosch, nelding van vacaturenummer in de sollicitatiebrief. wil meer vrouwen in dienst worden daarom uitdrukkelijk te solliciteren. VLOERBEDEKKING NODIG? 295L--omdat-het—góedkoper-kan DE STFiyr DÜSSELDORF (SID) - Het eerste optreden van Eric Willaarts in de Bundesliga duurde vrijdagavond 71 mi nuten. De 25-jarige spits van Borussia Mönchenglad- bach kreeg van trainer Rolf Werner in de opnenings- wedstrijd een basisplaats, maar moest twintig minu ten voor tijd het veld rui men voor aanvaller Criens. Trainer Werner, opvolger van de naar Bayern München ver trokken Jupp Heynckes, was wel tevreden over de prestatie van zijn nieuwe aankoop, die in de eerste helft een aantal goede mogelijkheden onbenut liet. Borussia won de uitwedstrijd tegen VFL Bochum met 2-1. Bruns scoorde in de eerste helft direkt uit een hoekschop. De tweede treffer kwam van Rahn. De eerste treffer van het Bundesliga-seizoen viel in het duel Leverkusen tegen Wald- hof Mannheim. Schreier zette de thuisploeg na 38 minuten op voorsprong. Het doelpunt van de 28-jarige middenvelder bleek later beslissend te zijn. FC Nürnberg startte het sei zoen sterk met een uit-over- winning op Uerdingen: 0-2. De drie wedstrijden werden door ruim 50.000 toeschouwers be zocht. Bochum - Borussia Mön- chengladbach trok 30.000 kij kers. Lask Linz, de tegenstander van FC Utrecht in de eerste ronde van het toernooi om de UEFA-beker, heeft vrijdag avond voor eigen publiek ge lijkgespeeld tegen Wiener SC: 1-1. Door dat resultaat bezet de Linzer ASK na drie speelron den de derde plaats met vier punten. Eerste is Rapid Wien, dat nog geen punt heeft ver speeld. Dat deed Grazer AK, de nummer twee van de ranglijst, tegen Austria Wien wel. Graz mocht zelfs blij zijn met de ge lijkmaker (1-1) van Dieter Schatzschneider. Rapid Wien won vrijdag met 3-2 van stadgenoot Admira Wacker. FC Tirol, de nieuwe vereniging van Ernst Happel, boekte de eerste overwinning (1-0), maar werd niettemin na afloop van het duel tegen Austria Klagenfurt op een fluitconcert getracteerd. Het doelpunt van Roscher was bij lange na niet genoeg om de te leurstelling van de 11.000 be zoekers over de prestatie op het veld weg te nemen. Het enige lichtpunt was de vroegere Westduitse international Hansi Müller. PSY heeft miljoenen binnen Door Chris van Nijnatten Geschat wordt dat er door AC Milan (Gullit), Xamax Neuchatel (Van der Gijp), Olympique Lyonnais (Valke) en Eindhoven (Corbijn en Vos) een bruto bedrag van ruim negentien miljoen gulden naar de landskampioen is overgemaakt. Er moet gesproken worden van een brutobedrag, omdat van de zeventien miljoen voor Gullit een fors deel, het zou om vijf miljoen gulden gaan, door Philips aangewend wordt om in Italië op de televisie te ad verteren. Kees Ploegsma openbaarde gisteren een verrassend onder deel van de Gullit-transfer; AC Milan is in augustus 1988 deel nemer aan het Philipstoernooi. «Dat is een van de emolumen ten in de overgang van Gullit naar Milaan. Zo zijn er nog wel een paar", aldus Ploegsma grijnzend. „Maar het geld heb ben we nu binnen. We hebben ons bij alle transfers in guldens Pijnen wint dernykoers SIMPELVELD (ANP) - René Pijnen heeft vrijdagavond het eerste gedeelte van de Nacht van Simpelveld gewonnen. Jelle Nijdam won het crite rium met een voorsprong van vijftien seconden op Jean Paul van Poppel. De uitslag van de derny-koers (2 man ches van 20 minuten 2 ronden): 1. René Pijnen (Hoogerheide)/Koch 3 punten, 2. Cees Priem (Wemeldinge)/Walraven 4,3. 1 Peter Harings (Berg en Terblijt)/Top 8,4. Leon Nevels (Thorn)/Raats 8, 5. Jan Sie- mons (Zundert)/Huizinga 9. 6. Jac van der Poel (Hoogerheide)/De Ruiter 12. Criteriume: 1. Jelle Nijdam (Zundert) 90 km in 2 uur, 16 minuten en 12 seconden, 2. Jean Paul van Poppel (Bilthoven) op 15 seconden, 3. Peter Pieters (Zwanenburg) z.t, 4. Jacques van der Poel (Hoogerhei- de) op 0.20, 5. Daan Luycks (St. Wille- brord), 6. Erwin Nijboer (San Sebastian), 7. José-Luis Laguia (Spa), 8. Jan Siemons (Zundert), 9. Jan van Houwelingen (Op hemelt), 10. Peter Harings (Berg en Ter- laten betalen. Die munt is mo menteel betrouwbaarder dan de dollar". PSV reserveert een part van het transfergeld in investerin gen inhet vandaag door bonds- manager Rinus Michels te ope nen PSV-jeugdinternaat. Daarin is plaats voor zeventien jongens. Momenteel zijn er twaalf Nederlanders en een Noor 'gestald'. Aan het stadion wordt mo menteel nog gewerkt in Eind hoven. Waarschijnlijk kan PSV de eerste wedstrijd, zon dag 16 augustus thuis tegen FC Den Bosch, in eigen huis spe len. Dan zijn er voldoende on- dersteuningspalen aange bracht om een eventueel cata strofaal effect van haar scheurtjes in het beton teniet te doen. In de loop van het jaar, zo onthulde Ploegsma, worden plannen ontwikkeld om zoge naamde business-seats aan te brengen in het Philipsstadion. Het betreft een door middel van glas afgeschermd tribune deel, waar bezoekers in lu xueuze fauteuils de wedstrij den kunnen volgen. „Voor Vip- of sky-boxen is in de regio Eindhoven geen belangstel ling", stelde Ploegsma. Bij de presentatie van het nieuwe PSV, gisteren op trai ningscomplex De Herdgang, maakte de titelhouder gewag van veertien mutaties in de se lectie: het vertrek van Gullit, Van der Gijp, Valke, Corbijn en Vos en het uitlenen van Van De nieuwelingen van PSV in een van de busjes voor het opleidingsinternaat: (vlnr) Sören LerbyWim Kieft en Hans Gilhaus. - fotoanp Rooy (FC Antwerp), McDonald (Racing Jet), Koolhof (FC Gro ningen) Verhagen en Berghuis (Beiden VW), en de komst van Lerby, Kieft, Gilhaus en Van Aerle. Het aanstellen van een nieuwe technisch directeur, de vacature Hans Kraay, heeft de PSV-leiding met een jaar uit gesteld. Guus Hiddink blijft voorlopig waarnemend hoofd coach, nu de laatste poging om een nieuwe man aan te trek ken, trainer Bengtsson van IFK Göteborg, niet is geslaagd. Eer der al probeerden de Eindhove- naren vergeefs Georg Kessler, Ernst Happel en Rinus Michels aan zich te binden. In Oost-Brabant lijkt PSV nog steeds razend populair. Er zijn nu al 12.000 seizoenkaarten verkocht. Verwacht wordt dat het aantal van 14.500 kaarten van vorige competitie gehaald zal worden. FULDA (SID/DPA) - De Keulse wieleramateur Manfred Donike jr, die vooral successen boekt op de baan, heeft vrijdag de vierde etappe van de Ronde van Hessen gewonnen. De zoon van de bekende Westduitse 'do- pingprofessor' versloeg na een rit over 177 kilometer van Mar burg naar Fulda de Bulgaar Vladko Georgiev in een massa sprint. In het algemeen klasse ment veranderde niets. De poor Léon Krijnen [HILVERSUM - Voor de eerste keer in elf jaar staat er morgen weer een Argen tijn in de finale van de Open internationale Tenniskam pioenschappen van Neder land. Misschien zelfs twee, want drie man van het kwartet halve fi nalisten dat vandaag om een finaleplaats vecht, is landge noot van Guillermo Vilas. De illustere Argentijn won het Melkhuisje in 1975 als laatste winnaar die niet uit de Oude Wereld afkomstig was. In 1976 en 1977 haalden nog twee Ar gentijnen, Cano en Alvarez, de finstrijd om daarin ten onder [e gaan, maar daarna was Iedere Hilversumse finale een zuiver Europese aangelegen- leid. Alleen in 1980 bereikte de Jit Zimbabwe afkomstige Ha- oon Ismael in een sportieve ^welling de finale. De Europese trend zette zich i laatste jaren steeds sterker 'oor aan de Bussumergrint- veg. Want in 1983, '84 en '85 •aren zeven van de acht wartfinalisten uit Europa af komstig, vorig jaar zelf alle icht. De Argentijnse opleving in lilversum staat niet op zich, naar is illustratief voor de op- nars van een nieuwe generatie ennissers uit het land van de lampa's, zowel mannelijk al 'rouwelijk. Sabatini en Tara- lini doen in het damestennis al 'an zich spreken, maar ook de ipvolgers van Vilas, die nog Weds een record van vieren- ijftig overwinningen achter en (in 1977) op gravel achter zijn naam heeft staan, dienen zich aan. Van de vijf, die maandag aan het karwei begonnen, staan er dus drie in de halve finales; Martin Jaite, de al wat oudere Eduardo Bengoechea en Guil lermo Perez-Roldan. Allen bi vakkeren op dit moment in de top-vijftig, waarin ook nog de naam Horacio de La Pena prijkt. De twee grootste talenten zijn de zeventienjarige Guil lermo Perez Roldan en de even oude Franco Davin. De laatste had de pech dat hij al in de eer ste ronde op Miloslav Mecir stuitte, de eerste ontdeed zich gisteren van Tomas Muster; 7- 6 (8-6), 1-6, 6-1. Perez-Roldan won drie maanden geleden in Munchen zijn eerste toernooi. Net geen record want de Ame rikaan Aaron Krickstein was een maand of wat jonger toen hij in 1983 het toernooi van Tel Aviv won. Daarna pakte hij de jeugdtitel op Roland Garros en won hij eind juni een toernooi in Athene, tussen de bedrijven door de halve finales van Flo rence herijkend. Perez-Rola- dan wordt getraind en begeleid door zijn coach en vader Raoul, terwijl zijn moeder hetzelfde doet met zijn zusje die de weg probeert te vinden in het da mescircuit. Ook de andere Argentijnen boeken aardige resultaten op de Europese graveltoernooien. Zoals De La Pena, die in de Eduardo Bengoechea schreeuwt het uit van vreugde na zijn overwinning op de Westduitser Karl-Uwe Steeb. - fotoanp eerste ronde van Roland Gar ros een hardhandig einde maakte aan de eerste poging tot terugkeer van John McEn roe. Als team gingen de Aren- tijnen in de strijd om Davis Cup lelijk onderuit, want, net als het team van de Verenigde Staten, degradeerde het Zuida- merikaanse team vanuit de wereldgroep naar de Ameri kaanse zone. Het is geen toeval dat de Ar gentijnse profs hun heil en punten steeds meer in Europa beginnen te zoeken. In Zuid- Amerika staan per jaar maar vier Grand Prix toernooien op de kalender, die uiteraard op de rode klei gespeeld worden. In de Verenigde Staten wordt de een na de andere baan uit gegraven en met kunststof ge vuld, zodat er volgend jaar nog maar twee gravel-toernooien in Amerika gehouden worden. Er blijft dus voor de Argentij nen, die allemaal gepokt en ge mazeld zijn op gravel, weinig meer over dan massaal naar Europa af te reizen. Want waar worden ieder jaar nog 22 Grand Prix toernooien op hun favoriete ondergrond gespeeld. De Rus Andre Chesnokov die in de kwartfinales terecht was gekomen omdat zijn tegenstan der in de tweede ronde, de Ita liaan Mezzadri door griep uit geschakeld werd, werd gisteren verslagen door de degelijkheid van Martin Jaite; 6-2, 6-4, ter wijl Miloslav Mecir weer overal stond waar tegenstan der Horst Skoff de ballen pro beerde te slaan. Skoff verloor met 7-5 en 6-2 en vergat in zijn frustratie ook nog dat er in de persoon van de professionele scheidsrechter Berger een Duitser op de stoel zat. Dat kwam hem op een waarschu wing en aansluitend een boete te staan toen hij een lijnrechter in zijn platste Oostenrijks iets toeriep wat die niet verstond, maar Berger wel. Verder maakte Skoff furore door het slaken van luide kreten tijdens Oostduitser Jens Heppner bleef in het geel. De uitslag van de vierde etappe is: 1. Manfred Donike (WD1) 177 km in 4.15.14, 2. Vladko Georgiev (Bul), 3. Werner Wül- ler (WD1), 4. Ronald Günther (WD1), 5. Jan Schur (OD1), 6. Raimund Lehnert (WD1) allen z.t Algemeen klassement: 1. Jens Heppner (OD1) 15.38.02, 2. Vaclav Toman (Tsj) op 0.10,3. Dan Radtke (OD1) op 0.48,4. Ludek Styks (Tsj) op 0.49, 5. Mike Landsmann (OD1) op 2.01,11. Harrie Rozendahl (Ned) op 2.41, 18. patrick Tolhoek op 7.23, 53. herbert Dijkstra op 17.36, 57. Henk Boorsma op 23.06, 69. Bert Bruins op 46.26. de zwaai van zijn forehand, die overigens in de tweede set, toen het deficiet onafwendbaar werd, steeds verder af begon nen te zwakken en door een maal een onderhandse, service op Mecir los te laten. Die dat geintje onmiddelijk afstrafte met een snijdende passeerslag. Eduardo Bengoechea over leefde niet minder dan zes matchpoints in de tweede set van zijn partij tegen de West duitser Uwe Steeb en trok uit eindelijk aan het langste eind; 3-6,7-6 (7-5), 6-2. Na iedere ontsnapping aan de verwachte executie leek hij de hemel en al wat zich daarin mag bevinden uitbundig te danken voor al dat geluk. Of in ruil voor die gebeden de hemel sluizen gesloten bleven is onbe kend, feit is dat het gisteren vrijwel de hele dag droog bleef in Hilversum. Het kan in ieder geval geen kwaad, zo'n schiet gebedje. Enkelsjiel, kwart-finales: Guil lermo Perez-Roldan (Arg) - Tho mas Muster (Oos) 7-6 (8-6), 1-6,6-1; Ëduardo Bengoechea (Arg) - Karl- Uwe Steeb (WD1) 3-6, 7-6 (7-5), 6-2, Miloslav Mecir (Tsj) - Horst Skoff (Oos) 7-5, 6-2. dubbelspel: Tom Nijssen/Johan Vekemans (Ned) - Alberto Tous/José Lopez-Maeso (Spa) 7-5, 6-7 (3-7), 6-4, Martin Jaite (Arg) - Andrej Tsjesnokov (Sov) 6-2,6-4. Dubbelsjtel, kwartfinales: Wojtek Fibak/Miloslav Mecir (Pol/Tsj) - Alexander Mronz/Karsten Saniter (WD1) 4-6, 6-0, 6-1; Carl Limber- ger/Mark Woodforde (Aus) - Sta- nislav Birner/Brod Dyke (Tsj/ Aus) 6-4, 6-3; Harald Antho- nitsch/Thomas Muster (Oos) - Eduardo Bengoechea/ Jean Fleu- rian (Arg/Fra) 4-6,6-3,7-6 (7-4). Het programma voor de halve fi nales van zaterdag is: 12.00 uur: Mecir - Bengoechea, Perez-Roldan - Jaite, Nijssen/Vekemans - Anto- nitsch/Muster en Fibak/Mecir - Limberger/Woodforde. Van onze correspondent Paul van der Voort BARCELONA - Een groep Peruaanse senato ren eist een parlementair onderzoek naar de om standigheden van de 0-6 nederlaag van Peru te gen Argentinië tijdens het WK'78. Dit meldde vrijdag de Ma- drilleense ochtendkrant El Pais die doorgaans uitste kend geïnformeerd is over de gebeurtenissen in La- tijns-Amerika. Argentinië moest de partij tegen Peru met minimaal vijf goals verschil winnen om zich ten koste van Brazilië te plaat sen voor de eindronde van het toernooi. Argentinië won de finale destijds van het Nederlands elftal. De Peruaanse politici zijn negen jaar na het omstreden WK-toernooi gealarmeerd door enkele recente verkla ringen van de toenmalige Peruaanse bondscoach Lluis Zacarias. De trainer verze kerde vorige week in de Pe ruaanse krant La Voz dat zijn team enkele minuten voor de beslissende partij in de kleedkamer werd opge zocht door de toenmalige Argentijnse dictator Jorge Videla. Generaal Videla werd vergezeld door Henry Kissinger, toen nog een van de eigenaren van de Noord- amerikaanse voetbalclub Cosmos. Videla vroeg volgens Za carias de 'medewerking' van het Peruaanse team. „Jullie zijn onze broeders sinds het tijdperk van San Martin", zo zou de dictator hebben gezegd. „Ik smeek jullie om te helpen zodat het Argentijnse volk tevreden is". Vlak daarop verloor Peru de beslissende wed strijd met een totaal onver wacht grote nederlaag. Zacarias verzekert nu in La Voz dat hij het schandaal al negen jaar geleden aan de kaak heeft gesteld. „Ik heb al deze gegevens aan de journalisten doorgegeven", zo verzekert hij. „Maar als zij het niet publiceren, dan kan ik er ook niets aan doen". De openbaringen van de voormalige bondscoach hebben in Peru grote op schudding veroorzaakt. „De eer van het nationale shirt moet van alle blaam worden gezuiverd", zo verzekert Grover Bango, een voorma lig minister van onderwijs. Hij is een van de politici die eisen dat de zaak door een officiële commissie tot op de bodem wordt uitgezocht. Een van de meest be kende Peruaanse voetbal lers, Juan Carlos Oblitas, lid van de selectie van de WK'78, ontkent de versie van trainer Zacarias. Obli tas erkent wel het bezoek van generaal Videla aan de kleedkamer. Maar volgens hem was dat niet voor, maar na afloop van de partij. „Om ons moreel op te peppen en nergens anders voor", zo verzekert hij. NIEUWSOVERZICHT DEN HAAG (ANP) - Ploegleider Jules de Wever heeft acht renners aangewezen, die van 4 tot 10 augustus mee zullen doen aan de Spaanse wielerronde van Burges. Drie ama teurs maken hun debuut bij de profs. Jos Lammertink fun geert als kopman. De andere coureurs zijn Rob Kleinsma, Peter Pieters, Martin Schalkers, Eddy Sehurer, Dick Dek ker, Patrick Bol en Joseph Parkin. NEURENBERG (DPA) - Uwe Rahn is in West-Duitsland gekozen tot speler van het jaar. De gezamenlijke sportjour nalisten gaven de spits van Borussia Mönchengladbach in de door het voetbalblad Kicker georganiseerde enquête 175 punten. Miroslav Okonski (Hamburger SV) eindigde op ruime afstand als tweede, gevolgd door Jean-Marie Pfaff, doelman van het Belgische elftal en Bayern München. MADRID (SID) - Twee dagen na het ontslag van doelman Uli Stein heeft Hamburger SV een opvolger aangesteld. De Westduitse bekerwinnaar contracteerde vrijdag in Madrid de Joegoslaaf Mladen Parlija voor één seizoen. De 29-jarige keeper had al een voorlopige overeenkomst met de Spaanse tweede-divisieclub Rayo Vallecano, een van de 'filialen' van Real Madrid. HSV slaagde er in de doelman aan te trekken. STOKE (ANP) - Nederlandse sportlieden hebben vrijdag tijdens de Stoke Mandeville Games drie keer goud, zeven keer zilver en een keer brons veroverd. Goud kwam in de zak van de schutters (luchtgeweer), van wie Ton de Haas een individuele eerste en ook een tweede prijs behaalde. Verder schoot Eef Tammel (zilver en brons) goed raak. Zilver was er bij het zwemmen voor Shirley Abels, Jeffrey van Loon (twee keer) en de estaftteploeg. Door zeges op de Verenigde Staten, Engeland en Oman plaatsten de tennis sers zich voor de vierde ronde. Het rolstoelbasketbalteam verloor van Canada (61-63) en won van Brazilië (77-47). DIEREN (ANP) - De Chileense internationale meester Ci- fuentes heeft vrijdag het open toernooi om het Nederlandse schaakkampioenschap gewonnen. Bij het ingaan van de laatste ronde waren er nog twee titel kandidaten: Cifuentes en Riemersma. De Chileen moest het opnemen tegen Hans Böhm, die uitstekend uit de opening kwam. Een misrekening van hem bleek kostbaar. Mate- riaalverlies leidde spoedig tot partijverlies. Het leverde Ci fuentes niet alleen de internationale Nederlandse titel op, maar - met een score van zeven punten uit negen partijen - tevens een grootmeesterresultaat. Eindstand aan kop: 1. Cifuentes 7, 2. Zapata 6 1/2, 3. Riemersma, Westerinen en Rodriguez 6, 6. Blees, Belkodja, Pliester, Ostoiic en Winants 51/2. MEDEMBLIK (ANP) - De Naardense zeiler Reindert-Jan van der Meulen is vrijdag in Medemblik wereldkampioen in de Vaurien-klasse geworden. Hij won ook de zesde en laat ste race en behield in de algemene rangschikking zijn ruime voorsprong op Sipke Schuurmans en Ron Seepers. Met be manningslid Bert Visser heeft Van der Meulen besloten over te stappen naar de Flying Dutchman-klasse. In deze Olympische boot wil hij proberen kwalificatie af te dwin gen voor de Spelen van Seoel. BREDA - Uitslagen vriendschap- pelijkj voetbal Den Helder: VW - Helderse ama teurselectie 5-2 (5-0). 16. Reynierse 1-0, 20. Anders 2-0 (e.d.), 35. Rey nierse 3-0, 38. Lammers 4-0, 45. Lammers 5-0,60. Post 1-5,71. Plooy 2-5 (strafschop). Toeschouwers: 2000. Dresden: Ofi Kreta - MW1-0 (1-0) 33. Kariotis 1-0. Berlijn: FC Union Berlin - FC Den Haag 1-2 (0-1). 37. Rontberg 0-1, 49. Schellevis 0-2,81. Sirocks 1-2. Utrecht: FC Utrecht - Mazda 5-2 (2-0). 8. De Koek 1-0,18. Plomp 2-0, 51. De Koek 3-0, 75. De Kruijf 4-3, 77. Van Loen 5-0, 81. Shin 5-1, 83. Kobayashi 5-2. Meerlo: Meerlo (4e klasse zo) - Veendam 1-11 (0-8). Doelpunten Veendam: Huizingh 8, Ten Cate, Klompstra en Berendsen. Nieuwdorp: Nieuwdorp (3e klasse za)- Helmond Sport 1-6 (0-3). Doel puntenmakers Helmond Sport: Van Tilburg 3, Kraay jr 2, Van der Horst. Nieuwdorp: De Vos. 400 toe schouwers. Nieuwdorp: Helmond Sport - Pa trijzen 2-0 (0-0). Doelpunten: Van der Horst en Kraay jr. Leeuwarden: Cambuur - FC Den Bosch 2-2 (1-2). Doelpunten Cam buur: Van der Ark 2. FC Den Bosch: Krüzen en Grim (straf schop).

de Stem | 1987 | | pagina 7